مشاور و قبول وکالت امور بازرگانی و تجارت بین الملل ، مشاور قبول وکالت صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز ، ترجمه و مکاتبات بازرگانی ، مشاوره قبول وکالت مکاتبات بازرگانی و قراردادها ، مشاوره قبول وکالت در ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بنادر ، مشاور و قبول وکالت حمل و نقل بین المللی ، مشاوره و قبول وکالت و مشاوره گشایش اعتبار ، خدمات بانکی بین المللی

مشاور و قبول وکالت امور بازرگانی و تجارت بین الملل ، مشاور قبول وکالت صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز ، ترجمه و مکاتبات بازرگانی ، مشاوره قبول وکالت مکاتبات بازرگانی و قراردادها ، مشاوره قبول وکالت در ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بنادر ، مشاور و قبول وکالت حمل و نقل بین المللی ، مشاوره و قبول وکالت و مشاوره گشایش اعتبار ، خدمات بانکی بین المللی

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

قبول وکالت و مشاوره ، ثبت شرکت و شعبه ، خدمات بانکی و ارزی ، بازرگانی (5)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با هدف ارائه پذیرش وکالت و مشاوره  در عرصه تجارت بین المللی و داخلی اقدام به تشکیل گروه متخصص و مجرب در زمینه مشاوره خدمات بازرگانی و تجاری بین المللی کرده است و قادر وآماده ارائه خدمتی نوین در این عرصه به فعالان صادرات و واردات ، ترخیص کالا ، حمل و نقل ، تهیه و خرید کالا و سرمایه گذاری در امور بازرگانی و تجاری می باشد .
فعالیت بازرگانی و تجاری نیاز به آشنایی با مراحل ورود کالا، منابع تهیه کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا دارد.
همچنین تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت بازرگانی و تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مرتبط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا ، هزینه های حمل و نقل، هزینه های گمرکی و غیره دارد .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با داشتن کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، شما را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه ها و …) یاری نموده و خدمات لازم را ارائه می نماید. ضمناً این پیگیریها را در ادارات گمرکات کشور و همچنین گمرک جمهوری اسلامی ایران و کمیسیونهای رسیدگی به اختلافات تا پایان مراحل رسیدگی عهده دار می باشد.

پذیرش  وکالت و مشاوره در برخی از امور بازرگانی و تجاری

۱- ارائه اطلاعات عمومی بازار (قوانین واردات، صادرات وتجارت…)
۲-  مشاوره جهت خریدها ی داخلی و خارجی
۳- مشاوره جهت سرمایه گذاری تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی.
۴- طراحی استراتژی بازاریابی درازمدت و ارائه توصیه های لازم در ارتباط با کانالهای مناسب داخلی و خارجی.
۵- ارائه پیشنهاد در رابطه با شرکاء داخلی و خارجی و انجام مذاکرات قرارداد های مربوطه.
۶- ارائه خدمات مشاوره ای جهت استفاده از روشهای معتبر پرداخت و خدمات گشایش انواع اعتبار اسنادی و همچنین فرمت های استاندارد بین المللی در قبال ضمانت نامه (درموارد خاص)
۷- مشاوره بازرگانی جهت خرید کالا و همچنین تنظیم اسناد تجاری کالا.
۸- تشکیل جلسات تخصصی مشورتی با تولیدکنندگان و صادرکنندگان و کسب اطلاع از مشکلات در زمینه‌ی امور گمرکی و استاندارد و ارایه‌ی راه حل برای رفع مشکلات.
۹- ارایه‌ی نظرات تخصصی و کمک های فنی لازم در زمینه‌ی استاندارد کالاهای صادراتی.
۱۰- کمک در جهت ایجاد فضای سالم رقابتی در کسب و کار منصفانه و اعمال محدود کننده‌ی فعالیت‌های رقابتی طبق مقررات مربوط

پذیرش  وکالت و مشاوره در صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا   با دارا بودن كادری ورزیده و مجرب داخل و خارج کشور و همچنین داشتن تجربه کافی و مناسب آماده قبول وکالت و مشاوره در ارائه خدمات صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از سراسر دنیا به مشتریان محترم خود می باشد.
۱- کارشناس بازرگانی خارجی و انگلیسی ( بین الملل )
۲- جهت انجام پروسه صادرات و واردات و مکاتبات تجاری و بازرگانی خارجی
۳- جستجوی شرکتها یا کالاهای مورد نیاز شما از طریق اینترنت یا اطاقهای بازرگانی یا سفارتها
۴- انجام مکاتبات بازرگانی و اخذ بهترین قیمتها در زمینه شغلی شما
۵- ترجمه انگلیسی به فارسی و بلعکس متون بازرگانی
۶- انجام مذاکرات بازرگانی و چانه زنی های نهایی
۷- اخذ نمایندگی از شرکتهای خارجی
۸- انجام امور مربوط به حمل کالا از کشورهای مختلف به مقصد بنادر یا شهرهای ایران
۹- مشاوره و انجام ترخیص کالاهای وارداتی با قیمتهای مناسب و برگه سبز از طرق قانونی
۱۰- مشاوره در خصوص ایجاد سایت اینترنتی برای
۱۱- معرفی فعالیتهای شرکت شما
۲۱- آمادگی سفر به خارج از کشور و شرکت در نمایشگاههای خارجی یا بازدید از کارخانه و مذاکرات مربوطه در محل.
۱۳- انجام واردات و مکاتبات تجاری خارجی.
۱۴-  انجام کلیه مکاتبات و عملیات بازرگانی خارجی توسط فارغ التحصیل تجارت بین الملل.
۱۵- انجام فوری و ترجمه مکاتبات بازرگانی و پیگیری اسناد تجاری.
۱۶- انجام فوری کلیه مکاتبات بازرگانی خارجی و تماس های تلفنی بصورت آنلاین پس از دریافت درخواست شما .
۱۷- جستجو انواع کالای تجاری برای واردات از کلیه کشورها در اسرع وقت.
۱۸-اخذ پروفرما و کاتالوگ برای کلیه کالاهای مورد نیاز شما از کلیه کشور ها .

مشاوره در ترجمه و مکاتبات بازرگانی

انجام مکاتبات و مذاکرات بازرگانی ، سورس یابی ، اخذ پروفورما و تهیه کاتالوگ . امکان همراهی در سفرهای خارجی . مترجم زبان انگلیسی با سابقه کار طولانی ، آماده همکاری با بازرگانان محترم

مشاوره مکاتبات بازرگانی و قراردادها

انجام مکاتبات تجاری و بازرگانی ، سورس یابی و منبع یابی ، تهیه کاتالوگ و اخذ پروفرما و استعلام قیمت از شرکت های خارجی از طریق تماس تلفنی و نامه نگاری (Email) . مسلط به نامه نگاری الکترونیک و مکالمات تلفنی انگلیسی . تهیه قراردادهای بین المللی

قبول وکالت و مشاوره در ترخیص کالا از کلیه گمرکات و بنادر ایران

امروزه کلـیـه کارخانه ها، تولیـدی ها، واردکنندگان وصادرکنندگان با توجـه به حـجـم گسترده و بالایی که در رابطه با بخش بازرگانی خارجی دارند ترجیح میدهند که امور گمرکی خود را به سازمانهای مستقلی که توسط شخصیتهای حقیقی و یا حقوقی اداره می شوند واگذار نمایند که گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا با داشتن کادری مجرب و قوی در انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در کلیه گمرکات کشور در خدمت شما تجارر گرامی می باشیم .
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقتمان را بگیرد .

موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.

در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.