مهاجرت به سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در سوئد( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت از طریق تمکن مالی در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، سرمایه گذاری در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در سوئد( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در سوئد( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی سوئد( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای سوئد( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت سوئد (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای سوئد (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت سوئد (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت سوئد (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت سوئد (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت سوئد (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری سوئد (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی سوئد (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری سوئد (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک سوئد (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی سوئد (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری سوئد (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی سوئد (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات سوئد (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی سوئد (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی سوئد (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای سوئد (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی سوئد (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی سوئد (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور سوئد (اروپا ،شینگن)( شهرهای استکهلم ، گوتنبورگ، مالمو، اوپسالا ، وستروس ، اوربرو و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (2)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

سوئد  کشوری است در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی  از غرب با کشور نروژ ، از شمال شرق با کشور فنلاند ، از شرق با  خلیج بوتنی ، از جنوب شرقی بادریای بالتیک و از جنوب غربی با کشوردانمارک همسایه‌است.   پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور  استکهلم است.
سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومتر مربع، و چهارمین کشور بزرگ اروپا  از نظر  مساحت می‌باشد. جمعیت سوئد بیش از ۹٫۶ میلیون نفر است . که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۱ نفر در هر کیلومتر مربع تراکم پایینی دارد و بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.
سوئد در شمال اروپا واقع شده و دارای آب و هوای بسیار سردی است. این کشور از نظر طبیعی، از ۴ ناحیه تشکیل شده‌است. کوه‌های پوشیده از جنگل در منطقه نورلند در شمال، دریاچه دیستریکت در ناحیه مرکزی، زمین‌های مرتفع یونکوپینگ در جنوب و جلگه حاصلخیز اسکانیا در منتهی‌الیه بخش جنوبی کشور. تابستان‌ها کوتاه و گرم و زمستان‌های سرد و طولانی از ویژگی‌های آب و هوای این کشور است. میانگین بارش سالانه از ۲۰۰ سانتی‌متر در غرب وجنوب غربی، تا ۵۰ سانتی‌متر در شرق و جنوب شرقی متغیر است. بیش از نیمی از مساحت این کشور از جنگل پوشیده شده و طبعاً، صنایع چوب و ساخت ماشین آلات مرتبط با آن، معمول و متداول است. در قسمت‌های شمالی سوئد شش ماه از سال روز و شش ماه شب است که این به خاطر نزدیک بودن به قطب شمال است؛ ولی در قسمت‌های جنوبی می‌توان چهار فصل را دید.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور سوئد ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت سوئد از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت سوئد از طریق تمکن مالی

۴- اخذ اقامت سوئد از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت سوئد از طریق کار

۵- اخذ اقامت سوئد از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت سوئد از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان،  و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه سوئد
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در سوئد
۷- توانایی انتقال تابعیت (سوئدی و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   سوئد  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (1)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   سوئد  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه ای را که با استفاده از آن می توان از طریق ویزای سرمایه گذاری کشور سوئد اقدام کرد ، معادل ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار می باشد که این سرمایه را به دو صورت می توان به کشور سوئد منتقل کرد :
اولین حالت آن بدین گونه می باشد که می توان تمام این مبلغ را یکجا به کشور سوئد منتقل کرد و به محض ورود به کشور سوئد با استفاده از این سرمایه شروع به فعالیت کرد.
دومین حالت آن بدین گونه می باشد که می توان تمام این مقدار پول را نه به صورت یکجا بلکه طی مراحل مختلف به کشور سوئد منتقل کرد.
لازم به ذکر است که نقطه اشتراکی که در هر دو روش وجود دارد این است که تمام مبلغ ۱۵۰ یا ۲۰۰ هزار دلار باید به یکی از این دو روش به کشور سوئد منتقل گردد و در نهایت امر، این مبلغ پول از آن کشور سوئد خواهد شد حتی اگر برای راه اندازی کار مورد نظر تنها مبلغ ۱۰۰هزار دلار نیز کافی باشد.
ویزای سرمایه گذاری کشور سوئد در بازه زمانی ۸  تا ۱۰ ماه قابل اخذ می باشد و بسته به کاری که فرد با استفاده از سرمایه خود در کشور سوئد انجام میدهد ، بعد از ۳ یا ۴ سال قابل تبدیل به اقامت دائم می باشد.
دولت سوئد به افراد خارجی را که قصد سرمایه‌گذاری در کشور سوئد را دارند مورد حمایت خود قرار میدهد .این کشور یک مرکز برای توسعه فناوری تبدیل شده است واز سراسر جهان و سرمایه گذاری در کشور سوئد جذب می شود . اگر قصد سرمایه گذاری در کشور سوئد را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی تحقیقات لازم را انجام دهید .

مزایای سرمایه گذاری در کشور سوئد

۱- وضعیت کشور سوئد از لحاظ سیاسی و اقتصادی بسیار مطلوب است .
۲- با توجه به اظهارات مجمع جهانی کشور سوئد جز ده اقتصاد برتر جهان از نظر امکانات و تعهدات کسب و کار می باشد .
۳- نظام مالیاتی کشور سوئد از نوع مالیات مستقیم و مالیات شرکت ها از جمله پایین ترین مالیات ها در اتحادیه اروپا است .
۴- کشور سوئد دارای نظام حقوقی متعادل است . قراردادها و اسناد و مدارک استاندارد و سرمایه گذاری در این کشور روش ساده ای دارد .
۵- کیفیت مدیریت در خدمات مشاوره برای سرمایه گذاری در این کشور بسیار زیاد است . تشریفات تجاری خاصی ندارد و روش های آن برای سرمایه گذاری آسان است .
۶- بنابر گزارش مجمع جهانی در سال ۲۰۱۴ کشور سوئد مقام سوم را در جهان در جهت شاخص آمادگی های شبکه جهانی  قرار گرفت .

روشهای سرمایه گذاری در کشور سوئد 

افراد متقاضی سرمایه گذاری در کشور سوئد که خارج از اتحادیه اروپا هستند می توانند از دو راه اقدام کنند :
۱- سرمایه گذاری و راه اندازی یک تجارت جدید .
۲- خرید شرکتی که از قبل ثبت شده و در حال کار است .
برای راه اول شما می توانید برای سرمایه گذاری در کشور سوئد شرکت ثبت نماید که تمام نکات آن به تفصیل در مقاله ذکر شده است .
برای خرید شرکتی که از قبل ثبت شده است باید حداقل ۵۱ درصد از سهام این شرکت را که به هر دلیلی مالکش قصد فروشش دارد را خریداری کنید .
دلیل حداقل میزان سرمایه گذاری ۵۱ درصد به این خاطر است شخص متقاضی می‌تواند در امور شرکت تصمیم‌گیری نماید .
اما نکته بسیار مهمی که باید آن را در نظر بگیرید این است که شرکت بدهی به اداره مالیات نداشته باشند و خلاف قانونی انجام نداده باشد .

شرایط سرمایه گذاری در کشور سوئد

برای سرمایه گذاری در کشور سوئد باید شخص متقاضی شرایطی داشته باشد از جمله شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور سوئد موارد زیر می باشد :
۱- شخص متقاضی باید برای سرمایه‌گذاری ثابت کند در ۵ سال گذشته ۲ سال سابقه در رابطه با امر مورد نظر خود در سرمایه گذاری داشته است .
۲ – تحصیلات شخص متقاضی باید با امری که قصد  سرمایه گذاری  در آن را دارد مطابقت داشته باشد ، ارائه مدرک دانشگاهی لازم نیست ولی می توانند موفقیت شخص متقاضی را  افزایش دهد .
۳- حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور سوئد ۶۰۰ هزار کرون معادل ۱۵۰ هزار دلار است .
۴- شخص متقاضی باید برنامه کاری ارائه دهد که ثابت کند می تواند هزینه های زندگی خود و خانواده اش را برای مدت دو سال بپردازند که طی یک نامه بانکی به سفارت سوئد ارائه می‌شود . لازم به ذکر است این مبلغ برای شخص متقاضی ۲۰۰ هزار کرون برای همسرشخص متقاضی ۱۰۰ هزار کرون و برای فرزندان زیر ۱۸ سال ۵۰ هزار کرون است .
۵- فرد متقاضی سرمایه گذاری در کشور سوئد نیازی به ارائه مدرک برای زبان ندارد ،  ولی تسلط بر زبان سوئدی و یا انگلیسی می‌تواند بسیار موثر باشد .
۶- پاسپورت شخص متقاضی باید حداقل ۲ سال و ۶ ماه اعتبار داشته باشد .
۷- متقاضی سرمایه گذاری به دلیل تاثیرگذاری بر روی امور شرکت باید حداقل ۵۱ درصد سهام شرکت را دارا باشد .

اخذ اقامت سرمایه گذاری در کشور سوئد

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (7)

مدت زمان اجازه اقامت برای شخص متقاضی سرمایه گذاری در کشور سوئد دو سال می باشد که بعد از  اتمام دو سال اول می تواند دو سال دیگر درخواست اقامت دهد .
بعد از گذشت چهار سال فرد  متقاضی می تواند اقامت دائم سوئد را کسب کرده و گذرنامه سوئدی دریافت کند .
شخص متقاضی دریافت ویزای سرمایه گذاری در کشور سوئد اجازه همراه دارد و می تواند همسر وفرزندان زیر هجده سالش را دارد به شرط اینکه نشان دهد بعد از دوسال شرکت آنها در آمد کافی را برای گذراندن زندگی آنها داشته باشد .
همسر شخص متقاضی اجازه کار در دو سال اول را دارا نمی باشد و در صورتی می‌تواند کار کند که به صورت جداگانه برای مهاجرت به کشور سوئد اقدام کرده باشد .
فرزند بالای ۱۸ سال می تواند از طریق تحصیل وارد کشور سوئد شود و در شرکت سرپرست خانواده خود مشغول به کار شود و بعد ار گذشت ۴ سال کار ودریافت حقوق وپرداخت مالیات اقامت دائم سوئد را کسب کند.
در طول این ۴ سال شخص می‌تواند ۴۰ روز خارج از خاک کشور سوئد باشد و اگر مدت خروج بیشتر از چهل روز شود  باید در هر صورت چهار سال تکمیل گردد تا بتواند اقامت دائم سوئد را کسب نماید .

در صورتی با اقامت دائم شخص سرمایه گذار در کشور سوئد بعد از اتمام ۴ سال موافقت می شود که :

۱- به مدت چهار سال مالیات پرداخت کرده باشند .
۲- در چهار سال  اقامت خود در کشور سوئد مرتکب جرمی نشده باشد .
برای سرمایه گذاری در کشور سوئد شخص متقاضی باید موارد زیر را برای اداره مهاجرت کشور سوئد ارائه دهد :
۱- طرح اقتصادی برای سرمایه گذاری
۲- توانایی شخص متقاضی برای مدیریت سرمایه گذاری
۳- بازاریابی جهت گسترش طرح اقتصادی
۴- قراردادهای مشتریان و خریدارها
۵- برنامه ریزی مالی برای سال های آتی
۶- تمکن مالی برای مدت دو سال
۷- هزینه ها و درآمدها در قالب ترازنامه

وکالت و مشاوره در اقامت کشور سوئد  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور سوئد  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  سوئد  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

انواع مختلف نهاد ها و شرکت های تجاری در سوئد

از مشهورترین ساختار تجارت در سوئد ثبت شرکت ( A.B شرکت با مسئولیت محدود ) می باشد که به حداقل  ۵۰۰۰۰ کرون سرمایه برای تاسیس یک شرکت نیاز دارد، ناگفته نماند که برای راه اندازی یک شرکت وجود حداقل یک سهام دار و دو مدیر الزامی است.
از مزایای بسیار مهم ساختار تجارت مسئولیت پذیری اعضا در گسترش سهام می باشد. از مدارک مهم جهت ثبت شرکت در یک پایگاه، تهیه پیش نویساساسنامه می باشد که تمامی قوانین و مقررات داخلی شرکت ها ، جزئیات مربوط به سهامداران ، سرمایه و در دسترس بودن برخی موارد خاص دیگر را در بر می گیرد. ناگفته نماند که تصمیم نهایی توسط مجمع عمومی سهامداران گرفته می شود.
ساختار زیر بر اساس تجارت های بزرگ طراحی شده است. در شرکت های سهامی سوئد ، تنها به تعدادی از سهام داران مجوز ثبت شرکت داده شده است که در این صورت حداقل سرمایه اولیه میبایست ۵۰۰٫۰۰۰ کرون باشد. از تفاوت های اصلی مابین این دو نهاد این است که سرمایه شرکت های سهامی سوئد قابل انتقال به شخص ثالث می باشد و در برخی موارد خاص در بازار سهام ثبت می گردد.

شرکت Handlesbolag یا H.B. مشارکت عمومی یا شرکت تضامنی در سوئد

اَشکال کوچک تجارت در سوئد. Handlesbolag (H.B.- مشارکت عمومی یا شرکت تضامنی در سوئد ) شکلی از تجارت است که توسط دو یا چند شریک که مسئولیت و قدرت مدیریتی یکسانی دارند انجام می گردد. سود این تجارت به صورت یکسان ما بین اعضا تقسیم می گردد و دارایی های شخصی آنان را تحت تاثیر قرار می دهد.

شرکت Kommanditbolag یاK.B.  مشارکت محدود در سوئد

 Kommanditbolag یاK.B.  مشارکت محدود در سوئد ) شکلی از مشارکت است که توسط دو شخص صورت می پذیرد : حداقل یک عضو می بایست مسئولیت کلی را بر عهده بگیرد و عضو دیگر که به عنوان شریک با مسئولیت محدود در نظر گرفته می شود، مسئولیتش به توجه به گسترش سرمایه افزایش می یابد.

شرکت Enskild firma یا مالکیت منحصر به فرد

Enskild firma ( مالکیت منحصر به فرد ) شکلی از تجارت است که به حداقل سرمایه نیاز ندارد و مسئولیت مالکان نامحدود است همچنین امکان دسترسی افراد به سود مورد نظر امکان پذیر است اما دارایی های شخصی افراد تحت تاثیر فرایند انحلال و از بین رفتن قرار می گیرد.

مزایای ثبت شرکت در سوئد

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به بازار اروپا
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
۷- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۸- مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
۹- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۱۰- استفاده از برند اروپائی
۱۱- انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
۱۲- هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در سوئد

۱- گواهی اشتغال به کار (مسئولیت کاری ، میزان حقوق، تاریخ شروع به کار)
۲- اصل سند مالکیت
۳- پرینت ۳ ماهه بانکی
۴- نامه ای مبنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی
۵- اگر متقاضی دارای شرکت می باشد مدارک رسمی شرکت ( روزنامه رسمی )
۶- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۷- انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت هم انجام می گیرد
۸- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۹- عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد
۱۰- ترجمه سوء پیشینه متقاضی
۱۱-رزرو بلیط رفت و برگشت
۱۲-بیمه نامه سفر

چند نکته در مورد کسب و کار در کشور سوئد

۱- در سوئد هر کسب و کاری یک شرکت (företag) محسوب میشود. از آرایشگاه و تعمیرگاه خودرو و کافی شاپ و رستوران گرفته تا یک شرکت خودروسازی مثل volvo
۲- همه کسب و کارهای معمولی (فروشگاه ها) دارای صندوق (kassan) هستند و این صندوق مستقیما به اداره مالیات متصل است (skatteverket). بنابراین کلیه خرید و فروشهایی که در صندوق ثبت شوند به صورت خودکار توسط اداره مالیات نیز ثبت میشوند.
۳- تفاوت بسیار بزرگ کسب و کارهای سوئدی با ایران این است که میزان درآمد صندوق فروشگاه تعیین کننده قیمت فعلی آن کسب کار است تا سایر موارد.
یعنی عملا سرقفلی فروشگاه قیمت فروشگاه را تعیین میکند و نه وسعت و دکوراسیون و قیمت زمین و وسائل داخل آن و …
مثلا یک فروشگاه پیتزا فروشی که در یک محله پایین شهر و با مساحت ۷۰ متر مربع  روزانه ۳۰٫۰۰۰ کرون در صندوق آن ثبت میشود بسیار گرانتر از یک فروشگاه مد و لباس با وسعت ۲۰۰ متر در بهترین محله شهر است که روزانه ۱۰٫۰۰۰ کرون فروش در صندوق آن ثبت میشود.
ممکن است شما فروشگاهی با صندوقی که روزانه ۲۰٫۰۰۰ کرون فروش دارد را مثلا ۲ میلیون کرون خریداری کنید. پس از مدتی تصمیم به فروش آن بگیرید درحالی که فروش روزانه ۱۰٫۰۰۰ کرون شده است. در این حالت ممکن است حداکث بتوانید آن را ۸۰۰٫۰۰۰ کرون بفروشید، چون شما ازش سرقفلی آن را بسیار پایین آورده اید.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ایتالیا  از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (4)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  سوئد )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  سوئد ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   سوئد  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در کشور سوئد

مزایای زندگی در سوئد

۱- قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
۲-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
۳- برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
۴-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
۵-دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
۶-دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده ازاین روش

۱- سریع ترین روش اخذ اقامت
۲- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
۳- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۴- عدم پرداخت مالیات
۵- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
۶- سهولت تمدید اقامت
۷- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
۸- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

۱- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۲-  ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۳-    پاسپورت با اعتبار ۲ ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد )
۴-    شش قطعه عکس رنگی ۵/۴x ۵/۳  تمام اعضا
۵- ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای ۱۸ سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در ۳۰ روز بعد از شروع پرونده )

مدارک شرکتی :

۱- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
۲- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن
مدارک مالی :
۱-  ریز پرینت ۳ ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( ۲ نسخه از بانک دریافت گردد )
۲-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( ۳ نسخه از بانک دریافت گردد )
۳- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور ایتالیا

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   سوئد ( اتحادیه اوپاه شینگن )  پذیرا می باشد.

ویزای توریستی سوئد

مراحل دریافت ویزای توریستی سوئد را می توان به دو قسمت تقسیم کرد. اقدامات فرد مورد نظر در کشور سوئد و مراحلی که بایستی توسط شخص یا اشخاص بازدید کننده در داخل ایران انجام و یا ارائه شود.
۱- فرد دعوت کننده :
مهم ترین نکته فرم دعوتنامه می باشد که Invitation نام دارد که باید از طریق فرد دعوت کننده تکمیل و ارسال شود.
۲- مراحلی توسط خود شخص یا اشخاص بازدید کننده صورت می گیرد.

فرد می بایست با مدارکی نظیر :

۱- مدارک شناسایی مورد نیاز فرد نظیر پاسپورت.
۲-شناسنامه و ترجمه های آن.
۳- نامه های بانکی.
۴- اسناد مالکیت منزل یا زمین.
۵- نامه های کاری فرد که نشان از اشتغال وی در موقعیت خاص شغلی را دارد.
۶- نامه اشتغال متقاضی به تحصیل در دانشگاههای ایران شانس خود را جهت اخذ ویزای توریستی کشور سوئد، افزایش دهند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور سوئد

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در کشور سوئد (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   سوئد  ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

تحصیل در مقطع دبیرستان کشور سوئد

کشور سوئد همواره جزو کشورهایی بوده است که کانون توجه بسیاری از کالج های بین المللی دنیا بوده است فلذا در حال حاضر تعداد زیادی از کالج های بزرگ دنیا امکان تحصیلات در مقطع دبیرستان را برای دانشجویان خارجی به زبان انگلیسی فراهم می نماید.
آنچه دانش آموز جهت اخذ پذیرش در مقطع دبیرستان از کالج های کشور سوئد نیاز دارد تقریبا شبیه مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش در دیگر کشور های جهان میباشد که شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی ( یا سوئدی )، توصیه نامه از دبیرستان سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.
هزینه های تحصیل در کالج های سوئد تقریبا مشابه هزینه ی تحصیل در کالج های آمریکا، انگلستان و کانادا می باشد و این هزینه مبلغی در حدود سالیانه ۱۳ تا ۱۵ هزار یورو که شامل هزینه های زندگی و تحصیل است، می باشد.
پروسه پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور سوئد در مقطع دبیرستان توسط وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  و با استفاده از روابط این موسسه با بسیاری از دانشگاه های و مراکز آموزشی کشور سوئد در زمانی کمتری از ۸ ماه و به صورت کاملا تضمینی ( با گارانتی عودت تمامی مبلغ دریافت شده در صورت عدم موفقیت ) صورت می پذیرد.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور سوئد

بسیاری از رشته های تحصیلی در کشور سوئد به زبان انگلیسی ارائه می شود و سوئد یکی از معدود کشورهای غیر انگلیسی زبان است که در مقطع لیسانی کورس های بسیار زیادی را به زبان انگلیسی ارائه می نماید.
هزینه های تحصیل در دانشگاه های کشور سوئد بین ۱۰ تا ۱۲ هزار یورو متغییر است ولیکن دانشجویان مقطع لیسانس در سوئد می توانند به میزان ۱۰ ساعت در هفته به کار دانشجویی مشغول باشند. درآمد هر ساعت کار دانشجویی به صورت میانگین ۸ تا ۱۰ یورو میباشد که این هزینه به صورت ماهانه می تواند هزینه های زندگی دانشجو را که شامل غذا، مسکن و هزینه های رفت و آمد را پوشش دهد.
طول دوره تحصیلات در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور سوئد همانند دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، بین ۳ تا ۴ سال می باشد.
ذکر مطلب ذیل می تواند پارامتر تاثیرگذاری برای متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کشور سوئد قلمداد شود و این نکته چنین است که کشور سوئد شرایط بسیار مناسبی برای افرادی که در این کشور فارغ التحصیل می شوند محیا می سازد و ایشان را قادر می سازد که بلافاصله پس از اتمام تحصیل در مقاطع تحصیلی شانس بالایی در راستای یافتن شغلی بسیار مناسب را احراز کند فلذا موسسه حقوقی و بین المللی یسنا تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور سوئد را به دو دسته از علاقه مندان به مهاجرت توصیه می نماید :
گروه اول : افرادی که میتوانند هزینه های زندگی خود را از طریق اقوام و یا آشنایان خود کاهش دهند و یا به صورت کلی حذف نمایند. با حذف شدن هزینه زندگی دانشجویان میتواند با کار دانشجویی خود هزینه تحصیل خویش را فراهم نماید.
گروه دوم : افرادی هستند که استطاعت مالی پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کشور سوئد را دارا می باشند ولیکن کشور سوئد به دلیل شرایط اقامتی مناسبی که دارا می باشد مورد توجه ایشان است . علاوه بر دارا بودن شانس اخذ فرصت شغلی در کشور سوئد با توجه به اینکه مدرک تحصیلی ایشان به زبان انگلیسی  بوده است می توانند کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و انگلستان شرایط بسیار ویژه ای جهت اخذ اقامت این کشورها را کسب نماید.
چرا که در بسیاری از کشورها داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر اروپا جزو فاکتور های تاثیر گذار در سیستم های امتیازبندی جهت اخذ اقامت این کشور ها می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور سوئد

با توجه به رتبه بسیار مناسب چند دانشگاه معتبر سوئد نظیر دانشگاه های استکهلم، چالمرز، گوتنبرگ، لوند، اوپسالا، کی تی اچ در رتبه بندی بهترین دانشگاه های جهان با توجه به اینکه نوع دولت سوئد سوسیالیستی است از شرایط بسیار مناسبی در زمینه های اقتصادی و بخصوص آینده شغلی برخوردار است، این کشور همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس قرار گرفته است.
کشور سوئد همچنین تحصیلات در مقطع دکترا را به صورت شغل احتساب می نماید و برای دانشجویان این مقطع حقوقی ماهیانه، حداقل به میزان ۲۳۰۰ دلار معین میگردد.
بدیهی است که شانس افرادی که مدرک فوق لسیانس خود را از دانشگاه سوئد دریافت کرده اند بسیار بیشتر از رقبای خود می باشد پس کشور سوئد می تواند مقصد بسیار مناسبی جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای افرادی باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا و بهره مند شدن از شرایط استثنایی کشور سوئد در این مقطع را دارا میباشند.
طول دوره تحصیلات در مقطع فوق لیسانس در کشور سوئد در همه رشته ها بین ۱ تا ۲ سال می باشد.
هزینه های تحصیل در هر سال به صورت سالیانه بین ۱۰ تا ۱۲ یورو می باشد. گفتنی است دانشجویانی که از شرایط ویژه ای نظیر داشتن مقاله ی بین المللی، معدل بالا و رشته – دانشگاه های مناسب برخوردار باشند، شانس اخذ بورسیه های تحصیلی را نیز دارا میباشند.
به بیشتر دانشجویان مقطع فوق لیسانس در کشور سوئد مجوز ۲۰ ساعت کار دانشجویی با حقوق حداقل ۷ تا ۸ یورو به ازای هر ساعت اعطا میگردد که این درآمد می تواند هزینه های زندگی ایشان را به صورت کامل پوشش دهد.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس کشور سوئد همانند دیگر کشور های جهان می باشد که شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی( یا سوئدی )، توصیه نامه از اساتید سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.

تحصیل در مقطع دکترای کشور سوئد

کشور سوئد همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانشجویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور سوئد به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور سوئد می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور سوئد می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور سوئد برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور سوئد در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور سوئد فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نمائد:

۱- در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲- اخد مدرک دال بر تسلط کافی و و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
۳- جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴-داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی، کتاب و …
۵- داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  سوئد

NGS Picture Id:2202561

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  سوئد   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور سوئد   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   سوئد   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سوئد

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سوئد ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).

هزینه های زندگی در  کشور ایتالیا

مهمترین قسمت مخارج زندگی تهیه مسکن هست.معمولا این عدد بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ برای خونه های دانشجویی متغیر خواهد بود.حالا شما باید بسته به بودجه و اولویت هاتون خوب انتخاب کنید که کدوم بهتره براتون.
اگه ۳ ۴ نفر بتونند با هم خونه بگیرند هزینه به حداقل می رسه.اما اگه بخواهید اتاق برا خودتون داشته باشید و مثلا فقط آشپزخونه را تقسیم کنید هزینه متوسط میشه( حدود ۲۲۰۰ تا ۲۹۰۰ کرون).
یه گزینه دیگه هم هست که بیشتر برای متاهلین توصیه میکنم اینه که مثلا یه فلت کوچیک با هزینه ای حدود ۳۲۰۰ تا ۴۰۰۰ کرون رو کرایه کنید.در اینحالت همه چیز در اختیار خودتونه و خوب استقلال بیشتری دارید.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا  در کشور سوئد شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت سوئدیثبت شده در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  سوئدی در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  ایتالیایی در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) ر توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سوئد ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.