قبول وکالت در کره جنوبی ، مهاجرت واخذ اقامت در کره جنوبی ، اخذ ویزا کره جنوبی گرفتن پاسپورت در کره جنوبی اخذ ویزای تحصیلی در کره جنوبی ، اخذ ویزای کاری در کره جنوبی ، معاملات املاک و مستغلات در کره جنوبی ، ثبت شرکت در کره جنوبی ، گرفتن شریک تجاری در کره جنوبی ، خدمات تسهیلاتی و بانکی در کره جنوبی ، امور بازرگانی در کشور کره جنوبی، صادرات و واردات در کره جنوبی ، امور بازرگانی در کره جنوبی ، خدمات بانکی و ارزی در کره جنوبی ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در کره جنوبی ، خدمات بیمه ای در کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی ، اخذ ویزای کره جنوبی ، قبول وکالت کره جنوبی ،مهاجرت کره جنوبی ، گرفتن پاسپورت کره جنوبی ، ثبت شرکت کره جنوبی ، گرفتن شریک تجاری کره جنوبی ، اخذ نمایندگی بین المللی کره جنوبی ، سرمایه گذاری کره جنوبی ، خرید و اجاره ملک کره جنوبی ، ویزای تحصیلی کره جنوبی ، ویزای کاری کره جنوبی ، امور بازرگانی کره جنوبی ، صادرات و واردات کره جنوبی ، خدمات بانکی و ارزی کره جنوبی ، نقل و انتقالات مالی ارزی کره جنوبی ، خدمات بیمه ای کره جنوبی ، رفع دیپورتی کره جنوبی ، رفع ریجکتی کره جنوبی ، گرفتن وقت سفارت کشور کره جنوبی ( شهرهای سئول ، بوسان ،اینچئون ، دئکو ، دائجونک ، گوانگجو ، سوون ، اولسان ، چانک وون ، سئونکنام )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

 

اقامت کره جنوبی (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور کره جنوبی را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  کره جنوبی زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  کره جنوبی می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  کره جنوبی
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور کره جنوبی
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور کره جنوبی
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور کره جنوبی
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور کره جنوبی
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور کره جنوبی
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور کره جنوبی
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور کره جنوبی
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور کره جنوبی
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور کره جنوبی
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور  کره جنوبی
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور  کره جنوبی  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور کره جنوبی 

 جمهوری کره جنوبی که به اختصار کره خوانده می‌شود یکی از کشورهای آسیای شرقی است که در نیمه جنوبی شبه‌جزیره کره واقع شده است. نام رسمی : جمهوری کره  (Republic of Korea)، جمعیت : ۶۶/۲۱۹/۵۰ میلیون نفر (تا مارس سال ۲۰۱۳) که از این میان ۷/۱۷ درصد بین ۱تا ۱۴ سال سن، ۳/۷۲ درصد بین ۱۵ تا ۶۴ سال سن و ۹/۹ درصد بیش از ۶۵ سال سن دارند. و مساحت : ۹۹۵۳۸ کیلومتر مربع (یک شانزدهم ایران) ، پایتخت : شهر سئول پایتخت کره جنوبی میزبان بالغ بر ۱۰ میلیون نفر از جمعیت این کشور می‌باشد. و زبان رسمی : زبان کره‌ای (هانگول) می‌باشد که توسط پادشاه چوسان اختراع گردید و دارای ۲۸ الفبا می‌باشد.
دین و مذهب: در حدود ۴۳ درصد از مردم کره جنوبی فاقد اعتقادات دینی و مذهبی هستند. از ۵۷ درصد دیگر، ۳۱ درصد مسیحی، ۲۴ درصد بودایی، ۲درصد پیروان کنفسیوس و ۱درصد دارای سایر مذاهب می‌باشند.۳۰ تا ۳۵ هزار نفر از مردم این کشور (عمدتا مهاجر) مسلمان هستند.
 شهرهای مهم وجمعیت : سئول (۱۰ میلیون نفر)، پوسان (۸/۳میلیون نفر)، ته گو (۴/۲میلیون نفر)، اینچون (۳/۲میلیون نفر)
تقسیمات سیاسی و کشوری :
کره جنوبی ۹ استان و ۶ کلانشهر دارد. سئول پایتخت کشور بعنوان یک شهر ویژه (special city). جیجو یکی از ۹ استانی است که بصورت استان ویژه مستقل (special self-governing province) اداره می‌شود. شهر جدید سجونگ نیز که همچنان در حال احداث و تکمیل می‌باشد بعنوان شهر ویژه مستقل (special self- governing city) نامگذاری شده است. مدیریت این شهرهای ویژه برعهده یک فرماندار انتصابی از سوی دولت مرکزی است.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور کره جنوبی  ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت کره جنوبی (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور    کره جنوبی   پذیرا می باشد.
۱- روش های مختلف مهاجرت به کره جنوبی
۲- اقامت کشور کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری
۳- اقامت کشور کره جنوبی از طریق ازدواج
۴- اقامت کشور کره جنوبی از طریق خرید ملک
۵-  اقامت کشور کره جنوبی از طریق ویزای کار

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   کره جنوبی پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری در کره جنوبی یکی از موارد خاص سرمایه گذاری به حساب می آید چرا که این کشور در باب سرمایه گذاری بسیار حساب شده عمل میکند و سرمایه گذاری در کره جنوبی جذابیت هایی همیشه برای سرمایه گذاران داشته است و همیشه یکی از گزینه های شرکت های بزرگ  ، سرمایه گذاری در کشور کره جنوبی بوده است ما در این مقاله سعی بر آن داریم که شرایط و چشم انداز سرمایه گذاری در کره جنوبی  را برای شما بازگو کنیم و نگاهی اجمالی بر این مهم داشته باشیم .

توسعه صنعتی

وزارت استراتژی و امور مالی کره جنوبی مشوق هایی برای تحریک سرمایه گذاران از قبیل انتقال فن آوری ، سرمایه گذاری در خدمت تکنولوژی و معافیت مالیاتی را در ستور کار خود قرار داده است و همچنین ایجاد مناطق ویژه ایی برای سرمایه گذاری خارجی از جمله مناطق آزاد اقتصادی ، مناطق آزاد سرمایه گذاری ، تعرفه ی پایین مناطق آزاد برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی باعث این شده است که سرمایه گذاران خارجی با امنیت بالای اقتصادی و درصد پایین از دست دادن سرمایه خو ورود داشته باشند به کره ی جنوبی و خط تولیدی از کارآفرینی را تاسیس کنند و اشتغال زایی برای کره جنوبی به حساب آید.

محدودیت در کنترل خارجی

محدودیت در مالکیت خارجی برای بیش از ۲۷ بخش صنعتی کره جنوبی تعریف شده است که سرمایه گذاران خارجی نیتوانند به صورت مستقیم این فعالیت ها انجام دهند اگر بخواهیم تعدادی از این مشاغل را نام ببریم عبارتند از :
تولید برق هسته ایی ، رادیو و تلویزیون ، تولید برق و آب ، انتشار روزنامه ، در بخش تولید دام ، حمل و نقل های آبی

روند سرمایه گذاری

ورودی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این سال ها به بالاترین رشد خود در این سال های اخیر رسید به طوری که رکورد بالا ی ۱۱٫۵ میلیارد دلار را دید و روند سرمایه گذاری در کره جنوبی به نحوی است که ابتدا سرمایه گذاران بایستی اقدام به تاسیس و ثبت شرکتی در خاک کره کنند و سپس سرمایه گذاری مربوط به ابن نوع از شرکت را آغاز کنند به طوری که باید با هم مربوط باشند و جزء بیزینس های ممنوعه در کره نباشد وسرمایه گذاران بتوانند کار خود را با حداقل ۲۶۵ هزار دلار آمریکا در خاک کره آغاز کنند و حتما بایستی که حداقل دو کره ایی را استخدام کنند و اشتغال زایی برای دولت و مردم کره آغاز کنند و فرد سرمایه گذار حتما بابد دارای مدرک دانشگاهی باشد تا بتواند در این کشور شرکت به ثبت برساند و سرمایه گذاری خود را آغاز کند

ارز خارجی

در دسته ی سرمایه گذاری سرمایه گذارها این اجازه را دارند که از ارز خارجی برای خرید و فروش استفاده کنند و حتی بانک های بین المللی میتوانند از شعب خود در خاک کره هستند تمام این جا به جای ها را انجام دهند و شاید تنها دلیلی که نشود این جا به جایی ها صورت گیرد دلایل امنیتی باشد که منشا پول ها مشخص نباشد و یا از لحاظ پرداخت مالیاتی دچار مشکل باشند و یا تعهدات بین المللی را در این زمینه این شرکت ها و سرمایه گذاران رعایت نکرده باشند نمیتوانند جا به جایی ارزی داشته باشند و برای پاسخ گویی به سوالات متداول در این زمینه باید در دادگاه حضور بعمل رسانند تا علت این مورد را پیگیری کنند.

ورشکستگی و اختلافات ناشی از این اتفاق

قانون و احیای ورشکستگی بدهکار تصریح میکند که زمانی که فرد تاجر دچار ورشکستگی میشود در قدم اول انحلال شرکت را مطرح میکند و این انحلال هم در داخل خاک کره و هم خارج از این کشور امکان پذیر است و هر دو نهاد در این زمینه برابر هستند و بعد از این کار پرونده ایی تشکیل میشود از بدهکاران و بستانکاران و کمیته ایی تشکیل میشود به نمایندگی از دادگاه برای رسیدگی به اوضاع پرونده و بررسی حساب ها و حتی در این حین ممکن است که فرد بدهکار بازداشت شود و تا رسیدن به سرانجامی برای پاسخ گویی در مورد پروند ها در اختیار نهاد های قضایی باشد.
سیستم حقوقی کره به نحوی است که از قوانین حاکم بر کره برای تجار پیروی میکند اما به علت حجم بالایی از سرمایه گذاران که در این سال های اخیر وارد کره شدهاند این صلاحیت در برخی از موارد بسته به نوع اختلاف در دادگاه های بین المللی نیز رسیدگی میشود.
داوری بین المللی نیز در این مورد امکان پذیر هست زیرا خود کره نیز عضو سازمان داوری بین المللی میباشد و سابقا نیز این اختلافات بین شرکت های کره ایی و دیگر سرمایه گذاران خارجی در داوری بین المللی حل و فصل میشد و از این رویه قضایی همچنان نیز میشود استفاده کرد و لی معمولا در اساسنامه شرکت ها قید و ذکر میشود.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور کره جنوبی از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت کره جنوبی (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور  کره جنوبی  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور کره جنوبی و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کره جنوبی و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور کره جنوبی و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در  کره جنوبی جهتثبت شرکت در کشور کره جنوبی و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در کشور کره جنوبی برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور کره جنوبی و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور کره جنوبی میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کره جنوبی برخوردار شوید.
ثبت انواع شرکت در کشور کره جنوبی  
۱- شرکت با مسئولیت محدود (یوهان Hoesa)
این نهاد یکی از شایع ترین انواع شرکتهای ثبت شده در کره جنوبی توسط سرمایه گذاران خارجی است. شرکت با مسئولیت محدود (LLC) امکان ثبت با معرفی یکی از افراد اصلی و یک سهامدار در زمان ۲ هفته ثبت می شود.
۲- دفتر شعبه
۳- دفتر نمایندگی (RO)
۴- مشارکت عمومی (Hapmyong Hoesa)
۵- مشارکت با مسئولیت محدود (Hapja Hoesa)
۶- شرکت سهامی (Chusik Hoesa)

مراحل ثبت شرکت در کره جنوبی

۱- تهیه طرح توجیه اقتصادی و پیش بینی عملکرد شرکت در آینده(بیزینس پلان)
۲- ارائه گذرنامه شخص متقاضی و همراهان وی به همراه آدرس دقیق محل سکونت با تأیید دفتر اسناد رسمی محل سکونت فرد: این مدارک می بایست ترجمه شده و به تأیید کنسولگری کره جنوبی برسد که پروسه تأیید یک هفته طول می کشد.
۳- ارائه اجاره نامه یک دفتر تجاری در کره جنوبی
۴- ارائه نام شرکت: این نام می بایست در دادگاه عالی کره جنوبی تأیید شود.
۵- تنظیم اساسنامه شرکت
۶- ارائه اساسنامه شرکت
۷- ثبت نام شرکت در اداره مالیات کره جنوبی و دریافت شماره شناسایی مالیات و گواهی کسب و کار
۸- افتتاح حساب پس از انجام همه مراحل ثبت به نام شرکت یا شخص اصلی

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی

سرمایه گذاران خارجی که قصد راه اندازی و ثبت شرکت در کره جنوبی را دارند می توانند برای ویزای سرمایه D-8 اقدام نمایدو البته متقاضی می بایست وجود سرمایه ای به مبلغ حداقل ۴۵۰۰۰ دلار آمریکا را در حساب بانکی خود اثبات نماید.

مدارک مورد نیاز:

۱- گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل ۶ ماه
۲- گواهی شرکت ثبت شده
۳- گواهی مالیاتی
۴- اجاره نامه دفتر
۵- نامه تمکن مالی بانک
ویزای سرمایه گذاری (D-8) برای مدت ۶ ماه صادر می شود و طبق قوانین به مدت ۵ سال قابل تمدید خواهد بود.

مزایای ثبت شرکت در کره جنوبی:

۱- شرکت با مسئولیت محدود حداقل ظرف ۲ ماه با یک مدیرعامل و یک سهامدار ثبت می شود.
۲- نیازی به سفر به کره جنوبی برای تکمیل مراحل ثبت نیست.
۳- هیچ محدودیتی جهت بازگشت سود و سرمایه و حساب ارزی خارجی نیست.
۴- مناطق آزاد اقتصادی
_ شرکتهای ثبت شده در مناطق آزاد اقتصادی کره برای ۵ سال از مالیات معاف هستند. در حال حاضر ۸ منطقه آزاد اقتصادی من جمله اینچئون، بوسان و خلیج گوانگیانگ در کره وجود دارد.
_ در این مناطق هیچ تعرفه ای به واردات برای مدت سه سال برای شرکتهای ثبت شده در کره جنوبی وجود ندارد.
_ معافیت های مالیاتی به شرکتهایی که در این دو زمینه ثبت می شود تعلق می گیرد: ۱)سرمایه گذاری به مبلغ حداقل ۱۰ میلیون دلار آمریکا در زمینه کسب و کار و تجارت۲)سرمایه گذاری به مبلغ حداقل ۵ میلیون دلار در زمینه پزشکی و تدارکات
۵- کارمندان
_ کره جنوبی با نرخ باسوادی بالای ۹۷% بیشترین نیروی کار ماهر را دارد. بررسی ها نشان می دهد ۸۰% از بزرگسالان(۲۵_۶۴) دارای مدرک دانشگاهی هستند.
_ طبق اعلام سازمان همکاری اقتصادی و توسعه جهانی(OECD) کشور کره جنوبی بالاترین رتبه در IQ در زمینه ریاضیات، علوم و حل مسئله دارد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور کره جنوبی 

 

اقامت کره جنوبی (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  کره جنوبی پذیرا می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا B- 2 کره جنوبی:

۱- اصل پاسپورت .
۲- قطعه عکس ۳ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید .
۳- فرم تمکن مالی و گردش ۳ ماه آخر حساب با حداقل موجودی ۲۰ میلیون تومانی به انگلیسی .
۴- کپی کارت ملی و شناسنامه ترجمه شده .
۵- گواهی اشتغال به کار یا جواز کار ترجمه شده به انگلیسی .
۶- ارائه رزرو هتل و بلیط هواپیما.
۷- چک ضمانت ۱۵ میلیون تومانی .

نکاتی در مورد ویزا کشور کره جنوبی :

دریافت ویزا کره بستگی بسیار زیادی به موجودی حساب بانکی شما دارد پی تا حد امکان موجودی حساب خود را افرایش دهید و هنگام ورود به کره حتما رزرو هتل خود را به همراه داشته باشید زیرا مامورین مرزی کره رزرو هتل شما را با هتل چک می کنند و امکان دارد در صورت نداشتن رزرو هتل از ورود شما به کشور کره جنوبی جلوگیری نمایند.
ویزا صادره کره جنوبی ۱ ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد و پس از ورود به کره جنوبی ۳۰ روز می توانید با این ویزا در کره جنوبی بمانبد.
اخذ ویزای کره حداقل ۲۰ روز کاری طول می کشد.

انواع ویزا کشور کره جنوبی :

۱- ویزا توریستی
۲- ویزا تحصیلی
۳- ویزا کار

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور کره جنوبی 

 

اقامت کره جنوبی (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   کره جنوبی   پذیرا می باشد.
دانشگاه های کره جنوبی از عالی ترین دانشگاه های جهان به شمار میرود و دارای سطح عملی بسیار عالی میباشند. بدین جهت دانشجویان خارجی مشتاق تحصیل در این کشور میباشند و همچنین امکان دریافت بورس از دانشگاه مسبب شده است که اعزام دانشجو به این کشور ساده ترشود.
صنعتی بودن این کشور و همچنین بالا بودن میزان رفاه و امکانات اجتماعی سبب شده اند که شاهد استقبال بسیار زیاد دانشجویان خارجی به تحصیل در کشور کره جنوبی باشیم. دوره های کارشناسی در کره جنوبی در بیشتر دانشگاه های این کشور یک دوره ی چهار ساله، کارشناسی ارشد ۲ ساله و دوره دکترا هم حدود ۳ ساله می باشد. زبان تدریس در دانشگاه های کره در بیشتر رشته ها انگلیسی و در برخی هم کره ای می باشد. جهت تحصیل در کره جنوبی داشتن مدرک زبان انگلیسی ضروری می باشد. هر سال تحصیلی در مقطع کارشناسی به دو ترم تقسیم می شود. شروع و پایان ترم های تحصیلی در کره جنوبی به صورت زیر است:
ترم اول: از اواسط ماه مارچ شروع می شود و تا اواسط ماه جولای ادامه می یابد.
ترم دوم: از اواخر آگوست / اوایل سپتامبر شروع می شود و تا اوایل ماه فوریه ادامه می یابد.
دانشگاه های کره جنوبی تقریباً کلیه ی رشته های موجود را ارائه می دهند و محدودیتی از لحاظ انتخاب رشته برای دانشجویان خارجی وجود ندارد. برای دانشجویانی که سوابق تحصیلی خوبی دارند میتوان برای اخذ بورسیه اقدام نمود. بورسیه های تحصیلی شامل دو بخش میشوند

زبان انگلیسی

علاقمندان به فراگیری زبان انگلیسی می توانند دوره های زبان انگلیسی را در کشور های دیگر نظیر مالزی، آفریقای جنوبی و… بگذرانند چرا که اکنون مرکز معتبری در کره جنوبی که دوره های زبان انگلیسی را ارائه دهد و بر طبق پذیرش آن مرکز دانشجو بتواند ویزا بگیرد، وجود ندارد. البته ذکر این نکته ضروری است که دانشجویانی که با اخذ پذیرش از دانشگاه های کره جنوبی وارد این کشور می شوند می توانند همزمان با تحصیل در رشته اصلی خود در دانشگاه در کلاس های تقویتی زبان انگلیسی هم شرکت کنند

زبان کره ای

دانشجویان و متقاضیان به فراگیری زبان کره ای می توانند در دوره های زبان کره ای که در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی این کشور برگزار می شود شرکت کنند. این دوره ها بسیار متفاوت بوده و در تمامی شهر های مهم کره جنوبی نیز برگزار می گردند. برای دریافت ویزا، لازم است که پذیرش ها از دانشگاه های معتبر کره جنوبی گرفته شود تا شانس دریافت ویزا به حداکثر برسد. شهریه دوره های زبان کره ای در دانشگاه های کره جنوبی به دانشگاه و طول دوره وابسته می باشد. شهریه دوره ۴ ماهه زبان کره ای در دانشگاه های ملی این کشور تقریبا ۱۵۰۰ دلار می باشد که بایستی  پس از تایید اولیه مدارک دانشجو و تعیین شایستگی دانشجو برای دریافت پذیرش، به حساب دانشگاه واریز شده تا پس از آن اصل پذیرش صادر گردد.
پس از دریافت اصل پذیرش لازم است که دانشجو برای دریافت ویزا به سفارت کره جنوبی در تهران مراجعه نماید. در هر سال در اکثر دانشگاه های ملی کره جنوبی، سه ترم آموزش رسمی زبان کره ای برگزار می گردد و لازم است دانشجویان تا ۳ ماه قبل از شروع ترم تحصیلی برای دوره های مذکور اقدام نمایند.
۱-  اصل گذرنامه معتبر با ۶ ماه اعتبار از تاريخ حرکت تور (امضاء شده)
۲- اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود)
۳- فتوکپي از صفحات ۱-۷ گذرنامه و ویزاهای قبلی از جمله ویزاهای شنگن ، آمریکا ، کانادا ،کره ، ژاپن و استرالیا
۴- تکميل فرم مشخصات فردي (به طور کامل)
۵- دو  قطعه عکس ۴ × ۳ رنگي، زمينه سفيد و کاملاً از رو به رو.
۶- ترجمه انگلیسی شناسنامه مساف
۷- ترجمه انگليسي گواهي اشتغال به کار، روزنامه رسمي، پروانه کسب اتحاديه، … و گواهي اشتغال به تحصيل براي بچه ها و لیست بیمه
۸- برای افراد بازنشسته ، حکم بازنشتگی یا کارت بازنشستگی و یا آخرین فیش حقوقی الزامی است
۹- پرينت انگليسي حساب جاري ۳ ماه گذشته با مهر و امضاء (توسط بانک)

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  کره جنوبی

 

اقامت کره جنوبی (6)

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور کره جنوبی  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور کره جنوبی  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   کره جنوبی  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور کره جنوبی

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   هنگ کنگ  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  کره جنوبی  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور کره جنوبی  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کره جنوبی  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور کره جنوبی  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور کره جنوبی  برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور جنوبی

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور کره جنوبی  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور کره جنوبی .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور کره جنوبی  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور کره جنوبی  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور کره جنوبی .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و کره جنوبی  .

خدمات گروه ما در کشور کره جنوبی

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-04-27 11:43:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  کره جنوبی  .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  کره جنوبی  .
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت کره ای  ثبت شده در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  کره جنوبی  .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور کره جنوبی   .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  کره ای  در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هنگ کنگی در کلیه مناطق کشور   کره جنوبی  .
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  کره جنوبی  برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  کره جنوبی  .
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  کره جنوبی  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور کره جنوبی  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور کره جنوبی  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  کره جنوبی   به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور کره جنوبی   .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور کره جنوبی  .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور هنگ کنگ .
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور کره جنوبی  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور کره جنوبی  .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور کره جنوبی    .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور کره جنوبی  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور کره جنوبی  .
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور کره جنوبی  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور کره جنوبی  .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور کره جنوبی  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور کره جنوبی  .
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  کره جنوبی  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور کره جنوبی   .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور کره جنوبی  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور کره جنوبی  .
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور کره جنوبی   .
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.