مهاجرت به پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای پرتغال( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی پرتغال( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی پرتغال( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت پرتغال( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت پرتغال (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای پرتغال (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت پرتغال (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت پرتغال (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت پرتغال (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت پرتغال (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری پرتغال (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری پرتغال (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک پرتغال (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری پرتغال (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات پرتغال (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای پرتغال (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی پرتغال (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور پرتغال ( شهرهای لیسبون، سینترا ، پورتو ، دره دورو ، اویبدوس ، کاشکایش، پریا دا مارینا ، ماروانو ، سالما ، اوورا)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

این سرزمین همراه با دو مجمع االجزایر در اقیانوس اطلس روی شبه جزیره ایبری واقع شده است. بخش اصلی این کشور توسط یک رود  اصلی که تاگوس نام دارد از هم جدا شده است. این رود از اسپانیا به لیسبون می ریزد، پیش از اینکه به اقیانوس اطلس بپیوندد. چشم انداز شمالی، کوهستانی است. در حالیکه جنوب پوشیده از دشت می باشد.
منطقه منحصر بفرد اقتصادی این کشور، دریایی می باشد که پرتغال حقوق خاصی پیرامون شناسایی آن و استفاده از منابع دریایی آن دارد و ۱,۷۲۷,۴۰۸  کیلومتر مربع وسعت دارد. این منطقه سومین منطقه بزرگ اقتصادی در اتحادیه اروپا است و یازدهمین رتبه را در جهان دارد.
جمعیت این کشور تقریبا ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ نفر می باشد. تقریبا ۲۰% جمعیت در پایتخت زندگی می کنند که لیسبون نام دارد. دیگر شهرها و حوزه ها  شاملِ Porto,Braga,Aveiro,Leira و Faro می باشد.این کشور عضو شینگن است که بدین وسیله به دارندگان ویزای شینگن امکان می دهد تا بین ۲۶ کشور عضو   آزادانه در سفر باشند.
این کشور آب و هوایی مدیترانه ای  دارد و یکی از گرم ترین کشورهای اروپایی است. میانگین سالانه دما در بخش اصلی این کشور از ۱۲ درجه سیلیسیوس (  درجه ۵۳٫۶ فارنهایت) در مناطق کوهستانی تا ۱۸ درجه سیلیسیوس ( ۶۴٫۴ درجه فارنهایت) در جنوب و حوزه  رودخانه گودی یانا  متغیر می باشد. بالاترین دما در تابستان ممکن است به بیش از ۴۵ درجه سیلیسیوس ( ۱۱۳ درجه فارنهایت) برسد. زبان  رسمی پرتغالی است و ۸۰% جمعیت به زبان انگلیسی نیز صحبت می کنند.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور پرتغال ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  پرتغال  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت پرتغال  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت پرتغال   از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت پرتغال   از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت پرتغال   از طریق تمکن مالی

۴- اخذ اقامت پرتغال   از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت پرتغال   از طریق کار

۵- اخذ اقامت پرتغال   از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت پرتغال   از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور پرتغال   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در پرتغال
۷- توانایی انتقال تابعیت (پرتغالی   و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   پرتغال  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   پرتغال   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
مهاجرت سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت و اخذ اقامت در پرتغال می باشد، دیگر روش های مهاجرت از طریق تخصص و اخذ اقامت از طریق خرید ملک و اخذ ویزای کار می باشد. سرمایه گذاری در پرتغال دارای شرایط خاصی می باشد و اشخاص در صورت داشتن شرایط می توانند از امکانات این ویزای سرمایه گذاری در پرتغال بهره مند شوند. افراد میتوانند پس از اخذ ویزای سرمایه گذاری نسبت به اخذ شهروندی پرتغال از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند.

سرمایه گذاری پرتغال از طریق خرید ملک

در سرمایه گذاری از طریق خرید ملک پرتغال شما مستلزم به خرید ملکی به مبلغ پانصد هزار یورو می باشید که این روش به نوبه خود راحت ترین نوع اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد.
در سرمایه گذاری از طریق خرید ملک پرتغال شما می بایست حداقل را مد نظر گرفته باشید و این بدان معنا نخواهد بود که بیشتر از آن نتوانید خرید را انجام دهید .
در قوانین اتحادیه اروپا فرد متعهد می گردد که به ازای هر فرد ۳۵ متر فضا را برای اسکان اجاره یا خرید نماید .
در سرمایه گذاری از طریق خرید ملک پرتغال شما به دو طریق می توانید به این مهم دست بیابید :
– در حالت اول شما باید ملکی به ارزش ۵۰۰٫۰۰۰ یورو در کشور پرتغال خرید نماید که از طریق آن اقامت خود راکسب نمایید.
– در حالت دیگر شما باید ملکی به ارزش ۳۵۰٫۰۰ یورو در مناطقی که قدیمی ساز باشند که سن بنا در آن ها بالای سی سال باشد و یا در مناطق نوساز شهری ملکی را خریداری نمایید .

سرمایه گذاری کلان در پرتغال

سرمایه گذاری کلان یا capital investment در کشور پرتغال پلی است برای اخذ اقامت دائم پرتغال برای افرادی که قصد مهاجرت می دارند .  دراین نوع سرمایه گذاری که فرد متقاضی می بایست در حدود ۲۵۰٫۰۰۰ یورو تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو برای سرمایه گذاری در پرتغال به عنوان تمکن مالی در حساب شخصی فرد اصلی داشته باشد .
این نوع سرمایه گذاری نسبت به نوع سرمایه گذاری میزان دارایی شما متغییر خواهد بود .

شرایط آن به اختصار در ذیل شرح داده شده است:

در حالتی که فرد برای امور فرهنگی در پرتغال سرمایه گذاری نماید باید حداقل سرمایه ۲۵۰٫۰۰۰ یورو را وارد پرتغال نماید . در حالتی که فرد در زمینه پروژات تحقیقاتی سرمایه گذاری نماید باید در حدود مبلغ ۳۵۰٫۰۰۰ یورو به کشور پرتغال وارد نماید ، در حالتی دیگر که فرد قصر سرمایه گذاری در زمینه تأسیس کارخانه های کوچک نماید باید دارایی در حدود ۵۰۰٫۰۰۰ یورو را در دست داشته باشد .
در حالاتی که مشابه با موارد ذکر شده طرح شما نباشد می بایست مبلغ بالغ بر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو دارایی را احراز نمایید .

ویزای طلایی کشور پرتغال

سخت ترین و مطمئن ترین راه برای اخذ اقامت دائم پرتغال ، گلدن ویزا می باشد . قوانین گلدن ویزا  بسیار سخت می باشد و نکته سنجی بسیار در آن است که حتما باید با مشاوره اقتصادی و حقوقی مشورت نمایید .
در این نوع ویزا انعطافات بسیاری توسط دولت پرتغال لحاظ شده است که ریسک پرسه کمتر گردد .
در این نوع سرمایه گذاری پرتغال متقاضی می بایست تمکن مالی حداقل ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ یورو را در حساب بانکی خود داشته باشد و بتواند طرح اقتصادی و یا بیزینس پلن فوق العاده را تسلیم دولت پرتغال نماید .
در صورت تأیید طرح اقتصادی شما توسط کشور پرتغال شما می توانید سایر مراحل اخذ ویزا را  طی نمایید .

مدارک مورد نظر برای تشکیل پرونده سرمایه گذاری پرتغال

۱- اصل مدارک هویتی نفر اصلی و همراهان که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۷ سال و ۶ ماه می باشد به انضمام ترجمه آن
۲- پاسپورت نفر اصلی و همراهان که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۷ سال و ۶ ماه می باشد به انضمام ترجمه آن
۳- دریافت برگه عدم سوء پیشینه و ترجمه آن
۴- طراحی بیزینس پلن
۵- ارائه برگه تمکن مالی فرد اصلی
۶- ارائه برگه گردش مالی فرد اصلی
طرح هایی که بر اساس آنان می توان به بازدهی اقتصادی بالا تر دست یافت و در کشور پرتغال پویا تر می باشند به شرح ذیل می باشد :
صنایع همچون تولیدات غذایی و دامی ، روغن کشی ، شراب ، نساجی ، گردشگری ، هتل سازی، کشتی و منابع معدنی نفت .

مالیات در کشور پرتغال

سرمایه گذاران در سراسر جهان خود مشمول پرداخت مالیات می باشند اگر برای بیش از ۱۸۳ روز در هر سال در پرتغال اقامت داشته باشند. با این حال، پرتغال دارای یک نظام مالیاتی بسیار مطلوب برای هر کسی با توجه به اینکه در این کشور زندگی می کند خواهد بود. برای آن دسته از افرادی که غیر مقیم کشور می باشند مالیات ۲۸٪ بر درآمد در نظر گرفته خواهد شد. این را می توان با هزینه های درآمد اجاره کاهش داد. مالیات بر سود سرمایه ۲۸٪ است و کمک هزینه هایی برای هزینه ها و استهلاک در نظر گرفته خواهد شد.
هیچ مالیات بر ارث در پرتغال وجود نخواهد داشت. مالیات بر املاک سالانه (IMI ) می تواند ما بین ۰٫۳٪ و ۰٫۸٪ باشد که با توجه به ارزش اموال خواهد بود، اما افرادی وجود دارند که با توجه به شرایط از معافیت مالیاتی برخوردارند.

زندگی و کار  در کشور پرتغال

متقاضیانی که تصمیم زندگی تمام وقت در پرتغال را در سر دارند به بیمه خدمات درمانی نیاز خواهند داشت. با این حال خانواده به تمامی خدمات عمومی از جمله مراقبت های پزشکی دولتی و تحصیل دسترسی خواهد داشت. مدارس دولتی به پیروی از برنامه درسی پرتغالی می باشند اما بسیاری از مدارس بین المللی زبان انگلیسی را برمی گزینند. متقاضیان همچنین حق کار در پرتغال و راه اندازی یک کسب و کار را خواهند داشت.

نحوه اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغالاقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (6)

 

متقاضیان می توانند پس از گذشت ۵ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند. این در حالیست که اخذ شهروندی پرتغالی پس از شش سال اعمال خواهد شد. برای اخذ شهروندی در پرتغال یک آزمون زبان عمومی از افراد گرفته می شود و متقاضیان با این مرحله ارتباط  خود با کشور را نشان خواهند داد. ما می توانیم در این زمینه راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهیم. هنگامی که متقاضیان موفق به اخذ اقامت دائم یا شهروندی این کشور شدند نیازی به تمدید ویزای طلایی پرتغال نخواهند داشت.
پس در نتیجه کلا  شهروندان کشور های ثالثی که تصمیم دارند بصورت شخصی یا مشارکتی برای مدت حداقل پنج سال ،اقدام به سرمایه گذاری در خاک کشور پرتغال کنند.
۱- انتقال سرمایه معادل یک میلیون یورو یا بیشتر از آن
۲- ایجاد حداقل ۱۰ شغل
۳- مالکیت املاک و مستغلات با ارزش معادل ۵۰۰ € یا بیشتر از آن
۴- دارندگان سرمایه در یکی از شرکت های موجود در پرتغال یا اتحادیه ی اروپا که استقرار آن به صورت دائمی است و وضعیت مالیاتی منظمی دارد.

انتقال سرمایه ی یک میلیون یورو یا بیشتر از آن

سرمایه گذاری برای مدت حداقل ۵ سال پیاپی از طریق تعهد به اظهارنامه . سرما یه گذاری که حداقل سرمایه مقدار مورد نیاز را که شامل سرمایه گذاری در سهام شرکت ها  است رانشان بدهد
اعلام یک موسسه مالی مجاز به انجام فعالیت در کشور پرتغال برای انتقال سرمایه ای معادل یک میلیون یورو و یا بیشتر از ان برای حسابی که تنها و یا اولین دارنده ی سرمایه برای خرید سهام و یا شرکت می باشد.

در صورت ایجاد حداقل۱۰ شغل

گواهی ثبت کسب و کار به روز شده ای که دلیلی بر اثبات مشارکت اجتماعی و ایجاد ۱۰ شغل و بیمه بودن کارگران باشد.

سایر الزامات حقوق عمومی :

۱- عدم سوء پیشینه در خصوص جرمی با محکومیت بیش از یک سال در پرتغال
۲- عدم وجود مدرکی مبنی بر ممنوعیت ورود به خاک پرتغال در نتیجه ی اخراج از کشور
۳- عدم وجود سابقه در سیستم اطلاعاتی شنگن(در صورت وجود مشکل قانونی)
۴- عدم وجود سابقه در سیستم SEF

الحاق خانواده :

دارندگان اجازه ی اقامت از طریق سرمایه گذاری خواهند توانست برای پیوستن خانواده ی خود ، تحت شرایط قوانین عمومی درخواست دهند.

مدت اقامت:

شما ممکن است مجبور به نشان دادن مدارک مر بوط به دورههای زیر در مدت طول اقامت خود باشید:
اقامت ۷ روز متوالی در طول یک سال
۱۴ روز متوالی در دورههای بعدی ۲ ساله

وکالت و مشاوره در اقامت کشور پرتغال  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (2)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور پرتغال  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  پرتغال و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

انواع اصلی ثبت شرکت در پرتغال

۱-شرکت عمومی(S.A)
۲- شرکت محدود خصوصی(Lda)
در شرکت عمومی، که معمولاً برای کسب و کارهای بزرگ مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی ۵۰ هزار یورو و حداقل تعداد سهامدارن ۵ نفر می باشد.
در شرکت محدود خصوصی، که اغلب برای شرکت های متوسط و کوچک مناسب است، حداقل سرمایه مشارکتی ۵ هزار یورو است و حداقل تعداد سرپرستان در آن دو نفر است.

مزایای ثبت شرکت در پرتغال

با ثبت شرکت در پرتغال شما یک شخصیت حقوقی اروپایی محسوب میشوید و میتوانید به بازارهای جهانی دسترسی آزادانه داشته باشید.
پس از ثبت ثبت شرکت در پرتغال شما میتوانید در بانک های پرتغال و دیگر کشورهای اروپایی حساب بانکی داشته باشید.
مالیات شرکت در پرتغال ۲۵ درصد میباشد.
با ثبت شرکت در پرتغال شما میتوانید اقامت پرتغال را بدست بیاورید.

اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت در پرتغال

برای دریافت اقامت پرتغال شما میتوانید از طریق ثبت شرکت در پرتغال اقدام کنید، پرتغال به شما این امکان را میدهد که برای خانواده خود درخواست اقامت دهید. مهمترین فاکتور برای دریافت اقامت پرتغال داشتن یک بیزینس پلان قوی و واقعی میباشد.
مدت زمان دریافت اقامت پرتغال از زمان درخواست تا ورود به مجارستان حدود ۶ ماه می باشد که یکی از سریعترین برنامه های اقامتی در اروپا میباشد.
اقامت پرتغال در مرحله اول موقت میباشد، پس از یک دوره ۳ ساله شما اقامت دايم پرتغال را بدست می آورید. طبق قوانین پرتغال شما پس از ۸ سال میتوانید برای دریافت پاسپورت پرتغال اقدام کنید.

مدارک و مراحل ثبت شرکت در پرتغال

مدارک تشخیص هویت شخصی ( پاسپورت و ترجمه قبض تلفن یا … )
انتخاب نام شرکت و موضوع فعالیت شرکت
انتخاب محل فعالیت شرکت
افتتاح حساب بانکی و واریز سرمایه اولیه شرکت
برای افتتاح حساب بانکی حضور مدیرعامل در پرتغال الزامیست.

مراحل مهاجرت به پرتغال

برای مهاجرت به پرتغال از طریق ثبت شرکت شما باید مراحل زیر را طی کنید.
مشاوره با یکی از کارشناسان موسسه
جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اداره مهاجرت
برنامه ریزی زمانی برای انجام کارهای اولیه
ثبت شرکت در پرتغال توسط همکاران ما در پرتغال
ارسال دعوتنامه و سفر به پرتغال برای افتتاح حساب بانکی
تهیه Business Plan طبق موضوع فعالیت شرکت شما مراحل ثبت شرکت در پرتغال

مراحل ثبت شرکت در پرتغال

لازم است بدانید برای ثبت شرکت در پرتغال شما باید در مرحله ی اول اساسنامه ی شرکت خود را تنظیم نمایید و همچنین اسناد دیگری  را که برای این امر ضروری می باشد و شما باید از قبل پیش نویس اساسنامه ی خود را آماده نمایید بهتر است بدانید این اساسنامه باید توسط دفاتر اسناد رسمی نیز معتبر شناخته شود و شما باید در نظر داشته باشید تا یک دفتر برای ثبت شرکت خود در کشور پرتغال پیدا نمایید و بهتر است بدانید علاوه بر داشتن یک پیش نویس اساسنامه شما برای تشکیل شرکت در کشور پرتغال باید حتما دارای یک حسابدار و یک حساب بانکی نیز باشید که در اصل شما باید حساب بانکی دیگری را نیز برای شرکت تاسیس نمایید که این حساب بانکی به صورت کاملا مستقل و فقط برای بانک باشد زیرا در قانون تجارت کشور پرتغال شرکت به خودی خود شخص حقوقی شناخته شده و دارای شخصیتی مستقل می باشد .
افرادی که اقدام و قصد انجام کسب و کار کوچکی را در کشور پرتغال دارا می باشند می توانند از طریق ثبت شرکت از نوع خصوصی محدود در پرتغال شرکت خود را ثبت نمایند که این نوع شرکت باید حداقل توسط دو بنیانگذار با حداقل سرمایه ی ۵۰۰۰یورو ایجاد شود که همه ی سهامداران نیز باید با هم این سرمایه را در حساب شرکت واریز نمایند و مسئولیت آنها در قبال شرکت محدود به میزان سهمی است که در شرکت وارد کرده اند یعنی به طور واضح تر می توان گفت به نسبت سهمی است که وارد کشور پرتغال کرده اند .
البته بهتر است افرادی که به دنبال کسب و کار کوچک می باشند و سرمایه ی فراوانی در این زمینه دارا نمی باشند و  تصمیم به خرج هزینه ی بالا را در زمینه ی ثبت شرکت دارا نمی باشند و کسب و کار کوچکی را برای خود در نظر گرفته اند بهتر است شرکت خود را در نوع خصوصی محدود تاسیس نمایند که برای تاسیس شرکت در این زمینه نیاز به حداقل ۲ بینانگذار وجود دارد و همچنین حداقل سرمایه ی مورد نظر برای این امر ۵۰۰۰ هزار یورو می باشد و همه ی سهامداران به نسبت سهم خود در این نوع شرکت مسئولیت دارند واین نوع مسئولیت آنها بسیار مهم می باشد . مدیر عامل در شرکت خصوصی محدود نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید و لازم به ذکر است که فرد مدیر عامل در این شرکت توسط مجمع عمومی سهامداران تعیین می شود وبه همین دلیل مجمع عمومی سهامدار در شرکت خصوصی محدود در کشور پرتغال نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید و باید به این نکات بسیار دقت نمایید .
بهتر است بدانید نوع شرکت تاسیس شده با توجه به سرمایه ی افراد با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد به عنوان مثال اگر افراد قصد گردش مالی بیشتری را در شرکت مورد نظر دارا می باشند یا اینکه قصد ایجاد کسب و کار بزرگتری را دارا می باشند بهتر است شرکت آنها در قالب یک شرکت عمومی تشکیل شود که همانطور که واضح و مبرهن می باشد شرایط این شرکت با شرایط موجود در شرکت خصوصی محدود متفاوت می باشد زیرا نوع شرکت تفاوت داشته و این نوع شرکت برای گردش مالی در سطح وسیع تر تاسیس می شود که به توضیح آن می پردازیم .
در صورتی که افراد شرکت خود  را در قالب شرکت عمومی تاسیس می نمایند باید بدانند که در این نوع شرکت حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای ثبت شرکت ۵۰۰۰۰ یورو می باشد که حداقل ۵ سهامدار برای تشکیل این شرکت لازم می باشد در این نوع شرکت مدیر عامل شرکت توسط هیئت مدیره ی این شرکت تعیین می شود و همچنین هیئت مدیره شرکت تحت نظارت هیئت نظارت شرکت می باشد و هردو تحت نظارت مجمع عمومی سهامداران می باشند پس درنتیجه به این نکته پی می بریم که در نظام حقوقی حقوق تجارت کشور پرتغال در مبحث شرکت ها مجمع عمومی سهامداران نقش مهمی را ایفا می نماید.
شرکت مشارکت محدود در کشور پرتغال به اینصورت می باشد که  حداقل توسط دو شریک تشکیل شده و تمامی افراد مسئولیت کامل بر تعهدات شرکت را دارا می باشند این یعنی این که مانند شرکت خصوصی محدو دیگر هر فرد به نسبت سهم خود فقط پاسخگوی بدهی های شرکت نمی باشد بلکه هر فرد به طور کامل مسئول بدهی های کل شرکت می باشد اما این برای شرکای تضامنی در این شرکت می باشد بلکه شرکای مسئولیت محدود این شرکت به نسبت سهم خود در این شرکت مسئول پرداخت بدهی های این شرکت می باشند .
نوع دیگری از شرکت ها وجود دارند به نام شرکت های تضامنی که در اینجا راجع به آنها صحبت می شود در شرکت های تضامنی حداقل باید دو شریک وجود داشته باشد اما با مسئولیت کامل نسبت به پرداخت بدهی یعنی در صورت اینکه بدهی شرکت سهم آنها را نیز از پوشش داد و کفاف نداد آنها ضامن هستند از دارایی های شخصی خود تمامی بدهی شرکت را تامین نمایند و این به اینصورت می باشد که هر فرد شریک ضامن و مسئول پرداخت کل بدهی شرکت می باشد به دلیل این نوع ضمانت در شرکت های تضامنی معمولا افراد عادی و مردم مایل می باشند تا با این نوع شرکت ها معامله نمایند که در صورت ایجاد مشکل تمامی بدهی خود را از هر شریک بتوانند وصول نمایند و این بسیار مهم و علت بیشتر اعتماد مردم به این نوع شرکت ها می باشد.

وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور پرتغال

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   پرتغال  ( اتحادیه اوپاه شینگن )  پذیرا می باشد.

انواع ویزای کشور پرتغال

انواع ویزای شنگن: ویزای شنگن دارای چهار نوع مختلف است که در خود ویزا  از طریق چهار حرف الفبای  انگلیسی(A-B-C-D)  مشخص شده است.
ویزای نوع :(A) ویزای ترانزیت که مسافر حق خارج شدن از فرودگاه را ندارد.
مثال: فردی ایرانی که دارای اقامت یا ویزای پرتغال است در فرودگاه یکی از کشورهای شنگن بتواند هواپیمای خود را به مقصد پرتغال عوض کند.
ویزای نوع  :(B) ویزای عبورکه مسافر فقط حق دارد از فرودگاه خارج شده و از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده کند.
ویزای نوع :(C) ویزای توریستی یا کار که اکثر ایرانیان نیز با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع :(D) ویزای بلند مدت: معولا برای اشخاصی مانند تجار و دانشجویان مانند آن صادرمی شود که به دلایل ویژه مثلا  تحصیل  مجبورند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ روادید تجاری – توریست

۱- تکمیل فرم درخواست روادید بطور کامل.
۲- یک قطعه عکس جدید رنگی (۳×۴، تمام رخ و با زمینه سفید)
۳-گذرنامه معتبر و امضا شده توسط صاحب گذرنامه و فتوکپی ( اعتبار گذرنامه باید بیشتر از سه ماه از تاریخ پایان روادید باشد)
۴- الف) فتوکپی از کلیه روادیدهای دریافت شده قبلی، از سایر کشورها در طول سه سال گذشته ( درپاسپورت جدید و قدیم )
ب) کلیه روادیدهای دریافت شده ازکشورهای عضو شنگن (در پاسپورت جدید و قدیم)
۵- فتوکپی شناسنامه (کلیه صفحات)
ج) همراه داشتن پاسپورتهای قبلی که تاریخ اعتبار آنها تمام شده ویا به هر دلیل تعویض شده است.
۶-معرفی نامه از محل کار.(به زبان انگلیسی ویا ترجمه رسمی به زبان انگلیسی)
الف) اصل و فتوکپی روزنامه رسمی با درج اگهی ثبت شرکت (ترجمه شده رسمی به زبان انگلیسی)
ب ) کپی از هر گونه تغییرات شرکت ( ترجمه شده رسمی به زبان انگلیسی)
پ ) اصل کارت بازرگانی صادر شده توسط وزارت بازرگانی و فتوکپی از ان.
ت ) چنانچه هزینه های طول اقامت در خارج توسط شرکت شما پرداخت شود باید در نامه قید گردد.
ث) اثبات بر فعال بودن شرکت.
ج) برگه رسمی حقوق دریافتی (اولین و اخرین ماههای دریافت حقوق مورد نیاز می باشد) و همچنین برگه پرداختی به سازمان تامین اجتماعی (لیست بیمه)
چ) نامه بانکی با اظهار مانده موجودی حساب و همچنین ریز صورت حساب بانکی در سه ماه اخیر. (تمکن مالی + لیست گردش سه ماهه)
۷- دعوتنامه های امضا شده باید با جزییات ، نام درخواست دهنده ، علت مسافرت، مدت اقامت و ایا اینکه در طول اقامت شرکت دعوت کننده هزینه های مربوطه را بعهده خواهد گرفت یا خیر ، قید گردد. همچنین کپی از کارت اقامت ویا پاسپورت پرتغالی و همچنین پرینت حساببانکی دعوت کننده
۸- در صورتیکه شما نماینده شرکت دعوت کنند ه هستید : اصل قرارداد نمایندگی و کپی از ان.
۹- اثبات همکاریهای گذشته با شرکت دعوت کننده یا سایر همکاریهای بین المللی مانند: بارنامه ، اثبات پرداختی ها
( پیش فاکتور (پروفرما اینویس) به عنوان اثبات قابل قبول نمی باشد) و یا هر نوع قراردادهای امضا شده فی مابین.
۱۰- در صورت همراه بودن فرزندان با یکی از والدین اجازه رسمی پدر و مادر ترجمه شده و ممهور به مهر وزارت خارجه و دادگستری
۱۱-رزرو هتل و تاییدیه ان.
۱۲-بیمه پزشکی مسافرت معتبر جهت کشورهای عضور شنگن و فتوکپی ان. (حداقل پوشش بیمه مذکور می بایست مبلغ ۳۰،۰۰۰ یورو یا ۵۰،۰۰۰ دلار امریکا باشد. پوشش بیمه جهت بازگشت به وطن در موارد نیاز پزشکی و شامل پوشش جهت کمکهای فوریت پزشکی و معالجه فوری در بیمارستان باشد)
۱۳- رزرو بلیط برای سفر به پرتغال و برگشت به ایران.
۱۴- متقاضیان روادید باید هر کدام مستقلا با تکمیل فرم درخواست روادید همراه با کلیه مدارک درخواست شده ، اقدام به تعیین وقت قبلی جهت ارایه مدارک بنمایند.
۱۵- توجه منظور از ترجمه رسمی ،ترجمه توسط مترجم رسمی و همچنین کلیه مدارک میبایست ممهور به مهر وزارت خارجه و دادگستری باشند.
همچنین همراه داشتن یک سری کپی از کلیه مدارک ترجمه شده و دعوتنامه و بدون منگنه و پانچ الزامی میباشد. مخارج درخواست روادید مطابق جدول هزینه های روادید قابل برگشت نمی باشد و بصورت یورو در زمان مصاحبه دریافت میشود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور پرتغال

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

شرایط تحصیل و مهاجرت تحصیلی به پرتغال

کشور پرتغال دارای دانشگاه های بسیار معتبر و با کیفیت در سطح اروپا می باشد و مدارک دانشگاهی آن از اعتباری بین المللی برخوردار می باشد. تحصیل در پرتغال نسبت به کشورهای اروپایی دیگر بسیار ارزان تر است و به طور کلی می توان گفت پایتخت پرتغال یعنی شهر لیسبون به عنوان یکی از پایتخت های ارزان در اروپا شناخته شده است. کشور پرتغال به دلیل عضویت در شینگن به دانشجویان این امکان را می دهد که بدون ویزا به دیگر کشورهای اروپایی نیز سفر کنند.
دانشگاه لیسبون از دانشگاه ها مطرح این کشور محسوب می شود. مهاجرت به پرتغال از طریق تحصیل یکی از روش های مهاجرت به این کشور در کنار روش کار در پرتغال ، سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی پرتغال

تحصیل در پرتغال در مقطع لیسانس ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان میبایست ۱۸۰ تا ۲۴۰ واحد درسی را پاس کنند. دروس در دانشگاه های پرتغال در مقطع لیسانس به دو زبان پرتغالی و اسپانیایی ارائه می شوند البته در تعداد کمی از دانشگاه ها در برخی از رشته ها زبان انگلیسی نیز استفاده می شود. از شروط پذیرش در مقطع لیسانس دانشگاه های پرتغال می توان به داشتن مدرک دیپلم دبیرستان و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه ها اشاره کرد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد پرتغال

تحصیل در پرتغال در مقطع فوق لیسانس حدود ۲ سال به طول می انجامد که دانشجویان در مدت تحصیل خود در این مقطع میبایست حدود ۹۰ تا ۱۲۰ واحد درسی را پاس کنند. دروس در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های پرتغال به زبان پرتغالی و انگلیسی ارائه می شوند که تحصیل به زبان پرتغالی ارزان تر می باشد. دانشجویانی که خواهان تحصیل به زبان پرتغالی هستند می توانند در کلاس های آموزشی زبان پرتغالی در کالج های زبان پرتغال مدرک زبان پرتغالی را اخذ نمایند.
کلاس های آموزشی زبان پرتغالی عموما به دو شکل فشرده و نیمه فشرده در پرتغال برگذار می شود و شهریه آن ها حدود ۲۵۰ تا ۴۰۰ یورو می باشد. اما آن دسته از دانشجویانی که متقاضی تحصیل در پرتغال به زبان انگلیسی هستند میبایست مدرک زبان آیلتس ۶ یا ۶٫۵ را داشته یاشند که می توانند در کالج های زبان پرتغال نیز شرکت کنند. البته پیشنهاد ما این است که برای صرفه جویی در زمان و هزینه دانشجویان در ایران مدرک زبان خود را دریافت نمایند که البته جهت تسریع در اخذ مدرک زبان خود می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی موسسات آموزش آیلس کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی مدرک زبان آیلتس را دریافت نمایند.

تحصیل در مقطع دکترا یا PHD پرتغال

تحصیل در پرتغال در مقطع دکترا حدود ۳ تا ۵ سال به طول می انجامد و دروس به دو زبان پرتغالی و انگلیسی ارائه می شوند. تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه های پرتغال به صورت پژوهشی و انجام کارهای عملی می باشد و دانشجویان موظف به ارائه پایان نامه می باشند. دانشجویان در این مقطع تحصیلی دارای یک برنامه آموزشی دقیق می باشند که شامل دوره های درسی، امتحانات و انجام تحقیقات روی موضوع پایان نامه می باشد. تحقیق روی موضوی پایان نامه معمولا با کمک و راهنمایی یک استاد راهنما انجام می پذیرد و دانشجو باید در پایان از پایان نامه خود دفاع کند.

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال

بورسیه تحصیلی پرتغال ، امروزه دانشجویان در سراسر دنیا خواهان اخذ بورسیه تحصیلی می باشند. متقاضیان تحصیل در کشورهای اروپایی به خصوص کشورهایی همچون پرتغال که با وجود امکانات بسیار زیاد و پیشرفته هزینه های تحصیلی و زندگی پایین تری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی دارند بسیار زیاد است و به همین نسبت درخواست جهت اخذ بورسیه تحصیلی نیز بالا می باشد. آن دسته از دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی پرتغال می شئند می توانند با حداقل هزینه اقامت شینگن را دریافت نمایند علاوه بر آن می توانند به صورت رایگان به تحصیلات خود ادامه دهند و حتی قسمتی از هزینه های مربوط به زندگی را نیز دریافت نمایند. بورسیه های تحصیلی پرتغال انواع مختلفی دارد که مختصرا به معرفی آن ها می پردازیم:
بورس های تحصیلی که به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد. دانشجویان ممتاز با توجه به رزومه تحصیلی قوی که شامل معدل بالای ۱۷، داشتن مقالات بین المللی و داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل می باشد می توانند از بورس های تحصیلی ۹۰ درصد استفاده نمایند که البته بخشی از هزینه های مربوط به زندگی دانشجویی را پوشش میدهد. یکی دیگر از انواع بورسیه های تحصیلی پرتغال برای آن دسته از دانشجویانی می باشد که از آخرین مقطع تحصیلی آن ها کمتر از ۲ سال گذشته و سوابق تحصیلی معمولی دارند. این گروه از دانشجویان می توانند با شهریه کمتری نسبت به دیگر دانشجویان به تحصیلات خود ادامه دهند که چیزی در حدود ۱۰۰۰۰ در لار در سال می شود که البته در حین تحصیل نیز می توانند با انجام کارهای دانشجویی بخش زیادی از این هزینه را نیز تامین نمایند. وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی توسعه گران مهر در شهر شیراز قادرند برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل در پرتغال هستند بورسیه های تحصیلی اخذ نمایند.

هزینه و شهریه تحصیل در پرتغال

هزینه زندگی دانشجویی در پرتغال با توجه به نحوه زندگی هر دانشجو متفاوت می باشد اما به طور کلی می توان گفت هزینه یک زندگی معمولی رو به خوب در پرتغال حدود ۷۰۰ یورو در ماه می باشد که از این مبلغ حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ یورو جهت اجاره مسکن و حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ یورو جهت رفت و آمد و خوراک می باشد.
دانشجویانی که متقاضی تحصیل در پرتغال هستند همزمان با ثبت نام در دانشگاه از تخفیف ۳۰ درصدی هزینه های درمانی در پرتغال برخوردار می شوند اما برای داشتن بیمه تکمیلی می توانند با پرداخت مبلغی حدود ۶۰ تا ۱۰۰ یورو در ماه از این بیمه نیز استفاده نمایند.
دانشجویانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی پرتغال می شوند می توانند پس از گذشت ۳ ماه اقامت در کشور پرتغال برای اقوام درجه ۱ خود که شامل پدر، مادر، همسر و فرزند می شود نیز درخواست ویزای پرتغال را بدهند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی پرتغال

مدارکی که متقاضیان تحصیل در پرتغال میبایست ارائه دهند عبارتند از:

گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار
کپی و اصل شناسنامه
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریزنمرات
ارائه یک حساب بانکی با موجودی یکسال هزینه زندگی در پرتغال جهت اثبات پشتوانه مالی
مدرک زبان
۴ قطعه عکس با زمینه سفید

وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پرتغال

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری، ثبت شرکت در پرتغال (5)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و پرتغال ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).

هزینه تحصیلی در کشور پرتغال

یکی از ویژگی های ممتاز لیسبون به عنوان پایتخت پرتغال، پایین بودن میانگین هزینه های زندگی به نسبت به سایر کشورهای اروپایی است. لیسبون را می شود ارزانترین پایتخت اروپا به حساب آورد. البته باید یادآوری کنم که مثل همه جای دنیا هزینه ها در پایتخت هر کشوری از جمله در لیسبون قدری از سایر شهرها بالاتر است.
هزینه تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه صنعتی لیسبون theInstituto Seperior Técnico (Technical Univeristy of Lisbon) سالی ۳۰۰۰ یورو است. شهریه دوره فوق لیسانس نیز در همین حد ویا شاید کمتر باشد. به همین دلیل می توانید ادعا کرد که دانشگاه ها اینجا در مقایسه با دانشگاه های سایر کشورها مثل انگلیس تقریبا رایگان است.
بزرگترین هزینه ای که ماهیانه برای زندگی در لیسبون باید بپردازید، اجاره خانه می باشد. در لیسبون متداول است که دانشجویان در خانه های اشتراکی زندگی می کنند. هر نفر در این خانه ها یک اتاق دارد و سرویس بهداشتی، آشپزخانه و سایر فضاهای خانه بین افراد مشاع می باشد. اجاره این چنین خونه هایی در حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو با هزینه ها می باشد. فراموش نکنید که هر چه تعداد افراد ساکن در آن آپارتمان کمتر باشد، مطلوب تر و متعاقباً قیمت اجاره بیشتر خواهد بود. از جمله مواردی که روی قمیمت اجاره تاثیر می گذارد، داشتن اتاق نشیمن (living room) ، نسبت تعداد سرویس های بهداشتی به افراد و محله است.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت پراک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا  در کشور پرتغال شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت پرتغالی ثبت شده در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  پرتغالی در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  پرتغالی در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) ر توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور پرتغال( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور پرتغال ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.