اخذ اقامت انگلیس ، اخذ ویزای انگلیس ، قبول وکالت انگلیس ، مهاجرت انگلیس ، گرفتن پاسپورت انگلیس ، ثبت شرکت انگلیس ، گرفتن شریک تجاری انگلیس ، اخذ نمایندگی بین المللی انگلیس ، سرمایه گذاری انگلیس ، خرید و اجاره ملک انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، ویزای کاری انگلیس ، امور بازرگانی انگلیس ، صادرات و واردات انگلیس ، خدمات بانکی و ارزی انگلیس ، نقل و انتقالات مالی ارزی انگلیس ، خدمات بیمه ای انگلیس ، رفع دیپورتی انگلیس ، رفع ریجکتی انگلیس ، گرفتن وقت سفارت کشور انگلیس ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)

 اخذ اقامت انگلیس(اروپا) ، اخذ ویزای انگلیس(اروپا) ، قبول وکالت انگلیس(اروپا) ، مهاجرت انگلیس(اروپا) ، گرفتن پاسپورت انگلیس(اروپا) ، ثبت شرکت انگلیس(اروپا) ، گرفتن شریک تجاری انگلیس(اروپا) ، اخذ نمایندگی بین المللی انگلیس(اروپا) ، سرمایه گذاری انگلیس(اروپا) ، خرید و اجاره ملک انگلیس (اروپا) ، ویزای تحصیلی انگلیس(اروپا) ، ویزای کاری انگلیس(اروپا) ، امور بازرگانی انگلیس(اروپا) ، صادرات و واردات انگلیس(اروپا) ، خدمات بانکی و ارزی انگلیس(اروپا) ، نقل و انتقالات مالی ارزی انگلیس(اروپا) ، خدمات بیمه ای انگلیس(اروپا) ، رفع دیپورتی انگلیس ، رفع ریجکتی انگلیس(اروپا) ، گرفتن وقت سفارت کشور انگلیس (اروپا) ( شهرهای لندن، بيرمينگهام ، منچستر، ليورپول، ليدز، ناتينگهام، کمبريج ، برايتون، ساوت‌همپتون، شفيلدو غیره)
(برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )
مهاجرت به کشور انگلستان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور انگلستان و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشورانگلیس و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور انگلستان می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور انگلستان
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور انگلستان
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور انگلستان
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور انگلستان
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور انگلستان
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور انگلستان
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور انگلستان
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور انگلستان
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور انگلستان
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور انگلستان
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور انگلستان
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی و بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشورانگلستان ، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به بریتانیا یا انگلستان 

مهاجرت به کشور انگلستان (6)
بریتانیا یا انگلستان  کشوری است واقع در اروپای غربی و به پایتختی شهر لندن، این کشور از چهار بخش تشکیل شده‌است:
سه بخش آن کشورهای باستانی انگلستان و اسکاتلند و ولز هستند که روی‌هم بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهند. بخش چهارم ایرلند شمالی است که در جزیره ایرلند قرار دارد.
کل کشور بریتانیا سهواً انگلستان یا به طور خلاصه انگلیس خوانده شده‌است. در منابع رسمی باید از عبارت‌های «پادشاهی متحد»، «پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی»، «بریتانیای کبیر» یا «بریتانیا» استفاده کرد.
بریتانیا در سواحل شمال غربی اروپا واقع شده‌است و توسط دریای شمال از شبه جزیره اسکاندیناوی و هلند، و توسط کانال مانش از فرانسه جدا می‌گردد. این کشور از دو جزیره اصلی تشکیل شده است؛ جزیره اصلی و بزرگ‌تر «بریتانیای کبیر» نامیده می‌شود و شامل اسکاتلند، ولز و انگلستان (انگلند) است. جزیره  دیگر «ایرلند» است که توسط دریای ایرلند از بریتانیای کبیر جدا می‌شود و شامل ایرلند شمالی (در شمال) و جمهوری ایرلند (در جنوب) می‌باشد. جمهوری ایرلند (ایرلند جنوبی) یک کشور مستقل و عضوی از اتحادیه اروپا است و بخشی از کشور بریتانیا محسوب نمی‌شود.
آب و هوای بریتانیا، مرطوب و معتدل بوده، و میانگین دما در تابستان بین ۱۷ تا ۱۳ درجه و در زمستان بین ۷ تا ۵ درجه سانتی گراد متغیر است. میزان بارندگی سالانه در نوسان بوده، و در اطراف «منطقه دریاچه (  Lake District )  بالاترین میزان را دارد.
 تقسیمات کشوری در پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی دارای مراکز زیر هستند:
۱- لندن: مرکز انگلستان (انگلند) و هم‌زمان پایتخت کل کشور پادشاهی متحد
۲- ادینبرا (ادینبورگ): مرکز اسکاتلند
۳- کاردیف: مرکز ولز
۴- بلفاست: مرکز ایرلند شمالی
معرفي شهرهاي مهم انگلستان
لندن ، بيرمنگام ، ليدز ، ناتينگهام ، کاونتري ، شفيلد ، بريستول ، ليورپول
وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور انگلستان ( گرفتن پاسپورت )

قبول وکالت و مشاوره در اقامت انگلستان ( گرفتن پاسپورت انگلستان )  

مهاجرت به کشور انگلستان (1)
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  انگلستان ( اروپا ) پذیرا می باشد.
  اقامت و راه های اخذ شهروندی و مهاجرت به انگلستان روش های گوناگونی نظیر تولد کودک، ماندن یا اقامت برای مدت معین، سرمایه گذاری ، خرید ملک ، ثبت شرکت و غیره به بدست آوردن اقامت شما کمک می کند.
اتباع کشورهای ثالث (یعنی اتباع کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا  هستند مایل به همراهی با یک عضو خانواده شهروندان اتحادیه اروپا هستند. انگلستان روش های ساده و متعددی در رابطه با ورود اتباع کشورهای ثالث و اخذ ویزا برای آنها دارد.

مزایای اقامت انگلستان 

 ۱- انگلستان یکی از بهترین استاندارد های زندگی را در میان کشورهای جی ۸ دارد
۲-  جامعه ایست متنوع و چند فرهنگی، حاوی همۀ اقوام فرهنگی و دینی مختلف
۳-  استاندارد بالا ازنظر آموزش و پرورش، با شبکۀ وسیعی از مدارس دولتی و خصوصی که بیش از ۱۵۰ دانشگاه و مؤسسۀ آموزش عالی را نیز در بر دارد
۴-  یکی از بهترین سیستم های بهداشتی و درمانی جامع دنیا
۵-  عضو اعضم اتّحادیه اروپا، انگلستان راهی است آسان، برای دسترسی به تمام این قارّه . لندن بی نظیر در قلب آن، یکی از مراکز اقتصادی مهّم دنیا می باشد
۶- نظام مالیاتی بسیار مناسب، خصوصأ برای سرمایه گذاران متمول خارجی مقیم انگلستان
۷-  پاسپورت انگلستان یکی از با ارزش ترین پاسپورت ها برای سفر به چهار گوشۀ دنیا می باشد

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری دو میلیون پوندی کشور انگلستان ( گرفتن پاسپورت انگلستان ) 

  موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب اراه دهنده خدمات مشاوره ای حقوقی جهت سرمایه گذاری در کشور انگلستان در خدمت شما مشتریان گرامی می باشیم .
منظور از مهاجرت در گروه سرمایه گذاری دو میلیون پوندی این است که شخص متقاضی بتواند بیش از دو میلیون پوند سرمایه خود را به انگلستان انتقال دهند.
متقاضیان این نوع ویزا می بایست ۷۵ امتیاز را کسب نماید که بر اساس باعت مالی شخص متقاضی که مهمترین عامل جهت کسب این ویزا می باشد  طراحی شده است.

نکات مهم جهت اخذ این نوع ویزا 

۱- شخص متقاضی بایستی ثابت کند که مبلغ دو میلیون پوند در یکی از موسسات مالی که قابل دسترس در انگلستان است را دارد.
۲- شخص متقاضی باید ثابت کند که دارای دارائی شخصی معادل دو میلیون است که می تواند هر گونه دارائی اعم از املاک یا دیگر دارائی ها باشد و این دارائی ها می تواند تحت نام همسر فرد متقاضی باشد.
۳- هر گونه وام یا پولی معادل یک میلیون پوند که از طرف یکی از موسسات مالی و یا بانکهای معتبر قابل تائید, تحت نام فرد متقاضی داده شده باشد.
۴-  تمام این دارائی ها باید قابل تبدیل به پوند انگلستان و انتقال به انگستان باشند و در موقع تقاضا در یکی از بانکهای انگلستان و یا خارج انگلستان موجود باشد.
۵-  دارائی یا پول مورد نظر بایستی حداقل سه ماه قبل از تاریخ تقاضا در حساب شخصی متقاضی موجود و قابل اثبات از طریق بانک باشد.
۶-  این نوع ویزا نیازی به ارائه مدرک انگلیسی ندارد.
۷-  این نوع ویزا به شخص متقاضی اجازه می دهد که همسر و تمامی فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به انگلستان منتقل کند و آنها می توانند پس از دریافت ویزا از مزایای آموزش رایگان در مدارس و کالجهای انگستان و همچنین خدمات رایگان پزشکی بهره مند گردند.
۸-  همچنین برای این نوع ویزا فرد متقاضی نیاز به طرح اقتصادی (Business Plan) برای راه اندازی و ایجاد شغل دارد که می بایست از قبل ارائه گردد و متقاضی مشخص کند که به طور واضح قصد ایجاد چه نوع شغلی دارد و چه مقدار مبلغ برای راه اندازی آن نیاز دارد.
آگر قادر به اثبات وجود یک میلیون پوند سرمایه در بانک خود نیستید راههای دیگری وجود دارد که نشان دهید که این سرمایه را از قبل دارا بوده اید. اگر پول در یکی از بانکهای خارج از انگلستان است , شخص متقاضی باید مدارکی را نشان دهد که بانک نگه دارنده پول را در کوتاهترین زمان ممکن به انگلستان انتقال داده و به پوند تبدیل می گردد.
پیشنهاد می گردد که با مشاوره با وکلا و متخصصین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  به آسانی و در کوتاهترین زمان ممکن اخذ ویزا نمایید و با گشایش حساب در یکی از بانکهای ایران و انگلستان انتقال سرمایه را به انگلستان به آسانی انجام دهید.
 همچنین موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  ارائه دهنده بهترین طرحهای اقتصادی برای راه اندازی شغل و سرمایه گذاری شما عزیزان می باشد.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری دویست هزار پوندی کشور انگلستان ( گرفتن پاسپورت انگلستان ) 

 این نوع ویزا برای افرادی است که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند و میخواهند فعالیت اقتصادی و تجاری را شروع کنند.
شخص متقاضی باید ثابت کند که ۲۰۰ هزار پوند سرمایه را دارا می باشد.
حداقل امتیاز جهت کسب این ویزا ۷۵ امتیاز می باشد.

این امتیاز بر اساس مدارک زیر تعیین خواهد شد:

۱-  داشتن حد اقل ۲۰۰ هزار پوند سرمایه
۲-  مدارکی دال براینکه این مبلغ ۲۰۰ هزار پوند در یکی از بانکهای معتبر وجود دارد.
۳-  مبلغ فوق قابل انتقال و دسترسی در انگلستان باشد .
۴- توانایی در دانستن زبان انگلیسی
۵- توانایی مالی شخص متقاضی جهت اداره امور خود و همراهانش در انگلستان که باید مدارک معتبری برای ان داشته باشد.

 شخص متقاضی باید تاییدیه ای را از بانکی که در ان پول خود را نگهداری میکند داشته باشد که موارد ذیل در ان رعایت شده باشد: 

۱- نامه اصل باشد بنابراین کپی و پیرنت قابل قبول نمی باشد .
۲-  گواهی بانک باید روی کاغذ اصلی بانک شامل سر برگ و ارم بانک را دارا باشد .
۳- گواهی بانک باید دارای امضا و مهر شده توسط بانک باشد و توسط موسسات معتبر مانند دادگستری و وزارت امور خارجه تائید شود .
 اگر شخص متقاضی سرمایه خود را در چند بانک نگهداری می کند می تواند از هر بانک تائیدیه جداگانه ای با همان مشخصات قبلی که ذکر شد را ارائه دهد.
-همچنین این گواهی باید به نام شخص متقاضی باشد و مقدار موجودی که در بانک دارد را به طور دقیق مشخص کند .
-اگر شخص متقاضی به همراه اشخاص دیگر سرمایه را در بانک دارد یعنی حساب مشترک دارد در ان صورت گواهی بانک باید مشخصات کامل کلیه افراد را به همراه تلفن و نشانی انها و ایمیل را دارا باشد .
– تمام مدارک مورد نیاز باید توسط مترجم رسمی به طور کامل به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد .
– این نوع ویزا شامل شخص متقاضی و افراد خانواده شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال میشود .
– پس از اخذ ویزا فرزندان شخص متقاضی می توانند از سیستم اموزش رایگان و مراکز درمانی رایگان بهرمند شوند.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور انگلستان از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

مهاجرت به کشور انگلستان (2)
 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در انگلستان و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در انگلستان و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در انگلستان و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در انگلستان و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در انگلستان  برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در انگلستان و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور انگلستان میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور انگلستان و اروپا برخوردار شوید.

ثبت انواع شرکت در انگلستان 

شرکت های انگلیسی در میان اتحادیه اروپا ساده ترین و قابل انعطاف ترین برای ثبت هستند. در انگلستان بطور معمول سه نوع شرکت وجود دارد:

۱- شرکت های معمول سهامی خاص با مسئولیت محدود (Ltd)
۲- تعهدات محدود در قبال مشارکت (LLP)
۳- سهامی عام – سهام این نوع شرکتها میتواند به عموم فروخته شود و حداقل بایستی ۵۰ هزار پوند سرمایه اولیه داشته باشد. (PLC)

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

۱- بدون نیاز به داشتن اقامت، مسکن یا حضور در انگلستان
۲- برای ثبت لازم نیست به انگلستان سفر کنید
۳-  فقط یک نفر برای ثبت شرکت کافی است
۴- میتوانید حتی اگر در انگلستان تجارتی ندارید شرکت ثبت نمائید
۴- بر خلاف سایر حوزه های قضایی، هیچ محدودیتی در ثبت شرکت بریتانیا وجود دارد.

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

۱- گرفتن یک نماینده در انگلستان به عنوان نماینده رسمی کارهای ثبتی و اداری شرکت
۲- جستجو برای نام که ثبت نشده باشد.
۳-آماده سازی مدارک و اساسنامه شرکت بر اساس نوع شرکت و تعداد افرادی که شریک خواهند بود.
۴- گرفتن و اعلام آدرس رسمی برای شرکت
۵- ثبت شرکت و گرفتن تاییدیه سازمان ثبت شرکتها
۶- آماده سازی مهر برجسته شرکت

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور انگلستان

مهاجرت به کشور انگلستان (3) 
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با ارائه مشاوره و خدمات اخذ ویزای انگلستان توسط کارشناسان با تجربه و متخصص اخذ ویزای انگلیس و عضو رسمی کمیساریای عالی اداره مهاجرت بـریتانیا OISC, بررسی مدارک و شرایط متقاضی اخذ ویزای انگلستان, تنظیم دعوت نامه رسمی, تکمیل آنلاین فرم تقاضای ویـزا و تعیین نوبت سفارت, چک لیست مدارک, ارائه  و نیز راهنمای انجام مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی, تجاری, نمایشگاهی, تحصیلی, سمینارها, کنفرانس ها و مجامع علمی در انگلستان تـخـصص ما است.

مدارک و سرایط مورد نیاز اخذ ویزای انگلستان 

صفحه اول پاسپورت, مدارک اشتغال, اسناد ملکی, حسابهای بانکی, وضعیت تأهل, فرزند, تحصیلات, بیمه, تاریخ مسافرت, اقدامات قبلی جهت اخذ ویزا, سابقه سفرهای خارج از کشور, آدرس ایمیل, شماره تلفن و موبایل …
توجه اصل, کپی و ترجمه کلیه اسناد و مدارک اعم از بانکی, ملکی و … همچنان در اختیار شخص مسافر و متقاضی اخذ ویـزا بوده و پس از کنترل توسط کنسول ویـزا در سفارت, اصل اسناد و مدارک به وی مسترد میگردد.

ویزای توریستی و دیدار اقوام کشور انگلستان 

مدت اعتبار ویزای انگلستان برای سفرهای توریستی, نمایشگاهی, دیدار با اقوام و دوستان در بریتانیا معمولا شش ماه است و در صورت ضرورت امکان تمدید ویزا وجود دارد. اگر تصمیم به افزایش مدت اقامت در انگلستان را  دارید, لطفأ درخواست تمدید ویزای خود را حداقل ۳۰ روز قبل از تاریخ انقضای ویزا ارسال نمایید.

ویزای نمایشگاهی و تجاری کشور انگلستان 

متقاضیان ویزای نمایشگاهی و تجاری انگلستان با هدف شرکت در نمایشگاههای بین المللی و دیدار با نمایندگان شرکت‌هایی که با آنها داد و ستد تجاری دارند, بدون اینکه مستقیما در بازار کار بریتانیا فعالیت نماید وارد این کشور میگردند. متقاضی ویزای تجاری انگلستان برای شرکت در نمایشگاها, حضور در جلسات و کنفرانس‌های تجاری, بازدید از کارخانه ها و شرکتها, آموزش, نحوه بکارگیری یا خرید و فروش یک محصول, کالا, خدمات و سایر معاملات تجاری به انگلستان وارد میشوند. منبع اصلی درآمد و محل اصلی کسب و کار بازدیدکننده تجاری خارج از کشور انگلستان است..

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلستان

مهاجرت به کشور انگلستان (4)
 موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب اراه دهنده خدمات مشاوره ای حقوقی جهت تحصیل در کشور انگلستان در خدمت شما مشتریان گرامی می باشیم .
برای تحصیل در انگلستان و قبل از گرفتن ویزا جهت مهاجرت تحصیلی در کشور انگلستان داشتن نامه CAS قبل از اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان الزامی است. این نامه ها صرفا ۶ ماه اعتبار دارند و شما فقط در این ۶ ماه قادر به اقدام جهت مهاجرت تحصیلی به انگلستان هستید. به علاوه داشتن هزینه های کافی جهت زندگی در انگلستان به صورت ماهانه نیز در مهاجرت تحصیلی به انگلستان ضروری می باشد. لازم به ذکر است افراد از ۴ تا ۱۷ سال شامل این ویزای تحصیلی انگلستان می باشند.
CASها می بایست از کالج ها و دانشگاه های معتبر در انگلستان صادر شوند تا اقدام برای گرفتن ویزا تحصیلی با مشکل روبرو نشود.در مورد استطاعت مالی جهت گرفتن ویزای تحصیلی، فرد متقاضی می بایست ماهانه قادر به پرداخت ۸۰۰ پوند و ۶۰۰ پوند به ازای هر یک از متعلقات (همسر، فرزند، …) باشد.
مدت اقامت در انگلستان به وسیله ی ویزای تحصیلی از ۶ ماه تا ۱۶ ماه می باشد و فقط برای پزشکان و دندانپزشکان مدت اقامت در انگلستان تا ۳ سال قابل تمدید است.لازم به ذکر است در صورت داشتن پذیرش تحصیلی انگلستان می توانید به صورت پاره وقت کار کنید. اجازه کار در انگلستان در این شرایط هفته ای ۲۰ ساعت می باشد.
در صورتی که ویزای تحصیلی شما مدتی بیشتر از ۶ ماه داشته باشد شما می توانید همسر و فرزندان خود را به همراه داشته باشد در غیر این صورت همراهی خانواده ی فرد جهت اقامت در انگلستان مقدور نمی باشد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور انگلستان

خرید املاک و مستغلات اعم از مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و مکان زندگی ضروری است.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط با مالکیت ۱۰۰% در انگلستان و اخذ اقامت اروپا و نیز مشاور املاک و مستغلات در لندن و همچنین این گروه تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور انگلستان برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  ارائه دهنده مشاوره جهت دریافت وام و تسهیلات بانکی برای اشخاصی که قصد سرمایه گذاری از طریق ( خرید و پیش خرید ملک) در کلیه مناطق کشور انگلستان را دارند می باشد .

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور انگلستان

مهاجرت به کشور انگلستان (5)
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور انگلستان  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور انگلستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور انگلستان و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از انگلستان به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور انگلستان .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور انگلستان برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور انگلستان

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور انگلستان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور انگلستان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار (LC ) برای خرید کلیه کالاهای کشور انگلستان .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( BG) ضمانت نامه بانکی در کشور انگلستان .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور انگلستان .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و انگلستان .

  هزینه ها زندگی در انگستان 

هزینه مسکن : قيمت مسكن در انگلستان بر حسب مناطق مختلف كشور، بسيار متنوع است. اما به طور كلي مي توان گفت كه قيمت متوسط يك خانه سه خوابه بين۵۰ تا ۵۸ هزار پوند متغير است.
انگلستان يكی از بی نظم ترين بازارهای اجاره مسكن را در اروپای غربی دارد ودر اين كشور مستاجر درمقابل طمع صاحب خانه مصونيت چندانی ندارد. بازار اجاره پررونق نيست . و در سرتاسر كشور خصوصا در لندن و جنوب شرقی انگلستان ، املاك اجاره ای كمياب هستند . ميانگين اجاره بهايی ماهانه درجنوب شرقی ( بجز لندن ) ، برای يك آپارتمان يك خوابه ۳۵۰ تا ۵۰۰ پوند و برای يك خانه مستقل سه خوابه ، ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ پوند است . در لندن اجاره بها حدود ۵۰ درصد بيشتر و در شمال انگلستان و اسكاتلند ، بسياركمترا ست .
هزینه خوراک : در صورتی که خودتان غذا تهیه کنید حدودا هفته ای ۳۵ تا ۴۰ پوند برای خرید مواد غذائی نیاز دارید که در صورتی که دقت بیشتری کنید میتوانید صرفه جوئی نمائید.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

  خدمات گروه ما در کشور انگلستان شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور انگلستان ( اروپا)
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور انگلستان ( اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت انگلیسی ثبت شده در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور انگلستان ( اروپا)
۵- اخذ بیمه سلامت کشور انگلستان ( اروپا)
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده انگلیسی در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت انگلیسی در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور انگلستان ( اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹– بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور انگلستان ( اروپا)
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در انگلستان ( اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در انگلستان ( اروپا)
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور انگلستان ( اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور انگلستان ( اروپا)
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور انگلستان ( اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور انگلستان ( اروپا)
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور انگلستان ( اروپا)
۱۸-  تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور انگلستان ( اروپا)
۱۹-  پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور انگلستان ( اروپا)
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۲۱-  دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور انگلستان ( اروپا)
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور انگلستان ( اروپا)
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور انگلستان ( اروپا)
۲۴-پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور انگلستان ( اروپا)
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور انگلستان در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور انگلستان ( اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای انگلستان ( اروپا)
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور انگلستان ( اروپا)
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور انگلستان ( اروپا)
۳۰-  کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور انگلستان ( اروپا)
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور انگلستان ( اروپا)
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا وآسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.