مهاجرت به برزیل ، اقامت برزیل ، اخذ ویزای برزیل ، گرفتن پاسپورت برزیل ، ثبت شرکت در برزیل ، گرفتن شریک تجاری در برزیل ، اخذ نمایندگی بین المللی در برزیل ، قبول وکالت در برزیل ، ، سرمایه گذاری در برزیل ، خرید و اجاره ملک در در برزیل ، ویزای تحصیلی در برزیل ، ویزای کاری برزیل ، امور بازرگانی در برزیل ، صادرات و واردات در برزیل ، خدمات بانکی و ارزی در برزیل ، نقل و انتقالات مالی ارزی برزیل ، خدمات بیمه ای برزیل ، رفع دیپورتی در کشور برزیل ، رفع ریجکتی ویزای برزیل

اخذ اقامت برزیل ، اخذ ویزای برزیل ، قبول وکالت برزیل ،مهاجرت برزیل ، گرفتن پاسپورت برزیل ، ثبت شرکت برزیل ، گرفتن شریک تجاری برزیل ، اخذ نمایندگی بین المللی برزیل ، سرمایه گذاری برزیل ، خرید و اجاره ملک برزیل ، ویزای تحصیلی برزیل ، ویزای کاری برزیل ، امور بازرگانی برزیل ، صادرات و واردات برزیل ، خدمات بانکی و ارزی برزیل ، نقل و انتقالات مالی ارزی برزیل ، خدمات بیمه ای برزیل ، رفع دیپورتی قرقیزستان، رفع ریجکتی برزیل ، گرفتن وقت سفارت کشور برزیل (شهرهای ريودوژانيرو ، سائوپائولو، برازيليا ، سالوادور، بلوهوريزونته)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (1)

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور برزیل را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  برزیل زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  برزیل می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  برزیل.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور برزیل.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور برزیل.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور برزیل.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور برزیل.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور برزیل.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور برزیل.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور برزیل.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور برزیل.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور برزیل.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور برزیل.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور برزیل پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  برزیل

 جمهوری فدراتیو برزیل دارای جمعیت: ۱۸۲.۸ میلیون وپایتخت آن  برازیلیا و نیز بزرگترین شهرآن  سائو پائولو و دارای  ۸.۵۵ میلیون کیلومتر مربع وسعت ونیز زبان رسمی آن  پرتغالی و دین رسمی آن  مسیحیت و صادرات آن  مصنوعات، سنگ آهن، قهوه، مرکبات و سایر محصولات کشاورزی می باشد .
برزیل محدوده‌ای وسیع از سواحل شرقی آمریکای جنوبی را اشغال کرده‌است و همچنین شامل مناطق بسیاری از مرکز این قاره نیز می‌شود. و با کشورهای اروگوئه در جنوب و آرژانتین و پاراگوئه در جنوب غربی همچنین با بولیوی و پرو در غرب و با کلمبیا در شمال شرقی همسایه‌است و با ونزوئلا و سورینام و گویان و در آنطرف آب با گویان فرانسه نیز در شمال مرز مشترک دارد. این کشور از شمال به نیمکره جنوبی کشیده شده‌است.
با این حال برزیل دارای پنج آب و هواست که عبارتند از گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب. آب و هوای استوایی به صورت بسیار بارز در شمال این کشور دیده می‌شود این مناطق به صورت واقعی فصل خشک ندارد و در واقع فصل خشک آنجا تنها کمتر از فصل بارانی بارش دارد اما آن میزان بارش هم قابل توجه‌است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور برزیل ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  برزیل  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  برزیل یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت اکراین عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت برزیل از طریق ثبت شرکت
۳- ۴- اخذ اقامت برزیل  از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت برزیل از طریق کار
۵- اخذ اقامت برزیل از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت برزیل از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور  برزیل

۱-  امکان خرید منقول و غیرمنقول ملک در برزیل .
۲-  امکان اخذ وام سرمایه گذاری با سود بسیار پایین .
۳-  امکان انتقال ارز به برزیل .
۴-  اجازه کار .
۵-  نزدیکی سطح مخارج زندگی در برزیل و ایران (ماهیانه حدوداً ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار) .
۶-  دارندگان پاسپورت برزیل بدون اخذ ویزا می توانند به ۱۵۵ کشور جهان سفر نمایند (حتی کشورهای حوزه ویزای شینگن) .
۷-  امکان تحصیل رایگان فرزندان مقیم در مدارس و دانشگاه های برزیل .
۸-  امکان تجارت با کشورهای قاره آمریکا و سایر کشورهای جهان .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   برزیل  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور برزیل  پذیرا می باشد.

سرمایه گذاری در برزیل

کشور برزیل از جمله کشور هایی است که در زمینه اقتصادی رو به پیشرفت می باشد. سرمایه گذاری در برزیل از جمله مواردی است که افراد تمایل به انجام آن دارند. افراد سرمایه گذار زمانی که شروع به فعالیت در کشور می نمایند سود آوری و پیشرفت برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است.
سرمایه گذاری در برزیل از موضوعاتی است ک باعث می شود افراد در کشور پیشرفت داشته باشند و بتوانند به اهداف خود برسند.
هدف فرد از سرمایه گذاری ایجاد شغل و سود آوری می باشد. فرد با ورود سرمایه به کشور و انجام اقدامات لازمه می تواند جهت اقامت در برزیل و در نهایت اخذ تابعیت برزیل اقدام نماید. افراد برای شروع سرمایه گذاری در کشور برزیل در ابتدا باید شرکت ثبت نمایند.
این شرکت باید به نام متقاضی اصلی باشد. و همه ی فر آند شرکت و انجام کار ها از طریق نفر اصلی انجام می گیرد. در ابتدا یک حساب بانکی به نام فرد در کشور مورد نظر یاز خواهد شد. میزان سرمایه گذاری و مبلغ وارد شده به کشور ۵۰۰۰۰ دلار می باشد. مبلغ وارد شده به حساب فرد در کشور برزیل انتقال پیدا می کند. در زمانی که در کشور باشید و به این پول نیاز باشد فقط فرد اصلی اجازه ی برداشت از این پول را خواهد داشت.

از معیار های اصلی جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در برزیل:

ورود سرمایه به میزان مورد نیاز
ایجاد شرکت در مناطق معتبر ( انتخاب مناطق باید طوری باشد که افراد بتوانند در آن قسمت سودهی داشته باشند. )
سرمایه کذار باید به رشد و اقتصاد کشور کمک کند
شرکتی که در کشور برزیل شروع به کار می کند باید یک سری اصول را رعایت نماید. این شرکت باید در یک زمان دو ساله ۱۰ شغل جدید را ایجاد نماید، در این صورت فرد می تواند جهت اقامت دائم اقدام نماید.

پروسه سرمایه گذاری در برزیل:

اگر قصد سرمایه گذاری در برزیل را دارید بهتر است بدانید که انجام سرمایه گذاری در برزیل نیازمند پروسه ای می باشد که این پروسه بدین صورت است که شخص متقاضی سرمایه گذاری در برزیل باید یک شرکت را ثبت نماید و آن فرد به عنوان صاحب شرکت باشد و پس از آن فرد باید یک حساب بانکی در برزیل را افتتاح نماید پس از افتتاح حساب و به ثبت رساندن شرکت فرد متقاضی باید سرمایه ای حداقل ۵۰۰۰۰  دلار را وارد شرکت نماید.

اخذ اقامت و تابعیت برزیل از طریق سرمایه گذاری:

اگر قصد مهاجرت به برزیل را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری در برزیل اقدام نمایید. سرمایه گذاری در برزیل یکی از انواع راههای مهاجرت می باشد که می توانید از این طریق به اقامت و تابعیت برزیل دست یابید در واقع برزیل جز معدود کشورهایی است که به افراد اجازه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل را می دهد به همین دلیل براحتی می توانید برای سرمایه گذاری در برزیل اقدام نمایید نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که پس از اینکه فرد متقاضی سرمایه گذاری در برزیل شرکت خود را به ثبت رساند پس از گذشت ۳ سال از فعالیت اقتصادی در برزیل فرد متقاضی می تواند اقامت دائم برزیل را اخذ نماید و پس از آن درخواست تابعیت برزیل را نماید و اقامت و تابعیت برزیل را از طریق سرمایه گذاری در برزیل اخذ نماید.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت های معتبر حقوقی اطلاعات کاملی را از سرمایه گذاری در برزیل اخذ نمایید همچنین این امکان را دارید که از مشاورین و وکیل مهاجرت به برزیل استفاده نمایید و اطلاعات کاملی در مورد  مهاجرت به برزیل و سرمایه گذاری در برزیل را اخذ نمایید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای برزیل:

۱- شناسنامه فرد متقاضی
۲- پاسپورت فرد متقاضی در صورتی که مدت اعتبار آن کمتر از ۶ ماه نباشد.
۳- دو قطعه عکس رنگی ۴x۶ از فرد متقاضی با زمینه سفید
۴- نامه تمکن مالی فرد متقاضی
۵- بیمه نامه سلامت فرد متقاضی
۶- گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی

مزایای سرمایه گذاری در برزیل:

سرمایه گذاری در برزیل برای افرادی که اقدام به سرمایه گذاری می نمایند مزایایی را دارد از جمله این مزایا بدین صورت است که فرد متقاضی مهاجرت به برزیل پس از سرمایه گذاری در برزیل اقامت دائم برزیل را اخذ می نماید و پس از آن براحتی و در هر زمانی که مایل بودند می توانند به کشور خود باز گردند و سپس به برزیل برگردند و هر زمان که مایل بودند در برزیل بمانند.
نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که اشخاصی که تابعیت برزیل را اخذ کرده اند به راحتی می توانند ویزای ۵ ساله برای ایالت متحده آمریکا اخذ نمایند و به آمریکا مهاجرت نمایند همچنین نکته مهم دیگر این است که این ویزای ۵ ساله آمریکا قابل تمدید نیز می باشد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  برزیل

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  برزیل خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور برزیل  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور برزیل  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور اکراین  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (3)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور برزیل  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  برزیل  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

روند ثبت شرکت در برزیل

معمولا افرادی که قصد ثبت شرکت در برزیل را دارند با تنوع شرکت ها برای ثبت مواجه هستند در این جا لازم است که به شما پیشنهاد شود برای ثبت شرکت در برزیل معمولا با ثبت شرکت با مسئولیت محدود آغاز شود و اساسنامه ی شرکت به دقت نگاشته شود  ولی معمولا روند ثبت شرکت در برزیل بدین گونه پیش میرود که چندی تن از سهام داران شرکت تبعه ی برزیل هستند و میزان آورده ی خود از شرکت سهم میبرند برای ثبت شرکت در برزیل میزان آورده ایی که لازم است پنجاه الی شصت هزار دلار است که این مبلغ جزو دارایی های فرد و شرکت به حساب می آید و بایستی نزد حساب معلومی که دارایی شرکت نشان داده شود زمانی که شرکت ثبت شد اقامتی که به فرد مهاجر داده میشود یک ساله است که این اقامت به مدت پنج سال تمدید میشود و بعد از آن فرد می تواند درخواست اقامت داییم از دولت برزیل داشته باشد به شرط این که نشان دهد در این پنج سال  شرکت فعالیت داشته است و این روند صوری نبوده است و حتی میتواند درخواست اقامت همراهان خود را نیز داشته باشد و برای آنها نیز اقامت داییم برزیل را درخواست کند وسپس این اقامت را دریافت نماید تمام جا به جایی های مالی بایستی از طریق بانک مرکزی برزیل انجام شود و این پول ها برای بار اول باید به مدت ۳۰ روز در بانک بماند و بعد از میتوانند این وجوهات برداشت کنند و مانند اشخاص برزیلی بتوانند از کمک هزینه های مالی بانک های برزیل استفاده کنند و حتی دریافت سود از پول خود نیز داشته باشند ولی شرکت با مسئولیت محدود که بیشتر مورد توجه است با همان یک عضو میتاند به ثبت برسد و روند ثبت نام شرکت و آدرس و محل سکونت را قید کند و شماره تلفن های شرکت را اعلام کند و میتواند با این روند به درخواست قامت برزیل بینجامد.

مزایای ثبت شرکت در برزیل

ثبت شرکت برزیل دارای مزایای زیر است:
۱-کسب و کار آنلاین در برزیل، یک صنعت سودآور است. برزیلی ها در حال حاضر ۱۳ میلیارد دلار در سال در اینترنت صرف می کنند، گرچه تنها ۴۰ درصد کشور دارای دسترسی به اینترنت هستند. با افزایش دسترسی به اینترنت، انتظار می رود که این بخش از اقتصاد به سرعت رشد کند.
۲-از سال ۲۰۱۳، ۵۲ درصد از جمعیت برزیل طبقه متوسط است. رشد سالانه تولید ناخالص داخلی ۶٪ نیز به این معنی است که درآمد خانواده افزایش می یابد؛ به این معنی که تقاضا برای محصولات و خدمات شرکت های خارجی به سرعت در حال افزایش است.
بخش گردشگری، خدمات و بخش زیربنایی به دلیل جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و بازی های المپیک ۲۰۱۶ فرصت های زیادی برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند.
برزیل یک مرکز تولید قابل بازیافت است که دومین بخش بزرگ صنعتی در آمریکای شمالی است و دارای فراوانی مواد خام ارزان از جمله آهن و زغال سنگ و همچنین منابع طبیعی مانند نفت خام است.
برزیل یکی از بزرگترین برنامه های انرژی تجدید پذیر در جهان است. برزیل ۲۵ درصد از اتانول جهان تولید می کند و با افزودن نیروگاه های زیست توده و نیروی باد به کشور، این کشور را تأمین می کند. در حال حاضر برزیل ۷۰ درصد کل انرژی باد در تمام آمریکای لاتین تولید می کند.
در برزیل، ۶۰ درصد کارکنان واجد شرایط سواد کامپيوتر هستند. این نرخ بسته به نوع کشوری که می خواهید این شرکت را بسازید متفاوت خواهد بود.
برزیل دارای چهار منطقه تجارت آزاد است که شرکت های خارجی را در زمینه معافیت / کاهش مالیات و قوانین تجارت انعطاف پذیر ارائه می دهد.
مزیت بعدی ثبت شرکت در برزیل، مالیات های منقضی برای توزیع سود سهام به غیر ساکنان، چه شرکت یا فردی، وجود ندارد.

مقررات ثبت شرکت در برزیل

به منظور تسهیل فعالیت های تجاری شرکت در برزیل، سرمایه گذاران باید مقررات زیر را در نظر بگیرند:
۱-بر اساس قانون شرکت ها، یک شرکت برزیلی باید حداقل یک مدیر و دو سهامدار از هر ملیتی داشته باشد.
۲- حداقل الزام سرمایه ای برای یک شرکت برزیلی وجود ندارد.
۳-هر شرکت مجاز است که گزارشات سالانه خود را برای تأیید جزئیات مربوط به شرکت برای ثبت نام عمومی از جمله اسم و آدرس همه مدیران، آدرس اصلی محل کسب و کار و جزئیات سهامداران و سهام آنها داشته باشد.
۴-یک شرکت خصوصی برزیل برای حفظ یک آدرس ثبت شده محلی است.
۵- هر شرکت خارجی باید یک نماینده قانونی برزیل را به عنوان حامی مالی عمل کند. این نماینده می تواند یک برزیل یا یک اقامت دائم باشد.
همه بخش ها در برزیل ۱۰۰٪ مالکیت خارجی را اجازه نمی دهند. مالکیت خارجی در خدمات بهداشتی، خدمات پستی، و صنایع هوا فضا و انرژی هسته ای محدود شده است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در برزیل

تعیین اسم شرکت که مورد درخواست ثبت در برزیل است.
نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و ملیت همه مدیران.
نام کامل و آدرس همه سهامداران
اشیاء شرکت، مشخص کردن فعالیت اصلی
مقدار سرمایه و تعداد سهام مشترک هر عضو
تمام اسناد امضا شده در خارج از کشور باید توسط کنسولگری برزیل تأیید شود
برای ثبت یک شرکت در برزیل، چهار هفته طول می کشد.
گواهی هویت (پاسپورت، کارت هویت ملی، گواهینامه رانندگی عکاسی).
گواهینامه آدرس مسکونی (صورتحساب گاز / برق یا صورت حساب بانکی / اعتباری در سه ماه گذشته)

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور برزیل

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور برزیل  پذیرا می باشد.

ویزای ترانزیت (گذری)

این نوع ویزا شامل افراد خارجی می‌باشد که به دلیل سفر خود نیاز دارند که از خاک برزیل گذر کنند. این ویزا می‌تواند برای مدت حداقل ۱ روز و حداکثر ۱۰ روز اعتبار داشته باشد و در مدت زمان اعتبار نیز فقط ۱ بار اجازه ورود و خروج به خاک برزیل داده می‌شود.
حداکثر مدت اقامت در برزیل با ویزای ترانزیت می‌تواند از ۱ تا ۱۰ روز ‌باشد.

ویزای توریستی (گردشگری)

این نوع ویزا شامل افراد خارجی می‌شود که قصد بازدید اقوام و آشنایان و یا به منظور تفریح و گردشگری به کشور برزیل سفرمی‌کنند. حداکثر مدت اعتبار مندرج در این نوع ویزا ۹۰ روز یعنی ۳ ماه می باشدکه فرد می‌تواند قبل از پایان اعتبار ۹۰ روزه، شخصا ویزای خود را برای ۹۰ روز دیگرتمدید کند. تمدید ویزا در دفاتر پلیس فدرال قابل انجام و پیگیری می‌باشد.
نکته: فرد خارجی با داشتن این نوع ویزا (توریستی) قادر به فعالیت‌های اجتماعی مانند تحصیل، اشتغال و دیگر موارد نمی‌باشد و فقط مجاز به اقامت در خاک برزیل به صورت گردشگر می‌باشد و بعد از اتمام ۲ دوره ۹۰ روزه یعنی ۱۸۰ روز (۶ ماه)می‌بایست خاک برزیل را ترک کرده و از کشور خارج شود.
حداکثر مدت اقامت در برزیل با ویزای توریستی ۶ ماه (۱۸۰ روز) می‌باشد

ویزای موقت

که دارای حالات مختلف زیر می‌باشد:
۳-۱:سفرهای فرهنگی و تحقیقاتی: که شامل حال محققین و پژوهشگران می‌شود. حداکثر مدت اقامت ۲ سال می‌باشد و تمدید مجدد برای ۲ سال دیگر نیز امکان‌پذیر است.
۳-۲: سفرهای تجاری و بازرگانی: شامل حال سرمایه‌گذاران و افرادی می‌شود که به قصد ایجاد امور تجاری و بازرگانی وارد برزیل می‌شوند. حداکثر مدت اقامت ۵ سال می باشد که البته مدت زمان ویزا بستگی به کشور مبداً و ملیت فرد خارجی دارد.
۳-۳: سفر هنرمندان و ورزشکاران: شامل حال فعالین بخش هنری و ورزشکاران می‌شود. حداکثر مدت اقامت ۹۰ روز می‌باشد که قابل تمدید برای ۹۰ روز دیگر نیز می‌باشد.
۳-۴: سفرهای دانشجویی: این نوع ویزا برای دانشجویان جهت اشتغال در مقاطع مختلف تحصیلی صادر می‌شود و مدت زمان اعتبار این نوع ویزا تا پایان مدت تحصیل می‌باشد. دارندگان این ویزا فقط مجاز به امور تحصیلی و آموزشی می‌باشند.
۳-۵: سفرهای شغلی و کاری: شامل حال افرادی می‌شود که به منظور همکاری و فعالیت در شرکت دولتی و یا خصوصی قصد سفر به برزیل را دارند. حداکثر زمان اقامت ۲ سال می‌باشد که قابل تمدید برای ۲ سال دیگر نیز می‌باشد.
۳-۶:سفرهای رسانه‌ای: این نوع ویزا برای فعالین بخش خبری، رادیو و تلویزیون می‌باشد که جهت فعالیت در کشور برزیل ساکن می‌شوند. حداکثر مدت زمان این ویزا با قابلیت تمدید نهایتا ۴ سال می‌باشد.
۳-۷: امور دینی و تبلیغاتی: این نوع ویزا مربوط به افرادی می‌باشد که به قصد امور دینی و تبلیغات توسط مراکز دینی به کشور برزیل دعوت شده و به فعالیت های دینی و پرورشی مشغول می‌شوند. حداکثر مدت اقامت در برزیل برای این افراد با قابلیت تمدید ویزا ۱ سال می‌باشد.

ویزای اقامت دائم

این نوع ویزا با هدف مهاجرت برای افراد خارجی صادر می‌گردد. مدارک و شرایط برای دریافت این نوع ویزا بسته به کشور مبدأ و ملیت شخص درخواست کننده، متفاوت می‌باشد که تمامی مراحل و راهنمایی‌های اولیه توسط سفارتخانه‌های برزیل در کشورهای مختلف ارائه می‌گردد.
نکته: باید توجه داشت که این نوع ویزا، از نوع ویزای دائم می‌باشد و نباید آن را با شهروندی و ملیت برزیلی اشتباه گرفت. فرد خارجی با داشتن این نوع ویزا، بدون در نظر گرفتن محدوده زمانی، مجاز به زندگی و فعالیت‌های اجتماعی و کاری در برزیل می‌باشد، ولی این فرد شهروند برزیل نمی‌باشد.

مدارک موردنیاز جهت اخذ ویزا

از کلیه‌ی مدارک باید یک سری کپی موقع تحویل پرونده موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت برزیل خواهد ماند.
کلیه‌ی مدارک فارسی باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده و به تائید وزارت امور خارجه رسیده باشد.
یک: شناسنامه ایرانی؛
دو: گذرنامه؛ اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بیشتر از پایان مدت زمان ویزای درخواستی باشد. کپی را باید از صفحات یک تا پنج گذرنامه و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر روادید خورده تهیه کنید.
سه: سه قطعه عکس رنگی
توجه: در صورتی که اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی روادید ذکر شده باشد، برای هر کدام از همراهان باید دو قطعه عکس رنگی در مدارک موجود باشد.
ویژگیهای ضروری عکس مورد نظر: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، کم‌تر از سه‌ماه پیش گرفته شده باشد، کاملاً با ظاهر فعلی صاحب عکس هم‌خوانی داشته باشد، در ابعاد ٤٠ در ٦٠ میلی‌متر،فاصله‌ی بین سطح بالای سر و چانه در تصویر صورت ٣٢ میلی‌متر.
چهار: آدرس محل سکونت، شغل و محل کار متقاضی به صورت کامل و دقیق.
پنج: در صورت اشتغال به کار، مدارکی که نشان‌گر شغل و اعتبار شغلی متقاضی باشد (مانند کپی روزنامه رسمی، پروانه کسب، گواهی اشتغال به کار به نام مسافر، میزان حقوق دریافتی، تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ رفت و برگشت)
شش: در صورت بازنشستگی از کار، گواهی بازنشستگی.
هفت: در صورت اشتغال به تحصیل در هر مقطعی، مدارکی که نشان دهد مشغول تحصیل در ایران هستید؛ مانند کارت دانشجویی معتبر و گواهی اشتغال به تحصیل.
هشت: اسناد رسمی منابع مالی؛ گواهی حساب بانکی به نام متقاضی با قید تاریخ افتتاح حساب. (میزان موجودی همراه با صورت گردش حساب
نه: رضايتنامه‌ی محضری اجازه‌ی پدر برای فرزندان همراه در گذرنامه‌ی مادر.
ده: اصل و کپی بلیط رفت و برگشت به مقصد برزیل.
یازده: اصل و کپی تائیدیه‌ی رزرواسیون هتل در برزیل برای کل مدت اقامت.
بررسی مدارک به منظور صدور روادید، حداقل یک هفته طول می‌کشد. گاهی ممکن است این زمان طولانی‌تر نیز باشد، ولی تا دو هفته بعد از تحویل مدارک معمولاً مشخص شده که شما واجد دریافت ویزای توریستی برزیل هستید و یا خیر.
هزینه صدور ویزا، ۱۰۰ دلار است و ممکن است با توجه به تاریخ سفر تغییر کند.
ویزا برزیل ۹۰ روز اعتبار دارد که طی این مدت می توانید ۱۵ روز در آن کشور اقامت کنید.
مدت لازم برای اخذ ویزا حداقل ۳۰ روز کاری است.
برای اخذ ویزا برزیل حتما باید رزرو هتل محل اقامت در آن کشور به سفارت ارائه شود.
اگر قصد سفر توریستی به برزیل را دارید بهتر است از طریق آژانس های مسافرتی با تور های برزیل به این کشور سفر کنید، چراکه هم در روند اخذ ویزا برزیل تاثیر مثبت دارد و هم مقرون به صرفه تر است.

مدارک لازم جهت اخذ اقامت

۱- ترجمه رسمی صفحات شناسنامه به زبان انگلیسی
۲-ترجمه رسمی کارت ملی
۳- ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه
۴- ترجمه رسمی مدارک تحصیلی مهارتی و سایر مدارک مرتبط
۵- ترجمه رسمی سند ازدواج
۶- شش قطعه عکس ۴×۳
۷- اخذ تأییدیه مدارک از سوی سفارت برزیل در ایران
۸- کپی تأیید شده صفحات پاسپورت

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور برزیل

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور برزیل   پذیرا می باشد.
با توجه به توسعه روزافزون صنايع در کشور برزيل، دولت طرح­هايی را نيز برای تربيت نيروهای متخصص در زمينه­ های مختلف اجرا نموده است. از جمله اين طرح، گسترش دانشگاهها، اعطای بودجه مناسب به دانشگاه­ها و پرداخت بورسيه تحصيلی به دانشجويان می­باشد. در حال حاضر برزيل در صدر باکيفيت ­ترين دانشگاههای آمريکای جنوبی قرار گرفته است.
در سال­های اخير، با توجه به عدم استقبال مناسب دانشجويان برزيلی، برخی رشته ها خصوصاً رشته های فنی دانشگاههای برزيل اقدام به جذب دانشجويان خارجی نموده­ اند.
در کشور برزيل سه نوع دانشگاه وجود دارد. دانشگاههای فدرال که بودجه آن­ها از طريق دولت مرکزی تأمين می­ شود. اين دانشگاهها معتبرترين دانشگاهها از نظر مردم و شرکت­های برزيلی است.
نوع دوم، دانشگاههای ايالتی هستند که بودجه آن از طريق دولت ايالتی تأمين می­شود و نوع سوم دانشگاههای خصوصی می­ باشند. تحصيل در دانشگاههای فدرال و ايالتی کاملاً رايگان بوده و در دانشگاههای خصوصی، شهريه برحسب دانشگاه، رشته و شهر متفاوت است.

تحصيل در مقطع ليسانس کشور برزيل:

طول دوره ليسانس در برزيل ۴ سال می­باشد. افراد برای ورود به دانشگاههای برزيل در مقطع کارشناسی، نيازمند مدارک قبلی آموزشی فرد می­باشند.
برای ورود به دانشگاههای کشور برزيل نيازمند مدرک زبان انگليسی می­ باشيد. افراد با داشتن مدرک زبان انگليسی می­توانند برای اين مقطع اقدام نمايند. دوره­ های کارشناسی در اين کشور به زبان پرتغالی می­باشد که افراد پس از ورود به کشور، امکان شرکت در دوره­های زبان پرتغالی را دارا می­باشند.
پذيرش در اين مقطع در برخی از دانشگاهها با برگزاری آزمون و در برخی ديگر از طريق بررسی شرايط متقاضی توسط گروه مورد بررسی قرار می­گيرد.
دانشجويان مقطع کارشناسی در کشور برزيل، حق کار دانشجويی بمدت ۱۰ ساعت در هفته را دارا می­باشند و با توجه به اين کار می­توانند برخی از هزينه­ های زندگی خود را پوشش دهند. هزينه­ های زندگی در کشور برزيل برای دانشجويان، حدود ۱۰،۰۰۰ دلار در سال می­باشد که شامل هزينه اجاره مسکن، غذا، رفت و آمد، بيمه و ساير هزينه­ هايی است که دانشجو مستلزم به پرداخت آنها ر زمان تحصيل در مقطع کارشناسی در کشور برزيل می­باشد.

تحصيل در مقطع فوق ­ليسانس در کشور برزيل:

طول اين دوره ۲ سال است و دانشجو علاوه بر گذراندن دروس مربوطه بايد پروژه تحقيقاتی خود را نيز ارائه دهد.
امتحانات ورودی کارشناسی ارشد به زبان انگليسی می­باشد و متقاضيان بايد مدرک زبان IELTS يا TOEFL را داشته باشند. متقاضيانی که از مدرک زبان انگليسی برخوردار می­ باشند می­توانند در کورس ۸ ماهه و ۴ ماهه کلاس­های زبان مؤسسه زبان آريانا پارس با گارانتی اخذ نمره­ی ۶ آيلتس ثبت­ نام کرده و از اطلاعات اساتيد اين مؤسسه بهره­ مند شوند.
کشور برزيل تنها کشور دنيا می­باشد که در مقطع کارشناسی ارشد در تمامی رشته­ ها به افراد بورس می­دهد. با توجه به اين نکته، برزيل انتخاب مناسبی برای ادامه تحصيل در مقطع کارشناسی ارشد می­ باشد. کشور برزيل برای دانشجويان مقطع کارشناسی ارشد (Master) بورسيه­ ای را معرفی کرده است که افراد با داشتن شرايط مناسب می­توانند برای اين بورسيه اقدام نمايند. بطور معمول حدود ۴۵۰ تا ۷۰۰ دلار بصورت ماهيانه به دانشجويان پرداخت می­شود که با توجه به هزينه­ های زندگی و تحصيل در کشور برزيل براحتی امکان زندگی و تحصيل کرد.
دروس به دو زبان انگليسی و پرتغالی ارائه می­شود. ولی افراد می­توانند در کلاس­هايی که به زبان پرتغالی می­باشند، شرکت کنند. کتاب­ها و امتحانات به زبان انگليسی می­باشد و در دوره­ کارشناسی ارشد، آموزش زبان پرتغالی جزو واحدهای درسی افراد می­باشد.

تحصيل در مقطع دکترا کشور برزيل:

پذيرش در اين مقطع نيازمند ارائه رزومه قوی در زمينه کاری مربوط و يافتن پوزيشن در دانشگاه می­باشد. در برخی موارد ارائه پروپوزال تحقيقاتی نيز مورد نياز است. طول اين دوره براساس رشته می­تواند ۳، ۴ يا ۵ سال باشد و دانشجو بايد پروژه خود را به همراه مقالات مربوطه ارائه دهد.
علاقه­ مندان به شرکت در دوره­های PHD کشور برزيل می­توانند برای بورس شدن در اين کشور اقدام نمايند. در حال حاضر کشور برزيل فرصت­های زيادی را برای بورسيه اعلام کرده است. به دانشجويان دکتری حدود ۱۰۰۰ دلار بصورت ماهانه بعنوان حقوق پرداخت شود.
کليه دروس در دانشگاه­های برزيل به زبان پرتغالی می­باشد. در برخی موارد بر حسب درخواست دانشجويان و يا استاد، دروس به زبان انگليسی ارائه می­شود. برخی دانشگاههای برزيل در هنگام پذيرش مخصوصاً  در مقطع دکتری تقاضای مدرک زبان انگليسی معمولاً معادل ۶ آيلتس کافی است، می­کنند. برخی از دانشگاه­ها يک مصاحبه از طريق اينترنت خواهند داشت. ارائه هيچگونه مدرکی جهت زبان پرتغالی مورد نياز نيست ولی در برخی موارد در حين مصاحبه در اين مورد سؤال خواهد شد.
پس از پذيرش دانشجو، کلاس­های آموزش زبان پرتغالی از سطح مبتدی تا پيشرفته برای دانشجويان خارجی برگزار خواهد شد. در مجموع مدرک زبان جهت اخذ پذيرش چندان مشکل مهمی به شمار نمی­آيد.
سيستم نمره­ دهی کشور برزيل از ۱۰۰ نمره می­باشد، بصورتی که نمره­ A  عالی و بين ۹۰ تا ۱۰۰ می­باشد و نمره مردود E می­باشد که زير ۶۰ است.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  برزیل

An aerial view of the city of Recife, northeastern Brazil, April 6, 2014. Recife is one of the host cities for the 2014 World Cup in Brazil. REUTERS/Paulo Whitaker (BRAZIL - Tags: SPORT SOCCER WORLD CUP TRAVEL CITYSCAPE) - RTR3K6Y7

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  برزیل  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اکراین .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور برزیل    و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اکراین  به برزیل  و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور برزیل  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور برزیل  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور برزیل

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور برزیل  به شرح ذیل می باشد:
۱-قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور برزیل .
۲-قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور برزیل  .
۳-قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور برزیل  .
۴-قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور برزیل .
۵-قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و برزیل .

هزینه های زندگی در  کشور برزیل

حدود قیمت آپارتمان مبله در محله های لوکس شهر
سوئیت  ۳۵ متری : ۲۳۰۰ رئال معادل ۵۹۰ دلار
آپارتمان ۵۰ متری : ۳۶۰۰ رئال معادل ۹۰۰ دلار

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور برزیل  شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در برزیل (7)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  برزیل  .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  برزیل  .
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت برزیلی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور برزیل  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  برزیل  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور برزیل  .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده برزیلی  در کلیه مناطق کشور  برزیل  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  برزیلی  در کلیه مناطق کشور برزیل  ..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور برزیل  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور برزیل  .
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  برزیل  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور برزیل  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور برزیل  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  برزیل  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور برزیل  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور برزیل  ..
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور برزیل  .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور برزیل  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور برزیل  .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور برزیل  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور برزیل  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور برزیل  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور برزیل  ..
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور برزیل  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور برزیل  .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور برزیل  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور برزیل  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای برزیل  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور برزیل  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  برزیل  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  برزیل  .
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور برزیل  .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.