قبول وکالت در چین ، مهاجرت واخذ اقامت در چین ، گرفتن پاسپورت ، اخذ ویزا چین معاملات املاک و مستغلات در چین ، ثبت شرکت در چین ، گرفتن شریک تجاری در چین ، خدمات تسهیلاتی و بانکی در چین ، امور بازرگانی در کشور چین ، صادرات و واردات در چین ، خدمات بانکی و ارزی در چین ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در چین ، اخذ ویزای کاری در چین ، اخذ ویزای تحصیلی در چین ، امور بازرگانی در چین ، خدمات بیمه ای در چین

اخذ اقامت چین ، اخذ ویزای چین ، قبول وکالت چین ،مهاجرت چین ، گرفتن پاسپورت چین ، ثبت شرکت چین ، گرفتن شریک تجاری چین ، اخذ نمایندگی بین المللی چین ، سرمایه گذاری چین ، خرید و اجاره ملک چین ، ویزای تحصیلی چین ، ویزای کاری چین ، امور بازرگانی چین ، صادرات و واردات چین ، خدمات بانکی و ارزی چین ، نقل و انتقالات مالی ارزی چین ، خدمات بیمه ای چین ، رفع دیپورتی چین ، رفع ریجکتی چین ، گرفتن وقت سفارت کشور چین (شهرهای پکن، شانگهای، تیانجین، گوانگجو، شنزن، دونگ گوآن، چنگدو و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

 

اقامت چین (2)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور چین   را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  چین   زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  چین  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  چین
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور چین
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور چین
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور چین
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور چین
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور چین
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور چین
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور چین
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور چین
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور چین
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور چین
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور چین  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور چین 

 چین کشوری که در شرق قاره آسیا واقع شده است. این کشور که پر جمعیت ترین کشور جهان با بیش از۱٬۳ میلیارد نفر سکنه‌است که پر جمعیت‌ترین کشور دنیاست و توسطح حزب کمونیست چین در قالبنظام تک حزبی  اداره می‌شود. این حزب بر ۲۲ استان، ۵ منطقه خود مختار، ۴ شهر با مدیریت مستقیم( پکن ،تیانجین ، شانگهای و چونگ کینگ ) و ۲ منطقه  اداری ویژه بسیار خودمختارِهنگ کنگ و ماکائو حکومت می‌کند. پایتخت کشور پکن است.
جمهوری مردمی چین با حدود ۹٫۶ میلیون کیلومتر مربع سومین کشور وسیع دنیا از نظر وسعت خاکی (بدون احتساب آب‌های داخلی) است.
چین در سال ۲۰۱۳ دومین اقتصاد بزرگ دنیا پس از ایالات متحده بوده‌است. . بر اساس ارزش اسمی دلار و ۱۶٫۱۴۹ تریلیون بر اساس قدرت برابری خرید بوده‌است. سرانه تولید این کشور در همین سال ۱۱٬۱۸۶ دلار بر مبنای قدرت برای خرید و ۶٬۹۵۹ دلار بر اساس ارزش اسمی بوده‌است که در هر دو حالت چین پس ازحدود ۹۰ کشور (از ۱۸۳ کشوری که در فهرست صندوق بین‌المللی پول قرار دارند) قرار می‌گیرد.
مساحت جمهوری خلق چین حدود ۹٫۶ میلیون کیلومتر مربع است و پس از روسیه دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی (بدون احتساب آب‌های داخلی) است. از نظر مساحت کل کشور هم سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیا (پس از روسیه و کانادا و باتوجه به تعریف دقیق مساحت کلی ایالات متحده آمریکا) به شمار می‌آید.
چین با داشتن ۲۲٫۱۱۷ کیلومتر مربع مرز زمینی طولانیترین خط مرزی را در میان تمام کشورهای دنیا دارد. این کشور از شرق و جنوب بادریای چین شرقی ،  خلیج کره،دریای زرد ، و دیگر آبهای آزاد احاطه شده‌است و با ۱۴ کشور هم‌مرز است.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور چین ( گرفتن پاسپورت ) 

 

اقامت چین (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   چین   پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  چین   یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

راه های مهاجرت به کشور چین

در سال های اخیر مهاجرت به کشور چین، بطور گسترده ای افزایش یافته است.و این به دلیل هزینه های پایین زندگی و دانشگاه های معتبر و مناسب و اقتصاد رو به رشد این کشور می باشد که مردم از نقاط بسیاری را جذب میکند. امروزه بسیاری از افراد بنا به شرایط موجود در کشورشان تصمیم به مهاجرت به کشورهای دیگر می گیرند .روش های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد . مهجرت از طریق قانونی به کشور چین از طریق کاری ، تحصیلی ، سرمایه گذاری میباشد. ویزاهای کاری برای متخصصین در بخش های مختلف مهارتی در حال افزایش می باشد..

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور چین 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور    چین  پذیرا می باشد.
 برای فراهم نمودن شرایط اخذ اقامت چین می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت چین اقدام نمایید و از این طریق به اقامت و تابعیت چین دست یابید. کشور چین فرصت های بسیار مناسبی را برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند را فراهم کرده است. مناطق تجاری شانگ های و هنگ کنگ فرصت های بسیار مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود که بتوانند از این طریق به سرمایه گذاری در چین بپردازند و اقامت و تابعیت چین را اخذ نمایند همچنین نکته مهمی که وجود دارد این است که کشور چین استقبال بی نظیری از سرمایه گذاری خارجی می نماید و راه ورود سرمایه گذاران خارجی را به چین هموار کرده است. برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چین چندین راه ورود وجود دارد که افراد می توانند اقدام نمایند و شرایط اخذ اقامت چین را برای خود و خانواده فراهم کنند که این راهها عبارتند از:
۱- شرکت ثبت شده در چین که این شرکت باید تماما خارجی باشد.
۲- سرمایه گذاری مشترک در کشور چین.
۳- ایجاد یک شرکت در هنگ کنگ
۴- ایجاد شرکت مشارکت در چین
۵- ایجاد دفتر نمایندگی در چین
برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چین حداقل هزینه ای که مورد نیاز است در حدود ۵۰۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ یوان چین می باشد که افراد باید برای سرمایه گذاری این مبلغ را دارا باشند تا بتوانند در چین اقدام به سرمایه گذاری نمایند.
فرد متقاضی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در چین می تواند با ثبت یکی از این شرکت ها در چین فعالیت اقتصادی خود را آغاز نماید که عملا با شروع این فعالیت ها در چین می توان شرایط اخذ اقامت چین را فراهم نمود و به اقامت و تابعیت چین دست یافت.
در نهایت بهتر است بدانید که فرد متقاضی مهاجرت به چین و همچنین اخذ اقامت و تابعیت چین باید شرایط اخذ اقامت چین را دارا باشد تا بتواند برای اخذ اقامت چین اقدام نماید. برای مهاجرت به چین از راههای متفاوتی می توانید اقدام نمایید و شرایط اخذ اقامت چین را فراهم نمایید تا به اقامت و تابعیت چین دست یابید.
برای مهاجرت به چین می توانید از راههای مهاجرت تحصیلی به چین همچنین مهاجرت کاری به چین و یا سرمایه گذاری به چین اقدام نمایید و شرایط اخذ اقامت چین را فراهم نمایید تا به اقامت و تابعیت چین دست یابید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به موسسات معتبر حقوقی مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در جهت شرایط اخذ اقامت چین به دست آورید همچنین می توانید از وکیل مهاجرت به چین استفاده نمایید و اطلاعات لازم را در مورد شرایط اخذ اقامت چین کسب نمایید.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کاری در کشور چین 

اگر قصد مهاجرت به چین را دارید و شرایط اخذ اقامت چین برای شما عزیزان مهیا می باشد می توانید از طریق ویزای کار چین اقدام نمایید و به اقامت و تابعیت چین دست یابید. کشور چین یکی از بهترین کشورها برای کار و تجارت می باشد همچنین بالاترین میزان درآمد را برای افرادی که به کار و تجارت در چین می پردازند در بر خواهد داشت. برای اشخاصی که قصد کار و فعالیت در چین را دارند اخذ ویزای کار می تواند بهترین گزینه باشد این ویزا برای اتباع خارجی که قصد کار و فعالیت در چین را دارند صادر می شود و به افراد اجازه کار در چین داده می شود تا بتوانند به کار در چین بپردازند و حقوق مناسب را دریافت نمایند. در اینجا بهتر است بدانید که ویزای کار زمانی به افراد اعطا می شود که متقاضی کار در چین شرایط اولیه را داشته باشد تا بتواند ویزای کار را اخذ نماید از جمله شرایطی که فرد متقاضی کار در چین باید دارا باشد داشتن یک کارفرمای چینی می باشد همچنین سازمان برای استخدام فرد متقاضی باید کاملا معتبر باشد همچنین کار فرمای چینی باید گواهی مبنی بر اینکه شرایط کار با فرد متقاضی هم خوانی دارد را ارائه نماید تا بتواند درخواست کار به فرد را بدهد و فرد متقاضی کار در چین بتواند به راحتی وارد بازار کار شود.
کار فرمای چینی برای فرد متقاضی کار در چین یک مجوز استخدام از طریق دولت ارسال می نماید تا فرد متقاضی بتواند ویزای کار چین را اخذ نماید. ویزای کار چین در واقع ویزای نوع Z می باشد که فرد با اخذ این ویزا می تواند در کشور چین به کار و فعالیت بپردازد همچنین ویزایی که برای همراهان فرد متقاضی صادر می شود ویزای S1 و یا ویزای S2 می باشد.
اگر قصد اخذ اقامت چین از طریق ویزای کار را دارید بهتر است بدانید که به راحتی امکان این را دارید که برای ویزای کار چین اقدام نمایید و شرایط اخذ اقامت چین از طریق کار را کسب نمایید که بتوانید پس از کار در چین به اقامت و تابعیت چین دست یابید.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور چین از طریق ثبت شرکت 

 

اقامت چین (3)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور چین  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور چین و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت  چین  و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور چین   و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در  چین  جهت  ثبت شرکت در کشور چین و همچنین دریافت اقامت بر مبنای  ثبت شرکت در کشور چین برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های   ثبت شرکت در کشور چین و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

ثبت شرکت در چین 

روشهای مختلفی برای ثبت شرکت در چین وجود دارد که در ادامه به تفکیک به آن پرداخته می‌شود و مزایا و معایب هرکدام برشمرده خواهد شد.

دفتر نمایندگی در کشور چین

دفتر نمایندگی شرکت در چین محلی است به نمایندگی از شرکت مادر که روابط بین شرکت مادر و دفتر نمایندگی را مدیریت می‌کند.
شرکت مادر خارجی باید سابقه‌ای بیش از ۲ سال فعالیت را داشته باشد. یک دفتر نمایندگی به عنوان یک نهاد مجزای قانونی شناخته نمی‌شود، نمی‌تواند هر فاکتوری را صادر کند و هر درآمدی را بدون مالیات متعلق به خود بداند. تمامی هزینه‌های یک دفتر نمایندگی باید توسط شرکت مادر تامین شوند.
اما به هر حال یک دفتر نمایندگی می‌تواند حساب بانکی مجزا داشته باشد و برای حفظ ارتباط با مشتریان به استخدام نیروی محلی بپردازد.

شرکت تماما خارجی در کشور چین

WOFE یک شرکت مسئولیت محدود با سرمایه گذاران ۱۰۰% خارجی است. این نوع شرکت محبوب‌ترین نوع شرکت در میان سرمایه گذارانی است که تمایل دارند در یکی از زمینه‌های زیر به فعالیت بپردازند:
۱- تجارت ۲-  تولید ۳-  گسترش نرم افزار۴-  خدمات مشاوره‌ای و مدیریتی  ۵- سایر فعالیت‌های سود ده.
بسیاری از شرکت‌های خارجی این نوع شرکت را انتخاب می‌کنند؛ به دلیل اینکه این نوع شرکت امکان این را به آن‌ها خواهد داد که ۱۰۰% سهام را به نام سهامداران خارجی ثبت کنند.

 شرکت GV

این مدل از شرکت‌ها دو یا چند مليتی متداول‌ترین شيوه حضور خارجيان در کشور دیگری بعنوان سرمایه گذار می‌باشند. در این مدل که بر اساس سهام متقابل و روابط تجاری یکسان بنا می شود، دولت چين همواره سرمایه گذارن خارجی را به انتخاب این مدل تجاری تشویق کرده است و آنرا بھترین شيوه حضور خارجی‌ها در عرصه توليد محصولات و بکارگيری تکنولوژی‌های مدرن می‌داند بطوری که بسياری از توليدات ارزان قيمت چينی همواره محصول شرکتھای JV بوده‌اند همچنین در برخی از موارد که دولت کنترل فعالیت در آن زمینه را در دست دارد تنها راه تاسیس شرکت، شیوه JV است مانند رستوارن داری، ساختمان و راه‌سازی و تولیدات صنایع خودرو و وابسته به آن و لوازم بهداشتی و آرایشی و …
شامل: ۱-  Joint Venture 2-  Equity 3-  Cooperative
مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور چین
۱-  درخواست کتبی ثبت شرکت در چین
۲-  گزارش امکان سنجی
۳-  مدارک مربوط به تامین بودجه ثبت شرکت در چین از منابع خارج از چین
۴-  اسامی افرادی که قرار است در هیئت مدیره فعالیت کنند
۵-  مدارک قانونی افراد سرمایه گذار
۶-  جوابیه کتبی از جانب دولت محلی که در آن محل شرکت قرار است بر پا شود
۷-  لیست وسایلی که قرار است به چین وارد شود
۸-  سایر مدارکی که ممکن است مورد نیاز باشد.

مدارک مورد نیاز برای اداره مالیات

۱-  افتتاح حساب بانکی
۲-  درخواست کاهش میزان مالیات، معافیت یا باز پرداخت
۳-  درخواست افزایش زمان پرداخت
۴-  خرید برگه‌های فروش
۵-  در خواست اتمام یا تعلیق فعالیت
۶-  سایر اموری که به مالیات مربوط شوند
تمامی کارگران و کارمندان شرکت خارجی می‌بایستی بطور جداگانه نسبت به پرداخت مالیات خود اقدام کنند. مواردی نظیر ماشین آلات، وسایط نقلیه، مواد خام و… که جهت تولید محصولات وارد چین شوند از پرداخت مالیات معاف و یا مالیات آنها کاهش خواهد یافت.

 قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور چین

 

This is the ghost city of China - a 23 km square development where no-one wants to live. The complex in Huizhou in Guangdong province in the southeast of China is one of the country's largest white elephants. Named Dayawan, the buildings stand near to a nuclear power plant. Locals fear radiation poisoning and have kept away. The development is also at least an hour's drive from the nearby major metropolis of Shenzhen, another factor for keeping it empty of residents. Despite the fact that the homes are low cost, developers have been unable to sell hardly any. Recently at night lights were seen on in only two out of 2,328 apartments. "I will never buy a home here. It’s so scary at night," said one local Wen Lin. But it is not much better in daylight. Despite developers promising attractive terms and a free lunch just to look around, there are few takers. Factory workers in the area already have their board provided for them in dormitories built adjacent to their workplace. But developers are still optimistic, believing the block will be prosperous with more and more enterprises coming in the future. But one local resident Lu Wiang said: "If it is not the atom plant then it is the pollution from other industries that scar the landscape. And if it is not that, then it is the distance to get to work. And if it is not that, it is the sheer soulessness of the place." The complex is one of many throughout China that is under-inhabited as the authorities continue their great drive to move people from the countryside into purpose built cities,.

 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  چین  پذیرا می باشد.

 

 

در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور چین  را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده  مسافر می توانند جهت اخذ ویزا چین  با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا چین :

۱- شناسنامه و کارت ملی
۲- قطعه عکس ۶ در ۴ رنگی به زمینه سفبد
۳- اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
۴- آدرس محل کار و محل سکونت و شغل و شماره تلفن
۵- رزرو بلیط هواپیما و واچر رزرو هتل

 انواع ویزا های کشور چین :

۱- ویزا گروهی
۲- ویزا انفرادی
۳- ویزا تجاری
۴- ویزا مولتی

نکاتی در مورد ویزا های کشور چین :

اعتبار ویزا گروهی چین ار تاریخ صدور ۴۰ روز می باشد و پس از ورود به چین امکان ۳۰ روز اقامت در این کشور را دارید این ویزا برای حداقل ۵ نفر صادر می شود که این پنج نفر در هنگام ورود و خروج به چین باید حضور داشته باشند برای دریافت این نوع ویزا دو روال کاری وجود دارد اولی ویزا عادی ۱۴ روز کاری و دومی ویزا فوری ۷ روز کاری که این حداقل روز ها می باشد و در شرایطی امکان دارد این روز ها زیاد شود.
ویزا انفرادی از تاریخ صدور دارای اعتبار ۳۰ روزه می باشد و شما پس از ورود به چین امکان اقامت ۳۰ روزه در این کشور را دارید این ویزا نیز به دو صورت عادی در ۷ روز و فوری در ۵ روز صادر می شود .
ویزای تجاری چین ۳ ماه اعتبار دارد و شما پس از ورود ۳۰ روز می توانید در این کشور بمانید و صدور این نوع ویزا حدافل ۱۵ روز کاری به طول می انجامد.
ویزا مولتی دارای اعتبار ۱ ساله است و شما در این ۱ سال به دفعات می توانید وارد چین شوید ولی در هر بار ورود حداکثر ۳۰ روز اجازه اقامت به چین را دارید و صدور این ویزا حداقل ۳۰ روز کاری به طول می انجامد .

 قبول  وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  چین

 

اقامت چین (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  چین پذیرا می باشد.
 اخذ  ویزای دانشجویی چین   جزو آخرین مراحلی است که در ایران باید به دنبال آن باشید، این بدان معناست که شما پیش از این، مراحل مکاتبه با یکی از دانشگاه های چین را طی کرده اید و پذیرش دانشگاه متبوع را اخذ نموده اید. در این گام شما از تاریخ حضورتان در یکی ازشهرهای دانشجویی چین آگاهید و میتوانید برای اخذ ویزای دانشجویی چین اقدام کنید؛ به این منظور شما با مراجعه به سفارت چین برای اخذ ویزای دانشجویی چین پس از ارائه کلیه مدارک ذیل و پر کردن فرم X-Visa (این فرم برای درخواست روادید جهت مطالعه، مطالعات پیشرفته و یا کارآموزی در مدت زمان ۶ ماه تا ۱ سال صادر میشود) این مرحله را پشت سر میگذارید.
۱- اصل و کپی از گذر نامه دارای که دارای حداقل ۶ ماه اعتبار
۲- تکمیل فرمهای اخذ ویزا(Q1)
۳- دو قطعه عکس ۳ در ۴ پشت نویسی شده
۴- اصل و کپی از پذیرش از دانشگاه مورد تایید در چین
۵- اصل و فتوکپی از تایید خارجه فرم درخواست روادید دانشجویی (JW201 یا JW202) صادر شده توسط واحد مربوطه دولت چین
۶- گواهی عدم سوء پیشینه ، ترجمه شده به زبان انگلیسی و تائید شده توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
۷- در صورت ادامه تحصیل بیش از یک سال گواهي نامه معاينه بدني (Physical Examination)
۸- پرداخت هزینه صدور ویزا – ۱۱۴ دلار برای X-Visa و ۷۳ دلار برای F_Visa
نکات مهم:
برای تمدید ویزای دانشجویی چین نیازی به بازگشت به ایران نیست و میتوان از طریق سفارت ایران در چین مبادرت به این کار کرد.
افرادی که برای دوره های کوتاه تر از ۶ ماه قصد اقامت و تحصیل در چین را دارند میبایست فرم درخواست روادید F-Visa را پر کنند. این نوع ویزای تحصیلی چین اغلب برای مقاصد تحقیق، سخنرانی، مبادلات فن آوری و فرهنگ، مطالعه و… صادر میگردد.
علاوه بر کلیه موارد ذکر شده، پیش از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی چین، باید گواهی نامه معاینه بدنی خود را که از طرف مسوولان قرنطینه چین که برای شما صادر میشود را به سفارت چین در ایران ارائه دهید.
لازم به ذکر است که افراد متأهل میتوانند برای اقوام درجه یک (همسر و فرزندان) خود تقاضای ویزای همراه کنند؛ این ویزا ۶ ماهه بوده و خانواده محدودیتی برای ورود خروج به ایران ندارند.

 قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور چین

 

اقامت چین (5)

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور چین  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور چین  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   چین  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

   وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور چین  

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   چین   به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  چین.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور چین و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از هنگ کنگ    به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور چین.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور چین برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور  چین

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور چین به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور چین.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور چین .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور چین.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور چین.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و چین.

 

اقامت چین (7)

  خدمات گروه ما در کشور چین

 شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  چین.
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  چین.
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت چینی ثبت شده در کلیه مناطق کشور چین.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  چین.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور چین.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده چینی  در کلیه مناطق کشور چین.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  چینی در کلیه مناطق کشور   چین.
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  چین برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور  چین  .
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  چین  .
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور چین  توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور چین  .
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  چین  به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور چین  .
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور چین  .
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور  چین.
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور چین  .
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور چین .
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور چین  .
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور چین  .
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور چین  .
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور چین  .
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور چین  .
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور چین  .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور چین در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور چین.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای چین  .
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور چین  .
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور چین  .
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور چین  .
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور چین .
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.