مهاجرت به مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت مجارستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت مجارستان (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای مجارستان (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت مجارستان (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت مجارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت مجارستان (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت مجارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری مجارستان (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری مجارستان (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک مجارستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری مجارستان (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات مجارستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای مجارستان (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی مجارستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور مجارستان ( شهرهای بوداپست ، دبرسن ، میشکولتس ، سگد، پچ و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

 نگاهی به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

جمهوری مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است. این کشور یکی از ۱۵ مقصد برتر گردشگری در جهان است.مجارستان با کشورهای اتریش، اسلواکی، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلوونی همسایه است.پایه‌های کشور امروزی مجارستان را قوم مجار در اواخر قرن نهم میلادی بنا نهادند. البته پیش از آن هم در این سرزمین قوم‌های مختلفی اقامت کرده بودند.
مجارستان عضو پیمان آتلانتیک شمالی، اتحادیه اروپا و پیمان شنگن است.در جمهوری مجارستان رئیس جمهور را مجلس براری دوره‌ای پنج ساله انتخاب می‌کند. با این حال رئیس جمهور بیشتر نقشی تشریفاتی داشته و وظیفه اصلیش تعیین تاریخ انتخابات مجلس است.
مجلس ملی مجارستان ۳۸۶ کرسی دارد که نمایندگان آن برای دوره‌های چهار ساله انتخاب می‌شوند. انتخابات بعدی مجلس در سال ۲۰۱۰ برگزار می‌شود. تولید ناخالص داخلی این کشور ۲/۱۹۴ میلیارد دلار است که چهار میلیون و ۱۹۰ هزار نیروی کار این کشور آن را تولید می‌کنند. نرخ بیکاری در این کشور ۱/۷درصد و نرخ تورم ۸/۷ درصد است. ۶/۸ درصد از مردم آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند.
محصولات صادراتی این کشور شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، محصولات کارخانه‌ای، مواد غذایی، مواد اولیه، سوخت و الکتریسیته است که به کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش، رومانی و لهستان صادر می‌شود.محصولات وارداتی آن شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، سوخت و الکتریسیته، مواد غذایی و مواد اولیه است که از کشورهای آلمان، روسیه، چین ، اتریش، فرانسه، ایتالیا، هلند  و لهستان وارد می‌شود.
جمعیت این کشور ۹ میلیون و ۹۵۶ هزار و ۱۰۸ نفر است که میانگین سنی آنها ۳۸٫۹ سال است. رشد جمعیت در این کشور منفی است.امید به زندگی در بدو تولد در این کشور برای زنان ۳۸/۷۷ سال و برای مردان ۷۳/۶۸سال است.۹۲/۳ درصد از جمعیت آن از تبار مجار و ۹/۱ درصد کولی هستند. زبان رسمی این کشور مجاری است. ۴/۹۹ درصد از جمعیت بالای ۱۵ سال این کشور باسوادند.

 قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

 روش های اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  عبارتند از :

۱- اخذ اقامت  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری
۲-  اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت
۳-  اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی
۴-  اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق خرید ملک
۵-  اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کار
۶-   اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیل
۷- اخذ اقامت مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (مجارستانی  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
 برنامه مهاجرت به مجارستان به شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا از جمله ایران، این امکان را می دهد تا با سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی مجارستان، اقامت دائم در مجارستان را کسب کنند.

 نحوه سرمایه گذاری و دریافت اقامت دائم

 متقاضی باید مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ یورو در اوراق غرضه تعیین شده از طرف دولت به مدت ۵ سال سرمایه گذاری کند. مبلغ ۳۰۰,۰۰۰ یورو پس از مدت ۵ سال سرمایه گذاری بدون سود به متقاضی برگردانده می شود.
 پروسه دریافت اقامت دائم حدود ۳ ماه به طول می انجامد و به متقاضی، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال آنها اقامت دائم داده می شود.
 علاوه بر مبلغ ۳۰۰ هزار یورو متقاضی باید مبلغ ۶۰,۰۰۰ یورو برای هزینه اپلای کردن برای این برنامه به دولت مجارستان پرداخت کند.

 مزیت های برنامه اقامت دائم مجارستان

 ۱- دریافت اقامت در مدت زمان بسیار کوتاه (حدود ۳ ماه)
۲- اقامت دائم برای اعضا خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال
۳- سرمایه گذاری مطمئن که توسط دولت مجارستان تضمین شده است
۴- بازگشت مبلغ سرمایه گذاری بعد از ۵ سال به متقاضی
۵- سفر به محدوده شنگن بدون نیاز به ویزا
۶- موقعیت های مناسب برای احداث کسب و کار در مجارستان

 مدارک مورد نیاز برای خرید اوراق قرضه مجارستان:

 ۱- پاسپورت متقاضی همراه با خانواده و فرزندان به علاوه پاسپورت والدین
۲- شناسنامه متقاضی، خانواده و فرزندان وابسته به شخص و شناسنامه والدین
۳- نامه سوء پیشینه  متقاضی و همسر و فرزندان بالاتر از ۱۴ سال و والدین
۴- ( cvرزومه) متقاضی همراه با رزمه اعضای خانواده و والدین
۵- گواهی وابستگی متقاضی با اعضای خانواده مانند گواهی ازدواج
به این نکته توجه داشته باشید برای خرید اوراق قرضه مجارستان شما ملزم به پرداخت مالیات نیستید.در صورتی باید مالیات پرداخت کنید که برای یک دوره ۱۲ ماهه بیش از ۱۸۲ روز در مجارستان زندگی کنید .
 ماه اول :
آماده سازی پرونده و ارسال آن، پرداخت هزینه های متقاضی، امضا کردن اسناد
سرمایه گذاری قانونی می شود، متقاضی اصلی میزان سرمایه گذاری قابل قبول را به نماینده قانونی ارسال می کند.
نماینده قانونی اوراق قرضه و اسناد مرتبط با سرمایه گذاری مورد نیاز را بر طبق تحت وکالت خود با مقامات مجارستان صادر می کند.
خرید اوراق قرضه اقامت از طریق سرمایه گذاری و ارسال کلیه مدارک مربوط به سرمایه گذاری توسط نماینده قانونی
ماه دوم یا سوم:
نماینده قانونی از طرف متقاضی و همراهان کارتهای اقامت را دریافت می کند.
ماه نود و شش :
شهروندی و دریافت پاسپورت: بعد از ۸ سال در صورت احراز شرایط لازم درخواست متقاضی میتواند در خواست شهروندی و دریافت پاسپورت را ارسال کند.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (1)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و  گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی  کشورها در سراسر دنیا ،آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و   دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور مجارستان   میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برخوردار شوید.
 نکات مهم در خصوص ثبت شرکت در مجارستان
۱- بیشترین نوع ثبت شرکت در مجارستان که برای اتباع خارجی نیز توصیه می‌شود، با نام شرکت با مسئولیت KFT نامیده می‌شود.
۲- ثبت شرکت در مجارستان مزایای زیادی دارد، به عنوان مثال مالیات کمی که به دولت پرداخت میشود ( در برخی موارد این مالیات میتواند ۰ باشد). شرکت های بسیاری در مجارستان ثبت شده اند چرا که سود سهام ها از نظر قانونی در این کشور صفر است.

چگونگی ثبت شرکت در مجارستان

۱- مدیران میتوانند برای ثبت شرکت در مجارستان از هر ملیتی باشند.
۲- فقط ۱ مدیر کافی است.
۳- صورت جلسه های هیئت مدیره میتوانند در مجارستان نباشند.
۴- مدیر میتواند یک شخص حقوقی یا یک شخص حقیقی باشد.
۵- برای مدیر عامل و خانواده ایشان اجازه اقامت موقت یکساله صادر می گردد. این اقامت به صورت کارت بیومتریک بوده و سالانه قابل تمدید است.
۶- سهامداران میتوانند برای ثبت شرکت در مجارستان از هر ملیتی باشند.
۷- سهامدار میتواند بیش ۱ نفر باشد.
۸- تعدد سهامداران سقف ندارد.
۹- سهامداران میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.
۱۰-برای سهامداران و خانواده هایشان اجازه اقامت موقت یکساله صادر می گردد. این اقامت به صورت کارت بیومتریک بوده و سالانه قابل تمدید است.

 دفتر ثبت شده

۱-شما باید یک آدرس را به عنوان دفتر محل کار خود ارائه فرمایید، این آدرس می تواند به صورت واقعی یا مجازی باشد.دفتر ثبت شده در پکیج موسسه حقوقی امیران قرار گرفته شده است.

مواردی که در اساسنامه ذکر میشوند

۱- نام شرکت
۲- محل فعالیت شرکت
۳-نام تمامی اعضای شرکت به همراه آدرس آنها
۴- مقدار سرمایه اولیه
۵- موضوع فعالیت شرکت
۶- مدت زمان فعالیت شرکت (چنانچه مایل به ثبت شرکتی با مدت زمان محدود باشید)
۷-هزینه های نگهداری شرکت
۸- مبلغ حدودا ۱۵۰ یورو ماهانه برای بیمه کار(همراه بازنشستگی) برای مدیر عامل
۹- حدود ۲۰ یورو برای هر عضو خانواده
۱۰- پرداخت ۱۰ درصد مالیات بر درآمد خالص

نکات اقامتی

۱- اقامت اولیه از طریق ثبت شرکت ابتدا یکساله بوده و قابل تمدید است.
۲- محل اقامت:
۳- باید محلی به عنوان محل اقامت خود در مجارستان فراهم آورید، مدارکی که نشان دهد شما در مورد مسکن و محل اقامت خود مشکل نخواهید داشت، حداقل ارائه قرارداد اجاره مکان، خرید مکان که کاملا به امضای صاحب مسکن رسیده باشد. موسسه حقوقی امیران در این امر به شما کمک خواهد کرد.
۴- بیمه کامل سلامت:
۵- شما باید در طی اقامتتان در دوره ای که در مجارستان هستید بیمه سلامتی باشید.
۶- امکان تحصیل در دانشگاه های معتبر بین المللی

مدارک مورد نیاز:

۱- کارت ملی – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
۲- شناسنامه – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
۳- سند ازدواج (برای متاهلین)
۴- سند ملکی به نام متقاضی – ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
۵- شش قطعه عکس
۶- پاسپورت با حداقل اعتبار دوساله.
۷- پاسپورت قبلی- برای بررسی نیاز می باشد.
۸- آدرس محل سکونت مشتری و شماره تلفن های تماس با مشتری
۹- پرینت انگلیسی حساب بانکی با موجودی و گردش حساب ۳ ماه آخر.
۱۰- گواهی عدم سو پیشینه
 تمام مدارک فوق می بایست ترجمه رسمی و به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه برسند

  فوائد ثبت شرکت و راه اندازی تجارت در مجارستان:

    مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
     دسترسی به بازار اروپا ( بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)
     واردات / صادرات
     امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
     امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
     قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
     اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
     هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت
     افتتاح حساب شرکتی و شخصی
     مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
     استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
     دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
     امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
     اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
     ۱۰% مالیات بر درآمد شرکت

قبول  وکالت و مشاوره در اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (2)

 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  مجارستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت  کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.
مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی  در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 
۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی  یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت مجارستان از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در مجارستان است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط   دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور  مجارستان هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات  سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور مجارستان ده یورو است.  همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند  کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر مجارستان است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در مجارستان ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
کشور جمهوری چک  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .
 انواع ویزای شینگن
ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
 در کشور مجارستان امکان تحصیل در تمامی رشته های پزشکی و فنی مهندسی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد. دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل در مجارستان ابتدا می بایست دوره کالج را گذرانده و سپس وارد دانشگا های مجارستان شوند. مدت زمان تحصیل در دوره کالج های مجارستان یک سال تحصیلی بوده و در دو ترم انجام می شود.
کلیه دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور مجارستان را دارند، ابتدا باید وارد دوره یک ساله کالج شده و در دروس مربوطه رشته پزشکی شامل زیست ، شیمی ، فیزیولوژی و آناتومی و در صورت ادامه تحصیل در رشته های فنی و مهندسی دروس ریاضی ، مکانیک ، رسم و درس فنی و در هردو رشته زبان انگلیسی را به صورت مشترک بگذرانند.
دانشگاه فنی بوداپست دارای رتبه خوبی در بین دانشگاه های برتر جهان می باشد و اساتید برجسته ای در آن مشغول به تدریس هستند که نه جایزه نوبل را به خود اختصاص داده اند.

مزایای تحصیل در مجارستان

دانشگاه های پزشکی مجارستان با دارا بودن امکانات مناسب آموزشی و اساتید برجسته و باتجربه دانشجویان توانمندی را پرورش می دهد. دانشگاه های مجارستان با توجه به رتبه علمی بالا و اعتبار بین المللی شرایط جذب دانشجویان از سایر کشورها را فراهم نموده که از میان این کشور ها می توان امریکا، آلمان، اتریش، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، چین، ژاپن، فلیپین، عربستان، ایران و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی را نام برد . از مزایای دیگر تحصیل در مجارستان می توان به موارد زیر اشاره نمود :
۱- کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و دارای مرزهای باز با سایر کشورهای اروپایی می باشد.
۲- مجارستان دارای ویزای شنگن می باشد که دانشجویان می توانند با اخذ ویزای مجارستان به سایر کشورهای اروپایی عضو اتحادیه سفر نمایند.
۳- دانشگاه های مجارستان انگلیسی زبان بوده و به همین دلیل ادامه تحصیل در آن ها نیاز به یادگیری زبان دیگری به غیر از زبان انگلیسی ندارد..
۴- دانشجویان خارجی از حقوق یکسان با مجاری ها برخوردار می باشند.
۵- مدارک تحصیلی مجارستان در ۲۵ کشور اروپایی و امریکا و کانادا و ایران قابل ارزشیابی و مورد تایید می باشد.
۶- ارائه امکانات آموزشی بسیار مناسب با کیفیت بالا در دانشگاه های مجارستان
۷- ارائه مدرک دکترای حرفه ای بر خلاف سایر کشورها نظیر هند که در پایان تحصیلات مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد ارائه می نمایند که دانشجو پس از بازگشت به کشور باید دوره های تکمیلی را در ایران بگذراند.
در مجموع کشور مجارستان با داشتن دانشگاه هایی توانمند و با قدمتی بالغ بر چهارصد سال یکی از گزینه های مناسب برای ادامه تحصیل می باشد.

کالج های مجارستان

کشور مجارستان دارای دوره های کالج و آمادگی ورود به دانشگاه می باشد که این آمادگی ها برای رشته های پزشکی پریمدیکال و در رشته های فنی و مهندسی پری انجیرینگ کورس نامیده می شود. مجارستان دارای کالج های معتبر بین المللی است که تعدادی از آنها به شرح زیر می باشد:

کالج اویسینا

پردیس کالج بین المللی اویسینا در مجارستان کار خود را از سال ۱۹۹۵ آغاز کرده است. این مرکز در قلب شهر بوداپست و نزدیک به دانشگاه های معتبر و معروف مجارستان از جمله دانشگاه سملوایز و دانشگاه فنی بوداپست واقع شده است. کالج اویسینا برگزار کننده دوره پیش دانشگاهی رشته های علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی، زبان انگلیسی و سال سوم دبیرستان می باشد. این کالج از نظر امکانات آموزشی نمره قابل قبولی را داراست، اعتبارکالج اویسینا توسط وزارت علوم ایران نیز در مقطع پیش دانشگاهی ارزشیابی می گردد.

کالج اویسینا برگزار کننده دوره های زیر می باشد :

دوره های پیش دانشگاهی علوم پزشکی، فنی و مهندسی، اقتصاد و بازرگانی، زبان انگلیسی، پایه سوم دبیرستان و دوره های آمادگی دکترا
ورود به دانشگاه های علوم پزشکی درکشورهای اروپایی آسان تر از گذراندن کنکور سراسری در ایران می باشد، اما موفقیت در رشته های پزشکی این دانشگاه ها نیاز به توان علمی بالا، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی خوب و آشنایی با نحوه تدریس و امتحانات این دانشگاه ها دارد که متفاوت از سبک های موجود در ایران و دیگر کشورهای غیراروپایی می باشد. از این رو شرکت در دوره پیش دانشگاهی علوم پزشکی دانشجویان را از نظر زبان انگلیسی و دروس تخصصی در طول سال تحصیلی نه تنها برای امتحانات ورودی دانشگاه های پزشکی آماده می نماید، بلکه مطالب درسی سال های اول و دوم رشته های گروه پزشکی نیز در دورۀ کالج مورد توجه قرار می گیرد.

شرایط و نحوه ورود به دوره پیش دانشگاهی پزشکی

لازمه ورود به دانشگاه های پزشکی اروپا گذراندن دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد. داوطلبانی که دوره دبیرستان خود را در ایران گذرانده اند می توانند وارد دوره پیش دانشگاهی پزشکی شوند. دوره پیش دانشگاهی پزشکی در کالج بین المللی اویسینا در ایران با تأیید وزارت آموزش و پرورش معادل پیش دانشگاهی محسوب می شود. داوطلبانی که دوره دبیرستان را تمام نکرده اند می توانند در مقطع دبیرستان کالج ثبت نام کنند که مدرک آن نیز مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش ایران و وزارت آموزش مجارستان می باشد.

دروس و مواد آموزشی دوره پیش پزشکی

واحدهای علوم زیستی شامل بیولوژی سلولی و مولکولی، ژنتیک، میکروبیولوژی، فیزیولوژی، آناتومی، بافت شناسی و واحدهای درسی علوم شیمی شامل شیمی عمومی، شیمی آلی، مقدمه ای بر بیوشیمی به همراه زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی پزشکی(مدیکال ترمینولوژی)

شرایط و نحوه ورود به دوره پیش دانشگاهی فنی و مهندسی

دوره آمادگی فنی و مهندسی دانشجویان را برای ادامه تحصیل در دانشگاه فنی بوداپست یا هر دانشگاه انگلیسی زبان دیگر در اروپا آماده می کند. علاوه بر آموزش فشرده زبان انگلیسی، دانشجویان در این دوره واحدهای متعددی را در زمینه ریاضی و فیزیک می گذرانند. آزمون پایان دوره کالج توسط دانشگاه فنی بوداپست برگزار می شود و دانشجویانی که با موفقیت دوره کالج را پشت سر بگذارند مستقیمآً وارد دانشگاه فنی بوداپست می شوند.

دروس و مواد آموزشی دوره پیش مهندسی

زبان انگلیسی عمومی ، زبان انگلیسی تخصصی فنی ، فیزیک و ریاضیات

شرایط و نحوه ورود به دوره های پیش دانشگاهی اقتصاد :

دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های گروه اقتصاد، بازرگانی، مدیریت بازرگانی و رشته های گروه علوم انسانی می باشند با گذراندن دوره پیش دانشگاهی اقتصاد و بازرگانی می توانند در هر یک از دانشگاه های انگلیسی زبان مجارستان و کشورهای دیگر اروپایی در مقطع کارشناسی به تحصیلات خود ادامه دهند. با اتمام موفقیت آمیز این دوره نه تنها سطح زبان انگلیسی دانشجو به سطح قابل قبول و مورد نیاز تحصیل در دانشگاه های اروپایی می رسد بلکه با مفاهیم اصلی و بنیادین رشته بازرگانی و علم اقتصاد نیز آشنایی کامل پیدا می کند.
دانشگاه های معتبری مانند دانشگاه Corvinus در بوداپست و نیز دانشگاه های انگلیسی یا آمریکایی معتبر که در کشور مجارستان دارای شعبه می باشند پذیرای فارغ التحصیلان کالج بین المللی اویسینا می باشند.

دروس و مواد آموزشی دوره آمادگی اقتصاد و بازرگانی

زبان انگلیسی عمومی، زبان انگلیسی تخصصی، اقتصاد و تجارت، ریاضیات، کامپیوتر و دروس وابسته به بازرگانی

 دوره آموزش زبان انگلیسی :

کالج اوسینا برای دانشجویانی که دارای سطح زبان قابل قبولی نیستند، ۸ دوره آموزشی زبان انگلیسی برگزار می کند که بعنوان پیش نیاز برای دوره ورود به گروه پزشکی ، فنی و مهندسی و اقتصاد ارائه می گردد. دانشجو پس از اتمام دورۀ آمادگی زبان انگلیسی این امکان را پیدا می کند که در هر یک از دانشگاه های انگلیسی زبان اروپایی جهت ادامه تحصیل اقدام نماید.
کالج اویسینا همچنین دارای اینترنت، تلفن، رستوران و امکانات رفاهی می باشد. این کالج فاقد خوابگاه می باشد و دانشجو موظف است جهت سکونت در مجارستان آپارتمان اجاره کند.

 کالج اینترنشنال (شعبه اروپایی کالج مک دنیل امریکا)

پردیس اصلی کالج مک دنیل (تاسیس ۱۸۶۷ در امریکا به نام کالج وست مینیستر) در وست مینیستر، مریلند امریکا واقع شده است. شعبه اروپایی این کالج در سال ۱۹۹۴ در بوداپست مجارستان تاسیس گردید. کالج مک دنیل دانشجویان را برای ورود به دانشگاه های مجارستان آماده نموده و دارای اساتید برجسته و کلاس های آموزشی قوی می باشد. تمامی دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های مجارستان، امریکا و یا سایر کشورهای اروپایی را دارند می بایست دوره کالج را بگذرانند. آموزش زبان انگلیسی در کالج مک دنیل توسط اساتید زبان بصورت جداگانه انجام می پذیرد. دانشجویان در پایان سال تحصیلی باید نمره قبولی را در دروس رشته خود کسب نموده تا مجوز ورود به دانشگاه های فنی و مهندسی و پزشکی مجارستان را بدست آورد.

 کالج مک دنیل برگزار کننده دوره های زیر می باشد

 دوره پیش پزشکی

داوطلبان رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، شیمی و زیست شناسی می بایست این دوره را بگذرانند.
این دوره شامل دروس زیست شناسی (زیست شناسی سلولی، ژنتیک، فیزیولوژی) ، شیمی (شیمی عمومی، شیمی آلی و بیوشیمی) ، فیزیک (فیزیک عمومی، آشنایی با بیوفیزیک) ، زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی تخصصی پزشکی و زبان مجاری می باشد.

 دوره پیش فنی و مهندسی :

شامل دروس ریاضی، فیزیک، کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی

 دوره پیش بازرگانی و مدیریت :

شامل دروس مدیریت، کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی

 دوره آمادگی زبان انگلیسی :

انگلیسی عمومی، انگلیسی برای اهداف ویژه
همچنین کالج مک دنیل ارائه کننده رشته های مدیریت بازرگانی، اقتصاد، علوم سیاسی، مطالعات ارتباطات بین الملل، روزنامه نگاری و رسانه های جدید، روانشناسی، تالریخ هنر و هنرهای تجسمی تا مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی می باشد.
کالج مک دنیل فاقد خوابگاه است و دانشجو می بایست در بوداپست آپارتمان اجاره نماید.

 کالج دانشگاه پزشکی پچ

کالج دانشگاه پزشکی پچ در شهر پچ مجارستان در ۲۲۰ کیلومتری بوداپست پایتخت این کشور قرار دارد. شهر پچ حدود ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد. کالج پچ زیر مجموعه دانشگاه پزشکی پچ می باشد. کالج و دانشگاه پچ علاوه بر برگزاری دوره پیش دانشگاهی گروه پزشکی دارای رشته های علوم پزشکی ( شامل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) می باشد. دوره پزشکی ۶ سال و دوره دندانپزشکی و داروسازی ۵ سال می باشد. فاصله زیاد با شهر بوداپست و بالا بودن هزینه دوره کالج از معایب تحصیل در کالج پچ و از مزیت های این شهر هزینه کمتر زندگی نسبت به شهر بوداپست می باشد. اکثریت دانشجویان ترجیح می دهند تا دوره کالج را در یکی از دو کالج اویسینا یا مک دنیل گذرانده و در دوره کارشناسی و یا دکتری به دانشگاه پچ مراجعه نمایند.

دروس و مواد آموزشی دوره آمادگی علوم پزشکی

در دوره پیش پزشکی کالج پچ دروس زیست، فیزیولوژی، شیمی، بیوفیزیک، زبان عمومی و زبان تخصصی پزشکی و زبان مجاری تدریس می شود و دانشجو برای ورود به سال اول دانشگاه های علوم پزشکی آماده می گردد.
این کالج دارای خوابگاه می باشد. هزینه ماهیانه خوابگاه ۳۰۰ یورو است.
 بعد از گذراندن دوره کالج دانشجویان می توانند در یکی از دانشگاه های مجارستان ثبت نام و در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.

کالج دونا

کالج دونا در شهر بوداپست قرار دارد و یکی از مراکز آموزشی معتبر مجارستان جهت پذیرش و آموزش دانشجویان بین المللی از تمامی‌ کشورهای جهان در رشته های پزشکی‌، دندان پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، دامپزشکی‌، کلیه رشته‌های فنی و مهندسی‌، علوم انسانی‌ و مدیریت می‌‌باشد. تمامی‌ دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور مجارستان و یا دیگر کشورهای اروپایی‌ در رشته‌های مختلف تحصیلی‌ را دارند می‌بایست دوره های پایه را در یکی از کالج های مجارستان از جمله کالج دونا بگذرانند، سپس در امتحان ورودی دانشگاه ها شرکت نموده و پس از قبولی در امتحان ورودی، تحصیل در رشته مورد نظر خود را آغاز نمایند.

کالج دونا دارای دورهای آموزشی زیر می باشد

– دوره علوم پایه – پیش پزشکی‌ :
این دوره برای داوطلبان رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، شیمی‌ و زیست شناسی‌ می باشد.
دروس این دوره شامل زیست شناسی ، شیمی، فیزیک، زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی تخصصی پزشکی و زبان مجاری می باشد.
– دوره علوم فنی – پیش مهندسی :
این دوره برای داوطلبان رشته های مهندسی‌ و علوم پایه بوده و شامل دروس ریاضی، فیزیک، کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی می باشد.
– دوره علوم اقتصادی – پیش بازرگانی و مدیریت :
این دوره شامل دروس مدیریت، کامپیوتر، زبان انگلیسی عمومی و تخصصی می باشد.
– دوره‌های پیش کارشناسی ارشد و دکترا :
این دوره به صورت مشترک برای داوطلبان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می گردد.
کالج دونا دارای خوابگاه جهت اسکان دانشجویان بوده و هزینه خوابگاه ماهیانه ۳۰۰ الی ۴۵۰ یورو می باشد.

 مدارک لازم جهت پذیرش در دوره های کالج

ترجمه دانشنامه دیپلم و ریزنمرات سه ساله دبیرستان
ترجمه دانشنامه پیش دانشگاهی و ریزنمره
کپی صفحه اول پاسپورت با حداقل یکسال و نیم سال اعتبار
مدارک لازم جهت ثبت نام در کالج پس از اخذ پذیرش
ترجمه رسمی دانشنامه دیپلم و ریزنمرات سه ساله دبیرستان
ترجمه رسمی دانشنامه پیش دانشگاهی و ریزنمره
ترجمه رسمی دانشنامه کاردانی و ریزنمرات درصورت موجود بودن
ترجمه رسمی دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات درصورت موجود بودن
کپی صفحه اول پاسپورت با حداقل یکسال و نیم اعتبار
۲ قطعه عکس

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (4)

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

 قبول  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

هزینه های زندگی در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

هزینه زندگی هر فرد در واقع ارتباط مستقیمی با سطح و نوع زندگی آن فرد دارد. در نتیجه ، با توجه به تفاوت قیمت ها ، هزینه زندگی برای افراد مختلف بسته  به نوع و سبک زندگی آنان متفاوت باشد.اما به صورت تقریبی ، هزینه غذا و زندگی کاملاً ساده – جدا از هزینه مسکن – برای مهاجرین در حدود  ۳۰۰ – ۳۵۰  یورو در ماه می باشد. لذا هزینه های زندگی با در نظر گرفتن هزینه مسکن نیز در یک ماه به طور تقریبی معادل ۶۰۰ – ۸۰۰ یورو در ماه می باشد .

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مجارستان (5)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور جمهوری مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  مجارستانی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده مجارستانی   در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت مجارستانی   در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “)
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور مجارستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.