مهاجرت به قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای قبرس( اتحادیه اروپا ، شینگن( ، رفع دیپورتی قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت قبرس (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای قبرس (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت قبرس (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت قبرس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت قبرس (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت قبرس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری قبرس (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی قبرس (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری قبرس (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک قبرس (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی قبرس (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری قبرس (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی قبرس (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات قبرس (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی قبرس (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی قبرس (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای قبرس (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی قبرس (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی قبرس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور قبرس (اروپا ،شینگن) (نیکوزیا،آیاناپا، لارناکا، لیماسول، پافوس ، پولیس ، پلترس و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور قبرس  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

 جمهوری قبرس کشوری جزیره ای است در شرق دریای مدیترانه که پایتخت آن نیکوزیا است. این کشور به دو بخش ترک نشین و یونانی نشین تقسیم می شود که در آن هر دو زبان ترکی و یونانی رسمی هستند. یونانی ها ارتودوکس و ترک ها مسلمان هستند.
اين جزيره از شمال با تركيه، از جنوب با مصر، از شرق با سوريه و از غرب با يونان همسايه است. اين جزيره يكی از مقاصد مهم گردشگری دريای مديترانه است و سالانه بيش‌ از ۴/۲ ميليون گردشگر را به خود جذب می كند.
مساحت قبرس ۹۲۵۲ کیلومتر مربع، جمعیت آن طبق برآورد سال ۲۰۰۸،  ۸۰۱۶۲۲ نفر، واحد پول آن یورو و پیش شماره تلفن آن ۳۵۷ است.
همچنین قبرس عضو اتحادیه اروپا و اتحادیه کشورهای مشترک المنافع نیز می باشد.
قبرس به ۶ ناحیه با نام های فاماگوستا، کیرنیا، لارناکا، نیکوزیا، لیماسل و پافوس تقسیم بندی شده است که دو بخش اول در قسمت اشغالی قرار دارند.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور قبرس ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت قبرس از طریق ثبت شرکت

 ۳- اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت قبرس از طریق کار

۵- اخذ اقامت قبرس از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت قبرس از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

 ۱- کشور قبرس به دلیل اروپایی بودنش و مالیاتهای پایینی که دارد گزینه مناسبی برای زندگی است.
۲- هیچ کشوری در اروپا به این سرعت شهروندی و پاسپورت ارائه نمی دهد. ( حدود ۶ ماه)
۳- دریافت اقامت دائم ظرف مدت ۳ ماه و دریافت پاسپورت یک تا دو ماه پس از صدور اقامت دائم
۴- دریافت پاسپورت برای همه افراد خانواده از جمله فرزندان وابسته زیر ۲۸ سال
۵- والدین متقاضی می توانند در پرونده شامل شوند به این شرط که محل سکونتی مجزا به ارزش ۵۰۰,۰۰۰ یورو + ۵% مالیات در قبرس خریداری کنند.
۶- مسافرت به بیش از ۱۵۹ کشور دنیا بدون ویزا و یا با ویزای فرودگاهی
۷-  اجازه کار، اقامت و تحصیل در کل اتحادیه اروپا
۸- ملزم نبودن به اقامت در کشور قبرس یا دانستن زبان
۹- دریافت ویزای توریستی امریکا به آسانی و بدون هیچ معطلی
۱۰- معافیت از مالیات برای منابع درآمد در هر کجای جهان
عدم نیاز به ارائه مدارک سابقه مدیریت، مدارک چگونگی به دست آوردن سرمایه قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور قبرس از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
 اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به ارزش دو میلیون یورو یک روش سریع و مناسب به منظور اخذ اقامت دائم کل اتحادیه اروپا است. قبرس صدور پاسپورت و شهروندی کامل را ظرف مدت ۶ ماه تضمین کرده است. دارندگان پاسپورت قبرس می توانند به صورت آزادانه در هر قسمتی از اتحادیه اروپا زندگی و یا کار کنند. ضمناً از دریافت ویزا برای ورود به بسیاری کشورها در دنیا از جمله کل اتحادیه اروپا و کانادا نیز معاف هستند.
 اخذ پاسپورت قبرس و اقامت قبرس، یکی از روشهای مناسب به منظور اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا است.  مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری، بسیار ساده و با سرعت بالا مقصد محبوب متقاضیان زیادی بوده است. از زمان باز شدن درب های اروپا به روی قبرس،  این کشور نیز دروازه ای برای سرمایه گذاران خارجی جهت مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری در قبرس و ورود به اتحادیه اروپا محسوب می شود.
با توجه به برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری این کشور، قبرس صدور شهروندی کامل را ظرف مدت حداکثر ۶ ماه تضمین کرده است. زمانبندی کوتاه، این برنامه را در زمره  ی برنامه های جذاب و قابل توجه قرار داده است. نکته قابل توجه این برنامه، آزادی در جا به جایی بین اتحادیه اروپا است. دارندگان پاسپورت این کشور می توانند به صورت آزادانه در هر قسمتی از اتحادیه اروپا زندگی و یا کار کنند. ضمناً از دریافت ویزا برای ورود به بسیاری کشورهای دنیا از جمله کانادا نیز معاف هستند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور قبرس از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
۱- با خرید ملک به ارزش ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو  و نگهداری آن به مدت ۳ سال ابتدا اقامت موقت و طی ۶ ماه پاسپورت صادر می شود.
۲- با خرید ملک به ارزش ۳۰۰,۰۰۰ یورو و ایجاد سپرده بلند مدت در یکی از بانکهای قبرس به مبلغ ۳۰,۰۰۰ یورو به مدت ۳ سال،  اقامت دائم صادر می شود که در سال ششم می توان درخواست شهروندی و دریافت پاسپورت کرد.

 دلایل متعددی وجود دارد که چرا برنامه سرمایه گذاری قبرس از طریق سرمایه گذاری  در اروپا بیشترین جذابیت را دارد:

الف. در مقایسه با بسیاری از برنامه های دیگر شهروندی در سراسر جهان، نیازی به کمک بلاعوض به دولت قبرس نیست.
ب. قبرس، بر خلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا که شرط اقامت و سکونت در کشورشان را برای اخذ شهروندی از شروط اصلی آنهاست  از متقاضیان درخواست نمیکند که قبل، در طول و یا پس از اتمام پرونده در قبرس سکونت کنند.
ج. روند پرونده ۶ ماه طول می کشد، تأیید نهایی مدت ۲ تا ۳ ماه به طول می انجامد که سریعترین راه برای اخذ شهروندی در اتحادیه اروپا است.
د. ساده ترین فرایند درخواست شهروندی و اخذ پاسپورت، برنامه اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری می باشد از این نظر که  نیازی به افشای منبع ثروت ، آزمایش پزشکی و دانستن زبان، ندارد.
دولت قبرس یک طرح شهروندی “پر سرعت” را با هدف قرار دادن افراد دارای سرمایه بالا، سرمایه گذاران و کارآفرینان ارائه داده است. این موضوع به متقاضیان و خانواده آنها این اجازه را میدهد که با داشتن پاسپورت قبرس از تمام مزایای آن و اتحادیه اروپا بهره مند شوند.

 مزایای اصلی شهروندی قبرس:

جابجایی آسوده مسافرت آزاد، اقامت دائم، تحصیل و کار در ۲۸ کشور اتحادیه اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند و لیختن اشتاین. کل خانواده یعنی همسر متقاضی، کودکان زیر ۱۸ سال و وابستگان بزرگسال (۱۸ تا ۲۸ ساله) می توانند تابعیت قبرس را بدست آورند. فرزندان ساکن در اتحادیه اروپا این حق را دارند که هزینه های تحصیل کمتری برای تحصیل در اتحادیه اروپا بپردازند.

ارائه آزاد خدمات

 شهروندان به صورت فردی و یا شرکتی می توانند در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون هیچ گونه ممانعتی خدمات خود را ارائه نمایند.

حرکت آزاد سرمایه

انتقال وجوه بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا، خرید ملک در هر کشور عضو اتحادیه اروپا و سرمایه گذاری در هر نوع فعالیت.

حرکت آزاد کالای شما

تمام محصولات تولید شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند به صورت آزادانه بین کشورهای عضو منتقل شوند.

عدم نیاز به اقامت فیزیکی در قبرس

چه قبل از ثبت درخواست، چه بعد از دریافت شهروندی قبرس، نیازی به حضور فیزیکی در قبرس نمی باشد.

سیستم مالیاتی جذاب در کشور قبرس

قبرس به دلیل سیستم مالی بسیار مطلوب و موقعیت استراتژیک آن در تقاطع سه قاره اروپا، آفریقا و آسیا یک مرکز مالی جذاب محسوب میشود.
سیستم مالیاتی قبرس به طور مداوم توسط متخصصان مالیاتی اتحادیه اروپا به عنوان جذاب ترین مرکز مالی در اروپا رای آورده است.

استاندارد های بالای زندگی

قبرس ثبات سیاسی و استانداردهای بالای زندگی را با دسترسی به مدارس خصوصی و دولتی و امکانات پزشکی ارائه میدهد و کمترین میزان جرم را در کشورهای اتحادیه اروپا دارد.

مسافرت آزاد با ویزا

۱- بدون ویزا به همه نقاط در اتحادیه اروپا میتوان سفر نمود.
۲- بدون ویزا به بیش از ۱۵۹ کشور در دنیا میتوان مسافرت کرد.
۳- تابعیت دوگانه کشور قبرس
۴- قبرس به شهروندان خود اجازه تابعیت دوگانه می دهد.

  شرایط سرمایه گذاری در کشور قبرس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (6)

متقاضی باید تاییدیه ای از یک موسسه مالی در قبرس بگیرد که بیان کند حداقل مبلغ سی هزار یورو در حساب بانکی دارد که برای حداقل سه سال بلاک خواهد شد. ضمناً باید ثابت شود که این مبلغ از خارج به قبرس منتقل شده است.
متقاضی باید ثابت کند که یک درآمد امن سالیانه به مبلغ حداقل سی هزار یورو در اختیار دارد. درآمد سالیانه نیز به ازای هر عضو خانواده پنج هزار یورو و به ازای هر یک از والدین وابسته متقاضی اصلی و یا والدین همسر متقاضی هشت هزار یورو افزایش می یابد. منبع این درآمد باید خارج از قبرس باشد.
به همراه درخواست، متقاضی باید سند مالکیت یا قرارداد خرید ملک به نام خود و یا همسر به اداره مهاجرت قبرس ارسال کند که نشان دهد متقاضی  یک منزل با حداقل ارزش سیصد هزار یورو  خریداری کرده است.
حداقل دویست هزار یورو از مبلغ باید زمان خریدپرداخت شده باشد و رسید این پرداخت ارائه شود. پرداخت کامل مبلغ این ملک باید به یک حساب بانکی یا موسسه مالی در قبرس واریز شده باشد. این مبالغ باید از خارج از قبرس منتقل شوند.
خرید ملک می تواند به نام یک شرکت نیز باشد که در قبرس، یا یک کشور عضو اتحادیه اروپا ثبت شده باشد، به شرط این اینکه شرکت به نام متقاضی یا به نام متقاضی و همسرش ثبت شده باشد و آنها تنها سهامداران یا مالکین ذینفع این شرکت باشند.
متقاضی می‌تواند یک یا دو واحد مسکونی (آپارتمان یا خانه) خریداری کند که املاک می توانند مستقل باشند یا یک واحد مسکونی و یک مغازه به مساحت حداکثر ۱۰۰ متر مربع یا یک واحد مسکونی و یک دفتر کار به مساحت حداکثر ۲۵۰ متر مربع.
این املاک باید دست اول باشند و فروش توسط یک شرکت عمرانی انجام شود. اگر دو ملک خریداری شود، هر دو ملک باید از یک شرکت خریداری شوند. باید تاکید شود که قراردادهای خرید خانه دست دوم پذیرفته نخواهند شد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  قبرس

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  قبرس   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور قبرس  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   قبرس   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 وکالت و مشاوره در اقامت کشور قبرس از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (1)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور قبرس  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  قبرس  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
از طریق ثبت شرکت در قبرس می توان اقامت موقت ۲ ساله گرفت و تا هر زمانی که شرکت فعال باشد و هزینه بیمه و مالیات های مربوطه پرداخت شود می توان اقامت افراد موسس شرکت را تمدید نمود. همچنین پس از مدتی می توان برای اخذ اقامت دائم اقدام کرد.
طبق قانون ، هرگونه فعالیت اقتصادی در قبرس باید در چارچوب یک شرکت ثبت شده انجام پذیرد و تمامی حسابهای بانکی برای جلوگیری از پولشویی و هرگونه تخلف دیگر ، زیر ذره بین قرار دارند. حتی راه انداختن یک مغازه ساده نیز به یک شرکت ثبت شده نیاز دارد. اگرچه می توان کارهای چندین مغازه و یا بیزینس دیگر را با یک شرکت ثبت شده انجام داد ولی به هر حال باید حداقل یک شرکت ثبت شده در پشت صحنه وجود داشته باشد.
در حالت عادی و برای افراد قبرسی و یا اروپایی ، هیچ محدودیت و یا شرط خاصی برای ثبت شرکت وجود ندارد. ولی اگر بخواهید برای کسی از طریق ثبت شرکت ، اقامت بگیرید و حساب بانکی هم باز کنید حتما باید پرونده مربوطه پیش شرط های لازمه را داشته باشد و هزینه های لازم پرداخت گردد ، در غیر این صورت به کسی اقامت داده نمی شود.

مزایای ثبت شرکت در کشور قبرس 

۱-  شبکه گسترده ای از معافیت مالیاتی مضاعف
۲- روابط سیاسی و اقتصادی قوی با اقتصادهای قدرتمند جهان از جمله روسیه، چین، هند، ایالات متحده آمریکا و انگلستان
۳- ارائه خدمات حرفه ای بانکداری٬ حسابداری ، حقوقی٬ مشاوره و حسابرسی با کیفیت بالا توسط  متخصصین مجرب و دارای مجوز بین المللی
۴- دوازده و نیم درصد  مالیات بر در آمد شرکت ها
۵- بدون مالیات تکلیفی در پرداخت سود سهام
.۶- سود حاصل از فروش اموال غیر منقول در خارج از قبرس از مالیات معاف است
۷- از سال ۲۰۱۲ در صورتیکه یک شرکت قبرسی ضرر متحمل شود٬ مالیات تا ۵ سال میتواند پرداخت شود.
۸-  امکان کمک مالیاتی (۷۵٪ دارایی)؛
این بدین معناست که شرکت مادر اگر ۷۵٪ سهام را داشته باشد و شعبه این شرکت ضرر متحمل شود٬ ضرر حاصله میتواند از سود شرکت مادر کسر رقمی شود و باقیمانده سود مشمول بر مالیات ۱۲٫۵ ٪ میشود.
۹- شرکت قبرسی که استقرار دائمی در کشور دیگر دارد سود آن شرکت از مالیات معاف میباشد.
۱۰- در ثبت برند ۸۰٪ از سود درآمد برند معاف از مالیات میباشند
۱۱- مالیات کمتر از ۲٫۵ در سود به دست آمده از برند٬ اختراع و طرح

به طور کلی ۲ نوع شرکت در قبرس می توان ثبت نمود:

Trading Company

این نوع شرکت ها می توانند به خرید ، فروش ، صادرات ، واردات ، ارائه خدمات و هرگونه روش دیگری برای کسب درآمد اقدام کنند. به عبارت دیگر هیچ محدودیتی در فعالیت های این شرکت ها وجود ندارد. حداقل سرمایه اولیه این نوع شرکت ها برای کسانی که اقامت هم می خواهند ، ۱۷۱,۰۰۰ یورو می باشد.

Service Company

این نوع شرکت ها فقط می توانند به ارائه خدمات بپردازند و از این طریق کسب درآمد کنند و اگر خرید و فروشی نیز توسط این شرکتها انجام می گیرد باید در راستای خدماتی باشد که ارائه می دهند. حداقل سرمایه اولیه این نوع شرکت ها برای کسانی که اقامت هم می خواهند ، ۶۵,۰۰۰ یورو می باشد.
پس از انجام مراحل اولیه ثبت شرکت ، به نام متقاضی در یکی از بانکهای قبرس حساب جاری باز خواهد شد. سپس باید مبلغ سرمایه اولیه در این حساب واریز گردد و گواهی موجودی حساب جهت صدور اقامت به اداره مهاجرت تقدیم گردد.
پس از دریافت اقامت ، می توان این پول را از حساب خارج کرد  و متقاضی می تواند هرکاری که بخواهد با آن انجام دهد ولی بهتر است از این پول واقعا برای کسب و کار و بیزینس استفاده شود.

دفتر کار مجازی در کشور قبرس

برای هر شرکتی که در قبرس ثبت می شود علاوه بر مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره ، یک منشی قانونی نیز باید تعریف گردد.

معرفی پکیج ثبت شرکت و اخذ اقامت در قبرس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (3)

با توجه به درک نیازها و محدودیت های مشتریان ایرانی ، خدمات ثبت شرکت و اخذ اقامت ما به صورت یک پکیج کامل که دربرگیرنده موارد زیر است ارائه می گردد:
۱- تهیه اساسنامه و سایر مستندات قانونی لازم برای ثبت شرکت از جانب متقاضی
۲- ثبت شرکت
۳- افتتاح حساب بانکی
۴- انجام معاینات پزشکی در قبرس و صدور بیمه خدمات درمانی برای ۱ سال
۵- تهیه قرارداد محل اقامت
۶- اخذ اقامت موقت
۷- گرفتن شماره VAT در صورت نیاز
۷- حسابداری و ارائه اسناد مالیاتی برای ۱ سال

روند کار ثبت شرکت در قبرس

 ۱-  تهیه مدارک توسط متقاضی
۲- امضای قرارداد
۳- پرداخت وجه پیش پرداخت
۴- تحویل مدارک جهت ارسال به قبرس
۵- اخذ ویزا جهت سفر متقاضی به قبرس
۶- ثبت اولیه شرکت توسط وکیل قبرسی
۷- سفر متقاضی به قبرس
۸- امضای برگه های قانونی جهت تکمیل فرایند ثبت شرکت
۹- انجام معاینات پزشکی در قبرس
۱۰- تهیه سایر مستندات قانونی جهت اخذ اقامت توسط وکیل
۱۱- افتتاح حساب بانکی
۱۲- واریز وجه سرمایه اولیه و گرفتن گواهی بانکی
۱۳- بازگشت متقاضی به ایران
۱۴- صدور اقامت برای متقاضی
۱۵- ارسال برگه های اقامت متقاضی به ایران
پس از دریافت برگه اقامت ، متقاضی می تواند با همراه داشتن آن برگه و بدون نیاز به ویزا وارد خاک قبرس شود.

 واریز وجه سرمایه اولیه

مبلغ سرمایه اولیه که برای شرکت های خدماتی ۶۵,۰۰۰ یورو و برای شرکت های تریدینگ ۱۷۱,۰۰۰ یورو می باشد باید از طریق بانکهای خارج از قبرس (و به جز کشور ایران) ، پس از افتتاح حساب ، به حساب بانکی شرکت تازه تاسیس در قبرس واریز گردد.  این مبلغ به راحتی و در هر زمان قابل برداشت است. موسسه طرح و خبر صبا برای انتقال ارز به شما کمک خواهد کرد.

قبول  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور قبرس   

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   قبرس ( اتحادیه اوپاه شینگن )  پذیرا می باشد.

 مدارک لازم جهت اخذ ویزای قبرس توریستی هفت روزه:

۱- اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار
۲- دو  قطعه عکس ۶ در ۴ رنگی زمینه سفید
۳- کپی و اصل شناسنامه
۴- گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت و میزان درآمد با ترجمه انگلیسی
۵- پرینت حساب جاری یا پس انداز بانکی با ترجمه انگلیسی و با مانده حداقل ۷ میلیون تومان و درج مهر شعبه
۶- مشخصات کامل مسافر از قبیل آدرس منزل و محل کار با ذکر شماره تلفن
۷- گذرنامه قدیمی ممهور به سایر ویزاها
۸- رزرو بلیط رفت و برگشت و ووچر هتل کانفرم شده و پرداخت شده

ویزای قبرس جهت حضور در سفارت آمریکا

مسافران محترمی که با پاسپورت ایرانی جهت مصاحبه و یا انجام هر گونه کار اداری در سفارت آمریکا در نیکوزیا به کشور قبرس سفر می کنند نیز نیازمند ویزای قبرس می باشند. این افراد علاوه بر مدارک ذکر شده در بالا، باید مدارک مربوط به سفارت آمریکا نظیر فرم DS160 ، فرم I20 و وقت کانفرم شده سفارت آمریکا در نیکوزیا را نیز در مدارک خود داشته باشند.
چنانچه قصد انجام کار اداری در سفارت آمریکا در نیکوزیا را دارید، جهت گرفتن ویزای قبرس و همچنین رزرو هتل در نزدیکی سفارت آمریکا در قبرس با ما تماس بگیرید.  مسافران محترمی که قصد پیکاپ ویزای آمریکا از قبرس را دارند نیز جهت اطلاع از قیمت ها و شرایط مربوطه می توانند با ما تماس بگیرند.

 ویزای قبرس برای افرادی که ویزای شینگن معتبر دارند

کلیه افرادی که از هر یک از کشورهای عضو پیمان شینگن، ویزای معتبر با حداقل ۲ بار اجازه ورود داشته باشند، یه شرطی که ورود اول با آن ویزا را از کشور صادر کننده ویزا انجام داده باشند، می توانند بدون نیاز به ویزای قبرس به کشور قبرس جنوبی سفر کنند و به اندازه باقی مانده از ویزای شینگن خود در کشور قبرس اقامت داشته باشند.
قبرس بخشی از منطقه شینگن نیست. اما دارندگان ویزای شینگن مجاز به ورود به قبرس بدون اخذ ویزای کوتاه مدت هستند به شرط آنکه قبلا از ویزای شینگن برای ورود به کشور صادر کننده استفاده کرده باشند.

 پاسپورت:

پاسپورت مسافران غیر اروپایی جهت ورود به قبرس جنوبی باید حداقل دارای ۷ ماه اعتبار باشد.
مسافران غیر اروپایی مجاز به ورود به جمهوری قبرس از طریق فرودگاه لارناکا یا پافوس، یا بنادر لارناکا، لیماسول، لاتسیس و پافوس هستند که در منطقه ای زیر نظر دولت جمهوری قبرس واقع شده اند.
هر بندر یا فرودگاهی در منطقه قبرس که در آن دولت کنترل موثر ندارد (مناطق ترک نشین)، نقاط غیرقانونی برای ورود از سوی مقامات قبرسی یونانی نشین اعلام شده اند و هر تلاشی برای ورود به جمهوری قبرس از این مسیرها موجب رد دارندگان پاسپورت های غیراروپایی می شود و جرایمی مانند اخراج شدن را به همراه دارد. دارندگان پاسپورت های اروپایی از این قانون معاف هستند و آزاد هستند از هر نقطه ای به قبرس وارد شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور قبرس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.
 برای بسیاری از ایرانیانی که قصد دریافت ویزای اقامتی جهت زندگی دایم در قبرس را دارند ،  مساله تحصیل در مدرسه و دانشگاه برای خود و فرزندانشان مطرح است:
اقامت موقت قبرس به افرادی که در دانشگاه های قبرسی پذیرش بگیرند و تحصیل کنند داده می شود. این افراد تا هر زمانی که تحصیلشان طول بکشد می توانند اقامت خود را تمدید کنند. همچنین این افراد پس از پایان دوره تحصیل می توانند از روشهای دیگر برای تمدید اقامت خود اقدام نمایند.
والدینی که فرزند خود را در یکی از مدارس قبرس ثبت نام کنند می توانند برای خود و فرزند خود اقامت موقت بگیرند. این افراد اجازه کار نخواهند داشت و باید نشان دهند که از جای دیگری تامین مالی هستند.

تحصیلات پیش از دانشگاه

تحصیل‌ دوره‌ ابتدایی‌ در کشور قبرس‌ از ۶ سالگی‌ آغاز شده‌ و تحصیلات‌ به‌ دو مرحله‌ ۶ ساله‌ ابتدایی‌ و دبیرستان‌ تقسیم‌ می‌شود.
مدارس دولتی و خصوصی قبرس استاندارد آموزشی بسیار بالایی دارند و کودکان خارجی می توانند به سرعت در اینجا به دو زبان مسلط شوند. مجموعه ای بسیار خوب از مدارس خصوصی با امکانات قابل توجه و نتایج امتحانی عالی در اینجا فعال هستند.

تحصیلات دانشگاهی

قبرس به دلیل امنیت بالا، شرایط مساعد و مطلوب اجتماعی، محیط آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان می باشد. دانشگاه های آمریکایی و اروپایی انگلیسی زبان، ارتباط آنها با دانشگاه های مختلف در سراسر دنیا و مدارک معتبر آنها، انتقال دانشجویان را نیز به سایر دانشگاه های اروپا و امریکا میسر می سازد.
برای ورود به دانشگاه های دولتی قبرس، دانشگاه ها اقدام به برگزاری امتحان ورودی اختصاصی می کنند. دانشگاه ها و کالج های خصوصی شرایط سهل تری برای پذیرش دانشجو دارند. تحصیل در دانشگاه ها و کالج های این کشور بر مبنای نظام واحدی است و در مقاطع تحصیلات تکمیلی پایان نامه پژوهشی و تز نیز ارایه می گردد.
وزارت تحصیلات تکمیلی قبرس (معادل وزارت علوم ایران) توسط شورایی به نام سکاپ SEKAP و کیستاس KYSATS بر نحوه عملکرد دانشگاه ها نظارت داشته و تاییدیه تحصیلی منطبق بر استانداردهای اروپا صادر می نماید.

دوره های‌ تحصیلی‌

مدارک تحصیلی Certificate بیانگر تحصیل در دانشگاه بعد از اتمام دوره دبیرستان است که هدف از آن ارایه آموزش های لازم به افراد برای حضور در جامعه و انجام کار است.
Diploma شامل ۲ سال تحصیل بعداز اتمام دوره دبیرستان است.
Higher Diploma شامل ۳ سال تحصیل بعد از اتمام دوره دبیرستان است.
Bachelor شامل ۴ سال‌ تحصیل‌ بعد از اتمام‌ دوره‌ دبیرستان‌ است.
Master شامل‌ ۲ سال‌ تحصیل‌ بعد از دوره ‌Bachelor است.
Ph.D شامل‌ ۳ الی‌ ۴ سال‌ تحصیل‌ بعد از اتمام‌ دوره Master است.
نحوه‌ ارزشیابی‌ مدارک‌ تحصیلی قبرس توسط وزارت علوم ایران‌
مدارک Diploma & Higher Diploma و دوره های دو الی سه ساله از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گروه ۱و۲ ، «کاردانی» ارزشیابی می شود.
مدارک Bachelor از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گروه ۱و۲ ، «کارشناسی» ارزشیابی می شود.
مدارک Master ازدانشگاه های گروه یک ، «کارشناسی ارشد» ارزشیابی می شود.
مدارک (Ph.D) از دانشگاه های گروه یک در صورت ارایه یک مقاله علمی در نشریات معتبر بین المللی غیر محلی ، «دکترا» ارزشیابی می شود.
هیچیک از مدارک دانشگاهی که به صورت مکاتبه ای ، ترددی و غیر حضوری اخذ گردد ، ارزشیابی نمی شود.

دانشگاه های‌ قبرس‌

دانشگاه های گروه یک که در کلیه دوره های تحصیلی ارزشیابی می شوند (ارایه مقاله علمی برای سطح دکترا Ph.D الزامی ست)
University of Cyprus : دانشگاه قبرس (دولتی – شهر نیکوزیا)
دانشگاه ها و مراکز آموزش‌ عالی گروه دو که‌ مدارک آنها تا سطح‌ کارشناسی ارشد قابل بررسی و ارزشیابی‌ است.
European University Cyprus : دانشگاه اروپایی قبرس (خصوصی – شهر نیکوزیا)
دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گروه سه که تا سطح کارشناسی ارزشیابی می شود.
University of Nicosia : دانشگاه نیکوزیا (خصوصی – شهرهای لیماسول، نیکوزیا و لارناکا)
Inter College : کالج InterCollege (خصوصی – شهرهای لیماسول، نیکوزیا و لارناکا)
Cyprus College : کالج قبرس (خصوصی – شهرهای لیماسول و نیکوزیا)

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور قبرس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در قبرس (5)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:

۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و قبرس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).

هزینه های زندگی در  کشور قبرس

هزینه زندگی به صورت ماهیانه به طور میانگین بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار می باشد که این هزینه ها شامل ۲۰۰ دلار هزینه خورد و خوراک (در صورت آشپزی در منزل) ،۵۰ دلار هزینه ایاب و ذهاب ،۵۰ دلار برای هزینه کتاب های درسی و ۱۰۰ دلار برای هزینه تفریح در طول ماه می باشد که این هزینه ها نسبت به طرز زندگی هر شخص تا حدودی متغیر می باشد.
 حداقل هزینه اجاره یک آپارتمان ۱ خوابه در شهری مانند نیکوزیا و یا لیماسول در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ یورو است. در لارناکا و پافوس با ۳۰۰ یورو هم می توان مورد مشابهی یافت، و در عین حال مثلا در منطقه پافوس با ۶۰۰ یورو می توان یک خانه دوبلکس ۳ خوابه با استخر اجاره کرد.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت پراک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا  در کشور قبرس شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت قبرسی ثبت شده در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  قبرسی در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  قبرسی در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) ر توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور قبرس  ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور قبرس ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.