مهاجرت به دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت دانمارک ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت دانمارک (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای دانمارک (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت دانمارک (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت دانمارک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت دانمارک (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت دانمارک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری دانمارک (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری دانمارک (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک دانمارک (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری دانمارک (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات دانمارک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای دانمارک (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی دانمارک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور دانمارک ( شهرهای کپنهاگ ، آرهوس، آلبورگ ، ادنسه و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در دانمارک (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.
خدماتی این موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد به شر ذیل می باشد :
۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات مسکونی و اداری و تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی بین المللی یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

کشور دانمارک کشوری در شمال اروپا میباشد که جز کشورهای حوزه شینگن میباشد . پایتخت آن کپنهاگ است و زبان رسمی این کشور، دانمارکی است که از خانواده زبان‌های هندواروپایی، شاخه زبانهای ژرمنی بوده و با زبان‌های سوئدی و نروژی زیرشاخه شمالی زبانهای ژرمن را می‌سازد. جمعیت دانمارک در حدود ۵٫۵ میلیون نفر میباشد که بالغ بر ۸۰ درصد جمعیت دارای دین مسیحیت میباشد . واحد پول کشور دانمارک، کرون دانمارک Krone) ) است و با حروف اختصاریDKK مشخص می شود.
کرون دانمارک تقریباً ارزشی برابر با کرون نروژ(Norwegian Krone) دارد و از نوسانات بسیار کمی برخوردار است.
پیشینه مردم دانمارک اسکاندیناوی است و با مردم سوئد و نروژ خویشاوندند. اسکاندیناویایی‌ها از تبار وایکینگ‌ها و شاخه‌ ای از نژاد ژرمن هستند. و البته کشور دانمارک مهاجرانی نیز در خود جای داده است که از نظر ترکیب جمعیتی ۸٫۵٪مردم مهاجرانی هستند که بیشتر آنان از کشورهای جنوب آسیا و خاورمیانه به دانمارک آمده اند.
طبق تحقیقات یونسکو مردم دانمارک به خوشبخت ترین مردم روی زمین شهرت دارند و چندین سال متوالی هم مقام اول در رضایتمندی از زندگی را کسب کرده‌اند. که این نشان دهنده سطح رفاه اجتماعی بالای زندگی در کشور دانمارک میباشد . و به همین دلیل بسیاری از مردم خواستار مهاجرت به دانمارک واخذ تابعیت این کشورمیباشند .
کشور دانمارک ۴۳۰۶۹ کیلومتر مربع مساحت دارد و از شرق به دریای بالتیک، از غرب به دریای شمال، از جنوب به کشور آلمان و از شمال به تنگه اسکاژراک محدود می‌شود. به دلیل شمار زیاد جزایر، دانمارک دارای خط طولانی ساحلی به درازای ۷۴۱۳ کیلومتر است. بیشتر نقاط دانمارک در نزدیکی ساحل دریا قرار دارند و بخش اعظم خاک کشور دانمارک را زمین‌های کشاورزی تشکیل می‌دهند. دانمارک فاقد کوهستان است و ارتفاع بلندترین نقطه آن از سطح دریا به ۱۷۳ متر می‌رسد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” عبارتند از :

۱- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت
۳- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی
۴- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق خرید ملک
۵- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق کار
۶- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تحصیل
۷- اخذ اقامت دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است.
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (دانمارکی و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

Map of Denmark

Map of Denmark

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک بدست آورند .
فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و دانمارک شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت رومانی ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور دانمارک خریداری نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور دانمارک می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور دانمارک خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور دانمارک است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور رومانی انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور رومانی گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور دانمارک به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در دانمارک (1)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای اروپایی و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی کشورها در سراسر دنیا ، آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت شرکت بین المللی خود درکشور دانمارک میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برخوردار شوید.
دومین روش ثبت از طریق برگه می باشد. شرکت هایی که به صورت کاغذی ثبت می شوند به صورت شرکت هایی با مسولیت محدود می باشند. این موضوع از طرف شرکت های ثبت شده در دانمارک انجام می گیرد.
در نظر داشته باشید تمامی شرکت ها برای انجام پروسه ی کاری خود باید از طریق شرکت های ثبت شده در دانمارک و سازمان تجارت اقدام نمایند. که در ادامه انواع کامل شرکت ها به طور کامل برای شما بیان خواهد شد.
نوعی از ثبت شرکت در دانمارک، شرکت با مسولیت محدود می باشد که حداقل سرمایه ی لازم برای تشکیل شرکت می باشد که اعضای مشترک در شرکت با مسولیت محدود به میزان سهم خود مسوول بدهی های شرکت می باشند.
افرادی که با مبالغ بالا شرکت خود را ثبت می نمایند بهتر است نوع شرکت آنها سهامی باشد که این نوع شرکت حداقل نیاز به یک موسس و حداقل ارزش سهام هر فرد باید به میزان ۵۰۰۰۰۰ کرون باشد. این نوع شرکت می تواند به افراد مختلفی سهام ارائه نماید. افرادی که قصد ایجاد کسب و کار های کوچک را دارند بهتر است از طریق کار آفرینان موجود در کشور دانمارک کار خود را پیگیری نمایند.
نوع دیگری از شرکت ها، شرکت مشارکت عمومی یا I/SIinteressentskab می باشد که در این شرکت اعضای هیات مدیره به طور کامل به تعهدات این شرکت به میزان دارایی های شخصی خود مسول هستند. دز این صورت اگر ضرری وارد شرکت شد، افراد در این زمان حتی به میزان دارایی خود و اموال شخصی باید خسارت را پرداخت نمایند.
نوع دیگری از شرکت به نام مشارکت محدود وجود دارد که متشکل از دو شریک که اولی شریک کلی ( شخصی) دومی شریک با مسوولیت محدود می باشد که تنها شریک کلی و شخصی می تواند تصمیمات مهم در شرکت را اتخاذ نماید. به شرکای با مسولیت محدود شرکای خاموش نیز گفته می شود. شرکای خاموش در قبال پرداخت بدهی ها به نسبت سهم خود مسوول می باشند.

اساسنامه شرکت باید حاوی نکات ذیل باشد:

نام شرکت
محل ثبت شرکت
اهداف تاسیس شرکت
نام اعضای هیات مدیره
ادرس اعضای هیات مدیره
جزئیات مربوط به سرمایه ی شرکت
اساسنامه ی نام برده شده باید ثبت محضری شده باشد.
نکته ی قابل توجه این است که پس از انجام کامل پروسه ی ثبت شرکت در دانمارک متقاضی یک امضای دیجیتال به نام NEM ID دریافت خواهند کرد. یکی از مزایای ثبت شرکت در دانمارک این است که افراد نیاز به مدرک تحصیلی بالا و تخصصی ندارند و این موضوع مانعی برای افراد ایجاد نخواهد کرد. همچنین افراد نیازی به ارائه ی مدرک زبان ندارند و حتی در پروسه ی کار زبان دانمارکی را یاد خواهند گرفت که این موضوع کمک زیادی به افراد جهت ارتباط برقرار کردن خواهد کرد.

خدمات ما بری ثبت شرکت در دانمارک

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در دانمارک
انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در دانمارک توسط وکلای رسمی شرکت
اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در دانمارک ( مرحله مقدماتی )
افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در دانمارک
تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور دانمارک
دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در دانمارک

مراحل ثبت شرکت در دانمارک و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در دانمارک و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت دانمارک نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در دانمارک جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در بلژیک و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در دانمارک

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپ

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در دانمارک و اقامت

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
پر نمودن فرم ثبت شرکت در دانمارک
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در دانمارک (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق “موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور دانمارک ) در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” را از طریق کشور بلژک پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان.
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز:

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت دانمارک از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در دانمارک است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور دانمارک هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور دانمارک ده یورو است. همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر دانمارک است اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در دانمارک ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
کشور دانمارک عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در دانمارک (4)

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

تحصیل در مدارس کشور دانمارک

در کشور دانمارک دوره ی مهد کودک بصورت اجباری نمی باشد .
دوره ی ابتدایی در کشور دانمارک ۱۰ سال به طول می انجامد . پس از اتمام دوره ی ابتدایی دوره ی دبیرستان به مدت ۳ سال می باشد . لازمه ورود به دانشگاه گذراندن ۱۳ سال تحصیلی و گرفتن مدرک دیپلم دبیرستان می باشد.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور دانمارک

طول دوره این مقطع ۴ سال می باشد. تحصیلات در مقطع لیسانس در بیشتر رشته های ارائه شده در کشور دانمارک به زبان این کشور یعنی دانمارکی می باشد و دانشجوی متقاضی اخذ پذیرش در مقطع لیسانس کشور دانمارک ملزم به ارائه مدرکی دال بر تسلط بر زبان دانمارکی قبل از ورود به دانشگاه های کشور دانمارک می باشد . دانشجویان با ارائه پایان نامه در انتهای این دوره می توانند این مدرک را زمینه ورود فارغ التحصیلان به بازار کار یا تحصیلات عالی کنند.

زبان تدریس

همان طور که ذکر شد، زبان تدریس در مقطع کارشناسی کشور دانمارک به زبان دانمارکی است ولیکن این کشور مدرک دال بر تسلط زبان دانمارکی را همان بدو ورود از دانشجو تقاضا می کند و فرصت یادگیری را داخل این کشور به دانشجو نمی دهد. ولیکن مدرک زبان در لحظه ی پذیرش الزامی نیست .

حق کار در مقطع لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال محیا کند .
پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است. ولیکن تجربه ارزشمند وکلای موسسه مهاجرتی آریانا پارس مبین این مطلب است که فقط به دلیل ویژگی های شخصی متفاوت فرد ( مثل عدم وفق پذیری با محیط، سطح ضعیف برقراری ارتباط و یا عوامل مشابه ) می باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور دانمارک

برای ورود به این مقطع تحصیلی نیازی به امتحان ورودی نمی باشد و فقط با توجه به نمرات دوره قبل و اظهار نظر اساتید امکان پذیر می باشد. بسیاری از رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی ارائه می شوند. تعداد زیادی از دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور دانمارک با هدف کار در کشورهای اروپایی و به خصوص منطقه اسکاندیناوی ( کشور های سوئد، فنلاند و نروژ ) و به بهانه ی تحصیل در دانمارک اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک می نمایند تا با اتمام دوره کارشناسی خود در دانشگاه های کشور دانمارک ، شانس خود را از یکسو برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و از سوی دیگر برای یافتن یک فرصت شغل ممتاز در رقابت با سایر متقاضیان افزایش میدهد. در مقطع (Master) در نیم سال آخر دانشجو موظف به انجام پژوهش می باشد زبان تحصیلی این مقطع انگلیسی است و افراد متقاضی می بایستی مدرک ۶٫۵_۶ آیلتس را داشته باشند.

حق کار در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.
پیدا کردن کار دانشجویی در هر کشوری به پارامترهای متفاوتی نظیر سطح آگاهی فرد از زبان کشورها، تجربه کاری، ویژگی های شخصی فرد، زمان ورود شخص به کشور و چندین عامل دیگر وابسته است.

تحصیل در مقطع دکترای کشور دانمارک

کشور دانمارک همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور دانمارک به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور دانمارک می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور دانمارک می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور دانمارک برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲ هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور دانمارک در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور دانمارک فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نمائد:

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس ۶٫۵)
۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.
حق کار
دانشجویان مقطع دکترا کشور دانمارک مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

COPENHAGEN, DENMARK - AUGUST 25: unidentified people enjoying suny day on the central square of Amalienborg Castle on August 25, 2010 in Copenhagen, Denmark

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد . و همچنین این موسسه تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ” .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG ) برای خرید کلیه کالاهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

هزینه های زندگی در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

هزینه ی زندگی در دانمارک همانند سوئد و آلمان می باشد یعنی چنانچه دانشجو ساکن شهرهای بزرگ و اصلی همانند کپنهاگن و یا آرهوس باشد هزینه ی زندگی ماهیانه ۷۰۰۰ کرون دانمارک برای اقامت دانشجویی و به ازاء هر نفر همراه ۳۵۰۰ کرون دانمارک می باشد. در شهرهای کوچک هزینه ی زندگی ماهیانه ۵۰۰۰ کرون دانمارک برای دانشجو و ۲۵۰۰ کرون دانمارک برای هر نفر همراه در نظر گرفت. با توجه به هزینه های زندگی، انتظار می رود عموماً دانشجوها متقاضی اخذ پذیرش در شهرهای کوچک باشند و پس از آشنایی با امکانات و محیط بعد از یک ترم جهت ادامه ی تحصیل در شهرهای بزرگتر اقدام نمایند تا امکان یافتن کار را در زمان دانشجویی افزایش دهند.

اتحادیه اروپا ( شینگن ) یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ” شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در دانمارک (6)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت دانمارکی ثبت شده در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- اخذ بیمه سلامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده دانمارکی در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت دانمارکی در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “)
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور دانمارک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ، قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.