مهاجرت به لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت لهستان ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت لهستان (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای لهستان (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت لهستان (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت لهستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت لهستان (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت لهستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری لهستان (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی لهستان (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری لهستان (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک لهستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی لهستان (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری لهستان (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی لهستان (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات لهستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی لهستان (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی لهستان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای لهستان (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی لهستان (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی لهستان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور لهستان(شهرهای وَرشَو ، كاتوويتسه , لُدز,كراكوف , وروتسلاف, پزنان, گدانسك و غیره) “
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ”  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

 نگاهی به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

جمهوری لهستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی است که تاریخ طولانی دارد و طی سال‌های گذشته رشد اقتصادی خوبی را تجربه کرده است.لهستان از غرب با آلمان، از جنوب با جمهوری چک و اسلواکی، از شرق با اوکراین، بلاروس و لیتوانی و از شمال با روسیه و دریای بالتیک همسایه است.
نام بین‌ا‌لمللی جمهوری خلق لهستان پولند (Poland) و نام محلی آن پولسکا است. می‌گویند بیش از هزار سال پیش در سرزمین کنونی لهستان قومی زندگی می‌کرد که به نام «له» مشهور بود.وقتی نخستین بار در لهستان دولت مستقلی تشکیل شد نام این کشور را از نام این قوم گرفتند. البته بعدها این کشور نام قوم پولنی که آنها هم در این کشور می‌زیستند، را برای خود برگزید.
لهستان کشوری است که کوه‌های اندکی دارد و در عوض آب فراوان در آن یافت می‌شود. همچنین آب و هوای لهستان اقیانوسی است. زمستان‌ها سرد و طاقت فرساست. درجه حرارت در تابستان تا ۳۳ درجه بالای صفر می‌رسد.
درژوئن سال ۱۹۴۱ آلمان تمام خاک لهستان را اشغال کرد .در طول جنگ دوم جهانی شش میلیون لهستانی که نیمی از آنها یهودی بودند، کشته شدند و بیش از ۵/۲ میلیون نفر نیز به کار اجباری گرفته شدند.

 قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

 روش های اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” عبارتند از :

۱- اخذ اقامت  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری
۲-  اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت
۳-  اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی
۴-  اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق خرید ملک
۵-  اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کار
۶-   اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیل
۷- اخذ اقامت لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (لهستانی  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (7)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
 از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لهستان  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لهستان   بدست آورند .
 فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لهستان  منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و زمانی شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لهستان  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور  لهستان  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت  اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور لهستان  تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  لهستان  ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور لهستان  خریداری  نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور لهستان  می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها  تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به  صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور لهستان  خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در  صد آن شود اما ممکن است اخذ اقامت اروپا  ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور لهستان  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور لهستان  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور لهستان  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور رومانی  به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ”   اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.
 روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.
در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشور لهستان  (اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری  سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشور لهستان  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد.
در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (2)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و  گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی کشورها در سراسر دنیا ،  آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ” و   دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برخوردار شوید.

  قوانین شرکت در لهستان

دولت لهستان اجازه را به افراد خارجی میدهد که فعالیت های کسب و کار خود را در این کشور تحت قانون حقوقی شهروندان لهستانی انجام دهند . این قانون برای سرمایه گذاران خارجی از کشور های عضو اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا و دیگر سرمایه گذاران این اجازه را داده است کسب و کار خود را در لهستان راه اندازی کنند و بتوانند اجازه اقامت و اجازه کار را دریافت کنند

انواع شرکت های لهستانی

لهستان کشوری است که برای سرمایه گذاران خارجی به کل تمام سرمایه گذاران جایگاه خاصی قائل شده است و از این روند استقبال کرده به نحوی که در قانون این کشور به نشان سرمایه گذار ملی یاد کرده است ، سرمایه گذاران در لهستان میتوانند با ثبت شرکت های مختلف فعالیت های خود را آغاز کنند
۱ – شرکت با مسئولیت محدود از رایج ترین انواع شرکت های تجاری در لهستان است . که این شرکت را با ۵۰۰۰ زلوتی میتوان تاسیس کرد و اعضای هیئت مدیره این شرکت میتوان از یک یا چند نفر تشکیل شود و شرکت باید مالیات بر درآمد شرکت را حتما پرداخت کنند و همچنین مالیات برارزش افزوده را نیز باید حتما تسویه کنند این نوع از شرکت محبوب ترین هاست که با حداقل سرمایه یعنی ۱۱۸۰ یورو تقریبا تاسیس کرد و ارزش هر سهم حدود ۵۰ زلوتی است اولین گام برای ترکیب یک شرکت با مسئولیت محدود لهستانی تهیه اساسنامه در قالب و ثبت رسوندن در دفتر اسناد رسمی است در اساسنامه باید اطلاعات کلی در مورد شرکت ماندد نام کسب و کار ، اهداف شرکت ، مقدار حاوی سرمایه و ارزش اسمی سهام مشخص شود و اطلاعات در مورد سهام داران و هئیت مدیره و نیز اسناد اختلاط شرکت باید به ثبت رسیده باشد . سهام داران مسئول تعهدات شرکت میباشند با این حال به میزان سرمایه گذاری که انجام دادهاند باید پاسخ گو باشند
۲ – شرکت های سهامی در لهستان ، که اغلب برای کسب و کار های بزرگ در لهستان و توسط یک یا چند نهاد حقیقی و یا حقوقی تاسیس میشود حداقل سرمایه برای این نوع از شرکت ۱۰۰۰۰۰ زلوتی است واین شرکت متشکل از یک هیئت مدیره و یک هیئت نظارت اجرایی بر این هیئت مدیره است و بر مالیات بردرآمد و مالیاتبرارزش افزوده شرکت نیز نظارت میکند و این شرکت باید در دادگاه ملی لهستان به ثبت رسیده باشد افرادی که در اتحادیه اروپا حضور دارند و همچنین خارجی هایی که خارج از اتحادیه اروپا هستند میتوانند با شرایط خاصی این نوع شرکت ها را در لهستان به ثبت برسانند و اقامت لهستان را بدست بیاورند حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت حدود ۲۴۰۰۰ یورو است و سهام داران به اندازه آورده خود مسئول هستند و سهام سهامداران در بورس اوراق بهادار عرضه شود و قیمت گذاری شود
۳ – شرکت های مشارکت مدنی در لهستان ، این نوع شرکت برای کسب و کار های کوچک در لهستان طراحی شده است که توسط دو نهاد حقیقی و یا حقوقی میتواند تشکیل شود و تنها شرکا باید شراکت نامه یخود را در دادگاه ملی لهستان به ثبت برسانند و دارایی های چه منقول و یا چه غیر منقول آنها مشخص شود و همچنین مالیات ها نیز پرداخت شود
۴ – شرکت های خارجی فعال در لهستان ، شرکت های خارجی نیز میتوانند در لهستان راه اندازی شعبه خود باشند و نمایندگی خود را دایر کنند بایستی وسیله نقلیه ایی و یا دفتری که کسب و کار در راه اندازی شود در این مورد از شرکت مشخص شود و شرکت مادر در کشور مبدا است و این یک شعبه از این شرکت است و ممکن است که دیگر شرکت های داخل اتحادیه اروپا از این نوع شرکت ها در داخل لهستان ذینفع باشند

خدمات ما بری ثبت شرکت در لهستان

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لهستان
انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لهستان توسط وکلای رسمی شرکت
اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لهستان ( مرحله مقدماتی )
افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لهستان
تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لهستان
دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لهستان

مراحل ثبت شرکت در لهستان و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در لهستان و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت لهستان نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
 تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در لهستان جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در لهستان و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در لهستان

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در لهستان و اقامت

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
پر نمودن فرم ثبت شرکت در لهستان
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  لهستان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت لهستان  از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در لهستان  است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط   دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور    لهستان  هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات  سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور لهستان  ده یورو است. همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند  کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر لهستان  است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در لهستان  ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
کشور لهستان  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

 تحصیل در مقطع لیسانس کشور لهستان

بسیاری از رشته های تحصیلی در کشور لهستان به زبان انگلیسی ارائه می شود و لهستان یکی از معدود کشورهای غیر انگلیسی زبان است که در مقطع لیسانی کورس های بسیار زیادی را به زبان انگلیسی ارائه می نماید. طول دوره تحصیلات در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور لهستان همانند دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، بین ۳ تا ۴ سال می باشد.
ذکر مطلب ذیل می تواند پارامتر تاثیر گذاری برای متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کشور لهستان قلمداد شود و این نکته چنین است که کشور لهستان شرایط بسیار مناسبی برای افرادی که در این کشور فارغ التحصیل میشوند محیا می سازد و ایشان را قادر میسازد که بلافاصله پس از اتمام تحصیل در مقاطع تحصیلی شانس بالایی در راستای یافتن شغلی بسیار مناسب را احراز کند. کشور لهستان بخاطر پائین بودن میزان هزینه های تحصیلی مقصد مناسبی برای علاقه مندان می باشد.

  حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور لهستان مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۳ تا ۷ یورو به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد. حال این سوال مطرح میگردد که آیا هر کس می تواند در حین تحصیل خود، کار دانشجویی پیدا کند یا خیر ؟ پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است.

 تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور لهستان

تحصیل در کشور لهستان برای افرادی قابل توجه می باشد که توانایی پرداخت هزینه های تحصیل در کشور های آمریکا، استرالیا، کانادا و انگلستان را دارا نمی باشند به همین علت کشور لهستان را هدفی مناسب برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.
طول دوره تحصیلات در مقطع فوق لیسانس در کشور لهستان در همه رشته ها بین ۱ تا ۲ سال می باشد.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس کشور لهستان همانند دیگر کشور های جهان می باشد که شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی ( یا لهستانی )، توصیه نامه از اساتید سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.

 حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور لهستان مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۳ تا ۷ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.
پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوتی ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

 تحصیل در مقطع دکترای کشور لهستان

کشور لهستان همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانشجویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور لهستان به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور لهستان می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور لهستان می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
 با توجه به این نکته که کشور لهستان برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲ هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور لهستان در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور لهستان فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نماید:

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی بر زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده،می تواند در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

 حق کار

دانشجویان مقطع دکترا کشور لهستان مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۴ تا ۸ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (5)

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای ایرانیان .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.

هزینه های زندگی در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

لهستان یکی از کشورهایی است که کمترین هزینه را در اروپا دارا می باشد. هزینه های زندگی در لهستان برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۳۰۰  تا ۴۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور لهستان می باشد.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در لهستان (6)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  لهستانی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده لهستانی   در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت لهستانی   در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلژک لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “)
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور لهستان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.