مهاجرت به نیوزلند ، اقامت نیوزلند ، اخذ ویزای نیوزلند ، گرفتن پاسپورت نیوزلند ، ثبت شرکت در نیوزلند ، گرفتن شریک تجاری در نیوزلند ، اخذ نمایندگی بین المللی در نیوزلند ، قبول وکالت در نیوزلند ، ، سرمایه گذاری در نیوزلند ، خرید و اجاره ملک در در نیوزلند ، ویزای تحصیلی در نیوزلند ، ویزای کاری نیوزلند ، امور بازرگانی در نیوزلند ، صادرات و واردات در نیوزلند ، خدمات بانکی و ارزی در نیوزلند ، نقل و انتقالات مالی ارزی نیوزلند ، خدمات بیمه ای نیوزلند ، رفع دیپورتی در کشور نیوزلند ، رفع ریجکتی ویزای نیوزلند

اخذ اقامت نیوزیلند ، اخذ ویزای نیوزیلند ، قبول وکالت نیوزیلند ،مهاجرت نیوزیلند ، گرفتن پاسپورت نیوزیلند ، ثبت شرکت نیوزیلند ، گرفتن شریک تجاری نیوزیلند ، اخذ نمایندگی بین المللی نیوزیلند ، سرمایه گذاری نیوزیلند ، خرید و اجاره ملک نیوزیلند ، ویزای تحصیلی نیوزیلند ، ویزای کاری نیوزیلند ، امور بازرگانی نیوزیلند ، صادرات و واردات نیوزیلند ، خدمات بانکی و ارزی نیوزیلند ، نقل و انتقالات مالی ارزی نیوزیلند ، خدمات بیمه ای نیوزیلند ، رفع دیپورتی نیوزیلند ، رفع ریجکتی نیوزیلند ، گرفتن وقت سفارت کشور نیوزیلند (  شهرهای آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (2)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اکراین را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  نیوزیلند زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  نیوزیلند می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  نیوزیلند.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور نیوزیلند.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور نیوزیلند.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور نیوزیلند.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور نیوزیلند.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور نیوزیلند.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور نیوزیلند.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور نیوزیلند.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور نیوزیلند.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور نیوزیلند.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور نیوزیلند.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور نیوزیلند پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  نیوزیلند

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (3)

نیوزیلند  یا زلاندنو کشوری در جنوب غربی اقیانوس آرام است، این کشور از دو جزیره بزرگ و تعداد زیادی جزیره کوچک تشکیل شده و مناطق خودمختار نیو، جزایر کوک، توکلائو و راس را هم در بر می‌گیرد. پايتخت :ولينگتون و جمعيت :۴/۴ميليون نفر و مساحت : ۲۶۸۶۸۰ كيلومتر مربع  می باشد .
موقعيت جغرافيايی : نيوزيلند در اقيانوس آرام جنوبی و در حدود ۲۲۰۰ كيلومتری (۱۳۹۷ مايلی ) شرق استراليا واقع شده است . اين كشور شامل دو جزيره اصلی است كه فقط “شمال ” ( يا جزيره شمالی ) و “جنوب “( يا جزيره جنوبی ) ناميده می شوند.
آب وهوا : اكثر مناطق نيوزيلند آب وهوای اقيانوسی معتدل ( بجز منطقه دورافتاده شمالی ، كه آب و هوای نيمه استوايی دارد) و چهار فصل متمايز دارند كه مخالف فصول نيمكره شمالی هستند. تابستان دركشور گرم است و گاهی اوقات در ماه دسامبر يا ژانويه موجی از گرما كشور را فرا می گيرد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور نیوزیلند ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   نیوزیلند پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  نیوزیلند یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت نیوزیلند

۱-  اخذ اقامت نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت نیوزیلند از طریق ثبت شرکتو شریک تجاری
۳-  اخذ اقامت نیوزیلند از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت نیوزیلند از طریق کار
۵- اخذ اقامت نیوزیلند از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت نیوزیلند از طریق ازدواج

مزایای اقامت دایم نیوزیلند

۱- اقامت نامحدود در نیوزیلند
۲- برخورداری از مزایای شهروندی کامل در نیوزیلند
۳- تخفیف در پرداخت شهریه دانشگاهی تا ۹۰٪ و دریافت کمک هزینه تحصیلی
۴- معافیت از پرداخت مالیات بر در آمد تا سقف ۶۰۰۰ دلار
۵-  برخورداری از بیمه درمان رایگان
۵-  استفاده از حقوق بیکاری و بازنشستگی
۶-  بهره مندی خانواده از مزایای این ویزا

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   نیوزیلند از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (8)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور نیوزیلند پذیرا می باشد.
صاحبان ویزای سرمایه گذاری قادر خواهند بود تا زمان خود را با  شرایط انعطاف پذیر نیوزیلند برای امر مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری وفق دهند.

روند مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

اگر حداقل ۲۵ درصد از وجوه سرمایه گذاری خود را به دارایی هایی غیر از اوراق قرضه و سرمایه گذاری نیکوکارانه  اختصاص دهید، صاحبان ویزای سرمایه گذاری ۲ باید ۴۳۸ روز از دوره ۴ ساله سرمایه گذاری را سپری کنند و صاحبان ویزای سرمایه گذاری ویژه می بایست ۸۸ روز از دوره ۳ ساله سرمایه را سپری کنند. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
دارندگان ویزای سرمایه گذاری ۲ که حداقل ۵۰ درصد از وجوه سرمایه گذاری خود را به دارایی غیر از اوراق قرضه و سرمایه گذاری نیکوکارانه اختصاص می دهند واجد شرایط تخفیف  ۰٫۵ میلیون دلاری مبلغ سرمایه گذری خواهد بود. بعنوان مثال، اگر شما ۳ میلیون دلار از وجوه سرمایه گذاری خود را اختصاص دهید و ۱٫۵ میلیون دلار خارج از اوراق قرضه و سرمایه گذاری نیکوکارانه سرمایه گذاری کنید، در این صورت تنها می بایست ۱ میلیون دلار بیشتر جهت الزامات ویزا سرمایه کنید.

میزان سرمایه گذاری برای مهاجرت به نیوزلند

اگر شما علاقه مند به درخواست یکی از سیاست های سرمایه گذار با شرایط زندگی در نیوزلند ما هستید، فرصت هایی که اخذ می کنید باید با معیارهای ‘سرمایه گذاری قابل قبول’ ما منطبق باشد. به طور کلی، سرمایه گذاری قابل قبول می تواند به شرح زیر باشد:
سهام در شرکت های NZ، اعم از عمومی یا خصوصی. سرمایه گذاری سهام می تواند فعال یا غیرفعال باشد همچنین می تواند بصورت مستقیم یا از طریق وجوه مدیریت شده ایجاد شود.(فقط نسبت وجهی که در NZ سرمایه گذاری می شود قابل قبول شمرده می شود).
اوراق قرضه صادر شده توسط دولت نیوزیلند، مقامات محلی NZ یا بانک های تایید شده NZ، شرکت های مالی یا شرکت های مالی.
توسعه ملک مسکونی جدید که برای استفاده شخصی سرمایه گذار نیست و برای بازپرداخت تجاری در بازار آزاد طراحی شده است.
تا ۱۵٪ کل سرمایه گذاری می تواند سرمایه گذاری بشردوستانه باشد.

شرایط سرمایه گذاری در نیوزلند

بطور کلی، برای اینکه یک سرمایه گذاری قابل قبول در نظر گرفته شود، می بایست:
در شرایط عادی قادر به بازپرداخت تجاری باشد
در نیوزیلند و با ارز رایج نیوزیلند سرمایه گذاری شود
باید پتانسیل کمک به اقتصاد نیوزیلند را داشته باشد
از این سرمایه گذاری نباید برای مصرف شخصی استفاده شود
این فقط یک بررسی کلی است و شرایط دیگری نیز وجود دارد که باید اعمال شود.

وجوه سرمایه گذاری در نیوزلند

شما می توانید ترکیبی از وجوه و / یا دارایی را برای سرمایه گذاری اختصاص دهید. این مبلغ باید معادل حداقل ۳ میلیون دلار برای سرمایه گذاری یا ۱۰ میلیون دلار برای سرمایه گذاری ویژه باشد، هرچند که ممکن است بسته به نکات اشاره شده در «فرم ابراز علاقمندی ها» (EOI) شما مبلغ بیشتری اختصاص دهید.
در صورتی که در درخواست نامه ذکر شود، شما باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد سرمایه گذاری و / یا دارایی شما متعلق به شما یا اشتراکی با شما و همسر و / یا فرزندان وابسته است.
شما همچنین باید مدارکی را ارائه دهید که نشان دهد وجوه سرمایه گذاری مورد نظر شما:
مصادره نشده است، به عنوان مثال، هیچ گونه وام مسکن، حق حبس، شارژ و / یا گرو (اعم از عادلانه یا جور دیگر) یا هر گونه مدعی طلبکار نباشد
مستحق شماست یا بطور قانونی کسب شده است
از طریق سیستم بانکی یا از طریق یک شرکت تبادل ارز خارجی که از سیستم بانکی استفاده می کند قابل انتقال باشد (در صورتی که از طریق سیستم بانکی قادر به انتقال وجوه به نیوزیلند نیستید سازمان مهاجرت نیوزیلند درخواست نامه شما را تایید نخواهد کرد).

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  نیوزیلند

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  نیوزیلند خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور نیوزیلند می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور اکراین  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور نیوزیلند از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

Photo by Rob Suisted, Nature's Pic Images, Wellington, NEW ZEALAND. Photo copyright to Rob Suisted - All rights reserved. Fees payable for all uses. Please contact us for licencing at: Email: robsuisted@naturespic.com

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور نیوزیلند و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور نیوزیلند  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  نیوزیلند و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
فرآیند ثبت شرکت به معنی ایجاد شخصیت حقوقی به منظور راه اندازی یک کسب و کار ، در نیوزیلند امری بسیار آسان بوده و کاملا به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. در ابتدای امر متقاضی ثبت شرکت باید نامی را برای شرکت انتخاب و اختصاص دهد که اختصاص این نام خود دارای شرایطی به شرح آتی است: ابتدائا متقاضی باید از امکان اخذ و اختصاص نام انتخابی خود به وسیله بررسی نام شرکت های موجود، اطمینان حاصل نماید. درخواست شما در ساعات کاری ظرف مدت ۲ساعت بررسی میشود و برای رزرو و محفوظ بودن آن، نام انتخابی می بایست ظرف مدت ۲۰ روز کاری مورد استفاده قرار گیرد. سپس باید برای استفاده از وب سایت اداره شرکتها، برای خود حساب کاربری ایجاد کند که حتما نیازی نیست که جدید باشد و می توان از حساب های کاربری سابق استفاده نمود. شمای کلی اطلاعات الزامی برای درج در وب سایت مذکور به شرح ذیل است :
– نشانی

نشانی های الزامی که هر شرکت باید آن را دارا باشد عبارتند از :

الف) نشانی اقامتگاه قانونی به ثبت رسیده شرکت
ب) نشانی برای ارائه خدمات
ج) نشانی روابط عمومی
– مدیر شرکت
هر شرکت به ثبت رسیده باید حداقل دارای یک مدیر باشد . اسم قانونی و معتبر و نشانی اقامتگاه مدیر و یا هر یک از مدیران باید اعلان شود. حتی باید بیان گردد که مدیر و یا مدیران، مقیم نیوزیلند هستند یا خیر. اشخاص غیر مقیم نیوزیلند هم می توانند مدیر یا سهامدار باشند، با این وجود در صورتی که حداقل ۲۵% یا بیشتر متعلق به فردی غیرمقیم باشد نیاز به ارایه گزارش عملکرد مالی می باشد.

ممنوعیت های انتصاب افراد به سمت مدیریت:

الف) افراد زیر ۱۸ سال
ب) ورشکستگانی که حساب هایشان تسویه نشده است
ج) افراد مشمول بخش ۳۰ و ۳۱ قانون حمایت از حقوق شخصی و مالی مصوب۱۹۸۸
د) اشخاصی که صلاحیتشان هماهنگ با اصول قانون اساسی نباشد.
پس هرکس غیر از اشخاص مذکور با هر ویژگی امکان ثبت شرکت را داراست. ضمانت اجرای تخلف از قواعد محدود کننده مذکور عبارت است از: ممنوعیت از مدیریت، ترفیع شغلی و مشارکت در مدیریت هر شرکت بر اساس قواعد قانونی است.
وظایف مدیران : مدیران نباید کسب و کار خود را طوری اداره کنند که احتمال ضرر نسبتا زیاد و با ریسک بالا باشد.(RECKLESS TRADING) . همچنین بر اساس قانون شرکت ها مصوب ۱۹۹۳ مدیران وظیفه دارند در هر دوره زمانی ۲ تست مرسوم به تست اعسار(THE SOLVENCY TEST) را پشت سر بگذارند.۱) بررسی میزان دارایی و میزان دیون یه صورتی که دارایی از دیون بیشتر باشد. این شرط به منظور جلوگیری از ورشکسته شدن شرکت و تضییع حقوق احتمالی طلبکاران است. ۲) توانایی ارائه صورتحساب های شرکت در موعد مقرر

سهام و سهامداران

هر شرکت (به غیر از تاجر انحصاری ) باید حداقل دارای یک سهم یا یک سهامدار باشد. ابتدائا باید اطلاعات هر یک از سهامداران، مانند اسم و آدرس اخذ شود. سایر اطلاعات باید طبق نوع سهامداری افراد در شرکت جمع آوری شود. اگر یک یا بیش از یک سهامدار خود مدیر باشند شما می توانید آن ها را طبق لیست مدیران موجود انتخاب کنید در غیر این صورت می توانید شخص حقیقی یا حقوقی را به عنوان سهامدار اضافه کنید. پس به طور کلی باید گفت هر شرکت برای تاسیس حداقل به یک مدیر و یک سهامدار نیاز دارد و هیچ شرکتی به صورت تکنفره امکان تاسیس تخواهد داشت.

همچنین باید اطلاعات زیر را در مورد سهامداران ارائه دهید :

اسم کامل و آدرس هریک از سهامداران
تعداد کل سهام شرکت
تعداد سهام متعلق به هر یک از سهامداران
اساسنامه (اختیاری) : شما می توانید در نیوزیلند شرکتی را با تدوین اساسنامه یا بدون آن ثبت کنید. یک اساسنامه حقوق و تکالیف اجزای تشکیل دهنده شرکت به قرار زیر را پیش بینی می کند:
۱- شرکت
۲- هیئت مدیره
۳- مدیر
۴- سهامداران
– مالیات
چنانچه قصد شما صرفا ثبت شرکت نبوده و قصدتان راه اندازی کسب و کار به وسیله شرکت مذکور باشد، ناچارید مالیات بپردازید و باید در Inland Revenue Department (IRD) ثبت نام کرده وشماره مخصوص دریافت نمایید.چنانچه گردش مالی شرکت در ۱۲ ماه اول بیش از ۶۰ هزار دلار پیش بینی شود، در این صورت ثبت نام در GST نیز الزامی است.
پرداخت مالیات کالا و خدمات (GOOD AND SERVICE TAX)GST را همزمان با ثبت شرکت در اداره شرکت ها به صورت اینترنتی انجام دهید. به محض آنکه فرآیند ثبت شرکت تکمیل گردید به شما مجوز ثبت شرکت همراه با جزییات مالیات ارسال خواهد شد.

 پرداخت هزینه ها اجرایی

برای تایید درخواست ثبت شرکت ، باید هزینه درخواست به مبلغ ۱۵۳٫۳۳ هزار دلار نیوزیلند پرداخت شود.
هر یک از مدیران و سهامداران باید فرم مخصوص به خود را که به وسیله ایمیل یا فکس دریافت مینماید، امضا کنند قبل از آنکه شرکت به صورت رسمی ثبت شود. مدت زمانی که پروسه ثبت از نظر شکلی (که به صورت اینترنتی است) در حدود ۲ ساعت به طول می انجامد. همچنین تغییر اطلاعات داده شده پس از ثبت به وسیله اینترنت در تعامل با دولت امکان پذیر است.
همانطور که گفته شد، ثبت شرکت در نیوزیلند، قواعد ساده ای داشته و از مهمترین اهداف این کشور ایجاد سهولت در کسب و کار به وسایل گوناگون از جمله تسهیل امکان ثبت شرکت در نیوزیلند می باشد. البته به علت ذات قواعد حقوقی و نسبی بودن آنها در زمان های مختلف نباید با موضوع ساده انگارانه برخورد نمود و می بایست همیشه درپی کسب اطلاعات به روز از قواعد و قوانین در زمینه های مختلف، خاصه موضوع مورد بحث یعنی قواعد ثبت شرکت درنیوزیلند باشیم.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور نیوزیلند

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور نیوزیلند پذیرا می باشد.
سعی میکنیم جهت روشن سازی موارد مطرح شده در مورد ویزاهای کاری و تخصصی نیوزلند به صورت اختصار شرایط اولیه اخذ این نوع ویزاها را شفاف کنیم .
برای انتخاب شدن از صف متقاضیان (در مدت ۲ هفته) به ۱۶۰ امتیاز نیاز دارید.
– سن (از ۵ تا ۳۰ امتیاز):
– ۲۰ تا ۲۹ سال: ۳۰ امتیاز
– ۳۰ تا ۳۹ سال: ۲۵ امتیاز
– ۴۰ تا ۴۴ سال: ۲۰ امتیاز
– ۴۵ تا ۴۹ سال: ۱۰ امتیاز
– ۵۰ تا ۵۵ سال: ۵ امتیاز
سن همسر هیچ تاثیری در امتیاز پرونده ندارد.
– مدرک آشنایی با زبان انگلیسی: (لازم ولی بدون امتیاز)
یکی از موارد زیر:
– آیلتس جنرال یا آکادمیک، با نمره کلی ۶٫۵ (حداقلی برای هر مهارت در نظر گرفته نشده است)
– سابقه دو سال تحصیل یا بیشتر به زبان انگلیسی در سطح ۷ (لیسانس) در یکی از کشورهای نیوزیلند، استرالیا، کانادا، آمریکا، انگلیس یا ایرلند
– سابقه یک سال تحصیل یا بیشتر در سطح ۸ یا بالاتر در یکی از کشورهای نیوزیلند، استرالیا، کانادا، آمریکا، انگلیس یا ایرلند
– شهروندی و ۵ سال سابقه کار یا تحصیل در یکی از کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس، استرالیا یا ایرلند
– مدرک تحصیلی دانشگاهی (از ۶۰ تا ۷۰ امتیاز):
– مدرک تحصیلی در یکی از تخصصهای مورد نیاز برای مهاجرت (Long Term Skill Shortage List) :
– لیسانس ۶۰ امتیاز (سطح ۷ یا ۸)
– فوق لیسانس ۷۰ امتیاز (سطح ۹)
– دکترا ۷۰ امتیاز (سطح ۱۰)
برای گرفتن امتیاز کافی برای مهاجرت ترجیحاً باید مدرک فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های مورد نیاز (LTSSL) داشته باشید.
– امتیاز مضاعف برای تحصیل در نیوزیلند (از ۱۰ تا ۱۵ امتیاز):
– تحصیل در نیوزیلند در مقطع لیسانس به مدت ۲ سال یا بیشتر: ۱۰ امتیاز
– تحصیل در نیوزیلند در مقاطع بالاتر از لیسانس به مدت یک سال: ۱۰ امتیاز
– تحصیل در نیوزیلند در مقاطع بالاتر از لیسانس به مدت دو سال: ۱۵ امتیاز
– سابقه کاری (از ۲۰ تا ۴۵ امتیاز):
– هم راستا در زمینه مدرک تحصیلی (و در یکی از تخصصهای مورد نیاز برای مهاجرت):
– ۲ سال: ۲۰ امتیاز
– ۴ سال: ۲۵ امتیاز
– ۶ سال: ۳۵ امتیاز
– ۸ سال: ۴۰ امتیاز
– ۱۰ سال: ۴۵ امتیاز
برای گرفتن امتیاز کافی برای مهاجرت ترجیحاً باید سابقه کار ۱۰ سال یا بیشتر در یکی از رشته های مورد نیاز (LTSSL) داشته باشید.
– امتیاز مضاعف برای سابقه کار در نیوزیلند (از ۵ تا ۱۵ امتیاز):
– سابقه کار در نیوزیلند به مدت یک سال: ۵ امتیاز
– سابقه کار در نیوزیلند به مدت دو سال: ۱۰ امتیاز
– سابقه کار در نیوزیلند به مدت سه سال یا بیشتر: ۱۵ امتیاز
– استفاده از امتیاز مدرک تحصیلی همسر (از ۱۰ تا ۲۰ امتیاز):
برای کسب امتیاز از مدرک تحصیلی همسر، همسر شما باید مدرک آشنایی با زبان انگلیسی (ذکر شده در بالا) و یکی از مدارک زیر را داشته باشد:
– مدرک تحصیلی همسر، دیپلم یا کاردانی: ۱۰ امتیاز
– مدرک تحصیلی همسر، کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکترا: ۲۰ امتیاز
برای گرفتن امتیاز کافی برای مهاجرت، ترجیحاً همسر شما باید مدرک تحصیلی لیسانس یا بالاتر داشته باشد.
– گرفتن پیشنهاد کاری از شرکتهای نیوزیلندی (از ۵۰ تا ۹۰ امتیاز):
– پیشنهاد کار در رشته های غیر از LTSSL:ا ۵۰ امتیاز
– پیشنهاد کار در یکی از رشته های LTSSL:ا ۶۰ امتیاز
– پیشنهاد کار خارج از آکلند: ۳۰ امتیاز اضافه
– اگر پدر، مادر، خواهر، برادر یا فرزند شما مقیم نیوزیلند است: ۱۰ امتیاز

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور نیوزیلند

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور نیوزیلند  پذیرا می باشد.

تحصیل در قبل دانشگاهی کشور نیوزیلند

تحصیلات ابتدایی به مدت ۸ سال می باشد که از ۶ سالگی شروع می شود. با اتمام دوره ابتدایی مقطع دبیرستان که یک دوره ۵ ساله می شوید. البته این نکته حائز اهمیت است که از سال ۱۱ دروس به صورت تخصصی ارائه میشود. در نظام آموزشی نوین(NQF)دانش آموزان از سال یازدهم به بعد نظام ( Modular) را طی میکند که در آن هرکس حق انتخاب دروس دلخواه خود را دارد و با موفقیت در امتحانات فقط یک نوع دیپلم (National certificate) دریافت می کنند.
لازم به ذکر است که دانشجویان مشغول به تحصیل در کشور نیوزیلند پس از اتمام دوره تحصیلی خود به راحتی می توانند جهت دریافت گرین کارت نیوزیلند اقدام نمایند و پس از گذراندن ۵ سال به شهروند نیوزیلند تبدیل شوند.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور نیوزیلند

متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در کشور نیوزیلند می بایست با در دست داشتن گواهی مبنی بر اتمام ۱۲ سال تحصیل دوره های دبستان و دبیرستان (یعنی مدرک پیش دانشگاهی در ایران)می توانند جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور نیوزیلند اقدام نمایند.
داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلیشان مدرک دیپلم ایران می باشد می توانند با گذراندن دوره پیش دانشگاهی خود در کشور نیوزیلند وارد دانشگاه شوند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور نیوزیلند، اخذ نمره ۶ در آزمون ایلتس و یا نمره های مشابه در آزمون تافل الزامی است ولی داوطلب می تواند دوره های آموزش زبان انگلیسی را در کشور نیوزیلند و قبل از شروع دوره های دانشگاهی خود سپری کنند.

برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای نیوزیلند ویزای دانشجویی نیوزیلند همانند دیگر کشورها ارائه مدارک ذیل الزامی می باشد:

۱- مدرک دال بر تسلط بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس ۶ آکادمیک)
۲-مدرک دال بر تمکن مالی
۳-ارائه اصل یا گواهی مدارک تحصیلی و ریز نمرات
۴- ارائه توصیه نامه اساتید
۵- مدارک سوابق کار (در صورت دارا بودن )
۶- مدارک شناسایی ومسافرتی فرد
نکته ای که در دانشگاه های نیوزیلند به عنوان مشکل پیش روی علاقه مندان به اخذ ویزای نیوزیلند تلقی می شود، شهریه ی زیاد دانشگاه ها است بطوریکه سالیانه و به صورت میانگین شهریه ای در حدود ۳۰هزار دلار به عنوان شهریه دانشگاهی معین شده است.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور نیوزیلند

متقاضیان ورود به مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های نیوزیلند را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد:
۱٫٫افرادی با سوابق تحصیلی عالی
۲٫افرادی که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی میان آخرین مقطع و اقدام جهت اخذ ویزا برای ایشان کمتر از دو سال است
۳٫افرادی که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی ایشان میگذرد.
بدیهی است گروه اول بواسطه سابقه درخشان تحصیلی (فاکتورهای این سابقه درخشان معدل کل بالای ۱۷، داشتن مقاله معتبر بویژه مقاله ISI، داشتن نمره GRE یا GMAT مناسب، نمره IELTS یا TOEFL خوب) می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر نیوزیلند اقدام نمایند. این گروه از متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی نیوزیلند حتی الامکان دریافت هزینه های زندگی علاوه بر هزینه های تحصیلی خود را از دانشگاه های نیوزیلند دارا می باشند.
گروه دوم با توجه به شرایط مالی خود می توانند دانشگاه های خوب با هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار اقدام نمایند، البته دانشگاه های دیگری نیز در این کشور با هزینه کمتری وجود دارند. این دسته از دانشجویان در دانشگاه های نیوزیلند می توانند با انجام فعالیت های دانشجویی، در راستای پرداخت شهریه های دانشجویی قدم بردارند.

تحصیل در مقطع دکترای کشور نیوزیلند

این دوره بصورت پژوهش است که مدت زمان آن بین ۳ تا ۶ سال می باشد. که در پایان دانشجو باید از پایان نامه خود شفاهاً دفاع کند البته در بعضی موارد بصورت کتبی می باشد.
متقاضیان ورود به مقطع دکترا در دانشگاه های نیوزیلند را می توان در سه دسته طبقه بندی کرد:
۱- افرادی با سوابق تحصیلی عالی
۲- افرادی که سوابق تحصیلی معمولی دارند ولی فاصله زمانی میان آخرین مقطع و اقدام جهت اخذ ویزا برای ایشان کمتر از دو سال است
۳- افرادی که بیش از دو سال از آخرین مدرک تحصیلی ایشان میگذرد.
بدیهی است گروه اول بواسطه سابقه درخشان تحصیلی (فاکتورهای این سابقه درخشان معدل کل بالای ۱۷، داشتن مقاله معتبر بویژه مقاله ISI، داشتن نمره GRE یا GMAT مناسب، نمره IELTS یا TOEFL خوب) می توانند جهت اخذ بورسیه از دانشگاه های معتبر نیوزیلند اقدام نمایند. این گروه از متقاضیان اخذ ویزای دانشجویی نیوزیلند حتی الامکان دریافت هزینه های زندگی علاوه بر هزینه های تحصیلی خود را از دانشگاه های نیوزیلند دارا می باشند.
گروه دوم با توجه به شرایط مالی خود می توانند دانشگاه های خوب با هزینه ای در حدود سالیانه ۱۰ تا ۱۸ هزار دلار اقدام نمایند، البته دانشگاه های دیگری نیز در این کشور با هزینه کمتری وجود دارند. این دسته از دانشجویان در دانشگاه های نیوزیلند می توانند با انجام فعالیت های دانشجویی، در راستای پرداخت شهریه های دانشجویی قدم بردارند.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  نیوزیلند

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در نیوزیلند (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  نیوزیلند به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  نیوزیلند.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور نیوزیلند و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از نیوزیلند به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور نیوزیلند.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور نیوزیلند برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور نیوزیلند

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور نیوزیلند به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور نیوزیلند.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور نیوزیلند.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور نیوزیلند.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور نیوزیلند.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و نیوزیلند.

هزینه های زندگی در  کشور نیوزیلند

به طور میانگین هزینه های زندگی در نیوزلند برای هر فرد ماهانه بین ۱۰۰۰ دلار تا ۱۴۰۰ دلار متغیر می باشد. هزینه های مسکن هم در این کشور بین ۸۰۰۰۰ دلار تا ۲۰۰۰۰۰ دلار با توجه به شهر محل سکونت متفاوت می باشد و به طور میانگین می توان گفت که حدود ۱۶۰۰۰۰ دلار است.
از شهرهای مهم نیوزلند می توان به چند شهر آوکلند، اینورکارگیل، پالمرستون نورث، تائورانگا، دنیدن، کرایست چرچ، نیپیر، ولینگتون و هامیلتون را اشاره کرد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور نیوزیلند  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  نیوزیلند.
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  نیوزیلند.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت نیوزیلندی ثبت شده در کلیه مناطق کشور نیوزیلند.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  نیوزیلند.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور نیوزیلند.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده نیوزیلندی در کلیه مناطق کشور  نیوزیلند.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  نیوزیلندی  در کلیه مناطق کشور نیوزیلند..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور نیوزیلند برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور نیوزیلند.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  نیوزیلند.
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور نیوزیلند توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور نیوزیلند.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  نیوزیلند به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور نیوزیلند.
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور نیوزیلند..
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور نیوزیلند.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور نیوزیلند.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور نیوزیلند.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور نیوزیلند.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور نیوزیلند.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور نیوزیلند.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور نیوزیلند..
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور نیوزیلند.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور نیوزیلند.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور نیوزیلند در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور نیوزیلند.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای نیوزیلند.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور نیوزیلند.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  نیوزیلند.
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  نیوزیلند.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور نیوزیلند.
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.