مهاجرت به ترکمنستان ، اقامت ترکمنستان ، اخذ ویزای ترکمنستان ، گرفتن پاسپورت ترکمنستان ، ثبت شرکت در ترکمنستان ، گرفتن شریک تجاری در ترکمنستان ، اخذ نمایندگی بین المللی در ترکمنستان ، قبول وکالت در ترکمنستان ، ، سرمایه گذاری در ترکمنستان ، خرید و اجاره ملک در در ترکمنستان ، ویزای تحصیلی در ترکمنستان ، ویزای کاری ترکمنستان ، امور بازرگانی در ترکمنستان ، صادرات و واردات در ترکمنستان ، خدمات بانکی و ارزی در ترکمنستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی ترکمنستان ، خدمات بیمه ای ترکمنستان ، رفع دیپورتی در کشور ترکمنستان ، رفع ریجکتی ویزای ترکمنستان

اخذ اقامت ترکمنستان ، اخذ ویزای ترکمنستان ، قبول وکالت ترکمنستان ،مهاجرت ترکمنستان ، گرفتن پاسپورت ترکمنستان ، ثبت شرکت ترکمنستان ، گرفتن شریک تجاری ترکمنستان ، اخذ نمایندگی بین المللی ترکمنستان ، سرمایه گذاری ترکمنستان ، خرید و اجاره ملک ترکمنستان ، ویزای تحصیلی ترکمنستان ، ویزای کاری ترکمنستان ، امور بازرگانی ترکمنستان ، صادرات و واردات ترکمنستان ، خدمات بانکی و ارزی ترکمنستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی ترکمنستان ، خدمات بیمه ای ترکمنستان ، رفع دیپورتی ترکمنستان ، رفع ریجکتی ترکمنستان ، گرفتن وقت سفارت کشور ترکمنستان( شهرهای عشق‌آباد، ترکمن‌آباد، داش‌اغوز، ماری، سردار در غیره)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور قزاقستان را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به  دلایل مختلف  در کشور  ترکمنستان زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  ترکمنستان می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور ترکمنستان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ترکمنستان.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  ترکمنستان.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ترکمنستان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ترکمنستان.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ترکمنستان.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور ترکمنستان.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور ترکمنستان.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ترکمنستان.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ترکمنستان.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور ترکمنستان.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور ترکمنستان پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  ترکمنستان

 تركمنستان کشوری در جنوب غربی آسیای مرکزی و نوع حكومت: جمهوري با يك مجلس قانونگذاري وپايتخت: عشق آباد و شهرهاي مهم: مرو ، بندر تركمن باشي ، چهار جو ، داشحوض وزبان و خط رسمي: تركي تركمني، خط لاتين و تعداد جمعيت: حدود ۶ ميليون نفر و مساحت : ۴۸۸۱۰۰كيلومترمربع ( پنجاه و يكمين كشور جهان)مذهب: حدود ۸۰ درصد مردم تركمنستان مسلمان حنفي مذهب مي باشند.و واحد پول: منات تركمنستان و موقعيت جغرافياي تركمنستان
کشور ترکمنستان در قسمت مرکزی آسیا یا اصطلاحا آسیای میانه قرار دارد. این کشور در قسمت شمال با قزاقستان، در قسمت شمال شرقی با ازبکستان، ازغرب با دریای کاسپین( خزر) و از جنوب با ایران مرز مشترک دارد؛ همچنین افغانستان در قسمت جنوب شرقی این کشور واقع شده است. شهر عشق آباد پایتخت و بزرگترین شهر این کشور به حساب می آید. زبان رسمی مردم در ترکمنستان، زبان ترکمنی است.
اکثر جمعیت این کشور در قسمت جنوب و در کناره های دریای خزر زندگی می کنند. از لحاظ آب و هوایی، ترکمنستان کشوریست خشک و بیابانی با تابستان هایی گرم و زمستان هایی سرد، هر چند در قسمت های جنوبی رطوبت هوا افزایش می یابد. کشور ترکمنستان جزء چهار کشور اصلی تولید کننده ی نفت می باشد؛ همچنین ترکمنستان از جمله ی ده کشور در زمینه ی محصول کتان می باشد. واحد پول در این کشور، منات (TMT) است. هر دلار آمریکا معادل دو منات ترکمنستان می باشد. هزینه زندگی در ترکمنستان ۱٫۸۰% بالاتر از هزینه های زندگی در ایران است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور ترکمنستان ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  ترکمنستان پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت کشور قزاقستان 

۱-  اخذ اقامت ترکمنستان از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت ترکمنستان از طریق ثبت شرکت
۳-  اخذ اقامت ترکمنستان از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت ترکمنستان از طریق کار
۵- اخذ اقامت ترکمنستان از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت ترکمنستان از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور ترکمنستان

۱- پایین بودن هزینه زندگی در ترکمنستان.
۲- امنیت بسیار بالا برای زندگی در ترکمنستان
 ۳- تنوع غذایی در ترکمنستان بسیار زیاد می باشد و غذا های گرجی بسیار خوشمزه می باشد .
۴- جمعیت کشور ترکمنستان بسیار پایین می باشد و ترافیک در این کشور به ندرت وجود دارد .
۵- کشور ترکمنستان دارای طبیعت بسیار زیبا و آب هوای بسیار پاک می باشد .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  ترکمنستان از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  ترکمنستان پذیرا می باشد.
سرمايه گذاري در ترکمنستان هرچند در ترکمنستان محدوديتي براي ورود سرمايه وجود ندارد ولي ورود سرمايه تابع قوانين خاص خود مي باشد.
بدين ترتيب كه در مرحله اول نياز به ثبت يك شركت حقوقي است. با تأسيس شركتي از نوع مسؤليت محدود به راحتي مي توان سرمايه را به صورت مستقيم و از طريق بانك با درج در كميته ماليات به عنوان سرمايه اوليه وارد شده در شركت به ثبت رسانيد. ثبت سرمايه به عنوان سرمايه گذار خارجي ارائه طرح فعاليت تجاري به آژانس سرمايه گذاري ترکمنستان يا كميته سرمايه گذاري در وزارت تجارت ترکمنستان و يا اعلام و ثبت سرمايه مستقيم وارداتي در مراكز مذكور. . در صورت تأييد طرح مي توان از تخفيف هاي مالياتي و معافيت هاي گمركي برخوردار شد. . خروج اصل سرمايه آزاد است ولي خروج سود حاصل از سرمايه گذاري منوط به تسويه حساب مالياتي است.
 ماليات در ترکمنستان پرداخت ماليت براي كليه افراد حقيقي و حقوقي و هم چنين افراد خارجي كه بدون اخذ  اقامت دائم مشغول كسب و كار هستند الزامي است. انواع ماليات: ۱- ماليات بر ارزش افزوده ۲- ماليات بر توليد وخدمات ۳- ماليات بر درآمد ۴- دارندگان اموال (از جمله ملك، زمين، خودرو و…) ۵- آلودگي هاي محيطي و اضافات ۱- ثبت شركت در ترکمنستان: نمايندگي يا شعبه: ثبت شعبه يا نمايندگي صرفاً مجوزي براي ارائه خدمات و يا محصولات شركت اصلي بوده و امكان انجام فعاليت توليدي را نخواهد داشت. ضمناً هيچ گونه دارايي از خود نداشته و كليه دارايي هاي آن متعلق به شركت اصلي خواهد بود.

زمینه های سرمایه گذاری در کشور ترکمنستان را می توان به شرح زیر اعلام نمود:

۱- بخش کشاورزی
۱-۱- کشت انواع دانه های روغنی مثل سویا،تخم آفتابگردان،پنبه و کنجله
۲-۱- كشت انواع غلات مثل گندم جو ، ذرت
۳-۱- راه اندازي خطوط ماشينهاي مثل تراكتور و كمباين
۴-۱- سرمايه گذاري در بخش دامپروري مثل پرورش دام ، ايجاد مواد غذايي حلال و توليد انواع لبنيات
۲- بخش صنعت:
 ۱-۲- با توجه به وجود پنبه و دام و همچنين وجود منطقه اقتصادي ويژه نساجي در استان ترکمنستان جنوبي ،توليد انواع نخ و پشم سود آور مي باشد.
۲-۲-  توليد انواع فرش ماشيني: توليد انواع خودروهاي سواري ارزان قيمت مثل سمند ، پژو و پرايد بازار قزاقستان
۳-۳-  ترکمنستان ساليانه حداقل به ۱۰۰۰۰ خودرو نيازمند مي باشد و ديگر ساير استانها را در نظر بگيريم اين رقم خيلي برآورد بالاتري خواهد داشت.
۴-۴- توليد انواع داروهاي مورد نياز كشور با توجه به اينكه بيش از ۹۰ درصد نياز دارويي كشور در استان ترکمنستان  بعنوان يكي از قطبهاي توليددار و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.
۵-۵- راه اندازي خط توليد انواع مصالح ساختماني مثل سيمان ، انواع كاشي و سراميك و لوازم بهداشتي.
۳- بخش تجارت : در بخش تجارت خارجي مي تواند به صادرات:
۱-۳- انواع محصولات ساختماني
۲-۳- انواع فرآوردهاي غذايي
۳-۳- صادرات انواع دارو
۴-۳- صادرات انواع محصولات نساجي
۵-۳- صادرات انواع محصولات برقي)كابل ، ترانس ف تابلوهاي برق و…)
۶-۳- و در بخش وادرات مي توان به واردات:
۷-۳- انواع محصولات نساجي
۸-۳- انواع غلات و دانه هاي روغنی )گندم ، جو ، سويا      ….
۹-۳- انواع آهن آلات
۱۰-۳-  انواع موادمعدن خصوصاً مواد معدني مورد استفاده در توليد كودهاي معدني

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  ترکمنستان و اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت )

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ترکمنستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ترکمنستان می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ترکمنستان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ترکمنستان از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (3)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور ترکمنستان و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت ترکمنستان و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  ترکمنستان و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
 نجام هر گونه فعالیت تولیدی و یا خدماتی در ترکمنستان نیاز به ثبت شرکت و یا گرفتن لیسانس کار شخصی ) صرفا در یک زمینه مشخص( می باشد,در غیر اینصورت شخص خاطی از کشور ترکمنستان اخراج می گردد.

بطور کلی شرکتهای خارجی به دو گونه کلی خود را در ترکمنستان به ثبت می رسانند:

-نمایندگی یا شعبه

-شخصیت حقوقی محلی

ثبت شعبه یا نمایندگی صرفا مجوزی برای ارائه خدمات و یا محصولات شرکت اصلی بوده و امکان انجام فعالیت تولیدی را نخواهد داشت ضمنا هیچگونه دارایی  از خود نداشته و کلیه داراییهای آن متعلق به شرکت اصلی خواهد بود بنابراین ثبت شعبه و یا نمایندگی برای یک شرکت خارجی در قانون کشور ترکمنستان به منزله ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید نبوده و نمی تواند از ظرفیتهای فعالیت یک شرکت داخلی بهره ببرد بنابراین اکثر شرکتهای  خارجی که قصد انجام فعالیت های تولیدی یا خدماتی در ترکمنستان را دارند اقدام به ثبت شرکت حقوقی محلی می نمایند.

شخصیت حقوقی

در ترکمنستان هر فردی به صورت شخصی و یا به صورت مشارکتی می تواند مجوز انجام فعالیت تجاری را دریافت نماید ولی شخصیت حقوقی تاسیس ننموده باشد در این حالت مجوز صادره برای فرد یا افراد مزبور صرفا جهت  انجام فعالیت مشخص شده بوده و بهیچ وجه خواص یک شرکت را در بر نخواهد داشت به این نوع  مجوزها   که توسط آن انجام یک بیزینس خاص برای فرد ممکن می شود.
معمولا شرکتها به دو صورت شرکتهای سهامی   و شرکتهای مسئولیت محدود به ثبت می رسند نوع شرکتهای سهامی به دو گونه خاص و عام(با قابلیت فروش سهام در بازار)بوده و بدلیل نیاز به سرمایه بالا (حداقل US$482,500)جهت تاسیس و پیچیدگیهای تاسیس صرفا جهت موسسات مالی معظم مانند بانکها و شرکتهای بیمه مورد استفاده قرار می گیرد و عمده شرکتها در نوع مسئولیت محدود( the Limited Liability Partnership (LLP به ثبت می رسند البته انواعی از شرکت نزدیک به LLP نیز وجود دارند که در موارد خاص در امور تجاری به ثبت می رسند مانند:SLP-LP-UP-PC  که توضیحات آن به پیوست درج گردیده ولی قالب شرکتها در ترکمنستان بصورت LLP می باشند .
این شرکتها از لحاظ تعداد شرکا برای ثبت محدودیتی نداشته و هر تعداد شریک با مشخص نمودن میزان سهم الشرکه از میزان سهم قابل پذیرش می باشد.
شرکا می توانند شخصیت های حقیقی و یا حقوقی بوده و میزان سهم آنها به حقیقی یا حقوقی بودن آنها مرتبط نمی باشد مثلا می توان تمام سهم یک شرکت متعلق به شرکت دیگری باشد.
الزاما نیازی به محلی و یا حتی مقیم بودن سهامداران نبوده وهر خارجی بواسطه دارا بودن ویزا تجاری وداشتن مدارک مورد نیاز مانند کارت RNN(ثبت مشخصات فرد در اداره مالیا ت) و کپی ترجمه و تایید شده قانونی پاسپورت می تواند به ثبت شرکت اقدام نماید یعنی کل سهام یک شرکت مسئولیت محدود می تواند از ابتدا در اختیار افراد خارجی باشد.
مدت زمان ثبت یک شرکت LLPمعمولا ۲۰ الی ۲۵ روز می باشد ولی شرکتهای ثبت کننده در زمان ۱۰ روز و دریافت هزینه دو برابر این کار را به انجام می رسانند.

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت به شرح زیر می باشد:

-اساسنامه ثبت شرکت به دو زبان روسی و ترکمنی در ۳ نسخه
-صورت جلسه تاسیس شرکت به دو زبان ترکمنی  و در ۳ نسخه
-آدرس حقوقی شامل مدارک خرید ملک و یا قرارداد اجاره بهمراه موافقت نامه کتبی و رسمی شده مالک در خصوص امکان انجام کار اداری یا تجاری از سوی مستاجر
-کپی پاسپورت برابر اصل شده شرکا به دو زبان روسی و ترکمنی
-کپی کارت RNN برابر اصل شده مدیر عامل
-برگه درخواست ثبت شرکت(تقاضا نامه)
-فیش واریز نقدی در حساب دادگستری به میزان ۷۶۰۰ تنگه برای LLP
-نام مورد درخواست جهت ثبت شرکت به زبان  انگلیسی که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
-وکالت نامه رسمی جهت ثبت شرکت در صورت انجام امور توسط شخص ثالث
پس از ثبت اولیه در اداره دادگستری و تعیین نام مدارک زیر جهت ثبت در اداره مالیات و ثبت قطعی شرکت نیاز می باشد.
-گواهی ثبت در اداره آمار
-ساخت مهر و ارائه نمونه اثر آن
-افتتاح حساب بانکی به نام شرکت
همچنین ۲۰ روز پس از ثبت قطعی شرکت گزارش صورت وضعیت مالی شرکت به کمیته مالیات ارائه می گردد.
حداقل سرمایه اولیه ثبت شده شرکت میزان ۱۲۰۰۰۰ تنگه معادل تقریبا ۱۰۰۰ دلار می باشد که در زمان اعلام در اساسنامه جایی ثبت نمی شود ولی پس از افتتاح حساب در حساب شرکت واریز می گردد.
چنانچه شرکت بخواهد در آینده اقدام به راه اندازی کارگاه و یا کارخانه و یا فروشگاه بنماید این موضوع در اساسنامه درج می گردد البته برای راه اندازی فروشگاه نیازی به ثبت شرکت نمی باشد و شخص با ارائه مدارک انجام تجارت شخصی که در ابتدا قید شد Individual Proprietorship (IP)  و شرایط آن در فایل پیوست می باشد می تواند اقدام به راه اندازی فروشگاه بنماید و در این زمینه نیازی به مراجعه به اصناف نبوده و اصولا اصناف به مانند ایران در ترکمنستان عمل نمی کنندبلکه بیشتر در قالب اتحادیه ویا انجمن در جهت منافع جمع حرکت می شود.اما سرکشی های دولتی در زمینه هر شغل صورت پذیرفته و چنانچه موازین قانونی رعایت نگردد مطابق قانون با آنان رفتار می شود و در زمینه راه اندازی کسب و کارهایی که نیاز به تخصص دارند کمیته ای وجود دارد که جهت صدور مجوز آن شغل مدارک را بررسی و پس از تایید مجوز مربوطه صادر می گردد.
جهت راه اندازی کارخانه ابتدا باید طرح آن را بصورت کامل با ذکر دقیق مشخصات شامل تجهیزات ,نیروی کار و…… به کمیته مذکور ارائه گردد.
سپس مکان کارخانه و ماشین آلات نصب  و راه اندازی گردد و بعد از بازدید مکان توسط ناظرین کمیته و تایید مجوز راه اندازی صادر می گردد.
برای ثبت یک شخصیت حقوقی در مراجع ثبتی (وزارت دادگستری و دفاتر منطقه ایش) همه اسناد مورد نیاز می بایست تحویل مراجع ذی صلاح گردد.

لیست اسناد مورد نیاز برای ثبت:

۱-اظهار نامه ذیل فرم تاسیس که به امضاء موسس یا نماینده مجاز موسس رسیده باشد،
۲-لیستی از اجزاء و دیگر اسناد به زبان ملی کشور و نیز زبان روسی. همه اسناد باید خوب درون گیره پوشه قرار گرفته و دارای شماره باشند،
۳- کپی های اسنادی که هویت ریاست و موسس شخصیت حقوقی را تائید می کنند و نیز کپی گواهی مودی مالیاتی.
 اگرموسس این شخصیت حقوقی شخصیت حقوقی دیگریست تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:
۴- صورت حساب دیون معوقه از اداره مالیات که شخصیت حقوقی موسس به دولت جمهوری ترکمنستان بدهکار می باشد یا مدرکی دال بر عدم بدهکاری،
۵- یک کپی محضری از گواهی ثبت دولتی یا ثبت دوباره،
۶- یک کپی محضری از کارت آمار ( در صورت امکان)،
۷- یک کپی محضری از گواهی مالیات دهنده.
شخصیت های حقوقی با مشارکت خارجی در قالب پروسه ای که از طرف دولت برای ثبت این نوع شرکت ها تاسیس گشته به ثبت می رسند.

اسناد ذیل نیز باید به مراجع مربوط تحویل شوند:

۱- رسیدی قانونی صادره توسط ثبات تجاری یا هر نوع سند قانونی دیگر مبنی بر اینکه شخصیت حقوقی خارجی در حال تاسیس یک شخصیت حقوقی مطابق با قوانین آن کشور خارجی می باشد که این اسناد می بایست به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
۲- کپی گذرنامه یا دیگر اسناد که هویت موسس را روشن سازند زمانی که موسسین ملیت خارجی دارند که البته  باید به زبان رسمی کشور و زبان روسی ترجمه رسمی شده باشند،
۳- اسناد مربوط به آدرس شخصیت حقوقی،
۴- رسید یا دیگر اسناد دال بر پرداخت هزینه مربوط به ثبت شخصیت حقوقی یا ثبت حساب شعبات و نمایندگی ها به حساب بودجه دولت،
برای گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی شخصیت حقوقی خارجی مدارک ذیل مورد نیاز می باشند:
۵- صورتحساب ثبت سوابق،
۶- مقررات شعبه یا دفتر نمایندگی که توسط مدیر دستگاه آن شخصیت حقوقی تائید شده باشد،
۷- وکالتنامه که توسط مدیر دستگاه شخصیت حقوقی مورد نظر به نفع مسئول شعبه و یا دفتر نمایندگی صادر شده باشد و ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
تصمیم کتبی شخصیت حقوقی برای تاسیس شعبه یا دفتر نمایندگی به همراه ترجمه رسمی آن به زبان رسمی کشور و نیزبه زبان روسی،
۸- رسیدی قانونی صادره از ثبات تجاری یا دیگر اسناد قانونی دال بر اینکه شخصیت حقوقی مفروض که در صدد گشودن شعبه یا دفتر نمایندگی در جمهوری قزاقستان می باشد شخصیتی حقوقی مطابق با قوانین کشور مطبوع آن شخصیت حقوقی می باشد به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
۹- سندی رسمی دال بر اینکه این شخصیت حقوقی در کشور محل تاسیسش ثبت نام مالیاتی گردیده است به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
۱۰- یک کپی قانونی از اساسنامه شخصیت حقوقی خارجی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و زبان روسی،
۱۱- یک کپی از اسناد سهم الشرکه ای شخصیت حقوقی به همراه ترجمه رسمی به زبان رسمی کشور و نیز زبان روسی،
۱۲- سندی که مصدق آدرس شخصیت حقوقی باشد،
۱۳- رسید یا سند دیگری دال بر پرداخت هزینه ثبت دولتی مربوط به شخصیت حقوقی یا ثبت حسابهای شعبات و دفاتر نمایندگی.
مدت زمان ثبت دولتی
کمتر از یک روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*کسب و کارهای کوچک
*کسب و کارهای متوسط و بزرگ
*ثبت سوابق شعبات و دفاتر نمایندگی که تجارت خود را بر اساس اساسنامه استانداردانجام می دهند
کمتر از سه روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*ثبت دوباره دولتی شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک فرض می گردند و همچنین برای شخصیت های حقوقی که کسب و کار متوسط و بزرگ تلقی می گردند و تجارت خود را بر اساس اساسنامه استاندارد انجام می دهند
*ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
کمتر از هفت روز کاری پس از روز تقاضا در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*ثبت دولتی یا ثبت دوباره شخصیت های حقوقی که کسب و کار کوچک تلقی می گردند و نیز آن شخصیت های حقوقی که متوسط و بزگ تلقی می گردند و تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد انجام می پذیرد
*ثبت سوابق و ثبت دوباره شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
فرجه رها سازی مدارک برای ثبت
در همان زمان، و در کمتر از پنج روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
*کسب و کار های کوچک
*کسب و کارهای متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه استاندارد می باشد
*ثبت حساب های شعبات و دفاتر نمایندگی آنها
در کمتر از یازده روز کاری از زمان تسلیم تقاضانامه در صورت ارائه تمام مدارک ضروری
  *کسب و کار های متوسط و بزرگی که تجارتشان بر اساس اساسنامه غیر استاندارد باشد، برای شعبات و دفاتر نماینگی آنها
پس از تصویب و ثبت گردیدن بوسیله سازمان دولتی:
*این مدارک ارائه می گردند: گواهینامه ثبت دولتی، کارت آمار، و یک گواهی ثبت مالیاتی از طرف مقامات مالیاتی
*شخصیت حقوقی می تواند مهر خود را سفارش داده و افتتاح حساب بانکی نماید.
سرمایه گذاران موظفند که در قالب مقررات بانکی جمهوری ترکمنستان به پول ملی و یا ارز خارجی افتتاح حساب نمایند. شعبات و دفاتر نمایندگی موظفند از طریق حساب خارجی فعالیت نمایند.
شرکتی که در یک کشور دیگر ثبت گردیده است مجاز به فعالیت در خاک ترکمنستان نیز می باشد. به این منظور شرکت مذکور می بایست بار دیگر در محل تازه فعالیتش ثبت مالیاتی گردد یعنی در محلی که دفتر مرکزی و یا دارائی هایش قرار دارند.

  قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور ترکمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور ترکمنستان پذیرا می باشد.

ویزای ترکمنستان

متقاضیان اخذ روادید ترکمنستان می‌بایست در ابتدا و در صورت وجود، دعوتنامه ارسال شده به نام خود را به همراه سایر مدارک به سفارت ترکمنستان در تهران تحویل دهند که در ادامه به بررسی این مدارک خواهیم پرداخت. روادید ترکمنستان انواع خاصی دارد که باید با توجه به نیاز خود تقاضای اخذ یکی از آن‌ها را به کنسولگری این کشور در تهران دهید.

اتواع ویزای ترکمنستان

ویزای خصوصی
ویزای تجاری
ویزای تحصیلی
ویزای توریستی عادی
ویزای توریستی نیمه فوری
ویزای توریستی فوری
ویزای عادی ترکمنستان
چنانچه خواهان دریافت این نوع ویزا هستید باید با دعوتنامه اقدام کنید. در اینصورت شخصی که در ترکمنستان شرکت ثبت شده‌ای دارد با موافقت وزارت امور خارجه این کشور و طبق یادداشت وزارت امور خارج جمهوری اسلامی ایران باید برای شما دعوتنامه ارسال نماید.

ویزای تجاری ترکمنستان

اولین قدم برای اخذ این نوع ویزا دارا بودن کارت بازرگانی است. در این صورت کار شما برای اخذ روادید این کشور آسان خواهد بود. برای سفر از این طریق باید با مراجعه به اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کارت مخصوصی دریافت نمایید که با آن میتوانید به عشق آباد سفر کرده و در همان مقصد ویزای بازرگانی ترکمنستان برای شما صادر شود.

تایید مدارک جهت اخذ ویزای تجاری ترکمنستان

مدارک شما که در ایران تهیه و تنظیم شده است مانند اساسنامه شرکت، ثبت رسمی، گواهینامه از بانک، آگهی روزنامه رسمی و… را به زبان روسی ترجمه کنید و نیاز است که برای بررسی به وزارت دادگستری و وزارت امورخارجه ایران داده شود تا مراحل تایید آن انجام گیرد. اما چنانچه مدارکی دارید که در ترکمنستان تهیه و تنظیم شده است را باید در اتاق بازرگانی ترکمنستان ترجمه شود و در سفارت این ایران در عشق آباد تایید شود. ضمنا باید از تمامی مدارک کپی تهیه شود که برای تایید هریک نیز باید ۱۵ دلار بپردازید.

مدارک لازم برای صدور ویزای ترکمنستان

تکمیل فرم مربوط به درخواست روادید ترکمنستان
اصل گذرنامه به همراه حداقل ۷ ماه اعتبار
دو قطعه عکس ۶×۵ رنگی سفید به شکل تمام رخ (عکس باید به تازگی گرفته شده باشد و با چهره فعلی شما کاملا تطابق داشته باشد).
اصل بلیط رفت و برگشت هواپیما تایید شده
رزرو قطعی هتل در عشق آباد از کارگزار رسمی ترکمنستان (رزرو از سایت Booking.com مورد تایید نیست مگر به تشخیص کارشناس)
حقوق بگیران: گواهی اشتغال به کار (تاریخ دقیق شروع به کار و مدت مرخصی)
کارکنان مستقل و مشاغل آزاد: کارت صنفی، ‌صورتحساب بانکی (مشروح عملیات ماه آخر) یا دفترچه حساب پس‌انداز شخصی با به همراه تاریخ گشایش آن (در صورت وجود)
اشخاص تحت تکفل: (زنان خانه‌دار یا فرزندان): گواهی اشتغال به کار
تکمیل فرم تعهد ضمانت برگشت توسط مسافر و یا شرکت درخواست کننده ویزا
چک ضمانت بازگشت
نکات صدور روادید ترکمنستان
مدت زمان لازم برای صدور روادید ترکمنستان به صورت عادی ۲۰ روز کاری می‌باشد.
مدت زمان لازم برای صدور روادید ترکمنستان به صورت فوری ۱۵ روز کاری می‌باشد.
ترکمنستان برای بسیاری از کشورها داشتن دعوتنامه را الزامی میداند و در صورت صدور روادید اعتبار آن ۳۰ روزه و یکبار ورود صادر خواهد کرد.
درخواست روادید میتواند به صورت شخصی و از طریق نزدیکترین دفتر کنسولگری این کشور انجام خواهد شد.
در حالت کلی روادید ترکمنستان در شهر عشق آباد اعتبار دارد اما اگر تمایل دارید تا به شهرهای دیگر هم سفر کنید، نام آن‌ها را در فرم مربوطه بنویسید. لازم بذکر است که نام شهرهایی که قصد سفر به آن‌ها را دارید در ویزای شما ذکر خواهد شد.
تمامی ویزاهای صادر شده دارای تاریخ دقیق ورود و خروج هستند، پس در برنامه ریزی سفر خود بسیار دقت به خرج دهید.
در فرم تقاضای روادید ترکمنستان لازم است که مرز ورود را مشخص نمایید.
مقررات دعوتنامه ترکمنستان
ویزای توریستی ترکمنستان براساس تاریخ صدور بلیط صادر خواهد شد.
اعتبار ویزای توریستی حداکثر ۱ ماه می‌باشد.
یکی از مهمترین مدارکی که برای اخذ ویزای ترکمنستان وجود دارد، داشتن دعوتنامه از سوی این کشور است. دعوتنامه ترکمنستان به گونه‌ای باشد که توسط وزارت خارجه این کشور تایید شده باشد و نام تمامی شهرهایی که قصد دارید از آن بازدید کنید در آن ذکر شده باشد. پس از اتمام پروسه دعوتنامه توسط دعوت کننده، وی باید آن را برای شما ارسال نماید.
معمولا راحت‌ترین راه برای اخذ دعوتنامه خرید آن از افرادی است که مشغول فروش آن هستند. این اشخاص دعوتنامه ترکمنستان را به قیمت ۳۰ تا ۱۰۰ دلار به فروش می‌رسانند.
برای اخذ دعوتنامه ترکمنستان حدود ۱ الی ۲ ماه زمان نیاز است.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور ترکمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  ترکمنستان  پذیرا می باشد.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در ترکمنستان

بسیاری افراد جهت مهاجرت به ترکمنستان  معمولا از طریق تحصیل در ترکمنستان  اقدام می کنند، به طور کلی میتوان پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در ترکمنستان  نسبت به اخذ شهروندی یا تابعیت ترکمنستان  میتوانند اقدام کنند، البته این روش یکی از روش های مهاجرت به ترکمنستان  می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در ترکمنستان  و سرمایه گذاری در ترکمنستان  نیز وجود دارند . تابعیت ترکمنستان  از طریق تولد فرزند در ترکمنستان  جزو این روش ها نمی باشد و مورد پذیرش ترکمنستان  نیست.

دلایل تحصیل در کشور ترکمنستان

۱-تحصیل در ترکمنستان  ، ارزانتر از دانشگاه های آزاد ایران می باشد
۲- دانشجویان رشته های تحصیلی در  ترکمنستان  ، پس از فراغت از تحصیل و گذراندن آزمون جامع و امتحان معادل سازی و گذراندن طرح امکان اخذ مجوز  کار در ایران را دارند. به عبارتی دیگر مدارک تحصیلی  ترکمنستان  ،تحت شرایطی خاصی ، مورد قبول ایران است.

مزایای تحصیل در رشته های  تحصیلی  ترکمنستان  :

۱-قرابت فرهنگی ایران و ترکمنستان  .
۲سطح خوب دانشگاههای  ترکمنستان  .
۳-ارزان بودن هزینه های اقامت و ترکمنستان  .
۴-امنیت اجتماعی در سطح کشورهای اروپایی .
۵-بدون آزمون ورودی و بدون نیاز به مدرک پیش دانشگاهی .
۶-نیاز به مدرک زبان ندارد .
۷-محدودیت سنی ندارد .
۸-امکان کار پس از فراغت از تحصیل .
۹-کمی فاصله با ایران .
۱۰-امکان اعطای ویزای همراه .
۱۱-امکان سرمایه گذاری یا ثبت شرکت پس از فراغت از تحصیل .

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش رشته های تحصیلی  ترکمنستان  :

۱-گذرنامه
۲-گواهی فراغت از تحصیل یا اصل مدرک دیپلم با ریز نمرات
۳-دو قطعه عکس ۳X۴
۴-تاییدیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات

مدت و هزینه های تحصیلی در ترکمنستان  :

تحصیل در رشته های  دانشگاه های ترکمنستان  ۴ سال و تحصیل در رشته دندانپزشکی ترکمنستان  ۶ سال است. دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه و در سال اول ، مکلف به گذراندن دوره زبان ترکمنی هستند . تحصیل در ترکمنستان  معمولا به زبان های ترکمنی  می باشد و برخی رشته ها به زبان انگلیسی ارائه می شود که نیاز به آزمون تعیین سطح زبان دارد ، ولی تحصیل به زبان ترکمنی  پیشنهاد میشود ،چون زبان محاوره ی اهالی به این دو زبان است و دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی در حین تحصیل ، دوره های کاربردی را در بیمارستان های ترکمنستان  طی خواهند کرد و زبان بیماران بهتر ترکمنی  و روسی است .
هزینه کالج زبان که ترم صفر محسوب می شود برای یکسال بین ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار می باشد و هزیه تحصیل در رشته های تحصیلی  نیز بین ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار متغیر است.
هزینه های زندگی در ترکمنستان جهت تحصیل در رشته های پزشکی و دندنپزشکی تفاوتی با سایر رشته ها ندارد و سالانه حدود ۵۰۰۰ دلار هزینه زندگی می باشد.

ویزای همراه :

امکان درخواست ویزای همراه دانشجو برای کشور ترکمنستان  وجود دارد و اخیرا با امضاء توافق نامه بین دو کشور ایران و ترکمنستان ، ویزای توریستی بین اتباع دو کشور برداشته شده است.

ادامه تحصیل :

پس از فراغت از تحصیل شدن در کشور ترکمنستان ، شخص فارغ التحصیل امکان اخذ پذیرش از دانشگاه های اروپا ، جهت گذراندن دوره های تخصصی پزشکی و دندانپزشکی  و غیره را دارد و همینطور امکان کار و یا ثبت شرکت در کشور ترکمنستان  نیز وجود دارد.

ازدواج باتبعه ترکمنستان  :

ازدواج دانشجوی خارج ترکمنستان  یا تبعه ارمنی ، امکان اعطای اقامت دائم و تابعیت ترکمنستان  را به او می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ترکمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (6)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ترکمنستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ترکمنستان  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ترکمنستان  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ترکمنستان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ترکمنستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ترکمنستان  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ترکمنستان

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ترکمنستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ترکمنستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ترکمنستان  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ترکمنستان  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ترکمنستان .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ترکمنستان  .

هزینه زندگی در کشور ترکمنستان

هزینه زندگی در ترکمنستان امری است که برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل آن هم این است که اگر فرد با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود تصمیم گیری کرده و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کند.

هزینه ی خرید آپارتمان

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر: $۲،۷۰۰٫۰۰
قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز: ۱،۴۳۳٫۸۹$

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور ترکمنستان  شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ترکمنستان (7)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  ترکمنستان.
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  ترکمنستان.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت ترکمنی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور ترکمنستان.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  ترکمنستان.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور ترکمنستان.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده ترکمنی  در کلیه مناطق کشور  ترکمنستان.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  ترکمنی در کلیه مناطق کشور  ترکمنستان.
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  ترکمنستان برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ترکمنستان.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  ترکمنستان.
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور ترکمنستان توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور ترکمنستان.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  ترکمنستان به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ترکمنستان.
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ترکمنستان.
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور ترکمنستان.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ترکمنستان.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ترکمنستان.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ترکمنستان.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ترکمنستان.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ترکمنستان.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  ترکمنستان.
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ترکمنستان.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ترکمنستان.   .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ترکمنستان در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ترکمنستان.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  ترکمنستان.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ترکمنستان.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  ترکمنستان.
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  ترکمنستان.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ترکمنستان.   .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.