مهاجرت به هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت هلند ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت هلند (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای هلند (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت هلند (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت هلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت هلند (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت هلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری هلند (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی هلند (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری هلند (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک هلند (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی هلند (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری هلند (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی هلند (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات هلند (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی هلند (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی هلند (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای هلند (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی هلند (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی هلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور هلند ( شهرهای آمستردام، دلفت، روتردام و لاهه و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پذیرا می باشد.

 نگاهی به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

هلند عضو اتحادیه اروپا و پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) است و پیمان کیوتو را نیز امضا کرده است.با وجود اینکه آمستردام پایتخت رسمی کشور هلند است برای تمرکززدایی، بسیاری از وزارتخانه‌های این کشور در شهر لاهه یا اطراف آن مستقر شده‌اند.
 حکومت هلند پادشاهی مشروطه ‌است که در آن شاه یا ملکه به عنوان رئیس حکومت، نقش چندانی در سیاست ندارد. ملکه آن در حال حاضر بئاتریس ویلهلم یناآرمگارد است.دو مجلس نمایندگان در این کشور وجود دارد و نخست وزیری که حزب حائز اکثریت در کشور معرفی می‌کند دولت را تشکیل می‌دهد. نخست‌وزیر در هلند رئیس دولت محسوب می‌شود و مهم‌ترین مقام سیاسی کشور است.
مجلس اعیان هلند ۷۵ عضو دارد که هئیت مقننه استان‌ها برای دوره‌ای شش ساله آنها را تعیین می‌کنند. در مجلس عوام هلند ۱۵۰ نماینده که مستقیما از طرف مردم به مدت چهار سال انتخاب می‌شوند.
  این کشور از بزرگترین تولیدکنندگان لبنیات در جهان بوده و علاوه برآن، مقادیر زیادی گندم، جو و سیب‌زمینی از مزارع این کشور به دست می‌آید. اکثر صنایع هلند، در شهر بندری روتردام ‌در جنوب غربی هلند متمرکز شده‌اند. بندر روتردام دومین شهر بزرگ هلند است و از نظر مساحت و تعداد اسکله‌هایی که دارد، بزرگ‌ترین بندر اروپا نیز به شمار می‌رود.
نیروی کار این کشور ۴۹/۷ میلیون نفر است و نرخ بیکاری آن ۵/۵درصد. ۵۰/۱ درصد از مردم آن در سال ۱۹۹۹ میلادی زیر خط فقر زندگی می‌کردند.نرخ تورم درهلند۱/۱ درصد در سال است.صادرات هلند شامل ماشین آلات و تجهیزات، مواد شیمیایی، سوخت و مواد خوراکی است که به کشورهای آلمان، بلژیک، انگلیس ، فرانسه ، ایتالیا و آمریکا  صادر می‌شود.
محصولات وارداتی به این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات حمل‌و‌نقل، مواد شیمیایی، سوخت، مواد خوراکی و پوشاک است که از کشورهای آلمان، بلژیك، چین، آمریکا، انگلیس، روسیه  و فرانسه وارد می‌شوند.جمعیت هلند در سال ۲۰۰۷ میلادی ۱۶ میلیون و ۵۷۰ هزار و ۶۱۳ نفر بود که میانگین سنی ۳۹/۷سال داشتند. امید به زندگی در این کشور ۱۱/۷۹ سال است.زبان رسمی هلند، هلندی است. این زبان شاخه‌ای از زبان‌های ژرمن محسوب است و به آلمانی شباهت‌هایی دارد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “عبارتند از :

۱- اخذ اقامت  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق سرمایه گذاری
۲-  اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق ثبت شرکت
۳-  اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تمکن مالی
۴-  اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق خرید ملک
۵-  اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق کار
۶-   اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تحصیل
۷- اخذ اقامت هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (هلندی  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “”  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “”  پذیرا می باشد.
 برای سرمایه گذاری در کشور هلند می بایست در ابتدای امر با یک ویزای توریستی با نام MVV مدت زمان ۹۰ روز را در این کشور حضور پیدا نمایید . و بتوانید مراحل اداری سرمایه گذاری خود را سپری نمایید . مبلغ سرمایه گذاری در کشور هلند ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ یورو می باشد . در کشور هلند همان طور که مستحضر هستید برترین کشور از لحاظ سرمایه گذاری می باشد . و از همین رو در مقایسه با کشور های هم تراز خود در سطح بالاتری برخوردار است .
شرایطی که فرد باید برای سرمایه گذاری در هلند فراهم نماید عبارت است از سرمایه گذاری در یکی از فرصت های شغلی که عبارت است از یک شرکت هلندی ، مشارکت در شرکت هلندی و صندوق های دولتی ، به مبلغ پایه ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ یورو . ( سرمایه گذاری در صندوق دولتی منوط به تأیید توسط وزارت اقتصاد هلند و حضور در انجمن NVP می باشد )
در سرمایه گذاری کشور هلند که به طریقی ارزش افزوده به شمار می رود به سه طریق این مهم اثبات خواهد شد ، باید در مدت زمان پنج سال سرمایه گذاری ده موقعیت اشتغال فراهم آورد . و یا ایجاد طرحی جدید در سرمایه گذاری خود و یا سرمایه گذاری در یکی از شرکت های تراز بالا ی کشور هلند انجام دهد .

انواع سرمایه گذاری کشور هلند :

۱- ثبت شرکت
۲- سرمایه گذاری به صورت مشترک
۳- سرمایه گذاری در صندوق دولتی

 سرمایه گذاری مشترک :

در این نوع سرمایه گذاری که به صورت یک شانس بررسی می گردد . در این نوع سرمایه گذاری توانایی شما رابطه مستقیم با قبولی شما خواهد داشت . در سرمایه گذاری مشترک ، شما می بایست توانایی خود را بیان نموده و رزومه خود را ارسال نمایید . پس از بررسی رزومه کاری و تحصیلی شما به انضمام علاقه شما به این نوع سرمایه گذاری تعیین کننده رسیدن به این سرمایه گذاری خواهد بود . شما در صورتی که اختراعی ، مقامی ، لوح افتخار و طرحی جدید را دارید در رزومه خود ارائه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری مشترک :

۱- توافق طرفین بیع معامله
۲- شرح حدود معامله و سهام
۳- شرایط سرمایه گذاری
۴- طرح های اقتصادی سرمایه گذاری
۵- طراحی حساب برای شرکت و ثبات تداوم آن
۶- ایجاد اشتغال ، باز دهی سرمایه
۷- حمایت در راستای طرح اقتصادی

سرمایه گذاری در صندوق دولتی

در این نوع سرمایه گذاری که مدت ۳ سال به شما اقامت اعطا می نماید . می بایست در یکی از صندوق های مورد تأیید دولت هلند و وزارت اقتصاد کشور هلند سرمایه گذاری نمایید . شما برای انجام این سرمایه گذاری باید بتوانید در زمینه سرمایه گذاری خود با صندوق ها اثبات مشارکت نمایید . احراز صلاحیت در کشور هلند برای صندوق هایی که مورد تأیید وزارت اقتصاد می باشد . احراز سلامت پول و سرمایه خود را باید تسلیم دولت هلند نمایید .
این نوع سرمایه گذاری سه سال اجازه اقامت را به شما می دهد و پس از دوره اقامت سه ساله در صورت پرداخت و اجرای موارد شهروندی خود می توانید پس از اتمام پنج سال اقامت اولیه اقامت دائم خود را کسب نمایید . جالب است بدانید تنها نوع سرمایه گذاری در هلند می باشد که اجازه کار را به شما می دهد .

اخذ اقامت دائم در هلند

افرادی که به واسطه ویزای کاری یا سرمایه گذاری وارد کشور هلند شده اند می توانند پس از ۵سال زندگی در هلند و پرداخت مالیات برای خود و خانواده خود درخواست اقامت دائم را نمایند.
افرادی که جز شهروندان اتحادیه اروپا  و منطقه اقتصادی سوئیس هستند می توانند درخواست اقامت دائم کشور هلند را دهند.

مزایای اخذ اقامت دائم هلند

اخذ اقامت دائم هلند به افراد مهاجر این اجازه می دهد تا به طور نامحدود در کل کشور هلند اقامت و رفت و آمد داشته باشند. اجازه اقامت افراد مقاضی به مدت پنج سال می باشد و افراد پس از پایان دوره ۵ساله می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.
اخذ اقامت دائم هلند این امکان را برای افراد مهاجر ایجاد می کند که افراد به صورت آزادانه وارد بازار کار هلند بدون اجازه کار شوند.

  قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (2)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و  گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی  کشورها در سراسر دنیا ،  آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برخوردار شوید.
 براي ثبت شرکت در هلند نياز به حداقل سرمايه اي معادل ۱۰۰ هزار يورو وجود دارد. بعد از ۵ سال اقامت قانوني در هلند مي توان براي دريافت اقامت دائم هلند اقدام نمود.

انواع ثبت شرکت در هلند:

شرکت محدود عمومي(NV)
شرکت محدود خصوصي(BV)
مشارکت
شعبه

ويژگي هاي يک شرکت محدود عمومي:

حداقل سرمايه مشارکتي اين شرکت حدود ۴۵ هزار يورو مي باشد و حداقل ۲۰ درصد از سرمايه مشارکتي مجاز بايد منتشر شود. در اين شرکت الزام مليت براي سهامداران وجود ندارد.

ويژگي هاي اصلي شرکت محدود خصوصي:

در اين نوع شرکت سرمايه اوليه مورد نياز، ۵هزار يورومي باشد و مسئوليت سهامداران به سرمايه آن ها محدود مي شود. اين نوع شرکت رايج ترين شکل راه اندازي کسب و کار در هلند است و الزام مليت براي سهامدارن وجود ندارد.

ويژگي هاي اصلي مشارکت در هلند

اين نوع فعاليت به صورت مشارکت عمومي ، حرفه اي و يا محدود در دسترس است.

 ويژگي هاي اصلي شعبه:

اين نوع، شکل غالب و پرطرفدار شرکت هاي خارجي در هلند است و شرکت والد خارجي مسئول تمام تعهدات شعبه هلندي است . اين شعبه بايد توسط اتاق تجارت ثبت شود و وجود ملزومات حسابرسي رسمي الزامي نيست.

مراحل ثبت شرکت در هلند:

ارائه مدراک تشخيص هويت
انتخاب نام شرکت  و موضوع فعاليت شرکت
انتخاب محل فعاليت شرکت
افتتاح حساب بانکي و واريز سرمايه اوليه شرکت
با ثبت شرکت در هلند امکان افتتاح حساب بانکي بين المللي و اخذ اقامت از طريق ثبت شرکت وجود دارد. قبل از اقدام بزينس پلن و برنامه تجاري بايد نوشته شود.براي نوشتن بزينس پلن بايد موارد زير را در نظر داشت:
خلاصه امور اجرايي اوليه و اهداف راه اندازي کسب و کار
تعيين انتظاراتي که از محصولات و خدمات ميرود.
تعيين تيم مديريت
نوع سهام شرکت و تعيين شرايط خريد سهام شرکت در هلند

تعيين برآوردهاي مالي و هزينه ها اعم از:

هزينه ثبت شرکت
هزينه نگهداري سالانه شرکت
تمکن مالي شرکت
 قبل از شروع کار بیزنس پلن یا برنامه تجاری بایستی نوشته شود. برای یک نوشتن یک بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در هلند باید موراد زیر را در نظر گرفت:
خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
تعیین تیم مدیریت
نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در هلند بایستی مشخص گردد.

برآوردهای مالی و هزینه ها:

هزینه ثبت شرکت
هزینه نگهداری سالانه شرکت
تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت
ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت
قانون کسب و کار در هلند منجر به انجام انواع تجارت ها که قابلیت ثبت دارند خواهد شد. تجارت های قانونی که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال، با توجه به نوع فعالیت و رفتارهای تجاری مبحث تجارت آغاز خواهد شد. ممکن است فرد کارفرما افتتاح شرکت با مسئولیت محدود، BV، افتتاح شرکت های سهامی و یا NV، مشارکت های عمومی و یا مشارکت های محدود را انتخاب نماید. باید بدانید که شرکای هلندی به عنوان یک نهاد حقوقی در نظر گرفته نخواهند شد.
شکل گیری و هدف از تاسیس یک شرکت از موارد بسیار مهمی خواهند بود. باید بدانید که ایجاد یک شخصیت حقوقی برای شرکت بایستی از طریق ارائه اسناد و مدارک لازم، ثبت تمامی موارد در دفتر ثبت اسناد رسمی نیز صورت گیرد. این امر مستلزم پرداخت سرمایه مورد نظر خواهد بود و انتقال سهام به شرکت حقوقی و به صورت قانونی را به همراه خواهد داشت.
تمامی مقررات توسط قانونی مدنی این کشور ارائه خواهد شد و مطابق با بخشنامه جامعه اروپا می باشد. این درحالیست که این قانون بر اوراق بهادار تجاری، قانون شرکت های پذیرفته شده، جنبه های مختلف شرکت های اجرایی در هلند و… نظارت خواهد داشت. سرمایه گذاران خارجی با داشتن پشت کار فراوان قادر به ایجاد فرایند کسب و کار در هلند نیز خواهند بود.
شرکت سهامی خاص، شرکتی است که سرمایه ی آن به سهام های متعدد تقسیم شده است. شرکت  تضامنی : شرکت تضامنی شرکتی است که امور تجارتی بین دو یا چند نفر با مسئولیت محدود تشکیل می شود.
در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در هلند وثبت شرکت با چند نفر  بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.
توصیه می شود که تمام فعالان تجاری برای افتتاح حساب در همین کشور اقدام کرده و شایان ذکر است که داشتن حساب ارزی در این کشور کاری بسیار ساده می باشد. افتتاح حساب بانکی مستلزم داشتن پاسپورت، مدرک ثبت تجاری، اساسنامه شرکت و همچنین مدرکی مبنی بر اثبات اسکان در این کشور است. مدارک لازم به فرم شرکت بستگی دارد.

مدیریت شرکت در هلند

هیئت مدیره فردیست که با کارکردهای اجرایی و هیئت نظاره در ارتباط خواهد بود. این درحالیست که نظارت بر وظایف مشاوران از دیگر وظایف وی به شمار خواهد آمد. مدیریت شرکت در این کشور همانطور که در خصوص شرکت های بزرگ آمده است بر اساس دو سیستم بسیار مهم خواهد بود. سیستمی کاربردی که با شرکت های NV و BV در ارتباط خواهد بود. دو سیستم ذکر شده برای شرکت های بزرگ الزامی خواهد بود.
منصوب کردن مدیر شرکت توسط موسس شرکت صورت می گیرد و این امر در زمان همکاری مشخص خواهد شد. تمامی قدرت و مسئولیت های مدیران در اساسنامه همکاری آورده شده است.  مسئولیت و وظایف مدیران شرکت توسط قانون تعیین می شود، مسئولیت هایی که می تواند به صورت مدنی و یا کیفری باشد.

خدمات ما بری ثبت شرکت در هلند

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در هلند
انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در هلند توسط وکلای رسمی شرکت
اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در هلند ( مرحله مقدماتی )
افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در هلند
تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور هلند
دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در هلند

مزایای ثبت شرکت در هلند

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

قبول  وکالت و مشاوره در اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (3)

 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  هلند)  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در  کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.
مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی  در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز:

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت هلند  از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در هلند  است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط   دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور  هلند  هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات  سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور هلند  ده یورو است.  همچنین شخص متقاضی  می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند  کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر هلند  است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در هلند  ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پذیرا می باشد.
کشور هلند  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “پذیرا می باشد.
 هلند یکی از  قدیمی ترین و برجسته ترین سیستم آموزش عالی جهان را دارد که به قرن شانزدهم میلادی بر می گردد. ۱۳ دانشگاه هلند در رنکینگ جهانی QS در سال ۲۱۰۵-۲۰۱۶ حضور دارند که همه آن ها در لیست ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان و همچنین ۵ دانشگاه هلندی در بین ۱۰۰ دانشگاه برتر جهانی قرار گرفتند. دانشگاه آمستردام University of Amsterdam معتبرترین دانشگاه برای تحصیل در هلند محسوب می شود که رتبه ۵۵  جهانی را دارد. همچنین دانشگاه فناوری دلف Delft University of Technology و دانشگاه اوترخت Utrecht University هم به فاصله ی کمی از دانشگاه آمستردام به ترتیب رتبه ی ۶۴ و ۹۴ رنکینگ جهانی قرار دارند.

شش دانشگاه برتر هلند در رنکینگ جهانی QS در سال ۲۰۱۵ عبارتند از:تحصیل در هلند

دانشگاه آمستردام – University of Amsterdam

بزرگترین دانشگاه هلند، دانشگاه آمستردام است که در رتبه ۵۵ جهانی و ۱۵ اروپا قرار دارد و حدود ۳۱۰۰۰ دانشجو در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند. این دانشگاه در سال ۱۶۳۲ تاسیس شد و سومین دانشگاه قدیمی هلند محسوب می شود. دانشگاه آمستردام در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی را برای متقاضیان ارائه می دهد همچنین برای دانشجویان بین المللی که خواهان تحصیل در هلند به زبان انگلیسی هستند دوره های متنوعی عموماٌ در مقطع کارشناسی ارشد ارائه می شود.

دانشگاه فناوری دلف – (Delft University of Technology (TU Delft

TU Delft به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه فنی کشور در سال ۱۸۴۲ تاسیس شده و در آخرین رنکینگ جهانی QS در رتبه ۶۴ جهانی قرار گرفته است. در حال حاضر حدود ۱۹۵۰۰ دانشجو در رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات، علوم کاربردی و مدیریت فناوری در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند. در رنکینگ جهانی کیو اس بر اساس رشته TU Delft رتبه ی ۱۵ جهانی را در زمینه مهندسی شیمی به خود اختصاص داد.

دانشگاه اوترخت – Utrecht University

دانشگاه اوترخت در سال ۱۶۳۶ تاسیس شد که به عنوان یکی دیگر از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا شناخته می شود. این دانشگاه در رنکینگ QS در سال ۲۰۱۵ در رتبه ۹۴ جهانی قرار گرفته است و یکی دیگر از مقاصد معتبر برای تحصیل در هلند محسوب می شود. در حال حاضر در حدود ۳۰۰۰۰ دانشجو در ۷ دانشکده این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. همچنین دانشجویان و اساتید ین دانشگاه تاکنون ۱۳ بار برنده جایزه نوبل شده اند.

دانشگاه لیدن – Leiden University

دانشگاه لیدن به عنوان قدیمی ترین دانشگاه هلند توسط ویلیام اول در سال ۱۵۷۵ تاسیس شد و در رتبه ی ۹۵ جهانی قرار دارد. حدود ۲۳۰۰۰ دانشجو در رشته های مختلف از مقطع کارشناسی تا دکترا در این دانشگاه تحصیل می کنند. دانشگاه لیدن بیش از ۴۰ موسسه ی تحقیقاتی را در خود جای می دهد و ارتباطات نزدیکی با کشور ها و افراد تاثیر گذار بین المللی مثل جان آدامز رییس جمهور سابق آمریکا، ۲ تن از فرماندهان پیمان ناتو و ۱۶ نفر از برندگان جایزه ی نوبل داشته است.

دانشگاه خرونینگن – University of Groningenتحصیل در هلند

پنجمین دانشگاه برتر هلند دانشگاه خرونینگن است که مطابق رنکینگ جهانی QS رتبه ی ۱۰۰ جهانی را دارد. این دانشگاه در سال ۱۶۱۴ تاسیس شده است و یکی از دانشگاه های قدیمی هلند محسوب می شود که سابقه زیادی از اولین ها را دارد مانند: اولین دانشجوی زن کشور، اولین استاد زن، اولین فضانورد هلندی و اولین رئيس بانک مرکزی اروپا. دانشگاه گرونیگن همچنین یک انتخاب محبوب برای دانشجویان بین المللی است که برای تحصیل در هلند به این کشور سفر می کنند.

دانشگاه فناوری آیندهوون – Eindhoven University of Technology

دانشگاه فناوری آیندهوون رتبه ی ۱۱۷ جهانی را دارد و همان طور که نام آن نشان می دهد در رشته های مهندسی و فناوری بسیار شناخته شده است. در حال حاضر در حدود ۷۱۰۰ دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند. دانشگاه آیندهوون در زمینه های تحقیقاتی بسیار معتبر می باشد و ساختمان دانشگاه در مجاورت چندین شرکت تخصصی تکنولوژی مانند فیلیپس، ASML و DAF واقع شده است و با بسیاری از این شرکت ها ارتباطات نزدیک دارد. همچنین دانشگاه آیندهوون سالانه در حدود ۳۰۰۰ مقاله علمی، ۱۴۰ مدرک دکترا و ۴۰ اختراع ثبت می کند.
دیگر دانشگاه های معتبر برای تحصیل در هلند که در لیست ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارند عبارتند از: دانشگاه اراسموس روتردام Erasmus University Rotterdam، دانشگاه واگنیگن Wageningen University، دانشگاه ماستریخت Maastricht University، دانشگاه آمستردام VU University Amsterdam، دانشگاه رادبود Radboud University Nijmegen، در دانشگاه تونته University of Twente و دانشگاه تیلبورگ Tilburg University.

دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم در هلند:

گروه الف (ممتاز)
گروه ب (خوب)
گروه ج (متوسط)
گروه د (ضعيف)

دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت در هلند:

برای رشته های علوم پزشکی
شهرهای دانشجویی در هلند
تحصیل در هلند به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان از سراسر دنیا شناخته می شود و اگر برای تحصیل به این کشور سفر کرده اید چیزهای زیادی برای انجام دادن و دیدن در این کشور وجود دارد. سطح کیفی زندگی در هلند بالا است و این کشور به خاطر جامعه تحصیل کرده و صبور با تنوع فرهنگی بسیار شناخته شده است.

بررسی چندین شهر دانشجویی برتر هلند

آمستردام – Amsterdam

آمستردام از نظر شاخص بهترین شهرهای دانشجویی در لیست ۵۰ شهر برتر دنیا قرار دارد. این شهر به خاطر کافه هایش، نگرش های آزادانه، انبوهی از دوچرخه سواران، کانال های زیبا و معماری تاریخی بسیار محبوب است. آمستردام مجموعه ای از موزه های بسیار مشهور به همراه گالری های هنری مانند موزه ی Van Gogh را در خود جای داده است. به طور مختصر آمستردام با طبع همه سازگار است.
از نظر تحصیلی نیز آمستردام یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیل در هلند به شمار می رود که تعدادی از معتبرترین دانشگاه های کشور مانند: دانشگاه آمستردام و دانشگاه VU آمستردام در این شهر قرار دارند.

لیدن – Leiden

لیدن در جنوب غربی آمستردام قرار دارد و از این شهر کمتر از یک ساعت با ماشین فاصله دارد. لیدن به خاطر وجود کانال ها و ساختمان های قدیمی شهر شناخته شده است که معمعاری این ساختمان ها ارتباط نزدیکی با معماری اروپایی دارد. شهر لیدن یکی از ایده آل ترین شهر ها برای تحصیل در هلند است که به نسبت آمستردام مساحت کمتری دارد و دارای جامعه دانشجویی عظیمی می باشد که قسمت عمده ای از جمعیت شهر را تشکیل می دهند و باعث به وجود آمدن یک فضای اجتماعی شاداب و سرزنده شده اند.دانشگاه این شهر قدیمی ترین دانشگاه کشور هلند می باشد که در سال ۱۵۷۵ تاسیس شده است و در رتبه ی ۹۵ جهانی قرار دارد.

اوترخت – Utrecht

اوترخت در نزدیکی آمستردام است و تنها نیم ساعت زمان لازم است تا از اوترخت به پایتخت کشور برسید. این شهر یکی دیگر از شهر های زیبای جهان به حساب می آید که همچنین می توان از آن به عنوان یک شهر تاریخی نام برد. بازار سنتی این شهر یکی از قدیمی ترین بازار های این کشور می باشد و روستاهای اطراف این شهر به زیبایی مشهورند و دارای تعداد زیادی قصر و قلعه می باشند. این شهر چهارمین شهر پر جمعیت و پر هیاهو در کشور هلند است و دانشگاه این شهر رتبه ۹۴ جهانی را دارد.

خرونینگن – Groningen

بزرگترین شهر قسمت شمالی هلند، خرونینگن است هر چند که این شهر در مقایسه با آمستردام یا اوترخت نسبتاً کوچک است. خرونینگن همچنین به عنوان یکی از شهر های ایده آل برای تحصیل در هلند، در داشتن جامعه دانشجویی گسترده دارای سابقه طولانی می باشد و امروزه دانشجویان بخش قابل توجهی از جمعیت این شهر را تشکیل می دهند. به طور معمول این شهر دارای خانه های جذاب سه گوش و کانالهای است، همچنین بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ خرونینگن به عنوان بهترین مرکز شهر در هلند انتخاب شد. دانشگاه خرونینگن این شهر در رتبه ۱۰۰ جهانی قرار دارد.

روتردام – Rotterdam

شهر روتردام که بزرگترین بندر اروپا به شمار می رود همچنین دومین شهر بزرگ هلند است که به خاطر حس مدرن بودن نسبت به دیگر شهرهای این کشور متمایز است که این موضوع به بازسازی قسمت عظیمی از شهر پس از ویرانی در طی جنگ جهانی مربوط می شود. این شهر جایگاه دانشگاه اراسموس روتردام است (که رتبه ی ۹۰ جهانی را دارد) و نام آن برگرفته از دانشمند مشهور این شهر است. کمتر از ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر دورتر از روتردام ، شهر زیبای دلف واقع شده است که دانشگاه برجسته فنی دلف در آن شهر قرار دارد.

ماستریخت – Maastricht

ماستریخت در جنوب هلند و در نزدیکی مرز بلژیک و آلمان قرار دارد. این شهر که نقش اساسی در توسعه اتحادیه اروپا داشته، دارای محیطی بین المللی است که چندین زبان در آن صحبت می شود و همچنین از آن به عنوان یک مرکز غذایی با خوراک های متنوع یاد می شود. دانشگاه ماستریخت به عنوان بین المللی ترین دانشگاه در هلند با حدود ۴۷ درصد دانشجو از کشورهای مختلف سرتاسر دنیا (بیش از ۱۰۰ ملیت مختلف)، این شهر را به مقصدی ایده آل برای متقاضیان بین المللی تحصیل در هلند مبدل کرده است.

اخذ پذیرش برای تحصیل در هلندتحصیل در هلند

برای تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی و ارشد باید مدرک آیلتس با نمره ۶-۶٫۵ به بالا داشته باشید همچنین برای تحصیل در هلند به زبان آلمانی باید در ایران مدرک زبان آلمانی B2 گرفته باشید تا شانس دریافت ویزای خود را بالا ببرید. تحصیل در مقطع دکترا در هلند می تواند به صورت رایگان و بدون شهریه انجام شود و دانشجو فقط هزینه زندگی خود را می پردازد. مانند دیگر کشورهای اروپایی پس از اتمام دوره دکترا می توان برای اخذ اقامت هلند اقدام کرد.

 ویزای دانشجویی هلند

فرآیند اخذ ویزای دانشجویی هلند برای شهروندان غیر اروپایی به شرح زیر می باشد:
 در ابتدا شما باید درخواست اجازه اقامت موقت به نام MVV (مجوز برای اقامت موقت) ارائه دهید. دانشگاه میزبان احتمالاً این فرآیند را برای شما انجام می دهد ولی شما باید تمامی مدارک ضروری را به زبان هلندی، انگلیسی، فرانسه یا آلمانی و یا ترجمه رسمی به یکی از زبان های ذکر شده را  تهیه کنید. همچنین مدارک اولیه که نشان دهد شما برای یک دوره ثبت نام کرده اید و شهریه ترم اول به همراه هزینه بیمه (۵۰۰ یورو) هزینه صدور اقامت (۵۰۰ یورو) و در نهایت هزینه زندگی خود به مدت ۳ ماه را به حساب دانشگاه واریز نمایید.
شما در طول ۵ روز اول پس از ورودتان باید اجازه اقامت سالیانه بگیرید که برای مدت یک سال معتبر بوده و پس از اتمام هر سال باید تمدید شود.
شما همچنین در طول ۳ روز اول پس از ورودتان به هلند باید در پلیس محلی سازمان اتباع خارجی ثبت نام کنید و به آنها اثبات کنید که جایی برای زندگی و پول کافی برای مخارجتان در حین تحصیل در هلند را دارید.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (5)

  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای ایرانیان .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.

هزینه های زندگی در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

هزینه زندگی در هلند مانند تمامی کشور رابطه مستقیم با طرز زندگی کردن شما دارد.مسائل دیگری مانند شهری که در ان زندگی می نمایید هم بسیار تعین کننده است.به طور متوسط یک دانشجو در هلند بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو ماهیانه برای زندگی می پردازد.
حدودا یک سوم این هزینه ها به هزینه مسکن اختصاص دارد.هزینه مسکن دانشجویی به طور متوسط بین ۲۵۰ تا ۶۰۰ یورو می باشد.این تفاوت قیمت ها به دلیل شهر محل تحصیل – امکاناتی که بر روی کرایه به شما داده می شود و چند آیتم دیگر می باشد.برای مثال هزینه مسکن در آمستردام بسیار بیشتر از سایر شهر های کوچک می باشد.همچنین گاها خدماتی مانند اینترنت تلوزیون هزینه برق هزینه گرمایش خانه و … بر روی کرایه محاسبه می شود.

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در هلند (6)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور جمهوری هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  جمهوری بلژکی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده جمهوری بلژکی   در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت جمهوری بلژکی   در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور هلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.