مهاجرت به افریقای جنوبی ، اقامت افریقای جنوبی ، اخذ ویزای افریقای جنوبی ، گرفتن پاسپورت افریقای جنوبی ، ثبت شرکت در افریقای جنوبی ، گرفتن شریک تجاری در افریقای جنوبی ، اخذ نمایندگی بین المللی در افریقای جنوبی ، قبول وکالت در افریقای جنوبی ، ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی ، خرید و اجاره ملک در در افریقای جنوبی ، ویزای تحصیلی در افریقای جنوبی ، ویزای کاری افریقای جنوبی ، امور بازرگانی در افریقای جنوبی ، صادرات و واردات در افریقای جنوبی ، خدمات بانکی و ارزی در افریقای جنوبی ، نقل و انتقالات مالی ارزی افریقای جنوبی ، خدمات بیمه ای افریقای جنوبی ، رفع دیپورتی در کشور افریقای جنوبی ، رفع ریجکتی ویزای افریقای جنوبی

اخذ اقامت افریقای جنوبی ، اخذ ویزای افریقای جنوبی، قبول وکالت افریقای جنوبی،مهاجرت افریقای جنوبی، گرفتن پاسپورت افریقای جنوبی، ثبت شرکت افریقای جنوبی، گرفتن شریک تجاری افریقای جنوبی، اخذ نمایندگی بین المللی افریقای جنوبی، سرمایه گذاری افریقای جنوبی، خرید و اجاره ملک افریقای جنوبی، ویزای تحصیلی افریقای جنوبی، ویزای کاری افریقای جنوبی، امور بازرگانی افریقای جنوبی، صادرات و واردات افریقای جنوبی، خدمات بانکی و ارزی افریقای جنوبی، نقل و انتقالات مالی ارزی افریقای جنوبی، خدمات بیمه ای افریقای جنوبی، رفع دیپورتی افریقای جنوبی، رفع ریجکتی افریقای جنوبی، گرفتن وقت سفارت کشور افریقای جنوبی ( شهرهای ژورهانسبورگ یا گائوتنگ ، کیپ تاون یا کیت غربی ، دوربان یا کوازولوناتال ، پرتوریا یا گائوتنگ ، پورت الیزابت یا کیپ شرقی )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

65050094 - large south african flag with the sun shining from behind

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اکراین را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  اکراین زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  افریقای جنوبی  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  افریقای جنوبی  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور افریقای جنوبی  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور افریقای جنوبی  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور افریقای جنوبی  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور افریقای جنوبی  .
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور افریقای جنوبی  .
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور افریقای جنوبی  .
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور افریقای جنوبی  .
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور افریقای جنوبی  .
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور افریقای جنوبی  .
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور افریقای جنوبی  .
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور افریقای جنوبی  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  افریقای جنوبی 

 کشور آفریقای جنوبی همان طور که از نامش پیداست در جنوبی‌ترین نقطه قاره آفریقا واقع شده است. کشوری که در درون خود کشوری دیگر را جای داده است.
جمهوری آفریقای جنوبی در جنوب آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند قرار دارد.آفریقای جنوبی با کشورهای نامیبیا، بوتسوانا، زیمبابوه، موزامبیک، سوازیلند و لسوتو همسایه است و در حقیقت لسوتو را در درون خود جای داده است.
بسياري از نواحي غربي نيمه كويري است, در حالي كه شرق اين سرزمين بيشتر پوشيده از علفزار استوايي (ولد) است. رودهاي مهم: اورانژ، ليموپو، وال. ولواس بي سرزميني محصور در ساحل ناميبيا است. آب و هوا: افريقاي جنوبي آب و هوايي نيمه بلندترين نقطه: اينجا سوتي، ۳۴۰۸ متر استوايي دارد كه تنوع منطقه‌اي آن بسيار زياد است، گرمترين مدت سال بين دسامبر و فوريه است. بالاترين ميزان بارندگي در ساحل شرقي روي مي‌دهد، ولي بيشتر اين سرزمين خشك است.
این کشورتنها كشور در جهان است كه داراي سه پایتخت متفاوت مي باشد . قوه  مجریه در پرتوریا، قوه مقننه (پارلمان) در کیپ تاون و قوه  قضائیه در بلوم فونتین قرار دارد و پرجمعیت‌ترین شهر آن ژوهانسبورگ مي باشد .
شهرهای مهم: بلوم فونتین (پایتخت قضایی) ،ژوهانسبورگ، دوربا، سووتو ، پورت ، آفریقای جنوبی تاریخ متفاوتی را نسبت به دیگر کشورهای آفریقایی تجربه کرده است. مهاجرت اروپایی‌ها به آن و موقعیت استراتژیک دریایی آن سبب شد تاریخ پرفراز و نشیبی را داشته باشد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور افریقای جنوبی  ( گرفتن پاسپورت )

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   افریقای جنوبی  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  افریقای جنوبی  یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت اکراین عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق ثبت شرکت
۳- اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق کار
۵- اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت افریقای جنوبی  از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور  افریقای جنوبی 

۱- عدم نیاز به مدرک زبان انگلیسی جهت مهاجرت
۲- حقوق بالا در برخی از رشته های شغلی
۳- پروسه ساده  به همراه ریزه کاری های زیاد
۴- کوتاه بودن پروسه از ابتدا تا انتها که حدود  ۶ الی ۹ ماه می باشد
۵- زبان انگلیسی در این کشور زبان اول می باشد
۶- امکان زندگی خوب برای زوجین در صورتی که فقط یک نفر کار کند
۷- امکانات بسیار بالای این کشور

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   کشور  افریقای جنوبی  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )  

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور کشور  افریقای جنوبی  پذیرا می باشد.
 یکی از بهترین روش های مهاجرت، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در افریقای جنوبی است، زیرا از این طریق علاوه بر کسب سود و منفعت، می توان با رعایت مقررات کشور مقصد و پرداخت مالیات های مربوطه، نسبت به کسب اقامت دائم نیز اقدام نمود. سرمایه گذاری آفریقای جنوبی یکی از بهترین گزینه ها برای اشخاصی است که علاقه مند به سرمایه گذاری در کشوری خارجی هستند، زیرا این کشور، اقتصادی رو به رشد داشته و نیازمندِ

ویزای سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی

کسانی که قصد گرفتن اقامت دائم در آفریقای جنوبی دارند، باید ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند.
متاسفانه مجوز سرمایه گذاری برای آفریقای جنوبی وجود ندارد، اما راه حل های جایگزین مانند مجوز استقلال مالی در دسترس است.
 مجوز سرمایه گذاری معمولاً مسیری فوری برای اخذ اقامت دائم در یک کشور است اما مهاجر باید سرمایه گذاری قابل توجهی داشته باشد. این سرمایه گذاری باید از وجوه حاصل شده در خارج از کشور مقصد باشد و شما باید برای مدت قابل توجهی از زمان در کشور مقصد خود سرمایه گذاری کنید.
مجوز استقلال مالی نیازبه هیچ گونه سرمایه گذاری ندارد، و در واقع انتقال پول به آفریقای جنوبی ضروری نیست.
بنابراین شما از همان مزایای مجوز سرمایه گذاری یعنی حق اقامت دائم برخوردار می شوید.
معیارهای مقدماتی برای مجوز استقلال مالی
این مجوز به افراد دارای ارزش خالص بالا اعطا می شود. با این حال این سطح ارزش خالص بالا برای بسیاری از افراد با داشتن ارز ارزشمندتر دست یافتنی است.
متقاضیان باید ارزش خالص ۱۲ میلیون راند از دارایی های خود را اثبات کنند.
 برخلاف بسیاری از کشورها که در آن نیاز به خرید ملک و مانند آن دارید، در آفریقای جنوبی هیچ گونه تعهدی از این دست وجود ندارد. علاوه بر این، هیچ محدودیتی وجود ندارد و پس از دریافت مجوز شما می توانید با توجه به تمایل خود هر گونه فعالیتی مانند شروع یک کسب و کار و یا راه اندازی تجارت داشته باشید.
و همینطور نیاز نیست که به طور دائم در آفریقای جنوبی اقامت کنید، تنها باید اطمینان حاصل شود که شما حداقل یک بار در هر ۳ سال به آفریقای جنوبی سفر می کنید.
به دو روش امکان پذیر است، یا با ثبت درخواست مجوز استقلال مالی برای همسر خود و یا اینکه منتظر بمانید تا مجوز برای متقاضی اصلی صادر شود و پس از آن به عنوان همسر او درخواست دهید.
برای ثبت درخواست خود باید هزینه های زیر را بپردازید، هزینه ارائه و ثبت درخواست ۲۸۷۰ راند و که تنها پس از صدور مجوز با هزینه ۱۲۰۰۰۰ راند قابل پرداخت است.
حداقل سرمایه گذاری برای درخواست ویزای تجاری در آفریقای جنوبی
یکی از اهداف ویزای تجاری برای جذب سرمایه گذاری خارجی در آفریقای جنوبی و بنابراین ورود منابع مالی خارجی یکی از معیارهای اصلی است. حداقل سرمایه گذاری لازم برای پذیرش درخواست ویزای تجاری به لازم است.
 کسانی که به دنبال راه اندازی و یا خرید نوعی فعالیت تجاری در آفریقای جنوبی باشند می توانند برای ویزای تجاری درخواست دهند. ویزای تجاری برای افراد چمد ملیتی که در پی افتتاح شعبه جدیدی از کسب و کار خود در آفریقای جنوبی باشند، مناسب نیست.
در صورت اعطای ویزای تجاری، متقاضی می تواند فعالیت خود را شروع کند. لازم به ذکر است که همسر یا شریک زندگی متقاضی می تواند در این فعالیت ها البته نه به عنوان کارمند، شرکت کند. علاوه بر این، ویزای تجاری محدود به تجارت های خاص است و دارندگان آن نمی توانند بدون اخذ ویزاهای مورد نیاز دیگر، کسب و کارهای بیشتری راه اندازی کنند.

حداقل معیارهای سرمایه گذاری برای ویزای تجاری در آفریقای جنوبی

حداقل سرمایه گذاری ۵ میلیون راند مورد نیاز است. در صورتی که پول نقد نباشد، سهم سرمایه معادل آن که شامل ماشین آلات جدید و یا تجهیزات و یا پول نقد می شود، لازم است.

این سرمایه گذاری باید شرایط زیر را داشته باشد:

در خارج از آفریقای جنوبی به دست آمده باشد؛ وصرف راه اندازی کسب و کار و یا سرمایه گذاری در کسب و کارهای موجود در آفریقای جنوبی شده باشد
 تایید مبلغ سرمایه گذاری باید با استفاده از گواهی تایید حسابداران با تجربه باشد. این گواهی باید از طرف حسابداران ثبت شده در موسسه حسابداران آفریقای جنوبی صادر شود.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  کشور  افریقای جنوبی   

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (4) 

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  کشور  افریقای جنوبی  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کشور  افریقای جنوبی  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور کشور  افریقای جنوبی  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور کشور  افریقای جنوبی  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور کشور  افریقای جنوبی  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور  افریقای جنوبی  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  کشور  افریقای جنوبی  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

۱- تکمیل فرم آنلاین درخواست ثبت شرکت در آفریقای جنوبی.
۲- تکمیل فرم آنلاین تعیین نام شرکت که درخواست ثبت در آفریقای جنوبی دارید.
۳- گواهی امضای مدیران شرکت که بیش از دو ماه از آن نگذشته باشد.
۴- گواهی عدم سوء پیشینه.
۵- واریز فیش جهت ثبت شرکت
مدت زمان ثبت نام و رزرو نام شرکت، مشخص نیست. پس از ارسال درخواست، از طریق اداره کمیسیون ثبت شرکت های آفریقای جنوبیCIPC ایمیلی مبنی بر تایید نام برای متقاضی اسال می شود. پس از دریافت ایمیل و تهیه و تایید مدارک توسط اداره پلیس آفریقای جنوبی و اختصاص شماره ثبت به شرکت تاسیس شده در آفریقای جنوبی امکان افتتاح حساب بانکی و شروع فعالیت شرکت وجود دارد.

مراحل ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

تعیین نام شرکت و ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها و واریز هزینه تایید نام، سپس تکمیل فرم های ثبت شرکت و تکمیل پرونده.
تعیین اسامی مدیران و ترجمه کلیه مدارک تحصیلی و شغلی به همراه تاییدیه پلیس آفریقای جنوبی. جهت تهیه آگهی تاسیس شرکت در آفریقای جنوبی.
گواهی عدم سوء پیشینه به اداره مهاجرت آفریقای جنوبی.
افنتتاح حساب بانکی به نام شرکت و ارایه نشانی شرکت در آفریقای جنوبی و تاییدیه محل دفتر شرکت.

اخذ اقامت دایم آفریقای جنوبی با ثبت شرکت

سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و راه اندازی کار وکسب جدید با ثبت شرکت در آفریقای جنوبی، یکی از راههای اخذ اقامت دایم آفریقای جنوبی است. متقاضی ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و کارآفرینی در آفریقای جنوبی، به شرط استقلال مالی و تشخیص مفید بودن در جامعه آفریقای جنوبی، به شرط ۵ سال اقامت در آفریقای جنوبی، اقامت دایم آفریقای جنوبی را به همراه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال به دست خواهد آورد.

اخذ پاسپورت آفریقای جنوبی با ثبت شرکت

سیستم اعطا تابعیت آفریقای جنوبی بر دو پایه قانون خاک و خون، استوار است. در صورتی که شخص در آفریقای جنوبی متولد شده باشد برای دریافت شهروندی آفریقای جنوبی نیاز به موضوع دیگری نیست و اگر یکی از والدین وی اهل آفریقای جنوبی باشند باز هم امکان اخذ تابعیت آفریقای جنوبی برای وی وجود دارد. اما با ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و یا سرمایه گذاری و کارآفرینی در آفریقای جنوبی، فقط بعد از گذشت ۵ سال از اقامت دایم و شرکت در آزمون اعطا شهروندی آفریقای جنوبی امکان پذیر است. در غیر موارد فوق، امکان اعطا تابعیت آفریقای جنوبی به اشخاصی که خدمات ویژه ای به اقتصاد و علم آفریقای جنوبی نموده اند، وجود دارد.

هزینه های ثبت شرکت در آفریقای جنوبی

برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی، امکان انجام کل پروسه توسط خود متقاضی وجود دارد. دانلود وتکمیل فرم های ثبت نام به صورت اینترنتی و تکمیل فرم ها، سپس ارسال فرم ها از طریق ایمیل اعلامی اداره مهاجرت و ثبت شرکت های آفریقای جنوبی، برای ثبت اولیه شرکت و رزرو نام درخواستی شرکت، کفایت می کند.
 در مرحله بعدی پرداخت آنلاین هزینه رزرو نام و همچنین پرداخت هزینه ای ثبت شرکت و طرح توجیهی اقتصادی، گام بعدی برای ثبت شرکت در آفریقای جنوبی است. هزینه های وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی، علاوه بر هزینه های ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.

وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی

تمامی راههای مهاجرت به آفریقای جنوبی، نیاز به مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری و همچنین آگاهی کامل از قوانین و مقررات مهاجرت دارد. دانش آموخته حقوق بین الملل و یا حقوق تجارت بین الملل، امکان راه یابی دقیق به تمامی قوانین و مقررات اعطا تابعیت و یا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار در همه کشورها را دارد.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا ، با عقد قرارداد رسمی با وکلای سایر کشورها، امکان ارایه مشاوره حقوقی با وکیل مهاجرت به آفریقای جنوبی و معرفی وکیل در آفریقای جنوبی جهت هدایت و به انجام رساندن پرونده ثبت شرکت در آفریقای جنوبی و سرمایه گذاری و کارآفرینی در آفریقای جنوبی را داراست.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کار در کشور افریقای جنوبی

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (5)

اخذ ویزای کار می تواند ایده آل باشد برای فرد، زیرا با داشتن این نوع ویزا شخص می تواند از ابتدا ( با توضیح اینکه اگر موقعیت شغلی فراهم باشد ) به کسب درآمد و اخذ اقامت موقت و در نهایت گرفتن اقامت دائم یک کشور امیدوار سازد . چنانچه در امر مهاجرت به دنبال کسب در امد و اخذ ویزای کار در مدت زمان کوتاه و رسیدن به اقامت در کشورهایی با رفاه اجتماعی بالا هستید کشور آفریقای جنوبی پدیده ای نو ظهور در امر ویزای کار و رسیدن به این مطلوب است.
 در این خصوص سوال هایی از این جهت که بهترین نوع ویزای آفریقای جنوبی, سریعترین زمان برای مهاجرت به کشوری معتبر  چون آفریقای جنوبی که در چند سال گذشته جز کشور برتر دنیا محاسبه شده  بوجود اید. شاید این کشور از لحاظ اسمی شرایط مهیایی ندارد و شاید اینگونه به ذهن می رسد که در زمره کشورهای آفریقایی به شمار می اید. اما این کشور از لحاظ امکانات هم سطح کشورهای درجه یک اروپا و با رفاه اجتماعی بالا مخصوصا در شهرهای کیپ تاون, ژوهانسبورگ, پرتوریا ودوربان می باشد.

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور افریقای جنوبی  پذیرا می باشد.

انواع ویزای آفریقای جنوبی

سفارت آفریقای جنوبی در تهران برای مسافران ایرانی ویزاهای توریستی ۱۴ روزه و یک ماهه صادر می‌کند.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی از زمان صدور به مدت ۲ ماه معتبر است.
با ویزای توریستی ۱۴ روزه می‌توانید ۱۴ روز و با ویزای توریستی یک ماهه می‌توانید یک ماه در آفریقای جنوبی بمانید.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی یک‌ بار ورود است. اگر پیش از تمام شدن اعتبار ویزا از این کشور خارج شوید، باید دوباره درخواست ویزای توریستی بدهید.
با ویزای توریستی آفریقای جنوبی، حق کار و تجارت در این کشور را ندارید.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی قابل تمدید نیست و پس از پایان زمان ویزا باید این کشور را ترک کنید.

مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی

بعد از گرفتن وقت سفارت، مرحله‌ی اول برای گرفتن ویزای توریستی آفریقای جنوبی، آماده کردن مدارک برای حضور در مصاحبه و انگشت‌نگاری است. مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی را باید در روز مصاحبه همراهتان داشته باشید:
۱-  اصل پاسپورت
۲-  دو قطعه عکس ۴x۳
۳-  فرم مشخصات فردی
۴-  تمکن مالی بالای ۱۰ میلیون تومان
۵-  پرینت گردش حساب سه ماهه
۶-  گواهی اشتغال به کار
۷-  رزرو هتل برای تمام مدت سفر
۸- رزرو پرواز رفت و برگشت
۹-  مبلغ ۶۰  یورو پول نقد
پاسپورت باید دست‌کم شش ماه اعتبار داشته باشد.
فرم مشخصات فردی را می‌توانید از زورق بخواهید.
گواهی تمکن مالی و گردش حساب باید جدید و حداکثر ۳ روز قبل از تاریخ مصاحبه‌ حضوری سفارت آفریقای جنوبی صادر شده باشند.
گواهی تمکن مالی، پرینت گردش حساب و گواهی اشتغال به کار باید به زبان انگلیسی باشد.
گواهی تمکن مالی و گردش حساب باید توسط بانک صادرکننده مهر شود.
اگر رزرو هتل و پرواز کمتر از زمانی باشد که برای ویزا درخواست می‌دهید، طبق همان تاریخ رزرو شده به شما ویزا داده می‌شود.
 در صورت رد شدن درخواست ویزای توریستی آفریقای جنوبی، هزینه‌ی ویزا به متقاضی بازگردانده نمی‌شود.
 ویزای توریستی آفریقای جنوبی ۱۴ روز کاری بعد از زمان مصاحبه صادر می‌شود.
منظور از روز کاری، روزهای کاری سفارت آفریقای جنوبی در تهران است.
این زمان برای ویزای ۱۴ روزه و یک ماهه یکسان است.
ویزای توریستی آفریقای جنوبی به صورت فوری صادر نمی‌شود.

 قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور افریقای جنوبی 

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور افریقای جنوبی  پذیرا می باشد.
تحصیل در آفریقای جنوبی شامل مقاطع ابتدایی و دبیرستان می شود، مقطع ابتدایی برای سنین ۵ تا ۶ سال می باشد و حدود ۶ سال به طول می انجامد پس از آن دانش آموزان وارد مقطع دبیرستان می شوند که این مقطع حدود ۵ تا ۶ سال زمان می برد.
کشور آفریقای جنوبی از جمله کشور های در حال توسعه ای می باشد که با سرعت رشد بسیار بالایی در حرکت است، این کشور و کشور برزیل از جمله کشور های پرطرفدار برای مهاجرت و اخذ اقامت می باشند، اعزام دانشجو یا تحصیل در آفریقای جنوبی از موارد مهاجرت به کشور است، شخص پس از ورود به این کشور باید نسبت به اخذ اقامت آفریقای جنوبی و در نهایت تابعیت آفریقای جنوبی یا شهروندی این کشور اقدام کند.
 راه های مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی یا سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی و همچنین تحصیل در آفریقای جنوبی می باشد. این روش ها توسط وکیل مهاجرت آفریقای جنوبی انجام می شود.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در آفریقای جنوبی

از مزایای تحصیل در آفریقای جنوبی میتوان به انگلیسی زبان بودن ، هزینه های پایین تحصیل و زندگی ، وجود دانشگاه های برتر در جهان و بازار کار خوب اشاره کرد. آن دسته از دانشجویانی که تمایل به اقامت دائم در کشور آفریقای جنوبی دارند میتوانند با گذراندن تحصیلات دانشگاهی خود با موفقیت کار مناسبی پیدا کرده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری آفریقای جنوبی تبدیل کنند.
با توجه به شرایط راحت و مناسب اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی ، شخص متقاضی تحصیل در آفریقای جنوبی می تواند روال اخذ ویزای تحصیلی خود را از سفارت آفریقای جنوبی در کمترین زمان به اتمام رساند.

تحصیل در آفریقای جنوبی

پذیرش از دانشگاه های آفریقای جنوبی ۲بار در سال انجام می شود که ترم اول در ماه فوریه و ترم دوم در ماه جولای است. یکی از معروف ترین و بهترین دانشگاه های آفریقای جنوبی دانشگاه کیپ تاون است که از جمله ۲۰۰ دانشگاه برتر در جهان است؛ در این دانشگاه تمامی رشته های تحصیلی ارائه می شود و تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس می شوند.
افرادی که خواهان ادامه تحصیل در آفریقای جنوبی هستند می بایست مدرک زبان انگلیسی را داشته باشند البته نمره قابل قبول مدرک زبان برای هر مقطع تحصیلی متفاوت است؛ برای مقطع لیسانس مدرک زبان آیلتس ۶، برای مقطع فوق لیسانی مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ و برای مقطع دکترا داشتن مدرک زبان آیلتس ۷ الزامی است.
آن دسته از متقاضیانی که مدرک زبان ندارند می توانند با شرکت در کلاس های آموزشی موسسه توسعه گران مهر واقع در شهر شیراز در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی مدرک زبان خود را دریافت نمایند.
 البته در آفریقای جنوبی برای آن دسته از دانشجویانی که مدرک زبان ندارند نیز قبل از ورود به دانشگاه کلاس های آموزشی زبان برگذار می شود. آفریقای جنوبی یکی از برترین مراکز آموزشی زبان انگلیسی را در سطح جهانی دارد و همه ساله افراد زیادی جهت یادگیری زبان به این کشور مهاجرت می کنند لازم به ذکر است که ویزای مربوط به شرکت در کلاس های یادگیری زبان نیز ویزای تحصیلی به شمار می آید. طول دوره های یادگیری زبان در کالج های زبان آفریقای جنوبی از ۲ هفته تا یک سال متغیر است.
برترین دوره های یادگیری زبان انگلیسی در شهر پروتریا و کیپ تاون برگذار می شود. دوره های زبان آکادمیک غیر فشرده در کالج های آفریقای جنوبی معمولا ۱۷ ساعت در هفته و برای دوره های فشرده و دوره های تخصصی آیلتس و تافل ۲۱ ساعت در هفته برگذار می شود. هزینه های تقریبی یادگیری زبان در کالج های زبان آفریقای جنوبی در سال حدود ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار در سال می باشد.

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی آفریقای جنوبی

تحصیل در آفریقای جنوبی مقطع لیسانس در دانشگاه های آفریقای جنوبی همانند دانشگاه های ایران است و ۴ سال به طول می انجامد که دانشجویان در این دوره میبایست هم واحد های تئوری و هم واحدهای عملی را پاس کنند که البته تعداد واحدها با توجه به رشته تحصیلی متفاوت است.
 هزینه های تحصیل در آفریقای جنوبی نسبت به سایر کشورها کمتر است البنه هزینه های تحصیل با توجه به دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی متغیر است اما در سال حدود ۳۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار میباشد.
شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد آفریقای جنوبی
تحصیل در آفریقای جنوبی مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های آفریقای جنوبی حدود ۲ تا ۳ سال به طول می انجامد و اغلب دانشگاه ها در این مقطع تاکید بر ارائه پایان نامه دارند. هزینه های تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های آفریقای جنوبی در سال از ۸۰۰۰ دلار به بالا می باشد.
مقطع دکترا در دانشگاه های آفریقای جنوبی حدود ۲ تا ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان در این زمان باید روی موضوع پایان نامه خود کار کنند البته بهتر این است که دانشجو جهت انجام تحقیقات روی پایان نامه خود نظر یک استاد راهنما را جلب کند و در انجام تحقیقات از استاد راهنما، راهنمایی بگیرد.
مدت زمان اتمام دوره دکترا با توجه به تلاش و پشتکار دانشجو متغیر است . تحصیل در مقطع دکترا در بعضی از دانشگاه های آفریقای جنوبی رایگان است و در بعضی از دانشگاه ها حدود ۲۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار در سال هزینه دارد.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در آفریقای جنوبی

University of Stellenbosch
University of Pretoria
University of capetown
North-west university
University of western cape
University of wits business school
University of nelson Mandela ( metropolitan university)
University of Witwatersrand
University of keazulu- natal
University of free- state
University of rhodesuniversity
Technology university of Durban
یکی از بزرگترین دانشگاه های آفریقای جنوبی دانشگاه پرتوریا در شهر پرتوریا است و بیش از ۱۰۰ سال قدمت دارد. دانشگاه پرتوریا از ۱۲ دانشکده تشکیل شده که عبارتند از: دانشکده هنر- دانشکده فنی- دانشکده حقوق- دانشکده پزشکی- دانشکده دامپزشکی- دانشکده بیولوژی و کشاورزی- دانشکده اقتصاد- دانشکده آموزش- دانشکده الهیات ۱ و۲- دانشکده دامپزشکی- دانشکده علوم.
قدیمی ترین دانشگاه آفریقای جنوبی دانشگاه کیپ تاون است که حدود ۱۸۷ سال قدمت دارد و از ۶ دانشکده تشکیل شده: دانشکده پزشکی- دانشکده فنی- دانشکده حقوق- دانشکده علوم- دانشکده تجارت و بازرگانی و دانشکده علوم انسانی.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی آفریقای جنوبی :

کپی و اصل شناسنامه
کپی و اصل پاسپورت
معرفی یک حساب بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریزنمرات
مدرک زبان آیلتس (مقطع لیسانس آیلتس ۶، مقطع فوق لیسانس آیلتس ۶٫۵ و مقطع دکترا آیلتس ۷)

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  افریقای جنوبی 

 

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در افریقای جنوبی (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  افریقای جنوبی  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  افریقای جنوبی  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور افریقای جنوبی  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از  افریقای جنوبی  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور افریقای جنوبی  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور افریقای جنوبی  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور افریقای جنوبی 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور افریقای جنوبی  به شرح ذیل می باشد:
۱-قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور افریقای جنوبی .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور افریقای جنوبی  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور افریقای جنوبی  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور افریقای جنوبی .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و افریقای جنوبی .

هزینه های زندگی در  کشور افریقای جنوبی 

هزینه های زندگی همیشه در هر کشور با توجه به شرایط و نحوه زندگی کردن افراد متفاوت است و هر فردی هزینه های متفاوتی با افراد دیگر خواهد داشت اما یک سری هزینه ها وجود دارد که معمولا ثابت است و تقریبا در بین همه افراد متفاوت تفاوت چندانی ندارد به عنوان مثال هزینه مسکن و رفت و آمد و خورد و خوراک و امثاهم که اگر ما یک معیار مشخصی و میزان تقریبا مشخصی را الگو قرار دهیم میتوانیم میزان تقریبا هزینه ها را بدست آوریم. در ابتدا در مورد هزینه مسکن در آفریقای جنوبی توضیحاتی میدهیم تا مقدار مشخصی را دریابید. اگر فردی بصورت دانشجویی وارد آفریقای جنوبی شود در مورد اجاره مسکن خیلی منتفع میگردد زیرا میتواند از خوابگاههای دانشجویی استفاده کند و با هزینه پایین تر نیاز به مسکن را برآورده نماید.
هزینه رفت و آمد و حمل و نقل هم از جمله هزینه های تقریبا ثابت میباشد که در آفریقای جنوبی وجود دارد که تقریبا میتوان گفت سیستم حمل  نقل در آفریقای جنوبی خیلی جالب نمی باشد و افراد در صورت امکان بهتر است از خودروی شخصی استفاده کنند اما در کل هزینه ی رفت و آمد در آفریقای جنوبی خیلی بالا نیست. هزینه ی خورد و خوراک هم تقریبا بستگی به خود شخص دارد اما اگر بخواهیم یک میزان متعادلی را ارائه داده باشیم باید بگوییم که تقریبا ۲۰۰۰ راند در یک ماه برای یک فرد معمولی برای هزینه ی خورد و خوراک در آفریقای جنوبی کفایت میکند.
در مورد هزینه های بیمه در آفریقای جنوبی نیز باید این را بگوییم که اگر بازهم افراد بصورت دانشجویی وارد آفریقای جنوبی شوند باز خیلی ارزان تر میباشد زیرا برای یک فرد دانشجو در آفریقای جنوبی هزینه بیمه تقریبا سالی ۴۰۰۰ راند میباشد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور افریقای جنوبی  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  افریقای جنوبی  .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  افریقای جنوبی  .
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت افریقایی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  افریقای جنوبی  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور افریقای جنوبی  .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده افریقایی  در کلیه مناطق کشور  افریقای جنوبی  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  افریقایی  در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی  ..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور افریقای جنوبی  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور افریقای جنوبی  .
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  افریقای جنوبی  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور افریقای جنوبی  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور افریقای جنوبی  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  افریقای جنوبی  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور افریقای جنوبی  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور افریقای جنوبی  ..
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور افریقای جنوبی  .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور افریقای جنوبی  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور افریقای جنوبی  .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور افریقای جنوبی  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور افریقای جنوبی  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور افریقای جنوبی  ..
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور افریقای جنوبی  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور افریقای جنوبی  .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور افریقای جنوبی  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور افریقای جنوبی  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای افریقای جنوبی  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور افریقای جنوبی  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  افریقای جنوبی  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  اکراین.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور افریقای جنوبی  .
  موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.