مهاجرت به هندوستان ، اقامت هندوستان ، اخذ ویزای هندوستان ، گرفتن پاسپورت هندوستان ، ثبت شرکت در هندوستان ، گرفتن شریک تجاری در هندوستان ، اخذ نمایندگی بین المللی در هندوستان ، قبول وکالت در هندوستان ، ، سرمایه گذاری در هندوستان ، خرید و اجاره ملک در در هندوستان ، ویزای تحصیلی در هندوستان ، ویزای کاری هندوستان ، امور بازرگانی در هندوستان ، صادرات و واردات در هندوستان ، خدمات بانکی و ارزی در هندوستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی هندوستان ، خدمات بیمه ای هندوستان ، رفع ریپورتی هندوستان ، رفع ریجکتی هندوستان

اخذ اقامت هند ، اخذ ویزای هند ، قبول وکالت هند ،مهاجرت هند ، گرفتن پاسپورت هند ، ثبت شرکت هند ، گرفتن شریک تجاری هند ، اخذ نمایندگی بین المللی هند ، سرمایه گذاری هند ، خرید و اجاره ملک هند ، ویزای تحصیلی هند ، ویزای کاری هند ، امور بازرگانی هند ، صادرات و واردات هند ، خدمات بانکی و ارزی هند ، نقل و انتقالات مالی ارزی هند ، خدمات بیمه ای هند ، رفع دیپورتی هند ، رفع ریجکتی هند ، گرفتن وقت سفارت کشور هند( شهر های دهلی نو ، بمبئی، بنگلور، پونه، حیدرآباد، چنای، سورات ، ويزاكپوتنام‌، کانپور و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (4)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور هند را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  هند زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  هند می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  هند.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور هند.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور هند.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور هند.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور هند.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور هند.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور هند.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور هند.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور هند.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور هند.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور هند.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور هند پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  هند

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (1)

جمهوری هندوستان کشوری است در جنوب آسیا كه پایتخت آن دهلی نو است، از شمال غربی با پاکستان ، از شمال با چین ، بوتان ، نپال و تبت و از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه‌ است . جنوب آن نیز به اقیانوس هند محدود می‌شود .
هند، بخش اعظم جنوب آسیا و شبه قاره هند را به خود اختصاص داده‌ است . جغرافیای هند به طور کلی به سه بخش تقسیم می‌شود: فلات بلند هیمالیا ، جلگه گنگ و شبه جزیره جنوب هند که مناطق مختلف کوهستانی، دره رود خانه‌ای، کویر، دشت و جنگل را در بر می‌گیرد. پائین‌ترین سطح هند ، در اقیانوس هند ، با ارتفاع صفر و بلندتری نقطه این کشور، قله کانچن جونگا ، با ارتفاع ۸۵۶۸ متر در هیمالیا قرار دارد که سومین قله مرتفع جهان است.
موقعيت جغرافيايي و مساحت‌:هند در قارۀ آسيا واقع شده و از جنوب به اقيانوس هند و از شمال به رشته كوه‌هاي هيماليا منتهي مي‌شود. درياي عرب و خليج بنگال به ترتيب در غرب و شرق آن قرار گرفته‌اند. هند با كشورهاي پاكستان‌، چين‌، نپال‌، بوتان‌، برمه و بنگلادش هم مرز است‌ . مساحت آن ۳۲۸۷۵۹۰ كيلومتر مربع است كه ۲۹۷۳۱۹۰ كيلومتر مربع آن را خشكي تشكيل مي‌دهد.
مشخصه‌هاي اقليمي‌: سرزمين هند به سه بخش تقسيم مي‌شود: ۱٫ فلات‌هاي مرتفع شمالي كه از مرتفع‌ترين فلات‌هاي جهان است‌. ۲٫ جلگه‌هاي جنوبي كه از نظر كشاورزي بسيار اهميت دارد. ۳٫ فلات‌هاي جنوب كه از صخره‌هاي سخت آتشفشاني تشكيل شده است‌.
هند از نظر وسعت جغرافيايي يكي از بزرگ‌ترين كشورهاي جهان است و موقعيت سوق‌الجيشي آن به لحاظ دسترسي به آب‌هاي آزاد و قرار گرفتن آن در حد فاصل آسياي جنوب غربي و آسياي شرقي حايز اهميت مي‌باشد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور هند  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   هند  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور هند  یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت  هند  عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت هند  از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت هند  از طریق ثبت شرکت
۴- اخذ اقامت هند  از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت هند  از طریق کار
۵- اخذ اقامت هند  از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت هند  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور هند

۱- موقعیت جغرافیایی، اقلیم و فرهنگ
۲- نظام سیاسی و حقوقی استاندار
۳- تابعیت مضاعف
مزایای تحصیل در هند

تحصیل در هندوستان که کشوری آسیایی است مزایایی نسبت به سایر کشور ها دارد ، این مزایا عبارتند از :

۱-  شهریه های نسبتا پایین تحصیل در هند
۲- تحصیل در هند در دانشگاه های معتبر
۳- تحصیل در هند به زبان انگلیسی
۴-هزینه زندگی مناسب در هند
۵- مسافت کم هند تا ایران نسبت به سایر کشور های اروپایی

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   هند  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   ایتالیا  پذیرا می باشد.

گرفتن اقامت هند در ازای سرمایه‌گذاری ۱.۵میلیون دلاری

دولت هند در حال راه‌اندازی برنامه‌ جدیدی است که تنها در صورتی به خارجی‌های امکان اقامت ۱۰ ساله می‌دهد که در مدت ۱۸ ماه بتوانند سرمایه‌گذاری ۱٫۵ میلیون دلاری انجام دهند. سرمایه‌گذاران همچنین نیازمند تولید دست‌کم ۲۰ شغل برای شهروندان هندی در هر سال مالی هستند.
در ازای این سرمایه‌گذاری،‌ سرمایه‌گذاران ویزای ورود چندگانه و حق خرید مسکن را دریافت خواهند کرد. در مدن زمان ویزا، اعضای خانواده سرمایه‌گذاران قادر خواهند بود در هند به کار و تحصیل بپردازند که تا ۱۰ سال بیشتر قابل تمدید خواهد بود.
در حال حاضر تقریبا ۲۰ کشور طرح‌هایی را به سرمایه‌گذاران مهاجر ارائه می‌دهند. این کشورها شامل آمریکا، کشورهای منتخب در اروپا و  برخی از جزایر دریای کارائیب هستند. سرمایه‌‌گذاری مورد نیاز از محدوده ۵۰۰ هزار دلار تا چندین میلیون دلار برای کشورهای مختلف متفاوت است. در هند، این برنامه می‌تواند موجب جذب کارآفرینان خارجی‌ای شود که مشتاق به انجام کسب‌وکار در رو به رشدترین اقتصاد بزرگ دنیا هستند.
تحت قوانین کنونی، خارجی‌ها اغلب در بروکراسی پیچیده مورد نیاز برای تعویض ویزا گیر می‌افتادند. با وجود این، سرمایه‌گذاری نسبتا بالای ۱٫۵ میلیون دلاری می‌تواند باعث کاهش تاجران در بسیاری از حرفه‌ها شود. گفتنی است برنامه گرین‌کارت ۵ ساله آمریکا، به خارجی‌هایی که سرمایه‌گذاری ۵۰۰ هزار دلاری انجام دهند اجازه اقامت می‌دهد. همچنین در صورت ایجاد ۱۰ شغل در کشور سنت‌ کیتس‌ نویس در دریای کارائیب و سرمایه‌گذاری ۴۰۰ هزار دلاری در بخش املاک یا ۲۵۰ هزار دلاری در صنعت شکر، دولت این کشور به افراد خارجی حق اقامت اعطا خواهد کرد.

تجارت و کسب و کار:

هند با اقتصادی بزرگ و نیروی انسانی انبوه، یکی از بهترین و مطلوبترین مقصدها برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی محسوب می‌شود. هند در فناوری اطلاعات و دیگر حوزه‌ها از قبیل قطعات خودکار، مواد شیمیایی، پوشاک، داروسازی و جواهرات توان بالایی دارد.
هند همیشه یکی از منابع و استعدادها برای سرمایه‌گذاران جهانی بوده‌است. پیش‌از این سیاست‌های خشک مربوط به سرمایه‌گذاری مستقیم این کشور، مانع بزرگی در این زمینه محسوب می‌شد. اما در مارس ۲۰۰۵، دولت با اصلاح و تعدیل قوانین مربوطه، سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی تا حد ۱۰۰٪ را در تجارت و اقتصاد مجاز اعلام کرد. در نتیجه یک سری اصلاحات اقتصادی مثبت و خوش‌بینانه که به منظور حذف نظارت دولت از اقتصاد و سرمایه‌گذاری خارجی صورت گرفته، هند را به یکی از کشورهای پیشرو در منطقه آسیا-اقیانوسیه تبدیل کرده‌است که با سرعت بالا در حال رشد و پیشروی است.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  هند

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  هند خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش و اجاره  املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور هند می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   هند  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور هند از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (2)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور هند  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور هندوستان  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  هند  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
کسب و کار در کشورهای با زیر ساخت مناسب یکی از علایق تجار و بازرگانان محسوب می شود.کشور هند یکی از این کشورهاست که با بوجود آوردن زیرساختهای مناسب زمینه های متعددی را برای سرمایه گزاری فراهم نموده اند است.سایت سفر هند با برشمردن شرایط ثبت شرکت در هندوستان می کوشد راهنماییهای ارزنده ای را در اختیار بازرگانان قرار دهد:

ثبت شرکت در کشور هند شامل مراحل زیر می باشد:

  • مرحله اول یک اسم برای شرکت رزرو کنید که شما می توانید حداقل سه اسم مختلف را برای شرکت خود انتخاب نمایید و از طریق اداره ثبت شرکت های هندوستان قابل قبول بودن یکی از آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و رزرو می گردد.
  • مرحله دوم پرونده تفاهم نامه ی انجمن شرکت یا همان MOA هست.
  • مرحله سوم و چهارم ثبت آی دی مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده می باشد .( TAX & VAT)
  • مرحله پنجم بازکردن حساب بانکی مختص شرکت
  • مرحله ششم اقدام برای گرفتن مجوز کار می باشد ، مجوز کار برای افراد خارجی الزامی می باشد.
  • اقدام برای گرفتن مجوز کار می باشد ، مجوز کار برای افراد خارجی الزامی می باشد.
هند در سال۲۰۱۵ به عنوان سومین کشور با رشد اقتصادی سریع ۷.۵٪ منسوب گردید. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند از جمله امور مالی، هواپیمایی و غیره اخیرا مجاز گردیده است.
هند با ۸۴ کشور دنیا قرارداد معاهدات مالیاتی مضاعف را امضا کرده است. این معاهده اجازه می دهد که شرکت های ثبت شده در هند از مزایای کاهش مالیات تکلیفی خود در معامله با سایر کشورها بهره مند شوند.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت:

۱- اخذ PAN Card
۲- اخذ TAN Card
۳- تعداد سهامدار: حداقل ۲ نفر
۴- آدرس رجیستر شده برای ۱ سال
۵- اخذ کد اقتصادی
۶- اخذ کد کارفرمایی DIN
۷- امضای الکترونیکی ۲ ساله
۸- اخذ VAT
۹- اخذ کد واردات و صادرات (معادل کارت بازرگانی در ایران)
۱۰- افتتاح حساب بانکی به
۱۱- پرداخت کلیه هزینه های دولتی و ایالتی

نکات کلی برای ثبت شرکت در هند

۱- سهامداران میتوانند از هر ملیتی باشند.
۲- نیازی به حضور در هند نیست.

نیاز به حداقل موجودی برای ثبت شرکت در هند

به هنگام ثبت شرکت در هند و افتتاح حساب نیاز است که مبلغی را به عنوان ذخیره در بانک های هندی نگه دارید، این مبلغ به بانک مربوطه بستگی خواهد داشت اما عموما برای داشتن یک حساب جاری در هند نیاز است که حداقل ۱۰۰۰۰۰ روپیه در حساب خود نگه دارید.

مالیات بر ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده در هند بستگی به کالا و خدمات شما خواهد داشت، هر چند این رقم در حدود ۷٫۵% خواهد بود.

کد وارادت و صادرات

برای امور بازرگانی نیاز به کد واردات و صادرات خواهید داشت که هزینه ای ۳۵۰ دلاری در پی خواهد داشت.

دفتر کار در هند

چنانچه بعد از ثبت شرکت در هند نیاز به دفتر کار داشته باشید می توانید مکانی را برای دفتر کار خود اجاره کنید. قیمت اجاره دفتر بستگی به شهر و منطقه مورد نظر دارد و بسیار متغییر است. همچنین امکان اجاره دفتر کار مجازی موجود می باشد که هزینه های آن حدودا معادل ۲۰۰ دلار خواهد بود که این هزینه هر ۳ ماه یکبار پرداخت میشود.

دفتر کار مجازی

خدمات دفاتر مجازی شامل:

۱- فوروارد کردن تلفن های شرکت
۲- فوروارد کردن فکس شرکت
۳- فوروارد کردن نامه های رسیده

حسابداری

چنانچه پس از ثبت شرکت در هند نیاز به حسابدار در هند دارید این خدمات شامل موارد زیر است:

۱- حسابداری
۲- پرداخت هزینه های سالیانه
۳- پرداخت صورت حساب های ROC
۴- پر نمودن و ارسال فرم های سالیانه و هر ۳ ماه یکبار E-TDS
۵- پر نمودن و ارسال اظهارنامه های مالیات بر درامد
۶- پر نمودن و ارسال اظهار نامه های مالیات بر ارزش افزوده

هزینه دستمزد حسابدار در هند

۱- شرکت های خوابیده و بدون کارکرد: سالانه ۱۲۰۰ دلار
۲- شرکت های کوچک (تا ۳۶ برگ سند حسابداری): سالانه ۲۰۰۰ دلار
۳- شرکت های بزرگ (تا ۱۰۰ برگ سند حسابداری): سالانه ۳۶۰۰ دلار

زمان بندی ثبت شرکت در هند

۱- اخذ PAN Card: 21 روز کاری به طول خواهد انجامید.
۲- تایید نام: برای تایید نام به ۴ روز زمان نیاز است.
۳- ثبت شرکت: پس از تایید نام برای ثبت شرکت در هند به ۴ روز زمان نیاز است.
۴- افتتاح حساب بانکی: نیاز به ۱۵ روز کاری زمان دارد.
۵- اخذ کد مالیاتی: ۱۵ روز کاری زمان خواهد برد.
۶- زمان لازم از استارت ثبت شرکت تا افتتاح حساب شرکتی: ۲۳ روز

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور هندوستان

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور هند  پذیرا می باشد.

انواع ويزاي هندوستان و مدارك لازم:

کاملاً واضح است که ورود به هندوستان مستلزم داشتن ویزای معتبر است. دولت هندوستان در ایران دارای یک سفارت در تهران و دو کنسولگری در بندرعباس و زاهدان است که افراد می توانند جهت اخذ ویزا به این مراکز مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که صرفاً افراد مقیم استان های سیستان و بلوچستان و کرمان می توانند در زاهدان و هم میهنان مقیم استان های هرمزگان و بوشهر در بندرعباس درخواست اخذ ویزا نمایند. در سفارت هندوستان در تهران کلیه افراد از همه استان ها می توانند درخواست ویزا نمایند.

خدمات سفر

آژانس آسان هجرت در ضمن اخذ ویزا اقدام به تهیه بلیط پروازهای خارجی به مقصد هندوستان و رزرواسیون هتل های این کشور با ارایه واچر رسمی و همچنین بیمه مسافرتی جهت مسافرین محترم می نماید.

شرایط اخذ ویزای هندوستان 

الف :ویزای توریستی(Tourist Visa):

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای توریستی عبارتند از:

۱- اصل پاسپورت
۲- فرم های پر شده مخصوص ویزای توریستی
۳- دو قطعه عکس (فقط ۵×۵ جدید)
۴- کپی صفحه اول و ازدواج شناسنامه
۵-امضاء مسافر در پاسپورت الزامی میباشد.

صدور این ویزا بطور معمول ده روز کاری طول می کشد.

نکته : مدت اعتبار ورود ویزا هند ۳ماه از تاریخ صدور می باشد که مسافرین محترم می توانند ۲۹روز از این ۳ماه اقامت را استفاده نمایند یعنی ۲ماه فرصت برای ورود به هند از تاریخ صدور ویزا دارند که می توانند اقامت نمایند که در غیر این صورت ویزا غیر قابل استفاده می باشد.

ب: ویزای تجاری(Business Visa ):

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تجاری عبارتند از:

۱- اصل پاسپورت با اعتبار بیش از شش ماه
۲- فرم های پر شده مخصوص ویزای تجاری
۳- شش قطعه عکس
۴- دعوت نامه از سازمان یا شرکت هندی
۵- معرفی نامه از سازمان یا شرکت ایرانی
۶- اصل و کپی بلیط رفت و برگشت تایید شده
صدور این ویزا بطور معمول ده روز طول می کشد.

ج:ویزای دانشجویی(Student Visa)

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای دانشجویی عبارتند از:

۱- اصل پاسپورت با اعتبار بیش از شش ماه
۲- اصل و کپی پذیرش (admission) از یکی از دانشگاه ها و یا مراکز آموزش عالی معتبر هندوستان
۳- اصل ترجمه آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات با تایید سفارت هندوستان
۴- ترجمه تعهد نامه مالی محضری از یکی از بستگان درجه یک
۵- فرم های پر شده مخصوص ویزای دانشجویی
۶- شش قطعه عکس
۷- ارائه گواهی صورت حساب بانکی (حساب بانکی) در هند برای متقاضیانی که برای بار دوم به بعد اخذ ویزای دانشجویی می نماید.افرادی که برای بار اول جهت اخذ ویزای دانشجویی اقدام می نمایند نیازی به ارائه این گواهی ندارند اما می بایست تعهدی مبنی بر افتتاح حساب بانکی در هندوستان به سفارت بسپارند.
معمولاً این ویزا دارای اعتبار یکساله می باشند و برای مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و کالج های زبان صادر میشود. صدور این ویزا بطور معمول ده روز طول می کشد.

د: ویزای تحقیقاتی(Research Visa):

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای تحقیقاتی عبارتند از:

۱- اصل پاسپورت با اعتبار بیش از شش ماه
۲- اصل و کپی پذیرش مقدماتی از یکی از دانشگاه ها و یا مراکز آموزش عالی معتبر هندوستان
۳- اصلAffiliation letter (نامه وابستگی به دانشگاه) و هفت سری کپی از آن
۴- هفت سری فرم پر شده ویزای تحقیقاتی
۵- شرح پروژه پایان نامه با جزئیات کامل
۶- برنامه سفر
۷- دوازده قطعه عکس
معمولاً این ویزا دارای اعتبار سه ساله می باشند .صدور این ویزا بطور معمول یک ماه طول می کشد.

ه: ویزای کنفرانس (Conference Visa):

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کنفرانس عبارتند از:

۱- اصل پاسپورت با اعتبار بیش از شش ماه
۲- فرم های پر شده مخصوص ویزای کنفرانس
۳-دعوت نامه از دانشگاه یا سازمان هندی
۴- معرفی نامه از محل کار در ایران
صدور این ویزا بطور معمول هفت روز طول می کشد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور هند

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   هند  پذیرا می باشد.
سیستم آموزشی هندوستان بسیار شبیه سیستم آموزشی کشور انگلستان می باشد و زبان آکادمیک کشور هندوستان به صورت انگلیسی می باشد که مهمترین حسن و برتری این کشور می باشد . سیستم آموزشی هندوستان به صورت زیر می باشد:
دوره کارشناسی در هند : ۳ سال
دوره کارشناسی ارشد در هند : ۲ سال
دوره دکتری در هند  : ۲ تا ۳ سال

داروسازی در هند :

لیسانس داروسازی در هند:

طول مدت این دوره چهار سال میباشد و هزینه آن بین ۹۰۰۰$ تا ۱۸۰۰۰$ میباشد و نیاز به مدرک زبان و شرط معدل نمی باشد.

مدارک لازم برای تحصیل در هند:

پیش دانشکاهی تجربی یا ریاضی
کپی پاسپورت
سه قطعه عکس

دکترای داروسازی در هند :

طول مدت این دوره شش سال پیوسته و هزینه آن ۲۲۰۰۰$ تا ۳۴۰۰۰$ بسته به نوع کالج وا دانشگاه میباشد.
آخرین مهلت اقدام برای دریافت تخفیف (شهریه ۲۲۰۰۰دلار )،شرایط تقسیط ویژه آخر ماه سپتامبر (۱۰ مهرماه ) می باشد .متقاضیانی که پس از این تاریخ اقدام نمایند شهریه بالاتری باید پرداخت نمایند . ۶ ماه کلاس زبان رایگان از شرایط ویژه این دوره می باشد.
شهرهای بنگلور و منگلور از بهترین و تمیزترین شهرهای هند هستند و اروپایی نشین می باشد .پذیرش از کالجهای زیر نظر دانشگاه راجیو گاندی می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشند.

مزایای تحصیل در هند :

هزینه بسیار پایین زندگی در هند
اعتبار بین المللی + ۶ ماه دوره زبان رایگان+تایید وزارت بهداشت ایران

دندانپزشکی در هند :

طول مدت این دوره در هندوستان پنج سال میباشد و هزینه این دوره پنج ساله ۳۵۰۰۰$ تا ۴۲۰۰۰۰$ است که در شهر منگلور هندوستان است.
دوره مذکور چهار سال تئوری و یک سال عملی میباشد.
برای شهر بنگلور ۴۴۰۰۰$ تا  $ ۶۰۰۰۰می باشد . بدیهیست استفاده از شرایط حداقل شهریه و تقسیط آن تا آخر ماه آگوست (۱۰ شهریور ماه )می باشد .
شهرهای بنگلور و منگلور از بهترین و تمیزترین شهرهای هند هستند و اروپایی نشین می باشد .پذیرش از کالجهای زیر نظر دانشگاه راجیو گاندی می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشند.

دوره کارشناسی در هند :

دوره کارشناسی در هندوستان به صورت ۳ سال می باشد و  بصورت تمام وقت از دوشنبه تا شنبه کلاسها بر گزار می شود . این دوره در هندوستان شبیه ایران بعد از گذراندن دوره پیش دانشگاهی  می باشد . برای اخذ پذیرش و ثبت نام در دانشگاههای هندوستان  در دوره کارشناسی نیاز به هیچ مدرک زبان و شرط معدل وجود ندارد .
۳ ساله بودن و هزینه بسیار کم این دوره نسبت به دانشگاههای ایران از نکات بسیار مهمی است  برای  تصمیم خانواده ها برای ساختن آینده ای خوب و مطمئن برای فرزندانشان

دوره کارشناسی ارشد در هند :

این دوره در هندوستان دو ساله میباشد و برای اخذ پذیرش نیاز به هیچ گونه مدرک زبان و شرط معدل وجود ندارد.

دوره دکترا در هند:

طول این دوره کمتر از سه سال میباشد و نیاز به هیچ گونه مدرک زبان و شرط معدل نمی باشد. مهم ترین موضوع پیدا کردن استاد راهنما می باشد که این موسسه با نمایندگان مجرب اقدام به انجام تمامی مراحل اخذ پذیرش مینماید.

مزایا

طول دوره کم تر از سه سال
هزینه های بسیار پایین
بدونه نیاز به مدرک زبان و شرط معدل
دارای اعتبار بین المللی

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  هند

اقامت ، ویزا ،سرمایه گذاری ، ثبت شرکت در هند (6)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  هندوستان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  هندوستان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور هندوستان و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هندوستان به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور هندوستان برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور هندوستان.

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور هندوستان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور هندوستان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور هندوستان.۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور هندوستان.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور هندوستان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و هندوستان.

هزینه های زندگی در  کشور هند

هزینه‌های زندگی هم باید اذعان نمود که استاندارد مشخصی برای تعیین آن وجود ندارد ولی به طور متوسط هزینه اقامت شامل مسکن، خورد و خوراک، رفت‌و آمد و …. .در شهرهای کوچک حدود ۲۵۰ تا ۳۲۰ دلار برای افراد مجرد و حداقل ۴۰۰ دلار برای خانواده کوچک (حداکثر ۲ فرزند) و در شهرهای بزرگ بین ۳۵۰ تا ۶۰۰ دلار برای خانواده‌ی  کوچک (حداکثر ۲ فرزند) می‌باشد، بدیهی است میزان هزینه‌های ماهیانه افراد مختلف بسته به سلیقه و سبک زندگی کاملاً متفاوت است.
خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور هند  شامل موارد زیر می شود:
۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  هند
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  هند.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت هندی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور هند.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  هند.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور هند.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده هندی در کلیه مناطق کشور  هند.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هندی  در کلیه مناطق کشور هند..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور هند برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور هند.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور هند .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور هند توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور هند.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  هند به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور هند ..
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور هند.
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور هند.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور هند.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور هند.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور هند.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور هند.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور هند.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور هند.
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور  هند.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور هند.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور هند   در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور هند.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای هند.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور هند.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  هند.
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  هند.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور هند.
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.