قبول وکالت در ژاپن ، مهاجرت واخذ اقامت در ژاپن ، اخذ ویزا ژاپن گرفتن پاسپورت ، معاملات املاک و مستغلات در ژاپن ، ثبت شرکت در ژاپن ، گرفتن شریک تجاری در ژاپن ، خدمات تسهیلاتی و بانکی در ژاپن ، امور بازرگانی در کشور ژاپن ، صادرات و واردات در ژاپن ، ویزای تحصیلی در ژاپن ، ویزای کاری در ژاپن ، خدمات بانکی و ارزی در ژاپن ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در ژاپن

اخذ اقامت ژاپن ، اخذ ویزای ژاپن ، قبول وکالت ژاپن ،مهاجرت ژاپن ، گرفتن پاسپورت ژاپن ، ثبت شرکت ژاپن ، گرفتن شریک تجاری ژاپن ، اخذ نمایندگی بین المللی ژاپن ، سرمایه گذاری ژاپن ، خرید و اجاره ملک ژاپن ، ویزای تحصیلی ژاپن ، ویزای کاری ژاپن ، امور بازرگانی ژاپن ، صادرات و واردات ژاپن ، خدمات بانکی و ارزی ژاپن ، نقل و انتقالات مالی ارزی ژاپن ، خدمات بیمه ای ژاپن ، رفع دیپورتی ژاپن ، رفع ریجکتی ژاپن ، گرفتن وقت سفارت کشور ژاپن (شهرهای توکیو، فوکواکا، ساپورو،ناگویا ، هیروشیما، پورو و غیره)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ژاپن (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور ژاپن  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  ژاپن  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  ژاپن می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور ژاپن
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ژاپن
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور ژاپن
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ژاپن
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ژاپن
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ژاپن
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور ژاپن
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور ژاپن
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ژاپن
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ژاپن
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور ژاپن
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور ژاپن  ، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور ژاپن

 ژاپن مجمع الجزایری است در اقیانوس آرام که در غرب ساحل شرقی قاره آسیا واقع شده است.. ۹۸% مساحت کشور ژاپن را چهار جزیره به نامهای هوکایدو  (Hokkaido) ، هونشو (Honshu) ، شیکوکو (Shikoku) و کیوشو  (Kyushu) تشکیل می دهند و مساحت کل این کشور در حدود ۳۷۸۰۰۰ کیلومتر مربع است.ژاپن کاملاً در آب محصور شده است: اقیانوس آرام در شرق، دریای ژاپن در غرب، دریای شرق چین در جنوب، دریای اوخوتسوکو در شمال و دریای داخلی ستو، بین جزایر شیکوکو و هونشو. وجود اقیانوس سبب شده است که در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن ماهی نقش مهمی داشته باشد.مجمع الجزایر ژاپن بر روی محور تقریبی شمال-جنوب تا ۳۰۰۰ کیلومتر امتداد یافته است و به دلیل گستردگی طولی فراوان جزایر آن از تنوع آب و هوایی زیادی نیز برخوردار است. از هوکایدوی بسیار سرد در شمال تا جزایر کوچک نیمه گرمسیری جنوب، در هر جا آب و هوا با دیگر جاها  کمی تفاوت دارد. آب و هوا با تغیر فصول نیز تغییر می کند.
این کشور با کشورهای چین ، کره جنوبی ، کره شمالی و روسیه از طریق اقیانوس آرام همسایه است. هرچند این کشور از تعداد زیادی جزیره تشکیل شده است اما بزرگترین جزایر آن «هونشو»، «هوکائیدو» و «شیکوکو» در مجموع ۹۷ درصد از خشکی‌های آن را تشکیل می‌دهند.
کشور ژاپن عضو سازمان ملل متحد ، جی۴، جی ۸ و APEC است.  ژاپن پنجمین بودجه دفاعی جهان را دارد (۶۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۱) و چهارمین کشور صادر کننده در جهان (۷۶۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰) و ششمین کشور بزرگ وارد کننده  است (۶۳۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ژاپن ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت ژاپن (2)

۱- اقامت کشور ژاپن بصورت سرمایه گذاری
۲- اقامت کشور ژاپن از طریق خرید مسکن
۳- اقامت کشور ژاپن از طریق استفاده از ویزای کار
 موسسه حقوقی یسنا  یک موسسه  بین المللی مهاجرتی است و تخصص ما در امور مهاجرت و اقامت افراد در ژاپن و تعدادی ازکشورهای  دیگر می باشد .
 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  میتواند با همکاری وکلای مجرب معتبر ژاپنی از طرق مختلف از قبیل سرمایه گذاری بدون تجربه کاری و مدارک لازم بشرط اینکه سرمایه خود را قانونی کسب کرده باشید با برنامه های برگشت سرمایه پرداختی برای شما و خانواده شما گرین کارت اخذ کرده یا از طربق کار با اخذ گرین کارت یا ویزای سرمایه گذاری سریع با تمام مزایا پرونده شمار را به اتمام برساند.
چنانچه تمایل به داشتن سریع پاسپورت کشوری که با ان بتوانید بدون احتیاج به ویزا به کشورهای متعدی سفر کنید یا به اقامت شما درکشوری که مقیم هستید کمک کند ما میتوانیم از یکی از کشورهای ژاپنی لاتین پرونده شما را بجریان و پاسپورت ان کشور را برای شما اخذ کنیم.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ژاپن از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور ژاپن  پذیرا می باشد.
برای اینکه شما بتوانید کسب و کار خود ر در ژاپن آغاز کنید حالا به عنوان کار فرما یا یم مدیر باید ویزای سرمایه گذاری در کشور ژاپن را داشته باشید .
برای شروع سرمایه گذاری در ژاپن باید شناخت کافی نسبت این کشور را داشته باشید و درصد موفقیت خود را در بیزنس ژاپن تخمین بزنید.

  اگر شما بخواهید برای سرمایه گذاری در کشور ژاپن کسب و کار جدید را آغاز کنید باید به نکات زیر توجه داشته باشید : 

۱-  شما باید یک مکان در ژاپن داشته باشید ،مکانی نظر مغازه ،فروشگاه ،دفترو… را داشته باشبد.
۲ – کسب و کاری که قرار است آغاز کنید باید برای استخدام حداقل دونفر پتانسیل داشته باشد .این دونفر نباید اتباع خارجی باشند و مدیر از افراد استخدامی محسوب نمیشود.

 دومین حالت موجود این ست که شما بخواهید مدیر یک شرکت موجود در ژاپن شوید که در این صورت نکات زیر باید رعایت شوند:

۱- برای این حالت سابقه کاری سه ساله لازم است. این مدرک سه ساله که ارائه می شود گویای این ست که فرد این دوره سه ساله را فقط مشغول تحصیل بوده است یا اینکه تجربه مدیریت عملی و شغلی را داشته .
۲-  حقوق این مدیر از حقوق یک تبعه ژاپنی که در همین موقعیت شغلی قرار دارد باید کمتر باشد .
قدم دوم برای شروع کار در ژاپن ،ارائه مدارک لازم است که ذیلا ذکر می شود. در واقع اگر متقاضی مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشت و شروط لازم برای شروع کار را دارا بود زمان ارائه مدارک می رسد .

ارائه طرح اقتصادی :

این طرح لازم نیست خیلی طولانی باشد فقط باید آنچه مد نظر است را بپوشاند،نظیر : توضیحات این کسب و کار ،توجیهات اقتصادی وخلاصه تجزیه و تحلیل طرح که باید به زبان ژاپنی باشد .

ارائه نسخه ای از گواهی شرکت ثبت شده:

گواهی نامه ای به نام (tokibo tohon) بعداز ثبت شرکت در دفاتر حقوقی ژاپن به شما ارائه میشود .
که در این گواهی نامه تعداد سهام ، مقدار هر سهم ،نام هر یک  از مدیران، آدرس و … ثبت میشود. که باید نسخه ای از این گواهی نامه هم ارائه شود.

بیانیه سود و زیان :

یک حسابدار حرفه ای ژاپنی سود و زیان کار شمارا پیش بینی میکند که البته این بیانیه هم به زبان ژاپنی خواهد بود .

ارائه مدک استخدام تمام وقت دونفر به جز خود فرد :

باید بتوانید دونفر تمام وقت را استخدام کنید در غیر این صورت باید جریمه ای با هزینه ۵ میلیون ین ژاپن سهم استخدام آن دونفر را جبران کنید .

اطلاعات حقوق دستمزد : 

شما برای ارائه این اطلاعات نیاز به کمک یک فرد ژاپنی که در این زمینه حرفه ای باشد دارید.
ارائه مدرکی که مجازی نبودن شرکت یا اداره ی شما را ثابت کند که این مدرک شانس موفقیت شما را افزایش خواهد داد.

علاوه براین ها باید مدارک زیر را نیز ارائه کنید :

مدرکی که میزان سرمایه گذاری شما را نشان دهد.
مدرکی که ثابت کند شما توانایی پرداخت حقوق کارمندان خود را دارید

مدارک شغلی شما 

مدارک فارغ التحصیلی در رشته های مدیریتی و بیزینس .
این مدارک هم باید به زبان ژاپنی ارائه شوند.
بعداز ارائه مدارک فوق به صورت کامل فرد متقاضی سرمایه  گذاری در ژاپن باید فرم COE را در اداره مهاجرت ژاپن پر کند این فرم را نمی تواند در سفارت ژاپن پر کند و حتما باید در اداره مهاجرت ژاپن پر شود.
مدت زمانی که طول میشکد تا این ویزا آماده شود بین جهار تا شش هفته ست ،بعداز دریافت این ویزا فرد باید برای اقامت در ژاپن اقدام کند و کارت اقامت خود را دریافت نماید.
برای این کار یا باید ویزای COE خود را به SOR تبدیل کند و یا باید راه دوم را انجام دهد که تغییر ویزا به سرمایه گذاری SOR است .
– یادتان باشد به محض ورود به ژاپن در اداره مهاجرت کارت اقامت خود را دریافت کنید این کارت درواقع یک کارت شناسایی رسمی برای شماست.

نکاتی که باید درباره اقامت در ژاپن بدانید :

۱- فردی که اقامت ژاپن را دارد باید مالیات بپردازد .
۲- تا قبل ازینکه از ژاپن خارج شوید باید تمامی مالیات خود را تسویه کنید .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ژاپن از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت ژاپن (2)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور ژاپن  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور ژاپن و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور ژاپن  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور ژاپن  و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای  جهت  ثبت شرکت در کشور ژاپن و همچنین دریافت اقامت بر مبنای  ثبت شرکت در کشور ژاپن برای شما عزیزان آمادگی خود اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور  ژاپن  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کشور  ژاپن برخوردار شوید.
ژاپن دارای یکی از بزرگترین اقتصادها در جهان است و به سرمایه گذاران جدید ارج مینهد.
ثبت شرکت در ژاپن به چند صورت میتواند انجام گیرد، دو طریق عمده که میتوان از طریق آنها به سادگی ثبت شرکت کرد میتوان به “شرکت های نوع مسئولیت محدود یا KK” و یا “دفتر نمایندگی” یک شرکت خارجی اشاره نمود.

ویژگی های ثبت شرکت در ژاپن:

۱- حداقل تعداد مدیر: ۱ نفر
۲- لزوم داشتن مدیر محلی: بله
۳- حداقل تعداد سهامدار: ۱ نفر
۴- اجازه فروش سهم به اشخاص حقوقی: بله
۵- لزوم داشتن سهامدار محلی: خیر، میتوانند غیر ژاپنی باشند.
۶- لزوم به داشتن دفتر کار: بله
۷- حداقل سرمایه اولیه: ۱ ین
۸- زمان ثبت شرکت: حدود ۳۵ روز پس از دریافت کامل مدارک

هزینه های  ثبت شرکت در کشور ژاپن به عنوان دفتر شرکت خارجی:

۱- هزینه های ثبت
۲- هزینه های حق مجوز
۳- هزینه های سالیانه شرکت
۴- هزینه تمبر دولتی
۵- هزینه گزارش به اداره مالیات دولتی
۶- هزینه گزارش به اداره مالیات محلی
۷- هزینه های ثبت شرکت در ژاپن به صورت مستقل:
۸- هزینه ها میتوانند با توجه به ماهیت تجارت و دیگر گزینه ها تغییر کنند.
۹- هزینه ثبت شرکت
۱۰- هزینه های حق مجوز
۱۱- هزینه های ثبت در اداره اصناف
۱۲- هزینه های گزارش به اداره مالیات دولتی
۱۳- هزینه های گزارش به اداره مالیات محلی
۱۴- هزینه های تمبر دولتی
به هزینه های فوق، هزینه های ترجمه رسمی مدارک به زبان ژاپنی اضافه خواهد شد.
به دلیل هزینه های بالای ثبت و نگهداری شرکت در ژاپن  ثبت شرکت در کشور ژاپن فقط مخصوص شرکت های بزرگ و افراد خاص است، کارخانجاتی که تمایل دارند محصولات خود را تحت برند ژاپنی به فروش رسانند و یا تحت لیسانس یک شرکت ژاپنی تولید داشته باشند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور ژاپن 

 

اقامت ژاپن (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  ژاپن  پذیرا می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا های مختلف کشور ژاپن :

۱- ویزای کوتاه مدت کشور ژاپن
۲- ویزای  تجاری کشور ژاپن

مدارک قابل ارایه به شرح زیر می باشد.

( توجه : در مواردی در طول بررسی پرونده نیز مدارک اضافه خواسته خواهد شد)

۱-گذرنامه متقاضی ویزا ( درصورت امکان گذرنامه های قدیمی هم ارایه شود)
۲- یک نسخه فرم تقاضای ویزا
۳- یک قطه عکس سایز ۴/۵×۴/۵ با زمینه سفید
۴- شناسنامه متقاضی ویزا ( به همراه ترجمه انگلیسی رسمی آن )
۵- دعوتنامه ( که شرکت ژاپنی صادر نموده است )
۶- ضمانتنامه (که شرکت ژاپنی صادر نموده است)
۷- برنامه سفر(که شرکت ژاپنی صادر نموده است)
۸- مدارکی مربوط به شرکت دعوت کننده ( یکی از مدارک زیر لازم می باشد )
الف- ثبت شرکت ژاپنی HOJIN-TOKIBOTOHON
( صادره در سه ماه اخیر )
ب- کپی از جدیدترین تغییرات مربوط به شرکت در KAISHA-SHIKI-HOU
ج- مدرک مربوط به شرکتها یا موسسات در ژاپن    KAISHA-DANTAI- GAIYO-SETSUMEISHOU
د- جزوه ویا کاتالوگ
نامه ماموریت برای متقاضی ویزا
کپی روزنامه رسمی شرکت ایرانی
مدارک تجاری بین شرکت ایرانی و شرکت دعوت کننده ژاپنی
جواز کسب
(ترجمه انگلیسی رسمی مدارک فارسی، صادره در سه ماه اخیر، مورد نیاز است)

 اخذ ویزای توریستی 

اقامت ژاپن (6)

مدارک قابل ارایه به شرح زیر می باشد.

( توجه : در مواردی در طول بررسی پرونده نیز مدارک اضافه خواسته خواهد شد )

۱- گذرنامه متقاضی ویزا ( درصورت امکان گذرنامه های قدیمی هم ارایه شود)
۲-  یک نسخه فرم تقاضای ویزا
۳- یک قطه عکس سایز  ۴/۵×۴/۵با زمینه سفید
۴-  برنامه سفر (به همراه رزرو هتل )
۵- شناسنامه متقاضی ویزا ( به همراه ترجمه انگلیسی رسمی آن )
۶- مدارکی که توانایی پرداخت هزینه سفر را تایید نماید:
۷- گواهی رسمی درآمد  ( چنانچه متقاضی درآمد ثابت ندارد پرینت کارکرد سه ماه اخیر حساب بانکی قابل قبول است)
(ترجمه انگلیسی رسمی مدارک فارسی، صادره در سه ماه اخیر، مورد نیاز است)

اخذ ویزای دیدار از دوست

مدارک قابل ارایه به شرح زیر می باشد.

( توجه : در مواردی در طول بررسی پرونده نیز مدارک اضافه خواسته خواهد شد)

۱- گذرنامه متقاضی ویزا ( درصورت امکان گذرنامه های قدیمی هم ارایه شود)
۲- یک نسخه فرم تقاضای ویزا
۳- یک قطه عکس سایز  ۴/۵×۴/۵با زمینه سفید
۴- شناسنامه متقاضی ویزا ( به همراه ترجمه انگلیسی رسمی آن )
۵- مدارکی که روابط دوستی بین متقاضی ویزا و ضامن در ژاپن را نشان دهد ( بطور مثال: عکس ،نامه و غیره )
۶- برنامه سفر ( توسط ضامنی که در ژاپن زندگی می کند تهیه شده است)
۷- دعوتنامه (توسط ضامن که در ژاپن زندگی می کند تهیه شده باشد)

ضمانتنامه :

برگه اقامت محلی ضامن JUMIN-HYO

توجه : در صورتیکه ضامن دارای ملیت خارجی (به طور مثال ایرانی باشد) کپی از پشت و روی کارت ثبت اقامت و کپی صفحه مشخصات گذرنامه، صفحه ویزا و صفحه مهر ورود مجدد، ضامن مورد نیاز است.

مدارکی که توانایی پرداخت هزینه سفر را تایید نماید:

الف- در صورتیکه متقاضی ویزا هزینه سفر را می پردازد: گواهی رسمی درآمد ( چنانچه متقاضی درآمد ثابت ندارد پرینت کارکرد سه ماه اخیر حساب بانکی قابل قبول است)
ب- در صورتیکه ضامن در ژاپن هزینه را می پردازد، یکی از مدارک زیرلازم می باشد:
۱- گواهی رسمی مالیات (مبلغ درآمد باید ذکر شده باشد) KAZEI- SHOMEISHO
۲- کپی اظهار نامه تایید شده درآمد ضامن که شغل آزاد دارد (  KAKUTEI-SHINKOKUSHO –HIKAE)
۳- گواهی رسمی درآمد تایید شده توسط شهرداری SHOTOKU-SHOMEISHO
۴- حساب بانکی ( پرینت کارکرد سه ماه اخیر حساب)
(ترجمه انگلیسی رسمی مدارک فارسی، صادره در سه ماه اخیر، مورد نیاز است)

اخذ ویزای  دیدار از اقوام

مدارک قابل ارایه به شرح زیر می باشد.

( توجه : در مواردی در طول بررسی پرونده نیز مدارک اضافه خواسته خواهد شد )

۱- گذرنامه متقاضی ویزا ( درصورت امکان گذرنامه های قدیمی هم ارایه شود)
۲- یک نسخه فرم تقاضای ویزا
۳- یک قطه عکس سایز  ۴/۵×۴/۵با زمینه سفید
۴- شناسنامه متقاضی ویزا (  به همراه ترجمه انگلیسی رسمی آن )
۵- دعوتنامه (توسط ضامنی که در ژاپن زندگی می کند تهیه شده است)
۶- برنامه سفر ( توسط ضامنی که در ژاپن زندگی می کند تهیه شده است)
۷- مدارکی که روابط بین متقاضی ویزا و ضامن را مشخص نماید. ( شناسنامه و ترجمه انگلیسی رسمی آن)

ضمانتنامه

برگه اقامت محلی ضامن JUMIN-HYO

توجه : در صورتیکه ضامن دارای ملیت خارجی (به طور مثال ایرانی باشد) کپی از پشت و روی کارت ثبت اقامت و کپی صفحه مشخصات گذرنامه، صفحه ویزا و صفحه مهر ورود مجدد، ضامن مورد نیاز است.

مدارکی که توانایی پرداخت هزینه سفر را تایید نماید:

الف- در صورتیکه متقاضی ویزا هزینه سفر را می پردازد: گواهی رسمی درآمد  ( چنانچه متقاضی درآمد ثابت ندارد پرینت کارکرد سه ماه اخیر حساب بانکی قابل قبول است)
ب- در صورتیکه ضامن در ژاپن هزینه را می پردازد، یکی از مدارک زیرلازم می باشد
گواهی رسمی مالیات (مبلغ درآمد باید ذکر شده باشد) KAZEI- SHOMEISHO
کپی اظهار نامه تایید شده درآمد ضامن که شغل آزاد دارد (  KAKUTEI-SHINKOKUSHO –HIKAE)
گواهی رسمی درآمد تایید شده توسط شهرداریSHOTOKU- SHOMEISHO
حساب بانکی (پرینت کارکرد سه ماه اخیر)
(ترجمه انگلیسی رسمی مدارک فارسی، صادره در سه ماه اخیر، مورد نیاز است)

اخذ ویزای  شرکت درکنفرانس و مسابقات ورزشی

مدارک قابل ارایه به شرح زیر می باشد.

( توجه : در مواردی در طول بررسی پرونده نیز مدارک اضافه خواسته خواهد شد)

۱- گذرنامه متقاضی ویزا ( درصورت امکان گذرنامه های قدیمی هم ارایه شود)
۲- یک نسخه فرم تقاضای ویزا
۳- یک قطه عکس سایز  ۴/۵×۴/۵با زمینه سفید
۴- شناسنامه متقاضی ویزا ( به همراه ترجمه انگلیسی رسمی آن )
۵- دعوتنامه (توسط سازمان دعوت کننده در ژاپن تهیه شده است)
۶- ضمانتنامه ( توسط سازمان دعوت کننده در ژاپن تهیه شده است)
۷- برنامه سفر (توسط سازمان دعوت کننده در ژاپن تهیه شده است)
۸- مدارکی مربوط به شرکت و یا سازمان دعوت کننده (یکی از مدارک زیر لازم می باشد)
الف- ثبت شرکت ژاپنی HOJIN-TOKIBOTOHON ( صادره در سه ماه اخیر، توسط شرکت اصلی در ژاپن)
ب – مدرک مربوط به شرکتها یا موسسات در ژاپن KAISHA- DANTAI- GAIYO-SETSUMEISHOU
ج – جزوه ویا کاتالوگ
مدارکی که توانایی پرداخت هزینه سفر را تایید نماید
نامه ماموریت متقاضی ویزا
(ترجمه انگلیسی رسمی مدارک فارسی، صادره در سه ماه اخیر، مورد نیاز است)

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور ژاپن 

 

اقامت ژاپن (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   ژاپن پذیرا می باشد.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در ژاپن

متقاضیان ادامه تحصیل در ژاپن برای ورود به دانشگاه های ژاپن میبایست شرایط اخذ پذیرش دراین دانشگاه ها را داشته باشند از شرایط اولیه دارا بودن مدرک دیپلم دبیرستان است علاوه بر آن باید در امتحان ورودی دانشگاه ها شرکت کرده و در صورت اخذ نمره قبولی می توانند وارد دانشگاه ها شوند. دانشگاه های ژاپن سه نوع دولتی، خصوصی و محلی است که دانشگاه های دولتی و محلی زیر نظر وزارت آموزش، علوم و فرهنگ ژاپن می باشند و دانشگاه های خصوصی با مجوز وزارتخانه ژاپن فعالیت می کنند و بخشی از هزینه های آن ها را دولت پرداخت می کند. در کشور ژاپن تعداد دانشگاه های خصوصی نسبت به دانشگاه های دولتی و محلی بیشتر است.

شرایط تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی ژاپن

مقطع لیسانس در دانشگاه های ژاپن ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان در این مقطع تحصیلی میبایست ۱۲۴ واحد درسی را پاس کنند.دانشگاه های پزشکی در ژاپن از معتبرترین و پرطرفدارترین دانشگاه ها درسطح جهان است و تحصیل در برخی رشته های خاص مانند پزشکی، دامپزشکی و دندانپزشکی ۶ سال به طول می انجامد.
تعداد واحدهای درسی رشته ها در مقطع کارشناسی ۱۸۸ واحد می باشد و دانشجویان پس ازفارغ التحصیلی به راحتی میتوانند درتمامی کشورهای جهان مشغول به کارشوند. تحصیل در ژاپن در مقطع لیسانس در تمامی رشته ها امکانپذیر است. زبان تحصیل در مقطع لیسانس به زبان ژاپنی است به همین دلیل دانشجویان میبایست با زبان ژاپنی کاملا آشنا باشند البته دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در ژاپن می توانند یکسال قبل از ورود به دانشگاه در کالج های یادگیری زبان ژاپنی شرکت کنند و زبان خود را تقویت نمایند زیرا تمامی دروس و امتحانات در این مقطع به زبان ژاپنی است. بنابراین تحصیل در ژاپن در این مقطع به زبان انگلیسی مقدور نمی باشد.

شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد ژاپن

تحصیل در ژاپن برای مقطع فوق لیسانس ۲ سال به طول می انجامد و دانشجویان در این مقطع میبایست ۳۰ واحد درسی را پاس کنند البته جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های ژاپن دانشجویان میبایست حتما مدرک لیسانس را داشته باشند و در امتحانات ورودی نیز نمره قبولی را کسب نمایند. دانشجویان در مقطع فوق لیسانس میبایست مشغول به کار پژوهشی روی پایان نامه خود شوند و بتوانند به خوبی از آن دفاع کنند.
دانشجویان در مقطع فوق لیسانس می توانند با تسلط به زبان انگلیسی و آشنایی نسبی به مکالمات روزمره ژاپنی به راحتی در این مقطع مشغول به تحصیل شوند بنابراین تحصیل در ژاپن بدون داشتن مدرک زبان امکان پذیر می باشد؛ البته به جز تحصیل در رشته های علوم انسانی که دانشجو باید تسلط کامل به زبان ژاپنی را داشته باشند، بنابراین تحصیل در این رشته ها به زبان انگلیسی مقدور نمی باشد.

شرایط تحصیل در مقطع دکترا یا PHD ژاپن

تحصیل در ژاپن در مقطع دکترا ۳ سال به طول می انجامد و دانشجویان میبایست ۳۰ واحد درسی را پاس کنند.دانشجویان جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه های ژاپن می بایست حتما مدرک دوره فوق لیسانس را داشته باشند و در امتحانات ورودی نیز نمره قبولی را کسب نمایند البته دفاع از پایان نامه نیز از شروط دریافت مدرک دکترا می باشد.
شهریه دانشگاه های دولتی در ژاپن حدود ۵۰۰ هزار ین در سال است و هزینه ثبت نام اولیه نیز ۳۰۰ هزار ین می باشد. هزینه زندگیدانشجویی در ژاپن برای دانشجویان مجرد حدود ۸۰ هزار ین در ماه است که شامل هزینه مسکن، خوراک، پوشاک و رفت و آمد می شود. متقاضیان ادامه تحصیل در ژاپن به دلیل هزینه های بالای تحصیل و زندگی می توانند از بورس های تحصیلی استفاده کنند و حتی به صورت نیمه وقت نیز مشغول به کار شوند.
از برترین دانشگاه های دولتی در ژاپن می توان به دانشگاه کیوتو واقع در شهر کیوتو  اشاره کرد. دانشگاه کیوتو حدود ۱۱۹ سال قدمت دارد و از ۱۵ دانشکده مختلف تشکیل شده. شهریه تحصیل در دانشگاه کیوتو برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس حدود ۵۳۵ هزار ین در سال است و برای مقطع دکترا حدود ۸۰۴ هزار ین در سال می باشد. دروس در دانشگاه کیوتو به زبان ژاپنی ارائه می شوند به همین دلیل دانشجویانی که خواهان ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند میبایست با زبان ژاپنی آشنایی داشته باشند البته در رشته های فنی و دانشجویان مقطع دکترا می توانند از منابع انگلیسی استفاده کرده و مشکلات خود را برطرف نمایند. دانشجویانی که موفق به اقامت تحصیلی در دانشگاه کیوتو می شوند می توانند از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنند. خوابگاه های مختلفی در این دانشگاه قرار دارد که شامل خوابگاه مخصوص دختران، خوابگاه دانشجویان بین المللی و … معمولا فاصله خوابگاه ها تا دانشگاه بسیار کم است. هزینه خوابگاه های در ماه حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰ ین می باشد.
در بسیاری از کشور ها تولد عامل اصلی اخذ تابعیت نیست و لیکن از موارد تاثیر گذار محسوب می شود. نکته قابل توجه این است که اگر شما یک فرد خارجی باشید و فرزند شما در ژاپن به دنیا بیاید شما مقیم دائم ژاپن محسوب نمی شوید و اقامت از طریق تولد فرزند دائم نمی باشد.

کار دانشجویی در ژاپن

دانشجویان در زمان تحصیل در ژاپن می توانند ۴ ساعت در روز را کار کنند و به ازای هر ساعت کار در فروشگاه ها مبلغی حدود ۶۰۰ تا ۸۰۰ ین دریافت نمایند البته در روزهای تعطیل می توانند تا ۸ ساعت در روز نیز کار کنند.

بورسیه تحصیلی ژاپن

عزیزانی که موفق به کسب بورسیه تحصیلی میشوند میتوانند از شرایط تحصیل رایگان ژاپن استفاده نمایند که اغلب بورسیه های تحصیلی در ژاپن به دانشجویان در حال تحصیل داده می شود اما تعدادی از بورس های تحصیلی نیز قبل از شروع تحصیل به دانشجویان داده می شود. به بورس هایی که قبل از شروع تحصیل به دانشجو داده می شود بورس مونبوشو گفته می شود.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی مونبوشو ژاپن :

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ترجمه
ریز نمرات آخرین مقطع تحصیلی به همراه ترجمه
ارائه پروپزال: ارائه پروپزال یکی از مهم ترین مدارکی است که متقاضی میبایست ارائه دهد. پروپزال می تواند از ۱ تا ۷ صفحه و به زبان انگلیسی باشد و متقاضی باید حتما ذکر کند که چرا ژاپن را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده و حتما ذکر کند که بعد از فارغ التحصیلی در صورت برگشت به ایران رشته مربوطه چه کاربردی در ایران دارد.
تکمیل فرم های  سفارت ژاپن که شامل اطلاعات شخصی، رشته تحصیلی، سوابق کاری، موضوع پروپزال، سوابق تحصیلی و میزان تسلط به زبان های خارجی می شود.
۱- گواهی سلامت
۲- خلاصه سوابق تحصیلی
۳- مدرک زبان انگلیسی
۴- گواهی عدم سوء پیشینه

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ژاپن

 

SHIBUYA 109 , image photo, Hodo-bu Nagata reports, March 30, 2010. MIURA PHOTO

SHIBUYA 109
, image photo, Hodo-bu Nagata reports, March 30, 2010. MIURA PHOTO

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ژاپن  ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی  برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ژاپن  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  ژاپن  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ژاپن

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ژاپن  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ژاپن  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ژاپن  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ژاپن  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ژاپن  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ژاپن  برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشورژاپن

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ژاپن  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ژاپن .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ژاپن  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ژاپن  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ژاپن .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ژاپن  .

هزینه های زندگی در کشور ژاپن 

براساس گزارشات منتشرشده، شاخص قیمت مصرف‌کننده این کشور ۹۶.۳۲ است و قدرت خرید محلی آن ۹۱.۴۹ است.
مردم ژاپن به طور متوسط حداقل ۲۳۳۰۰۱ و حداکثر ۳۲۵۰۰۰ ین ژاپن برای هر ماه بعد از کسر مالیات حقوق می‌گیرند.
همانگونه که دراینفوگرافی بالا قابل مشاهده‌است، بیشترین بخش ازهزینه‌های ماهانه با ۳۳.۵ درصد، برای تهیه مایحتاج زندگی می‌باشد.
هزینه ماهانه اجاره مسکن و یا پرداخت وام‌هایی که نرخ بهره آن‌ها به طور متوسط ۲ درصد در سال می‌باشد نیز ۲۶.۹ درصد از هزینه‌های ماهانه زندگی شهروندان ژاپن را تشکیل می‌دهد.
بنا به آمارهای منتشر شده، قیمت هرمتر مربع آپارتمان در مرکز شهرهای این کشور، از ۵۰۰۰۰۰ تا ۷۰۰۰۰۰ ین ژاپن متغیر است.
اجاره یک آپارتمان  با ۱ اتاق، در مرکز شهر  از ۷۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ ین ژاپن می‌باشد که همین قیمت برای آپارتمان سه خوابه از ۱۵۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰۰ ین تغییر می‌کند.
شهروندان این کشور به طور متوسط ۱۱.۷ درصد از درآمد خود را  برای هزینه حمل و نقل  پرداخت می‌کنند.
هزینه بلیت یک‌طرفه برای وسایل نقلیه عمومی در این کشور به طور متوسط از ۱۶۰ تا ۲۵۰ ین اعلام شده‌است.
هزینه ورودی تاکسی نیز به طور متوسط ۷۰۰ ین می‌باشد که به ازای هر کیلومتر مسیر، ۳۱۲ ین به این میزان افزوده می‌شود.

خدمات گروه ما در کشور هنگ کنگ

شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  هنگ کنگ .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  هنگ کنگ.
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت هنگ کنگی ثبت شده در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  هنگ کنگ .
۵- اخذ بیمه سلامت کشور هنگ کنگ .
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده هنگ کنگی  در کلیه مناطق کشور هنگ کنگ .
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  هنگ کنگی در کلیه مناطق کشور   هنگ کنگ .
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  هنگ کنگ برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  هنگ کنگ .
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  ژاپن  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور ژاپن توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور ژاپن.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  ژاپن به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ژاپن.
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ژاپن.
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور ژاپن.
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ژاپن.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ژاپن.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ژاپن.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ژاپن.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور  ژاپن .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ژاپن.
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ژاپن.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ژاپن.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ژاپن در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ژاپن.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ژاپن .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ژاپن.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور ژاپن .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور ژاپن   .
۳۱- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ژاپن.
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.