مهاجرت به گرجستان ، اقامت گرجستان ، اخذ ویزای گرجستان ، گرفتن پاسپورت گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان ، گرفتن شریک تجاری در گرجستان ، اخذ نمایندگی بین المللی در گرجستان ، قبول وکالت در گرجستان ، ، سرمایه گذاری در گرجستان ، خرید و اجاره ملک در در گرجستان ، ویزای تحصیلی در گرجستان ، ویزای کاری گرجستان ، امور بازرگانی در گرجستان ، صادرات و واردات در گرجستان ، خدمات بانکی و ارزی در گرجستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی گرجستان ، خدمات بیمه ای گرجستان ، رفع ریجکتی گرجستان ، رفع دیپورتی گرجستان

اخذ اقامت گرجستان ، اخذ ویزای گرجستان ، قبول وکالت گرجستان ،مهاجرت گرجستان ، گرفتن پاسپورت گرجستان ، ثبت شرکت گرجستان ، گرفتن شریک تجاری گرجستان ، اخذ نمایندگی بین المللی گرجستان ، سرمایه گذاری گرجستان ، خرید و اجاره ملک گرجستان ، ویزای تحصیلی گرجستان ، ویزای کاری گرجستان ، امور بازرگانی گرجستان ، صادرات و واردات گرجستان ، خدمات بانکی و ارزی گرجستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی گرجستان ، خدمات بیمه ای گرجستان ، رفع دیپورتی گرجستان ، رفع ریجکتی گرجستان ، گرفتن وقت سفارت کشور گرجستان (شهرهای تفلیس، مستیا، تلاوی، استپانتسمیندا، متسختا، سیغناقی، باتومی، بورجومی و غیره)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور گرجستان  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  گرجستان زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  گرجستان می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور گرجستان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور گرجستان.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  گرجستان.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور گرجستان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور گرجستان.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور گرجستان.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور گرجستان.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور گرجستان .
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور گرجستان.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور گرجستان.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور گرجستان.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور گرجستان پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  گرجستان

 گرجستان کشوری در منطقه قفقازِ اوراسیاست. این کشور در مرز آسیای غربی و اروپای شرقی قرار گرفته است و از سمت غرب با دریای سیاه، از سمت شمال با روسیه، از سمت جنوب با ترکیه و ارمنستان و از سمت جنوب شرقی با آذربایجان هم مرز می باشد. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور آسیایی اروپایی تفلیس است. کشور گرجستان با مساحتی بالغ بر ۶۹ هزار ۷۰۰ کیلومتر یک کشور با جمهوری متمرکز نیمه ریاستی می باشد که حکومت آن از طریق دمکراسی نیابتی انتخاب می شود. کشور گرجستان به ۹ منطقه، یک شهر و دو جمهوری خودمختار تقسیم می شود. این به نوبه خود به ۶۷ ناحیه و ۱۲ شهرستان خودگردان طبقه بندی می شوند.
 طبق آخرین آماری که در سال ۲۰۱۷ بدست آمده جمعیت کشور گرجستان چیزی بالغ بر ۳ میلیون ۹۷۳ هزار نفر می باشد. طیف گسترده مردم ساکن گرجستان به معنی آرایه ای غنی از مذاهب فعال در این کشور است. امروزه بیشتر جمعیت این کشور یعنی ۸۳٫۴ درصد را مسیحیان ارتدوکس تشکیل داده اند که در درجه اول پیروان کلیسای ارتدوکس گرجی هستند. در حدود یک درصد متعلق به کلیسای ارتدوکس روسی و ۲٫۹ درصد پیروان کلیسای حواری ارمنی (ارتدوکس شرقی) می باشند که تقریباً تمام آنها ارامنه هستند. پیروان دین اسلام نیز ۱۰٫۷ درصد از کل جمعیت گرجستان را تشکیل داده اند و اغلب در استان های آجارستان و کومو کارتلی و یک اقلیت قابل توجهی در تفلیس ساکن می باشند. کاتولیک های کلیسای ارامنه و لاتین نیز ۰٫۸ درصد جمعیت را به خود اختصاص داده اند و بیشتر در جنوب این کشور و عده کمی از آنها نیز در تفلیس ساکن هستند. ۲ درصد باقیمانده را هم پیروان ادیان دیگر تشکیل می دهند. همچنین یک جامعه یهودی قابل توجهی هم در تفلیس ساکنند.

 قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور گرجستان ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  گرجستان  پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت کشور گرجستان

۱-  اخذ اقامت گرجستان  از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت گرجستان  از طریق ثبت شرکت
۳-  اخذ اقامت گرجستان  از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت گرجستان  از طریق کار
۵- اخذ اقامت گرجستان  از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت گرجستان  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور گرجستان

۱- پایین بودن هزینه زندگی در گرجستان : گرجستان را میتوان جز ۱۰ کشور ارزان از نظر هزینه زندگی نام برد و این مزیت بزرگی برای سفر و زندگی در گرجستان به حساب میاید .
۲- امنیت بسیار بالا برای زندگی در گرجستان (( گرجستان سومین کشور امن دنیا می باشد))
۳- مردمان کشور گرجستان بسیار شاد زندگی میکنند و جز کشور های شاد دنیا محسوب میشوند .
۴- تنوع غذایی در گرجستان بسیار زیاد می باشد و غذا های گرجی بسیار خوشمزه می باشد .
۵- جمعیت کشور گرجستان بسیار پایین می باشد و ترافیک در این کشور به ندرت وجود دارد .
۶- کشور گرجستان دارای طبیعت بسیار زیبا و آب هوای بسیار پاک می باشد .
۷- سواحل گرجستان بسیار دیدنی می باشد و جز سواحل بسیار ارزان کشور های اروپایی محسوب میشود .
۸- کشور گرجستان عضو ناظر اتحادیه اروپا میباشد و مردمان این کشور بدون نیاز به ویزا شینگن میتوانند به کشور های عضو شینگن سفر کنند .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   گرجستان  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  گرجستان پذیرا می باشد
قوانین جاری گرجستان، سرمایه گذار به شخصی گفته می شود که حداقل مبلغ ۱۲۰هزار دلار به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. کسانی که کمتر از مبلغ ۱۲۰هزار دلار در گرجستان آورده دارند و قصد اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت را دارند ، کارآفرین نامیده می شوند.
لازم به ذکر است که حداقل مبلغ مذکور حداقل مبلغ ۱۲۰هزار دلار بایستی به صورت کاملا مستقیم در تجارت مورد نظر شخص متقاضی سرمایه گذاری شود، و خرید ملک برای شرکت جزو سرمایه گذاری مستقیم محسوب نمی شود و اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید ملک ، قانون دیگری می باشد.
دولت گرجستان برای شخص سرمایه گذار احترام زیادی قائل است و امکانات مختلفی را نیز در اختیار وی می گذارد از جمله : امکان استفاده از اطلاعات و داده های اتاق بازرگانی وزارت اقتصاد گرجستان جهت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ، امکان بررسی مشارکت برخی بانک های گرجستان در پروژه فرد سرمایه گذار ، اعطای کارت اقامت پنج ساله و یا حتی واگذاری اقامت دائم گرجستان به سرمایه گذار در صورت داشتن سابقه مدیریتی و سرمایه گذاری در اماکن دیگر و ….

مزایای سرمایه گذاری در گرجستان

قوانین تجارت در گرجستان سخت و پیچیده نیست، برای مثال در صورت سرمایه‌گذاری در زمینی به وسعت ۱۰ هکتار و ارزش سرمایه‌گذاری به ارزش ۲ میلیون دلار، این منطقه به عنوان منطقه آزاد تجاری معرفی می‌شود.
سیستم پیشرفته گمرکی از دیگر مزیت‌هاست. اگر فرم‌های اینترنتی را تکمیل کنید ظرف ۱۰ و نهایتا ۲۰ روز، تمامی امور گمرکی انجام خواهد شد و اگر سوءسابقه نداشته باشید نیازی به حضور ماشین و راننده هم نیست.
شما می توانید در ۱ تا ۳ روز شرکتتان را ثبت کنید.
از شما برای صادرات، مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی‌شود.
برای صادرات و صادرات مجدد هم تعرفه گمرکی پرداخت نمی‌کنید.
شما می‌توانید اقامت موقت و یا حتی دائم این کشور را داشته باشید.

مالیات در گرجستان

به طور کلی شش نوع وضعیت مالیات در گرجستان وجود دارد:

۱- مالیات بر سود شرکت ها ۱۵%
۲- مالیات بر ارزش افزوده ۱۸%
۳- مالیات غیر مستقیم که میزان آن بستگی به نوع تولیدات دارد.
۴- مالیات بر درآمد ۲۰%
۵- مالیات بر سود و درآمد بهره ۵%
۶- مالیات بر واردات که به سه شکل صفر، ۵% و ۱۲% می باشد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  گرجستان و اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت )

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور گرجستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور گرجستان  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور گرجستان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.
طبق قوانین جاری گرجستان، هر شخص خارجی می تواند با خرید ملک حداقل به مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار آمریکا ، بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و یا پرداخت مالیات ، کارت اقامت گرجستان با مدت زمان یکسال را دریافت کند و تا زمانی که ملک موردنظر در مالکیت آن تبعه خارجی است اقامت یکساله وی سالانه تمدید خواهد شد.
قانون اقامت گرجستان با خرید ملک که مدت زمان زیادی نیست که توسط پارلمان گرجستان تصویب و اجرایی شده است فرصت مناسبی را در اختیار کسانی که می خواهند فقط اقامت گرجستان را داشته باشند می گذارد و در صورت پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا در آینده می توان از طریق این روش تقریبا یک اقامت دائمی را رقم زد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور مالزی  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (2)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور گرجستان   و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور گرجستان و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  گرجستان و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

ثبت شرکت در گرجستان به چند بخش تقسیم می شود که عبارتند از :

شرکت سهامی:  ( JSC ) ( Joint stock company ) 

شرکت سهامی یک نهاد قانونی است که سرمایه آن به مقادیر اسمی مساوی تقسیم شده است. این سهام به یک وثیقه اطلاق می شود که ضامن مطالبات یک سهامدار در ارتباط با دارایی شرکت سهامی، حقوق و تعهدات سهامداران و شرکت سهامی در قبال یکدیگر می باشد.بدهی یک شرکت سهامی به دارایی کل آن محدود می شود. سهامداران مشمول تعهدات شرکت سهامی نیستند.

شرکت با مسئولیت محدود: ( Limited Liability company ) ( LLC )

شرکت با مسئولیت محدود یک نهاد بازرگانی قانونی است که تعهدات آن به بستانکارانش محدود به دارایی موجود آن می باشد. شرکت با مسئولیت محدود می تواند توسط یک شخص منفرد تأسیس گردد و یا دارای شریک باشد. سرمایه این شرکت به سهام تقسیم شده و برخلاف شرکای شرکت سهامی، سهام جدید نمی تواند صادر شود.اغلب شرکتهای ثبتی در کشور گرجستان از این نوع هستند و این نوع ثبت شرکت در گرجستان عمومیت دارد.

مشارکت عمومی:  ( General Participation ) ( GP ) 

مشارکت عمومی شرکتی است که در آن چندین شریک فعالیت های مستمر و مستقل کارآفرینی را تحت نام یک شرکت اجرا می کنند. بنیانگذاران در قبال کلیه بدهی های شرکت شخصاً مسئولیت دارند.

مشارکت محدود:  ( Limited Partnership ) ( LP ) 

مشارکت محدود شرکتی است که در آن چندین شخص بصورت مشترک فعالیت های کارآفرینی مستقلی را تحت نام یک شرکت اجرا می کنند. در مشارکت محدود، تعهدات یک یا چندین شریک در قبال بستانکاران این شرکت محدود به سرمایه های آنان در شرکت است (شرکای محدود) در حالیکه دیگر شرکا شخصاً در قبال بدهی شرکت مسئولیت دارند.

تعاونی: ( Cooperative ) ( CO ) 

تعاونی، یک شرکت است که با هدف توسعه کسب و کار مشترک و افزایش سود از اعضای آن تأسیس شده است. هدف تعاونی انجام علایق اعضای آن می باشد. شرکت تعاونی که یکی از انواع ثبت شرکت در گرجستان می باشد به این صورت عمل می کند که  اصولاً برای بدست آوردن سود تشکیل نشده است بلکه جهت انجام یک کار تیمی بیشتر با هدف اشتغالزایی می باشد. این شرکت به بستانکاران خود تنها به اندازه دارایی خود متعهد می باشد.

شراکت تجاری: ( Business Partner ) ( BP ) 

مشارکت یا شراکت تجاری، تجمعی از دو نفر یا بیشتر (شخصیت های حقیقی یا حقوقی) بوده که مسئولیت را در قبال بستانکاران بصورت بدهکاران مشترک تقسیم کرده و تعهدات شخصی نامحدودی دارند. میزان مسئولیت هر شریک در قبال دیگری در قالب یک تفاهم نامه شراکت تنظیم شده است. شراکت تجاری از انواع ثبت شرکت درگرجستان می باشد که به صورت یک شخص حقوقی نیست.

کارآفرین فردی:  ( Individual entrepreneur ) ( IE )

به عنوان مالک یک موسسه، یک کارآفرین فردی یک شخص حقیقی است که فعالیت کارآفرینی را بایستی به یک شیوه کارآفرینی انجام دهد. در روابط قانونی چنین شخصی بایستی از طرف خود عمل کند. کارآفرین فردی یک نهاد نیست. یک کارآفرین فردی از حقوق خود استفاده نموده و به تعهدات خود به عنوان یک شخص حقیقی عمل نموده و شخصاً در قبال بستانکاران برای کلیه تعهدات ناشی از فعالیت های کارآفرینی خود مسئول می باشد.
محبوبترین نوع ثبت شرکت به صورت LLC  است که يك شخص به عنوان تنها مالك شركت و با هدف كار آفريني شركت را تاسيس ميكند.تمامي حق وحقوق بستانكاران به عهده اين شخص ميباشد. لازم به ذكر است ثبت شركت در گرجستان با مالكيت ۱۰۰% وبدون نياز به فرد بومي(گرجي) ميباشد.

مراحل ثبت شرکت

۱ – ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود و جنرال تریدینگ
۲ – ارائه آدرس دائمی و معتبر با سند ملک برای شرکت شما
۳ – ارائه قرارداد معتبر جهت ثبت شرکت در گرجستان همراه با تعهدات طرفین
۴ – مهر شرکت و طراحی و ثبت لوگوی شرکت
۵ – بازکردن حساب بانکی شخصی و شرکتی و اخذ ویزاکارت تجاری ( این مورد جزو پکیج ثبت شرکت شرکت سام جورجیا است)
۶ – اخذ کد مالیاتی برای شرکت شما
۷ – تنظیمات اساسنامه محضری توسط وکیل رسمی به دو زبان گرجی و انگلیسی همراه با توضیحات کامل نوع کسب و کار و قوانین اساسی شرکت.

اهم خدمات شرکتی به شرح زیر است :

۱- اختصاص وکیل برای شروع فعالیت های حقوقی ثبت شرکت بین المللی
۲- ترجمه و تایید گذرنامه و مدارک در سفارت یا نوتاری ( دفترخانه )
۳- نوشتن طرح توجیهی و بیزینس پلن شرکت به صورت کاملا اختصاصی
۴- انتخاب موضوع فعالیت، تنظیم اساسنامه، ترجمه اساسنامه
۵- ثبت شرکت به صورت هلدینگ بین المللی که این خدمت منحصر بفرد و کاملا اختصاصی می باشد
۶- اختصاص آدرس قانونی محل شرکت ( لگال آدرس ) برای اثبات محل شرکت توسط موجر و حضور ایشان جهت احراز هویت در اداره ثبت
۷- افتتاح حساب بین المللی شرکتی با اخذ سوئبفت از دویچه بانک آلمان و کامرز بانک آلمان و رافاینیش بانک اتریشTBC
۸- افتتاح حساب بانکی شخصی و اخذ ویزا کارت و پی لاین از بانک TBC
۹- دریافت کد اقتصادی از اداره مالیات شرکت ها
۱۰- اخذ اقامت گرجستان
۱۱- ترجمه رسمی مذاکرات شما در طی مراحل کار ( گرجی – روسی – انگلیسی – فارسی )
۱۲- واریز کلیه هزینه های دولتی بابت ثبت شرکت و اخذ اقامت و …
۱۳- اخذ کارت عضویت یکساله در کنسرسیوم همکاری های اقتصادی گرجستان
۱۴- عضو دائمی بانک اطلاعات شرکت های مقیم گرجستان و معرفی توانمندی های شرکت آنها در پورتال اطلاع رسانی
۱۵- اختصاص یک آدرس و تلفن به عنوان دفتر مجازی (شخصی یا شرکتی) در گرجستان که نامه ها و بسته های شما را دریافت می نماید و میتوانید آدرس مذکور را در سایت شرکت خود قراردهید (یکساله)
وکلای موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در گرجستان با بیش از چندین  سال سابقه مرتبط هم اکنون خدمات ثبت شرکت در گرجستان، افتتاح حساب در گرجستان، گشایش اعتبار اسنادی از گرجستان و اخذ اقامت گرجستان را ارائه میدهند.

پیش نیازهای ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان پیش نیاز خاصی ندارد، شما فقط باید یک سفر به گرجستان داشته باشید و با وکلای گروه وکلای یاسا ملاقات داشته باشید، تمامی کارها از قبل انجام شده و طی چند  روزکاری شرکت شما ثبت خواهد شد، برای ثبت شرکت در گرجستان به یک آدرس نیاز دارید که موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  این آدرس را برای شما فراهم می آورد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در گرجستان

برای ثبت شرکت در گرجستان فقط نیاز به یک پاسپورت دارید که طبیعتا طی سفر خود به گرجستان خواهید برد.
ثبت شرکت بدون حضور در گرجستان میسر است .

بانکهای گرجستان

TBC Bank
Procredit Bank
Bank of Georgia
People’s Bank of Georgia

مناطق آزاد در گرجستان

در گرجستان ۲ منطقه آزاد وجود دارد:

منطقه آزاد پوتی
منطقه آزاد کوتائیسی
در این مناطق مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر اجناس وارداتی صفر است اما هزینه نگهداری سالانه شرکت شما به نسبت بالا میرود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور گرجستان

View of Tbilisi at sunset, Georgia country

View of Tbilisi at sunset, Georgia country

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور گرجستان   پذیرا می باشد.

یزای گرجستان را به دو طریق می توانید تهیه کنید :

۱ – مراجعه به وب سایت : www.evisa.gov.ge و فرستادن مدارک های خواسته شده از جمله پرینت بانکی. این نوع درخواست ، ویزای الکترونیکی نامیده می شود که معمولا در مدت ۵ روز کاری ( به روزهای غیر از شنبه و یکشنبه روز کاری گفته می شود) آماده و به ایمیل شما ارسال می شود. مبلغ درخواست ویزای الکترونیکی گرجستان ۲۰ دلار آمریکا است که با پرینت گرفتن ویزا می توانید در مبادی ورودی هوایی یا زمینی آن را به مامور مهاجرت نشان دهید و وارد خاک گرجستان شوید. مدت زمان ویزای الکترونیکی اگر جهت گردشگری باشد ۳۰ روز و اگر ویزای تجاری باشد ۱۲۰ روز صادر خواهد شد که جهت اطلاعات بیشتر در زمینه مدارک خواسته شده لطفا به وب سایت مذکور مراجعه کنید.
۲ – مراجعه به وب سایت : www.geoconsul.gov.ge  و تکمیل کردن اطلاعات خواسته شده و پرینت کردن آنها و سپس مراجعه به سفارت گرجستان در تهران و تسلیم مدارک خواسته شده از جمله پاسپورت. پس از گذشت حدود یک هفته ویزای شما درون پاسپورت چسبانده می شود و می توانید با آن وارد خاک گرجستان شوید. در این مورد هم به مانند ویزای الکترونیکی گرجستان مبلغ ۲۰ دلار آمریکا از شما اخذ خواهد شد و به دو دسته ویزای توریستی و ویزای تجاری تقسیم می شود.
در مورد درخواست ویزای تجاری بایستی توجه کنید که مدارکی اضافه تری نسبت به ویزای توریستی مثل : مدارک ثبت شرکت در گرجستان و یا مدارک اجاره مکان یا خرید ملک و مستغلات و یا مدارکی دال بر پرداخت مالیاتی بایستی ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای گرجستان:

۱-  اسکن رنگی پاسپورت   ۲-    اسکن رنگی عکس ۶ در۴
نکات قابل توجه برای ویزای گرجستان این می باشد که شما باید حدود ۵ روزکاری برای بورسه ویزا از شما زمان ببرد.
ویزای دریافتی گرجستان ۳ ماه اعتبار دارد که شما می توانید ۳۰ روز اقامت داشته باشید.
عکس مورد استفاده که سایز آن ۴در ۶ می باشد باید رنگی باشد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور گرجستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  گرجستان  پذیرا می باشد.

تحصیل در گرجستان(سنین پایین تر از ۱۸ سال)

سیستم آموزش و تحصیلی گرجستان از ۶ سالگی آغاز میشود.
دانش آموزان باید یک دوره تحصیلی از ۶ سالگی تا ۱۲  سالگی را بگذرانند. سپس وارد دوره سه ساله میشوند که از ۱۳سالگی آغاز شده و تا ۱۵سالگی پایان می یابد.
دوره متوسطه در گرجستان ۳ ساله است که در مدارس و دبیرستان های گرجستان به اتمام میرسد.

تحصیل در گرجستان(مقطع لیسانس)

تحصیل در گرجستان در مقاطع دانشگاهی ، در ۲ نوع دانشگاه صورت میگیرد:

۱-دولتی   ۲-خصوصی
دانشگاه دولتی فقط مختص شهروندان گرجستان است.  دانشگاه خصوصی مختص دانشجویان خارجی که ملزم به پرداخت شهریه هستند.
زبان تحصیلی در بیشتر رشته ها گرجی و تعدادی هم روسی میباشد. و البته دانشگاه هایی هم وجود دارند که زبان تدریس در آنها انگلیسی باشد.
مقطع کارشناسی در گرجستان ، ۴ساله است. مبلغ لازم برای پرداخت شهریه های دانشگاه، حدودا ۳۰۰۰یورو در سال میباشد.
دانشجویانی که دارای مدرک دیپلم و ریز نمرات هستند ، میتوانند برای اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی گرجستان اقدام نمایند.
دانشجویان در گرجستان میتوانند به صورت پاره وقت کار کنند و هزینه های زندگی خود در گرجستان را تحت پوشش قرار دهند.

تحصیل در گرجستان(مقطع فوق لیسانس)

تحصیل در گرجستان در دوره کارشناسی ارشد یک سال و نیم و هزینه های تحصیل حدودا ۳۰۰۰ تا۴۰۰۰ یورو میباشد.
دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند میتوانند برای ادامه تحصیل در گرجستان و برای مقطع فوق لیسانس اقدام به اخذ پذیرش نمایند.
همچنین این امکان وجود دارد که دانشجویان در کنار دوره های تحصیلی خود ، به صورت پاره وقت کار دانشجویی هم انجام دهند و هزینه های زندگی خود را تا حدودی تحت پوشش قرار دهند.

تحصیل در گرجستان (مقطع دکترا)

تحصیل در گرجستان برای متقاضیان ادامه تحصیل در دوره دکترا ، ۳ تا ۵ ساله است. دانشجویانی که دارای مدرک زبان آیلتس میباشند، از آزمون زبان معاف میباشند.
تحصیل در گرجستان برای دوره دکترا ، هم به صورت پرداخت هزینه های تحصیل و هم به صورت اخذ بورسیه امکان پذیر است.
منتهای مراتب در نظر داشته باشید که اخذ بورسیه برای دوره دکترا ، نیازمند داشتن شرایط عالی در رزومه و سوابق تحصیلی شخص متقاضی میباشد. مثل تالیف کتاب ، داشتن مقالات بین المللی ، نمرات بالا ، داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره عالی و…
دانشجویانی که در گرجستان در مقطع دکترا در حال تحصیل هستند ، میتوانند به صورت پاره وقت کار کنند.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  گرجستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در گرجستان (5)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   گرجستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  گرجستان  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور گرجستان  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از گرجستان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور گرجستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور گرجستان  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور گرجستان

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور گرجستان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور گرجستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور گرجستان  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور گرجستان  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور گرجستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و گرجستان  .

هزینه زندگی در کشور گرجستان

هزینه زندگی در گرجستان حدودا  ۱۵۰لاری است. ولی در پایتخت شهر تفلیس ۵۵۰ لاری میباشد. هزینه زندگی در گرجستان به مراتب کمتر از هزینه های زندگی در ایران میباشد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور گرجستان شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  گرجستان  . .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  گرجستان  .
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت گرجستانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور گرجستان  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  گرجستان  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور گرجستان  .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده گرجستانی  در کلیه مناطق کشور  گرجستان  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  گرجستانی  در کلیه مناطق کشور  گرجستان  .     .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  گرجستان  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور گرجستان  .
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  گرجستان .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور گرجستان  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور گرجستان  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  گرجستان  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور گرجستان  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور گرجستان  .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور گرجستان  .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور گرجستان  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور گرجستان .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور گرجستان  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور گرجستان  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور گرجستان  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  گرجستان  .
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور گرجستان  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور گرجستان  .   .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور گرجستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور گرجستان  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  گرجستان  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور گرجستان  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  گرجستان  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  گرجستان  .
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور گرجستان.   .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.