قبول وکالت در ایسلند و اروپا ، مهاجرت واخذ اقامت در ایسلند و اروپا ، اخذ ویزا ایسلند و اروپا ، گرفتن پاسپورت ایسلند و اروپا ، خرید ملک ، معاملات املاک و مستغلات در ایسلند و اروپا ، ثبت شرکت در ایسلند و اروپا ، گرفتن شریک تجاری در ایسلند و اروپا ، خدمات تسهیلاتی و بانکی و ارزی در ایسلند و اروپا ، امور بازرگانی در کشور ایسلند و اروپا ، نقل و انتقالات پولی و ارزی در ایسلند و اروپا ، صادرات و واردات در ایسلند و اروپا ، خدمات بیمه ای در ایسلند

 اخذ اقامت ایسلند (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای ایسلند (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت ایسلند (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت ایسلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت ایسلند (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت ایسلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری ایسلند (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری ایسلند (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک ایسلند (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری ایسلند (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات ایسلند (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای ایسلند (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی ایسلند (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور ایسلند (شهرهای ریکیاویک ،کوپاوگور،هافنارفیوردور ، آکوریری ، ریکیانس‌بایر ،گاردابایر ، موسفل‌بایر ، آربورگ ، آکرانس ، فیاردابیگد)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (1)

 

 (نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
 عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
 موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

 نگاهی به کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

جمهوری ایسلند شمالی­ترین کشور اروپا و کشوری است جزیره‌ای در شمال اقیانوس اطلس. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن ریکیاویک و جمعیت این کشور ۳۲۰ هزار نفر است. واحد پول این کشور کرونای ایسلند نام دارد و زبان رسمی آن زبان ایسلندی است. ۹۳٫۳۶ درصد مردم آن را ایسلندی‌ها تشکیل می‌دهند که از تبار ژرمن هستند و مابقی عمدتاً از مهاجران دیگر کشورهای اروپایی هستند. حدود ۸۸ درصد از مردم این کشور مسیحی و بیشترشان پیرو آیین پروتستان هستند.
ساحت ایسلند ۱۰۳٬۰۰۰ کیلومتر مربع است و کناره‌های حاشیه‌ای جزیره در جنوب غرب جزیره ایسلند، دوسوم جمعیت این کشور را در خود جای داده‌است. زمین این کشور از نظر آتشفشانی و زمین‌شناختی فعال است و در آن آبفشان‌های بسیار یافت می‌شود و انرژی زمین‌گرمایی نیز در بسیاری از نقاط آن در دسترس است.
منطقه ایسلند که کمی پایین‌تر از مدار قطبی واقع شده آب‌وهوای سرد و قطبی دارد ولی حضور جبهه‌هایی از هوای معتدل از سرمای شدید این جزیره کاسته است. منطقه داخلی جزیره بیشتر از فلاتی تشکیل شده که با ماسه‌زارها، کوه‌ها و یخچال‌ها پوشیده شده‌است. شمار زیادی از رودخانه‌هایی که از این یخچال‌ها سرچشمه می‌گیرند نیز با گذر از زمین‌های پست‌تر به سوی دریا سرازیر می‌شوند.

 قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ” ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ” پذیرا می باشد.

 روش های اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ” عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ”   از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ” از طریق ثبت شرکت
۳- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ”   از طریق تمکن مالی
۵- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ”    از طریق خرید ملک
۶- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ”  از طریق کار
۷- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ” از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن ”    از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن “

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در ایسلند ” اتحادیه اروپا ،  َشینگن “
۷- توانایی انتقال تابعیت (ایسلندی  و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (6)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  پذیرا می باشد.
 از میان روشهای متعدد در خصوص اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند  یکی از روشهای جذاب اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” بشمار میرود ودر عین حال روشی است که متقاضیان باید بسیار سنجیده و حساب شده با آن مواجه شوند و تا آنجاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را در تعامل با مشاوران و وکلای مهاجرت بالا ببرند تا مسیر درستی را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند  بدست آورند .
 فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری تنها یکی از روشهای اخذ اقامت اروپا بشمار میرود لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت اروپا باید بسیار محتاط باشند. چه بسا کسب اطلاعات نادرست اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند   منجر به اتخاذ تصمیم غلط شده و منابع مالی و زمانی شما تلف شود.
اکنون که به حساسیت روش سرمایه گذاری در اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند  آشنا شدید می توانیم جزییات بیشتری از این روش را جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور  ایسلند  در اختیار متقاضیان محترم قرار دهیم .
سرمایه گذاری را به سه طریق میتوان انجام داد که شرح هر یک از طرق مختلف مستقلا نیز دربخشهای دیگر به تفصیل آورده شده است اما مختصرا سرمایه گذاری در قالب سه روش بنامهای خرید املاک مسکونی و تجاری واوراق قرضه بیان نمود در این خصوص قبل از هر اقدامی با وکلای و مشاوران زبده موسسه حقوقی و بین المللی یسنا جهت  اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند  تماس حاصل نمایید.
در روش خرید املاک مسکونی به منظور اخذ اقامت  ایسلند ,متقاضی ملکی مسکونی در کشور ایسلند خریداری نموده و بر اساس سرمایه گذاری و خرید انجام شده در خواست اقامت و مهاجرت به کشور ایسلند می نماید البته برای اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک طبق قوانین امور مهاجرتی تنها تعداد معدودی از کشور ها مانند اسپانیا ؛ یونان ؛ پرتقال ؛ قبرس و…در ازای خرید ملک مسکونی مبادرت به  صدور کارت اقامت اروپا مینمایند و برای بقیه کشورها امکان اخذ اقامت اروپا و مهاجرت به ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از روش خرید ملک وجود ندارد.
البته این بدین معنی نیست که متقاضی نمیتواند ملکی را در کشور ایسلند خریداری کند زیرا هر کس با توجه به شرایط مالی خود و قوانین کشورها در خصوص مالکیت خصوصی میتواند ملکی را خریداری کند و مالک صد در صد آن شود اماممکن است اخذ اقامت اروپا  ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشورمورد نظربر اساس مبانی حقوقی و قانونی و مقرراتی اداره مهاجرت کشور مورد نظر قانونی برای صدور اجازه اقامت بر اساس خرید ملک در آنجا نداشته باشد.
روش دیگر سرمایه گذاری خرید املاک تجاری از قبیل مغازه ؛رستوران ؛هتل ؛کارخانه و… در کشور ایسلند  است البته این روش ممکن است به تنهایی یا در بیشتر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور ایسلند  انجام شود بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود باید گردش مالی شرکت در کشور ایسلند گویای وضعیت واقعی کسب و کار مورد نظر باشد.
 اگرچه در برخی از کشورها ثبت شرکت مستقل از ایجاد کسب و کار فیزیکی انجام میشود و بر اساس آن امکان اخذ اقامت اروپا نیز میسر میگردد. اما در برخی کشورها اداره کسب و کار مانند هتل ؛رستوران و… باید حتما تحت پوشش شرکت فعالیت کنند.
لذا برای اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور ایسلند به نکته حایز اهمیت و در خور توجه ویژه خدمت متقاضیان محترم اینگونه نیست که به مجرد خرید ملک در کشور مورد نظر به وی اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” داده میشود در حالیکه موضوع بسیار پیچیده تر و زمانبرتر از انست که تصور میشود و در واقع پس از سپری شدن اقامت موقت و تنها در در صورت تداوم در داشتن شرایط و ضوابط پس از معمولا پنج سال اقامت دائم داده میشود.
لذا اگر از ابتدا بدنبال اخذ اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ازطریق اخذ اقامت اروپا به روش سرمایه گذاری وخرید ملک هستید از روش خرید ملک صرف نظر کنید چرا که این پروسه صرفا جهت صدور اقامت دائم ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” زمانبر است. اگرچه کشورهای نظیر مالتا ؛قبرس واتریش و برخی از معدود کشورها با ارقام بالای ۳۰۰ هزار یورو حتی مستقیما تابعیت میدهند.لذا اخذ اقامت اروپا ازطریق سرمایه گذاری وخرید ملک در کشور های مذکور امکان پذیر است.
 روش دیگر سرمایه گذاری واخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و مهاجرت به اروپا بشمار میرود.
در این روش متقاضی نسبت به خرید اوراق قرضه دولتی جهت اخذ اقامت کشورایسلند (اقامت اروپا) اقدام میکند که خود به دو صورت سرمایه غیر قابل برگشت و سرمایه قابل برگشت پس از سپری شدن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه است. در حالت سرمایه قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت کشور ایسلند  معین کرده را به مدت محدود مثلا پنج ساله سپرده میکند و بلافاصله به وی اقامت دایم کشور مورد نظر داده میشود و پس از پنج سال اصل پول بدون سود به وی مسترد میگردد و کماکان اقامت دایم وی معتبر و مادام العمر اقامت دایم اروپا را بدست میآورد اما در حالت غیر قابل برگشت متقاضی مبلغی را که دولت تعیین کرده را به دولت میپردازد.
در هر دو روش مبلغ دیگری را نیز بعنوان هزینه های وکالت به دولت پرداخت مینماید.بنابراین یکی از روشهاییکه که میتوان از همان ابتدا( بدون سپری شدن پنج سال از اقامت ) اقامت دائم اروپا را کسب کرد خرید اوراق قرضه است.و طی آن اقامت دائم مادام العمر به متقاضیان اهدا میشود.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (1)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در کشور ایسلند ”  اتحادیه اروپا ، شینگن ” و نیز با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت از کشورهای  اروپایی  و همچنین همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی  کشورها در سراسر دنیا ،  آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  و   دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور ایسلند  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  برخوردار شوید.
 همانطور که می دانید برای کار آفرینی در ایسلند باید از طریق ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری اقدام کرد که بلا فاصله برای افراد منجر به اقامت می شود . در ایسلند سرما یه گذاری از طریق خرید املاک و مستغلات ان بسیار خوب و اسان هست که افراد برای ان به راحتی می توانند اقدام کنند .
دراین گونه فعالیت های کارآفرینی خاص، که تولید کسب و کار جدید و اینکه پرورش رقابت و رشد اقتصادی می کند نقش دولت در کنار بخش خصوص تاثیر گذار خواهد بود .  ترویج کارآفرینی در ایسلند که با بکار گیری عوامل موثر برای رشد اقتصادی بالا و فعالیت های کارآفرینی علاقمندان را به سمت این کشور زیبا یعنی کشور ایسلند می کشاند.
با توجه به ان که سطح بالاتری از فعالیت های کارآفرینی در ایسلند در مقایسه با سایر کشورها در منطقه وجود دارد،  هنوز محدودیتهای برای رشد فعالیت های کارآفرینی و نوآورانه را ایجاد می کند .  بر اساس این  یافته ها ، سیاست های دولت به سمت  راهی  برای بهبود محیط کسب و کار و فراهم آوردن امکان دسترسی به منابع مالی، روش های در حال توسعه، افزایش دسترسی به بازار، انگیزه تحقیق و توسعه در سطح بنگاه و بالا بردن سطح آگاهی کارآفرینان  می رود و می توان به سطح بالایی از شغل و در امد در ان کشور دست پیدا کنید و تلاشها برای  جذب بیشتر سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی و ایجاد شغل از طریق کارآفرینی بیشتر از قبل است لذا دولت همواره به دنبال این است که بتواند برای دست اندرکاران توسعه و کسانی که در بخش خصوصی فعالیت می کنند محیط امن اقتصادی را  فراهم کرد تا در ان به راحتی به تجارت بپردازند .

خدمات ما بری ثبت شرکت در ایسلند

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در ایسلند
انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در ایسلند توسط وکلای رسمی شرکت
اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در ایسلند ( مرحله مقدماتی )
افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در ایسلند
تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور ایسلند
دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در ایسلند

مراحل ثبت شرکت در ایسلند و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در ایسلند و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت ایسلند نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در ایسلند جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در ایسلند و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود

مزایای ثبت شرکت در ایسلند

مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
افتتاح حساب شرکتی و شخصی
استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ایسلند و اقامت

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
پر نمودن فرم ثبت شرکت در ایسلند
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق تمکن مالی

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (2)

 شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  ایسلند )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

 مدارک مورد نیاز:

۱-گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره جهت اقامت ایسلند  از طریق کار :

شخصی که علاقه مند به اخذ ویزای کار در ایسلند  است باید بداند که علم و تسلط او به زبان انگلیسی جز شرایط دریافت این ویزا است.و همچنین به شخص متقاضی قدرت و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار می دهد. در کشور  ایسلند  هر شخصی برای اینکه شغل و موقعیت اجتماعی خویش را حفظ کند بیشترین تلاش را در این جهت انجام می دهد. برای مثال شخصی که منشی یک شرکت تجاری است حتی برای تنظیم و چیدمان صندلی های جلسات سمینار دقت بسیار زیادی دارد. و حداقل حقوق برای یک ساعت در کشور ایسلند  ده یورو است. همچنین شخص متقاضی می تواند در صورت قبولی در آزمون استخدامی و مصاحبه های شغلی در شرکت هایی که معتبر هستند کار کند. شخصی که متقاضی ویزای کاردر ایسلند  است  اگر برای سه ماه می خواهد در این کشور بماند باید درخواست ویزای بلند مدت خود را به اداره ی کار در بلغارستان ارائه دهد تا نورد بررسی قرار گیرد.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
کشور جمهوری چک  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا  کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

 انواع ویزای شینگن

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

 دانشگاههای ایسلند:

ایسلند دارای هشت دانشگاه دولتی بوده که دارای امکانات گسترده و رو به رشد جهت جذب دانشجویان بین المللی بوده، زبان غالب در این دانشگاهها زبان ایسلندی بوده و تعدادی رشته تحصیلی در مقاطع مختلف به زبان انگلیسی تدریس می شود که تعداد آنها در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته و پیش بینی می شود که سالانه بر تعداد رشته های ارائه شده به زبان انگلیسی توسط این دانشگاهها افزوده شود. لازم به ذکر است تحصیل در دانشگاههای دولتی ایسلند رایگان بوده و این امر موجب جلب توجه متقاضیان به ادامه تحصیل در ایسلند شده به نحوی که درصد بالایی از این متقاضیان اروپایی بوده و این فرصت را برای کسب تحصیلات عالی مغتنم می شمارند در حالی که اکثر دانشگاههای اروپایی دانشجویان را ملزم به پرداخت شهریه تحصیلی می کنند.

مدارک مورد نیازو تاریخ های اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی برای تحصیل در ایسلند:

مدارک مورد نیاز برای اقدام جهت اخذ پذیرش از یکی از دانشگاههای ایسلند بسته به دانشگاه متفاوت بوده اما در حالت کلی مدرک تحصیلی معتبر ترجمه شده به همراه اصل ترجمه ریز نمرات و نیز مدرک زبان معتبر بین المللی می باشد. در مقطع دکترا علاوه بر دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس ، متقاضیان می بایست دارای پروپوزال تحقیقی قابل دفاع و نیز ریز نمرات و معدل دروس تخصصی تحصیلی قابل ارائه باشند.
تاریخ های اقدام جهت اخذ پذیرش تحصیلی ایسلند بسته به دانشگاه و مقاطع تحصیلی متغیر بوده، به جز دانشگاه ایسلند که تاریخ خاتمه ثبت نام آن ۱۵ ماه مارس بوده،در خصوص مابقی دانشگاهها ،عموما تاریخ شروع و پایان اقدام برای اخذ پذیرش، از ماه مارس تا ژوئن هر سال می باشد.

پروسه اخذ روادید تحصیلی ایسلند:

کشور ایسلند از سال۲۰۰۱به کنوانسیون شنگن پیوسته و در خصوص قوانین و شرایط صدور روادید تابع این مجموعه قوانین می باشد. بر طبق قانون مهاجرت کشور ایسلند، کلیه متقاضیان تحصیل که مدت تحصیلشان از ۳ ماه بیشتر باشد می بایست جهت اخذ اقامت تحصیلی به یکی از سفارتخانه ها و یا کنسولگری های ایسلند در کشور متبوعشان مراجعه و درخواست صدور روادید نمایند.
 لازم به ذکر است مدت زمان پروسه صدور اقامت تحصیلی توسط اداره مهاجرت ایسلند ۹۰ روز تخمین زده شده و آخرین روز تحویل مدارک جهت ترم پاییزه ۱۵ جولای و برای ترم بهاره ۱۵ نوامبر اعلام شده است.
همچنین بر اساس دستورالعمل های منتشره توسط اداره مهاجرت کشور ایسلند، دانشجویان بین المللی پس از ورود به این کشور ملزم به ارائه گواهی سلامت پزشکی از یکی از مراکز مورد تایید این سازمان می باشند.

مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای اخذ اقامت تحصیلی ایسلند:

۱- فرم تکمیل شده درخواست جهت اقامت تحصیلی ارائه شده توسط سفارت و یا کنسولگری ایسلند.
۲-یک قطعه عکس پاسپورت سایز متقاضی.
۳-فتوکپی پاسپورت متقاضی.
۴-گواهی عدم سوء پیشینه صادره توسط مراجع ذی صلاح، متقاضیان باید توجه داشته باشند که مدت زمان ارائه این گواهی نمی بایست دیرتر از ۶ماه باشد.
۵-بیمه نامه معتبر پزشکی، بیمه نامه فوق الذکر می بایست در کشور ایسلند معتبر بوده و حداقل به مدت ۶ ماه از تاریخ ورود معتبر بوده و حداقل به مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰کرون ایسلندی هزینه های پزشکی متقاضی را پوشش دهد.
۶-تاییدیه رزرو محل سکونت در ایسلند.
۷- پذیرش تحصیلی معتبر از دانشگاههای ایسلندی.
۸- ضمانت نامه معتبر مالی جهت تایید این امر که متقاضی توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی خود را دارا می باشد. این تضمین جهت یک فرد ۱۱۵۵۶۷ کرون ایسلند به میزان هر ماه بوده و نیز برای یک خانواده ۲ نفری این مبلغ ۱۸۴۹۰۷ کرون ایسلندی به میزان ماههایی که متقاضی مجاز به اقامت در این کشوراست ، می باشد.

 معرفي‌ دانشگاه‌های ایسلند

‌الف) دانشگاه‌ها و مراكز آموزش‌ عالي، گروه‌ يك‌ (ممتاز)
۱- Haskoli Islands University of Iceland
ب) دانشگاه ها ومراكز آموزشي عالي، گروه دو (خوب)
۱- Haskolinn I Reykjavik Reykjavik University
لیست دانشگاههای پزشکی ایسلند
University of Iceland
لیست دانشگاههای غیر پزشکی ایسلند
Universities and colleges

مدارک لازم برای صدور روادید دانشجویی در کشور ایسلند:

۱- فرم تکمیل شده درخواست جهت اقامت تحصیلی ارائه شده توسط سفارت و یا کنسولگری ایسلند.
۲-یک قطعه عکس پاسپورت سایز متقاضی.
۳-فتوکپی پاسپورت متقاضی.
۴-گواهی عدم سوء پیشینه صادره توسط مراجع ذی صلاح، متقاضیان باید توجه داشته باشند که مدت زمان ارائه این گواهی نمی بایست دیرتر از ۶ماه باشد.
۵-بیمه نامه معتبر پزشکی، بیمه نامه فوق الذکر می بایست در کشور ایسلند معتبر بوده و حداقل به مدت ۶ ماه از تاریخ ورود معتبر بوده و حداقل به مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰کرون ایسلندی هزینه های پزشکی متقاضی را پوشش دهد.
۶-تاییدیه رزرو محل سکونت در ایسلند.
۷- پذیرش تحصیلی معتبر از دانشگاههای ایسلندی.
۸- ضمانت نامه معتبر مالی جهت تایید این امر که متقاضی توانایی پرداخت هزینههای تحصیلی و زندگی خود را دارا می باشد. این تضمین جهت یک فرد ۱۱۵۵۶۷ کرون ایسلند به میزان هر ماه بوده و نیز برای یک خانواده ۲ نفری این مبلغ ۱۸۴۹۰۷ کرون ایسلندی به میزان ماههایی که متقاضی مجاز به اقامت در این کشوراست ، می باشد.

 قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (4)

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

  قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای ایرانیان .

قبول  وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.
۶- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “.

هزینه های زندگی در ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

اگر قصد تحصیل در ایسلند دارید، باید بودجه خود را برای هزینه های زندگی و تحصیل در ایسلند در نظر بگیرید. حداقل بودجه لازم برای زندگی یک نفر در شهر ریکیاویک ۱۸۰۵۵۰ کرونا در هر ماه است. با این حال، این پول لزوماً تمام هزینه های زندگی را شامل نمی شود که تا حد زیادی بسته به عادات زندگی و هزینه های شخصی متغیر است.

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل موارد زیر می شود:

اقامت ، اخذ ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایسلند (5)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  ایسلندی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده ایسلندی   در کلیه مناطق کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت ایسلندی  در کلیه مناطق کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و  شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور  ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور بلژک ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ایسلند ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.