مشاور نقل و انتقالات مالی و ارزی ، حواله فوری یورو و دلار ، پذیرش وکالت و مشاوره در ارائه خدمات حواله ارزی به سراسر دنیا ، مستقر در کشور های اتحادیه اروپا ، بریتانیا ، امریکا ، کانادا ، استرالیا ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارت متحده عربی ، قطر ، کویت ، عمان ، لبنان و همچنین کشورهای آسیای شرقی از جمله چین ، کره ، ژاپن ، هنگ گنگ .

مشاور نقل و انتقالات مالی و ارزی ، حواله فوری یورو و دلار ، پذیرش وکالت و مشاوره در ارائه خدمات حواله ارزی به سراسر دنیا ، مستقر در کشور های اتحادیه اروپا ، بریتانیا ، امریکا ، کانادا ، استرالیا ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارت متحده عربی ، قطر ، کویت ، عمان ، لبنان و همچنین کشورهای آسیای شرقی از جمله چین ، کره ، ژاپن ، هنگ گنگ .

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

قبول وکالت و مشاوره ، ثبت شرکت و شعبه ، خدمات بانکی و ارزی ، بازرگانی (6)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با پذیرش وکالت و مشاوره در  ارائه خدمات حواله ارزی به سراسر دنیا از طریق دفاتر معتبر بازرگانی با بکار گیری نیرو انسانی ماهر با شعار ( کیفیت ، سرعت ، دقت ، امنیت ) مستقر در کشور های اتحادیه اروپا ، بریتانیا ، امریکا ، کانادا ، استرالیا ، روسیه ، ترکیه ، کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله امارت متحده عربی ، قطر ، کویت ، عمان ، لبنان و همچنین کشورهای آسیای شرقی از جمله چین ، کره ، ژاپن ، هنگ گنگ در خدمت مشتریان  محترم می باشد و تلاش مبرم در زمینه کاهش محدودیت های بین المللی برای شرکت های ایرانی را می کند .
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با دسترسی داشتن به منابع ارزی در خارج از کشور که حاصل فروش کالاهای صادراتی است آمادگی دارد کلیه حواله ارزی مورد نیاز را با ارز های معتبر   به مقصد کلیه کشورها با کمترین قیمت و سریعترین سرعت انجام دهد.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با درک این مسئله آماده است تا خدمات پرداخت و حواله ارز یورو به بانک های اروپایی را در اسرع وقت و با کارمزد مناسب ارائه کند. این شرکت با داشتن حساب بانکی در اروپا و کارگزاران معتبر آماده ارائه خدمات پرداخت و حواله ارزی یورو با مبالغ  مختلف می باشد.
خدمات پرداخت و حواله ارز یورو به کلیه ی بانک های عضو اتحادیه اروپا (SEPA transfers) در کمترین  مدت زمان  منطبق با تقویم کشورهای اروپایی انجام پذیر خواهد بود.
کشورها و مناطق عضو سیستم ( SEPA ) عبارت است از : جزایر آلند، اتریش، آزور، بلژیک، بلغارستان، جزایر قناری،  کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، گویان فرانسه، آلمان، جبل الطارق، یونان، جزیره گوادلوپ، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مادیرا، مالت، مارتینیک، مایوت، موناکو، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رئونیون، رومانی، سنت بارثلمی، سنت مارتین (بخش فرانسوی)، سنت پیر و میکلون، سان مارینو، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، انگلستان.
از جمله مزایای انتقال ارز یورو به حساب های بانکی اروپا عضو سیستم پرداخت SEPA می توان به امنیت بالا، سرعت انتقال وجه سریع، کارمزد کم و قابلیت اطمینان بالا اشاره کرد. انتقال وجه یورو به حساب اشخاص حقیقی و حقوقی امکان پذیر بوده و سورس بانکی معتبر می باشد.

برای انتقال وجه یورو به حساب های بانکی اروپایی اطلاعات زیر مورد نیاز است:

۱- (  Recipient   ) نام صاحب حساب بانکی (دریافت کننده وجه) که می تواند شخص حقیقی (افراد عادی) یا حقوقی (شرکتی) باشد.
۲- ( BAN  ) شماره حساب بانکی در فرمت استاندارد.
۳- (Amount-EUR  )  مبلغ انتقال به یورو.
۴- (Reference ) رفرنس یا علت واریز پول یا هر توضیح ضروری برای حواله ارزی.

حواله فوری یورو و دلار

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با پذیرش وکالت و مشاوره در  ارسال حواله یورو و دلار و سایر ارزها به کلیه کشور ها در سریعترین زمان ممکن.با بهترین نرخ ممکن توسط کارشناسان ارزی و همچنین ارسال  کلیه حوالجات یورو و دلار  ارسالی به مقصد بانکها از طریق سیستم سوئیفت ارسال می گردد. و شما متقاضیان گرامی  که قصد تجارت با کشور های مختلف را دارید می توانید از مشاوره گسترده ارزی موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در  سراسر دنیا  بهره مند شوید . حوالجات ارسالی و دریافتی این شرکت سریع بوده و با کمترین هزینه ارسال و دریافت می گردد.

برخی از مزایا حواله دلار  که با کارشناسان موسسه حقوقی و بین المللی یسنا انجام می گیرد

۱- ارسال فوری حواله دلار و يور  و سایر ارزها به کلیه حساب های شخصی و شرکتی در کمترین زمان ممکن
۲- نرخ عالی حواله دلار و يورو و سایر ارزها
۳- دارای مجوزات لازم از مراجع ذیصلاح
۴- خرید حواله دلار و یورو و دیگر ارزها
۵- ارسال از طریق سیستم swift و tipanet
۶- بهترین نرخ خرید و فروش حواله دلار و یورو و سایر ارزها
۷- ارائه فاکتور رسمی توسط مراجع ذیصلاح مربوطه برای ثبت حواله دلار و یور و سایر ارزهای مربوطه
۸- ارسال حواله به صورت سوئیفت TT  ,  DD  , TIPANET , TARGET2 و  وسترن یونیون WESTERN UNION , مانی گرام و بین بانکی

 قدرتمند ترین بانکهای جهان

۱- کشور ایالات متحده امریکا (  Branch Banking and Trust)
۲- کشور سوئیس    ( Skandinaviska Enskilda Banken)
۳- کشور کانادا    (Bank of Nova Scotia )
۴- کشور ایالات متحده امریکا  (PNC Financial Services Group )
۵- کشور سوئیس  (Credit Suisse Group )
۶- کشور برزیل  (Banco Bradesco )
۷- کشور  چین (China Construction Bank )
۸- کشور  ایالات متحده امریکا  (JP Morgan Chase )
۹- کشور  انگلستان   (Standard Chartered )
۱۰- کشور برزیل  (Banco Santander Brasil )
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقتمان را بگیرد .

موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.

در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.