اخذ اقامت استرالیا ،اخذ ویزای استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، خرید ملک در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ،گرفتن شریک تجاری در استرالیا ، قبول وکالت در استرالیا ، صادرات و واردات در استرلیا ، امور بازرگانی در استرلیا ، خدمات بانکی و ارزی در استرالیا ، ویزای تحصیلی در استرالیا ، ویزای کاری در استرالیا

اخذ اقامت استرالیا ، اخذ ویزای استرالیا ، قبول وکالت استرالیا ،مهاجرت استرالیا ، گرفتن پاسپورت استرالیا ، ثبت شرکت استرالیا ، گرفتن شریک تجاری استرالیا ، اخذ نمایندگی بین المللی استرالیا ، سرمایه گذاری استرالیا ، خرید و اجاره ملک استرالیا ، ویزای تحصیلی استرالیا ، ویزای کاری استرالیا ، امور بازرگانی استرالیا ، صادرات و واردات استرالیا ، خدمات بانکی و ارزی استرالیا ، نقل و انتقالات مالی ارزی استرالیا ، خدمات بیمه ای استرالیا ، رفع دیپورتی استرالیا ، رفع ریجکتی استرالیا ، گرفتن وقت سفارت کشور استرالیا ( شهرهای سیدنی ، ملبورن ، ادلاید ، پرت ، داروین ، هوبارت ، بریزبین ، کانبرا )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت استرالیا (3)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور استرالیا را دارد .خدمات  حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور استرالیا  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور استرالیا می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور استرلیا
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور استرالیا
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور استرالیا
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور استرالیا
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور استرالیا
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور استرالیا
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور استرالیا
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور استرالیا
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور استرالیا
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور استرالیا
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور  استرالیا
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در استرالیا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور استرلیا 

کشور مشترک‌المنافع استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی. این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و در سال ۱۹۰۱ از بریتانیای کبیر استقلال یافته‌است. پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، شهری که در آن مجلس کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد. او به صورت تشریفاتی و به نمایندگی ملکه الیزابت دوم ریاست دولت را در استرالیا به عهده دارد. در عمل نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند. استرالیا از نظر مساحت دومین کشور پهناور عضو مجموعه اتحادیه کشورهای همسود (مشترک‌المنافع) است.
سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا هستند. این کشور دارای مرز خاکی با کشور دیگری نیست و دور آن را از شرق، اقیانوس آرام، از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب اقیانوس هند و از شمال چندین دریا و خلیج در بر گرفته‌است. استرالیا همچنین سرزمین اصلیِ قاره اقیانوسیه به شمار می‌آید که کوچک‌ترین قاره دنیاست.
استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا پس از روسیه٬کانادا٬چین٬ایالات متحده و برزیل است با وجود اين جمعیت استرالیا زیاد نیست و حدود ۲۲ میلیون نفر می باشد.
استرالیا نواحی بسیار حاصل خیزی داردو بيش از ۷۵ درصد توليدات کشاورزِي و دامي استرالیا به تمامي دنيا صادر می شود. استراليا جزو کشورهاي پيشرفته صنعتي دنيا محسوب مي شود.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور استرالیا ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  استرالیا پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور   استرالیا یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

راههای مختلف  اخذ اقامت  و تابعیت استرالیا :

۱-  اخذ اقامت و تابعیت از طریق ورد با سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت و تابعیت از طریق ثبت شرکت یا شریک تجاری
۳- اخذ اقامت و تابعیت از طریق ورود نیروی کار متخصص
۴-  اخذ اقامت و تابعیت از طریق ورود تحصیلی
۵- اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج
۶- اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد

مزایای اقامت دائم استرالیا ( PR )

۱- اقامت مادام العمر و زندگی و کار و تحصیل نامحدود در استرالیا
۲- برخورداری از مزایای کامل شهروندی استرالیا درست مانند یک استرالیایی از بدو ورود به استرالیا
۳- برخورداری از بیمه درمان رایگان
۴- امکان سرمایه گذاری
۵- استفاده از حقوق بیکاری و باز نشستگی
۶- تخفیف قابل توجه در پرداخت شهریه ی دانشگاهی و دریافت کمک هزینه تحصیلی
۷- بهره مندی سایر اعضای خانواده از مزایای این ویزا

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور  استرالیا  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت استرالیا (2)

کشور استرالیا به دلیل اینکه یکی از برترین کشورهای دنیا محسوب می شود ،گزینه ی مناسبی جهت سرمایه گذاری به حساب می آید.سرمایه گذاری در استرالیا دارای شرایطی خاص می باشد و هر فرد متقاضی می بایست که این شرایط را داشته باشد تا بتواند ویزای خود را اخذ نماید.

گروه حقوقی بین المللی مشاورین یسنا با ذکر شرایط لازم ، مسیر سرمایه گذاری را برای شما روشن می سازد.

شرایط سرمایه گذاری استرالیا

 ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای افرادی که خواهان فعالیت تجاری در استرالیا بوده و یا تمایل به سرمایه گذاری در استرالیا را دارند مناسب می باشد. مهاجرت به استرالیا با روش کارآفرینی و یا سرمایه‌گذاری از بهترین و سریع‌ ترین روش‌ها برای صاحبان کار می‌باشد. در ادامه به صورت خلاصه به شرایط لازم برای اینگونه ویزاها اشاره شده ولی از آنجا که از نظر اداری و حقوقی گرفتن ویزاهای تجاری به مراتب پیچیده هستند، توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدام برای این‌گونه ویزاها حتما با شرکت ویزایاب تماس بگیرید.

انواع ویـزاهای سرمایه‌گذاری در استرالیا

 ویزاهای جدید سرمایه گذاری استرالیا در ۳ گروه زیر تقسیم بندی شده اند:

۱- گروه اقامت موقت ۴ ساله ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸ (قابل تبدیل به ویزای اقامت دایم)
۲- گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲
۳- گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۸۸۸ که مرحله دوم ویزاهای ۱۸۸ خواهد بود.
۴- ویزاهای ۸۹۰( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲ (اقامت دایم اسپانسری ایالتی) نیز کماکان برای کسانی که با ویزاهای تجاری قبلی وارد استرالیا شده اند، موجود هست.
۵-  گروه اقامت موقت ۴ ساله ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸

گروه موقت ویزاهای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸ خود به ۳ زیر گروه به شرح زیر تقسیم بندی شده است:

الف _ ویزای کارآفرینی استرالیا
ب _ ویزای سرمایه گذاری معمولی
ج _ ویزای سرمایه گذاری ویژه
الف _ ویزای کارآفرینی استرالیا

اکثر ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کارآفرینی استرالیا اقدام میکنند. برای اخذ این ویزا فرد بایستی شرایط زیر را داشته باشد:

سن متقاضی باید کمتر از ۵۵ سال باشد. قابل توجه است که در حال حاضر برخی ایالت‌های استرالیا از جمله ایالات استرالیای جنوبی و استرالیا غربی در موارد زیادی شرط سنی‌را برای افراد ۵۵ به بالا نیز قبول می‌کنند.
فرد بایستی از یکی‌ از ایالت‌های استرالیا اسپانسرشیپ بگیرد.
ویزای کارآفرینی استرالیا نیز امتیاز بندی لازم دارد و فرد بایستی ۶۵ امتیاز کسب کند.
امتیاز بندی اینجا با ویزای مهارتی فرق دارد. به طور خلاصه به مواردی چون سن، مدرک تحصیلی‌یا فنی‌، زبان انگلیسی‌، میزان سرمایه، میزان گردش مالی، سابقه صادرات کالا، اختراع و ابتکار، سابقه مدیریت و سابقه سرمایه‌گذاری امتیاز داده می‌شود. در برخی موارد امکان گرفتن این ویزا با امتیاز کمتر وجود دارد.
گردش مالی بایستی حد اقل ۵۰۰ هزار دلار در ۲ سال از ۴ سال اخیر باشد. از آنجا که نرخ دلار در ایران در ۴ سال اخیر تغییر کرده، کسانی‌که با نشان‌دادن این گردش مالی با توجه به دلار فعلی‌مشکل دارند، می‌تواند گردش مالی خودشان را در ۳ یا ۴ سال پیش که دلار به مراتب ارزان‌تر بود، نشان بدهند.
حداقل سرمایه فرد بایستی ۸۰۰ هزار دلار باشد. این سرمایه می‌تواند شامل اموال منقول و غیر منقول باشد. مواردی همچون زمین، خانه، پول، ماشین و اموال مشابه.
در مورد ویزای کارآفرینی استرالیا بر خلاف ویزای مهارتی، داشتن نمره زبان شرط نیست هر چند داشتن نمره زبان هم میتواند امتیاز فرد را بالا ببرد.

ویزای سرمایه‌ گذاری معمولی‌ در استرالیا

برای ویزای سرمایه‌ گذاری معمولی‌ در استرالیا دیگر گردش مالی مطرح نیست
فرد و همسرش بایستی حد اقل ۲/۲۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشند (در ۲ سال از ۵ سال اخیر)
سابقه مدیریت سرمایه گذاری خوب
تایید سرمایه‌گذاری توسط ایالت
تعهد به سرمایه‌گذاری یک و نیم میلیون دلاری در یکی از ایالتهای استرالیا
فرد یا همسرش بایستی یکی‌از شرایط زیر را نیز داشته باشند: یا اینکه در یک بیزینس که ارزشش بالای یک و نیم میلیون دلار هست، سابقه مدیریت در یک سال اخیر را داشته باشند و یا اینکه ۱۰ درصد یک بیزینس در یک سال اخیر به اسمشان باشد.

 ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا

برای ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا هم مانند ویزای قبلی دیگر گردش مالی مطرح نیست
فرد و همسرش بایستی حد اقل ۵ میلیون دلار سرمایه داشته باشند
تایید نوع سرمایه‌گذاری توسط ایالت مقصد
تعهد به سرمایه‌گذاری در ایالت. حداقل ۵ میلیون دلار سرمایه گذاری در استرالیا برای مدت ۴ سال. لازم به ذکر است که کنترل این سرمایه تا حدود زیادی در اختیار خود فرد هست نه دولت.
برای ویزای سرمایه گذاری بالا در استرالیا سیستم امتیاز بندی وجود ندارد.
نمره زبان لازم هم مانند دیگر ویزاها شرط نیست ولی لازم است در صورت نداشتن نمره کافی هزینه ای به دولت استرالیا پرداخت گردد که در ازای پرداخت این هزینه معادل ۵۱۰ ساعت کلاس زبان رایگان برای فرد پس از ورود به استرالیا در نظر گرفته خواهد شد.
امتیازات داشتن ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۸۸
میتوانید به مدت ۴ سال در استرالیا زندگی کنید
به اعضا خانواده شما نیز اجازه کار و زندگی در  استرالیا داده میشود
مسیر را برای گرفتن اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۸۸۸ یا دیگر ویزاها برای شما هموار میسازد
همسر، فرزندان و کسانی که به شما وابستگی کامل دارند، میتوانند با شما به استرالیا وارد شوند.

گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

 

اقامت استرالیا (8)

این ویزا مخصوص  مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ و متقاضیانی است که توانایی سرمایه‌گذاری بیشتری دارند. متقاضیان باید متعهد شوند بعد از دریافت ویزا و ورود به خاک استرالیا مبلغی معادل یک ونیم میلیون  دلار استرالیا را به استرالیا آورده و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه‌گذاری نمایند.
گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲ از این امتیاز برخوردار است که از همان ابتدا و قبل از ورود به استرالیا متقاضی و خانواده او، ویزای اقامت دایم استرالیا را به دست آورده و از مزایای آن برخوردار می شوند، ازجمله استفاده از خدمات پزشکی و امکان تحصیل رایگان فرزندان.
در این نوع ویزا، تمام سرمایه‌گذاری توسط فرد متقاضی و با اختیار کامل وی انجام می‌پذیرد.

شرایط لازم برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲

جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲، شرایط زیر الزامی است:

سن فرد متقاضی کمتر از ۵۵ سال باشد.
دارایی فرد و یا همسرشان در بیزینس باید ۴۰۰ هزار دلار برای دو سال از چهار سال قبل از اقدام برای ویزا باشد.
ارزش دارایی‌های فرد و یا همسرشان بالغ بر ۱/۵ میلیون دلار باشد که قابل انتقال به استرالیا نیز باشد.
کسب و کار فرد متقاضی باید حداقل ۳ میلیون دلار گردش مالی در یک یا چند بیزنس در دو سال از چهار سال اخیر داشته باشد.
مالکیت ۵۱ درصد از بیزنسی که کمتر از ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد داشته است را داشته باشد.
یا مالکیت ۳۰ درصد از بیزنسی که درآمد بالای ۴۰۰ هزار دلار در سال درآمد داشته است را داشته باشد.
و یا مالکیت ۱۰ درصد شرکتی با سهامی عام را داشته باشد.
مدارکی مبنی بر مدیریت و فعالیت کارآمد در این بیزینس نیز باید ارائه شود.

گروه اقامت دایم ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۸۸۸

این ویزا مرحله ۲ ویزاهای گروه ۱۸۸ می باشد. فردی که یکی از زیر گروههای این ساب کلاس ویزاها را داشته باشد میتواند برای اقامت دایم خود با داشتن شرایط لازم اقدام نماید.

برای زیرگروه کارآفرینی این ویزا داشتن شرایط زیر ضروری میباشد:

حداقل یک سال اقامت در استرالیا در طی ۲۴ ماه قبل از اقدام برای این ویزا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدرک مالیاتی BAS  برای کل ۲۴ ماه

اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، داشتن ۳۰ درصد سهام کافی هست.
داشتن حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار گردش مالی سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا (البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار ارزش خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۶۰۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۲ نفر تمام وقت
برای زیر گروه ویزای سرمایه گذاری معمولی این ویزا لازم است که حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری فرد گذشته باشد و  حداقل فرد ۲ سال با همین ویزا در استرالیا زندگی کرده باشد.
برای زیرگروه سرمایه گذاری ویژه این ویزا هم بایستی حداقل ۴ سال از سرمایه گذاری ویژه فرد گذشته باشد و فرد در این مدت سالی حداقل ۴۰ روز در استرالیا حضور داشته و همسر فرد متقاضی هم حداقل ۱۸۰ روز در استرالیا بوده باشند.

ویزاهای ۸۹۰ ( اقامت دایم مستقل ) و ۸۹۲ ( اقامت دایم اسپانسری ایالتی )

این ویزا ها، ویزاهای اقامت دایمی هستند برای افرادی که با ویزاهای موقت ۱۶۰، ۱۶۱، ۱۶۲، ۱۶۳، ۱۶۴، و یا ۱۶۵ سابق در استرالیا بوده و شرایط لازم را داشته باشند.

مهمترین شرایط لازم برای ویزای ۸۹۲:

حداقل یک سال اقامت در استرالیا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدارک مالیاتی BAS برای کل ۲۴ ماه
اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، ۳۰ درصد سهام
داشتن حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار گردش سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا(البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۷۵۰۰۰ دلار ارزش خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۲۵۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۱ نفر تمام وقت

مهمترین شرایط لازم برای ویزای ۸۹۰:

حداقل یک سال اقامت در استرالیا
حداقل دو سال فعالیت بیزینس و ارایه مدارک مالیاتی BAS  برای کل ۲۴ ماه
اثبات سابقه مدیریتی شما در بیزینس

اثبات مالکیت بیزینس با توجه به شرایط زیر:

الف _ اگر گردش مالی بیزینس کمتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام
ب _ اگر گردش مالی بیزینس بیشتر از ۴۰۰۰۰۰ دلار باشد، ۳۰ درصد سهام
داشتن حداقل ۳۰۰۰۰۰ دلار گردش سالیانه بیزینس برای ۱۲ ماه قبل از درخواست ویزا(البته این شرط در برخی موارد با موافقت ایالت لازم نخواهد بود)

داشتن حداقل ۲ شرط از ۳ شرط زیر:

الف _ داشتن حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گزاری خالص در بیزینس
ب _ حداقل ارزش دارایی شخصی و بیزینس ۲۵۰۰۰۰ دلار
ج _ استخدام حداقل ۱ نفر تمام وقت

برخی امتیازات دارندگان اقامت دائم استرالیا از طریق ویزاهای دایم تجاری ۱۳۲، ۸۸۸، ۸۹۰ و ۸۹۲ از این قرار هستند :

در هر جای استرالیا به صورت دائمی زندگی و کار کنید
در مدارس یا دانشگاههای استرالیا، همانند یک استرالیایی تحصیل کنید (به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار پایین)
از مراقبتهای پزشکی یا دارویی رایگان استرالیا برخوردار شوید.
به بیمه بیکاری و بازنشستگی استرالیا دسترسی داشته باشید
برای شهروندی استرالیا( Citizenship) تقاضا دهید و پاسپورت استرالیایی بگیرید
همسر، فرزندان و کسانی که به شما وابستگی کامل دارند، میتوانند با شما به استرالیا مهاجرت کنند و از تمام امتیازاتی که شما دارید، برخوردار شوند.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور استرلیا  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

اقامت استرالیا (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص  ثبت شرکت در کشور استرالیا  پذیرا می باشد.
شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا باید سازوکار کسب و کار نجاری خود را تعیین نماید. به این منظور می بایست انواع شرکت ها مورد بررسی قرار بگیرند. شما می توانید شرکت های با مسئولیت محدود را بدلیل قوانین و مقررات سهل تر این نوع شرکت انتخاب نمایید.
فرایند ثبت شرکت به این ترتیب است که ابتدا می بایست اسم تجاری شرکت انتخاب شود. نام تجاری شرکت به موضوع فعالیت شرکت بستگی دارد. انواع موضوع شرکت در کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا ASIC عنوان شده است. شرکت های Sole Trader یا شرکت انحصاری ساده ترین نوع شرکت هستند که تمامی مسئولیت های شرکت از جمله بدهی ها به عهده مدیران شرکت می باشد.
عنوان کسب و کار، نامی است که شخص یا نهاد برای فعالیت تجاری خود باید ثبت نمایند. شما باید نام تجاری خود را ثبت نمایید مگر اینکه فعالیت تجاری شما تحت نام شخص شما انجام بگیرد. ثبت نام تجاری به شما حق استفاده انحصاری از آن را نمی دهد. شرکت نهاد مستقل قانونی است که می تواند در حوزه قانونی خود فعالیت تجاری داشته باشد. ثبت نام تجاری شرکت به شما اجازه استفاده انحصاری از آن را اعطا می نماید.

تعریف شرکت

یک شرکت دارای اعضا (سهامدارانی) است که صاحب شرکت هستند و مدیرانی که شرکت را اداره می کنند. اگرچه اگر شما یک پیمانکار مستقل باشید می توانید شرکت شخصی تاسیس کنید که تنها یک مدیر داشته باشد. همچنین شرکتها ممکن است تحت عنوان شرکت عمومی به این معنی که مردم بتوانند سرمایه خود را وارد شرکت نمایند و سهام دار باشند ثبت شوند. اما ثبت این نوع شرکت نسبتاً گران تر است.
از جمله نکات کلیدی در ثبت شرکت در استرالیا الزام به تعهدات قانونی ASIC است. استانداردهای دقیقی (تحت قانون شرکت مصوب ۲۰۰۱) وجود دارد که شامل گزارش به اعضا و ASIC می باشد.

مسئولیت قانونی شرکت

شرکت ها مسئولیت محدودی دارند اما مدیران شرکت برابر قانون شرکت ۲۰۰۱ در صورت کلاهبرداری، سهل انگاری و بی مبالاتی یا افراط وتفریط به تنهایی مسئول تعهدات می باشند. با توجه به مسئولیت محدود، ساختار شرکت ممکن است به سود یک بیزینس با ریسک بالا باشد. اگرچه عمده طلبکاران معمولاً برای احیای طلب خود به مدیران تضامنی این شرکت ها مراجعه می کنند. مسئولیت شخصی مدیران و کارکنان در صورت ارتکاب آنان به جرائم ذکر شده در قانون شرکت ۲۰۰۱ یا تسامح در اجرای وظایف خود نیز وجود دارد. همچنین یک شرکت می تواند طبق قواعد برای احقاق حقوق خود شکایت نماید.
شرکت های خصوصی نباید بیش از ۵۰ سهامدار غیر کارمند داشته باشد. در شرکت محدود به سهام، مسئولیت سهامداران به میزان سهم آنان از شرکت است. ساختار این شرکتها برای اکثر بیزینس های تجاری است. شرکت های تضامنی معمولاً توسط سازمان های غیر تجاری مثل باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.
عنوان خصوصی یا Pty باید در نام شرکت قید شده باشد تا وضعیت قانونی مشابه شرکت های محدود یا Ltd پیدا کنند. سازمان ASIC‌ اطلاعات بیشتری من جمله قوانین حاکم بر فروش سهام، نگهداری از شرکت و سوابق مالی و ثبت شرکت ارائه می نماید.

ACN چیست؟

شماره ثبت شرکت در استرالیا یا ACN هر شرکت یک شماره ۹ رقمی منحصربه فرد است که توسط ASIC صادر شده و شماره شناسایی شرکت درحال کسب و کار است. شرکت ها از نظر قانونی ملزم به نمایش این شماره بر روی اسناد ، شامل فاکتورها، اطلاعیه های رسمی شرکت، چک ها و سربرگ تجاری شرکت خود هستند.

مالیات بر کالا و خدمات GTS

زمانی که گردش مالی سالیانه به حدنصاب ۷۵۰۰۰ $ برسد، شرکت می بایست برای پرداخت مالیات سالیانه ثبت نام نماید. شرکت شخصی می تواند به صاحب خود پرداخت داشته باشد. قانون اداره مالیات در خصوص درآمد خدمات شخصی ممکن است برای این مورد اعمال شود. جزئیات این مراتب باید توسط اداره مالیات مورد بررسی قرار گیرد. شرکتی که مکلف به پرداخت مالیات است باید طی سه ماه با ATO تسویه نماید. حق مالیات اعضا نیز از درصد کلی مالیات شرکت کسر خواهد شد. نرخ عمومی مالیات بر درآمد شرکت یا مالیات بر سود ۳۰٪ می باشد.
در مورد کارمندان واجد شرایط می بایست ۹٪ از حداقل درآمد معمولی آنها تحت عنوان حق بازنشستگی به ایشان پرداخت شود. این موضوع شامل مدیران نیز می گردد.

مراحل ثبت شرکت

پس از بررسی مزایا و معایب شرکت برای ثبت آن شما می بایست یک بررسی از زمینه فعالیت مدیران شرکت تهیه نمایید که مشخص گردد آیا ایشان از نظر قانونی صلاحیت احراز مدیریت شرکت و انجام تعهدات محوله را دارند یا خیر. اطلاعات بیشتر در این خصوص را می توان از کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا ASIC در خصوص راه اندازی شرکت کسب کرد.
راه اندازی شرکت منوط است به توجیه تمامی اعضا به نقش ها، مسئولیت ها و تعهدات قانونی خود در خصوص موارد مشخص شده در ASIC.

 

موارد استفاده ویزای ۴۵۷

از ویزای ۴۵۷ می توان برای بیزینس های استرالیایی و یا خارجی که قصد فعالیت در استرالیا را داشته و مدیران ، نمایندگان و کارمندان یک تجارت نیاز به مهاجرت به استرالیا را دارند استفاده نمود. این روش مهاجرتی بر پایه بیزینسی که درخواست تبدیل شدن به یک اسپانسر شغلی استاندارد (SBS)را دارد بنا نهاده شده است .
ساختار این برنامه به این ترتیب است که بیزینس ، درخواست تبدیل شدن به یک بیزینس استاندارد برای اسپانسر شدن را ارائه نماید . ( SBS)

برخی از مزایای ویزای ثبت شرکت در استرالیا (ویزای ۴۵۷ ):

۱- SBS از تاریخ تأیید به مدت ۶ سال معتبر است ، منوط به شرایط ممکن است مدت زمان تغییر یابد .
۲- ویزای موقت با اعتبار ۴ سال( منوط به شرایط)
۳- قابلیت تغییر به اقامت دائم تنها پس از ۲ سال اقامت در استرالیا
۴- همراه بودن اعضای خانواده بدون محدودیت شغلی یا تحصیلی
۵- عدم وجود محدودیت در تعداد دفعات ورود به استرالیا (Multiple Entry )
۶- قابلیت اسپانسر شدن برای مدیران / سهامداران و همچنین کارمندان
۷- معافیت از مدرکIELTS ( وابسته به شرایط )

قبول وکالت و مشاوره در خدمات ویزای برای  ایالات متحده استرالیا

 

اقامت استرالیا (5)

در حال حاضر، متقاضیان ویزای توریستی استرالیا، از طریق ویزای زیر گروه ۶۰۰، اقدام می کنند. این ویزا بنا به درخواست متقاضی، ۳.۶ ماهه است. این ویزا به صورت الکترونیکی صادر شده و در پاسپورت متقاضی، چاپ نمی شود. متقاضی با در دست داشتن تایید سفارت مبنی بر داشتن ویزا میتواند به استرالیا مسافرت کند.

هدف از سفر به استرالیا:

ویزای توریستی استرالیا برای کسانی است که مایلند برای بازدید این کشور، قرار ملاقات کاری و یا بازدید اقوام و دوستان به این کشور سفر کنند. دارندگان این ویزا، مجاز به کار و شرکت در دوره های آموزشی بیشتر از ۳ ماه نیستند. همچنین، امکان تبدیل این ویزا به اقامت دائم و یا سایر ویزاها نیز وجود ندارد.

ویزای توریستی شماره ۶۰۰ استرالیا به چند زیرشاخه تقسیم می شود که مهم ترین آنها عبارتند از:

ویزای توریستی استرالیا:

اگر قصد سفر به استرالیا به عنوان توریست را دارید. همچنین اگر پدرو مادر یا فرزندان شما در استرالیا هستند و می خواهید به ملاقات آنها بروید این شاخه بهترین انتخاب برای شما می باشد. ویزای توریستی استرالیا را می توانید از ایران و به صورت آنلاین دریافت کنید. هزینه این ویزا ۱۳۵ دلار استرالیا می باشد.
اگر از استرالیا اقدام کردید هزینه ویزا ۳۴۰ دلار استرالیا می باشد.
با دریافت ویزای توریستی فامیلی استرالیا شما اجازه کار ندارید و فقط تا ۳ ماه می توانید تحصیل کنید.
معمولا پلیس چک و آزمایشات پزشکی مورد نیاز است که تا یک سال اعتبار دارند.
مدت اعتبار این ویزا بین ۳، ۶ و ۱۲ ماه است.

ویزای توریستی فامیلی استرالیا:

اگر خواهر و برادر یا اقوام یا دوستان شما در استرالیا هستند و شما قصد دیدار آنها را با دعوت نامه دارید معمولا این مسیر برای دریافت ویزای توریستی استرالیا از همه بهتر می باشد. در این روش معمولا شخصی که در استرالیا است و دعوت نامه ارسال می کند بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار استرالیا به عنوان امانت نزد دولت استرالیا می گذارد و بعد از اینکه شما به استرالیا رفتید و بازگشتید مبلغ خود را پس می گیرد.
برای دریافت ویزای توریستی فامیلی استرالیا می توانید از ایران و به صورت آنلاین اقدام کنید. هزینه ویزای توریستی فامیلی ۱۳۵ دلار استرالیا می باشد.
با دریافت ویزای توریستی فامیلی استرالیا شما اجازه کار ندارید و فقط تا ۳ ماه می توانید تحصیل کنید.
معمولا پلیس چک و آزمایشات پزشکی مورد نیاز است که تا یک سال اعتبار دارند.
مدت اعتبار این ویزا بین ۳، ۶ و ۱۲ ماه است.

ویزای توریستی بیزینسی استرالیا

اگر قصد سفر به استرالیا برای شرکت در کنفرانس، مصاحبه شغلی، قرارداد کاری و از این قبیل موارد را دارید، می بایستی از شاخه ی ویزای توریستی بیزینسی استرالیا اقدام کنید.

ویزای توریستی بیزینسی استرالیا را می توانید به صورت آنلاین اقدام و دریافت نمائید. هزینه این ویزا ۱۳۵ دلار استرالیا می باشد.

مدت اعتبار این ویزا معمولا ۳، ۶ یا ۱۲ ماه است.

آزمایشات پزشکی و پلیس چک موردنیاز است.

با دریافت این ویزا شما اجازه کار در استرالیا را ندارید و می توانید حداکثر به مدت ۳ ماه  تحصیل کنید.

برای دریافت ویزای بیزینسی سمینارها می توانید از سابکلاس ۴۵۹ و ۴۵۶ هم استفاده نمائید.

مدارک لازم برای ویزای توریستی استرالیا:

۱- پرکردن فرم برای هر نفر مجزا  الزامی می باشد.
۲- فرم شماره ۱۴۱۹ یا فرم شماره ۱۴۱۸ یا فرم شماره ۱۴۱۵ را پر کنید. با مشاور خود برای اطلاع از تکمیل فرم صحیح مشورت نمایید.
۳- پاسپورت متقاضی و همراهان الزامی می باشد.
۴- اگر بچه زیر۱۸ سال همراه دارید که یکی از والدین یا هر دوی والدین همراه او نیستند فرم های ۱۲۲۹ پر شوند و اظهارنامه قانونی که بچه تحت تکلف شماست یا رضایت نامه دارد.
۵- اگر بچه شما در استرالیا تحت تکلف کسی بود، شخص مورد نظر فرم ۱۲۵۷ را پرکند.
۶- یک قطعه عکس ۳٫۵x 4.5  از هر نفر لازم می باشد. عکس موردنظر می بایست با پشت زمینه ی سفید و از شانه به بالا باشد. همچنین نام و نام خانوادگی خود را پشت عکس بنویسد.
۷- شناسنامه و کارت ملی متقاضیان و همراهان لازم می باشد.
۸- تصویر پاسپورت الزامی می باشد. اگر سفر های دیگری در پاسپورت شما درج شده است، تصویر آنها را هم در پرونده قرار دهید.
۹- پرینت حسابها، فیش حقوقی و مدارک مربوط به حساب بانکی.
۱۰- گواهی اشتغال به کار یا کارت دانشجویی و مواردی از این قبیل که فعالیت فعلی شما را نشان می دهد.
۱۱- اگر دعوت نامه ای از فامیل یا آشنای خود دارید، آن را ضمیمه کنید. اگر آنها خرج سفر شما را می دهند، حساب بانکی آن ها نیز لازم است.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت تحصیلی در کشور استرالیا

 

اقامت استرالیا (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور استرلیا پذیرا می باشد.
اولین مرحله برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا پذیرش توسط یکی از دانشگاه های استرالیا و همراه داشتن نامه پذیرش – office letter – است که برای این منظور شما باید کارهای زیر را انجام دهید
انتخاب رشته تحصیلی در شهر و دانشگاه مورد نظر
درخواست پذیرش از یک یا چند دانشگاه استرالیا – برای افزایش احتمال تایید شدن
دریافت نامه پذیرش و تأییدیه ی الکترونیکی ثبت نام در دانشگاه

اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا – تذکر : هر دانشگاه ممکن است مدارک متفاوتی را درخواست کند و همینطور انواع مختلفی از ویزاهای تحصیلی استرالیا وجود دارد نظیر دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا ، فنی حرفه ای و …
امتیازاتی که ویزای تحصیلی استرالیا برای شما خواهد داشت
در صورت تمایل میتوانید خانواده خود را با خود همراه کنید
کار دانشجویی تا سقف ۲۰ ساعت برای شما و خانواده شما مجاز خواهد بود و همچنین شما میتوانید قبل از شروع تحصیل و آغاز ترم تحصیلی و تعطیلات میان ترم به صورت نا محدود کار کنید.
همسر شما مجاز است در یک رشته تحصیلی ۳ ماهه ثبت نام نماید ولی در صورتی که همسر بخواهد بیش از ۳ ماه تحصیل کند خود باید برای ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نماید.
عدم محدودیت در رفت و آمد به خاک استرالیا

مدت زمان ویزای تحصیلی استرالیا

اگر مدت زمان رشته تحصیلی بیش از ۱۰ ماه باشد و در پایان سال تحصیلی (نوامبر-دسامبر) به پایان رسد، اعتبار ویزای تحصیلی شما تا تاریخ ۱۵ مارچ سال آینده زمان خواهد داشت و اگر مدت زمان رشته تحصیلی بیش از ۱۰ ماه باشد ویزا تا ۲ ماه بعد از پایان تحصیلات زمان خواهد داشت و اگر رشته تحصیلی کمتر از ۱۰ ماه باشد ویزای تحصیلی استرالیا تا ۱ ماه بعد از اتمام تحصیل زمان خواهد داشت.

روند درخواست

درخواست دادن برای دوره های کارشناسی

برای ورود به دوره های کارشناسی در استرالیا، نیاز به یک گواهی ارشد متوسطه از آموزش و پرورش استرالیا (سال ۱۲) یا معادل آن در کشورهای دیگر خواهید داشت. برخی از دروس کارشناسی نیز ممکن است پیش نیازهایی داشته باشند.

درخواست دادن برای دوره های تحصیلات تکمیلی

برای اخذ پذیرش برای فوق لیسانس نیازمند حداقل مدرک کارشناسی می باشد. دوره ی فوق لیسانس یا یک سال پس از مدرک کارشناسیِ ممتاز و یا دو سال بعد از مدرک کارشناسی به طول می انجامد.

دریافت فرم درخواست

راه معمول برای درخواست، تکمیل پرونده ی درخواست و ارسال آن به صورت آنلاین می باشد. در صورتی که در استفاده از اپلیکیشن آنلاین مشکلی داشتید و نیاز به تهیه فرم های پذیرش دارید، دو راه برای دریافت فرم درخواست وجود دارد:
– از طریق ایمیل تقاضای فرم درخواست کنید: می توانید از طریق سایت هر دانشگاه تقاضای فرم درخواست کنید. اکثر دانشگاه ها فرمی روی سایت خود دارند که می توان برای تقاضای مواد برنامه، به صورت آنلاین آن را پر کرد.
– از سایت دانشگاه دانلود کنید: خیلی از دانشگاه ها نسخه ای از فرم های درخواستشان را که قابل دانلود و پرینت کردن است بر روی سایت قرار می دهند. از این فرم ها همانند فرم های عادی می توان برای درخواست استفاده کرد.

امتحانات اصلی

آزمون IELTS توانایی ارتباط به زبان انگلیسی را از طریق چهار مهارت “گوش دادن، خواندن، نوشتن و صحبت کردن” می سنجد و مختص افرادی است که قصد تحصیل یا کار در مناطق انگلیسی زبان را دارند.
شما می بایست برای گذراندن آزمون IELTS، قبل از زمان برگزاری آن به یک مرکز آزمون تقاضا بدهید.

مدارک اصلی مورد نیاز

دوره ی کارشناسی یا آموزش های فنی و حرفه ای (مدرک یا گواهینامه)

کپی تمام ریز نمرات تحصیلی و یا تجارب کاری تان که توسط یک شخص مرتبط تأیید شده؛ برای مثال نمرات دبیرستان که توسط مدیر مدرسه تأیید شده است. اگر مدارک شما به زبانی غیر از انگلیسی است، ترجمه ی رسمی هم نیاز می باشد.
– مدارک زبان انگلیسی نظیر نمرات آزمون IELTS و….
– اگر شما برای واحد هایی که قبلا گذرانده اید، درخواست قبول واحد دارید، باید قسمت انتقال واحد ها را در فرم درخواست کارشناسی مطرح کنید. جهت حمایت از تقاضای خود برای قبول این واحد ها، به مدارکی نیاز دارید که شامل ریز نمرات تایید شده و رسمی از دروس گذرانده شده یا نتایج مقاطع تحصیلیِ قبل می باشد، به علاوه ی کپی سر فصل های دروس.

دوره ی کارشناسی ارشد با نظام ترمی

کپی تمام ریز نمرات و مدارک تحصیلی و یا تجارب کاری تان که توسط یک شخص مرتبط تأیید شده، برای مثال ریز نمرات تحصیلی شما که توسط رئیس آموزش دانشگاهتان تأیید شده است. اگر مدارکتان به زبانی غیر از انگلیسی است، یک نسخه ترجمه ی رسمیِ تأیید شده باید تهیه کنید.
– مدارک زبان انگلیسی نظیر نمرات آزمون IELTS و….

دوره ی کارشناسی ارشد با نظام تحقیقاتی

کپی تمام ریز نمرات و مدارک تحصیلی و یا تجارب کاری تان که توسط یک شخص مرتبط تأیید شده، برای مثال ریز نمرات تحصیلی شما که توسط رئیس آموزش دانشگاهتان تأیید شده است. اگر مدارکتان به زبانی غیر از انگلیسی است، یک نسخه ترجمه ی رسمیِ تأیید شده باید تهیه کنید.
– مدارک زبان انگلیسی نظیر نمرات آزمون IELTS و….
– رزومه (CV) که جزئیات تحصیل و کار و پیشینه ی شخصی تان را بیان کند.
– طرحی اجمالی از پژوهشی که انجام خواهید داد.
– شواهدی مبتنی بر توانایی مالی، نظیر بورس های تحصیلی ،کمک مالی از طرف دولت کشورتان، و یا وضعیت مالی خود.

بورس وکمک های مالی

بورس های تحصیلی

– بورس های تحصیلی استرالیا Australian Scholarships کمک هزینه های تحصیلی در قالب بورس را گرد هم آورده است. بورس های تحصیلی مربوط به کشور های آسیایی، و شرق میانه توسط آژانس توسعه ی بین المللی استرالیا (AusAID) و وزارت آموزش و پرورش، استخدام و روابط محل کار (DEEWR) استرالیا اداره می شوند.
– بورس های توسعه ی استرالیا (Australian Development Scholarships) برای بر طرف نمودن نیازهای دراز مدت توسعه در کشورهای شریک استرالیا اعطا می شوند، نیاز هایی از قبیل بهبود وضع حاکمیت، رشد اقتصادی و توسعه ی انسانی. ADS مهارت ها و دانش لازم را برای افراد فراهم می کند تا برای توسعه ی کشور خود، از طریق اخذ مدارک عالی از نهادهای استرالیا، تغییر و نفوذی اِعمال کنند.
– بورس تحصیلی Endeavour Awards : دولت استرالیا یک کمک هزینه ی رقابتی بین المللی و براساس شایسته سالاری تحت عنوان بورس های Endeavour اعطا می نماید و موقعیت هایی را برای شهروندان آسیا، اقیانوس آرام و نواحی شرق میانه فراهم می کند تا بتوانند مطالعه و تحقیق کرده و به پیشرفت های حرفه ای در استرالیا دست یابند.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  استرالیا

 

اقامت استرالیا (7)

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  استرالیا   خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کشور استرالیا می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  استرالیا برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایالات استرالیا

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   استرالیا به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ایالات استرالیا.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور  استرالیا و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از استرالیا  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور استرالیا .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور استرالیا برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور استرالیا

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور استرالیا  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایالات استرالیا.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور استرالیا.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور استرالیا.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایالات استرالیا .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و استرالیا .

هزینه زندگی در کشور استرالیا

به طور کلی، استرالیا در بین توریستها به عنوان کشوری گران قیمت شهرت یافته است که هزینه های زندگی در آن از اکثر کشورهای اروپایی و همینطور آمریکا و کانادا بالاتر است. البته هزینه های زندگی در شهرهای مختلف استرالیا هم متفاوت میباشند اما این تفاوت خیلی چشمگیر نیست. همانند بقیه کشورها، هزینه های زندگی در کلان شهرها (مانند سیدنی، ملبورن، پرث و …) از شهرهای کوچکتر بیشتر میباشد اما به این نکته هم باید توجه داشت که فراوانی کار (مخصوصا برای مهاجرین) در کلان شهرها نیز به مراتب بیشتر است.
حداقل هزینه های سالیانه زندگی برای شخص مجرد حدود ۲۰ هزار دلار استرالیا، برای زن و شوهر حدود ۲۷ هزار دلار استرالیا و برای زن و شوهر با بچه کوچک حدود ۳۰ هزار دلار استرالیا میباشد. این هزینه ها را میتوان به صورت زیر دسته بندی کرد:
هزینه اسکان: هزینه مسکن در استرالیا بسته به نوع آن حدود ۹۰ دلار تا بیش از ۴۰۰ دلار استرالیا در هفته میباشد. ارزانترین و محبوبترین نوع اجاره در استرالیا، اجاره خانه به صورت شریک با یک یا چند نفر میباشد که در این صورت میتوان به مقدار زیادی در هزینه ها صرفه جویی کرد.
هزینه خورد و خوراک: هزینه خورد و خوراک حدود ۸۰ تا ۲۸۰ دلار استرالیا در هفته است.
هزینه خرید خودرو: مانند بقیه اقلام در استرالیا، قیمت خودرو نیز در این کشور در مقایسه با بقیه کشورها گرانتر میباشد. بازار خرید و فروش ماشینهای دست دوم هم به علت کثرت تعداد دانشجو در این کشور بسیار داغ است و اکثر خرید و فروشها از طریق سایت carsales.com.au انجام میشود. ما هم به شما توصیه میکنیم برای پی بردن به حدود قیمت خودرو در استرالیا از این سایت دیدن فرمایید.

خدمات گروه ما در کشور استرالیا شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور استرالیا
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور استرالیا
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  استرلیایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور استرالیا
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور استرالیا
۵- اخذ بیمه سلامت کشور استرالیا
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده استرلیایی در کلیه مناطق کشور استرالیا
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اسپانیایی در کلیه مناطق کشور استرالیا
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور استرالیا برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور استرالیا
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور استرالیا
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در استرالیا توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در استرالیا
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور استرالیا به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور استرالیا
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور استرالیا
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور استرالیا
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور استرالیا
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور استرالیا
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور استرالیا
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور استرالیا
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور استرالیا
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور استرالیا
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور استرالیا
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور استرالیا
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور استرالیا در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور استرالیا
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای استرالیا
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور استرالیا
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور استرالیا
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور استرالیا
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور استرالیا
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.