قبول وکالت در عمان ، مهاجرت واخذ اقامت در عمان ، اخذ ویزا عمان ، معاملات املاک و مستغلات در عمان ، ثبت شرکت در عمان ، گرفتن شریک تجاری در عمان ، خدمات تسهیلاتی و بانکی در عمان ، امور بازرگانی در کشور عمان ، صادرات و واردات در عمان ، خدمات بانکی و ارزی در عمان ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در عمان ، اخذ ویزای کاری در عمان ، اخذ ویزای تحصیلی در عمان ، امور بازرگانی در عمان ، خدمات بیمه ای در عمان

اخذ اقامت عمان، اخذ ویزای عمان ، قبول وکالت عمان ، مهاجرت عمان، ثبت شرکت عمان ، گرفتن شریک عمان، اخذ نمایندگی بین المللی عمان ، سرمایه گذاری عمان ، خرید و اجاره ملک عمان ، ویزای تحصیلی عمان ، ویزای کاری عمان ، امور بازرگانی عمان ، صادرات و واردات عمان ، خدمات بانکی و ارزی عمان ، نقل و انتقالات مالی ارزی عمان ، خدمات بیمه ای عمان ، رفع دیپورتی عمان ، رفع ریجکتی عمان (شهرهای مسقط ، مطرح ، نزوی ، سیب)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور  عمان را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  امارات متحده عربی  زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی وکلای این   موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  امارات متحده عربی  می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت در پرونده های جزایی ( چک ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، جعل و مواد مخدر ، داروهای غیر مجاز ، مشروبات الکلی ، ضرب شتم  و غیره ) در کشور  عمان
۲- قبول وکالت در پرونده های حقوقی ( مدنی ) در کشور   عمان
۳- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور   عمان
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور   عمان
۵- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) کشور   عمان
۶- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور   عمان
۷- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری در کشور   عمان
۸- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور     عمان
۹- قبول وکالت و مشاوره در سرمایه گذاری در کشور   عمان
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، خرید کالا ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور عمان
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور  عمان
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور  عمان
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور  عمان  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور عمان

اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (1)

 پادشاهی عمان کشوری است که باستان‌شناسان قدمت آن را بیش از ۱۴ هزار سال تخمین می‌زنند و این کشور دومین کشور بزرگ در شبه جزیره عربستان از نظر مساحت است. این کشور از شمال غرب با امارات متحده عربی، از غرب با عربستان سعودی و از جنوب غرب با یمن همسایه است. در سال ۱۵۰۷ میلادی پرتغال به عمان حمله و آن را اشغال کرد. این اشغال تا سال ۱۶۵۱ طول کشید. در این سال قبایل عمانی متحد شدند و با نبرد با پرتغالی‌ها توانستند استقلال خود را به دست آورند.
پایتخت این کشور شهر مسقط است و کشور عمان در کل دارای چهار استان با نام های  مسقط، مسندم، ظفار و بریمی می باشد. همچنین پنج منطقه باطنه، ظاهره، داخلیه، شرقیه و وسطی در تقسیمات کشوری عمان به چشم می خورد.جمعیت کشور عمان ۳٫۳۱۴ میلیون نفر و مساحت آن برابر با ۳۱۲,۴۶۰ کیلومتر است. بیشتر خاک های عمان کوهستانی است. در مناطق داخلی عمان نیز کوه های متعددی وجود دارد. بلندترین قله این رشته‌کوه‌های بزرگ که از این مناطق عبور می‌کند کوه حجر نامیده می‌شود.
زبان رسمی در کشور عمان عربی می باشد اما انگلیسی هم به عنوان زبان دوم مردم این کشور مرسوم می باشد.همچنین واحد پول این کشور ریال عمان است.

 آب و هوای عمان

 با توجه به موقعيت جغرافيايي عمان، هواي اين سرزمين گرم و به ويژه در ساحل دريا، سوزاناست. آب و هوا در مناطق شمالي و قسمت هايي ازجنوب، گرم و مرطوب و درساير نقاط گرم و خشك بوده و در مجموع ميزان بارندگي آن كم است. البته به خاطر وسعت سرزمين آن، نمي توان يك نوع آب و هواي بخصوصي را در آن جا مشخص نمود.

پذیرش وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور عمان 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت کشور عمان پذیرا می باشد .

اقامت کشور عمان به ۲ نوع  تقسیم شده.

اقامت نوع ۱ که با این نوع اقامت شما فقط می توانید در خاک کشور عمان تردد کنید.
اقامت ممتاز :شما با این نوع اقامت میتوانید نه تنها در خاک کشور عمان تردد کنید بلکه با دریافت کارت تردد در کلیه کشور های خلیج بجز صعودی بدون دریافت ویزا سفر کرده و تا ۳ ماه اجازه اقامت به شما داده می شود و با یک بار ورود و خروج شما ۳ ماه دیگر اجازه اقامت به شما داده خواهد شد.

بهترین راه گرفتن اقامت کشور عمان

۱- اخذ اقامت کشور عمان  از راه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

۲- اخذ اقامت کشور عمان  از راه سرمایه گذاری و  ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری

۳- اخذ اقامت کشور عمان  از طریق کارمندی یا کارگری

۴- اخذ اقامت کشور عمان  از راه ازدواج

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  عمان از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن  اقامت  )

اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص  سرمایه گذاری در کشور عمان  پذیرا می باشد.
   سرمایه گذاری مستقیم خارجی در عمان تا حدودی از سال ۲۰۱۲ بیش از یک میلیارد دلار افزایش یافته است و چشم انداز رشد سرمایه گذاری در عمان برای سالهای آینده مثبت است. سرعت رشد سرمایه گذاری با توجه به ایجاد منطقه ویژه اقتصادی که شامل ساخت بندر، فرودگاه، پالایشگاه نفت و زیرساخت های گردشگری بیشتر شده و ادامه خواهد داشت.
پادشاهی عمان به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی مشوق های مالیاتی و معافیت های گمرکی ایجاد نموده است. با وجود این معافیت ها و امکانات دولتی اجبار دولت بر استخدام کارگران محلی در عمان مانع بزرگی بر سر راه سرمایه گذاران خارجی است.
کشور عمان رتبه ۷۰ را در میان ۱۸۹ کشور موفق در زمینه کسب کار سال ۲۰۱۶ کسب نموده است. اکثر سرمایه گذاران از امارات متحده عربی، ژاپن و چین هستند و  بیشترین سرمایه گذاری در بخش نفت انجام می شود. بر اساس قانون جدید جهت انجام سرمایه گذاری حداقل یکی از سرمایه گذاران می بایست محلی و با سهم ۳۵ درصد باشد.

چارچوب کلی سرمایه گذاری خارجی در عمان

۱- اتباع خارجی مب توانند هرگونه فعالیت تجاری و کسب و کار در عمان را بدون کسب مجوز از وزارت صنایع و بازرگانی دارند.
۲- مجوز انجام کسب و کار در عمان به افرادی که سرمایه آنها کمتر از ۱۵۰٫۰۰۰ OMR است و مشارکت آنها بیش از ۴۹% نیست داده می شود.

 مشوق های سرمایه گذاری در عمان

۱- هیچ محدودیتی در باب انتقال سود سرمایه، ارز و سود سهام وجود ندارد.
۲- معافیت گمرکی در باب واردات ماشین آلات و مواد اولیه به مدت ۵سال و قابل تمدید برای یکبار
۳- عمان دارای سیستم مالیاتی لیبرال با پایین ترین نرخ مالیات و ۱۰ سال معافیت مالیاتی است.
۴- محدودیت های سرمایه گذاری برای اتباع خارجی.
۵- خدمات املاک و EAL فقط برای اتباع عمان امکانپذیر است.
۶- انجام خدمات بیمه، بانکداری و حمل و نقل هوایی در قالب شرکتهای سهامی سازمان یافته امکانپذیر است.

نرخ مالیات در کشور عمان

۱- صرفآ اشخاص عمانی و نهادهای سهامی مختلط بین ۰% تا ۷٫۵% مشمول پرداخت مالیات هستند
۲- سایر سازمانها و شرکتهای مختلف
۹۹% مشارکت عمان (یعنی ۱-۹۰% مالکیت خارجی): مالیات ۰% تا ۲۵%
۹% یا کمتر مشارکت عمان (یعنی ۹۱% یا بیشتر مشارکت خارجی): مالیات از ۰% تا ۵۰%

معافیت های مالیاتی در کشور عمان

شرکتهایی که با هدف اصلی کشاورزی، تولید، شیلات، گردشگری، صادرات محصولات محلی، پروژه های زیربنایی و عام المنفعه و همچنین توسعه اقتصادی تشکیل می شوند ممکن است تا ۵ سال از مالیات معاف باشند.

مزایای سرمایه گذاری در عمان

۱- موقعیت جغرافیایی

کشور عمان دارای بیش از ۱۷۰۰ کیلومتر مرز ساحلی است که به واسطه این موضوع یکی از مهم ترین مسیرهای تجارت دریایی شناخته می شود. مرز آبی این کشور مسیر بین خلیج فارس و اقیانوس هند است. موقعیت جغرافیایی عمان باعث شده این کشور محل ملاقات تجار از آسیا و آفریقا برای توسعه کسب و کار و ایجاد فرصت های اقتصادی شود.

۲- منابع طبیعی

اقتصاد عمان به دلیل اکتشاف نفت به شدت بهبود یافته است و قیمت بالای نفت در سالهای اخیر کمک شایانی به بودجه مالی دولت عمان و ذخایر خارجی نموده است. با این حال در چند سال گذشته با تشویق های مالیاتی دولت در پی تنوع بخشیدن به اقتصاد و کاهش وابستگی و سرمایه گذاری بخش خارجی در کسب و کار برآمده است.

۳- اقتصاد در حال توسعه

اقتصاد عمان به سرعت در حال رشد است و در چند سال اخیر دستاوردهای فوق العاده ای مانند ساخت بزرگراه، بیمارستانهای مدرن، مدارس و دانشگاهها داشته است. اقتصاد عمان به طور قابل توجهی به دلیل سود فوق العاده صنعت گردشگری تقویت شده است.

۴- پشتیبانی دولت برای توسعه کسب و کار جدید در عمان

۵- روابط مثبت با همسایگان

با توجه به توضیحات ارائه شده کشور عمان موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری و کسب و کار تجار خارجی فراهم نموده است. حال با وجود این مزایا نباید از خاطر برد که سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در عمان مبلغ قابل توجهی است و چه بسا با این مقدار سرمایه امکان سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و همچنین مهاجرپذیر سرمایه گذاری کرد.

 قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور خرید ملک  با خرید ملک ( املاک و مستغلات )

اﺗﺒﺎع ﺧﺎرﺟﻲ (اﺷﺨﺎص ﺣﻘﻴﻘﻲ و ﺣﻘﻮﻗﻲ) ﻣﻴﺘﻮاﻧﻨﺪ ﻣﺴﻜﻦ، اﻣﺎﻛﻦ ﺗﺠﺎري و ﺻﻨﻌﺘﻲ را در ﻋﻤـﺎن به تملک خود درآورﻧـﺪ ﻣﮕﺮ در ﻣﻮاردي ﻛﻪ ﻗﺎﻧﻮن ﻣﻨﻊ ﻛﺮده ﺑﺎﺷﺪ . دوﻟـﺖ ﻋﻤﺎن ﺑـﻪ ﻣﻨﻈﻮر اﻓﺰاﻳﺶ ﺳﻄﺢ ﺳﺮﻣﺎﻳـﻪ ﮔـﺬاري داﺧﻠﻲ و ﺧﺎرﺟﻲ در ﺑﺨﺶ ﻫـﺎي ﻏﻴﺮﻧﻔﺘـﻲ ﻛﺸـﻮر ﺷـﺮاﻳﻄﻲ ﻓﺮاﻫﻢ ﻛﺮد ﻛﻪ اﻧﮕﻴﺰه ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺑﺮاي ﺣﻀﻮر در اﻳﻦ ﺑﺴﺘﺮ اﻗﺘﺼﺎدي ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺷﻮد . ﻳﻜﻲ از اﻣﺘﻴﺎزاﺗﻲ ﻛﻪ دوﻟﺖ ﻋﻤﺎن ﺑﺮاي ﺟﺬب ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﮔﺬاران ﺧﺎرﺟﻲ در ﻧﻈﺮﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﺮﺧﻮرداري از ﺣﻘﻮق ﻣﺎﻟﻜﻴـﺖ در اﻳﻦ ﻛﺸﻮر اﺳﺖ. اﺗﺒﺎع ﺧﺎرﺟﻲ در اﻳﻦ ﻛﺸﻮر از ﺣﻖ ﻣﺎﻟﻜﻴﺖ ﺻﺪدرﺻﺪ ﺑﺮﺧﻮردارﻧﺪ.
خرید ملک های مسکونی و اداری با حق مالکیت صد در صد است و  می توان از اقامت این کشور برخوردار گردید ولی ملک های صنعتی و تجاری بنا به نوع سرمایه گذاری و قوانین دولت عمان تعریف می شود. قیمت ملک در عمان دارای وضعیت مطلوبیست .
شهروندان کشورهای ایران ، مصر ، هند ، اردن ، لبنان ، مراکش ، سوریه و تونس می توانند ویزای توریستی یک ماهه دریافت کنند چه بصورت فردی و یا بصورت تور اما تنها باید از طریق مرز هوایی وارد شوند.
باثبت شرکت در عمان می توان اقامت ۲ ساله با شرایط ویژه و با خرید ملک می توانید اقامت ۳ ساله قابل تمدید دریافت نمایید .
در حال حاضر مجموعه عالم الثروه دو پروژه لوکس و منحصر به فرد را در مسقط عمان به شما پیشنهاد می نمایید.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت با ثبت شرکت  

 اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (3)

 موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا با افتخار آماده انجام کارهای ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری در کشور  عمان  شما می باشد. و همچنین  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور عمان  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری و در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با  موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در تماس باشید.

ثبت شرکت در کشور عمان

خدمات ثبت شرکت در عمان شامل اخذ اقامت ممتاز ۲ ساله عمان می باشد به همراه ثبت شرکت ، که اقامت ممتاز ۲ ساله عمان قابلیت تردد در هاشیه خلیج فارس رادارد بدون ویزا و به همراه لیبل ویزای ۲ ساله یک ID کارت ۲ ساله به متقاضی داده میشود که قابلیت افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های لوکال و بین المللی را دارد.

 ثبت شرکت در عمان به ۲ صورت انجام می پذیرد:

ثبت شرکت در عمان نوع اول

۱- ثبت شرکت صد در صد لوکال و به نام عمانی ثبت می شود و وکالت تام الاختیار به به شریک ایرانی داده می شود و شرکت ۵ ساله بوده و سالانه هزینه کفیل تمدید خواهد شد و خوبی این نوع شرکت این است که به هیچ عنوان این شرکت ایرانی حساب نمی شود و یک شرکت عمانی شناخته شده البته با وکالت کامل به شریک ایرانی

ثبت شرکت در عمان نوع دوم

۲- در این ثبت شرکت شریک ایرانی می تواند ۷۰ درصد سهام را دارا باشد به شرط اینکه علاوه بر اسناد شرکت ایران و سوئ پیشینه خود پیرینت حساب بانکی شخصی وی دارای موجودی معادل ۵۰۰۰۰۰ دلار امریکا باشد و مدیریت این شرکت نیز با شریک ایرانی می باشد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا برای ثبت شرکت در کشور عمان

 ۱-  شرکتهای کارآفرين خارجی در عمان می توانند مالکيت کامل شرکت با مسئولييت محدود را در اختيار داشته باشند اگر شرکت ۱) به نفع اقتصاد عمان تلقی شود و ميزان سرمايه پرداخت شده ۱٫۳ ميليون دلار آمريکا باشد يا ۲) شهروند آمريکايی باشد و يا اين که مليت شورای همکاری خليج فارس را به عنوان سهامدار باشد.
۲- عمان دارای چندين مناطق آزاد می باشد که ۱) مالکيت ۱۰۰ خارجی ۲) دستيابی نامحدود مشتريان عمانی ۳) عوارض گمرکی صفر را فراهم می آورد.
۳- شرکت خارجی می تواند شعب خود را با مالکيت کامل در عمان به ثبت برساند در صورتيكه ۱) شرکت مادر شرکتی آمريکايی يا ملیت شورای همکاری خلیج فارس باشد ۲) شعبه برای اقتصاد عمان لازم تلقی گردد ۳) مجری قراردادهای خارجی باشد.
۴- شرکت خارجی می تواند دفتر نمايندگی خود را با مالکيت کامل در عمان برای تعامل در فعاليت هايی مانند ۱) ترويج و ارتقاء کسب و کار شرکت مادر ۲) تحقيقات بازار به ثبت براسند . دفتر نمايندگی در عمان نمی تواند فروش مستقيم در عمان داشته باشد.

ثبت شرکت در عمان با مسئوليت محدود

۱- ثبت شرکت در عمان با مسئوليت محدود رايج ترين نهاد کسب و کار برای راه اندازی يک شرکت در کشور عمان است. مانند هميشه، اين شرکت يک نهاد حقوقی يا حقيقی است. به طور خاص، يک شرکت شامل صاحبان آن، سهامداران و مديران و افرادی که آن را اداره می کنند.
۲- يک شرکت مسئوليت LCC عمانی با اعضای خارجی بايد ۱) حداقل يک مدير و دو سهامدار ۲) ميزان سهم سرمايه حداقل ۳۹۰ هزار دلار ۳) دفتر کار محلی را در اختيار داشته باشد.
۳- در ثبت شرکت در عمان بايد حداقل ۳۰ درصد از سهام متعلق به عمان، ايالات متحده، و يا شهروند شورای همکاری خليج فارس باشد مگر در مواردی که توسط وزارت صنعت و معدن مجاز شناخته شده باشد.
۴- طبق قانون سرمايه گذاری خارجی (۱۹۹۴) نياز به يکی از شرايط ذيل ضروری است.
۴-۱- مالکيت ۱۰۰٪ توسط عمان، اتباع شورای همکاری خليج فارس و يا آمريکا
۴-۲-  مالکيت ۱۰۰خارجی درصدی با تاييد وزارت تجارت و صنعت برای فعاليت های که اقتصاد عمان را بهره مند می سازد و پرداخت سهم سرمايه ۱٫۳ ميليون دلار
۴-۳- مالکيت ۱۰۰ درصدی خارجی برای شرکت های که برای قراردادهای دولت عمان کار می کنند
۴-۴- حداقل ۳۰٪ مالکيت محلی و پرداخت سهم سرمايه ۳۹۰ هزار دلار آمريکا
۴-۵- تاسيس شرکت در منطقه آزاد تجاری

تجارت در عمان – ثبت شرکت در عمان

اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (4)

۱- برای بيشتر فعاليت های تجاری، حق مالکيت خارجی به ۷۰ درصد محدود می شود و حداقل ميزان سرمايه سهمی ۳۹۰ هزار دلار آمريكا می باشد.
۲-  شرکتها ملزم به استخدام ۳۰ درصد نيروی کار با مليت عمانی می باشند بيشتر عمانی ها فاقد صلاحيت و شرايط لازم هستند در نتيجه تکميل سهم ۳۰ درصدی خود يک چالش محسوب مي گردد.
۳- يکی از بزرگترين چالشهای راه اندازی کسب و کار در عمان تشريفات زائد دولت و بوروکراسی بی کفايت فاسد مي باشد زمانی که ابهامی در خصوص قوانين عمان به وجود می آيد باعث افزایش و دامن زدن فساد و تاخيرهای غير ضروری در اجرای معاملات در اين کشور می شود.
۴- در حالی که تجارت در اين کشور پر سود است اما مسائل تجاری در کشور عمان آهسته و متحمل تشريفات اداری عظيمی است و اين برای شرکتهای چند مليتی خسته کننده و نااميد کننده می باشد
۵-مناقصه های دولت در خريد تدارکات به نفع۱) عمانی ها ۲) شرکت با سهامداران عمانی با حداقل ۳۰٪ سهام ۳)محصولات منشاء عمانی.
۶-  شرکتهای LLC مسئوليت محدود متحمل پرداخت نرخ ۱۲% ماليات بر شرکتها در سودهای جهانی می باشند اما اگر شرکت در مناطق آزاد يا نواحی صنعتی ثبت شده باشند می تواند تا ۵۰ سال از معافيت مالياتی بهره مند گردد.
۷- در هنگام ثبت شرکت در عمان و افتتاح حساب بانکی شرکت، دولت عمان اغلب درخواست می نمايد که اسناد توسط سفارت عمان در کشور مبدا مشتری گواهی و تاييد گردد. که اين خود هم دربرگيرنده هزينه و زمان بر است و پروسه ثبت شرکت را پيچيده می کند نمونه هايی از اسناد شامل ۱)کپی گذرنامه مديران ۲) گواهی شرکت مادر ۳) وکالتنامه توسط شرکت مادر

مزاياي ثبت شركت در عمان

۱- اتباع كشوري هاي عضو شورای همکاری خلیج فارس GCC مجاز به مالكيت ۱۰۰ درصد ثبت شرکت در عمان مي باشند.
۲- عمان داراي سه منطقه آزاد تجاري برای  ثبت شرکت در عمان و چندين ناحيه صنعتي است كه به شركتهاي خارجي ۱ ) حق مالكيت خارجي ۲) تا ۵۰ سال معافيت مالياتي ۳) حمايت هاي ويژه زير ساختي ارائه مي دهد.
۳-ثبت شرکت در عمان با مسئوليت محدود LLC  متحمل پرداخت ماليات تكليفي ۱) سود سهام ۲) اموال يا ۳) ماليات بر ارزش افزوده نمي باشد.
۴- عمان مايل به تکرار موفقيت دبی است و به ادامه آزاد سازی و رشد ۷٪ برای آينده قابل پيش بينی پرداخته است.
۵- مخارج دولتی نمايانگر ۳۲٪ از کل توليد داخلی اين كشور است . اخذ قراردادهای دولتی می تواند فوق العاده پر سود باشد.شرکت های خارجی مجری قراردادهای دولتی می تواند ۱۰۰٪ مالکيت خارجی داشته باشند.

موقعيت مکانی – ثبت شرکت در عمان

۱- عمان بين اروپا ، خاورميانه و آسيا مي باشد و محلی مناسب و ايده آل برای شرکتهای بازرگانی است در نزديکی قلب دريای عرب و خليج عمان واقع شده و به عنوان ميانجی بسيار عالی برای کشتی های بين المللی می باشد هزينه در مناطق آزاد عمان ۳۰% کمتر از دوبی و باراندازي در عمان می تواند سه ساعت طول سفر دريايي را کاهش دهد.
۲- كشورعمان با اقتصاد های بزرگ مانند عربستان و امارات از طريق راه آهن، جاده ، دريا و هوايی از دسترسی تجاری برخوردار است.
۳- هزينه های نيروی کار و هزينه های ثانويه از قبيل دفتر کار کمتر از دوبی می باشد . به طور مثال متوسط اجاره دفتر تجاری هر متر مربع دو سوم دوبی و هزينه انرژی ۳۰% ارزان تر می باشد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت از طریق ( کارگری ) و کارمندی  در کشور عمان  

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا با افتخار آماده انجام کارهای اخذ اقامت از طریق گرفتن کارمندی ( کارگری )  کشور عمان  پذیرا  می باشد.

از طریق استخدام در یک موسسه یا شرکت بعنوان کارمند: 

در این روش از اقامت، متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکتی در کشور عمان دعوت به استخدام گردد و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد. سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار کشور عمان  اقدام نماید. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه کشور رسیده باشد، و یک گواهی پزشکی پس از اخذ موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور عمان ، فرد متقاضی می تواند اخذ ویزای کاری اقدام نماید.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای کشور عمان

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه و با توجه به موسسه حقوقی همکار در کشور عمان خود  در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انوع ویزای ایرانیان را پذیرا می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اقدام ویزا:

۱- اسکن صفحه اول گذرنامه مسافر (حداقل ۶ ماه اعتبار از زمان ورود)
۲- اسکن صفحه اول شناسنامه
۳- اسکن عکس رنگی۴x۳ یا۴x۶ زمینه سفید
۴- ضمانت بازگشت
۵- درخواست آژانس یا شرکت بر روی سربرگ با مهر و امضاء

توضیحات:

۱- اعتبار ورود ویزا عادی و فوری عمان ۶ ماه از زمان صدور می باشد.
۲- درخواست ویزا می بایست شامل نام و نام خانوادگی مسافرین و تاریخ ورود و خروج به عمان باشد.
۳- جهت قطعی کردن درخواست خدمات ویزا از این شرکت لطفا قبل از اقدام مبلغ آن را به شماره حساب دفتر ایران واریز کرده و فیش واریزی را به ایمیل دفتر ایران ارسال فرمائید.
۴- پس از ارائه درخواست ویزا و یا تحویل مدارک به دفتر ایران چنانچه به هر دلیلی مسافر از گرفتن ویزا و سفر انصراف دهد چنانچه برای ویزا اقدام شده باشد و یا صادر گردیده باشد هیچ مبلغی مسترد نمی شود.
۵- کنترل کلیه مدارک مسافر به عهده آژانس درخواست کننده می باشد و این دفتر هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.
۶- در صورت ممنوع الخروج بودن مسافر و یا هر گونه نقص در گذرنامه هیچ گونه مسئولیتی به عهده دفتر ایران نخواهد بود و هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت تحصیلی در کشور عمان

اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (5)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور عمان  و با داشتن سالها تجربه در زمینه  قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی در خدمت شما ایرانیان می باشد .
تحصیل در عمان به دانشجویان امکان زندگی در دیک فرهنگ اصیل عربی را می دهد. عمان با داشتن چندین دانشگاه معتبر و پیشرفته و ارائه طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی این امکان را به دانشجویان می دهد که در رشته مورد علاقه خود در یکی از دانشگاه های معتبر عمان ادامه تحصیل بدهند. دانشجویانی که از دانشگاه های عمان فارغ التحصیل می شوند به راحتی پس از فارغ التحصیلی می توانند در عمان یا در یکی از کشورهای عربی مشغول کار شوند.

تحصیل در عمان در مقطع لیسانس

تحصیل در عمان در مقطع لیسانس مستلزم داشتن مدرک دیپلم دبیرستان می باشد. دانشگاه ها و کالج های عمان ارائه دهنده طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی در مقطه لیسانس می باشند. از جمله رشته های قابل ارائه در مقطع لیسانس دانشگاه های عمان عبارتند از: هنر، اقتصاد، علوم اجتماعی، آموزش و پرورش، حقوق، مهندسی، علوم و پزشکی. تحصیل در عمان در مقطع لیسانس عموما ۵ سال به صورت تمام وقت در دانشگاه های دولتی به طول می انجامد اما تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های خصوصی بین المللی برنامه های تحصیلی انعطاف پذیرتری نسبت به دانشگاه های دولتی در اختیار دانشجویان قرار می دهند به این صورت که تحصیل در دانشگاه های خصوصی عمان به صورت تمام وقت، پاره وقت و یا حتی مطالعه از راه دور امکانپذیر می باشد. دانشجویان پس از اتمام مقطع لیسانس می توانند وارد بازار کار شده و یا به تحصیلات عالی خود در مقاطع بالاتر ادامه دهند.

تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس

دانشجویان مشغول تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس تخصص کافی را در رشته خود فرا می گیرند. تحصیل در عمان در مقطع فوق لیسانس حدود ۳ سال به طول می انجامد که در اغلب رشته ها ۱ سال آن به عنوان کار آموزی می باشد.

تحصیل در عمان در مقطع دکترا

مقطع دکترا با توجه به رشته تحصیلی و پشتکار دانشجویان حدود ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد. مقطع دکترا با توجه به رشته تحصیلی و پشتکار دانشجویان حدود ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد. تحصیل در عمان در مقطع دکترا برای دانشجویان یک فرصت استثنایی برای رشد فکری و فرهنگی می باشد. مقطع دکترا در عمان شامل درس و پژوهش می شود و در برخی واقع نیز شامل سمینار های علمی نیز می شود. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در مقطع دکترا قادرند تحقیقاتی مستقل و با کیفیت انجام داده و به راحتی می توانند وارد بازار کار شوند.

بورسیه تحصیلی عمان

دانشجویان بین المللی که در دانشگاه های عمان مشغول تحصیل هستند می توانند با توجه به شرایط خود درخواست کمک هزینه تحصیلی بدهند. درخواست بورسیه تحصیلی عمان با توجه به سابقه تحصیلی هر دانشجو بررسی شده و در صورت تایید کمک هزینه های تحصیلی از سوی دانشگاه به دانشجو پرداخت می شود. مدارکی که دانشجویان می بایست جهت درخواست بورسیه تحصیلی ارائه دهند عبارتند از: ارائه مدارک تحصیلی، کپی پاسپورت و تاریخچه مختصری از زندگی خود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی عمان

دو قطعه عکس ۴×۶
کپی و اصل شناسنامه
پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار
آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
گواهی سلامت پزشکی
معرفی یک حساب بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی

قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور مدنی ( حقوقی)  و کیفری ( جزایی ) در کشور عمان  

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور عمان و با داشتن سالها تجربه در زمینه کلیه امور مدنی ( حقوقی)  و کیفری ( جزایی ) در خدمت شما ایرانیان می باشم .
قبول پرونده های کیفری ( چک ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، جعل و مواد مخدر ، داروهای غیر مجاز ، مشروبات الکلی ، ضرب شتم  و غیره )
مراحل پذیرش پرونده حقوقی توسط موسسه  حقوقی و بین المللی یسنا با بررسی اولیه توسط وکلا و کارشناسان مجرب این گروه ، آغاز می گردد. پس از بررسی مقدماتی پرونده ، نظریه اجمالی به ذینفع و متقاضی استفاده از خدمات حقوقی گروه اعلام می شود. در صورت تمایل ذینفع و توافق دوجانبه ، پرونده به یک یا چند تن از وکلای مورد تایید که با موسسه  بین المللی مشاورین یسنا همکاری میکنند ارجاع می گردد و قرارداد وکالت تنظیم می شود.

قبول وکالت و مشاوره  در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) ایرانیان در کشور عمان  

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه و با توجه به موسسه حقوقی همکار در کشور عمان خود  در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص رفع ریجکتی ایرانیان را پذیرا می باشد.
در امارات متحده عربی دلایل مشخصی برای ریجکت شده وجود ندارد . لذا برحسب تجربه این موسسه دلایل عمده ریجکتی ایرانیان دلایل ذیل میباشد :
۱- اشخاصی که در زمان اقامت در کشور عمان ( توریستی ، تجاری و غیره )  درگیری و ضرب شتم ایجاد کنن  و موجب دخالت پلیس گردد.
۲- اختلاف با کفیل عمانی
۳-معاملات خارج از قوانین و مقررات کشور عمان
۴-شاکی خصوصی ( ایجاد کیس علیه شخصی که از خاک کشور  عمان خارج شده باشد )
۵- کنسل نکردن اقامت ( توریستی ، تجاری ، غیره )
۶-  ثبت نشدن خروجی اشخاصی از خاک عمان
۷- و غیره

قبول وکالت و مشاوره در رفع (دیپورت) اخراج شدن ایرانیان از کشور عمان

 اقامت ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری ، ویزای کشور عمان (1) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه و با توجه به موسسه حقوقی همکار در کشور عمان خود  در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص رفع دیپورت ( اخراج شدن ) ایرانیان را پذیرا می باشد.
 لذا برحسب تجربه این موسسه دلایل عمده دیپورت  ایرانیان دلایل ذیل میباشد :
۱- اعمال مجرمانه (چک ، کلاهبرداری ، جعل و مواد مخدر ، داروهای غیر مجاز ، مشروبات الکلی ، ضرب شتم  و غیره)
۲- معاملات غیر قانونی و بر خلاف مقررات کشور  عمان
۳- استفاده و فروش مواد مخدر
۴- استفاده از مشروبات الکی
۵- تخلفات جنسی ( تجاوز ، تن فروشی ، همجنسگرایی و غیره )
۶- و غیره

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور عمان    

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  عمان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور   عمان     .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور عمان و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از عمان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور عمان .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور عمان برای ایرانیان .

وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور عمان  

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور عمان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور عمان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور عمان.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور عمان    .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور عمان    .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و عمان .

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کشور امارات متحده عربی ( دبی )  ما شامل موارد زیر می شود:

۱-  افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور عمان
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور عمان
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت عمانی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور عمان
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور عمان
۵- اخذ بیمه سلامت  کشور  عمان
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده عمانی در کلیه مناطق کشور عمان
۷-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور عمان برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۸- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور عمان
۹-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور عمان
۱۰- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت درکشور   عمان توسط سرمایه گذار
۱۱- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در کشور  عمان
۱۲- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور امارات به اشخاص حقیقی و حقوقی در کشور عمان
۱۳- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور عمان
۱۴-  تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور عمان
۱۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور عمان
۱۶- – پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور عمان
۱۷- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور عمان
۱۸- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور عمان
۱۹- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور عمان
۲۰- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور عمان
۲۱- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور عمان
۲۲- همراهی متقاضی  توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه و آزمایش خون در کشور عمان
۲۴- اخذ ویزا ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ،اجاره و خرید اتومبیل
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.