مهاجرت به اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، اقامت اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، اخذ ویزای اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، گرفتن پاسپورت در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، ثبت شرکت در اسپانیا (اتحادیه اروپا )، شینگن) ، گرفتن شریک تجاری در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی در اسپانیا(اتحادیه اروپا ، شینگن) ، قبول وکالت در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، اقامت از طریق تمکن مالی در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، سرمایه گذاری در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، خرید و اجاره ملک در اسپانیا(اتحادیه اروپا ، شینگن) ، ویزای تحصیلی در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، ویزای کاری اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، امور بازرگانی در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، صادرات و واردات در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، خدمات بیمه ای در اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن) ، رفع دیپورتی از کشور اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)، رفع ریجکتی از سفارت اسپانیا (اتحادیه اروپا ، شینگن)

اخذ اقامت اسپانیا (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی اسپانیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور اسپانیا (شهرهای مادريد، بارسلون ، والنسيا ، آلکانته ، سبيا،  ساراگوسا ، مالاگا ، مورسيا، پالما د مايورکا ،لاس پالماس، بيلبائو)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

1

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

 اسپانیا در شبه جزیره ایبری واقع در جنوب غربی اروپا واقع شده است. اسپانیا کشوری‌است در جنوب غربی اروپا. نام رسمی آن پادشاهی اسپانیا و پایتخت آن، مادرید است.این کشور از جنوب و شرق به دریای مدیترانه و از جنوب غرب و غرب به اقیانوس اطلس و از شمال به دریای کانتابریا محدود است.
سرزمین اسپانیا شامل قسمت اعظم شبه‌جزیره ایبری، جزایر بالئارس، جزایر قناری، شهرهای سبته (Ceuta) و ملیله (Melilla) در شمال قاره آفریقا و برخی جزایر دیگر واقع در مقابل سواحل این قاره و خود شبه‌جزیره‌است.
جزایر بالئار در دریای مدیترانه و قناری در اقیانوس اطلس و در غرب آفریقا نیز بخشی از خاک اسپانیا را تشکیل می‌دهند.شهرهای سوتا و ملیا در شمال مراکش که به عنوان دو منطقه خودمختار اداره می‌شوند نیز بخشی از خاک سرزمینی اسپانیا محسوب می‌شوند.
اسپانیا از غرب با پرتغال از شمال با فرانسه   و آندورا از جنوب نیز با جبل‌الطارق که به سرزمین‌های فرا مرزی بریتانیا تعلق دارد، هم مرز است.اسپانیا  با ۵۰۴،۷۸۲ کیلومتر مربع بزرگترین کشور شبه جزیره ایبری است. پرتغال و آندورا دیگر کشور‌های تشکیل دهنده شبه جزیره ایبری هستند.اسپانیا همچنین پس از فرانسه دومین و بزرگترین کشور غرب اروپا محسوب می‌شود.
ویژگی‌های سیاسی : نظام سیاسی اسپانیا مشروطه سلطنتی از نوع دموکراتیک و پارلمانی است. این کشور دارای دو پارلمان است که یکی از آن‌ها مجلس قانونگذاری موسوم به مجلس نمایندگان با ۳۵۰ عضو است که نمایندگان آن برای یک دوره چهار ساله با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور اسپانیا ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

۴- اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار

۵- اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا؛
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است.
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان.
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان .
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا؛
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در اسپانیا.
۷- توانایی انتقال تابعیت (ایتالیایی و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   اسپانیا  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )  

2

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   اسپانیا     ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.

نحوه اقدام مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

۱- خرید ملک مسکونی به ارزش حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو

۲- سرمایه گذاری یک میلیون یورو به صورت اوراق قرضه دولتی

۳- سرمایه گذاری یک میلیون یورو به صورت سهام یک شرکت اسپانیایی

مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

امکان گرفتن اقامت برای همسر و فرزندان، حتی فرزندان بالای ۱۸ سال در صورتی که وابسته باشند. (در حال تحصیل در دانشگاه)

امکان گرفتن اقامت برای پدر و مادر متقاضی اصلی

سهولت در تمدید و درخواست اقامت دائم اسپانیا پس از ۵ سال (برای دریافت اقامت دائم باید سالانه ۶ ماه را در اسپانیا گذرانده باشید در غیر این صورت تنها اقامت موقت شما به شرط نگاه داشتن ملک تمدید خواهد شد)

ملزم نبودن به اقامت فیزیکی در این کشور برای حفظ اقامت موقت (ویزای طلایی اسپانیا)

در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است. احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید سالی یک بار از اسپانیا دیدن کنید.
 بعد از پنج سال در صورتی که ملک خریداری شده در اسپانیا را نفروخته باشید و سالانه ۶ ماه را در اسپانیا گذرانده باشید، اقامت دائم اسپانیا را دریافت خواهید کرد.
در صورتی که سالی شش ماه را در اسپانیا نمانده باشید تنها می توانید اقامت موقت خود را با شرط نگاه داشتن ملک تمدید نمایید و به اقامت دائم منجر نخواهد شد.

تغییرات قوانین در مورد ویزای طلایی اسپانیا در  سال ۲۰۱۵

در سال ۲۰۱۵ تغییراتی در ویزای طلایی اسپانیا به منظور جذب بیشتر سرمایه گذاران ایجاد شد:

این ویزا برای دو سال بدون نیاز به تمدید، معتبر است.
همه ی فرزندان و پدر و مادر سرمایه گذار مجاز به دریافت اجازه اقامت اسپانیا خواهند بود.
مجوز اقامت اکنون شامل حق کار در اسپانیا نیز میشود.
افراد متأهل، دیگر ملزم به پرداخت ۵۰۰,۰۰۰ یورو هر کدام به صورت جداگانه نیستند که واجد شرایط شوند.
برای تمدید ویزا، دیگر نیازی به حضور در اسپانیا نیست.

شرایط مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری:

۱- حداقل سن متقاضی ۱۸ سال
۲- ارائه مدارک مستند جهت حمایت مالی خانواده در طول اقامت
۳- اثبات برخورداری از سلامت کامل جسمی
۴- اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفری

 شرایط دریافت شهروندی و پاسپوررت اسپانیا:

در صورتی که طی ۵ سال هر سال ۶ ماه را در اسپانیا بمانید، بعد از ۵ سال به شما اقامت دایم اسپانیا اعطا می شود. اگر نخواهید در اسپانیا بمانید می توانید ویزای موقت خود را تا زمانی که در اسپانیا ملک را نگه داشته اید، تمدید کنید.
اقامت دائم اسپانیا به خودی خود به دریافت شهروندی اسپانیا منجر نمی شود. بعد از ده سال زندگی در اسپانیا (هر سال حداقل ۱۸۳ روز) می توان برای دریافت پاسپورت و تابعیت اسپانیا اقدام کرد. دانستن زبان اسپانیایی برای کسب شهروندی نیاز است.
در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله (که به آن ویزای طلایی یا ویزای سرمایه گذاری نیز گفته می شود) دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است. اگر نخواهید اقامت دایم اسپانیا به دست آورید احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید سالی یک بار از اسپانیا دیدن کنید. اگر ملکی را که خریداری می کنید نگه دارید می توانید ویزای سرمایه گذاری خود را حفظ کنید.
همچنین می توانید برای اقامت دایم اسپانیا اقدام کنید. برای این منظور باید به مدت ۵ سال و در هر سال حداقل ۶ ماه در اسپانیا زندگی کنید. بعد از به دست آوردن اقامت دایم اسپانیا به این شکل دیگر مجبور به نگه داری ملک خود نیستید.
برای دریافت شهروندی اسپانیا (و متعاقباً شهروندی اتحادیه اروپا که به شما اجازه ی کار، زندگی و تحصیل در همه نقاط اروپا را خواهد داد)، باید ۵ سال از اقامت دایم شما گذشته باشد.
شما برای درآمدی که خارج از اسپانیا کسب می کنید، نیازی به پرداخت مالیات نخواهید داشت. مگر اینکه مقیم اسپانیا باشید. (یعنی بیش از ۶ ماه را در اسپانیا زندگی کنید.)
 هنگام خرید یا فروش ملک در اسپانیا، داشتن نماینده حقوقی ضروری است. پروسه خرید ملک در اسپانیا شامل درجات مختلفی از مشارکت افراد گوناگون می شود: فروشنده، نماینده حقوقی او، آژانس معاملات املاک، حسابدار، دفتر اسناد رسمی، کارمند اداره ثبت، شرکت های آب و برق، شهرداری محل خرید ملک، بانک ها و در برخی موارد دادگاه های محلی، مقامات منطقه ای و حتی همسایه فروشنده که ممکن است چیزی برای گفتن داشته باشد.
وکیل شما اطمینان حاصل می کند که کلیه طرف های درگیر ماجرا با یکدیگر هماهنگ هستند و بررسی می کند که ملک مورد نظر بدهی ای نداشته باشد که باعث ایجاد هزینه های اضافی شود یا ارزش آن را کاهش دهد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در اسپانیا

Visions-of-Malaga-Spain-6-1

انجام تحقیقات لازم درباره وضعیت حقوقی ملک و سازنده یا فروشنده آن. در صورت وجود موردی خاص که تصمیم خرید یا شرایط خرید را تحت تاثیر قرار دهد، شما را از جزییات مطلع خواهیم کرد.
ارتباط و توافق با فروشنده و/یا وکیل او در رابطه با شرایط خرید و اینکه معامله با قوانین جاری انطباق داشته باشد. اگر فروشنده در اسپانیا اقامت ندارد، وکلای ما اطمینان حاصل می کنند که مبلغ پرداختی پیش از اتمام معامله، به کسی که در این کشور اقامت دارد سپرده می شود که ترجیحا حساب بانکی وکیل فروشنده است.
انجام آمادگی های لازم در دفتر اسناد رسمی جهت تکمیل خرید یا هر اقدام لازم دیگر مانند تهیه وکالت نامه برای افراد خارج از اسپانیا که به وکیل اختیار می دهد به نمایندگی از طرف خریدار عمل کند.
مساعدت در تکمیل پروسه و اطمینان از ثبت سند ملکی در اداره ثبت املاک محلی و اینکه ملک بدهی و مستاجر ندارد و نیز پرداخت مالیات های مربوط به خرید.
مساعدت در یافتن، مذاکره و دریافت وام جهت تامین مالی خرید ملک.
اخذ شماره شناسایی اتباع خارجی (NIE)

جستجوی ثبت املاک – جستجو بر اساس مشخصات ملک

این سرویس مختص کسانی است که می خواهند بدانند آیا ملک مورد نظرشان در اداره ثبت املاک ثبت شده است، مالک آن کیست و آیا ملک بدهی دارد. این سرویس شامل ارائه درخواست به اداره ثبت املاک، ترجمه کلی مدارک دریافتی و ارسال آنها به مشتری است.

اقدامات اولیه

پیش از شروع باید مدارک زیر را تهیه کنید:

اطلاعات ثبت ملک در اداره ثبت املاک: شماره ملک (número de finca) که یک شماره پنج رقمی بر روی سند ملک است.
و یا سایر اطلاعات موجود مانند مالکین فعلی یا قبلی و آدرس ملک (شهر، نام خیابان، شماره خیابان)
هر قدر اطلاعات بیشتری پیش از شروع جستجو فراهم کنید، یافتن آن ملک در اداره ثبت املاک آسان تر خواهد بود.

نماینده مالی

بر اساس قانون مالیات افراد غیر مقیم (۲۰۰۴)، هر فرد غیر مقیم که صاحب ملکی در اسپانیا باشد، قبل از ۳۱ دسامبر سالی که ملک را در اسپانیا خریده، باید اظهارنامه مالیات بر ملک خود را تسلیم نماید و از آن پس، هر سال این کار را انجام دهد. از سال ۲۰۰۸ پس از کاهش های مالیاتی اخیر توسط دولت اسپانیا، پرداخت مالیات بر دارایی (کلیه حالات آن) متوقف شده است و بنابراین مالیات بر ملک افراد غیر مقیم تنها تعهد مالیاتی شخصی سالیانه است.

خدمات نمایندگی مالی شامل موارد زیر است:

محاسبه مالیات بر اساس ارزش و تعداد روزهای مالکیت ملک (در صورتی که خرید یا فروش در سال گذشته اتفاق افتاده باشد) و اطمینان از اینکه بیش از میزان لازم مالیات نپردازید.
تکمیل فرم ها بر اساس اطلاعات شخصی و ملکی
تنظیم قرار ملاقات با اداره مالیات بعنوان نماینده مالی شما در اسپانیا و انجام مکاتبات رسمی و اقدام به موقع درباره آنها
اقدام بعنوان نماینده شما در طول سال مالی در صورت دریافت هرگونه تماس از طرف اداره مالیات

برای محاسبه بدهی های مالیاتی شما، ما به اطلاعات زیر در مورد هر یک از ملک های شما نیاز داریم:

آدرس ، ناحیه شهرداری ، قیمت خرید، درصد مالکیت ملک ، تعداد روزهایی که ملک را در طول دوره مالیاتی اجاره کرده اید
همچنین باید کپی سند ملک خود را در اختیار ما بگذارید تا از صحت اطلاعات شما مطمئن شویم و نام کامل، آدرس و شماره شناسایی اتباع خارجی (NIE) خود را به ما بگویید.
جستجوی ثبت املاک – جستجو بر اساس مالک

این سرویس مختص کسانی است که به اطلاعاتی درباره ملکی متعلق به شخص یا شرکتی در اسپانیا نیاز دارند و بویژه در مواردی مانند پرداخت بدهی، طلاق، خرید ملک و غیره مفید است. این سرویس شامل موارد زیر می شود:

۱- جستجو افراد یا شرکت ها در ثبت املاک
۲- ارائه درخواست به اداره ثبت املاک
۳- ترجمه کلی/خلاصه سازی گواهی ثبت املاک
۴- معمولا گواهی ظرف ۲۴ ساعت (حداکثر ۴۸ ساعت) آماده می شود.
۵- پیش از شروع کار باید اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید:
۶- نام و نام خانوادگی مالک
۷- شماره های شناسایی مالک (مانند شماره پاسپورت، NIE)
۸- منطقه ای که ملک در آن واقع شده است

وکالت و مشاوره در اقامت کشور اسپانیا  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

72192817

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با افتخار آماده انجام کارهای ثبت انواع شرکت در کشور اسپانیا ، اتحادیه اروپا ( شینگن ) و نیز مشاوره ثبت شرکت توسط گروه ما در اسپانیا به صورت رایگان می باشد و همچنین با ثبت شرکت بین المللی خود در اسپانیا میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور اسپانیا ، اتحادیه اروپا ( شینگن ) برخوردار شوید.
تیم مشاورین ما پس از انتخاب نام و ثبت آن موضوع فعالیت شركت و تمامی مراحل ثبت و اخذ شماره مالیاتی را انجام داده و به افتتاح حساب شركت شما و اخذ Debit card و Credit card در كشور مورد نظر مبادرت می ورزند.
حداقل سرمایه شركت بسته به كشورموردنظر متفاوت می باشد .برای مثال حداقل سرمایه برای ثبت شركت در كشور اسپانیا ۳۰۰۰ یورو می باشد .
درصورتی كه تمایل به اخذ اقامت کشور اسپانیا اتحادیه اروپا ( شینگن ) دارید میزان سرمایه اولیه بسته به نوع فعالیت شركت توسط مشاورین ما به شما توصیه می گردد وثبت شركت وراه اندازی و فعال نمودن آن در کشور اسپانیا گامی مطمئن و استواربرای اخذ اقامت درآن كشور خواهد شد.

ثبت شرکت در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- اقامتی که بر اساس ثبت شرکت به افراد اعطا میگردد تا ۵ سال به صورت موقت میباشد.و پس از ۵ سال به اقامت دائم تبدیل خواهد شد .
۲- اين شركت در محضر در اسپانيا ثبت ميشود.
۳- يك سند قانوني به نام متقاضي داده ميشود.و سفارت اسپانيا و وزارت امور خارجه اسپانيا به اصل اين سند احتياج دارند تا براي اقامت متقاضي اقدامات لازم را انجام بدهند.
۴- کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی میتوانند با ثبت شرکت در کشور اسپانیا علاوه بر گسترش فعالیت های تجاری در کشور مزبور اقامت کشور مورد نظر را برای خود و خانواده خود دریافت کنند .
انواع ثبت شرکت در کشور اسپانیا
۱- محدود عمومی ( A)
۲- محدود خصوصی (L )

گرفتن وکیل در کشور اسپانیا

در این مرحله بعد از دادن وکالت نامه به وکیل اسپانیایی،ایشان کارهای ثبت شرکت خریدار را انجام خواهند داد.

مدت زمان پروسه ثبت شرکت :

این پروسه حداقل ۳ ماه و حداکثر ۶ ماه به طول خواهد انجامید.

 ثبت شرکت در منطقه آزاد والینسیا شهر آلیکانته و شهرهای توابع آن

برای دریافت اقامت کشور اسپانیا شما می توانید از طریق ثبت شرکت در اسپانیا اقدام کنید که این روش یکی از اسان ترین و سریعترین راه ها برای مهاجرت به اسپانیا می باشد. شرکت با مسئولیت محدود کسانی که به طور عمده در سهم سرمایه از همکاران تکیه می کنند.

مراحل ثبت شرکت در کشور  اسپانیا

مراحل کار بصورت زیر برای ایجاد طرح تجاری، ثبت شرکت در اسپانیا و اخذ اقامت توسط وکلای شرکت دنبال خواهد شد:

۱- تعیین نام: ما برای تعیین و تایید اسم ثبت شرکت در اسپانیا اقدام خواهیم نمود.
۲- اخذ کد:  NIE  کد NIE برای داوطلب اخذ می گردد. کد NIE و یا Fiscal Identity Number به معنای کد مالیاتی برای شخص خارجی در اسپانیا محسوب می گردد.
۳- طرح تجاری:  (Business Plan)  پس از آن برای شما طرح تجاری همراه با توجیه های لازم اقتصادی را دنبال و به تایید دایره اقتصادی اسپانیا می رسانیم.
۴- گواهی عدم سوء پیشینه: تهیه و تایید گواهی عدم سوء پیشینه در کشور شخص و همچنین اخذ تاییده های امنیتی داوطلی در اروپا اقدام خواهد شد.
۵- در پایان پکیجی به متقاضی ارائه می گردد که خود به سفارت رفته و برای ویزا اقدام نماید. در این مرحله پر نمودن فرم های سفارت توسط گروه ما  انجام خواهد شد که متقاضی به نحو احسن در مرحله اخذ ویزا قرار بگیرد.
۶- دریافت ویزا: داوطلب موفق به اخذ ویزای خود می گردد و پس از آن به کشور اسپانیا خواهد نمود.
۷- اخذ کارت اقامت :  (Residence Card)  وقتی که متقاضی به اسپانیا آمده وکلای گروه ما در زمینه اخذ کارت اقامت برای داوطلب اقدام نموده و مراحل فعال سازی تجارت و شرکت را برای متقاضی انجام خواهند داد.
توجه متقاضی در زمان ارائه تقاضای ویزای خود در سفارت اسپانیا می بایست مدارک و تاییده های پزشکی راه به همراه خود ببرد. همچنین پس از ارائه مدراک خود به سفارت اسپانیا کد NEV و یا Numero de Enlace de  Visado که همان کد پیگیری ویزا می باشد را می بایست به وکلای موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت پیگیری  وکلا ارائه دهد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در اسپانیا

۱- گواهی اشتغال به کار (مسئولیت کاری ، میزان حقوق، تاریخ شروع به کار)
۲- اصل سند مالکیت
۳-  پرینت ۳ ماهه بانکی
۴- نامه ای مبنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی
۵- اگر متقاضی دارای شرکت می باشد مدارک رسمی شرکت ( روزنامه رسمی )
۶- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۷-انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت هم انجام می گیرد
۸- کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل
۹- عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد
۱۰- ترجمه سوء پیشینه متقاضی
۱۱- رزرو بلیط رفت و برگشت
۱۲- بیمه نامه سفر

مزایای ثبت شرکت در اسپانیا

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به بازار اروپا
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
۷- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۸- مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
۹- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۱۰- ده درصد مالیات بر درآمد شرکت
۱۱- استفاده از برند اروپائی
۱۲- انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
۱۳- هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

تاسیس حساب بانکی

 اشخاصی که دارای اهلیت قانونی (عاقل، بالغ، رشید) باشند می توانند برای خود و افرادی که نسبت به آنها ولایت، وصایت، قیمومیت و وکالت دارند افتتاح حساب نمایند.

 قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اسپانیا  از طریق تمکن مالی

AGP_01

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  اسپانیا )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
اخذ مجوز اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی مختص افرادی است که بتوانند نشان دهند از محل کسب و کار، سرمایه گذاری یا هر منبع دیگری درآمدی معادل حداقل چهار برابر شاخص درآمد در اسپانیا دارند که در حال حاضر ۵۳۲ یورو در ماه است. در این روش متقاضی باید با ارائه اسناد معتبر به دولت اسپانیا نشان دهد که برای زندگی در این کشور بدون کار کردن دارای استطاعت مالی کافی است. اخذ اقامت موقت اسپانیا از این طریق حدود سه ماه به طول می انجامد.

 اقامت اسپانیا از روش تمکن مالی

در روش تمکن مالی متقاضی باید با ارائه اسناد معتبر به دولت اسپانیا نشان دهد که برای زندگی در این کشور بدون کار کردن دارای استطاعت مالی کافی است. اخذ اقامت موقت اسپانیا از این طریق حدود سه ماه به طول می انجامد.
اخذ مجوز اقامت به روش تمکن مالی مختص افرادی است که بتوانند نشان دهند از محل کسب و کار، سرمایه گذاری یا هر منبع دیگری درآمدی معادل حداقل چهار برابر شاخص درآمد در اسپانیا دارند که در حال حاضر ۵۳۲ یورو در ماه است، همچنین متقاضی باید مسکن مناسب در اسپانیا و بیمه درمانی خصوصی تهیه کند. البته منبع درآمد نباید متقاضی را ملزم به حضور فیزیکی در آن محل کند.

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی مزایای فراوانی دارد. شما از تمامی مزایای زندگی که با اقامت در اتحادیه اروپا مرتبط هستند، برخوردار می شوید، از جمله:

۱- حق زندگی در اسپانیا
۲- آزادی سفر بدون محدودیت در اکثر کشورهای اروپا (کشورهای منطقه شنگن)
۳- امکان اخذ اقامت دائم اسپانیا پس از ۵ سال زندگی در اسپانیا (حداقل سالی ۶ ماه)
۴- امکان اخذ تابعیت اسپانیا پس از ۱۰ سال اقامت قانونی بدون وقفه
۵- تابعیت اسپانیا برای کودکانی که در اسپانیا متولد می شوند، پس از یک سال اقامت قانونی بدون وقفه

شرایط اخذ اقامت موقت

نداشتن سابقه کیفری در اسپانیا، ایران و هر کشوری که متقاضی در آن اقامت داشته است،
عدم منع ورود به اسپانیا یا سایر کشورهای اتحادیه اروپا

داشتن درآمد کافی جهت اقامت متقاضی و اعضای خانواده همراه بر اساس مبالغ زیر:

حداقل درآمد ماهیانه متقاضی ۲۱۳۰٫۰۴ یورو
حداقل درآمد ماهیانه عضو خانواده همراه متقاضی ۵۳۲٫۵۱ یورو
مدرک نشان دهنده تمکن مالی به مبلغی معادل حداقل یک سال درآمد (در حدود ۲۶ هزار یورو) برای متقاضی اصلی و ۶۵۰۰ یورو به ازای هر متقاضی دیگر شامل همسر و/یا فرزندان زیر ۱۸ سال. اگر متقاضی بتواند تمکن مالی بیشتری نشان دهد، بهتر است.
بیمه ی خصوصی یا عمومی از شرکت بیمه ای که مجوز کار در اسپانیا داشته باشد،
نداشتن بیماری ای که بر بهداشت عمومی تأثیرگذار باشد (بر اساس قوانین بهداشت بین المللی ۲۰۰۵)
مدرکی که نشان دهد شما مسکنی برای اقامت در اسپانیا دارید. این ملک باید حتما در استانی باشد که در آنجا درخواست اقامت خود را ارائه خواهید کرد و از نظر اندازه و کیفیت حداقل مشابه یک مسکن متوسط در آن منطقه باشد.
چنین ملکی را می توانید خریداری یا اجاره نمایید.

خریداری ملک 

کلید موفقیت درخواست اقامت شما این است که در اسپانیا سرمایه گذاری کنید، مثلا ملکی در این کشور بخرید. گرچه این کار اجباری نیست، اکیدا به آن توصیه می شود. ارائه قرارداد خرید خصوصی یا سند ملک همراه با گواهی ای که نشان دهد این ملک آزاد است، ضرورت دارد.

اجاره ملک 

در صورت اجاره ملک در اسپانیا باید اجاره نامه امضا کنید.
تحصیل فرزندان در مدرسه
اگر فرزندان مدرسه ای دارید، باید آنها را برای سال جاری در مدرسه ثبت نام کنید. در اسپانیا تحصیل در مدرسه در سنین ۶ الی ۱۶ سال اجباری است.

مدارک لازم

تمامی مدارک باید به زبان اسپانیایی ترجمه رسمی شوند و به تایید سفارت اسپانیا برسند.
پاسپورت با حداقل یک سال اعتبار
گواهی عدم سوء پیشینه از کشور متقاضی یا کشورهایی که ظرف پنج سال گذشته در آنها زندگی کرده است
مدارکی دال بر استطاعت مالی متقاضی برای مدت زمان لازم شامل سند مالکیت، گواهی بانک که سرمایه لازم را تأیید کند
چنانچه درآمد مربوط به دارایی یا مشارکت در شرکت های اسپانیایی باشد، متقاضی باید گواهی ای ارائه کند که نشان دهد این درآمد حاصل از اشتغال متقاضی در این شرکت ها نیست.

بیمه درمانی

گواهی آزمایش های پزشکی
سند ازدواج (درصورتی که همسر متقاضی نیز درخواست اقامت دهد)

مراحل اخذ اقامت

متقاضی باید شخصا در سفارت یا کنسولگری اسپانیا در محل اقامت خود حضور یافته و فرم درخواست مجوز اقامت موقت خود را ارائه دهد. اگر متقاضی به سن قانونی نرسیده باشد، والدین او باید بجای او حضور یابند.چنانچه ظرف سه ماه پس از ارسال درخواست، جوابی به متقاضی داده نشود، به معنی رد شدن درخواست است. در صورت پذیرفته شدن درخواست و اعطای ویزای اقامت اسپانیا، متقاضی یک ماه فرصت دارد تا ویزای خود را از کنسولگری دریافت کند.
در غیر اینصورت، پرونده بسته شده و شخص باید فرم جدیدی برای اخذ ویزا به سفارت ارائه نماید. متقاضی باید ظرف سه ماه پس از دریافت ویزا وارد اسپانیا شود. اقامت موقت اولیه برای مدت یک سال از زمان ورود به اسپانیا اعتبار دارد. متقاضی یک ماه پس از ورود فرصت دارد به اداره پلیسی که درخواست اقامت او را بررسی کرده، درخواست کارت شناسایی اتباع خارجی دهد. برای این کار فرد باید وقت ملاقات رزرو کند و پاسپورت، مجوز اقامت موقت، درخواست کارت شناسایی اتباع خارجی، مبلغ هزینه ها و سه قطعه عکس همراه داشته باشد.

 اقامت دائم اسپانیا

اقامت دائم اسپانیا پس از چندین مرتبه تمدید اقامت موقت اخذ می شود و به متقاضی اجازه می دهد با شرایطی مشابه مردم اسپانیا، بدون محدودیت در این کشور زندگی و کار کند. ویزای اقامت دائم  اسپانیا در صورتی اعطا می شود که متقاضی مدت پنج سال بدون وقفه تحت مجوز اقامت موقت و تمدید آن در اسپانیا زندگی کرده باشد.
مانند هر مجوز اقامت دیگری در اسپانیا، شما باید حداقل شش ماه در سال در این کشور بمانید و پس از اخذ اقامت دائم اسپانیا بعد از پنج سال، نباید بیش از ۱۲ ماه متوالی یا بیش از ۳۰ ماه ظرف ۵ سال، خارج از اسپانیا باشید.
چارچوب زمانی
کل پروسه ۳ الی ۶ ماه زمان می برد.

 وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور اسپانیا   

malaga- playa

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   اسپانیا  ( اتحادیه اوپاه شینگن )  پذیرا می باشد.

شرایط اخذ ویزای اسپانیا

افرادی که قصد اقامت کوتاه مدت به منظور بازدید و یا گردش در اسپانیا را دارند می توانند ویزای توریستی این کشور را دریافت کنند. این ویزا در عرض دو تا سه ماه صادر می شود و در این مدت متقاضی اجازه ی کار کردن یا اقامت بیشتر از زمان تعیین شده در ویزایش را ندارد.
مرحله اول جهت تقاضای روادید کامل کردن فرم های روادید می باشد. که در روز مصاحبه همراه با سایر مدارک می بایست تحویل داده شود. لازم به ذک است فرم روادید باید دو نسخه باشد و برای هر کدام از اعضای خانواده (در صورتی که خانوادگی قصد سفر دارید) پر شود.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای اسپانیا

شناسنامه
گذرنامه و دو سری کپی از صفحات ۱ تا ۱۳ (اعتبار گذرنامه می بایست حداقل شش ماه از اعتبار ویزای تقاضا شده بیشتر باشد)
دو قطعه عکس (رنگی و زمینه سفید و تمام رخ ، حداقل در سه ماه جاری گرفته شده باشد و با ظاهر فعلی شخص متقاضی یکی باشد ، ابعاد ۴۰×۶۰ میلی متر)
دعوتنامه ؛ چنانچه کسی برای شما دعوت نامه می فرستد می بایست اصل دعوت نامه را برای شما بفرستد. اگر دعوتنامه ندارید رسید رزرو هتل برای کل مدت اقامت یا هر مدرکی که اثبات کند شما صاحب مسکن در اسپانیا هستید (سند مالکیت یا بوض عوارش و مالیات ملکی)
کودکانی که به تنهایی یا همراه با شخص دومی قصد سفر به اسپانیا را دارند ، اجازه ی کتبی والدین یا قیمشان ضروری است.
مدارک شغلی و مالی سند حساب بانکی به نام متقاضی به همراه تاریخ افتتاح حساب به اضمام موجودی هر ماه با آخرین گردش های حساب
گواهی اشتغال به کار همراه با ذکر تاریخ شروع کار ، سمت متقاضی میزان حقوق ماهیانه و کپی لیست پرداختی
 بیمه مسافرتی اسپانیا
تمامی متقاضیان می بایست بیمه ی مسافرتی فردی یا جمعی تهیه کنند

 انواع ویزای اسپانیا

ویزا جهت ملاقات با خانواده و دوستان
دعوت نامه رسمی (اصل و دو نسخه کپی) ، کپی کارت اقامت یا ID Card فرد دعوت کننده در اسپانیا ، اصل و کپی شناسنامه های ترجمه شده به انگلیسی یا اسپانیایی (نسبت فامیلی دوعت کننده و دعوت شده مشخص باشد)

ویزای تجاری اسپانیا

دعوت نامه معتبر از موسسه اسپانیایی (اصل و کپی) ، ترجمه مدارک شرکتی که متقاضی در ایران در آن مشغول به فعالیت است (مانند ترجمه روزنامه ی رسمی آن شرکت) ، کپی کارت بازرگانی ، اشخاصی که برای اولین بار تقاضای ویزا میکنند لازم است از دفاتر بازرگانی اسپانیا در تهران معرفی نامه دریافت کنند و ارائه دهند در غیر این صورت ارائه فتوکپی ویزای قبلی اسپانیا با شنگن (در صورت وجود) کافی است.
ویزای پزشکی اسپانیا
 ویزای اقامت اسپانیا
ویزای دانشجویی اسپانیا
 ویزای سایر موارد
افرادی که دارای حساب بانکی در اسپانیا هستند: دو سری کپی از گردش های آخر حساب بامکی به همراه ذکر موجودی حساب
افرادی که دارای املاک یا ملک ( منزل ، تجاری و…) در اسپانیا هستند: دو سری کپی از سند مالکیت املاک یا ملک مورد نظر ، جهت نشان دادن مالکیت ملک مورد نظر سه سری کپی از آخرین قبوض پرداخت شده ی آب یا
برق یا تلفن

 مدارک لازم جهت اخذ ویزای اسپانیا

فرم تکمیل شده ی تقاضای ویزا (به وسیله ی خودکار و با حروف بزرگ لاتین به انگلیسی یا اسپانیایی تکمیل گردد)
تاریخ تقاضا ذکر شود و متقاضی فرم را امضا کند.
دو سری کپی از صفحات ۱ تا ۱۳ گذرنامه
دو سری کپی از بلیط هواپیما
یک سری کپی از ویزای قبلی اسپانیا یا ویزای شنگن (در صورت وجود)
یک سری کپی از دعوتنامه یا مدارک مود نیاز جهت تقاضای ویزا

 قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور اسپانیا

malaga_wallpapers_021

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.
اسپانیا یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست که دارای دانشگاهها و مراکز مهم آموزشی در سطح اروپا و دنیاست.
اسپانیا در سالهای اخیر در بسیاری از رشته های زیر گروه علوم پزشکی و همچنین در رشته های اقتصاد و مدیریت زبانزد بوده است.
دانشگاههای این کشور همچنین شرایط مناسبی برای ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا به زبان انگلیسی را برای دانشجویان خارجی فراهم نموده است  ، و این فرصتی ویژه به متقاضیان ادامه تحصیل در اروپا ارائه میدهد.
همچنین وزارت علوم ایران نیز در جدیدترین لیست دانشگاه های مورد تائید خود بیش از ۳۰دانشگاه دولتی و خصوصی این کشور را مورد تائید قرارداده است .
متقاضیانی که مدرک لیسانس  یا ارشد خود را از دانشگاه هایی که مورد تائید وزارت علوم یا دانشگاه آزاد میباشند،  اخذ  نموده اند میتوانند جهت مقطع بالاتر  از دانشگاه های معتبر اسپانیا اقدام نمایند .

تحصیل در مقطع لیسانس اسپانیا

نظام آموزشی کشور اسپانیا بدین صورت می باشد که در مقطع لیسانس دروس به زبان اسپانیایی ارائه شده است تا تمامی رشته های ارائه شده به بان اسپانیایی می باشند.دانشگاه های کشور اسپانیا در زمره دانشگاه های برتر دنیا نمی باشند.
مقطع لیسانس در کشور اسپانیا ۴ ساله است افرادی که متقاضی ورود به این مقطع هستند می بایستی مدرک دیپلم را داشته باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند . هم چنین این نکته حائز اهمیت است که دوره ۴ ساله لیسانس به زبان اسپانیای تدریس می شود. که بهتر است در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور اسپانیا مهاجرت تحصیلی کند زیرا گذراندن دوره ی کالج زبان اسپانیای در کشور اسپانیا دوره ای است که سفارت را متقاعد و راضی به دادن ویزا به متقاضی نمی کند و حتماَ باید پذیرش در یک مقطع تحصیلی را برای رفتن به سفارت ارائه دهید .

اجازه ی کار دانشجویی با تحصیل در اسپانیا

دانشجویان مقطع کارشناسی کشور اسپانیا مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

تحصیل در مقطع ارشدو تحصیل در اسپانیا

دانشجویان با سپری کردن مقطع فوق لیسانس در کشور اسپانیا شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش می دهند.دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشوراسپانیا دو ساله است .با توجه به این نکته که دانشگاه های کشور اسپانیا از جمله دانشگاه های برتر دنیا به حساب نمی آیند فلذا مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل نمی باشد.

 زبان تدریس و تحصیل در اسپانیا

دروس دانشگاهی کشور اسپانیا به دو صورت اسپانیایی و انگلیسی تدریس میشوند .
متقاضیان به اخذ پذیرش تحصیلی به زبان اسپانیای ، می بایست مدارک دال بر تسلط به این زبان را قبل از ورود به دانشگاه کسب نمایند . گفتنی است کشور اسپانیا مجوز یادگیری زبان اسپانیایی را در کشور اسپانیا به دانشجویان اعطا نمی نماید .

 اجازه ی کار دانشجویی برای تحصیل در اسپانیا

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور اسپانیا مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند براحتی هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد.

تحصیل در مقطع دکترا

این دوره ی تحصیلی شامل ۵ سال می باشد که آن به دو دوره ی ۲ ساله که سپری کردن دروس تخصصی و یک دوره ۳ ساله که پایان نامه پژوهشی در مورد یک موضع خاص و دفاع از آن می باشد تشکیل شده است .
کشور اسپانیا همانند سایر کشورهای پیشتاز در بحث تحصیل ، به دانش جویان در حال تحصیل در مقطع دکترا ، توجه ویژه ای دارد و جهت پرداخت مخارج تحصیل ایشان،شرایط ویژه ای را جهت تسهیل طول دوره ی دکترا در این کشور در این کشور فراهم آورده است.
بصورت کلی تحصیلات در مقطع دکترا در دانشگاه های کشور اسپانیا به ۲ صورت تحصیل با بورسیه تحصیلی و تحصیل در شرایطی که دانشجو شهریه ی دانشگاه را شخصا پرداخت می کند،صورت می پذیرد.
تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور اسپانیا می باشد، همانند اخذ پذیرش د مقطع فوق لیسانس کشور اسپانیا می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم.
با توجه به این نکته که کشور اسپانیا برای افرادی که در مقطع دکترا در این کشور مشغول به تحصیل هستند،حقوقی ماهیانه به میزان تقریبا ۲  هزار دلار را مدنظر قرار می دهند ، فلذا دانشجویان ایرانی رقابت بسیار سختی را در راستای اخذ بورسیه دکترا در کشور اسپانیا در پیش دارند.

در جهت اخذ بورسیه ی تحصیل مقطع دکترا در کشور اسپانیا فرد متقاضی می بایست پارامترهای ذیل را احراز نمائد:

۱)در دست داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر
۲)اخد مدرک دال بر تسلط کافی و زبان انگلیسی (حداقل آیلتس  ۶٫۵)
۳)جلب نظر یک استاد مشاور (supervisor) که تز دکترا فرد را پشتبانی نماید.
۴)داشتن تالیفات از قبیل مقالات بین المللی ، کتاب و …
۵)داشتن همه و یا تعدادی از آیتم های ذکر شده،می توان در راستای افزایش شانس فرد در جهت اخذ پذیرش نقش بسزایی ایفا نماید.

زبان تدریس برای تحصیل در اسپانیا

بسیاری از رشته های مهندسی در مقطع دکترا در کشور اسپانیا به زبان انگلیسی ارائه میشوند  . موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با توجه به تعداد زیاد پرونده های ارسالی به سفارت اسپانیا و سابقه بسیار طولانی وکلای این موسسه در امر پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور اسپانیا ، طول دوره ی یادگیری زبان اسپانیایی برای افراد مبتدی حدودا ۶ تا ۱۰ ماه تخمین میزند .

اجازه ی کار دانشجویی برای تحصیل در اسپانیا

دانشجویان مقطع دکترا کشور اسپانیا مجوز کار در محدوده ای ۳۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد که که مجموع درآمدهای حاصله از کار دانشجویی میتواند هزینه های زندگی و تحصیل فرد را در یک سال پوشش دهد .

  وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اسپانیا

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اسپانیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).

هزینه های زندگی در  کشور اسپانیا

 هزینه زندگی در اسپانیا حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه می باشد که بیشترین هزینه برای مسکن می باشد
حدود حقوق ماهیانه در اسپانیا  بعد از کسر مالیات۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو می باشد.
به طور کلی هزینه های اجاره آپارتمان در اسپانیا مناسب و استاندارد می باشد.
هزینه های آب و برق و زباله در اسپانیا به صورت ماهانه برای یک آپارتمان بین ۸۵ تا ۱۷۰ یورو در ماه می باشد.

هزینه های تحصیل در اسپانیا:

هزینه تحصیل دراسپانیا در دوره ارشد بین ۲ تا۴ هزار یورو به صورت سالیانه می باشد. دانشجویان در اسپانیا اجازه کار ۱۰ تا ۲۰در ساعت در هفته را دارند که درامد حاصل از آن ۸ تا ۱۰ هزار یورو به ازای هر ساعت می باشد.
هزینه تحصیل در اسپانیا در دوره دکترا تقریباً رایگان می باشد و حداکثر شهریه سالیانه دوره دکترا حدود ۷۰۰ یورو  می باشد.
هزینه یک سال زندگی دانشجویی در اسپانیا بین ۶۵۰۰ تا ۸۵۰۰ یورو می باشد که نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بسیار کم تر می باشد.

   اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات موسسه حقوقی و بین المللی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت اسپانیایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اسپانیایی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اسپانیایی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت درکشوراسپانیا توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اسپانیا در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور اسپانیا ( اتحادیه اروپا )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اسپانیا
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.