مهاجرت به قرقیزستان ، اقامت قرقیزستان ، اخذ ویزای قرقیزستان ، گرفتن پاسپورت قرقیزستان ، ثبت شرکت در قرقیزستان ، گرفتن شریک تجاری در قرقیزستان ، اخذ نمایندگی بین المللی در قرقیزستان ، قبول وکالت در قرقیزستان ، ، سرمایه گذاری در قرقیزستان ، خرید و اجاره ملک در در قرقیزستان ، ویزای تحصیلی در قرقیزستان ، ویزای کاری قرقیزستان ، امور بازرگانی در قرقیزستان ، صادرات و واردات در قرقیزستان ، خدمات بانکی و ارزی در قرقیزستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی قرقیزستان ، خدمات بیمه ای قرقیزستان ، رفع دیپورتی در کشور قرقیزستان ، رفع ریجکتی ویزای قرقیزستان

اخذ اقامت قرقیزستان ، اخذ ویزای قرقیزستان، قبول وکالت قرقیزستان،مهاجرت قرقیزستان، گرفتن پاسپورت قرقیزستان، ثبت شرکت قرقیزستان، گرفتن شریک تجاری قرقیزستان، اخذ نمایندگی بین المللی قرقیزستان، سرمایه گذاری قرقیزستان، خرید و اجاره ملک قرقیزستان، ویزای تحصیلی قرقیزستان، ویزای کاری قرقیزستان، امور بازرگانی قرقیزستان، صادرات و واردات قرقیزستان، خدمات بانکی و ارزی قرقیزستان، نقل و انتقالات مالی ارزی قرقیزستان، خدمات بیمه ای قرقیزستان، رفع دیپورتی قرقیزستان، رفع ریجکتی قرقیزستان، گرفتن وقت سفارت کشور قرقیزستان ( بیشکک، بادکند، چوی، جلال‌آباد، نارین، اوش و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور قرقیزستان  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از  ایرانیان به  دلایل مختلف  در کشور  قرقیزستان  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  قرقیزستان  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور قرقیزستان  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قرقیزستان  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  قرقیزستان  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور قرقیزستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور قرقیزستان  .
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور قرقیزستان  .
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور قرقیزستان  .
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور قرقیزستان  .
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور قرقیزستان  .
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قرقیزستان  .
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور قرقیزستان  .
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور قرقیزستان  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  قرقیزستان 

 جمهوری قرقیزستان، کشوری در آسیای مرکزی می باشد. جمهوری قرقیزستان در قسمت شمال شرقی آسیای مرکزی واقع شده‌است. این کشور در شرق و جنوب شرقی با چین، در شمال با قزاقستان و در جنوب با تاجیکستان و از غرب با جمهوری ازبکستان همسایه و هم مرز است. مساحت کشور قرقیزستان  ۱۹۸۵۰۰ كيلو متر مربع و پايتخت آن شهر بيشكك و جمعيت آن  نزديك به ۶ ميليون نفر و از شهرهاي مهم آن  اوش ، باتكن ، جلال آباد ، نارين ، قاراقول ، توقموق ، باليقچي و نیز  زبان و خط رسميآن  زبان روسي و قرقيزي، خط سيريلي می باشد .
مذهب آنان اسلام می باشد که ۷۵ درصد مردم مسلمان و ۲۰ درصد آنان مسیحی و ۵ درصد آنان پیرو سایر ادیان می‌باشند. واحد پول قرقیزستان سوم (som) می باشد. مهمترین صنایع این کشور، ماشین‌آلات كوچك، منسوجات، موتورهای الكتریكی، مبلمان، استخراج طلا و فلزات كمیاب·می باشد. همچنین دارای تولیدات مهمی چونگوشت، پشم، پنبه، غلات، میوه‌ جات، تنباكو، فلزات‌ كمیاب، سنگهای‌ تزئینی و منابع طبیعی آب و آبهای معدنی، زغال سنگ، طلا و فلزات كمیاب، سنگهای تزئینی·می باشد.
به لحاظ موقعیت آب و هوایی، این کشور دارای آب و هوای معتدل کوهستانی، بهار و تابستان معتدل و زمستانی سرد است.
صا‌درات عمده قرقیزستان پنبه، پشم، گوشت،‌تنباكو، طلا، اورانیوم، الكتریسیته، ماشین آلات، كفش و واردات عمده آن نفت ، گاز، ماشین‌آلات ، لوازم الكترونیكی، مواد غذایی، لوازم خانگی هستند.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور قرقیزستان  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  قرقیزستان  پذیرا می باشد.

  روش های اخذ اقامت کشور قرقیزستان 

۱-  اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق ثبت شرکت
 ۳-  اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق کار
۵- اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت قرقیزستان  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور قرقیزستان 

۱- پایین بودن هزینه زندگی در قرقیزستان .
۲- امنیت بسیار بالا برای زندگی در قرقیزستان.
 ۳- تنوع غذایی در قرقیزستان بسیار زیاد می باشد و غذا های قرقیزستانی  بسیار خوشمزه می باشد .
۴- جمعیت کشور قرقیزستان بسیار پایین می باشد و ترافیک در این کشور به ندرت وجود دارد .
۵- کشور قرقیزستان دارای طبیعت بسیار زیبا و آب هوای بسیار پاک می باشد .

  قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور قرقیزستان از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  قرقیزستان پذیرا می باشد.
سرمايه گذاري در قرقیزستان هرچند در قرقیزستان محدوديتي براي ورود سرمايه وجود ندارد ولي ورود سرمايه تابع قوانين خاص خود مي باشد.
بدين ترتيب كه در مرحله اول نياز به ثبت يك شركت حقوقي است. با تأسيس شركتي از نوع مسؤليت محدود به راحتي مي توان سرمايه را به صورت مستقيم و از طريق بانك با درج در كميته ماليات به عنوان سرمايه اوليه وارد شده در شركت به ثبت رسانيد. ثبت سرمايه به عنوان سرمايه گذار خارجي ارائه طرح فعاليت تجاري به آژانس سرمايه گذاري قرقیزستان يا كميته سرمايه گذاري در وزارت تجارت قرقیزستان و يا اعلام و ثبت سرمايه مستقيم وارداتي در مراكز مذكور. . در صورت تأييد طرح مي توان از تخفيف هاي مالياتي و معافيت هاي گمركي برخوردار شد. . خروج اصل سرمايه آزاد است ولي خروج سود حاصل از سرمايه گذاري منوط به تسويه حساب مالياتي است.
 ماليات در قرقیزستان پرداخت ماليت براي كليه افراد حقيقي و حقوقي و هم چنين افراد خارجي كه بدون اخذ  اقامت دائم مشغول كسب و كار هستند الزامي است. انواع ماليات: ۱- ماليات بر ارزش افزوده ۲- ماليات بر توليد وخدمات ۳- ماليات بر درآمد ۴- دارندگان اموال (از جمله ملك، زمين، خودرو و…) ۵- آلودگي هاي محيطي و اضافات ۱- ثبت شركت در قرقیزستان: نمايندگي يا شعبه: ثبت شعبه يا نمايندگي صرفاً مجوزي براي ارائه خدمات و يا محصولات شركت اصلي بوده و امكان انجام فعاليت توليدي را نخواهد داشت. ضمناً هيچ گونه دارايي از خود نداشته و كليه دارايي هاي آن متعلق به شركت اصلي خواهد بود.

زمینه های سرمایه گذاری در کشور قرقیزستان را می توان به شرح زیر اعلام نمود:

۱- بخش کشاورزی
۱-۱- کشت انواع دانه های روغنی مثل سویا،تخم آفتابگردان،پنبه و کنجله
۲-۱- كشت انواع غلات مثل گندم جو ، ذرت
۳-۱- راه اندازي خطوط ماشينهاي مثل تراكتور و كمباين
۴-۱- سرمايه گذاري در بخش دامپروري مثل پرورش دام ، ايجاد مواد غذايي حلال و توليد انواع لبنيات
۲- بخش صنعت:
 ۱-۲- با توجه به وجود پنبه و دام و همچنين وجود منطقه اقتصادي ويژه نساجي در استان قرقیزستان جنوبي ،توليد انواع نخ و پشم سود آور مي باشد.
۲-۲-  توليد انواع فرش ماشيني: توليد انواع خودروهاي سواري ارزان قيمت مثل سمند ، پژو و پرايد بازار قزاقستان
۳-۳-  قرقیزستان ساليانه حداقل به ۱۰۰۰۰ خودرو نيازمند مي باشد و ديگر ساير استانها را در نظر بگيريم اين رقم خيلي برآورد بالاتري خواهد داشت.
۴-۴- توليد انواع داروهاي مورد نياز كشور با توجه به اينكه بيش از ۹۰ درصد نياز دارويي كشور در استان قرقیزستان بعنوان يكي از قطبهاي توليددار و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.
۵-۵- راه اندازي خط توليد انواع مصالح ساختماني مثل سيمان ، انواع كاشي و سراميك و لوازم بهداشتي.
۳- بخش تجارت : در بخش تجارت خارجي مي تواند به صادرات:
۱-۳- انواع محصولات ساختماني
۲-۳- انواع فرآوردهاي غذايي
۳-۳- صادرات انواع دارو
۴-۳- صادرات انواع محصولات نساجي
۵-۳- صادرات انواع محصولات برقي)كابل ، ترانس ف تابلوهاي برق و…)
۶-۳- و در بخش وادرات مي توان به واردات:
۷-۳- انواع محصولات نساجي
۸-۳- انواع غلات و دانه هاي روغنی )گندم ، جو ، سويا      ….
۹-۳- انواع آهن آلات
۱۰-۳-  انواع موادمعدن خصوصاً مواد معدني مورد استفاده در توليد كودهاي معدني

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  قرقیزستان و اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت )

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور قرقیزستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قرقیزستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور قرقیزستان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور قرقیزستان از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (3)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور قرقیزستان و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت قرقیزستان و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  قرقیزستان و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
 نجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا خدماتی در قرقیزستان نیاز به ثبت شرکت و یا گرفتن لیسانس کار شخصی ) صرفا در یک زمینه مشخص( می باشد,در غیر اینصورت شخص خاطی از کشور قرقیزستان اخراج می گردد.

بطور کلی شرکتهای خارجی به دو گونه کلی خود را در قرقیزستان به ثبت می رسانند:

-نمایندگی یا شعبه

-شخصیت حقوقی محلی

ثبت شعبه یا نمایندگی صرفا مجوزی برای ارائه خدمات و یا محصولات شرکت اصلی بوده و امکان انجام فعالیت تولیدی را نخواهد داشت ضمنا هیچگونه دارایی  از خود نداشته و کلیه داراییهای آن متعلق به شرکت اصلی خواهد بود بنابراین ثبت شعبه و یا نمایندگی برای یک شرکت خارجی در قانون کشور قرقیزستان به منزله ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید نبوده و نمی تواند از ظرفیتهای فعالیت یک شرکت داخلی بهره ببرد بنابراین اکثر شرکتهای  خارجی که قصد انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی در قرقیزستان را دارند اقدام به ثبت شرکت حقوقی محلی می نمایند.

شخصیت حقوقی

در قرقیزستان  هر فردی به صورت شخصی و یا به صورت مشارکتی می تواند مجوز انجام فعالیت تجاری را دریافت نماید ولی شخصیت حقوقی تاسیس ننموده باشد در این حالت مجوز صادره برای فرد یا افراد مزبور صرفا جهت  انجام فعالیت مشخص شده بوده و بهیچ وجه خواص یک شرکت را در بر نخواهد داشت به این نوع  مجوزها   که توسط آن انجام یک بیزینس خاص برای فرد ممکن می شود.
معمولا شرکتها به دو صورت شرکتهای سهامی  و شرکتهای مسئولیت محدود به ثبت می رسند نوع شرکتهای سهامی به دو گونه خاص و عام(با قابلیت فروش سهام در بازار)بوده و بدلیل نیاز به سرمایه بالا (حداقل US$482,500)جهت تاسیس و پیچیدگیهای تاسیس صرفا جهت موسسات مالی معظم مانند بانکها و شرکتهای بیمه مورد استفاده قرار می گیرد و عمده شرکتها در نوع مسئولیت محدود( the Limited Liability Partnership (LLP به ثبت می رسند البته انواعی از شرکت نزدیک به LLP نیز وجود دارند که در موارد خاص در امور تجاری به ثبت می رسند مانند:SLP-LP-UP-PC  که توضیحات آن به پیوست درج گردیده ولی قالب شرکتها در قرقیزستان بصورت LLP می باشند .
این شرکتها از لحاظ تعداد شرکا برای ثبت محدودیتی نداشته و هر تعداد شریک با مشخص نمودن میزان سهم الشرکه از میزان سهم قابل پذیرش می باشد.
شرکا می توانند شخصیت های حقیقی و یا حقوقی بوده و میزان سهم آنها به حقیقی یا حقوقی بودن آنها مرتبط نمی باشد مثلا می توان تمام سهم یک شرکت متعلق به شرکت دیگری باشد.
الزاما نیازی به محلی و یا حتی مقیم بودن سهامداران نبوده وهر خارجی بواسطه دارا بودن ویزا تجاری وداشتن مدارک مورد نیاز مانند کارت RNN(ثبت مشخصات فرد در اداره مالیا ت) و کپی ترجمه و تایید شده قانونی پاسپورت می تواند به ثبت شرکت اقدام نماید یعنی کل سهام یک شرکت مسئولیت محدود می تواند از ابتدا در اختیار افراد خارجی باشد.
مدت زمان ثبت یک شرکت LLPمعمولا ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد ولی شرکتهای ثبت کننده در زمان ۱۰ روز و دریافت هزینه دو برابر این کار را به انجام می رسانند.

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:

-اساسنامه ثبت شرکت به دو زبان روسی و ترکمنی در ۳ نسخه
-صورت جلسه تاسیس شرکت به دو زبان ترکمنی  و در ۳ نسخه
-آدرس حقوقی شامل مدارک خرید ملک و یا قرارداد اجاره بهمراه موافقت نامه کتبی و رسمی شده مالک در خصوص امکان انجام کار اداری یا تجاری از سوی مستاجر
-کپی پاسپورت برابر اصل شده شرکا به دو زبان روسی و ترکمنی
-کپی کارت RNN برابر اصل شده مدیر عامل
-برگه درخواست ثبت شرکت(تقاضا نامه)
-فیش واریز نقدی در حساب دادگستری به میزان ۷۶۰۰ تنگه برای LLP
-نام مورد درخواست جهت ثبت شرکت به زبان  انگلیسی که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
-وکالت نامه رسمی جهت ثبت شرکت در صورت انجام امور توسط شخص ثالث
پس از ثبت اولیه در اداره دادگستری و تعیین نام مدارک زیر جهت ثبت در اداره مالیات و ثبت قطعی شرکت نیاز می باشد.
-گواهی ثبت در اداره آمار
-ساخت مهر و ارائه نمونه اثر آن
-افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
همچنین ۲۰ روز پس از ثبت قطعی شرکت گزارش صورت وضعیت مالی شرکت به کمیته مالیات ارائه می گردد.
حداقل سرمایه اولیه ثبت شده شرکت میزان ۱۲۰۰۰۰ تنگه معادل تقریبا ۱۰۰۰ دلار می باشد که در زمان اعلام در اساسنامه جایی ثبت نمی شود ولی پس از افتتاح حساب در حساب شرکت واریز می گردد.
چنانچه شرکت بخواهد در آینده اقدام به راه اندازی کارگاه و یا کارخانه و یا فروشگاه بنماید این موضوع در اساسنامه درج می گردد البته برای راه اندازی فروشگاه نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شخص با ارائه مدارک انجام تجارت شخصی که در ابتدا قید شد Individual Proprietorship (IP)  و شرایط آن در فایل پیوست می باشد می تواند اقدام به راه اندازی فروشگاه بنماید و در این زمینه نیازی به مراجعه به اصناف نبوده و اصولا اصناف به مانند ایران در ترکمنستان عمل نمی کنندبلکه بیشتر در قالب اتحادیه ویا انجمن در جهت منافع جمع حرکت می شود.اما سرکشی های دولتی در زمینه هر شغل صورت پذیرفته و چنانچه موازین قانونی رعایت نگردد مطابق قانون با آنان رفتار می شود و در زمینه راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به تخصص دارند کمیته ای وجود دارد که جهت صدور مجوز آن شغل مدارک را بررسی و پس از تایید مجوز مربوطه صادر می گردد.
جهت راه اندازی کارخانه ابتدا باید طرح آن را بصورت کامل با ذکر دقیق مشخصات شامل تجهیزات ,نیروی کار و…… به کمیته مذکور ارائه گردد.
سپس مکان کارخانه و ماشین آلات نصب  و راه اندازی گردد و بعد از بازدید مکان توسط ناظرین کمیته و تایید مجوز راه اندازی صادر می گردد.
برای ثبت یک شخصیت حقوقی در مراجع ثبتی (وزارت دادگستری و دفاتر منطقه ایش) همه اسناد مورد نیاز می بایست تحویل مراجع ذی صلاح گردد.

لیست اسناد مورد نیاز برای ثبت:

*اظهار نامه ذیل فرم تاسیس که به امضاء موسس یا نماینده مجاز موسس رسیده باشد،
*لیستی از اجزاء و دیگر اسناد به زبان ملی کشور و نیز زبان روسی. همه اسناد باید خوب درون گیره پوشه قرار گرفته و دارای شماره باشند،
*کپی های اسنادی که هویت ریاست و موسس شخصیت حقوقی را تائید می کنند و نیز کپی گواهی مودی مالیاتی.
 اگرموسس این شخصیت حقوقی شخصیت حقوقی دیگریست تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:
*صورت حساب دیون معوقه از اداره مالیات که شخصیت حقوقی موسس به دولت جمهوری قرقیزستان بدهکار می باشد یا مدرکی دال بر عدم بدهکاری،
*یک کپی محضری از گواهی ثبت دولتی یا ثبت دوباره،
*یک کپی محضری از کارت آمار ( در صورت امکان)،
*یک کپی محضری از گواهی مالیات دهنده.
شخصیت های حقوقی با مشارکت خارجی در قالب پروسه ای که از طرف دولت برای ثبت این نوع شرکت ها تاسیس گشته به ثبت می رسند.

اسناد ذیل نیز باید به مراجع مربوط تحویل شوند:

*رسیدی قانونی صادره توسط ثبات تجاری یا هر نوع سند قانونی دیگر مبنی بر اینکه شخصیت حقوقی خارجی در حال تاسیس یک شخصیت حقوقی مطابق با قوانین آن کشور خارجی می باشد که این اسناد می بایست به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
*کپی گذرنامه یا دیگر اسناد که هویت موسس را روشن سازند زمانی که موسسین ملیت خارجی دارند که البته  باید به زبان رسمی کشور و زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
*اسناد مربوط به آدرس شخصیت حقوقی،
*رسید یا دیگر اسناد دال بر پرداخت هزینه مربوط به ثبت شخصیت حقوقی یا ثبت حساب شعبات و نمایندگی ها به حساب بودجه دولت،
برای گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی شخصیت حقوقی خارجی مدارک ذیل مورد نیاز می باشند:
*صورتحساب ثبت سوابق،
*مقررات شعبه یا دفتر نمایندگی که توسط مدیر دستگاه آن شخصیت حقوقی تائید شده باشد،
*وکالتنامه که توسط مدیر دستگاه شخصیت حقوقی مورد نظر به نفع مسئول شعبه و یا دفتر نمایندگی صادر شده باشد و ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
تصمیم کتبی شخصیت حقوقی برای تاسیس شعبه یا دفتر نمایندگی به همراه ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و نیزبه زبان روسی،
*رسیدی قانونی صادره از ثبات تجاری یا دیگر اسناد قانونی دال بر اینکه شخصیت حقوقی مفروض که در صدد گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی در جمهوری قرقیزستان می باشد شخصیتی حقوقی مطابق با قوانین کشور مطبوع آن شخصیت حقوقی می باشد به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
*سندی رسمی دال بر اینکه این شخصیت حقوقی در کشور محل تاسیسش ثبت نام مالیاتی گردیده است به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
*یک کپی قانونی از اساسنامه شخصیت حقوقی خارجی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
*یک کپی از اسناد سهم الشرکه ای شخصیت حقوقی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی،
*سندی که مصدق آدرس شخصیت حقوقی باشد،
*رسید یا سند دیگری دال بر پرداخت هزینه ثبت دولتی مربوط به شخصیت حقوقی یا ثبت حسابهای شعبات و دفاتر نمایندگی.

مدت زمان ثبت دولتی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (5)

کمتر از یک روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*کسب و کارهای کوچک
*کسب و کارهای متوسط و بزرگ
*ثبت سوابق شعبات و دفاتر نمایندگی که تجارت خود را بر اساس اساسنامه استانداردانجام می دهند
کمتر از سه روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
   *ثبت دوباره دولتی شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک فرض می گردند و همچنین برای شخصیت های حقوقی که کسب و کار متوسط و بزرگ تلقی می گردند و تجارت خود را بر اساس اساسنامه استاندارد انجام می دهند
*ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
کمتر از هفت روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
    *ثبت دولتی یا ثبت دوباره شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک تلقی می گردند و نیز آن شخصیت های حقوقی که متوسط و بزگ تلقی می گردند و تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد انجام می پذیرد
*ثبت سوابق و ثبت دوباره شعبات و دفاتر نمایندگی آنها

فرجه رها سازی مدارک برای ثبت

در همان زمان، و در کمتر از پنج روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*کسب و کار های کوچک
*کسب و کارهای متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه استاندارد می باشد
*ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
در کمتر از یازده روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
  *کسب و کار های متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد باشد، برای شعبات و دفاتر نماینگی آنها

پس از تصویب و ثبت گردیدن بوسیله سازمان دولتی:

*این مدارک ارائه می گردند: گواهینامه ثبت دولتی، کارت آمار، و یک گواهی ثبت مالیاتی از طرف مقامات مالیاتی
*شخصیت حقوقی می تواند مهر خود را سفارش داده و افتتاح حساب بانکی نماید.
سرمایه گذاران موظفند که در قالب مقررات بانکی جمهوری ترکمنستان به پول ملی و یا ارز خارجی افتتاح حساب نمایند. شعبات و دفاتر نمایندگی موظفند از طریق حساب خارجی فعالیت نمایند.
شرکتی که در یک کشور دیگر ثبت گردیده است مجاز به فعالیت در خاک قرقیزستان نیز می باشد. به این منظور شرکت مذکور می بایست بار دیگر در محل تازه فعالیتش ثبت مالیاتی گردد یعنی در محلی که دفتر مرکزی و یا دارائی هایش قرار دارند.

  قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور قرقیزستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور قرقیزستان پذیرا می باشد.
  کشور قرقیزستان در مرکز آسیا و در همسایگی قزاقستان، ازبکستان، تاجیکستان و چین واقع شده است. به دلیل در محاصره بودن کشور قرقیزستان در خشکی آب و هوای سرد و خشکی دارد و این پدیده دلیلی بر طبیعت منحصر به فرد و زیبای کشور قرقیزستان است. بیشتر جذابیت کشور قزقیزستان شامل کوه ها و دریاچه ی معروف این کشور می شود با این حال مسافران از مشاهده ی ظرافت های فرهنگی، صنایع دستی و غذا های مردم محلی نیز بی بهره نمی مانند.
جمهوری قرقیزستان به ایرانیان به دو صورت توریستی و تجاری ویزا می دهد.

ویزای توریستی جمهوری قرقیزستان:

ویزای توریستی جمهوری قرقیزستان طبق تاریخ درخواستی مسافر به دو صورت ۱۵ روزه و یک ماهه صادر میشود. شایان ذکر است که در ۴۸ ساعت بدو ورود مسافران باید ورود خود را اطلاع داده و ثبت نام نمایند در غر این صورت هنگام خروج از جمهوری قرقیزستان با مشکل مواجه می شوند.
ویزای ۱۵ روزه توریستی عادی با قیمت ۱۱۰$، تحویل بعد از ۲۰ روز کاری.
ویزای ۱۵ روزه توریستی فوری با قیمت ۱۵۰$، تحویل بعد از ۱۵ روز کاری.
ویزای ۳۰ روزه توریستی عادی با قیمت ۱۳۰$، تحویل بعد از ۲۰ روز کاری.
ویزای ۳۰ روزه توریستی فوری با قیمت ۱۸۰$، تحویل بعد از ۱۵ روز کاری.
ویزای تجاری جمهوری قرقیزستان:
ویزای تجاری جمهوری قرقیزستان طبق تاریخ در خواستی مسافر اجازه ی یک ماه اقامت را در جمهوری قرقیزستان به مسافر می دهد.
ویزای ۳۰ روزه تجاری با قیمت ۳۶۵$، تحویل بعد از ۱۵ روز کاری.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای جمهوری قرقیزستان:
گذر نامه مسافر با حد اقل ۷ ماه اعتبار به همراه یک قطعه عکس و مشخصات فردی.

نکته ی مهم:

در صورت عدم تائید ویزا از سوی سفارت قرقیزستان بابت ویزای توریستی مبلغ ۱۵$ و بابت ویزای تجاری مبلغ۲۰$ از مسافر دریافت می شود.

  قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور قرقیزستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  قرقیزستان پذیرا می باشد.
 براي تحصيل در دانشگاه هاي دولتي همه ساله در دبيرستانهاي اين كشور كنكوري برگزار مي گردد كه پذيرفته شدگان به دانشگاه را پيدا مي كنند و در دانشگاه هاي غير دولتي نيز فرد تقاضاي كتبي خود را به دانشگاه مورد نظر ارايه و پس از احراز شرايط قرار دادي فيمابين آنها به امضاء مي رسد كه به فرد اجازه ادامه تحصيل را مي دهد . اتباع خارجي نيز با ارايه مدارك تحصيلي، تقاضا، گذراندن آزمون هايي در زمينه رشته اي كه مي خواهند ادامه تحصيل دهند و علاوه بر آن گذراندن آزمون زبان روسي و يا قرقيزي مي توانند به تحصيل در دانشگاه هاي قرقيزستان بپردازند. بهمين منظور اين افراد قبل از آغاز دروس اصلي، يك ترم ۶ ماه را به فراگيري زبان روسي مي پردازند.
شهریه دانشگاه ها براي شهروندان قرقيزي بين ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار آمريكايي براي هر ترم و براي اتباع خارجي بين ۳۵۰ تا ۱۹۰۰ دلار براي هر ترم مي باشد. برخي از دانشگاه ها خوابگاه نيز در اختيار دانشجويان قرار مي دهند.
مدارك سه دانشگاه قرقيزستان مورد تاييد وزارت علوم كشورمان است كه عبارتند از:
دانشگاه ملي دولتي قرقيزستان،
دانشگاه فني رزاقوآ (تا سطح كارشناسي ارشد)
دانشگاه روسي- قرقيز اسلاوياني (تنها تا سطح كارشناسي)
دانشگاهای موجود در قرقیزستان
جمهوري قرقيزستان داراي ۳۲ دانشگاه دولتي و ۲۰ دانشگاه غير دولتي است كه مجموعا در حدود ۲۰۰ هزار دانشجو در آنها مشغول به تحصيل مي باشند. برخي از مهمترين دانشگاه ها و مراكز علمي عالي قرقيزستان عبارتند از:
مؤسسه آموزشي وابسته نهاد رياست جمهوري،
دانشگاه علوم انساني،
دانشگاه ملي قرقيزستان،
آكادمي علوم پزشكي،
موسسه آموزشي معدن و متالورژي،
دانشگاه تربيت مدرس آرابايف،
دانشگاه بين المللي قرقيزستان،
دانشگاه تركي- قرقيزي ماناس،
دانشگاه فني قرقيزستان،
هنرستان عالي موسيقي،
دانشگاه روسي- قرقيزي اسلاوياني
، دانشگاه آمريكايي آسياي مركزي،
آكادمي علوم ديپلماتيك وابسته به وزارت امور خارجه،
دانشگاه اسلامي.
هم‌اکنون در نظام آموزش عالی قرقیزستان سیستم قدیمی ارائه مدارک تحصیلی وجود دارد که آموزش مداوم را برای مدت ۵ سال جهت اکثر رشته‌های حرفه‌ای مهندسی، آموزشی، حقوقی و غیره در نظر گرفته‌اند و پس از اتمام ۵ سال آموزش، گواهی‌نامه تخصصی به دانشجو ارائه می‌شود.
در سیستم آموزشی قرقیزستان پس از ۴ سال در دانشگاه مدرک لیسانس اخذ شده و بعد از آموزش یک ساله مدرک تخصصی دریافت می‌شود سپس داوطلبان می‌توانند با ادامه تحصیل، پس از ۲ سال مدرک کارشناسی ارشد را اخذ نمایند.
گواهی‌نامه تخصص پزشکی پس از ۶ سال آموزش به دست می‌آید و در رشته دندانپزشکی و دامپزشکی مدت گذراندن دوره به ۵ سال کاهش می‌یابد.
پرطرفدارترین رشته‌ها در بین مردم قرقیزستان رشته‌های اقتصاد، وکالت، زبان‌شناسی و پزشکی می‌باشند و این مسئله در حالی است که در این کشور رشته‌هایی نظیر معلمی، کارشناسی در زمینه آموزش و پرورش و رشته‌های فنی از استقبال کمتری برخوردار می‌باشند.
هزینه آموزش در مدارس و دانشگاه‌های قرقیزستان به شکل دولتی و غیردولتی پرداخت می‌شود به طوری که هرساله توسط دولت ۵۷۰۵ بورسیه برای دانشجویان در نظر گرفته می‌شود.
به عنوان مثال، روسیه سالانه ۱۵ هزار بورسیه برای دانشجویان خارجی اختصاص می‌دهد که از این تعداد حدود ۴۶۵ بورسیه به دانشجویان قرقیزستان اختصاص می‌یابد.
این مسئله در حالی است که از سوی ترکیه نیز هرساله بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ بورسیه به دانشجویان قرقیزستان اختصاص داده می‌شود.
در ضمن، بسیاری از دانشجویان از کشورهایی نظیر پاکستان برای اخذ مدرک دکترا به این کشور مراجعه می‌کنند که این امر به علت کم بودن هزینه آموزش جهت کسب مدرک دکتری در این کشور است و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های عالی می‌توانند در مؤسسات پژوهشی دکتری ادامه تحصیل دهند.

  قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قرقیزستان 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قرقیزستان (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قرقیزستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قرقیزستان  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قرقیزستان  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از قرقیزستان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قرقیزستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قرقیزستان  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قرقیزستان 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور قرقیزستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قرقیزستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قرقیزستان  .
۳-قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور قرقیزستان  .قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قرقیزستان .
۴- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قرقیزستان  .

هزینه زندگی در کشور قرقیزستان 

هزینه زندگی در قرقیزستان  امری است که برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل آن هم این است که اگر فرد با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود تصمیم گیری کرده و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کند.
هزینه ی خرید آپارتمان
قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر: $۲،۷۰۰٫۰۰
قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز: ۱،۴۳۳٫۸۹$

  خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور قرقیزستان  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  قرقیزستان  . .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  قرقیزستان  .
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قرقیزستانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور قرقیزستان  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  قرقیزستان  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور قرقیزستان  .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده قرقیزستانی  در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  قرقیزستانی  در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان  .     .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  قرقیزستان  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قرقیزستان  .
  ۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  قرقیزستان  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور قرقیزستان  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور قرقیزستان  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  قرقیزستان  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قرقیزستان  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قرقیزستان  .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور قرقیزستان  .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قرقیزستان  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور قرقیزستان  .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور قرقیزستان  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قرقیزستان  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قرقیزستان  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  قرقیزستان  .
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قرقیزستان  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قرقیزستان  .   .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قرقیزستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قرقیزستان  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  قرقیزستان  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور قرقیزستان  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  قرقیزستان  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  قرقیزستان  .
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قرقیزستان  .   .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.