مهاجرت به ارمنستان ، اقامت ارمنستان ، اخذ ویزای ارمنستان ، گرفتن پاسپورت ارمنستان ، ثبت شرکت در ارمنستان ، گرفتن شریک تجاری در ارمنستان ، اخذ نمایندگی بین المللی در ارمنستان ، قبول وکالت در ارمنستان ، ، سرمایه گذاری در ارمنستان ، خرید و اجاره ملک در در ارمنستان ، ویزای تحصیلی در ارمنستان ، ویزای کاری ارمنستان ، امور بازرگانی در ارمنستان ، صادرات و واردات در ارمنستان ، خدمات بانکی و ارزی در ارمنستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی ارمنستان ، خدمات بیمه ای ارمنستان، رفع دیپورتی در کشور ارمنستان ، رفع ریجکتی ویزای ارمنستان

اخذ اقامت ارمنستان ، اخذ ویزای ارمنستان ، قبول وکالت ارمنستان ،مهاجرت ارمنستان ، گرفتن پاسپورت ارمنستان ، ثبت شرکت ارمنستان ، گرفتن شریک تجاری ارمنستان ، اخذ نمایندگی بین المللی ارمنستان ، سرمایه گذاری ارمنستان ، خرید و اجاره ملک ارمنستان ، ویزای تحصیلی ارمنستان ، ویزای کاری ارمنستان ، امور بازرگانی ارمنستان ، صادرات و واردات ارمنستان ، خدمات بانکی و ارزی ارمنستان ، نقل و انتقالات مالی ارزی ارمنستان ، خدمات بیمه ای ارمنستان ، رفع دیپورتی ارمنستان ، رفع ریجکتی ارمنستان ، گرفتن وقت سفارت کشور ارمنستان ( شهرهای ایروان، گیومری و وانادزور ، واغارشاپات ، ذآبوویان )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور ارمنستان را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به  دلایل مختلف  در کشور  ارمنستان زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  ارمنستان می باشد به شرح ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور ارمنستان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ارمنستان.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  ارمنستان.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ارمنستان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ارمنستان.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ارمنستان.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور ارمنستان.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور ارمنستان.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ارمنستان.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ارمنستان.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور ارمنستان.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور ارمنستان پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  ارمنستان

802741.ai

ارمنستان    کشوری در قفقاز جنوبی به پایتختی ایروان که از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم‌مرز است..
ارمنستان در قفقاز جنوبی در میان دریای سیاه و دریای خزر قرار دارد که مرز میان آسیا و اروپا محسوب می‌شود. ارمنستان کشوری کوهستانی و پرباران است و نیز یک کشور محاط در خشکی است.
جمهوری ارمنستان سرزمینی است کوهستانی که اکنون تنها شامل بخش شمالی فلات بزرگ ارمنستان است. سطح ارمنستان را مجموعه‌ای از کوهستان های دارای چین خوردگی بسیار، آتش فشان های بزرگ، قله‌های مخروطی، دره‌های تنگ رودخانه‌ای، دریاچه‌ها، چاله‌ها و گودال ها فرا گرفته است. حدود نود درصد اراضی ارمنستان در ارتفاعی بیش از هزار متر واقع شده‌اند. سطح اراضی ارمنستان از دیدگاه ساختاری به سه منطقه بخش می‌شود. بخش شمال شرق و جنوب شرق که منطقه‌ای است تکتونیک؛ بخش مرکزی که منطقه‌ای است آتش فشانی؛ بخش جنوب غربی جلگه آرارات که ناهمواریهای آن حاصل سیلاب هاست و در جنوب شرق کوه آراگاتس در ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متر منطقه آتش فشانی ناهمواری دارای چین خوردگی های بسیار واقع شده است که رودهای کاساغ و هرازدان آن را قطع کرده‌اند. در بخش شرقی ارمنستان دو گودال و فرورفتگی عظیمی که در ارتفاع ۱۹۱۴ متری از سطح دریا قرار گرفته دریاچه سوان واقع است. سوان بلندترین و بزرگ‌ترین دریاچه کوهستانی قفقاز است. در جنوب حوضه سوان منطقه کوهستانی وایوتس دزور و رود آرپا قرار دارد. جنوب غرب ارمنستان شامل چین خوردگیهای وسیع جلگه آرارات است که میان دو منطقه کوهستانی آراگاتس و گغام واقع شده است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور ارمنستان ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  گرجستان  پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت  کشور ارمنستان

۱-  اخذ اقامت ارمنستان از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت ارمنستان از طریق ثبت شرکت

۳- اخذ اقامت ارمنستان از طریق کار

۴- اخذ اقامت ارمنستان از طریق تحصیل

۵- اخذ اقامت ارمنستان از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور ارمنستان

۱- امنیت بالای ارمنستان
۲- ارامش فوق العاده ارمنستان
۳- برخورد خوب و گرم ارامنه با ایرانیان
۴- مناسب بودن قیمتها
۵- نزدیک وهمسایه بودن ارمنستان
۶- سهولت کارهای اقامتی، ثبت شرکت، بانکی و ۰۰۰
۷- پیشرفت و رشد سریع ارمنستان در طی سالهای اخیر
۸- خوش آب و هوا بودن ارمنستان

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   ارمنستان از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  ارمنستان   پذیرا می باشد.

قانون سرمایه گذاری در ارمنستان

قانون سرمایه گذاری در ارمنستان حقوق و امتیازهای سرمایه گذاران خارجی را مشخص می کند . سرمایه گذاری خارجی می‌تواند به صورت سرمایه‌گذاری مشترک با یک شرکت فرعی  ولی با مالکیت کامل انجام شود . سیاست سرمایه‌گذاری خارجی ارمنستان کاملا  آزاد بوده و امکان خارج  کردن دارائی‌ بدون هیچ محدودیتی برای وی فراهم شده است و حتی برخی از سرمایه‌گذاری‌ها معافیت ‌از مالیات  دارند .
در ارمنستان فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی وجود دارد. بدین صورت که سرمایه‌گذار خارجی می‌تواند از امکانات ارمنستان ، نظام تجاری مناسب و نیروی کار با دستمزد پایین بهره مند شودو به کسب سود و در آمد بپردازد .

قوانین گمرکی ارمنستان برای تجار

حقوق ورودی کالا در ارمنستان بر مبنای ارزش کالا به میزان صفر یا ۱۰ درصد تعیین شده است . اساس تعیین حقوق کالای وارداتی شامل ارزش کالا، هزینه حمل و نقل ، کارمزد و هزینه‌های مربوط به ترخیص  کالا است.

روابط تجاری ارمنستان  با کشورهای دیگر

ارمنستان با ۲۱ کشور دنیا  روابط تجاری مستحکم دارد . کشورهایی که با ارمنستان داد و ستد تجاری دارند شامل : آرژانتین ، استرالیا ، آمریکا ، اوکراین،  ایتالیا ، ایران ، انگلستان ، بلاروس، پرتغال، رومانی ، چین ، سوئیس ، فرانسه ، قبرس  ، قزاقستان ، کانادا ، گرجستان ، لبنان ، ویتنام و یونان  می شوند .
این کشورها با ارمنستان موافقت‌نامه‌های سرمایه‌گذاری متقابل دارند . همچنین ارمنستان یکی از امضاکنندگان کنوانسیون چند جانبه کشورهای مستقل مشترک‌ المنافع درباره حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران می باشد .

امتیازات سرمایه گذاری در ارمنستان :

۱- مالکیت ۱۰۰ درصد
۲- سرمایه گذاری نیاز به اخذ مجوز  ندارد.
۳- اتباع خارجی میتوانند مالک ساختمان یا آپارتمان شوند و شرکتهای خارجی ثبت شده در ارمنستان حق خرید ملک یا زمین دارند .
۴- معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاری های کلان وجود دارد
۵- معافیت گمرکی برای ورود سرمایه قانونی
۶- معافیت از حقوق گمرکی در راستای  صادرات
۷- مالیات بر ارزش افزوده  در کالاهای صادراتی اعمال نمی شود
۸- هیچ محدودیتی در حسابهای ارزی ندارد
۹- هیچ محدودیتی در ارسال وجوه به خارج وجود ندارد
۱۰- محدودیت در استخدام کارکنان ندارد
۱۱- تضمین سرمایه گذاری

قوانین جمهوری ارمنستان در خصوص سرمایه گذاری های خارجی :

این قوانین مبانی حقوقی ، اقتصادی ، و سازمانی برای تحقق سرمایه گذاری های خارجی در ارمنستان را مشخص می کند و همچنین  ناظر بر مقررات حمایت از حقوق قانونی ، منافع و داراییهای سرمایه گذاران خارجی می باشد و با فراهم کردن شرایط لازم برای جلب منابع مادی و مالی خارجی و نیز سرمایه گذاری و استفاده کارآمد از فناوری ها ، مدیریت و تجربه سازمان دهی پیشرفته  از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند .

مقررات عمومی

“سرمایه گذار خارجی” به معنای هر کشور خارجی ، شخصیت حقوقی خارجی ، شهروند  خارجی ، اشخاص فاقد ملّیت ، شهروندان جمهوری ارمنستان که به طور دائم در خارج از قلمرو ارمنستان اقامت دارند ، و نیز هر سازمان بین المللی بوده  که مطابق قوانین کشوری که درآن مستقر است می تواند  در جمهوری ارمنستان اقدام به سرمایه گذاری کند .
“سرمایه گذاری خارجی” به معنای سرمایه گذاری  هر نوع دارایی ، از جمله منابع  مالی و ارزش های معنوی می باشد ، که توسط یک سرمایه گذار خارجی در فعالیت تجاری یا هر گونه فعالیت که منجر به دستیابی به هر گونه  سود شود می باشد .

انواع سرمایه گذاری های خارجی

سرمایه گذاران خارجی می توانند در موارد زیردر  ارمنستان سرمایه گذاری کنند :

۱- ارز خارجی
۲- اموال منقول و غیر منقول
۳- سهام ، اوراق قرضه ، و سایر اوراق بهاداری
۴- پرداختن به فعالیتهای اقتصادی ، از جمله حق اکتشاف ، استخراج ، توسعه ، یا بهره برداری از منابع طبیعی.
۵- خدمات کارمزدی

روش های اجرای سرمایه گذاری های خارجی

سرمایه گذاران خارجی حق دارند به روشهای زیر اقدام به سرمایه گذاری در ارمنستان کنند

۱- ایجاد شرکتی که مالکیت کامل  آن  متعلق به سرمایه گذار خارجی است ، و یا یک  شعبه  و نمایندگی متعلق به سرمایه   گذار است
۲- سرمایه گذاری های مشترک با اشخاص دیگر در ارمنستان ویا با شهروندان ارمنستان
۳- خرید سهام یا اوراق قرضه
۴- تضمین های دولتی برای حمایت از سرمایه گذاری های خارجی  در نظر گرفته می شود .

برای تشویق سرمایه گذاران است مزایای اضافی برای سرمایه گذاران تعیین می شود  .

پرداخت غرامت به سرمایه گذاران خارجی :
چنانچه سرمایه گذار خارجی به دلیل عملکرد نا مناسب نهادهای دولتی متحمل خسارت مادی یا معنوی شود از طرف دولت ارمنستان غرامت دریافت  می کند .
سرمایه گذار خارجی می تواند در بانکهای ارمنستان هر نوع حساب بانکی داشته باشد .
سرمایه گذاران خارجی می توانند سود حاصل از سرمایه گذاری در ارمنستان را از کشور خارج کنند .

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  ارمنستان و اخذ اقامت ( گرفتن پاسپورت )

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ارمنستان خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ارمنستان  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور ارمنستان  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ارمنستان  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (4)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور ارمنستان  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور ارمنستان  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  ارمنستان  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
ثبت شرکت در ارمنستان : با توجه به تغییرات سیاسی به وجود آمده در منطقه CISو به منظور کنترل کشورهای تحت مدیریت روسیه این کشور در صدد ایجاد اتحادیه ای تجاری به نام اتحادیه تجاری روسیه میباشد.لذا طبق اطلاعات رسیده و زمزمه اجرائی شدن این تحولات روش ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی در کشور ارمنستان دچار تحول اساسی شده و دیگر به این روش ساده و هزینه کم انجام پذیر نخواهد بود و تمامی قوانین و مقررات ثبت شرکت و اجازه فعالیت تجاری در این کشور به طور کلی تغییر خواهد کرد.روسیه ،اکراین،ارمنستان،گرجستان و احتمالا یکی دو کشور دیگر قراراست که عضو این اتحادیه شوند لذا ثبت شرکت در ارمنستان منوط به رعایت قوانین و فراهم کردن شرایط جدید می باشد.لذا در صورت تمایل ثبت شرکت در ارمنستان خود را سریع تر انجام داده و حساب بانکی خود را افتتاح نمائید تا خدایی ناکرده در آینده به مشکل موانع موجود در سرراه این امربرنخورید.

خدمات ما بری ثبت شرکت در ارمنستان

۱- خدمات حقوقی و تجاری در ضمینه ثبت شرکت در ارمنستان
۲- خدمات افتتاح حساب بانکی در ارمنستان
۳- خدمات دریافت کارت اعتباری visa و mastercard
۴- خدمات دفتر مجازی در ارمنستان
۵- اخذ شماره تلفن و سیم کارت ارمنستان و پاسخگویی در ایران
۶- اخذ اقامت ارمنستان بر مبنی شرکت ثبت شده در کوتاه ترین زمان
۷- آموزش زبان ارمنی به متقاضیان
۸- دریافت مجوز فعالیت بری شما در صورت نیاز
۹- خدمات مربوط به بازرگانان و تجار
۱۰- دریافت نمایندگی شرکتهی خارجی از طریق ثبت شرکت در ارمنستان
۱۱- ترجمه کلیه متون ارمنی به فارسی و انگلیسی و بلعکس

مدت زمان مورد نیاز : ۱تا ۲ روز

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت ارمنستان
مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ارمنستان توسط شرکت ما
کپی پاسپورت همه اعضاء شرکت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ارمنستان توسط شخص حقیقی

الف- درخواستنامه جهت ثبت شرکت در ارمنستان با مسئولیت محدود.
ب- تعیین نام شركت جهت استعلام در اداره امتیازنامه جمهوری ارمنستان، بخش ثبت نامهای شركتی.
پ- صورت جلسة سهامداران كه مشخص كنندة سهام هر یك از اعضا و زمینه های فعالیت شركت و همچنین انتخاب مدیر عامل شركت است.
ت- ترجمة رسمی گذرنامه های هر یك از سهامداران و مدیر شركت جهت ارائه به ثبت.
ث- مشخصات مدیر عامل (مدیر می تواند فردی باشد كه از سوی سهامداران انتخاب شده باشد)
ج- درج میزان سهام هر یك از سهام داران برحسب سرمایه و در صد آن در اساسنامه، در ضمن حداقل سرمایه ۵۰۰۰۰ درام و حداكثر آن بی نهایت می باشد و همچنین ازدیاد سرمایه ضرری برای شركت ندارد بلكه پرستیژ شركت محسوب می شود.
چ- آدرس محل شركت یا محل فعالیت آن و گواهی رضایت صاحب ملك یا مكانی كه شركت باید در آن به فعالیت بپردازد (با ثبت در محضر)
ح- گواهی و فیش پرداخت سرمایة اولیه به اسم شركت در یكی از بانكهای جمهوری ارمنستان

مراحل ثبت شرکت در ارمنستان

۱- مراجعه به اداره اویر (OVIR)
۲- تنظیم محضری قرارداد اجاره محل حقوقی ثبت شرکت
۳- مراجعه به اداره رجیستر (Register) و ثبت نام شرکت و تنظیم اساسنامه
۴- مراجعه به اداره مالیات محل انجام کار با اجاره نامه محل کار و اساسنامه شرکت جهت دریافت کد و مجوز تهیه مهر شرکت
۵-مراجعه به محل تهیه مهر شرکت ها
۶- ثبت در اداره بازنشستگی
۷- تهیه کاسا و پلمب کردن در اداره مالیات
۸-مراجعه به بانک و ایجاد حساب بانکی و تاییدیه امضاء کارت بانک در محضر و تایید کارت در اداره مالیات
۹- مراجعه به گمرک با معرفی نام جهت باز کردن پرونده جهت واردات و صادرات
۱۰-برای ثبت شرکت در ارمنستان امکان ارائه آدرس دفتر هم به صورت صوری و هم به صورت فیزیکی مقدور میباشد.

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

ارمنستان کشور دوست و همسایه شمالی ایران است بنابراین دسترسی به این کشور هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان پذیر خواهد بود
با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید براحتی از امکاناتی که بدلیل تحریم ها در ایران بوجود آمده است رهایی یابید یکی از این امکانات امکان گشایش حساب بانکی شخصی و شرکتی و دریافت مستر کارت و ویزا کارت میباشد.
مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان ۲ روز کاری است که مدت زمان آن از ثبت شرکت و یا موسسه در ایران بسیار کمتر است.
با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید بدون محدودیت برای خود و خانواده تان اقامت دریافت نمایید.
از مزایای اخذ اقامت کشور ارمنستان ،علاوه بر،برخورداری از حقوق شهروندی،دریافت ویزای کشورهای آمریکا و کانادا آسان تر خواهد بود.
با ثبت شرکت در ارمنستان ش شما میتوانید ملک،آپارتمان ،خودرو و یا هر چیز دیگر را به نام خود خریداری نمایید.
لازم به توضیح است هزینه های زندگی در کشور ارمنستان بسیار پایین تر از ایران است.
مزیت اصلی دیگر ثبت شرکت در ارمنستان،حضور مستقیم شما در کنار وکلای ما در ایروان در تمام مراحل ثبت خواهد بود و صدها مورد دیگر که در روند حضور شما در ارمنستان با آن آشنا خواهید شد  ویژگی منحصر به فرد ما حضور وکلای برجسته حقوق بین الملل در تهران و ایروان است.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور ارمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور ارمنستان  پذیرا می باشد.

انواع ویزای ارمنستان

ارمنستان از معدود کشورهای جهان است که دارندگان گذرنامه ایرانی بدون داشتن دغدغه ویزا می توانند به آنجا سفر کنند. ویزای ارمنستان برای ایرانی ها در مرزهای زمینی این کشور و در فرودگاه صادر می شود و شرایط صدور آن بسیار آسان است. در اینجا سعی می کنم مطالب کلی و اساسی در مورد ویزای ارمنستان را یاد آوری کنم.

انواع ویزا

اگر به قصد گردشگری، کارآفرینی، تجارت، تحصیل ، دیدار بستگان یا دوستان، درمان یا بهر دلیل دیگری می خواهید از ارمنستان بازدید کنید، باید ویزای دیداری Visitor visa درخواست کنید. اگر قصد دارید از خاک ارمنستان برای مسافرت به کشور دیگری استفاده کنید، میتوانید ویزای ترانزیت Transit visa درخواست کنید.

ویزای دیداری:

رایج ترین نوع ویزای دیداری، ویزای ۲۱ روزه یکبار ورود است که قیمت آن ۳۰۰۰ درام ارمنستان یا معادل ۷ دلار امریکا است. البته اگر از بخش کنسولی سفارت ارمنستان در تهران تقاضای ویزا کنید، تنها یورو پذیرفته می شود و ۶ یورو باید پرداخت کنید. ویزای ۲۱ روزه با کمترین تشریفات و بسادگی برای همه صادر می شود.
ارمنستان ویزای چهار ماهه یکبار ورود و چهار ماهه چند بار ورود و نیز ویزای دوماهه چند بار ورود نیز صادر می کند. توجه داشته باشید که موافقت با صدور این نوع ویزاها ممکن است بسادگی ویزای ۲۱ روزه یکبار ورود نباشد، بخصوص برای کسانی که چندمین بار است چنین ویزاهایی را درخواست می کنند.

ویزای ترانزیتی:

بسیاری از مسافران زمینی گرجستان ترجیح می دهند که از طریق ارمنستان به این کشور سفر کنند. بعضی ها ابتدا به ایروان سفر می کنند، یکشب یا اگر خوش بگذرد دو شب را در این شهر می مانند و بعد راهی گرجستان می شوند. ارمنستان برای سفر هوایی به برخی از شهرهای روسیه و اکراین که پرواز مستقیم به انها از تهران وجود ندارد هم ممکن است مسیر مناسبی باشد، مانند سوچی، سن پترزبورگ، خارکف، اودسا و غیره.
ویزای ترانزیت ارمنستان سه روزه است و حداکثر تا چهار روز قابل تمدید است و قیمت آن ۱۰ هزار درام یا ۲۵ دلار است. با توجه به سادگی صدور ویزای ۲۱ روزه، شهروندان ایرانی اغلب ترجیح می دهند که بجای ویزای ترانزیت ویزای دیداری درخواست کنند که قیمت آن هم ارزان تر است. رانندگان و افراد خاصی که بطور مداوم نیاز به عبور ترانزیتی دارند ممکن است متقاضی این نوع ویزا باشند.

نحوه درخواست ویزای ارمنستان

همانطور که گفته شد ویزای ارمنستان برای شهروندان ایرانی در مرزهای زمینی و هوایی بسادگی صادر می شود و اغلب مسافران هنگام ورود به ارمنستان و در لب مرز یا در فرودگاه درخواست ویزا می نمایند اما بهرحال افرادی مایل هستند که پیش از رسیدن به مرز ویزای این کشور را بدست اورده باشند:
– افرادی که بصورت گروهی و بویژه در ایام تعطیل مسافرت می کنند و مایل نیستند که زمانی را برای صدور ویزا در مرز تلف کنند
– کسانی که بیش از ۲۱ روز می خواهند در ارمنستان اقامت داشته باشند و نگران هستند که که ممکن است با ویزای آنها در ارمنستان موافقت نشود.
– افرادی که با قطار از گرجستان به ارمنستان مسافرت می کنند
و گروههای دیگر، از جمله کسانی که دلایل شخصی خاصی برای خودشان دارند.
برای درخواست ویزا می توان به بخش کنسولی سفارت ارمنستان یا کنسول گری این کشور در شهرهای مختلف جهان مراجعه نمود و درخواست ویزا نمود. سفارت ارمنستان در تهران مبالغ ویزا را تنها به یوروو دریافت می کند و متقاضی باید عکس پرسنلی به همراه داشته باشد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور ارمنستان

۱-    اصل گذرنامه
۲- یک نسخه کپی از صفحه اصلی گذرنامه
۳- یک قطعه عکس ۳×۴ رنگی زمینه سفید
۴- فرم ویزای تکمیل شده (فرم خام توسط سفارت تحویل شما میگردد)
ویزای صادر شده بعد از سه روز کاری تحویل شما میگردد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور ارمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  ارمنستان  پذیرا می باشد.

نحوه پذیرش دانشگاه ارمنستان

دوره آماده سازی YSU

دوره های آماده سازی برای متقاضیان خارجی که میخواهند خود را برای امتحانات ورودی YSU آماده نمایند برگزار میگردد. دوره های آماده سازی از سال ۱۹۵۶ به بعد برگزار شده اند. در حال حاضر شهریه هر یک از مواد درسی برای دوره های آماده سازی دانشگاه دولتی ایروان ۸۰۰۰۰ درام میباشد. برنامه موجود با نیازها و شرایط امتحانات ورودی دانشگاههای دولتی همخوانی دارند.
طول مدت تحصیل در دانشکده یک سال است (۱ سپتامبر– ۳۰ ژوئیه) که شامل تعطیلات زمستانی (به مدت یک ماه) تحصیل در ارمنستان است.
مدارک برای دوره های آماده سازی
گذرنامه یا شناسنامه
گواهی فراغت از تحصیل یا مدرکی از یک مرکز آموزش عالی
دو قطعه عکس ۴×۳
مدارک مورد نیاز برای درخواست تحصیل در YSU توسط متقاضیان خارجی
نامه درخواست خطاب به رئیس دانشگاه که در آن تخصص فرد متقاضی باید ذکر گردد.
فتوکپی تأیید شده مدارک تحصیلی و ریزنمرات
مدارک پزشکی صحت مدرکی دال بر عدم ابتلا به ایدز
فتوکپی پاسپورت
ترجمه تأیید شده شناسنامه
شش قطعه عکس ۴×۳
کسانی که مایلند به دورهای تحقیقاتی (۲-۱ سال تحصیلی) تحصیل در ارمنستان یا بعنوان دانشجوی تحصیلات تکمیلی برای گرفتن مدرک کاندیدای علوم (۳ سال تحصیلی) شوند باید مدارک زیر را نیز ارائه دهند:
برنامه آموزشی و یک پروپوزال برای پایان نامه آتی خود باذکر عنوان پایان نامه
فهرست مقالات منتشر شده آنها یا دو سه موضوع مرتبط با پایان نامه آنها
مدارک فوق الذکر باید توسط سفارت ارمنستان و وزارت خارجه در کشور ذیربط تأیید گردند. مدارک و گزارشها میتوانند به یکی از زبانهای ارمنی، روسی یا انگلیسی ارائه شوند.

مدارک مورد نیاز مقاطع فوق لیسانس ودکترا   Application Form

اصل مدرك تحصیلی کارشناسی ارشد و ریز نمرات یا اصل ترجمه شده ی آن ها كه به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسیده باشد.
اصل مدرك كارشناسی و ریز نمرات یا اصل ترجمه شده ی آنها (برای مقطع دکترا نیاز به تایید دادگستری نیست)
( مهم: مدرك تحصیلی و ریز نمرات در دارالترجمه ضمیمه یکدیگر شود)
فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد لازم است قبل از ترجمه؛ مدارك تحصیلی شان به تایید سازمان مركزی رسیده باشد.
فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی لازم است قبل از ترجمه؛ مدارك تحصیلی شان به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
اصل شناسنامه (یا اصل ترجمه شده ی آن كه به تایید دادگستری و وزارت خارجه رسیده باشد)
كپی از صفحه اول پاسپورت (ارائه اصل پاسپورت معتبر در زمان لازم ضروری است)
اصل گواهی آزمایشات پزشكی با تایید پزشك آزمایشگاه (شامل HIV.هپاتیت B )
قبل ازترجمه ؛گواهی سلامت جسمانی؛ به تایید سازمان نظام پزشكی شهرستان برسد.
Rezume یا (cv :curriculum vitae) شامل بیوگرافی یا خلاصه ای از سوابق كاری،تحصیلات،توانایی ها و تجربیات علمی وعملی مرتبط بارشته به زبان انگلیسی یا روسی یا ارمنی ( برای متقاضیان فوق لیسانس ودكترا )
قبل از تهیه پروپوزال، حداقل ۵ عنوان پروپوزال در ارتباط با گرایش های مورد نظر به ترتیب اولویت و علاقه (به زبان انگلیسی) تحصیل در ارمنستان تهیه گردد.

پروپوزال در مراحل بعد می تواند تهیه شود.

ترجمه Proposal ( طرح تحقیق ) : طرح توجیهی برای پایان نامه . پیش نویسی است كه شما برای اخذ مدرك تحصیلی روی آن كار می كنید و یا معرفی موضوعی كه برای پایان نامه خود انتخاب كرده اید. ( برای متقاضیان دكترا )
(نوشتن پروپوزال و پایان نامه باید توسط خود فرد و در زمان خواسته شده صورت پذیرد و نماینده ؛ وظیفه ی تنظیم پروپوزال را ندارد.)
۱۲ قطعه عكس (گذرنامه ای) تمام رخ رنگی ۴×۳ (با پشت نویسی نام ونام خانوادگی)
دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم در ارمنستان
دانشگاه کشاورزی (کارشناسی ارشد ودکترا)
آکادمی هنرهای زیبا(رشته های هنری) تا مقطع دکترا و به زبان ارمنی
آکادمی ملی علوم (دکترا)
در مقطع ارشد فعلا بیولوژی سلولی با گرایش بیوتکنولوژی ارائه می شود.
دانشگاه معماری وشهرسازی (تا مقطع ارشد مورد تایید است)
کنسرواتور(رشته های موسیقی وهنر) تحصیل در ارمنستان (تا مقطع ارشد مورد تایید است) به زبان ارمنی
دانشگاه زبان شناسی(رشته های علوم انسانی) (تا مقطع ارشد مورد تایید است)
آکادمی آموزشی منطقه اروپایی(تا مقطع ارشد مورد تایید است)
دوره های آموزش زبان انگلیسی وآزمون IELTS برای ورود به دانشگاه
ودوره های آموزش زبان روسی وسایرزبانها یرای علاقه مندان

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ارمنستان

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ارمنستان (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ارمنستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ارمنستان  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ارمنستان  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ارمنستان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ارمنستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ارمنستان  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ارمنستان

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ارمنستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ارمنستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ارمنستان  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور ارمنستان  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ارمنستان  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ارمنستان  .

هزینه زندگی در کشور ارمنستان

هزینه خوردوخوراک :ماهیانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار
هزینه ی خوابگاه: ماهیانه حداقل ۹۰دلار
اجاره ی مسکن(آپارتمان) ۲ تا ۳ نفره(باامکانات) :ماهیانه ۲۵۰تا ۳۵۰ دلار
پس بنا براین با ماهیانه ۵۰۰ دلار میتوان در ارمنستان زندگی کرد

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور ارمنستان  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  ارمنستان  . .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  ارمنستان  .
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت ارمنی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور ارمنستان  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  ارمنستان  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور ارمنستان  .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده ارمنی  در کلیه مناطق کشور  ارمنستان  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  ارمنی  در کلیه مناطق کشور  ارمنستان  .     .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  ارمنستان  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ارمنستان  .
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  ارمنستان  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور ارمنستان  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور ارمنستان  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  ارمنستان  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ارمنستان  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ارمنستان  .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور ارمنستان  .
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ارمنستان  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ارمنستان  .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ارمنستان  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ارمنستان  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ارمنستان  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  ارمنستان  .
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ارمنستان  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ارمنستان  .   .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ارمنستان  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ارمنستان  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  ارمنستان  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ارمنستان  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  ارمنستان  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  ارمنستان  .
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ارمنستان  .    .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.