قبول وکالت در مالزی ، مهاجرت واخذ اقامت در مالزی ، گرفتن پاسپورت مالزی ، اخذ ویزا مالزی ، معاملات املاک و مستغلات در مالزی ، ثبت شرکت در مالزی ، گرفتن شریک تجاری در مالزی ، خدمات تسهیلاتی و بانکی در مالزی ، امور بازرگانی در کشور مالزی ، صادرات و واردات در مالزی ، خدمات بانکی و ارزی در مالزی ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در مالزی ، اخذ ویزای کاری در مالزی ، اخذ ویزای تحصیلی در مالزی ، امور بازرگانی در مالزی ، خدمات بیمه ای در مالزی، رفع ریجکتی کشور مالزی ، رفع دیپورتی مالزی

اخذ اقامت مالزی ، اخذ ویزای مالزی ، قبول وکالت مالزی ،مهاجرت مالزی ، گرفتن پاسپورت مالزی ، ثبت شرکت مالزی ، گرفتن شریک تجاری مالزی ، اخذ نمایندگی بین المللی مالزی، سرمایه گذاری مالزی ، خرید و اجاره ملک مالزی ، ویزای تحصیلی مالزی ، ویزای کاری مالزی، امور بازرگانی مالزی ، صادرات و واردات مالزی ، خدمات بانکی و ارزی مالزی ، نقل و انتقالات مالی ارزی مالزی ، خدمات بیمه ای مالزی ، رفع دیپورتی مالزی، رفع ریجکتی مالزی ، گرفتن وقت سفارت کشور مالزی ( شهرهای کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی، جوهورباهرو، کوتاکینابالو)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (1) 

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور مالزی   را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  مالزی زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  مالزی می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  مالزی.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور مالزی.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور  مالزی.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور  مالزی.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور مالزی.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور مالزی.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  مالزی.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور مالزی .
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور مالزی.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور مالزی.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور مالزی.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور مالزی پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  مالزی

مالزی یکی از مدرن ‌ترین کشورهای آسیای جنوب شرقی است و تنوع فرهنگی زیادی دارد. پایتخت آن نیز کوالالامپور است.شهر زیبای کوالالامپور در ساحل غربی شبه جزیره مالزی واقع شده است. این شهر تلفیقی از فرهنگ و سنت قدیمی و بافت مدرن شهری است و بیش از ۴۰ خط هوایی و همچنین بندری نیز به نام Klong در فاصله ۴۱ کیلومتر مرکز شهر دارد. این شهر، سرویس حمل و نقل داخل و بیرون شهری خوبی دارد و می توان از انواع وسایل نقلیه همچون مترو، اتوبوس، قطار یا تاکسی استفاده کرد.این جاذبه گردشگری آسیایی در فاصله ۳۵ کیلومتری از دریا قرار دارد و فرهنگ آن ترکیبی از سه فرهنگ اصلی مالایی، چینی و هندی است.
در کوالالامپور، در کنار ساختمان هایی با قدمت صدساله می توانید آسمان خراش های مدرن را نیز ببینید. به همین دلیل، گردشگرانی که به این شهر مسافرت می کنند، مایلند دوباره به آن سفر کنند.آب و هوای کوالالامپور گرمسیری است. هوای گرم این شهر با باران های سنگین همراه است و دمای هوا گاهی به بیش از ۳۵ درجه می رسد.
کوالالامپور یکی از دیدنی ترین شهرهای دنیا به شمار می رود. با مسافرت به کوالالامپور می توان از هر ساعت اقامت خود در آن شهر زیبا لذت برد. محله چینی ها، روستای فرانسوی، پارک دریاچه، موزه ملی، برج های دوقلوی پتروناس و … همه جاذبه های بسیار زیبای این شهر هستند.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور مالزی ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  مالزی  پذیرا می باشد.

روش های اخذ اقامت ایتالیا مالزی

۱-  اخذ اقامت مالزی از طریق سرمایه گذاری

۲- اخذ اقامت مالزی از طریق ثبت شرکت

۳-  اخذ اقامت مالزی از طریق خرید ملک

۴- اخذ اقامت مالزی از طریق کار

۵- اخذ اقامت مالزی از طریق تحصیل

۶- اخذ اقامت مالزی از طریق ازدواج

شرایط و روشهای گرفتن اقامت کشور مالزی

  روشهای اخذ اقامت کشور مالزی (خانه دوم من)

برنامه مالزی خانه دوم من (معمولا به صورت مختصر “MM2H”) یک طرح بین المللی تصویب شده توسط دولت مالزی است که به افراد خارجی اجازه می دهد به مدت  ۱۰ سال در این کشور زندگی کنند. برای واجد شرایط شدن برای این برنامه، متقاضیان باید شرایط مالی و پزشکی خاصی داشته باشند. متقاضیان موفق، اجازه ورود و خروج این کشور را به صورت نامحدود خواهند داشت.
این برنامه برای تمام شهروندان کشورهای به رسمیت شناخته شده از طرف دولت مالزی، بدون در نظر گرفتن نژاد، مذهب، جنسیت و یا سن، آزاد است. متقاضیان واجد شرایط می توانند همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال خود را با خود همراه کنند. تا کنون بیش از ۱۲،۰۰۰ نفر، موفق به اخذ ویزای MM2H شده اند.

شرایط مالی

متقاضیان زیر ۵۰ سال باید یک حساب سپرده ثابت برابر با ۳۰۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت مالزی در یکی از بانک های مالزی با شعبه محلی، باز کنند. این شامل شاخه های محلی از بانک های بین المللی مانند HSBC، استاندارد چارترد، و غیره می شود.
پس از گذشت یک سال، متقاضیان می توانند تا مبلغ ۱۵۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت از سپرده خود را برای هزینه های مربوط به خرید خانه، آموزش برای کودکان در مالزی و اهداف پزشکی، برداشت کنند. به هر حال، مبلغ ۱۵۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت از این سپرده، باید تا پایان دوره اقامت در مالزی در حساب متقاضیان باقی بماند.

متقاضیان ۵۰ سال به بالا باید:

یک حساب سپرده ثابت برابر با ۱۵۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت مالزی در یکی از بانک های مالزی با شعبه محلی باز کنند؛ یا مدرکی دال بر دریافت حقوق بازنشستگی دولتی برابر با ۱۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت مالزی در ماه، ارائه دهند.
توجه: تمام متقاضیان باید نشان دهند که سرمایه کافی برای هزینه های زندگی در طول دوره اقامت ۱۰ ساله خود در مالزی را دارند. در عمل این بدان معناست که متقاضیان باید مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ رینگیت در بانک حساب داشته باشند و یا درآمد ماهانه ۱۰,۰۰۰ رینگیتی داشته باشند.
پس از گذشت یک سال، متقاضیان می توانند تا مبلغ ۵۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت از سپرده خود را برای هزینه های مربوط به خرید خانه، آموزش برای کودکان در مالزی و اهداف پزشکی، برداشت کنند. به هر حال، مبلغ ۱۰۰,۰۰۰٫۰۰ رینگیت از این سپرده، باید تا پایان دوره اقامت در مالزی در حساب متقاضیان باقی بماند.

گزارش پزشکی

تمام متقاضیان و افراد تحت سرپرستی آنها (همسر و فرزندان)، ملزم به ارائه گزارش پزشکی از یکی از بیمارستان های خصوصی مالزی هستند.

بیمه درمانی

تمام متقاضیان و افراد تحت سرپرستی آنها (همسر و فرزندان) در طول مدت اقامت خود در مالزی، باید تحت پوشش یک بیمه درمانی معتبر باشند.

خرید ملک

هر متقاضی مجاز به خرید خانه های مسکونی با قیمت حداقل ۵۰۰,۰۰۰ رینگیت مالزی در شهرهای کوالالامپور و پنانگ می باشد. این نوع خرید توسط کمیته سرمایه گذاری خارجی مالزی، تایید شده است.

خرید اتومبیل

هر متقاضی مجاز به آوردن وسیله نقلیه خود به مالزی، و یا خرید یک اتومبیل بدون پرداخت هزینه واردات و یا مالیات فروش می باشد.

خدمتکار خانگی

هر متقاضی مجاز به استخدام یک خدمتکار خانگی طبق دستورالعمل های اداره مهاجرت مالزی می باشد.

کارت شناسایی

متقاضیان ممکن است برای کارت های شناسایی دولتی از اداره مهاجرت مالزی اقدام کنند. با داشتن این کارت های شناسایی هنگام عبور از پست های بازرسی، مانند شهروندان مالزیایی باشما رفتار می شود. توجه – از اکتبر ۲۰۱۰ این امکان در دسترس نمی باشد.

تحصیلات

متقاضیان برنامه MM2H، اجازه دارند که فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال را به همراه خود به مالزی بیاورند. همراهانی که قصد ادامه تحصیل در مالزی را دارند، لازم است که برای ویزای تحصیلی اقدام کنند. به هر حال تمام هزینه های زندگی و تحصیل همراهان، به عهده متقاضیان می باشد.

مالیات

۱- معافیت مالیاتی به سرمایه صندوق بازنشستگی در مالزی تعلق می گیرد.
۲- تجارت و سرمایه گذاری
۳- شما به راحتی می توانید کسب و کار خود در مالزی را داشته باشید.
۴- کار پاره وقت
۵- افراد ۵۰ سال به بالا، می توانند کار پاره وقت داشته باشند.

نکات دیگر

۱-واردات وسایل شخصی و وسایل منزل، معاف از مالیات می باشد.
۲-در شرکت های محلی سرمایه گذاری کنید.
۳-بهره حاصل از سپرده ثابت بانک، معاف از مالیات می باشد.
۴-پدر و مادر شما می توانند تحت ویزای بلند مدت به شما ملحق شوند.

محدودیت ها

۱- متقاضیان اجازه کار در مالزی را ندارند. افرادی که متقاضی ویزای کار هستند، باید مستقیما به اداره مهاجرت مالزی مراجعه کنند.
۲- متقاضیان نمی توانند در فعالیت هایی که مردم مالزی نسبت به آن حساس هستند، شرکت کنند.
۳- شهروندان کشورهایی مانند اسراییل که از طرف دولت مالزی به رسمیت شناخته نشده اند، اجازه شرکت در این برنامه را ندارند.

شرکت های اسپانسر کننده مجاز

درخواست برای برنامه MM2H می تواند از طریق شرکت های مجاز خصوصی که “اسپانسر” نامیده می شود، انجام شود. این شرکت ها مسئول ارائه درخواست ویزا هستند. در حالی که هزینه های شارژ و خدمات ارائه شده در این نوع شرکت ها متفاوت است، تنها شرکت های مجاز و دارای مجوز رسمی از سوی وزارت گردشگری مالزی می توانند این خدمات را به شرکت کنندگان در برنامه MM2H ارائه کنند.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  مالزی

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (3)

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور مالزی خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور مالزی می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور مالزی برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   مالزی  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  مالزی   پذیرا می باشد
سرمایه گذاری در مالزی و همچنین سرمایه گذاری در بازار سهام مالزی ، روند توضیح مزایا و خطرات ناشی از از سرمایه گذاری در مالزی شرایط اساسی و تاثیر گذار در سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مالزی و همچنین مورد نیاز در بحث بیمه و پوشش پزشکی در سرمایه گذاری مالزی است لذا در صورت وجود هرگونه شبهه و سوالات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در مالزی و طرق دیگر مهاجرت به مالزی می توانید با وکلا و  مشاورین برجسته  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  تماس حاصل فرمایید .

سرمایه گذاری در بازار سهام مالزی

تبادل وجوه معامله (ETF) نشان دهنده ساده ترین راه برای سرمایه گذاری در مالزی می باشد.
سبد متنوعی از خرید و فروش سهام، اوراق بهادار و همچنین خرید و فروش در بورس سهام ایالات متحده را می توان در مالزی امتحان نمود .  ETF محبوب ترین گزینه برای سرمایه گذاری در مالزی است . iShares و MSCI شاخص صندوق بورس در مالزی می باشد.
(  EWM NYSE) : قبضهای سپرده آمریکایی (ADR) :  گزینه دیگری برای سرمایه گذاران بین المللی در مبادلات خارجی می باشد . در این نوع سرمایه گذاری فرد می تواند به عنوان بخش کوچکی از یک مجموعه بزرگ که معمولا شرکت ها هستند این قبض های سپرده را خریداری کند. اما سرمایه گذاران باید آگاه باشند که بسیاری از این سپرده های ADR نسبتاً جامد هستند و ممکن است خرید و فروش با قیمت های جذاب با دشواری همراه باشد.

در اینجا برخی از سپرده های ADR مالزی را ملاحظه می فرمایید :

۱- بانکداری مالایا برهاد (MLYBY)
۲- گنتینگ برهاد (GEBHY)
۳- گنتینگ مالزی (BHD  GMALY )
۴-( MBF)  برهاد (MBFBY)
۵- (Tenaga Nasion) برهاد (TNABY)
در نهایت، سرمایه گذاران بین المللی می تواند با شرکت های فهرست شده در بورس اوراق بهادار و بورس مالزی سرمایه گذاری نمایند. کشور مالزی یکی از فعالترین و سودمند ترین بازارهای تجاری در آسیا است و طیف گسترده ای از گزینه های سرمایه گذاری را ارائه می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور مالزی  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (4)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور مالزی  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  مالزی  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
برای  ثبت شرکت در مالزی Private Limited یا Sdn bhd در مالزی حداقل به دو  سهام دار و عضو هیت مدیره نیاز میباشد طبق مقررات SSM ) سازمان شرکت های مالزی) برای ثبت حداقل به یک نفر مقیم احتیاج می باشد. تعریف مقیم : افراد مالزیایی (چینی- مالایی- هندی) و یا خارجیانی که ویزای اقامت ( دانشجویی – MM2H – کاری ) را دارند و دارای آدرس ثبت شده در مالزی میباشد.
سه شاخه فعالیتی که میتوان برای  شرکت های( Private Limited ) تعریف کرد این است  که شرکت ثبت شده حق فعالیت دارد. و نیز طبق قوانین مالزی هر شرکت ثبت شده موظف میباشد حسابرسی سالیانه خود را هر ۱۲ ماه انجام دهد و سود و زیان خود را اعلام کند.

انواع شرکتهای قابل ثبت در مالزی:

۱- شرکتهایی که کل سرمایه آن متعلق به افراد خارجی می باشد با حداقل سرمایه ۵۰۰۰۰۰ رینگیت و یک میلیون رینگیت جهت شرکت صادرات و واردات و رستوران.
۲- سرمایه گذاری مشترک با یک شرکت با تابعیت مالزی با حداقل سهم شراکت ۵۰ درصدی مالزیایی و حداقل سرمایه ۳۵۰۰۰۰ رینگیت برای تبعه خارجی.

شرکتهای خارجی در مالزی

شرکتهای ثبت شده در مالزی چه محل تجارت آنها داخل مالزی باشد چه در حال تجارت با مالزی باشند طبق قانون شرکتهای مالزی به عنوان شرکتهای خارجی قلمداد می شوند.

مدارک و مراحل برای ثبت شعبه شرکت خارجی در مالزی:

۱)مراجعه به اداره ی ثبت مالزی و ارایه مدارک زیر:
_ فرم درخواست.
_ نتیجه ی جستجوی نام فرم ۱۳Aبرای استفاده از نام یک شرکت خارجی.
_ ارایه کپی مدرک نشان دهنده ی نام ثبت شده شرکت در کشور مبدأ.
۲)تحویل مدارک مورد نیاز زیر:
_ ترجمه رسمی و تأیید شده ی سند ثبت شرکت.
_ ترجمه رسمی  اساسنامه.
_ لیست و مشخصات مدیران شرکت مطابق فرم ۷۹
_ مدارک دال بر معرفی نماینده که در مالزی سکونت دارد.
_ برگه رسمی قبول نمایندگی.
_ پرداخت هزینه باطل شدن تمبر.
_ ارایه ارزش برابری نرخ ارز رسمی کشور مبدأ با نرخ رینگیت مالزی از روزنامه های مالزی.
۳) تأییدیه اداره ثبت و صدور سند ثبت شرکت.
۴)معرفی مکان نگهداری اسناد و مکان تجاری شرکت.
۵)موارد بعد از ثبت که شامل گزارش کلیه تغییرات به اداره ثبت و درج مدارک زیر در پرونده شرکت حداکثر طی ۲ ماه بعد از هر جلسه عمومی سالانه میباشد:
_ کپی سود سالانه شرکت.
_ کپی ترازنامه دفتر کل.
_ شرح دارایی ها.
_ حساب سود و زیان.
__ تهیه اسناد به زبان بهاسای مالزی یا انگلیسی.

ثبت شرکت در مناطق آزاد مالزی

برای تشویق سرمایه گذاری، دولت مالزی بعضی از شهرها و جزایر را مناطق آزاد معرفی کرده است. این مناطق آزاد اقتصادی دارای مزایایی چون معافیت های مالیاتی، تعهدات خاص بانکی و اعتباری و سهولت تجارت آزاد در عرصه بین المللی برای تجار و شرکتهای بازرگانی است. به این شرکتهای بازرگانیOFFSHOREگفته می شود. که بسته به نوع فعالیتشان دارای مزایای متفاوتی اند.

شرایط ومدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مالزی:

۱- معرفی حداقل دو نفر به عنوان مدیربا حداقل ۱۸ سال سن( با داشتن آدرس در مالزی)
۲-  معرفی حداقل سه سهام دار( با داشتن آدرس در مالزی)
۳- کپی صفحه اول گذرنامه مدیران و سهامداران.
۴-  تکمیل فرم درخواست ثبت شرکت.
۵-  پرداخت بیعانه اولیه.

روش کار ثبت شرکت:

۱- تکمیل فرم درخواست ثبت.
۲-  پرداخت بیعانه ۵۰ درصد از کل هزینه ثبت.
۳- استعلام نام اولیه شرکت از اداره ثبت.
۴-  دریافت نتیجه ی استعلام و اعلام آن.
۵- آماده سازی اسناد شرکت بعد از تأیید نام انتخاب شده.
۶- دریافت فرم های تأسیس امضا شده.
۷- پرداخت ۵۰ درصد باقیماده از هزینه ثبت شرکت.
۸- آغاز مراحل ثبت شرکت در اداره ثبت .
۹-ارسال اسامی مدیران و سهامداران شرکت برای الحاق و تصویب کمیسیون شرکتهای مالزی.
۱۰- تحویل مدارک ثبتی شرکت.
۱۱-ثبت شرکت بعد از تأیید.
۱۲- صدور پروانه برای بهره وری.

مدت زمان ثبت شرکت در مالزی

ثبت شرکت در مالزی ۱ هفته زمان خواهد برد.
زمان لازم برای ایجاد گردش حساب تا سقف ۱ میلیون رینگت ۳ هفته پس از ثبت اولیه (در زمان ثبت شرکت در مالزی اداره ثبت شرکتها مبلغ سرمایه اولیه را ۱ رینگت ثبت میکند ولی این شرکت با انجام گردش حساب تا سقف ۱ میلیون رینگت در طول سه هفته سرمایه اولیه ثبت شده را تا یک میلیون رینگت افزایش میدهد)

اجاره مکان دفتر در مالزی

هزینه اجاره محل دفتر در کوالالامپور ماهانه بین ۱۰۰۰ لی ۱۰،۰۰۰ رینگت میباشد (بستگی به محل دفتر دارد) هزینه یک تلفن ثابت بین ۳۰۰ لی ۱۰۰۰ رینگت میباشد که لازم است هنگام اجاره دفتر خریداری شود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور مالزی

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور    مالزی  پذیرا می باشد.

اجازه ورود:  Entry Permit

(EP) يك مجوز كه براي افراد خارجي كه جزء شهروندان مالايي  محسوب نمي شوند، جهت اقامت در مالزي صادر مي شود. اين مجوز فقط براي اقامت صادر مي شود و افراد متقاضي نمي توانند از اين ويزا براي هر نوع استخدام و يا اهداف ديگر استفاده كنند.

۱- ويزا ورودي يكنفره: SINGLE ENTRY VISA

اين ويزا براي اتباع خارجي كه جهت بازديد از مالزي وارد اين كشور مي شوند، صادر مي شود و معمولاً اعتبار اين ويزا دو هفته پس از صدور مي باشد.

۲- ويزا  بازديد(توريستي – گردشگري): Visit Pass (Social or Tourist)

اين ويزا براي كساني صادر مي شود كه فقط براي هدف گردشگري وارد مالزي مي شوند. كساني كه از طريق اين ويزا اجازه ورود به مالزي را دريافت مي كنند حق استخدام يا كارهاي تخصصي و يا بازرگاني را ندارند.

۳- ويزا ترانزيت (عبوري):  Transit Visa

ويزاي ترانزيت تنها مختص به افرادي است كه به قصد وارد شدن به كشوري ديگر تنها قصد عبور از مالزي را دارند كه اين افراد اجازه ترك كردن فرودگاه را نداشته و سفرشان را به مقصد بعدي از فرودگاه مالزي ادامه مي دهند .

۴- ويزا كار و تجارت:  Visit Pass (Business)

اين ويزا تنها تحت شرايط زير صادر مي شود:
صاحبان و نمايندگان شركتها كه جهت اهداف خاص  مربوط به شركت: جلسات ، سمينارها ، بازرسي (بازديد)  از شركت  و.. وارد مالزي مي شوند.
سرمايه داران و يا بازرگانان كه به خاطر موقعيتهاي كاري و يا سرمايه گذاري وارد مالزي مي شوند.
نمايندگان شركتهاي خارجي كه جهت معرفي كالاهايشان جهت توليد در كشور مالزي وارد مالزي مي شوند.
مالكين خارجي كه به منظور  معامله، فروش و يا اجاره دارائيهايشان وارد مالزي مي شوند.
گزارشگران خارجي از نمايندگي هاي رسانه هاي گروهي كه جهت  پوشش سمينارها و يا حوادث ديگر در مالزي و يا شركت در مسابقات ورزشي وارد مالزي مي شوند.
توجه: از اين ويزا به منظور استخدام و يا نظارت به نصب ماشين آلات جديد و يا ساخت كارخانه نمي توان استفاده كرد.

۵- ويزاي ورودي چندگانه:  MULTIPLE ENTRY VISA

اين ويزا براي اتباع خارجي كه براي كار و يا كارهاي مربوط به دولت وارد مالزي مي شوند  صادر مي شود. اعتبار اين ويزا سه ماه تا ۱۲ ماه از تاريخ صدور آن مي باشد. شهروندان هندي و يا مردم جمهوري چين كه به منظور اهداف اجتماعي وارد مالزي مي شوند، واجد شرايط گرفتن ويزاي ورودي چندگانه هستند. اعتبار ويزا ورودي چندگانه به مدت يكسال است.

شرايط گرفتن ويزاي ورودي چندگانه:

متقاضيان مي بايست ثابت كنند كه در آمد كافي براي ماندن در مالزي را دارند. تورهاي  گروهي كه بليط رفت و برگشت دارند واجد شرايط براي گرفتن اين ويزا نيستند.

۶- ويزاي كار  موقتي    Temporary Employment Pass(work visa)

اين ويزا براي افرادي كه براي انجام شغلي موقت وارد مالزي مي شوند صادر مي شود.
كارگران  خارجي نيمه ماهر و غير متخصص
كارگران و  كارمندان معمولي

۷- ويزاي كار:  Employment Pass

اين ويزا براي خارجياني صادر مي شوند كه به مدت دو سال با يكي از شركتهاي مالزي قرارداد بسته اند .

۸- ويزاي اشتغال (ويزا حرفه اي)  Employment  Pass(Professional Visa)

اين ويزا براي افراد خارجي متخصص ( ويزاي حرفه اي _مدت طولاني) صادر مي شود. مانند:
Executive Chairman
Chief Executive Officer
Managing  Director
General Manager
Technical Director
Production Manager
Project Manager Or Factory Manager
Management Functions Such As
Marketing Manager
Logistics  Manager
Investment Manager
Quality Control Manager
Professional Such As
Chief Engineer
Engineer Manager
Lecturer
Doctor
Architect
مدت اعتبار اين ويزا حداقل ۲ سال پس از صدور آن است .

۹- ويزا كار:  Business Visa

اين ويزا براي افراد خارجي كه براي استخدام و بستن قراردادهاي نيمه وقت با هر نوع نمايندگي در مالزي وارد اين كشور مي شوند صادر مي شود. مدت اعتبار اين ويزا نمي تواند بيشتر از ۱۲ ماه باشد.

۱۰- ويزاي همراه :  Dependent’s Pass

اين ويزا براي همسر و فرزندان هر فرد خارجي كه ويزاي اشتغال دارد صادر مي شود. درخواست براي اين ويزا مي تواند همزمان با گرفتن ويزاي اشتغال و يا بعد از گرفتن ويزاي اشتغال صورت گيرد. همچنين براي همسر و فرزندان هر فرد خارجي كه با يك ويزاي visit pass  وارد كشور شده اند.
۱۱- ويزاي دانشجويي:  Student’s Pass(VISA)
اين ويزا براي هر فرد خارجي كه براي ادامه تحصيل در هر موسسه  آموزشي مورد تائيد مالزي پذيرفته شده است  صادر مي شود.

۱۲-  ويزاي همسر:  Spouse Programme

اين ويزا براي كساني كه در مالزي مشغول به كار  هستند و با يك شهروند مالزي ازدواج كرده اند، صادر مي شود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور مالزی

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  مالزی پذیرا می باشد.
از جمله مزایای تحصیل در مالزی می توان به کیفیت بالای تحصیلی، اعتبار جهانی ، تنوع رشته ها ، تدریس به زبان انگلیسی، تحصیل ارزان قیمت به علت شهریه های ارزان و هزینه های پایین زندگی در مالزی اشاره نمود .

مخارج زندگی یک دانشجودر مالزی

مخارج روزانه دانشجویان در مالزی بسته به نیازها و سبک های زندگی آنهاست. یک تخمین تقریبی از هزینه های مسکن، غذا، کتاب، البسه، تفریح، جا به جایی و سایر مخارج برای یک دانشجو در ماه در کمترین حالت از( ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار) است.

رنکینگ جهانی دانشگاه های مالزی :

نام دانشگاه  UPM: 7733- UTM: 758 – USM: 585 – UM : 850

رنکینگ

این رنکینگ از بین ۱۲۰۰۰ دانشگاه معتبر جهانی است  که  دانشگاههای فوق نمونه ای از دانشگاههای موجود در کشور مالزی است.

تحصیلات زیر دیپلم در مالزی

‌‌در کشور مالزی‌ آموزش‌ کودکان‌ از ۴ تا ۵ سالگی‌ با دوران‌ آمادگی‌ آغاز می‌شود. تحصیلات‌ ابتدایی‌ در مالزی از ۶ سالگی‌ به‌ مدت‌ ۶ یا ۷ سال‌ است‌ که‌ در این‌ دوره‌ خواندن، نوشتن، ریاضیات‌ پایه‌ و علوم‌پایه اهمیت‌ ویژه‌ای‌ دارند  دانش‌آموزان‌ در مالزی دو امتحان‌ در سال‌های‌ سوم‌ و ششم‌ شرکت‌ می‌کنند. تحصیلات‌ دبیرستان در مازی‌ نیز به‌ دو دوره‌ ۳ ساله‌ تقسیم‌ می‌شود.

تحصیلات پیش دانشگاهی در مالزی

در مالزی دانش‌آموزان‌ در سه‌ سال‌ اول‌ دبیرستان‌ دروس‌ علوم‌ پایه، علوم‌ انسانی، هنر و آموزش‌های‌ صنعتی‌ را می‌گذراند و در پایان‌ آن‌ در امتحانات‌(PMR) شرکت‌ می‌کنند. دوره‌ دوم‌ نیز سه‌ سال‌ است‌ که‌ برای‌ ۲ سال‌ دانش‌آموزان‌ دروس‌ مشخصی‌ را انتخاب‌ می‌کنند و در امتحانات‌ SPM شرکت‌ می‌نمایند. برای‌ ورود به‌ دانشگاه‌های‌ مالزی‌ دانش‌آموزان‌ باید دوره‌ یکساله‌ دیگری‌ را بگذرانند و با موفقیت‌ در امتحانات‌ آخر سال‌ مدرک‌ STPM را بگیرند که‌ همان‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ در مالزی‌ است. این‌ مدرک‌ مشابه‌ مدارک‌ A Level در نظام‌ آموزشی‌ انگلستان‌ است.
دارندگان‌ مدرک‌SPM  مالزی می‌توانند در کالج‌های مالزی و پلی‌ تکنیک‌های مالزی، و دارندگان‌ مدرک‌STPM، می‌توانند در دانشگاه‌های مالزی ادامه‌ تحصیل‌ دهند.

دوره‌های‌ تحصیلی دانشگاههای مالزی

دوره‌هایی‌ که‌ منتهی‌ به‌ مدارک Diploma می‌شود سه‌ سال‌ تحصیل‌ و برای‌ Certificate  دو سال‌ تحصیل‌ در کالج‌ها و پلی‌ تکنیک‌های مالزی است. دوره‌های‌ سه‌ ساله طی‌ شده‌ در دانشگاه‌ها نیز که‌ به‌ مدرک‌ Diploma منتهی‌ می‌شود. معمولاً‌ با ۹۰ تا ۱۰۰ واحد (Credit) گذرانده‌ می‌شود.
افرادی‌ که‌ مدرک‌ Diploma  یا Certificate از کالج‌ها یا پلی‌تکنیک‌های مالزی داشته‌ باشند می‌توانند وارد دانشگاه‌های مالزی شوند.

Bachelor

که شامل‌ سه‌ تا چهار سال‌ تحصیل‌ است. این‌ مدرک‌ معمولاً‌ با گذراندن‌ ۱۵۰ تا ۱۸۰ واحد اخذ می‌شود. لازم‌ به‌ یادآوری‌ است‌ که‌ تعداد واحدها در دانشگاه‌های‌ گوناگون‌ مالزی یکسان‌ نیست.
اخذ مدرک (Post Graduate Diploma (PGD نیز بعد از گذراندن‌ دوره‌های‌ Diploma به‌ مدت‌ یک‌ سال‌ میسر است‌ و در صورت‌ داشتن‌Certificate این‌ دوره‌ ۲ ساله‌ خواهد بود.

Master

برای ورود به‌ این‌ دوره در دانشگاههای مالزی، امتحانی‌ صورت‌ نمی‌گیرد، بلکه‌ داشتن‌ مدرک‌ Bachelor  با معدل‌ حداقل‌Honours Second1 و معرف‌های‌ علمی‌ الزامی‌ است.

‌این‌ دوره‌ به‌ سه صورت‌ ارایه‌ می‌شود:

الف‌-_ درس‌ (Taught Course): این دوره شامل گذراندن ۳۰ تا ۳۳ واحد در دوره کارشناسی ارشد بوده و دانشجو پس از گذراندن واحدهای درسی موظف به ارائه یک پژوهش علمی در حد ۳ تا ۶ واحد بدون دفاع از آن به استاد راهنمای خود بوده و پس از انجام، موفق به دریافت مدرک Master می شود.
ب‌-_ درس و پژوهش (‌Taught Course and Research): دانشجو پس از گذراندن ۳۶ واحد که ۱۸ تا ۲۴ واحد آن پژوهش است موفق به دریافت مدرک Master می شود.
ج_ پژوهش (By Research) :در این حالت‌ کلاسی وجود نداشته و تنها ارائه پایان نامه پژوهشی لازم است که تمامی ۳۶ واحد مربوط به همین پایان نامه پژوهشی است.
در حالت‌ های ب و ج “درس و پژوهش” و “پژوهش”، دانشجو باید از رساله‌ تحقیقی‌ خود دفاع‌ کند و در صورت‌ موفقیت، موفق‌ به‌ دریافت‌ مدرک‌ از دانشگاه های مالزی می‌شود.

Ph.D

برای‌ ورود به‌ این‌ دوره‌ معدل‌ بسیار بالای‌ دوره Master الزامی‌ است. این‌ دوره‌ نیز به‌ دو صورتی‌ که‌ در مقطع‌ Master آورده‌ شد برگزار می‌شود. دانشجو باید حدود ۹۰ واحد بگذراند ۳۰ واحد به‌ پژوهش‌ و   ۹۰ واحد در قالب‌ پایان‌ نامه‌ پژوهشی‌ است.
ضمناً‌ در بعضی‌ از دانشگاه‌های مالزی‌ دانشجوی بسیار ممتاز و با معدل‌ First Class می‌تواند بعد از دوره‌ Bachelor ر دوره Ph.D.  تحصیل‌ کند. در این‌ دوره‌ نیز دفاع‌ موفقیت‌آمیز از پایان‌ نامه‌ پژوهشی‌ شرط‌ اعطای‌ مدرک‌ است.

تحصیل در کشور مالزی

دانشگاه های مالزی به دو گروه خصوصی و دولتی تقسیم می شوند که ما به هر دو گروه می پردازیم.

نام بعضی از دانشگاه های خصوصی مالزی بدین شرح است:

(UCSI/UCTI/LIMKOK/KBU/TEYLOR`S)

در اینجا به شرح مختصری از دانشگاه های مالزی می پردازیم:

UCTI: این دانشگاه فقط در مقطع فوق لیسانس پذیرش می دهد و مدرک ارائه شده از دو دانشگاه صادر می شود،مدرک اول از دانشگاه مالزی و مدرک دوم از انگلستان.
UCSI: کلیه رشته های مهندسی،علوم اجتماعی و … در این دانشگاه تدریس می شود و مهم ترین نکته ی مثبت و قابل توجه این دانشگاهمالزی این است که از سال اول بسته به نوع رشته فرد دانشجو می تواند خود را به یکی از سه کشور استرالیا،نیوزلند و آمریکا ترانسفر کند.
LIMKOK: در این دانشگاه رشته های هنر،مد و موسیقی تدریس می شود.
هر فرد متقاضی برای تحصیل در کشور مالزی می بایست مدرک زبان انگلیسی را داشته باشد که برای مقطع لیسانس IELTS 5.5  و برای مقطع فوق لیسانس IELTS 6احتیاج است. اما کسی که هیچ مدرک زبانی ندارد می تواند دوره های زبان را در کشور مالزی بگذراند.
برای افرادی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستند گذراندن دوره ی ALEVELالزامی است،که طول دوره ی این مقطع تحصیلی ۱سال و نیم می باشد.

حال در اینجا به بررسی قیمت این دانشگاه ها و کالج های زبان می پردازیم:

کلیه دانشگاه های خصوصی مالزی سالیانه ۷۰۰۰دلار هزینه ی تحصیل دارند، بغیر از رشته ی MBAکه در کل ۱۲۰۰۰دلار در مقطع فوق لیسانس است،همچنین رشته ی BIOTECHکه در کل ۱۴۰۰۰دلار است.
کالج های زبان انگلیسی در دانشگاه های خصوصی مالزی ماهانه ۵۰۰دلار است.
هزینه ی تحصیل در مقطع ALEVELهم ۸۰۰۰دلار است.
در این بخش می خواهیم به بررسی دانشگاه های دولتی مالزی بپردازیم و این نکته را یادآور شویم که این دانشگاه های دولتی در مقاطع فوق لیسانس و دکترا پذیرش می دهد.

نام برخی از دانشگاه های دولتی مالزی بدین شرح است:

(UPM/UTM/UM/UKM/USM)

حال به شرح مختصری از دانشگاه های دولتی مالزی می پردازیم:

UPM  : این دانشگاه مالزیایی دانشگاه شاهنشاهی مالزی به حساب می آید و بدون مدرک زبان هم پذیرش می دهد.
UTM: این دانشگاه در رشته های مهندسی پذیرش می دهد مثل: برق،مکانیک و عمران و … همچنین این دانشگاه نیز مثل دانشگاه UPMبدون مدرک زبان پذیرش می دهد.
UKM  : این دانشگاه رشته های پزشکی را تدریس می کند. نکته ی حائز اهمیت این است که در دانشگاه های دولتی مالزی برای رشته های پزشکی نمی توان پذیرش گرفت.
USM  : این دانشگاه دولتی در برخی رشته های هنری فعالیت دارد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  مالزی

اقامت ، ویزا ،ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در مالزی (7)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور   مالزی به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  مالزی
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور مالزی و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از مالزی به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور مالزی.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور مالزی برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور مالزی

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور مالزی به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور مالزی.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور مالزی.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC  ) ضمانت نامه بانکی در کشور مالزی.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور مالزی.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و مالزی.

هزینه زندگی در کشور مالزی

هزینه متوسط زندگی برای یک دانشجو در مالزی ماهانه ۴۵۰ تا ۵۵۰  هزار تومان می باشد. امکانات خوابگاهی در دانشگاه ها موجود و به آسانی قابل هماهنگی است .  ضمن اینکه برای دانشجویان کاملا به صرفه خواهد بود که از خوابگاه استفاده کنند.
هزینه زندگی در خوابگاه : ماهانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان
هزینه زندگی خارج از دانشگاه (برای هر نفر در خانه های مشترک) : ماهانه ۱۵۰ تا ۳۰۰  هزار تومان
آب و برق و ….  : ماهانه ۵۰ هزار تومان
غذا  : ماهانه ۱۵۰ تا ۲۰۰  هزار تومان
رفت و آمد : ماهانه ۱۰۰ تا ۲۰۰  هزار تومان
کتاب : هر ترم ۲۰۰  هزار تومان
به طور متوسط میتوان گفت تقریبا ۵۰۰  هزار تومان در ماه برای زندگی دانشجویی مناسب و کافی است.
با افزایش نفرات سرانه هزینه کاهش می یابد ، مثلاً برای یک خانواده ۳ نفره ، ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تا ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان در ماه کاملاً کافی خواهد بود. در کوالالامپور چندین مدرسه انگلیسی زبان و یک مدرسه ایرانی مشغول به فعالیت هستند که برای فرزندان دانشجویان متأهل قابل استفاده اند. دانشجویان از بیمه کامل درمانی برخوردارند و تسهیلاتی مانند بلیط های ارزان قیمت سرویس های رفت و آمد شهری را نیز دریافت می کنند.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور مالزی  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  مالزی . .
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  مالزی.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت مالزیای  ثبت شده در کلیه مناطق کشور مالزی.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  مالزی.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور مالزی.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده مالزیای  در کلیه مناطق کشور  مالزی.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  مالزیای  در کلیه مناطق کشور  مالزی.    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور  مالزی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور مالزی.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  مالزی.
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور مالزی توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور مالزی.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  مالزی به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور مالزی.
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور مالزی.
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور مالزی.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور مالزی.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور مالزی
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور مالزی.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور مالزی.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور مالزی.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور  مالزی.
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور مالزی.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور مالزی.   .
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور مالزی   در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور مالزی.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای  مالزی.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور مالزی.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  مالزی
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  مالزی.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور مالزی .
گروه حقوقی و  بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.