مهاجرت به بلاروس ، اقامت بلاروس ، اخذ ویزای بلاروس ، گرفتن پاسپورت بلاروس ، ثبت شرکت در بلاروس ، گرفتن شریک تجاری در بلاروس ، اخذ نمایندگی بین المللی در بلاروس ، قبول وکالت در بلاروس ، ، سرمایه گذاری در بلاروس ، خرید و اجاره ملک در در بلاروس ، ویزای تحصیلی در بلاروس ، ویزای کاری اکراین ، امور بازرگانی در بلاروس ، صادرات و واردات در بلاروس ، خدمات بانکی و ارزی در بلاروس ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلاروس ، خدمات بیمه ای بلاروس ، رفع ریجکتی بلاروس ، رفع دیپورتی بلاروس

اخذ اقامت بلاروس ، اخذ ویزای بلاروس ، قبول وکالت بلاروس ،مهاجرت بلاروس ، گرفتن پاسپورت بلاروس ، ثبت شرکت بلاروس ، گرفتن شریک تجاری بلاروس ، اخذ نمایندگی بین المللی بلاروس ، سرمایه گذاری بلاروس ، خرید و اجاره ملک بلاروس ، ویزای تحصیلی بلاروس ، ویزای کاری بلاروس ، امور بازرگانی بلاروس ، صادرات و واردات بلاروس ، خدمات بانکی و ارزی بلاروس ، نقل و انتقالات مالی ارزی بلاروس ، خدمات بیمه ای بلاروس ، رفع دیپورتی بلاروس ، رفع ریجکتی بلاروس ، گرفتن وقت سفارت کشور بلاروس (شهرهای مینسک ، راهاچو، هورکی، هومل، موگیلو، گرودنو، ویتبسک و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور  بلاروس را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  بلاروس  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور بلاروس.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور بلاروس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور بلاروس.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور بلاروس.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور بلاروس .
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور بلاروس.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور بلاروس.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور بلاروس.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور بلاروس.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلاروس.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور بلاروس.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور بلاروس  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  بلاروس

 بلاروس یک کشور اروپای شرقی است و جمعیت آن حدود ۱۰ میلون نفر و با کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی، و لتونی هم مرز می‌باشد . پایتخت آن شهر مینسک است و با جمعیت حدود ۲ میلیون نفر پر جمعیت ترین شهر بلاروس می باشد
بلاروس فاقد دریا میباشد ولی رودخانه های پر آب زیادی در بلاروس وجود دارد که طبیعت ریبایی به آن هدیه داده است.
بعد از فروپاشی شوروی قسمت های مهم صنعتی شوروی در بلاروس باقی ماند و می توان گفت بلاروس یک کشور بر پایه صنعت می یاشد. شهرهای مهم دیگر بلاروس، برست، گرودنو، گومل، موگلیف و ویتبسک هستند.
آب و هوای بلاروس ، در تابستان هوا معمولا بین ۱۵ تا ۳۰ درجه بالای صفر و در زمستان گاهی تا -۲۵ درجه زیر صفر هم هوا سرد می شود.
امنیت شهری در کشور بلاروس ، از نظر امنیت شهری و عمومی میتوان گفت بلاروس به همراه اوکراین جزو امن ترین کشور های اروپای شرقی می باشند و مردمان این دو کشور رابطه خوبی با خارجیان و دانشجویان دارند.
دانشجویان در بلاروس ، این کشور از نظز دانشگاهی در زمینه پزشکی،مهندسی و هنر هر ساله پذیرای عده زیادی جویای تحصیل از اروپا،کشور های سابق شوری،ایران و کشور های امریکای جنوبی است.
علت آن را میتوان در هزینه خیلی پایین دانشگاه ها و زندگی دانست که بسیار به صرفه برای دانشجویان نسبت به تحصیل در کشور مطبوع خودشان میباشد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور بلاروس ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   بلاروس  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  بلاروس  یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت بلاروس  عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت بلاروس  از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت بلاروس  از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت بلاروس  از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت بلاروس  از طریق کار

۵- اخذ اقامت بلاروس  از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت بلاروس  از طریق ازدواج

 مزایای اقامت کشور بلاروس

۱- شخصی که تقاضای تابعیت نموده می بایستی به زبان روسی (مکالمه) تسلط داشته باشد.
۲- همچنین در قلمرو بلاروس اقامت دائم و مستمر برای مدت زمان حداقل ۷ سال داشته باشد.
۳- درآمد کافی که از راه قانونی و مشروع بدست آمده داشته باشد.
۴- تابعیت کشور دیگری را نداشته باشد.
۵- تابع و مطیع قانون اساسی و دیگر قانون بلاروس باشد.
۶- قانون تابعیت مضاعف در بلاروس
۷- تابعیت مضاعف در قانون تابعیت و اقامت در بلاروس به رسمت شناخته نشده است.
۸- ترک تابعیت و اقامت در بلاروس

الف) به صورت ارادی

ترک تابعیت و اقامت در بلاروس بصورت ارادی در قانون تابعیت پیش بینی شده است. ولی شرایط در نظر گرفته شده است از جمله اینکه شخص متقاضی نباید هیچگونه بدهی به دولت داشته باشد و همچنین مرتکب جرم خطرناکی نشده باشد.

ب) ترک غیرارادی

۱- ترک تابعیت و اقامت در بلاروس ممکن است بواسطه وجود یکی از شرایط زیر صورت پذیرد:

۲- شخصی که تابعیت کشور دیگری را بصورت ارادی کسب نموده باشد.

۳- شخصی که خدمت نظام وظیفه و غیره را در کشوری دیگر انجام داده باشد.

۴- شخصی که تابعیت و اقامت در بلاروس را از روی تقلب و نیرنگ تحصیل کرده باشد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  بلاروس از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )  

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور بلاروس  پذیرا می باشد.
بلاروس کشوری است که درهای ورود خود را بر روی سرمایه گذاران خارجی گشوده است و شرایط مطلوب تجارت را برای افراد فراهم کرده است. مهاجرت سرمایه گذاری و همچنین اخذ اقامت بلاروس نیز از مزایای سرمایه گذاری در بلاروس می باشد.
هزینه زندگی در بلاروس معمولاً نسبت به کشور همسایه اش روسیه کمتر است و بسیاری این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند. معمولاً افرادی که از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند می توانند پس از پیدا کردن کار در بلاروس اقامت خود را اخذ کنند، البته در حین تحصیل ، نیز دانشجویان می توانند کار دانشجویی در بلاروس داشته باشند.

مزایای سرمایه گذاری در کشور بلاروس

در این قسمت به بررسی برخی مزیت های سرمایه گذاری در این کشور میپردازیم

۱- موقعیت جغرافیایی استراتژیک
۲- دسترسی مستقیم به بازارهای(بلاروس، روسیه، قزاقستان، ارمنستان، قرقیزستان)
۳- فعالیت های زیر ساختی توسعه یافته در بلاروس همانند: حمل و نقل، فنون نظامی و ارتباطات
۴- تصویب قانون مترقی در بلاروس
۵- تضمین حقوق و حراست از سرمایه گذاران در بلاروس
۶- جذب سرمایه گذاری و سیاست مالیاتی مطلوب
۷- حمایت دولت از سرمایه داران به شکل دادن ضمانت، مزایا و اولویت
۸- خصوصی سازی فرصت ها
۹- شش منطقه اقتصادی رایگان
۱۰- نیروی کار بسیار ماهر
۱۱- زندگی با کیفیت

 پروژه های سرمایه گذاری در بلاروس

درهای تمامی بخش های اقتصاد بلاروس بر روی سرمایه گذاری های خارجی به جز تولید سلاح، مواد مخدر و مواد سمی باز است.
سرمایه گذاران ممکن است شرکت های حقوقی در شعب خود که توسط نمایندگان اداره می شوند با سرمایه گذاری های خارجی را راه اندازی کنند.
لذا دولت اولویت و امتیازاتی در خصوص همکاری های دوجانبه مفید را در اختیار افراد قرار می دهد. رژیم های حقوقی خاص امکان سرمایه گذاری رایگان در مناطق اقتصادی، شهرهای کوچک و متوسط،، مناطق روستایی و پارک فناوری را برای افراد فراهم می کنند.

اولویت بندی سرمایه گذاری در بلاروس

اولویت بندی بخش ها و مناطق بلاروس برای سرمایه گذاری به صورت زیر می باشد :

صنایع دارویی ، صنایع بیوتکنولوژی، فناوری و مواد نانو ، تکنولوژی برتر در صنایع ، مواد جدید، صنایع نفت و مواد شیمیایی ، صنایع مهندسی مکانیک و ساخت ابزار و ماشین الات ، حمل و نقل زیر ساختی ، مهندسی عمرانساخت مصالح ساخت و ساز ، کشاورزی ، صنایع مواد غذایی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، گردشگری

اقامت کشور بلاروس از طریق خرید ملک

یکی دیگر از راه هایی که منجر به اقامت در بلاروس می شود خرید خانه در این کشور است که حداقل قیمت خرید این ملک می بایست ۱۵۰۰۰۰ هزار یورو باشد که در این صورت به شخص یک ویزای ۳تا۵سال را می دهند که هر ساله این ویزا مهر و تمدید می شود و لزومی به متندن شخص در این کشور هم وجود ندارد پس از اخذ اقامت در این کشور بعد از مدت ۵سال شخص تابعیت این کشور را میگیرد که به او و خانواده وی ویزای اروپا داده می شود و شخص بدون هیچ محدودیتی می تواند در این کشورهای اروپایی رفت آمد کند.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  ایتالیا

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  بلاروس خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور بلاروس می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   بلاروس برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 وکالت و مشاوره در اقامت کشور بلاروس  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (4)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور بلاروس و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  بلاروس  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
 ثبت شرکت در بلاروس با توجه به روابط حسنه و نوپای اقتصادی بین ایران و بلاروس و همچنین رابطه ای که از دیرباز میان ایران و کشورهای مشترک المنافع C.I.S برقرار بوده، گسترش روابط تجاری و اقتصادی فی ما بین ایران و کشور های مذکور در چارچوب قوانین تجارت بین المللی و قوانین حاکم بر کشور های مشترک المنافع می باشد. مدت زمان ثبت شرکت در بلاروس از ۱ تا ۲ روز می‌باشد و طی‌ این دو روز گواهی ثبت و اساس نامه با مهر تایید ارگانهای دولتی آماده میگردد.
برای افتتاح حساب بعد از ثبت شرکت در بلاروس و دریافت مدارک شرکت از ارگانهای دولتی اقدام میگردد و به غیر از گواهی ثبت و اساسنامه مدارک دیگری نیاز نیست و هیچ محدودیّتی برای باز کردن حساب در هیچ بانکی‌ نمی‌باشد حتی اگر صاحب یا صاحبان شرکت ایرانی‌ باشد بدلیل اینکه شرکت ثبت شده رزیدنت بلاروس می‌باشد، هم اكنون ۳۱ بانك تجاری از جمله دو بانک تی کی و افتخار با سرما یه بانک های ایرانی زیر نظر بانک ملی در بلاروس فعالیت می کنند. بلاروس بانک بزرگترین بانک از نظر سرمایه در بلاروس می باشد.

انواع شرکت های ثبت شده در بلاروس:

۱- شرکت مختلط سهامی عام که که تعداد سهام این نوع از سرکت نامحدود می باشد و فعالیت بازرگانی نامحدودی دارند.
۲- شرکت مختلط سهامی خاص که بیشترین نوع از شرکت های سهامی بلاروس هستند. سهام شرکت های سهامی خاص از قبل تعیین شده است.
۳- شرکت با مسوولیت محدود که این قسم از شرکت ها انعطاف زیادی ندارند و قوانین امنیتی شامل حال آن ها نمی شود.
۴- شرکت واحد در بلاروس که اکثرا شرکت های خارجی فعال در بلاروس این نوع از شرکت را ترجیح می دهتد. چراکه موسس شرکت واحد مالکیت همه چیز را بر عهده دارد.

مالکیت انحصاری:

در مالکیت انحصاری فرد و تجارت هر دو یکی هستند . به این معنا که فرد تجارت را ره اندازی می کند و خودش مسوول مدیریت و قراردادها و مسائل مالی می باشد . در این قسم از ثبت شرکت در کاندا فرد با  کلیه ی اموال شخصی خودش ضامن این واحد تجاری است و اگر واحد تجاری ورشکست شود شخص کلیه ی دارایی های خودش را از دست می دهد .

شراکت:

این قسم از تجارت به روش مالکیت انحصاری شباهت زیادی دارد . اما تفاوتهایی با با همدیگر دارند . از جمله اینکه دو یا بیشتر از دو شریک مالک واحد تجاری هستند . این نوع واحد تجاری شباهت زیادی به شرکت های تضامنی در ایران دارد . به این صورت که کلیه ی شرکا تا صد درصد اموال خود به صورت تضامنی مسوول واحد تجاری هستند و اگر این واحد تجاری ورشکست شود امکان این موضوع که کیله ی شرکا سرمایه ی خود را از دست بدهند زیاد است . از لحاظ تقسیم سود . سهم هریک از شرکا به شرکت های با مسولیت محدود شباهت دارد . به این معنا که هر شریک سهم الشرکه ی خود را دارد .

شرکت سهامی :

اکثرا شرکت های تجاری در کانادا به صورت شرکت های سهامی به ثبت می رسند . که هریک از این شرکت ها می توانند یک مالک و یا تعداد بیشتری مالک داشته باشند . مشکل این نوع از تجارت به این صورت است که راه اندازی این نوع از واحد تجاری هزینه بر است . راه  منطقی این است که برای راه اندازی این نوع واحد تجاری از وکیل رسمی و یک حسابدار مورد اطمینان کمک گرفت . و برای ثبت چنین شرکتی باید هزاران دلار سرمایه داشت و هزینه کرد . اما این قسم از ثبت شرکت  علی رغم پیچیدگی ها و هزینه های گزافی که دارد بهترین روش تجارت است .

مزایای ثبت شرکت در بلاروس:

۱- داشتن شبکه ی مناسب حمل و نقل
۲- بهره مند شدن از نیروی کار متخصص ارزان
۳- با ثبات بودن وضعیت سیاسی و اجتماعی
۴- رفتار اجتماعی مناسب و خالی از هرگونه نژاد پرستی
۵- امنیت بالا در مقایسه با اروپای شرقی
۶- نرخ پایین جنایت و فساد اداری

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در بلاروس:

۱- آدرس حقیقی شرکت ثبت شده
۲- مدارک اسکن شده ی سهامداران و مدیران شرکت
۳- دفتر نمایندگی باید از اداره ی مالیات کد بگیرد و مالیات را پرداخت کند
۴- پیروی از شرایط کار شرکت مادر

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در بلاروس :

۱- آدرس مکان شرکت ثبت شده در بلاروس
۲- اسکن مدارک سهامداران و مدیران
۳- دریافت کد مالیات و پرداخت مالیات
۴- پیروی از قوانین شرکت مادر
۵- پرداخت کلیه هزینه های بانک

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  بلاروس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزای  در کشور   بلاروس  پذیرا می باشد.
 اتباع ایرانی با گذرنامه معتبر، در صورت داشتن روادید جمهوری بلاروس می توانند به قلمرو جمهوری بلاروس وارد و یا از آن خارج شوند.

 در جمهوری بلاروس انواع روادید ورودی ذیل پیش بینی شده اند:

-B ترانزیت ، -C کوتاه مدت ، -D بلند مدت
 روادید ترانزیت بمنظور گذر از قلمرو جمهوری بلاروس صادر و به مدت ۲ شبانه روز از زمان ورود فرد خارجی به جمهوری بلاروس اعتبار دارد. روادید مذکور درصورت موجود بودن روادید معتبر کشورهای هم مرز جمهوری بلاروس در گذر نامه متقاضی و نیز تائید مسیر عبور از قلمرو جمهوری بلاروس ( تائیدیه بلیط ، برگ ماموریت و غیره) صادر میگردد.

روادید کوتاه مدت (یکبار ورود، دوبار ورود و کثیرالمسافره) مطابق با مدت درخواستی و حداکثر برای ۹۰ روز با اهداف ذیل صادر می گردد:

 انجام سفر تجاری: بر اساس دعوتنامه شخص حقوقی ثبت شده در جمهوری بلاروس، بر روی سربرگ و با قید عنوان کامل مرجع دعوت کننده، آدرس پستی و تلفن آن و همچنین تعهد رعایت مقررات اقامت در قلمرو جمهوری بلاروس توسط فرد خارجی، با مهر و امضای  مسئول دارای اختیار طرف دعوت کننده.
مهمانی : در صورت وجود اصل دعوتنامه از شخص دعوت کننده ( اعم از تبعه جمهوری بلاروس یا اتباع خارجی دارای اقامت دائم یا موقت )، مطابق با فرم مخصوص که توسط مراجع اداره اتباع و مهاجرت وزارت کشور جمهوری بلاروس صادر شده باشد
 جهانگردی: جهت دریافت روادید جهانگردی نیاز به داشتن دعوتنامه از شرکت جهانگردی معتبر بلاروسی مطابق با فرم مخصوص و با قید انوع خدمات جهانگردی که ارائه خواهند شد، رزرو هتل و غیره می باشد.
  تحصیلی : این نوع روادید بر اساس اصل دعوتنامه موسسه آموزشی جمهوری بلاروس صادر می گردد. روادید مذکور بمدت زمان کوتاه، بمنظور ورود اولیه دانشجو جهت مراجعه به موسسه آموزشی مربوطه برای دریافت اقامت تحصیلی بلند مدت ارائه میگردد.
روادید بلند مدت جهت ورود مکرر به جمهوری بلاروس با مدت اعتبار ۱ سال و حق اقامت تا ۹۰ روز در سال در صورت وجود اسناد و مدارک  تائید کننده همکاری دراز مدت فی مابین اشخاص حقوقی دو کشور صادر می گردد.
مدت زمان لازم برای صدور روادید عادی از ۳ تا ۵ روز کاری است. صدور روادید فوری با پرداخت هزینه مضاعف و ظرف یک شبانه روز در زمان اداری انجام می شود.

  جهت دریافت روادید مدارک ذیل باید به بخش کنسولی سفارت ارائه گردند:

۱-  دعوتنامه از شخص حقیقی یا حقوقی و شرکت های توریستی معتبر.
۲- یک نسخه فرم درخواست روادید (fa/eng) ورودی به جمهوری بلاروس (به زبان انگلیسی یا روسی)، همراه با یک قطعه عکس رنگی زمینه سفید یا آبی  با ابعاد عکس ۳٫۵×۴٫۵ ، که از تاریخ عکس نباید بیشتر از ۶ ماه گذشته باشد.
۳- سند مسافرت به خارج (گذرنامه).
۴- تصویر گذرنامه.
۵- بیمه نامه مسافرتی
۶-قبض پرداخت عوارض صدور روادید (پرداخت عوارض از طریق حواله به حساب بانکی سفارت در بانک ملی ایران شعبه کاشف انجام می پذیرد).

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  بلاروس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   بلاروس  پذیرا می باشد.

در کشور بلاروس شرایط مختلف باعث شده است که این کشور مقصد خوبی برای دانشجویان بین المللی شود که در متون زیر به این موضوعات اشاره خواهیم کرد:

۱) یکی از شرایطی که باعث می شود کشور بلاروس برای تحصیل کشور بسیار مناسبی باشد این می باشد که در کلیه رشته های فنی مهندسی، تخصص های پزشکی و علوم پزشکی پذیرش آسان انجام می شود.
۲) یکی از نکات حائز اهمیت در کشور بلاروس این می باشد که تمام دانشگاه های دولتی این کشور رنکینگ جهانی زیر ۶۰۰ جهانی را دارا هستند و از قدمت ۹۰ ساله برخوردار می باشند .
۳) در نظام آموزشی کشور بلاروس ۲۰ دانشگاه می باشد که از نظر وزارت علوم و بهداشت مورد تایید میباشد و این نکته باعث شده است که این کشور برای دانشجویانی که قصد تحصیل در مقاطع پزشکی را دارند کشور بلاروس برای تحصیل در این رشته بسیار مناسب باشد .
۴) کشور بلاروس به دلیل پایین بودن هزینه های تحصیل و همچنین زندگی نسبت به کشور های دیگر دلیلی شده است کشور بلاروس برای تحصیل بسیار مناسب باشد .
۵) کشور بلاروس از لحاظ امنیت کشور بسیار امنی می باشد و هیچ گونه تبعیض نژاد در این کشور دیده نمیشود .

هزینه های تحصیل در کشور بلاروس نسبت به هر مقطعی و هر رشته ای متفاوت می باشد به طور مثال تحصیل در رشته های پزشکی به شرح زیر می باشد :

۴۵۰۰ دلار هر سال برای تحصیل در رشته پزشکی به زبان انگلیسی
۵۰۰۰ دلار هر سال برای تحصیل در رشته دندان پزشکی به زبان انگلیسی
برای تحصیل رشته پزشکی به زبان روسی شرایط به صورت زیر می باشد :
۳۸۰۰ دلار هر سال برای تحصیل در رشته پزشکی به زبان روسی
۴۰۰۰ دلار هر سال برای تحصیل در رشته دندان پزشکی به زبان روسی
۳۶۰۰ دلار هر سال برای تحصیل در رشته داروسازی به زبان روسی
بین ۸۵ دلار تا ۱۲۵ دلار هزینه کرایه خوابگاه برای تحصیل در رشته پزشکی می باشد . هزینه های تحصیل در کالج های پزشکی مبلغی بالغ بر ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار می باشد .

هزینه سالانه رشته های مهندسی در دانشگاهای بلاروس نیز به صورت زیر می باشد :

۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های مهندسی به زبان روسی می باشد
۳۰۰۰ تا۳۵۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های مهندسی به زبان انگلیسی می باشد
۲۵۰۰ تا۵۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های معماری به زبان انگلیسی می باشد
۲۵۰۰ تا۴۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های معماری به زبان روسی می باشد
۲۵۰۰ تا۴۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته آی تی به زبان انگلیسی می باشد
۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته آی تی به زبان روسی می باشد
هزینه تحصیل در رشته های تربیت بدنی نیز به صورت زیر می باشد :
۲۰۰۰ تا۴۰۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های تربیت بدنی به زبان انگلیسی می باشد
۲۰۰۰ تا۲۵۰۰ دلار در سال هزینه تحصیل در رشته های تربیت بدنی به زبان روسی می باشد
در حال حاضر در دانشگاه های کشور بلاروس در حدود ۶۰۰۰ دانشجو بین المللی در حال تحصیل می باشند. هزینه های تحصیل در کشور بلاروس بسته به انتخاب دوره تحصیلی در حدود ۲۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰ $ می باشد . برای تمام دانشگاه ها و کالج های کشور بلاروس این امکان وجود دارد تا در خوابگاه های آن ها اقامت داشته باشید . کشور هایی که در بلاروس دانسجویی بین المللی ارسال نموده اند ؛ استرالیا، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، بلغارستان، ویتنام، غنا، آلمان، گرجستان، یمن، هند، اردن، ایران، عراق، اسپانیا، اسرائیل ، کامرون، چین، کویت، لتونی، لبنان، لیبی، لیتوانی، مقدونیه، مراکش، مولدووا، مغولستان، نپال، نیجریه، پاکستان، فلسطین، پرو، لهستان، روسیه، عربستان سعودی، سوریه، سودان، تاجیکستان، ترکیه، فرانسه، ازبکستان، اوکراین، استونی، سوئد، سریلانکا، امریکا .

 بورس ملی بلاروس :

اولین نوع بورسیه که در بلاروس طراحی شد و در بالاترین سطح قرار داده شده است ، بورسیه ملی بلاروس نام گرفته است . که در روز دانش آموز در روز ۱۷ نوامبر این بورسیه در دولت جایگذاری شد . این نوع بورسیه را به افتخار برجسته ترین رجل سیاسی و رهبر احیای دولت بلاروس ، استاد و دانشمند ، دبیر ملی BNR آموزش و پرورش ، موسس انجمن از مدارس بلاروس ، استاد و مدیر گروه BSU جغرافیا ، عضو رئیسه آکادمی علوم بلاروس (۱۹۱۸ ) به نام اسکاردی اسمولیتچ نیز نام گذاری شده است .
این نوع بورس با حمایت دولت مرکزی و موسسات آموزشی به دانشجو تعلق می گیرد و در صورتی که فرد بخواهد در زمینه فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی در راستای توسعه جامعه مدنی بلاروس تأثیر گذار باشد می تواند در خواست بورس را صادر نماید . اندازه بورس تحصیلی ۱۰۰۰۰۰۰ روبل در هر ماه می باشد . بورس تحصیلی برای ۱ سال و در مجموع صندوق کمک هزینه تحصیلی اولیه معتبر است ۰۰۰ ۰۰۰ ۱۲روبل است. درخواست برای کمک هزینه تحصیلی می تواند تا ۱۷ دسامبر هر سال جاری، با تکمیل فرم در اینترنت انجام پذیرد . صندوق کمک هزینه تحصیلی برای ۲۰۱۷ – ۱۲۰۰ (BYN 100 در هر ماه برای یک دوره ۱ در سال).
در صورتی که مطالب فوق ذکر در زمینه تحصیل در بلاروس مکفی نبود میتوانید با  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس گرفته و اطلاعات لازم را به دست آورید موکل و حقوقدان دکتر ملک پور سال ها در زمینه مهاجرت های کاری ، سرمایه گذاری و دانشجویی فعالیت نموده و تحقیقات گسترده ای را در این زمینه به انجام رسانده است و همواره با استفاده از کارشناسان و وکلای زبده جهت راهنمایی و مشاوره به پویندگان و پرسشگران در این زمینه حاضر و فعال بوده اند.

 وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  بلاروس

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در بلاروس (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور بلاروس  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  بلاروس.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور بلاروس  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از بلاروس  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور بلاروس  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور بلاروس  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور بلاروس 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور بلاروس  به شرح ذیل می باشد:

۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور بلاروس .

۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور بلاروس.

۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور بلاروس .

۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور بلاروس  .

۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و بلاروس .

هزینه های زندگی در  کشور بلاروس    

 بطور متوسط ۱۳۰ تا۲۰۰دلار در ماه است بعضا دانشجویان با ۱۲۰دلار نیز زندگی می کنند. هزینه ۱ دقیقه صحبت با موبایل حدود ۱۲ تومان است و بنزین اتومبیل ۶۰ سنت معادل ۶۰ در صد دلار و اتومبیل بسیار ارزان تر از ایران است .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور بلاروس   شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  بلاروس
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  بلاروس
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت بلاروسی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور بلاروس
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  بلاروس.    .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور بلاروس.    .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده بلاروسی در کلیه مناطق کشور  بلاروس.    .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  بلاروسی  در کلیه مناطق کشور بلاروس .   ..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور بلاروس    برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور بلاروس.    .
  ۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  بلاروس .   .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور بلاروس  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور بلاروس .   .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  بلاروس    به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور بلاروس.    .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور بلاروس .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور بلاروس.    .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور بلاروس .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور بلاروس.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور بلاروس.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور بلاروس .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور بلاروس.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور بلاروس.
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور بلاروس.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور بلاروس.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور بلاروس در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور بلاروس .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای بلاروس.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور بلاروس.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور بلاروس .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  بلاروس.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور بلاروس .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.