پذیرش وکالت و مشاوره ، وکالت و مشاوره در امور حقوق ، وکالت و مشاوره در امور کیفری ( جزایی ) ، وکالت و مشاوره در امور بین الملل ، وکالت و مشاوره در امور مهاجرتی ، وکالت و مشاوره در امور بازرگانی ، وکالت و مشاوره در امور ارزی ، وکالت و مشاوره در امور بانکی بین المللی ، وکالت و مشاوره در امور قرارداده ، وکالت و مشاوره در امور ملکی ، وکالت و مشاوره در امور ثبت شرکت ، وکالت و مشاوره در امور سرمایه گذاری ، وکالت و مشاوره در امور خدمات بیمه ای

پذیرش وکالت و مشاوره ، وکالت و مشاوره در امور حقوق ، وکالت و مشاوره در امور کیفری ( جزایی ) ، وکالت و مشاوره در امور بین الملل ، وکالت و مشاوره در امور مهاجرتی ، وکالت و مشاوره در امور بازرگانی ، وکالت و مشاوره در امور ارزی ، وکالت و مشاوره در امور بانکی بین المللی ، وکالت و مشاوره در امور قرارداده ، وکالت و مشاوره در امور ملکی ، وکالت و مشاوره در امور ثبت شرکت ، وکالت و مشاوره در امور سرمایه گذاری ، وکالت و مشاوره در امور خدمات بیمه ای

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا یک شبکه حقوقی است که به شما کمک می کند تا مشکلات و مسائل حقوقی خود را در قالب دریافت مشاوره حقوقی، قبول وکالت و ارائه دانش حقوقی در موضوعات مختلف برطرف سازید.
کیفیت هیچ‌گاه اتفاقی نیست. کیفیت همیشه حاصل یک عزم جزم، تلاش بی وقفه، جهت گیری هوشمندانه و اجرای ماهرانه است. کیفیت، نشانگر مجموعه ای از انتخاب های هوشمندانه است.  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  ، همیار و پشتیبان شماست، در این همیاری چتر امنیت و اطمینان بر کلیه روابط اجتماعی و تجاری شما سایه انداز است. آسایش و آرامش با وکلای گروه یسنا راهگشای شما در احقاق حداکثری حقوق در کلیه فعالیت ها می باشد. در دنیای مدرن و شتابزده، حرکت در لایه های مختلف اجتماع ولو در بدوی ترین فعالیت ها، برخورداری از کلیه مواهب حقوقی مستلزم بهره مندی از پوشش حقوقی و مشاوره های قضایی می باشد.

تنها سه گام برای پایان مشکل حقوقی شما

با وکلای متخصص موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  ، در موضوع پرونده خود مشورت کنید و در کمترین زمان،‌با حداقل هزینه به نتیجه مطلوب برسید

گام اول : ملاقات حضوری با وکیل

در جلسه ملاقات حضوری وکیل متخصص با ارزیابی کامل و همه جانبه جزئیات پرونده، راه حل را پیدا می کند.

گام دوم : عقد قرارداد وکالت

پس از توافقات انجام شده و قبول وکالت با امضای قرارداد، رسیدگی به پرونده شما شروع می شود.

گام سوم :  پشتیبانی

از ابتدای شروع رسیدگی به پرونده شما تا انتهای مراحل اجرا از پشتیبانی وکیل متخصص بهره مند شوید.

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص موارد ذیل پذیرا می باشد.

1- وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
2- مشاوره حقوقی و تنظیم قراردادها
3- ارائه خدمات حقوقی بین المللی شامل وکالت از طرف اتباع دول بیگانه در مراجع داخلی و از طرف ایرانیان در مراجع قضائی و دادگاههای بین المللی و مطابق با ضوابط و قوانین موضوعه و موازین حقوقی بین المللی.
4- انجام وکالت در مراجع قضائی، اداری، مالی، ثبتی، دادگاه های خانواده، شهرداریها و کمیسیونهای آن به ویژه کمیسیون ماده پنج دادگاه انقلاب و مراجع مربوط به تعزیرات حکومتی، مراجع مالیاتی و کمیسیونهای آن.

ارائه خدمات حقوقی در قالب وکالت دعاوی، مواردی که مؤسسه حقوقی و بین المللی یسنا  امکان قبول وکالت یا ارایه مشاوره حقوقی را دارد به شرح زیر است:

دادگاه ها عمومی و اختصاصی دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، تجدیدنظر، اجرای احکام جزایی یا حقوقی، شوراهای حل اختلاف، اجراهای ثبتی و مالیاتی و تامین اجتماعی، شرکت در کلیه کمیسیون ها اعم از مالیاتی، ماده 100 قانون شهرداری و ماده 5 و تبصره ماده 5 قانون تأسیس شورای عالی شهرسازی و معماری ایران و اصلاحیه های بعدی و نیز کمیسیون های متشکله در وزارت خانه ها و ادارات دولتی و وابسته، استانداری ها، فرمانداری ها، بخش داری ها، دهداری ها و …
این مؤسسه آمادگی دارد به منظور احقاق حقوق موکلان، نسبت به اقامه دعاوی متفاوت از جمله موارد زیر اقدام کند: دعاوی بدوی، واخواهی، تجدیدنظرخواهی، فرجام خواهی، اعاده دادرسی؛ با موضوعات و خواسته: جلب شخص ثالث، ورود ثالث، دعوی متقابل، دعاوی گمرکی و قاچاق کالا، منابع طبيعی، ‌زمين شهری،‌ ديوان عدالت اداری، امور مالياتی، امور حسبی و …

پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی مختلف در کلیه مراجع قضایی و شبه قضایی

قراردادهای بیع قطعی، قطعی توام با رهن، بیع شرط، معاوضه، اجاره، اجاره به شرط تملیک، مزارعه، مساقات، مضاربه، جعاله، شرکت، ودیعه و امانت، اعاده مالکیت، اخذ به شفعه یا اسقاط حق شفعه، اسقاط شرط، تقسیم، حق انتفاع (عمری، رقبی، سکنی ) حق ارتفاق، فسخ، اقاله، ضمانت و هر گونه عقد دیگر معین یا نا معین،

پذیرش وکالت در اخذ اسناد مالکیت یا المثنی ها

اعم از مشاعی و مفروز و تفکیکی اراضی

پذیرش وکالت در ثبت تأسیس و تغییر هر نوع شرکت و علائم تجاری

شرکت های سهامی عام، سهامی خاص، با مسئولیت محدود، تضامنی، مختلط غیر سهامی، مختلط سهامی نسبی، تعاونی و موسسات با مشارکت موکل و با هر میزان و مقدار سرمایه و به هر مدت و به هر مرکز اصلی و مراکز متغیر و یا ایجاد شعب و نمایندگی در ایران یا خارج از کشور و اصلاح اساسنامه شرکت، درخواست ثبت و تسلیم و امضای اظهار نامه های ثبتی، اعم از ثبت املاک و شرکت ها و یا ثبت علائم تجاری و اختراعات، تعقیب عملیات ثبتی و حصول نتایج و اخذ پاسخ استعلام ها.

پذیرش وکالت در ارائه خدمات مشاوره حقوقی

به اشخاص حقیقی و شرکتهای طرف قرارداد بصورت مستمر در رشته های مختلف حقوقي، از قبیل: حقوق خصوصی، عمومی، بین الملل، تجارت، تجارت بین الملل، جزا و جرم شناسی و…

پذیرش وکالت در تنظیم و انعقاد قراردادها و عقود

قراردادهای بیع قطعی، قطعی توام با رهن، بیع شرط، معاوضه، اجاره، اجاره به شرط تملیک، مزارعه، مساقات، مضاربه، جعاله، شرکت، ودیعه و امانت، اعاده مالکیت، اخذ به شفعه یا اسقاط حق شفعه، اسقاط شرط، تقسیم، حق انتفاع (عمری، رقبی، سکنی ) حق ارتفاق، فسخ، اقاله، ضمانت و هر گونه عقد دیگر معین یا نا معین،

پذیرش وکالت در رسیدگی به احوال شخصیه

انحصار وراثت، وصیت، تعیین وصی یا اوصیاء، ثلث، اصلاح شناسنامه، تعیین نسب و …

پذیرش وکالت در شرکت در مجامع شرکت ها و ثبت و پیگیری اجرای مصوبات مجامع

شرکت در مجامع عادی سالانه و فوق العاده و مؤسسین، ادغام یا انحلال موسسات و شرکت ها و…

پذیرش وکالت در وصول مطالبات

در صورت انعقاد قرارداد وصول مطالبات، این مؤسسه با داشتن دفاتر در سراسر کشور بدواً در کارگروه های تخصصی خود جنبه های بانکی، ثبتی و حقوقی را مورد بررسی قرار داده و حسب مورد اقدامات مربوط را به صورت مرحله ای و در سرفصل های زیر معمول خواهد داشت:

پذیرش داوری

1- این مؤسسه آمادگی دارد که در انتخاب داور مشاوره دهد.
2- پذیرش داوری در قراردادهای منعقده میان اشخاص حقیقی و حقوقی.
3- حضور به عنوان داور موکلان و یا به عنوان داور مرضی الطرفین در قراردادها.
4- وکالت یا نمایندگی در هيئت های داوری تخصصی از قبیل: هیأت داوری تجاری بین المللی، هیأت داوری سازمان خصوصی سازی، مرکز داوری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و…
5- تنظیم دادخواست و لوایح برای مراجع داوری.

پذیرش وکالت و مشاوره در  امور قراردادها حقوقی و بین المللی

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (6)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در جمهوری چک  و با داشتن سالها تجربه در زمینه   امور قراردادها حقوقی و بین المللی در خدمت شما هموطنان گرامی می باشیم .
قرارداد، یک راه مهم برای ایجاد رابطه ی حقوقی بین دو طرف عقد می باشد که در آن دو طرف با توافق و اراده ی مشترک خود، تعهداتی رابه نفع طرف دیگر برعهده می گیرند تا بتواند به انگیزه های خود از تشکیل عقد که با جریان یافتن آثار آن ایجاد می گردد دست یابند.

پذیرش وکالت و مشاوره در قراردادهای بین المللی

قراردادهای بین المللی که ترکیبی از فروش،  خدمات هستند، مانند قراردادهای صنعتی و ساخت.
در زمینه ی فروش، نباید این تصور را داشت که لزوماً کالایی به صورت عینی باید موضوع قرارداد قرار بگیرد، بلکه موضوع فروش می تواند از موارد مالکیت معنوی و اموال غیرمدی و یا صرف یک فناوری باشد. گاه در این دسته از قرارداد، امتیاز استفاده از یک برند یا نام تجاری به طرف قرارداد فروخته می شود و نام دسته بندی کلی این قراردادها نباید تعاریف رایج و سنتی آنها مقایسه گردد.

بعد از تبیین دسته های کلی، می توان به انواع مهمی از قراردادهای بین المللی اشاره نمود:

1- قراردادهای بیع متقابل Buy Back

این قرارداد در دسته ی قراردادهای خرید خدمت است که بیشتر در حوزه ی نفت و گاز استفاده می شود. در این نوع از قراردادها، بازپرداخت اصلی و همچنین سود، از محل محصول و نتیجه ی قرارداد پرداخت می شود.

2-  قرارداد احداث، بهره برداری، انتقال  Build- operate-Transfer (BOT)

این قرارداد بیشتر در مورد تأسیسات زیربنایی مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتر روشی برای تأمین مالی پروژه است. در واقع در این نوع قرارداد، ساخت در بهره برداری پروژه، در مدت معین، توسط شرکتی که اصطلاحاً شرکت مجری پروژه (Progect   development company)  نام می گیرد انجام می شود.

3- قرارداد احداث، تملک، بهره برداری Build own operade (B.O.O)

در این دسته از قراردادها، سرمایه گذار نسبت به ساخت، تملک و راه اندازی و علاوه بر آن نگهداری پروژه اقدام می کند و عوارض ناشی از آن را به منظور بازگرداندن سرمایه به سرمایه گذار جمع آوری می کند.

4- قراردادهای تأمین مالی Finance

قراردادی است که ما بین ارائه کننده تسهیلات و استفاده کننده از آن منعقد می شود و از منابع بین المللی تأمین می گردد.

5- قرارداد کلید در دستTurn-Key

به قراردادهای طراحی و ساخت(design-constract) یا Package deal گفته می شود که در آن پیمانکار، مسئولیت طراحی و ساخت و اجراء را به کلی بر عهده می گیرد و پس از تکمیل پروژه و نهایی شدن آن، آن را به کارفرما تحویل می دهد، به صورتی که کارفرما تنها با زدن یک کلید می تواند از تأسیسات مزبور استفاده کند.

6- قرارداد فرانشیزFranchise Agreement

در این نوع قرارداد، یک طرف که صاحب تجارت است (Franchisor) و یا به عبارتی، صاحب برند یا یک سیستم اقتصادی است به طرف دیگر( Franchisee) اجازه می دهد تا از برند و الگوی عملیاتی او استفاده کند و در مقابل سالانه درصدی از وی دریافت می کند.

7- قرارداد لیسانس

این قرارداد یکی از شیوه های انتقال فناوری یا دانش فنی است که طبق آن دارنده ی دانش فنی know) How) که به آن Licensor  گفته می شود، در قبال اخذ حق امتیاز، به طرف دیگر (Licensee) اجازه می دهد تا در مدت و قلمرو معینی تمام یا بخشی از فناوری موضوع قرارداد را مورد بهره برداری قرار دهد.

8- قراردادهای جوینت ونچر

قراردادهای JV در اصل شکلی از تنظیم قراردادهای بین المللی هستند که خود می توانند در انواع مختلف منعقد شوند، در واقع JV نه یک نوع قرارداد بین المللی بلکه یک روش انعقاد است که می تواند در اقسام زیر منعقد شود:
الف- قرارداد جوینت ونچر متمرکز Concenteraction JV همکاری طرفین برای ایجاد واحد اقتصادی بزرگتر
ب- قرارداد جوینت ونچر مکمل Complementary JV در این JV طرفین به تلفیق مهارت ها و فناوری ها و دانش فنی خود با یکدیگر ، برای تنوع سازی در محصولات خود می پردازند.
ج-قرارداد جوینت ونچر تأمینی Supply JV طرفین برای تأمین منابع مالی و کاهش و تعدیل هزینه ها با هم به مشارکت می پردازند.
د-قرارداد جوینت ونچر تحقیق و توسعه Research and Development
ه- قرارداد جوینت ونچر فروش Sales JV   برای فروش و توزیع محصولات تولیدی طرفین در بازارهای سایر کشورها.
و- قرارداد جوینت ونچر یکپارچه در این قرارداد مشارکتی، تمام جنبه های یک تجارت از جمله سرمایه گذاری، ساخت، توزیع، بازاریابی و فروش مورد معامله قرار می گیرد.
در قراردادهای جوینت ونچر، طرفین اقلام نقد و غیرنقد خود را تحت مدیریت مشترک و مطابق توافق به کار می گیرند و در سود و زیان ناشی از آن شریک هستند.

9-  قراردادهای نمایندگی

در این قرارداد، صادرکننده و یا تولید کننده ی محصول یا خدمت از طرف قراردادی می خو.اهد از جانب او به انعقاد معامله با مشتریان بپردازد. در قرارداد نمایندگی، برخلاف فرانشایز، نماینده ملزم به رعایت ضوابط شکلی اعطاکننده ی نمایندگی نیست به طور کامل نیست.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی و بین المللی، قرارداد JOINT VENTURE ، تهیه مواد اولیه ، اخذ ایزو و گواهینامه

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (5)

گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا با چندين سال سابقه درخشان در زمينه اطلاع رسانی ، مشاوره ، اخذ نمایندگی انحصاری برندهای شرکتهای خارجی و بین المللی و اخذ گواهينامه هاي ايزو وهمچنین داشتن افتخار همکاري با صد ها شرکت مطرح خارجی و بین المللی آمادگي خود را در جهت اطلاع رسانی در موارد ذیل اعلام میدارد.

(ما معتقدیم که اکنون بهترین زمان برای شروع موفقیت است)

1-  اخذ نمایندگی فروش ازشرکتهای کشورهای اروپایی(امریکای شمالی) اسیایی مانند، ژاپن ، کره وچین
2-  اخذ گواهينامه هاي ایزو مورد نياز برای اشخاص حقیقی و حقوقی
3-  انعقاد قرارداد JOINT VENTURE برای تولید کنندگان
4- تهیه مواداولیه و قطعهات وخط تولید کارخانجات
5- انعقاد قرارداد PRIVATE LABEL با کارخانجات خارجی
از جمله خصوصيات همکاري با گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا ، پیدا کردن بینش کارشناسی و شناخت نسبت به آن چیزی که به دنبالش هستید ، ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم و متناسب با نوع وحجم فعالیت متقاضی و همچنین ايجاد فضاي همکاری و کاملا کاربردي و اثر بخش.

گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا یک مرکز مشاوره جهت :

1-  اخذ و اعطا نمایندگی انحصاری برندهای شرکتهای خارجی و بین المللی. ( این مورد مناسب شرکتهایی است که تنها قصد گرفتن نمایندگی یک برند از چندین برند یک شرکت خارجی راکه مناسب بازار ایران میباشد رادارند.)
2- اخذ و اعطا نمایندگی از شرکت های خا رجی و بین المللی که سابقه حضوردر بازار ایران را ندارند.
3- مذاکره با اتاقهای بازرگانی مشترک ایران وکشورهای خارجی واخذ و اعطا نمایندگی ازشرکت های خارجی و بین المللی که آماده همکاری باتجاروشرکتهای ایرانی میباشند.
4- اعطای نمایندگی هلدینگ بین المللی
5- JOINT VENTUR

این نوع شراکت بین شرکتهای خارجی وتولید کنندگان ایرانی منعقدمیگرددودر راستای اهداف اقتصادی و پشتیبانی دولت جمهوری اسلامی میباشد وشامل:

1- اخذ مجوز خط تولید تحت لیسانس ازشرکت خارجی برای تولید برند مورد نظر درایران
2- توافق نامه برای انتقال تکنولوژی وسخت افزارو نرم افزار (SOFT WARE &HARD WARE) روز دنیااز کمپانی های خارجی برای ارتقا و بهینه سازی صنایع تولیدی ایران.

امتیازات JOINT VENTURE برای تولید کنندگان

1- دسترسی به تکنولوژی روز دنیا
2- سرمایه گذاری و بهینه سازی خط تولید توسط شرکت خارجی
3- ارایه قیمت رقابتی در بازارایران در مقابل شرکتهای واردکننده محصولات مشابه
4- دسترسی به بازارهای منطقه و CIS از طریق نمایندگان شرکت خارجی در ان کشورها
5- پشتیبانی دولت وسیستم بانکی کشور
6- اعطای گواهینامه های بین المللی
7- PRIVATE ABEL
(این موردمناسب بازرگانانی میباشدکه قصدتوزیع یک محصول با برندخودرادارند.ما میتوانیم بامعرفی تولیدکنندگان خارجی ممتازوبهترین قرارداد همکاری دوجانبه رامنعقد نماییم)

شرایط مورد نیاز برای اخذنمایندگی

1-  سابقه کاری مرتبط
2- شرکت پخش محصولات
3- بنکداری وعمده فروشی
4- توانایی ایجاد شبکه ای از فروشگاهها
5- ارایه MARKETING PLAN&BUSINESS PLAN
6- ارایه مدارک مبنی بر توانایی مالی, اعتبارات بانکی و FINANCING

تقسیم بندی نمایندگیها براساس شرایط موردنیاز

1)FRANCHISEING

دراین مورد مانندنمایندگی ,MCDONALDمتقاضی میبایست موارد1,4,5,6 را از شرایط فوق دارا باشد.

2)DISTRIBUTION

دراین مورد مانندنمایندگی CROCSمتقاضی میبایست حداقل موارد1,2,5,6 را دارا باشد.

اخذ ایزو

موسسه حقوقی  مجری و مشاور مستقیم اخذ استانداردهای داخلی و ایزو خارجی می باشد.

گواهینامه ایزو

ایزو چیست؟

ایزو (ISO) مخفف عبارت International Standards Organization به مفهوم سازمان بین‌المللی برای استانداردسازی است.
در حال حاضر، این سازمان بین‌الملی متشکل از یک شبکه از مؤسسات استاندارد ملی در ۱۵۷ کشور دنیا است، که بر پایه یک مرکز در هر کشور و یک مرکز اصلی در شهر ژنو – سوئیس- فعالیت می‌کند که وظیفه هماهنگی مراکز مختلف را برعهده دارد.
امروزه رعایت استانداردهای ایزو در تولید و عرضه محصولات و خدمات از چنان اهمیتی برخوردار است که در عرصه تجارت جهانی، استاندارد‌های ایزو شرط اولیه در داد و ستدهای بین‌المللی قرار گرفته است.

گواهینامه های مربوطه از مراجع معتبر بین المللی (قابل استعلام)

1- اخذ گواهينامه ايزو 9001 ( سيستم مديريت کيفيت ) ISO9001:2008
2- اخذ گواهينامه ايزو 14001 ( سيستم مديريت زيست محيطي ) ISO14001:2004
3- اخذ گواهينامه اوهساس ( سيستم مديريت ايمني و بهداشت حرفه ايي ) OHSAS18001:2007
4- اخذ گواهينامه HSE ) HSE-MS )
5- اخذ گواهينامه ايزو 22000 ( سيستم مديريت ايمني در صنايع غذايي ) ISO22000:2005 , HACCP
6- اخذ گواهينامه ايزو 10002 ( سيستم مديريت رسيدگي به شکايات مشتريان ) ISO10002
7- اخذ گواهينامه ايزو 10001 ( سيستم مديريت ارتباط با مشتريان ) ISO10001
8- اخذ گواهينامه ايزو 10004 ( سيستم مديريت اندازه گيري ميزان رضايت مشتريان ) ISO10004
9- اخذ گواهينامه ايزو 29001 ( سيستم مديريت کيفيت در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي ) ISO/TS29001:2010
10- اخذ گواهينامه ايزو 13485 ( سيستم مديريت کيفيت در صنايع تجهيزات پزشکي ) ISO13485
11- اخذ گواهينامه ايزو 27001 ( سيستم مديريت امنيت اطلاعات ) ISO27001
12- اخذ گواهينامه ايزو 20000 (مديريت خدمات IT ( ISO20000
13- اخذ گواهينامه ايزو 28001 ( سيستم مديريت زنجيره تامين ) ISO28001
14- اخذ گواهينامه سيستم مديريت يکپارچه ( IMS )
15- اخذ گواهينامه سيستم مديريت انرژي EN16001:2009 و ISO50001
16- اخذ گواهينامه حلال HALAL
17- اخذ گواهينامه سيستم مديريت امنيت مواد غذائي در مراکز عرضه عمده و خرده فروشيها (آژانس ايمني غذاي انگلستان) ( SFBB Safer food Better Business)
18- اخذ گواهينامه ايزو 10015 ( سيستم مديريت آموزش ) ISO10015:1999
19- اخذ گواهينامه ايزو 15189 ( سيستم مديريت کيفيت در آزمايشگاههاي تشخيص طبي ) ISO15189
20- اخذ گواهينامه CE از اتحادیه اروپا ، و سایر گواهینامه های بین المللی ایزو

اخذ گواهینامه ISO 

تمامی مسائل مربوط به طراحی ، مستند سازی و پیاده سازی سیستم های مدیریتی یک طرف و اینکه از چه مرجعی و یا چه برندی گواهینامه بگیریم یک طرف. این موضوع خیلی خیلی حائز اهمیت است. اصولاً تنها مراجعی که حق صدور گواهینامه ایزو را دارند را در اصطلاح CB می گویند. CB مخفف کلمه CERTIFY BODY است. پس یک CB یک مرجع صدور گواهینامه است.
نکته مهم تر اینکه خود این CB بایستی تحت اعتبار یک مرجع بالادستی که به مرجع اعتباردهنده معروف است نسبت به صدور گواهینامه ISO اقدام نماید. به این مراجع اعتبار دهنده در اصطلاح AB می گویند. AB مخفف کلمه ACCREDITY BODY است.
پس برای یک مجموعه متقاضی باید مهم باشد که گواهینامه خود را از چه CB و تحت اعتبار چه AB دارد می گیرد.
مطلب را با این نکته به پایان میبریم که در اکثر اوقات فواصل طولانی جغرافیایی و اختلافات فرهنگی بین کشورها باعث چالش برانگیز شدن تجارت بین الملل میشوند حال اگر انحصاریت را هم به این موارد اضافه کنیم، به مهارت و تخصص لازم برای انجام این امور پی میبریم.
به همین دلیل، اخذ نمایندگی انحصاری یک شرکت معتبر خارجی نیازمند مهارت، تخصص، حساسیت و تعهد کاری میباشد که گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا با بهره گیری از کادر متعهد و باتجربه خود مفتخر است که در این زمینه راهگشای هدف های تجاری شما باشد.

لیست خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا در خصوص اخذ نمایندگی شامل:

1- پیدا کردن تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای از اقصی نقاط دنیا
2- انجام تمامی مذاکرات و مکاتبات ایمیلی به نیابت از شرکت شما و آگاه سازی شما آز آخرین روند پیگیری امور
3- تحقیق و بررسی به منظور شناخت تولیدکنندگان معتبر و استعلام قیمت و کیفیت از تمامی آنها
4- هماهنگی برای ارسال نمونه کالا
5- همراهی شما به منظور بازدید از کارخانجات و شرکت های آماده همکاری
6- تنظیم قرارداد حقوقی معتبر بین المللی به منظور اخذ هرگونه نمایندگی انحصاری و گواهینامه

قبول وکالت و مشاوره در ثبت انواع شرکت

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (4)

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  فعالیت خود را با هدف مشاور تخصصی حقوقی در زمینه ثبت و تغییرات شرکتها و ثبت نام و علائم تجاری و طرحهای صنعتی و ثبت اختراعات به اشخاص حقیقی و حقوقی هموطنان عزیز و اتباع دیگر کشورها آغاز نموده.
این موسسه با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از حقوقدانان و متخصصینی با تجربه و کارشناسان و وکلای دادگستری مجرب توانسته است پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده. ما از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان و وکلای خود توانسته ایم کلیه درخواست های ثبتی را بر اساس پیگیری تخصصی و دانش روز خود با بهره گیری از دانش روز و نرم افزارهای هوشمند جامع خود به ثبت برسانیم.

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات ثبت انواع شرکت برای اشخاص حقیقی و حقوقی و اتباع خارجه

مهمترین خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  انواع شرکت‌هایی است که در قانون تجارت ایران به آن‌ها اشاره شده است. به طوری که این گروه با نام گروه یسنا در میان مشتریان شناخته شده است.

1-  ثبت شرکت با مسئولیت محدود

2- ثبت شرکت سهامی خاص

3- ثبت شرکت سهامی عام

4- ثبت شرکت مختلط سهامی

5- ثبت شرکت مختلط غیر سهامی

6- ثبت شرکت تضامنی

7- ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف

8- ثبت شرکت نسبی

9- ثبت شرکت در کیش و سایر منطقه‌های آزاد تجاری

10- ثبت موسسه غیر تجاری

11- ثبت نمایندگی شرکت‌های خارجی در ایران

12- ثبت شعبه‌ شرکت‌های خارجی در ایران

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات ثبت تغییرات شرکت‌ها برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

تمام شرکت‌ها، موسسه‌ها و سازمان‌ها بعد از ثبت نیاز به تغییراتی همچون تغییر نشانی، تغییرات در اساسنامه شرکت، تغییر اعضای هیئت مدیره و… دارند که باید طبق قانون آنها را به ثبت برسانند. یکی از خدمات ما در گروه یسنا ثبت تغییرات شرکت‌ها می‌باشد.

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات مالیاتی برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

یکی از دغدقه‌های شرکت‌ها انجام امور مالیاتی می باشد. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با توجه به سابقه و نیروی کار متخصص خود امور مالیاتی مربوط به شرکت‌ها را به شرح زیر انجام می‌دهد:
1-  تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی
2- اخذ گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده
3-  پلمپ دفاتر مالیاتی
4- تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد

پذیرش وکالت و مشاوره در سایر خدمات ثبتی برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

موسسه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و در کل تمام افراد حقیقی و حقوی گاها نیازمند ثبت برخی از فعالیت‌های خود هستند. در این راستا گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا خدمات زیر را برای این دسته از مشتریان به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهد:
1- ثبت نشان تجاری (ثبت برند)
2- ثبت طرح صنعتی
3- ثبت اختراع

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در مناطق آزاد برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

منطقه آزاد منطقه‌ای است که مشمول بعضی از مقررات در حال اجرای کشور متبوع نمی‌شود. این منطقه حراست شده می‌تواند منطقه‌ای بندری یا غیر بندری باشد. برخی از مزایای مناطق آزاد عبارتند از:
1-  بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی
2- نداشتن تشریفات اضافی ارزی و اداری
3- بخشودگی سود و عوارض گمرکی
4- سهولت و سرعت در فعالیت‌های صادرات و واردات از طریق جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی
5- تسریع در انتقال فن‌آوری
6- عدم وجود مقررات دست و پا گیر که باعث کاهش سرعت فرایندها می‌شود.
ایران دارای ۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی است. این مناطق عبارتند از: چابهار، کیش، قشم، اروند، انزلی، ماکو، ارس و سلفچگان

مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد عبارتند از:

۱- مالکیت خارجی ۱۰۰%
۲- ورود و خروج اتباع خارجی بدون نیاز به روادید.
۳ -معافیت از مالیات برای هرگونه فعالیت اقتصادی به مدت ۲۰ سال
۴- انتقال ارز به دیگر مناطق آزاد در ایران یا کشورهای دیگر بدون هیچ‌گونه محدودیت
۵- انعطاف در خدمات پولی و بانکی
۶- حمایت قانونی و تضمین سرمایه‌گذاری خارجی
۷- گستردگی و تنوع خدمات بانکی و بیمه‌ای در بخش خصوصی و دولتی
۸ -سهولت در انجام معاملات ارزی
۹- سهولت در ثبت شرکت‌ها و مؤسسات صنعتی و فرهنگی
۱۰- فعالیت “بورس اوراق بهادار” و “بورس نفت و محصولات پتروشیمی”
۱۱- عدم وجود مقررات سخت و پیچیده برای ورود کالاهای مجاز
۱۲- عدم وجود تشریفات دشوار برای صادرات مجدد و ترانزیت کالا
۱۳- معافیت از حقوق گمرکی برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی واحدهای تولیدی

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت شرکت بین المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی

ثبت شرکت بین المللی دارای مزایای بسیار زیادی برای هموطنان عزیز می باشداز افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت ، همگی از طریق ثبت شرکت بین المللی امکان پذیر می باشد.گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

پذیرش وکالت و مشاوره در افتتاح حساب بانکی بین المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی

افتتاح حساب بانکی بین المللی یکی از راه حل های دور زدن تحریم و رسیدن به نیازهای تجاری شما عزیزان می باشد, شما با افتتاح حساب بانکی بین المللی علاوه بر اخذ ویزا کارت ، شما از امکانات اینترنت بانک و سوئیفت و حوالجات اینترنتی می توانید به راحتی استفاده نمائید .البته به دلیل ایرانی بودن،محدودیت هایی هم بعضا سر راه ما قرار می گیردکه ما شما را با این محدودیت ها و راه حل ها ی آن آشنا می نمائیم .

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت بین المللی علائم تجاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در زمینه های ثبت بین المللی علائم تجاری و کلیه خدمات ثبت شرکت برای اشخاص حقیقی و حقوقی داخل کشور همراه با کادری مجرب زیر نظر وکلای بین المللی با سابقه و متخصص در خدمت شما مشتریان محترم می باشد .

مشاور خدمات بانکی بین المللی

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (7)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با دارا بودن تجربيات مکفي و سوابق کاري متعدد آماده ارائه خدمات مشاوره  و وکالت جهت هر گونه تسهیلات بانکی از قبیل دیسکانت ( کشایش اعتبار LC  ) ، فاینانس و ریفایناس و یوزانس ،  بانک گارانتی (Bank Guarantee) ، صدور و خرید و فروش انواع ضمانت نامه بانکی در داخل و خارج کشور  به اشخاص حقوقي و حقيقي در کوتاه ترین زمان ممکن  بوده که  به شرح ذيل ميباشد :

قبول وکالت و مشاوره  در بانک گارانتی (Bank Guarantee) داخلی و بین المللی

بانک گارانتی ( ضمانتنامه بانکی Bank Guarantee ) برای پوشش تعهدات پرداخت ،صادر می شود. به نوعي ميتوان گفت كه بانک گارانتی تعهدی غیر قابل برگشت از سوی بانک یا موسسات مالی است که به پرداخت وجه مورد ضمانت، در صورت عدم ایفای قرارداد توسط فرد ذینفع که بانک باید وجه ضمانتنامه را طبق درخواست فرد متقاضی به او پرداخت کند.
در ضمانتنامه بانکی تعهد پرداخت، در وهله اول بانک باید وجه را از خریدار یا متعهد اصلی دریافت نماید در صورتیکه خریدار در پرداخت خود قصور ورزد ذینفع با مراجعه به بانک میتواند وجه ضمانتنامه را مطالبه نماید.

انواع ضمانتنامه های بانکی از نظر نحوه صدور:

ضمانتنامه هاي بانکی بر دو نوع مستقیم و غیر مستقیم میباشند.

1- ضمانتنامه های مستقیم: ( DIRECT  GUARANTEES)

2- ضمانتنامه های غیر مستقیم : (INDIRECT  GUARANTEES)

قبول وکالت و مشاوره  در خدمات  بانکی داخلی و بین المللی

1- مشاوره تسهیلات بانکی و تامین ریالی
2- مشاوره تامین وثایق و ضمانتنامه بانکی
3- مشاوره فاینانس بانکهای خارجی
4- مشاوره جهت جذب سرمایه گذار خارجی

قبول وکالت و مشاوره  در تسهیلات حساب بانکی بین المللی برای اشخاص حقیقی

1- وام خرید
2- ترانسفر همه نوع ارز به هر مقصد دلخواه
3-  تسهیلاتی که در شرایط خاص توسط کمیته اعتبارات تصویب میشود.

قبول وکالت و مشاوره  در تسهیلات مربوط به شرکتها

1- کردیت کارت شرکتی
2- وام خرید اتومبیل بنام شرکت
3- وام خرید کشتی
4-  گشایش ال سی
5- گشایش خط اعتباری
6- بیمه بازرگانی، کشتیرانی، بیمه تجارت سنگهای قیمتی و فلزات گرانبها، وام انبوه سازان، فاینانس طرحهای صنعتی، یوزانس

قبول وکالت و مشاوره  در افتتاح حساب بانکی بین المللی

متقاضی محترم شما با افتتاح حساب بانکی بین المللی توسط وکلای بین المللی موسسه حقوقی یسنا از امکانات زیر بهره مند می شوید

1- بانکداری آنلاین (Online Banking)
3- قابلیت حواله آنلاین ( ارسال و دریافت پول از تمامی بانک های جهان)
4- استفاده از حساب های دلاری، یوروی و پوند
4- استفاده از دسته چک، ویزا کارت و مستر کارت
5- استفاده از تسهیلات بانکی ال سی ، بانک گارانتی و … ( پس از ۶ ماه کار کردن که البته باید با مشورت ما صورت گیردو نیاز به آماده کردن یک سری اسناد دارد.)
6- استفاده از تسهیلات خط اعتباری (برحسب تراکنش بانکی و تایید شرایط حساب شما توسط آفیسر بانک)

قبول وکالت و مشاوره  در افتتاح انواع حساب بانکی

1- حساب شخصی (Personal Account) این نوع حساب برای اشخاص حقیقی می باشد و قابل افتتاح برای تمامی افراد بالای ۱۸ سال می باشد.
2- حساب شرکتی (Business Account) این نوع حساب برای اشخاص حقوقی می باشد و باید مدارک شرکتی ارائه فرمایید.

انواع حساب از نظر کاربرد

1- حساب (Saving Account): این نوع حسابدارای سود روزانه می باشد که در صد آن طبق شرایط هر بانک متفاوت می باشد و قابل برداشت روزانه می باشد.
2- حساب (Current Account): این نوع حساب بدون سود می باشد و برای گرفتن تهسیلات بانکی استفاده می شود.

قبول وکالت و مشاوره  در در امور تسهیلاتی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با دارا بودن تجربيات مکفي و سوابق کاري متعدد آماده ارائه خدمات مشاوره  و وکالت جهت هر گونه تسهیلات بانکی از قبیل دیسکانت ( کشایش اعتبار LC  ) ، فاینانس و ریفایناس و یوزانس صدور و خرید و فروش انواع ضمانت نامه بانکی در داخل و خارج کشور  به اشخاص حقوقي و حقيقي در کوتاه ترین زمان ممکن  بوده که  به شرح ذيل ميباشد :

دیسکانت ( کشایش اعتبار LC  )

اعتبار اسنادی است که طبق آن بانک ابلاغ کننده پس از رویت اسناد حمل ارائه شده از طرف ذی‌نفع ( فروشنده )، در صورت رعایت تمامی شریط اعتبار اسنادی از سوی وی ، بلافاصله وجه آن را پرداخت می‌کند.
اعتبار اسنادی وسیله‌ای برای پرداخت در مبادلات بین المللی است و از جمله خدماتی است که به موجب آن (بانک گشاینده) بر اساس درخواست و دستورات مشتری (متقاضی اعتبار اسنادی یا خریدار) و یا از طرف خود به عنوان ذی‌نفع موظف می‌شود به منظور خرید یا سفارش کالا یا دریافت خدمات در مقابل اسناد مقرر و مطابق با شرایط مندرج در اعتبار اسنادی، پرداختی را به شخص ثالث (ذی‌نفع یا فروشنده ) یا به حواله کرد او انجام دهد یا به بانک دیگراجازه پرداخت یا معامله دهد.

انواع اعتبارات اسنادی به شرح ذیل هستند:

۱- اعتبار اسنادی وارداتی یا صادراتی
۲- اعتبارات اسنادی قابل برگشت
3-  اعتبار اسنادی غیر قابل برگشت
۴- اعتبار اسنادی تایید شده
۵- اعتبار اسنادی تایید نشده
۶- اعتبار اسنادی قابل انتقال
۷- اعتبار اسنادی غیر قابل انتقال
۸- اعتبار اسنادی نسیه یا مدت دار (یوزانس)
۹ – اعتبار اسنادی دیداری
۱۰- اعتبار اسنادی پشت به پشت ( اتکایی)
۱۱- اعتبار اسنادی ماده قرمز
12- اعتبار اسنادی گردان

امور بازرگانی و تجارت بین الملل

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (2)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با هدف ارائه پذیرش وکالت و مشاوره  در عرصه تجارت بین المللی و داخلی اقدام به تشکیل گروه متخصص و مجرب در زمینه مشاوره خدمات بازرگانی و تجاری بین المللی کرده است و قادر وآماده ارائه خدمتی نوین در این عرصه به فعالان صادرات و واردات ، ترخیص کالا ، حمل و نقل ، تهیه و خرید کالا و سرمایه گذاری در امور بازرگانی و تجاری می باشد .
فعالیت بازرگانی و تجاری نیاز به آشنایی با مراحل ورود کالا، منابع تهیه کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا دارد.
همچنین تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت بازرگانی و تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مرتبط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا ، هزینه های حمل و نقل، هزینه های گمرکی و غیره دارد .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با داشتن کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، شما را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه ها و …) یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید. ضمناً این پیگیریها را در ادارات گمرکات کشور و همچنین گمرک جمهوری اسلامی ایران و کمیسیونهای رسیدگی به اختلافات تا پایان مراحل رسیدگی عهده دار می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در برخی از امور بازرگانی و تجاری

1- ارائه اطلاعات عمومی بازار (قوانین واردات، صادرات وتجارت…)
2-  مشاوره جهت خریدها ی داخلی و خارجی
3- مشاوره جهت سرمایه گذاری تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی.
4- طراحی استراتژی بازاریابی درازمدت و ارائه توصیه های لازم در ارتباط با کانالهای مناسب داخلی و خارجی.
5- ارائه پیشنهاد در رابطه با شرکاء داخلی و خارجی و انجام مذاکرات قرارداد های مربوطه.
6- ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه (درموارد خاص)
7- مشاوره بازرگانی جهت خرید کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا.
8- تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با تولیدکنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ی امور گمرکی و استاندارد و ارایه‌ی راه حل برای رفع مشکلات.
9- ارایه‌ی نظرات تخصصی و کمک های فنی لازم در زمینه‌ی استاندارد کالاهای صادراتی.
10- کمک در جهت ایجاد فضای سالم رقابتی در کسب و کار منصفانه و اعمال محدود کننده‌ی فعالیت‌های رقابتی طبق مقررات مربوط

پذیرش  وکالت و مشاوره در صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با دارا بودن كادری ورزیده و مجرب داخل و خارج کشور و همچنین داشتن تجربه کافی و مناسب آماده قبول وکالت و مشاوره در ارائه خدمات صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از سراسر دنیا به مشتریان محترم خود می باشد.
1- کارشناس بازرگانی خارجی و انگلیسی ( بین الملل )
2- جهت انجام پروسه صادرات و واردات و مکاتبات تجاری و بازرگانی خارجی
3- جستجوی شرکتها یا کالاهای مورد نیاز شما از طریق اینترنت یا اطاقهای بازرگانی یا سفارتها
4- انجام مکاتبات بازرگانی و اخذ بهترین قیمتها در زمینه شغلی شما
5- ترجمه انگلیسی به فارسی و بلعکس متون بازرگانی
6- انجام مذاکرات بازرگانی و چانه زنی های نهایی
7- اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی
8- انجام امور مربوط به حمل کالا از کشورهای مختلف به مقصد بنادر یا شهرهای ایران
9- مشاوره و انجام ترخیص کالاهای وارداتی با قیمتهای مناسب و برگه سبز از طرق قانونی
10- مشاوره در خصوص ایجاد سایت اینترنتی برای
11- معرفی فعالیتهای شرکت شما
21- آمادگی سفر به خارج از کشور و شرکت در نمایشگاههای خارجی یا بازدید از کارخانه و مذاکرات مربوطه در محل.
13- انجام واردات و مکاتبات تجاری خارجی.
14-  انجام کلیه مکاتبات و عملیات بازرگانی خارجی توسط فارغ التحصیل تجارت بین الملل.
15- انجام فوری و ترجمه مکاتبات بازرگانی و پیگیری اسناد تجاری.
16- انجام فوری کلیه مکاتبات بازرگانی خارجی و تماس های تلفنی بصورت آنلاین پس از دریافت درخواست شما .
17- جستجو انواع کالای تجاری برای واردات از کلیه کشورها در اسرع وقت.
18-اخذ پروفرما و کاتالوگ برای کلیه کالاهای مورد نیاز شما از کلیه کشور ها .

مشاوره در ترجمه و مکاتبات بازرگانی

انجام مکاتبات و مذاکرات بازرگانی ، سورس یابی ، اخذ پروفورما و تهیه کاتالوگ . امکان همراهی در سفرهای خارجی . مترجم زبان انگلیسی با سابقه کار طولانی ، آماده همکاری با بازرگانان محترم

مشاوره مکاتبات بازرگانی و قراردادها

انجام مکاتبات تجاری و بازرگانی ، سورس یابی و منبع یابی ، تهیه کاتالوگ و اخذ پروفرما و استعلام قیمت از شرکت های خارجی از طریق تماس تلفنی و نامه نگاری (Email) . مسلط به نامه نگاری الکترونیک و مکالمات تلفنی انگلیسی . تهیه قراردادهای بین المللی

قبول وکالت و مشاوره در ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بنادر ایران

امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان وصادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور گمرکی خود را به سازمانهای مستقلی که توسط شخصیتهای حقیقی و یا حقوقی اداره می شوند واگذار نمایند که گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در کلیه گمرکات کشور در خدمت شما تجارر گرامی می باشیم .

مشاور نقل و انتقالات مالی و ارزی

 

ثبت شرکت ، پذیرش وکالت ، امور ، امور ارزی ، بازرگانی (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با پذیرش وکالت و مشاوره در  ارائه خدمات حواله ارزی به سراسر دنیا از طریق دفاتر معتبر بازرگانی با بکار گیری نیرو انسانی ماهر با شعار ( کیفیت ، سرعت ، دقت ، امنیت ) مستقر در کشور های اتحادیه اروپا ، بریتانیا ، امریکا ، کانادا ، استرالیا ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارت متحده عربی ، قطر ، کویت ، عمان ، لبنان و همچنین کشورهای آسیای شرقی از جمله چین ، کره ، ژاپن ، هنگ گنگ در خدمت مشتریان  محترم می باشد و تلاش مبرم در زمینه کاهش محدودیت های بین المللی برای شرکت های ایرانی را می کند .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با دسترسی داشتن به منابع ارزی در خارج از کشور که حاصل فروش کالاهای صادراتی است آمادگی دارد کلیه حواله ارزی مورد نیاز را با ارز های معتبر   به مقصد کلیه کشورها با کمترین قیمت و سریعترین سرعت انجام دهد.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با درک این مسئله آماده است تا خدمات پرداخت و حواله ارز یورو به بانک های اروپایی را در اسرع وقت و با کارمزد مناسب ارائه کند. این شرکت با داشتن حساب بانکی در اروپا و کارگزاران معتبر آماده ارائه خدمات پرداخت و حواله ارزی یورو با مبالغ  مختلف می باشد.
خدمات پرداخت و حواله ارز یورو به کلیه ی بانک های عضو اتحادیه اروپا (SEPA transfers) در کمترین  مدت زمان  منطبق با تقویم کشورهای اروپایی انجام پذیر خواهد بود.
کشورها و مناطق عضو سیستم ( SEPA ) عبارت است از : جزایر آلند، اتریش، آزور، بلژیک، بلغارستان، جزایر قناری،  کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، گویان فرانسه، آلمان، جبل الطارق، یونان، جزیره گوادلوپ، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مادیرا، مالت، مارتینیک، مایوت، موناکو، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رئونیون، رومانی، سنت بارثلمی، سنت مارتین (بخش فرانسوی)، سنت پیر و میکلون، سان مارینو، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، انگلستان.
از جمله مزایای انتقال ارز یورو به حساب های بانکی اروپا عضو سیستم پرداخت SEPA می توان به امنیت بالا، سرعت انتقال وجه سریع، کارمزد کم و قابلیت اطمینان بالا اشاره کرد. انتقال وجه یورو به حساب اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر بوده و سورس بانکی معتبر می باشد.

برای انتقال وجه یورو به حساب های بانکی اروپایی اطلاعات زیر مورد نیاز است:

1- (  Recipient   ) نام صاحب حساب بانکی (دریافت کننده وجه) که می تواند شخص حقیقی (افراد عادی) یا حقوقی (شرکتی) باشد.
2- ( BAN  ) شماره حساب بانکی در فرمت استاندارد.
3- (Amount-EUR  )  مبلغ انتقال به یورو.
4- (Reference ) رفرنس یا علت واریز پول یا هر توضیح ضروری برای حواله ارزی.

حواله فوری یورو و دلار

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با پذیرش وکالت و مشاوره در  ارسال حواله یورو و دلار و سایر ارزها به کلیه کشور ها در سریعترین زمان ممکن.با بهترین نرخ ممکن توسط کارشناسان ارزی و همچنین ارسال  کلیه حوالجات یورو و دلار  ارسالی به مقصد بانکها از طریق سیستم سوئیفت ارسال می گردد. و شما متقاضیان گرامی  که قصد تجارت با کشور های مختلف را دارید می توانید از مشاوره گسترده ارزی موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در  سراسر دنیا  بهره مند شوید . حوالجات ارسالی و دریافتی این شرکت سریع بوده و با کمترین هزینه ارسال و دریافت می گردد.

برخی از مزایا حواله دلار  که با کارشناسان موسسه حقوقی و بین المللی یسنا انجام می گیرد

1- ارسال فوری حواله دلار و يور  و سایر ارزها به کلیه حساب های شخصی و شرکتی در کمترین زمان ممکن
2- نرخ عالی حواله دلار و يورو و سایر ارزها
3- دارای مجوزات لازم از مراجع ذیصلاح
4- خرید حواله دلار و یورو و دیگر ارزها
5- ارسال از طریق سیستم swift و tipanet
6- بهترین نرخ خرید و فروش حواله دلار و یورو و سایر ارزها
7- ارائه فاکتور رسمی توسط مراجع ذیصلاح مربوطه برای ثبت حواله دلار و یور و سایر ارزهای مربوطه
8- ارسال حواله به صورت سوئیفت TT  ,  DD  , TIPANET , TARGET2 و  وسترن یونیون WESTERN UNION , مانی گرام و بین بانکی

 قدرتمند ترین بانکهای جهان

1- کشور ایالات متحده امریکا (  Branch Banking and Trust)
2- کشور سوئیس    ( Skandinaviska Enskilda Banken)
3- کشور کانادا    (Bank of Nova Scotia )
4- کشور ایالات متحده امریکا  (PNC Financial Services Group )
5- کشور سوئیس  (Credit Suisse Group )
6- کشور برزیل  (Banco Bradesco )
7- کشور  چین (China Construction Bank )
8- کشور  ایالات متحده امریکا  (JP Morgan Chase )
9- کشور  انگلستان   (Standard Chartered )
10- کشور برزیل  (Banco Santander Brasil )