مهاجرت به اکراین ، اقامت اکراین ، اخذ ویزای اکراین ، گرفتن پاسپورت اکراین ، ثبت شرکت در اکراین ، گرفتن شریک تجاری در اکراین ، اخذ نمایندگی بین المللی در اکراین ، قبول وکالت در اکراین ، ، سرمایه گذاری در اکراین ، خرید و اجاره ملک در در اکراین ، ویزای تحصیلی در اکراین ، ویزای کاری اکراین ، امور بازرگانی در اکراین ، صادرات و واردات در اکراین ، خدمات بانکی و ارزی در اکراین ، نقل و انتقالات مالی ارزی اکراین ، خدمات بیمه ای اکراین ، رفع ریپورتی اکراین ، رفع ریجکتی اکراین

اخذ اقامت اکراین ، اخذ ویزای اکراین ، قبول وکالت اکراین ،مهاجرت اکراین ، گرفتن پاسپورت اکراین ، ثبت شرکت اکراین ، گرفتن شریک تجاری اکراین ، اخذ نمایندگی بین المللی اکراین ، سرمایه گذاری اکراین ، خرید و اجاره ملک اکراین ، ویزای تحصیلی اکراین ، ویزای کاری اکراین ، امور بازرگانی اکراین ، صادرات و واردات اکراین ، خدمات بانکی و ارزی اکراین ، نقل و انتقالات مالی ارزی اکراین ، خدمات بیمه ای اکراین ، رفع دیپورتی اکراین ، رفع ریجکتی اکراین ، گرفتن وقت سفارت کشور اکراین ( شهرهای کی‌یف،  یالتا، زاپاروژیا،دنیپروپتروفسک،خرسون، سواستوپول و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اکراین را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  اکراین زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  اکراین می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  اکراین.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اکراین.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور اکراین.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور اکراین.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور اکراین.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور اکراین.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور اکراین.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور اکراین.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور اکراین.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اکراین.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور اکراین.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور اکراین پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  اکراین

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (2)

اوکراین در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. این کشور با وسعت ۶۰۳٫۶۲۸ کیلومتر مربع بزرگ ترین کشور در اروپا است.
کشور اکراین با کشورهای لهستان ، اسلواکی ، مجارستان ، رومانی ، مولداوی ، بلاروس و روسیه هم مرز است.
از لحاظ اقتصادی ، اوکراین یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی است. اوکراین دارای منابع طبیعی غنی است و به عنوان “پرستار اروپا شناخته شده است.”
کشور اوکراین از دشت های حاصلخیز مختلفی تشکیل شده است و بخش بزرگی از دشتهای شرق اروپا را در بر میگیرد بخش مرکزی اوکراین متشکل از دشت دنیپر بوده و جریان رودخانه دنیپر از شمال به جنوب در آن در جریان میباشد.
در جنوب اوکراین سواحل دریاهای سیاه و Azov و همچنین شبه جزیره کریمهقرار داشته که شامل زمینهای پست و کوه های کم ارتفاع میباشد.
غرب اوکراین به کوههای کارپات منتهی شدهکه منطقه ای بیش از ۲۴۰ کیلومتر (۱۵۰ مایل) را در بر میگیرد.آب و هوای کشور معتدل بوده و میزان بارندگی ۱۶ – ۲۴ اینچ (۴۰۰ میلی متر تا ۶۰۰ میلی متر) در سال است. زمستان معتدل با سرمای نه چندان شدید اما با بارش برف به طور منظم در همه جا به جز در منطقه جنوب میباشد.
در اوکراین کارخانه های ساختهواپیما و کشتی ، کامیون و اتوبوس ، ماشین و لوکوموتیو ، کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی ، ابزار دقیق و ماشین آلات کشاورزی ، تلویزیون و رادیو ، صنایع شیمیایی و منسوجات ، کالاهای مصرفی و مختلفی قرار دارد. بنادر اصلی اوکراین اودسا ، سیواستوپول،نیکلایو ، خرسون و کرچ میباشد.
اوکراین یک جمهوری دموکراتیک است. شهروندان رئيس جمهور منتخب خود ،پارلمان ، شهرداران و معاونان محلی ، شوراهای منطقه ای و شهرستان را توسط رای گیری انتخاب میکنند. قانون اساسی اوکراین مجموعه ۴۰ – ساعت کار در هفته و همچنین تضمین حق برخورداری از مرخصی سالانه برای شهروندان میباشد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور اکراین ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   اکراین پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  اکراین یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت اکراین عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت اکراین از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت اکراین از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت اکراین از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت اکراین از طریق کار

۵- اخذ اقامت اکراین از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور  اکراین

۱-  داشتن تمامی حقوق یک شهروندی اوکراینی
۲-  بدست آوردن پاسپورت اوکراینی در کوتاه ترین زمان ممکن
۳-  دریافت اجازه ی کار دائم
۴- دریافت تسهیلات بانکی و وام
۵- تسهیل در دریافت ویزا برای سفر به کشورهای دیگر اروپایی و امریکا
۶- وجود موقعیت های مناسب سرمایه گذاری
اگرچه اوکراین اوکراین جزء حوزه ی اتحادیه اروپا نیست ولی سیاست های خود را به نوعی چیده است که احتمال آن میرود در سالهای آتی با توجه به سرعت پیشرفت اقتصادی وارد این حوزه شود.

مهاجرت به اوکراین از طریق ویزای کار یا تخصص های معرفی شده

متخصص امور مربوط که رشته ی آنها اولویت مثبت کاریابی در اوکراین قرار دارد. افراد متخصص که مهاجرت کاری به اوکراین هستند، لازم است که منفعت کافی برای اقتصاد اوکراین داشته باشند و به شرط داشتن سایر شرایط قانونی امکان مهاجرت به اوکراین با ویزای کاری را خواهند داشت.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   اکراین   از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (7)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور اکراین پذیرا می باشد.
یکی از راه های کسب اقامت اوکراین، سرمایه گذاری است. حداقل سرمایه برای اخذ اقامت اوکراین ۱۰۰,۰۰۰ دلار آمریکاست. گذشته از مسئله اقامت و روش های کسب آن، اوکراین کشوری است که برای سرمایه گذاری دارای شرایط و موقعیت های تجاری خاص خود است. تقریبا تمامی نیروی کار افرادی تحصیلکرده و متبحر هستند، در صورتی که با مطالعه و تحقیق اقدام به سرمایه گذاری کنید، اوکراین جزو کشورهای کم ریسک در سرمایه گذاری محسوب میشود. موقعیت ژئوپلیتک، خاک حاصلخیز، صنایع قدرتمند، معادن با ارزش و عوامل متعدد دیگری اوکراین را به محلی مناسب برای سرمایه گذاری خارجی تبدیل کرده است.

انواع راه های سرمایه گذاری در اوکراین :

۱ – خرید اموال منقول و غیرمنقول به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم
۲- راه اندازی کسب و کار بر طبق اصول و قوانین تولید قرارداد در اوکراین
۳ – مشارکت صد درصدی در تاسیس و راه اندازی یک شرکت یا خریدن سهام شرکت ها
۴ – خریدن حق مالکیت در این کشور
۵ – صورت های دیگر سرمایه گذاری در این کشور که مطابق قانون اوکراین منع نشده باشند .

نقاط قوت سرمایه گذاری در این اوکراین عبارتند از :

۱- یکی از بزرگترین بازارهای اروپا با ۴۷ میلیون مصرف کننده می باشد .
۲- یک دولت طرفدار سرمایه گذاری در صدد اصلاح فضای سرمایه گذاری در این کشور است .
۳- یک سیستم آموزش و پرورش خوب .  اوکراین در جهان برای متخصصان در رتبه چهارم است .
۴- موقعیت جغرافیایی استراتژیک ، این کشور در تقاطع اروپا ، روسیه و آسیا واقع شده است .
۵- حضور سرمایه گذاران مانند غذاهای شبه کرافت ، کوکا کولا ، هیولت پاکارد ، شرکت کارگیل ، کناف ، بانک Raiffeisen Aval ، اعتباری Agricole و بسیاری دیگر .
۶-  تقویت و اصلاح بخش بانکی

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  اکراین

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  اکراین خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور اکراین  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور اکراین  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور اکراین  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور اکراین  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  اکراین  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

ثبت انواع شرکت در کشور اکراین

شرکت با مسوولیت محدود که نام دیگر آن LLC می باشد. این نوع ثبت شرکت یکی از مشهورترین و معروف ترین ویزاهای ثبت شرکت می باشد که افراد زیادی از این طریق اقدام می نمایند. اگر قصد ایجاد یک شرکت LLC را دارید نیاز مند یک اساسنامه خواهید بود.
نوع دوم شرکت سهامی JSC می می باشد که به شرکت سهامی عمومی و خصوصی تقسیم می شود.

دفتر مجازی

آدرس قانونی استاندارد
در دفتر مجازی افراد نیاز به یک منشی خواهند داشت و تمام امور اداری از طریق منشی انجام خواهد داشت. خدمات دفتر مجازی بیشتر و پیچیده تر از آدرس قانونی استاندارد می باشد. شرکتی که در کشور اوکراین شروع به کار می کند، باید حداقل ۵ کارمند داشته باشد که میزان سهام شرکت ۱۰۰ می باشد.
از موضوعات مهم این است که مدیر عامل شرکت نمی تواند یک ایرانی باشد باید حتما یک فرد اوکراینی باشد، یک سری از شرکتها وجود دارند که که می تواند به افراد مدیر عامل معرفی نمایند و این افراد را به طور کامل تایید می نمایند.
حداقل سرمایه ای که افراد باید وارد شرکت نمایند، ۱۰۰۰۰ هزار دلار آمریکاست. البته فردی که تمایل به افتتاح شرکت دارد، باید حداقل نیمی از سرمایه را در ابتدا وارد شرکت نماید و مبالغ دیگر را می تواند بعد از افتتاح شرکت و در پروسه ی ثبت شرکت در طی یکسال وارد شرکت نماید.

مراحل کلی و جمع بندی ثبت شرکت در اوکراین

۱- ثبت شرکت و اعلام نام برای ثبت شرکت
۲- اعلام آدرس مخصوص شرکت که باید آدرسی به اداره ی ثبت حتما اعلام شود
۳- گرفتن کارت شناسایی مخصوص اوکراین و انجام امور مالیاتی مربوط به شرکت
۴- اعلام تمکن مالی جهت ثبت شرکت
۵- ایجاد حساب بانکی در کشور اوکراین و انتقال پول از حساب خود به حساب شرکت در اوکراین
۶- زمان افتتاح حساب فرد می تواند مقدار پول را بانک های محلی اوکراین، روبل روسیه، یورو و یا دلار آمریکا باز نمایند.
(مدت زمان ثبت شرکت از ۲۰ روز تا یک ماه کاری می‌باشد،پس از ثبت شرکت کلیه مدارک ثبتی و بانکی‌در اختیار سهامداران قرار می‌گیرد.)

شرایط و قوانین ثبت شرکت در اوکراین

 جهت انجام ثبت نام به عنوان یک فرد خارجی و شخصی که قصد تاسیس شرکت را دارد می بایست:
۱- به صورت قانونی در اوکراین اقامت داشته باشد.
۲- در عرض ۱۰ روز برای مشخص شدن مکان اقامت و به محض رسیدن نیز ثبت نام کرده باشد.
۳- پس از گذشت ۶ ماه از تاریخ ثبت نام در این مکان اقامت داشته باشد.
۴- کارت شناسایی اوکراینی را در اختیار داشته باشد.
۵- تمامی مدارک خود را به سازمان ثبت اسناد ارائه دهد

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در اوکراین

۱- سند گذرنامه (سندی که میبایست به زبان اوکراینی نیز ترجمه گردد)
۲- قدرت وکالت
۳- در اختیار داشتن کارت شناسایی اوکراینی
۴- در اختیار داشتن یک آدرس حقوقی که در قرارداد میبایست ذکر شود.

مراحل ثبت شرکت در اوکراین

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (4)

۱- مشورت در خصوص فرایند ثب نام در LLC or PE به همراه یک موسس خارجی
۲- همیاری در خصوص اخذ POA؛ کارت شناسایی؛ توافق های صورت گرفته در خصوص عقد قرارداد.
۳- آماده کردن و یا ارسال تمامی اسناد مورد نیاز
۴- ارسال تمامی مدارک تکمیل شده به سازمان ثبت دولتی

اسناد مورد نیاز برای ثبت شرکت در اوکراین

۱- دادن درخواست به وزارت اقتصاد و توسعه و بازرگانی برای ثبت شرکت های نمایندگی.
۲- این درخواست موارد ذکر شده در ذیل را در بر می گیرد:
۳- نام نهاد خارجی
۴- نام کشوری که نهاد خارجی در کشور قرار دارد
۵- منطقه تجاری در نهاد خارجی
۶- ارائه شماره تلفن و فکس
۷- شهری که شرکت نمایندگی در آن ایجاد شده است (آدرس جدید بایستی در آن ذکر شود)
۸- شهرهای خاصی که شعب خاصی در آن وجود دارد.
۹- تعداد افراد خارجی که قصد کار کردن در شرکت های نمایندگی را دارند.
۱۰- تاریخ تاسیس نهاد خارجی
۱۱- همکاری با نهاد خارجی
۱۲- تعداد افراد استخدام شده در نهادهای حقوقی
۱۳- ارائه جزئیات بانکی
۱۴- ذکر تمامی اهداف و هدف از مهاجرت؛ ارائه اطلاعاتی در خصوص روابط تجاری و شرکای اوکراینی و منظره همکاری.
بدون شک همچنان اطلاعات و آگاهی هایی برای اقدام قاطع وجود دارد که با خبر شدن از آن ها کمک شایانی به روند ثبت شرکت به شما می کند؛ شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس حاصل نمائید.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور ایتالیا

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور اکراین  پذیرا می باشد.

مدارک جهت اخذ ویزای اوکراین :

اصل پاسپورت +دو قطعه عکس۳x۴ +گواهی حساب بانکی به لاتین مبلغ ۱۵ میلیون تومان +گواهی اشتغال بکار ترجمه شده + کپی شناسنامه صفحه اول و دوم +رزرو بلیت + مصاحبه+چک ضمانت ۲۰ میلیون تومانی

شرایط ویزا برای سفر به کشورهای خارجی ۲ گونه است

 

ویزا انواع مختلفی دارد که براساس هدف اعلام شده از سوی شما و ارائه مدارک برای اثبات آن صادر می‌شود. ویزاهای رایج عبارتند از: ویزای توریستی،‌ دانشجویی،‌ تجاری، ‌پژوهشی و…‌ پس اکیدا توصیه می‌کنیم از ابتدا باید روادید دریافت شده توسط مسافر مناسب فعالیت مورد نظر (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر) باشد. در غیر این صورت ممکن است مسافر در طول سفر دچار مشکلات احتمالی شود.

ویزا و انواع آن

ویزا می‌تواند به صورت singleصادر شود که در این صورت به شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می‌دهد. همچنین‌ ویزای شما ممکن است multiple باشد که به این ترتیب، شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.
پس اگر نیاز به مسافرت بعدی به کشور مورد نظر خود را دارید، به خاطر این‌که مجبور نباشید برای سفر بعدی ویزا بگیرید، سعی کنید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت multiple بگیرید.
نکته مهم: که ‌‌باید به آن اشاره کرد، قانون عدم امکان تمدید ویزا برای ویزاهای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار است، البته در مواردی خاص مانند مشکلات پزشکی این کار انجام می‌شود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور اکراین

Aerial panorama of Verkhovna rada of Ukraine, Kiev. Administration of parliament Ukraine

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور اکراین  پذیرا می باشد.
اوکراین کشوری است که امکان تحصیل به زبان انگلیسی را به متقاضیان این کشور اعطا می نماید ولیکن با توجه به این نکته که این کشور عضو اتحادیه اروپا نمی باشد و از قوانین مهاجرتی کاملا مستقلی برخوردار است فلذا مناسب افرادی می باشد که قصد عزیمت به مقصد دیگری را پس از اتمام دوره تحصیل در این کشور دارند.

تحصیل در مقطع لیسانس کشور اوکراین

با توجه به پائین بودن سطح آموزشی مقطع لیسانس کشور اوکراین  توصیه می شود جهت تحصیل در مقاطع بالاتر در این کشور اقدام فرمایید. مقطع لیسانس در کشور اوکراین ۴ ساله است افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره ۴ ساله لیسانس به زبان اوکراینی و روسی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان اوکراینی تاپفک را داشته باشد. (در کشور اوکراین فرصتی به دانشجویان اعطا می شود تا دوره تاپفک را سپری کنند)

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور اوکراین مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ دلار به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمد های حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اوکراین

اوکراین کشوری است که هزینه تحصیل در آن پائین می باشد ولی دانشگاه های کشور اوکراین جزء دانشگاه های برتر دنیا به حساب نمی آیند. بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر نظیر دکترا کشور اوکراین را برای اتمام دوره فوق لیسانس خود انتخاب می کنند، چرا که می توانند شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند. دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور اوکراین دو ساله است .

زبان تدریس

دروس دانشگاهی کشور اوکراین به سه صورت اوکراینی، روسی و انگلیسی تدریس می شوند. متقاضیان اخذ پذیرش تحصیلی به زبان اوکراینی و روسی، می بایست مدارک دال بر تسلط به این زبان را به دانشگاه ارائه نمایند. در کشور اوکراین کلاس های زبان تاپفک به مدت ۹ ماه برگزار می شود که به عنوان پیش دانشگاهی محسوب می شود. ذکر این نکته لازم است که ابتدا درباره زبان تدریس رشته ی مورد نظر خود اطلاعات کسب کرده، سپس در دوره های زبان ثبت نام نمایند. دوره تاپفک به زبان اوکراینی و زبان روسی می باشد که افراد در ابتدا باید یکی از زبان ها را انتخاب نمایند.

حق کار

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور اوکراین مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی را دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ دلار به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

تحصیل در مقطع دکترای کشور اوکراین

کشور اوکراین همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان، شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور اوکراین به ۲ صورت، تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند، صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگا ههای کشور اوکراین می باشد، همانند اخذ پذیرش د مقطع فوق لیسانس کشور اوکراین می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور اوکراین برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند، حقوق ماهیانه به میزان تقریبا ۲ هزار دلار را مدنظر قرار می دهد، لذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور اوکراین در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیلی مقطع دکترا در کشور اوکراین فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نماید :

۱- در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲- اخذ مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
۳- جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴- داشتن تألیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
۵- داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده،می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

 حق کار

دانشجویان مقطع دکترا کشور اوکراین مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اکراین

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اکراین (6)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اکراین  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اکراین .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اکراین  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اکراین  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اکراین.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اکراین  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اکراین

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اکراین  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اکراین .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اکراین.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور اکراین.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اکراین.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اکراین.

هزینه های زندگی در  کشور اکراین

به منظور راحتی زندگی ، دانشجویان باید در حدود ۲۰۰۰ دلار در سال برای مواد غذایی و هزینه های جانبی در نظر داشته باشند. مبلغ عنوان شده تقریبی بوده و بسته به نوع زندگی دانشجویی متفاوت است.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور اکراین  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  اکراین.
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  اکراین.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت اکراینی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور اکراین.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  اکراین.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور اکراین.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اکراینی در کلیه مناطق کشور  اکراین.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  اکراینی  در کلیه مناطق کشور اکراین..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اکراین برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اکراین.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  اکراین.
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور اکراین توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور اکراین.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  اکراین به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اکراین .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اکراین..
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور اکراین.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اکراین.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اکراین.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اکراین.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اکراین.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور اکراین.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اکراین..
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اکراین.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اکراین.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اکراین   در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اکراین.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اکراین.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اکراین.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  اکراین.
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  اکراین.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اکراین.
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.