مهاجرت به اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اقامت اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ نمایندگی بین المللی در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ، سرمایه گذاری در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید و اجاره ملک در در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای تحصیلی در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ویزای کاری اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی ارزی اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت اسلواکی (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی اسلواکی (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور اسلواکی( شهرهای براتیسلاوا ،کوشیتسه ، پرشوف ، ژیلینا ، بانسکا بیستریتسا ، نیترا ، ترناوا ، مارتین ، ترنچین ، پوپراد)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

کشور اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی میباشد که جمعیت آن حدود ۵٫۴ میلیون نفر و پایتخت آن براتیسلاوا هست. شهر براتیسلاوا پایتخت اسلواکی ۴۱۳ هزار نفر جمعیت دارد. واحد پول این کشور یورو است. اسلواکی جز اتحادیه اروپا میباشد
کشور اسلواکی از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان همسایه میباشد.
تاریخ استقلال اسلواکی ژانویه ۱۹۹۳، از چکسلواکی است. اسلواکی در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا و در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ به منطقه یورو پیوست
اسلواکی به همراه اسلوونی و استونی تنها کشورهای کمونیست سابق هستند که اکنون هم‌زمان عضو اتحادیه اروپا، حوزه یورو، منطقه شنگن، و سازمان ناتو می‌باشند.
حدود ۸۱ درصد از جمعیت این کشور از اسلواکی‌تباران، ۸٫۵ درصد از مجاری‌تباران و دو درصد از مردمان روما (کولیان) تشکیل شده‌است.
حدود ۱۳ درصد از مردم اسلواکی بی‌دین هستند و حدود ۱۰ درصد نیز در نظرسنجی‌ها دین و باور خود را اعلام نکرده‌اند. بقیه جمعیت این کشور مسیحی هستند که بیشتر آن را پیروان شاخه کاتولیک رومی تشکیل می‌دهنداسلواکی از سال ۲۰۰۴ عضو کشورهای اتحادیه اروپا شده است
– اسلواکی از سال ۲۰۰۸ عضو کشور های منطقه یورو یا همان شنگن شده است
– اسلواکی کشوری آرام و به دور از جنگ و خونریزی و تظاهرات و … است
– اسلواکی کشوری ۱۰۰% دمکرات است
– این کشور با این همه امکانات و درآمد فقط ۵۰۰۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور اسلواکی  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

مزایای اقامت اسلواکی

۱- نداشتن محدودیت سنی برای اخذ اقامت اسلواکی
۲-  نیاز نبودن به مدرک زبان تخصصی همانند آیلتس
۳-  دریافت اقامت اتحادیه اروپا و دریافت اقامت کشور اسلواکی
۴-  امکان سفرکردن ، در هریک از کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین تحصیل و زندگی با اخذ اقامت اسلواکی
۵- امکان دریافت اقامت همزمان برای اعضای خانواده
۶- پایین بودن هزینه زندگی در اسلواکی
۷- بالا نبودن ریسک سرمایه گذاری در اسلواکی
۸-  پایین بودن مالیات در اسلواکی در مقایسه با دیگر کشورهای اتحادیه اروپا
۹-  امکان استفاده از سرمایه اولیه از همان زمان ورود ،به طوری که هیچ مبلغی از سرمایه اولیه فرد بلاک نمی شود و قابل برداشت است.
۱۰- نیاز به استخدام کردن فرد یا افرادی در شرکت نمی باشد. در مقایسه با سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی دیگر که نیاز به استخدام یک یا چند نفر در شرکت وجود دارد.
۱۱- امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی وافتتاح حساب و دریافت وام از بانک های اروپایی با ثبت شرکت در اسلواکی.
۱۲-  امکان یادگیری زبان اسلواکی به صورت کاملاً رایگان توسط مؤسسات دولتی در جمهوری اسلواکی.
۱۳- امکان تحصیل رایگان برای فرزندان فرد سرمایه گذار تا مقطع دانشگاه در این کشور.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  اسلواکی  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.

سرمایه گذاری به واسطه ثبت شرکت در اسلواکی:

ثبت شرکت در کشور اسلواکی بدین صورت می باشد که فرد در ابتدا می تواند یک سفر توریستی به اتحادیه اروپا انجام دهد و در این سفر کارهای ثبت شرکت ازطریق وکلای معتبر در این کشور را انجام دهد ، هزینه تقریبی ثبت شرکت در این کشور حدود ۱۲۰۰۰ یورو می باشد؛ و پس ازطی کردن تمام مراحل قانونی و اداری به کشورخود بر میگردد و اقدام به دریافت ویزای سرمایه گذاری کشور اسلواکی می نماید و اقامت یک ساله اسلواکی را دریافت می کند در طول این یک سال شرکت می بایستی فعالیت داشته باشد و سالیانه  مالیات پرداخت شود. فرد با تمدید این شرکت هر ساله و با پرداخت مالیات بعد ازگذشت ۵ سال می تواند اقامت دائم کشور اسلواکی را اخذ نماید.  در ضمن به محض اخذ کارت اقامت اسلواکی  فرد می تواند در هرکدام از کشورهای اروپایی که مایل باشد تحصیل وکار و زندگی کند و فقط شخص اصلی به عنوان ثبت کننده شرکت  باید سالی دو یا سه بار برای انجام کارهای قانونی و مالیاتی و تمدید اقامت خود و خانواده به اسلواکی سفر نماید.
میزان سرمایه برای به ثبت رساندن شرکت در کشور اسلواکی حدود ۲۰هزار  تا ۲۵هزار یورو می باشد که البته برای اتباع خود کشور اسلواکی فقط ۵۰۰۰ یورو میباشد.  البته این موضوع را باید مد نظر داشت که این مقدار هزینه از دست نمی رود بلکه متعلق به خود شخص و در حساب شرکت شخص موجود می باشد و این امکان وجود دارد که فرد یا با این شرکت کار کند و یا این که تنها با فعال نگه داشتن شرکت و پرداخت مالیات، اقامت دائم اسلواکی را دریافت نماید. در واقع برای  تمدید اقامت به صورت سالانه نیاز به نشان دادن گرد مالی در حدود ۱۵۰۰۰ یورو در سال می باشد.

موارد قابل توجه در رابطه با سرمایه گذاری در کشور اسلواکی:

-در نظر داشته باشید شخصی که قصد ثبت شرکت در کشور اسلواکی را دارد بایستی به ازای هر نفر همراه خود،مثل  همسر و فرزند زیر ۱۸ سال ،۳۵۰۰ یورو و یک مبلغ اندکی هم بابت سرمایه ی شرکت در حساب شرکت بگذارد.
-شرکت ثبت شده میتواند به دو صورت واقعی یا سوری به ثبت برسد و هم میتواند آن شرکت فعالیت داشته باشد و در ضمن درآمد زایی نیز داشته باشد و همچنین شرکت میتواند بصورت سوری به ثبت برسد که در این حالت اسما شرکت وجود دارد و مالیات آن پرداخت می شود و نشان داده میشود که فعالیت دارد افرادی که  فقط قصد اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا را دارند عمومآ از روش اخیر استفاده مینمایند.
-جهت دریافت تابعیت کشور اسلواکی متقاضیان باید در امتحان زبان اسلواکیایی شرکت نمایند و پذیرفته شوند.
-همانطور که ذکر گردید از مزایای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلواکی آن است که نیازی به حضور دائمی فرد در کشور اسلواکی نمی باشد و فرد میتواد در کشور های دیگر حتی ایران اقامت داشته باشد و فقط در سال یک یا دو بار در این کشور حضور داشته باشد برای تمدید اقامت و پرداخت مالیات اما با این وجود اگر که فرد بخواهد بیش از ۶ ماه خارج از این کشور باشد مراتب به پلیس اتباع خارجه اطلاع داده می شود و شخص مورد پیگیری قرار می گیرد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور اسلواکی   از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور اسلواکی   و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور اسلواکی و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور آلمان  و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در کشور اسلواکی و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در کشور اسلواکی رای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور اسلواکی و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود اسلواکی   میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کشور آلمان  و اروپا برخوردار شوید.

نوع ثبت شرکت در اسلواکی

۱٫شرکت سهامی خاص (A.S)
سرمایه اولیه شرکت: ۲۵۰۰۰ یورو
تعداد سهامداران : حداقل یک یا دو نفر
۲٫شرکت های با مسئولیت محدود (S.R.O )
سرمایه اولیه شرکت : ۵۰۰۰ یورو

خدمات ما بری ثبت شرکت در اسلواکی

۱- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در اسلواکی
۲- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در اسلواکی توسط وکلای رسمی شرکت
۳- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در اسلواکی ( مرحله مقدماتی )
۴- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در اسلواکی
۵- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اسلواکی
۶- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

مدارک مورد نظر برای ثبت شرکت در اسلواکی

۱- گواهی عدم سوء پیشینه که بایستی به زبان انگلیسی و فارسی ترجمه شده باشد و همچنین به تائید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برسد.
۲- آدرس و کد پستی ده رقمی متقاضی ثبت شرکت اسلواکی در ایران
۳- حداقل پنج اسم را جهت ثبت شرکت اسلواکی انتخاب و پیشنهاد دهیم.
۴- اصل پاسپورت و کپی و دو نسخه کپی رنگی برابر اصل شده پاسپورت ارائه گردد.
۵- عکس مورد استفاده در پاسپورت متقاضی اسکن شده ، تحویل داده شود.
۶- ارائه بیزنس پلان و یا طرح توجیهی برای شرکت

مراحل ثبت شرکت در اسلواکی و دریافت اقامت

۱- تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در اسلواکی و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت اسلواکی نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
۲- تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در اسلواکی جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
۳- بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
۴- بعد از ۳ سال اقامت در اسلواکی و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (6)

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۷- استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۸- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۹- راه اندازی کسب و کار در اسلواکی بعنوان شخص حقیقی کارآفرین (شهروندان غیراروپایی)

مراحل

قدم اول: اخذ گواهی مجوز تجاری
مجوز تجاری معمولا ظرف سه روز کاری توسط دفتر ثبت تجاری صادر می شود.

مدارک لازم:

فرم رسمی
اسناد نشان دهنده محل کسب و کار در اسلواکی که قدیمی تر از نود روز نباشند.
گواهی عدم سوء  پیشینه متقاضی خارجی و رئیس شرکت در صورتیکه رئیس، شخصی غیر از متقاضی باشد. این گواهی نباید قدیمی تر از نود روز باشد.
تصمیم به تأسیس یک نهاد خارجی که شامل یک بیزینس پلان شامل تمام اطلاعات درباره آن کسب و کار است (فعالیتها، محل، نام، رئیس کسب و کار و غیره) کارشناسان ما در تهیه بیزینس پلان به شما کمک خواهند کرد.
پیش از درخواست برای اخذ مجوز اقامت، متقاضی باید درخواست جواز کسب و کار بدهد.
قدم دوم: اخذ مجوز اقامت موقت جهت انجام کسب و کار در اسلواکی
مجوز اقامت موقت به افراد خارجی که کسب و کاری را به عنوان شخص حقیقی در اسلواکی اداره کنند اعطا خواهد شد.

مدارک لازم:

پاسپورت معتبر
دو قطعه عکس به ابعاد ۳×۳.۵ سانتیمتر
سندی که هدف از اقامت را نشان دهد و قدیمی تر از ۹۰ روز نباشد:
گواهی مجوز کسب و کار که توسط دفتر ثبت تجاری صادر شده باشد یا بیزنس پلان یا مجوزهای تجاری دیگر
گواهی عدم سوء  پیشینه که قدیمی تر از نود روز نباشد
صورتحساب بانکی فرد خارجی که قدیمی تر از نود روز نباشد و منابع مالی لازم برای اقامت را نشان دهد
صورتحساب بانکی فرد خارجی که قدیمی تر از نود روز نباشد و منابع مالی لازم برای اداره کسب و کار را نشان دهد. این حساب بانکی باید جهت مقاصد تجاری افتتاح شده باشد و جدا از حساب بانکی شخصی فرد باشد.
مدرک نشان دهنده محل اقامت فرد خارجی که قدیمی تر از نود روز نباشد
پلیس ظرف مدت نود روز درباره درخواست مجوز اقامت متقاضی تصمیم گیری خواهد نمود. این مجوز برای حداکثر سه سال صادر خواهد شد.
هر سندی که خارج از اسلواکی تهیه شده باشد باید بصورت قانونی در مراجع ذیصلاح تایید شود. هر متنی که به زبانی غیر از زبان اسلواک باشد باید بصورت رسمی توسط مترجم اسلواک به زبان اسلواک ترجمه شود. مترجم باید در لیست مترجمان در اسلواکی ثبت شده باشد.
قدم سوم –  انجام آزمایشات پزشکی و ثبت نام بیمه درمانی
پس از اخذ مجوز اقامت موقت، متقاضی موظف است تحت آزمایشات پزشکی قرار گیرد و برای بیمه درمانی ثبت نام نماید.
قدم چهارم –  ثبت نام شخص حقیقی خارجی در دفتر ثبت تجاری
شخص حقیقی خارجی مجاز است از روزی که کسب و کار خود را در دفتر ثبت تجاری ثبت می نماید، فعالیت های تجاری خود را در حوزه کسب و کاری که ثبت کرده، در خاک جمهوری اسلواکی انجام دهد. جهت اقدام برای ثبت در دفتر تجاری، باید مجوز تجاری و مجوز اقامت موقت خود را اخذ کرده باشید.

وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور اسلواکی

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (7)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   اسلواکی پذیرا می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی:

ترجمه ریزنمرات و گواهی دیپلم (مدارک میبایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه و سفارت اسلواک رسیده باشد ) + ۲ سری کپی
پاسپورت معتبر + ۲ سری کپی صفحات ۹-۲
کپی شناسنامه تمام صفحات
معادل ریالی ۱۰۰ دلار هزینه بررسی مدارک و صدور پذیرش تحصیلی توسط دانشگاه
گواهی عدم سوء پیشینه
ترجمه شناسنامه
بیوگرافی
۱۲ قطعه عکس ۴×۳ رنگی پاسپورتی

مدارک لازم جهت اخذ روادید تحصیلی:

۱- ۱۲ قطعه عکس ۴×۳ رنگی پاسپورتی
۲- هزینه روادید تحصیلی سفارت
۳- ترجمه سند ملکی پدر یا قیم
۴- گواهی موجودی حساب بانکی پدر یا قیم
۵- گواهی اشتغال به کار پدر یا قیم
۶- شهریه ترم اول دانشگاه که میبایستی قبل از اخذ روادید برای دانشگاه حواله گردد.
تذکر: دانشجویان پس از ورود به مجارستان میبایست ظرف ۱۵ روز از تاریخ ورود نسبت به معرفی آدرس محل زندگی خود به پلیس محلی و دریافت کارت اقامت خود اقدام نمایند .
زمان ثبت نام دانشگاههای اسلواک : زمان ثبت نام برای ترمهای مهر و بهمن هر سال حداقل ۳ ماه قبل از شروع ترم میباشد .
نمونه متن گواهی سلامت جسمانی جهت ارائه به سفارت اسواک جهت ویزای دانشجویی اسلواک
توجه داشته باشید برای گواهی صحت و سلامت دانشجوی متقاضی تحصیل در اسلواک باید به یک پزشک عمومی مراجعه نماید و درخواست آزمایش ایدز و هپاتیت را نماید ، بعد از انجام آزمایشات ایدز ئ هپاتیت باید به همان پزشکی مراجعه نماید و درخواست گواهی صحت و سلامت را جهت ارائه به سفارت مطابق متن زیر نماید.
گواهی سلامت جسمانی:
گواهی صحت و سلامت باید بزبان انگلیسی باشند ویک گواهی عمومی تندرستی از پزشک بزبان انگلیسی
متن گواهی به زبان فارسی جهت ارائه به دارلترجمه
با توجه به معاینات بالینی انجام شده و مشاهدات آزمایشات ایدز و هپاتیت ، نامبرده در سلامتی کامل بسر می برد و فاقد هرگونه بیماری خاص اعم از عصبی و جسمی می باشد.

وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  اسلواکی

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   اسلواکی  پذیرا می باشد.
تحصیل در اسلواکی را به علت هزینه های نسبتاً پایین و کیفیت مناسب آموزش در این کشور که یکی از اعضای اتحادیه اروپا است می توان گزینه مناسبی برای متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا دانست.

مزایای تحصیل در اسلواکی

تحصیل در اسلواکی دارای مزایای زیر است :
۱- وجود دانشگاه های معتبر در اسلواکی
۲- امکان کار دانشجویی در حین تحصیل برای تمام مقاطع
۳- امکان کار بعد از اتمام تحصیل و اخذ اقامت اسلواکی
۴- تحصیل در اسلواکی به زبان اسلواکیایی به صورت رایگان

زبان تدریس در دانشگاههای اسلواکی

زبان تدریس در دانشگاههای اسلواکی به انگلیسی یا اسلواکی میباشد

دوره های آموزشی در اسلواکی

اولین سطح کارشناسی است – ۳ سال تحصیل، دو سال بیشتر از آن کارشناسی ارشد و دکترا سه یا چهار سال است.

ترمهای تحصیلی در اسلواکی

ترم زمستان در ماه اکتبر شروع و ترم بهاره در ژانویه و ترم تابستانه در ژوئن میباشد

 دانشگاه های اسلواکی

اولین دانشگاه در قلمرو اسلواکی کنونی، دانشگاه ایستروپولیتانا Academia Istropolitana است، که در براتیسلاوا در دوران پادشاهی ماتیاس کوروینوس(۱۴۵۸-۱۴۹۰) تاسیس شد. در سال ۱۶۳۵، پیتر پازمنی دانشگاه ترناوا Trnava University را تاسیس کرد (که در سال ۱۷۷۷ به بوداپست منتقل شد).تحصیل در اسلواکی
جسوئیت ها دانشگاه کوشیسه Košice University را در سال ۱۶۵۷ تاسیس کردند. در سال ۱۷۶۲ حاکم روشنفکر ماریا ترسا اولین مدرسه استخراج از معدن دنیا Mining Academy in Banská Štiavnica را تاسیس کرد.
موسسات  تحصیلات عالی (HEIs) ارائه دهنده تحصیلات دانشگاهی هستند که شامل موسسه های علوم و هنر می شوند. وظیفه اصلی دانشگاه ها، ارائه تحصیلات عالی و تحقیقات علومی خلاقانه و فعالیت های هنری مبتکرانه می باشد.

موسسات ارائه دهنده تحصیلات عالی توسط ذات و حیطه فعالیتشان به انواع دانشگاهی و غیر دانشگاهی دسته بندی می شوند:

الف) نوع دانشگاهی: موسسات آموزشی از این قبیل، برنامه های مطالعاتی در هر سه سطح تحصیلات عالی (کارشناسی-کارشناسی ارشد و سطح دکترا ) ارائه میکنند. برنامه های مطالعاتی این نوع موسسات در زمینه  علوم ، فناوری و هنر است که منطبق بر وضعیت کنونی و سطح پیشرفت این زمینه ها می باشد.
ب) نوع غیر دانشگاهی: این نوع موسسات بیشتر ارائه دهنده برنامه های تحصیلی در اولین سطح تحصیلات عالی (کارشناسی) هستند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی اسلواکی

۱- فرم تکمیل شده ویزا
۳- هزینه اداری (۶۰ یورو)
۴- پاسپورت با اعتبار کافی
۵- نامه پذیرش دانشگاه
۶- مدارک اثبات تمکن مالی
۷- بیمه مسافرتی

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور اسلواکی

 

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در اسلواکی (5)

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور اسلواکی ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور اسلواکی   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  اسلواکی   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشوراسلواکی

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اسلواکی  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اسلواکی  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اسلواکی  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اسلواکی    به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اسلواکی  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اسلواکی  برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اسلواکی

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اسلواکی  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اسلواکی .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اسلواکی  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور اسلواکی  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اسلواکی .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اسلواکی .

هزینه های زندگی در  کشور اسلواکی

هزينه زندگي در اسلواكي از بسياري از كشورهاي اروپايي پايين‌تر است. هزينه خريد يا اجاره خانه در براتيسلاوا (پايتخت) كمتر از پايتختهاي اتحاديه اروپا مي‌باشد. بر طبق آمار غير رسمي هزينه زندگي معمولي هر فرد در اين كشور (بدون محاسبه شهريه دانشگاه و خوابگاه) حدود ۴۰۰ كرون اسلواك (۱۳ دلار آمريكا) در روز تخمين زده مي‌شود. هر يك دلار آمريكا برابر با ۶/۲۹ كرون اسلواك است. قرار بود در سال ۲۰۰۹ واحد پول اين كشور به يورو، تبديل شود.
به طور کلی هزینه زندگی دانشجویی در کشور اسلواکی ماهیانه بین ۸۰۰ الی ۱۰۰۰ یورو می باشد که بخش اعظم آن مربوط به خوابگاه و مسکن دانشجویی می باشد. مسکن یا سوئیت دانشجویی در کشور اسلواکی معمولا ماهیانه بین ۳۰۰ الی ۵۰۰ یورو می باشد ، البته دانشجويان در صورتيكه با هم همخانه شوند هزينه اجاره مسكن كمتر و محل بزرگتري ميتوانند اجاره نمايند. خوابگاههای دانشجویی هم معمولا بین ۱۵۰ یورو الی ۲۵۰ یورو در ماه است. بطور تقريبي هزينه شارژ و آب ماهيانه ۲۰$ ، هزينه گاز مصرفي در تابستان ۱۰$ و در زمستان ۴۰$ ، هزينه برق مصرفي ۳۰$ ، هزينه آبونمان تلفن ۱۰$ در ماه ، هزينه خريد سيم كارت موبايل رايگان و شارژ اوليه ۱۲$ است. هزينه هاي جانبي دانشجو شامل هزينه ثبت نام ۵۰ دلار ، ۱۰۰ دلار هزينه امتحان ، بيمه دانشجوئي حدود ۱۰۰ دلار و هزينه مربوط به كتاب ، لوازم التحرير و غيره به عهده دانشجو ميباشد.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  اسلواکیای ثبت شده در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- اخذ بیمه سلامت کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اسلواکیایی  در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اسلواکیایی  در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”    در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اسلواکی ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.