مهاجرت به بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت بلژیک ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت بلژیک (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای بلژیک (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت بلژیک (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت بلژیک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت بلژیک (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت بلژیک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری بلژیک (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری بلژیک (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک بلژیک (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری بلژیک (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات بلژیک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای بلژیک (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی بلژیک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور بلژیک ( شهرهای  بروکسل، آنتورپ ، گنت، شرلروآ، لیئژ و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

 نگاهی به کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

کشور سلطنتی بلژیک یکی از کشورهای اروپای شمالی است که از بنیانگذاران اتحادیه اروپا به شمار می‌رود که از ۵۰ سال پیش از میلاد مسیح قوم سلت در آن زندگی می‌کردند.
بلژیک با هلند، آلمان، لوکزامبورگ و فرانسه همسایه است و همچنین یکی از بنیانگذاران پیمان آتنلانتیک شمالی (ناتو) است. بروکسل پایتخت این کشور، مقر اصلی اتحادیه اروپا است.آب و هوای معتدل و مرطوب و پربارانی دارد و سرزمینی کم ارتفاع است که جلگه‌ها بیش از نیمی از آن را پوشانده‌اند.
بلژیک برای سالیان متمادی جزو خاک کشورهایی چون فرانسه، هلند و اسپانیا بود. سرانجام در سال ۱۸۳۰ برای نخستین بار استقلال یافت.در نیمه دوم قرن نوزدهم صنایع بلژیک پیشرفت فراوانی کرده و فکر ایجاد مستعمره نخستین بار توسط لئوپولد دوم، پادشاه آن زمان بلژیک به مرحله اجرا درآمد و کنگو، رواندا و بروئنی به تدریج جزو مستعمرات بلژیک شدند.
 این کشور به سه منطقه  تقسیم شده است: فلندر در شمال که مردمان آن به زبان هلندی صحبت می‌کنند؛ والونیا در جنوب که فرانسه زبان‌ها در آن زندگی می‌کنند و بروکسل که زبان‌های هلندی و فرانسه هر دو زبان رسمی هستند. در بخش والونیا ۷۰ هزار آلمانی زبان زندگی می‌کنند.

 قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.

 روش های اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  عبارتند از :

 ۱- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق سرمایه گذاری
۲-اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ثبت شرکت
۳- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تمکن مالی
۴- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق خرید ملک
۵- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق کار
۶- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق تحصیل
۷- اخذ اقامت بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طریق ازدواج

 مزایای اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

 ۱-  توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است.
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (بلژیکی  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
 از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک بدست آورند .
 فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک    منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و زمانی شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور  بلژیک  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت  اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک  تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  ایسلند ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور بلژیک  خریداری  نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور بلژیک  می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها  تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به  صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور ایسلند خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا  ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور بلژیک  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور بلژیک  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور بلژیک  گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور بلژیک  به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ”  اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.
 روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.
در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشور بلژیک  (اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری  سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشور بلژیک  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد.
در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.

  قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلژک  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (2)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه  ثبت شرکت در بلژیک گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی  کشورها در سراسر دنیا ،  آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور بلژیک ” اتحلدیه اروپا ، شینگن و  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور بلژیک   میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برخوردار شوید.
 بلژيک از اعضاي مهم اتحاديه اروپا و عضو شينگن مي باشد. افرادي که تمايل به مهاجرت به بلژيک دارند مي توانند با اخذ ويزاي تحصيلي بلژيک جهت ادامه تحصيل در بلژيک، کار در بلژيک و اخذ ويزاي کاري بلژيک و يا سرمايه گذاري و ثبت شرکت در بلژيک به کشور بلژيک مهاجرت کنند و بعد از چند سال با پرداخت بيمه و ماليات اقامت بلژيک را به دست آورند.
  ثبت شرکت در بلژیک ، از راه های اقامت در کشور بلژیک می توان به ثبت شرکت در این کشور اشاره کرد .

 چند ویژگی ثبت شرکت در کشور بلژک

 ثبت شرکت یک راه غیر مستقیم برای رسیدن به اقامت در این کشور را فراهم می کند .
کیفیت بالای زندگی و مالیات کم از مزیت های کشور بلژیک می باشد .
بعد از سه سال مقیم بودن در این کشور می توان به راحتی درخواست اقامت نمود .
عدم محدودیت برای تابعیت دو گانه
راحتی و آزادی سفر در بین کشورهای حوزه شینگن
برای ثبت شرکت و شروع سرمایه گذاری ، نیاز به حداقل سیصد هزار یورو سرمایه می باشد .

نحوه کارکرد :

در ابتدا شخص سرمایه گذار می بایست با یک ویزای توریستی وارد این کشور شده و پلن شرکت را مطرح و ارائه نماید . سپس با توجه به طرح ، به شخص سرمایه گذار یک اقامت موقت داده می شود . شخص می تواند بعد از گذشت سه سال درخواست اقامت نماید ، که اصولا بعد از پنج سال اقامت دائم را دریافت می نماید .

از جمله مدراک وشرايط لازم براي ثبت شرکت در بلژيک مي توان به موارد زير اشاره نمود:

ارائه نام شرکت
پر کردن فرم درخواست ثبت شرکت در بلژيک
پاسپورت سهامدارن و مدير عامل شرکت
ارائه طرح توجيهي اقتصادي(Business plan)
سند مالکيت و پرينت حساب بانکي
کپي آخرين مدارک تحصيلي
وکالتنامه
به طور کلي مديران شرکت بايد داراي دانشنامه و يا مدرک در رشته تحصيلي خود باشند.
هزينه کارکنان در بلژيک بالا است و مزاياي رفاهي بسياري به کارکنان و کارمندان تعلق مي گيرد. منطقه فلاندرز بلژيک که هلندي زبان مي باشد، موفق ترين منطقه بلژيک است و در آن تقاضاي زيادي براي نيروي کار ماهر به ويژه در زمينه فناوري اطلاعات و ديگر بخش هاي فني وجود دارد.

انواع شرکت در بلژيک

شرکت محدود به سهام(.S.A./N.V)
شرکت خصوصي داراي تعهدات محدود (.P.R.L./B.V.B.A)
شرکت هاي خارجي يا يک شرکت فرعي تحت قوانين بلژيک هستند و يا شعبه يک شرکت خارجي در بلژيک هستند.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در بلژیك

۱- گواهی اشتغال به کار (مسئولیت کاری ، میزان حقوق، تاریخ شروع به کار)
۲- اصل سند مالکیت
۳- پرینت ۳ ماهه بانکی
۴- نامه ای مبنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی
۵- اگر متقاضی دارای شرکت می باشد مدارک رسمی شرکت ( روزنامه رسمی )
۶- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۷- انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت هم انجام می گیرد
۸- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۹- عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد
۱۰- ترجمه سوء پیشینه متقاضی
۱۱-رزرو بلیط رفت و برگشت
۱۲-بیمه نامه سفر

 مزایای ثبت شرکت در بلژیك

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به بازار اروپا
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
 مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۱۰% مالیات بر درآمد شرکت
استفاده از برند اروپائی
انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

 وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”   از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  بلژک)  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت بلژیک از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در بلژیک است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور   بلژیک هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور بلژیک ده یورو است. همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر بلژیک است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در بلژیک ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
کشور بلژیک   عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
 بسیاری از رشته های تحصیلی در کشور بلژیک به زبان انگلیسی ارائه می شود و بلژیک یکی از معدود کشورهای غیر انگلیسی زبان است که در مقطع لیسانس، کورس های بسیار زیادی را به زبان انگلیسی ارائه مینماید. طول دوره تحصیلات در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور بلژیک همانند دیگر کشورهای اتحادیه اروپا، بین ۳ تا ۴ سال می باشد :

   تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های کشور بلژیک را به دو دسته از علاقه مندان به مهاجرت توصیه می نماید :

 گروه اول : افرادی که میتوانند هزینه های زندگی خود را از طریق اقوام و یا آشنایان خود کاهش دهند و یا به صورت کلی حذف نمایند. با حذف شدن هزینه زندگی دانشجویان میتواند با کار دانشجویی خود هزینه تحصیل خویش را فراهم نماید.
 گروه دوم : افرادی هستند که استطاعت مالی پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی در کشور بلژیک را دارا می باشند ولیکن کشور بلژیک به دلیل شرایط اقامتی مناسبی که دارا می باشد مورد توجه ایشان است . علاوه بر دارا بودن شانس اخذ فرصت شغلی در کشور بلژیک با توجه به اینکه مدرک تحصیلی ایشان به زبان انگلیسی بوده است می توانند کشورهای اتحادیه اروپا و آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزلند و انگلستان شرایط بسیار ویژه ای جهت اخذ اقامت این کشورها را کسب نماید. چرا که در بسیاری از کشورها داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر اروپا جزو فاکتور های تاثیر گذار در سیستم های امتیازبندی جهت اخذ اقامت این کشور ها می باشد .

 حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور بلژیک مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

 تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور بلژیک

این کشور همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس قرار گرفته است. کشور بلژیک همچنین تحصیلات در مقطع دکترا را به صورت شغل احتساب می نماید و برای دانشجویان این مقطع حقوقی ماهیانه، حداقل به میزان ۲۳۰۰ دلار معین میگردد. بدیهی است که شانس افرادی که مدرک فوق لسیانس خود را از دانشگاه بلژیک دریافت کرده اند بسیار بیشتر از رقبای خود می باشد پس کشور بلژیک می تواند مقصد بسیار مناسبی جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس برای افرادی باشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا و بهره مند شدن از شرایط استثنایی کشور بلژیک در این مقطع را دارا میباشند. طول دوره تحصیلات در مقطع فوق لیسانس در کشور بلژیک در همه رشته ها بین ۱ تا ۲ سال می باشد.
 مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس کشور بلژیک همانند دیگر کشور های جهان می باشد که شامل مدارک سوابق تحصیلی، مدارک دال بر تسلط به زبان انگلیسی، توصیه نامه از اساتید سابق و مدارک شناسایی به همراه گواهی اثبات استطاعت مالی از یکی از بانک های ایرانی میباشد.

 حق کار

 دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور بلژیک مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

 تحصیل در مقطع دکترای کشور بلژیک

بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور بلژیک به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
 تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور بلژیک می باشد، همانند اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس کشور بلژیک می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
 با توجه به این نکته که کشور بلژیک برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور بلژیک در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور بلژیک فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نماید :

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
 ۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی  (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
 ۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که از دکترا فرد را پشتبانی نماید.
 ۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی، کتاب و …
 ۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده، می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.
 زبان تدریس
 بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور بلژیک به زبان انگلیسی ارائه میشوند.

 حق کار

 دانشجویان مقطع دکترا کشور بلژیک مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (5)

  یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
 موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور جمهوری چک  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای ایرانیان .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” .

هزینه های زندگی در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

بلژیک یکی از کشورهایی است که بیشترین مالیات را در اروپا دارا میباشد. هزینه های زندگی در بلژیک برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰  تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که شامل هزینه های مسکن، غذا،  رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل و در مقطع دکترا در کشور بلژیک می باشد.

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلژیک (6)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت   بلژکی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور  بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده بلژکی   در کلیه مناطق کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت جمهوری بلژکی   در کلیه مناطق کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور  بلژیک ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور بلژیک ” اتحادیه اروپا  ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.