اخذ اقامت و مهاجرت ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای کاری ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، سرمایه گذاری در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید ملک در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ،گرفتن شریک تجاری در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اموربازرگانی ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، نقل و انتقالات مالی و ارزی ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع ریجکتی ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، رفع دیپورتی ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن وقت سفارت ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت ایتالیا (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی ایتالیا (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور ایتالیا ( شهرهای  رم ، میلان، تورنیو، جنووا، پالرمو، فلورانس و کاتانیا و غیره )
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور ایتالیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

کشور متمدن و تاریخی ایتالیا به لطف داشتن مشاهیر و اساطیر کهنی نظیر رافائل، میکلانژ، فراگامو، دانته، مارکو پولو، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آبوچلی همیشه به عنوان کشوری با مردم مبتکر و خلاق در جهان شهره بوده است. این موضوع به ویژه در عرصه هنرو موسیقی آثار قابل توجهی در کشور ایتالیادارد.
ایتالیا کشوری است در جنوب اروپا و مساحت کل آن ۳۳۳/۳۰۱کیلومتر مربع میباشد. پایتخت کشور ایتالیاشهر رم می باشد. این کشور از شبه ‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای مدیترانه تشکیل شده ‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه ‌یافته است و جزء هشت کشور صنعتی به ‌شمار می‌آید. به همین دلیل مهاجرت به ایتالیا مرکز توجه عده ی زیادی قرار گرفته است.دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند. واحد پولکشورایتالیا یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱.۶درصد مردم آن مسیحی هستند.ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. آب و هوای این کشور مدیترانه‌ای است. مهاجرت به ایتالیابه دلیل اینکه در شمال به دلیل وجود رشته‌ کوه آلپ سرد، در جنوب خشک و در کل کشوری تقریباً گرم است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور ایتالیا ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور   ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  ایتالیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

 روش های اخذ اقامت ایتالیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت ایتالیا از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت ایتالیا از طریق ثبت شرکت
۳- اخذ اقامت ایتالیا از طریق تمکن مالی
۴- اخذ اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت ایتالیا از طریق کار
۵- اخذ اقامت ایتالیا از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت ایتالیا از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا؛
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است؛
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان؛
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان ؛
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا؛
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در ایتالیا؛
۷- توانایی انتقال تابعیت (ایتالیایی و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   ایتالیا  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )  

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (1)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور   ایتالیا    ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری های خارجی در ایتالیا نقش مهمی در اقتصاد این  کشور دارند، جذب بیش از یک میلیون کارمند و گردش مالی در حدود ۴۵۰ میلیارد یورو، همچنین با داشتن سهم قوی در  توسعه نوآوری های سرمایه گذاری و پژوهش این کشور دارد .
اقتصاد ایتالیا یکی از بزرگترین اقتصادها  در جهان بر اساس اندازه،  از نظر تولید ناخالص داخلی و دهم در برابری قدرت خرید  رتبه است. ایتالیا نیز یک کشور به شدت به تجارت خارجی گرا، به عنوان نهم در جهان توسط ارزش صادرات و دوازدهم ارزش واردات قرار گرفت.

 مزایای استفاده از اقتصاد ایتالیا توسط سرمایه گذاری در این کشور:

کارآمدی از اقتصاد برای سرمایه گذاری های خارجی در ایتالیا به طور سنتی محدود میباشد، با وجود مزایای این کشور، به عنوان یک بازار داخلی بزرگ و نیروی کار ماهر. بحران جهانی اخیر  این کشور را تحت تاثیر قرار داده است و موقعیت سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور،  از ۲۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۰۷ به ۸ میلیارد یورو در سال ۲۰۰۸، قبل از بازگشت به ۱۴ میلیارد یورو در سال ۲۰۰۹، اما دوباره به ۹ میلیارد یورو در سال ۲۰۱۰٫ تبدیل شد ه است .
از نقطه نظر تاریخی، جذابیت اقتصاد برای سرمایه گذاری خارجی در ایتالیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی محدود شده است. عملکرد ایتالیا در جذب FDI  به خصوص در دوره ۱۹۹۰-۲۰۰۰  ضعیف بوده است، هنگامی که جریان FDI تجمعی کشور تنها ۱۳ درصد از کسانی که در انگلستان، ۱۷ درصد در آلمان، ۲۱ درصد از کسانی که در فرانسه و ۳۵ درصد از آن از ایتالیا هستند .
با این حال، از سال ۲۰۰۰، سهام سرمایه گذاری خارجی در ایتالیا را ثبت شده است و  رشد قابل توجهی،  به عنوان این کشور برای سرمایه گذاران و توسعه کسب و کار   جالب تر تبدیل شد.

اقدامات انجام شده توسط gouvernment ایتالیایی :

دولت سرمایه گذار های خارجی در ایتالیا را به منظور حمایت از کارآفرینان از خارج  کشور را توسط چند اقدامات انجام شده ، تشویق می کند که این اقدامات عبارت هستند از :  مالیات منافع، وام های سرمایه گذاری با نرخ کمتری از بهره، ضمانت دولت برای صادرات، و همچنین دیگر امکانات مالی . به این معنا، چندین معیار برای به دست آوردن کمک های مالی برای سرمایه گذاری های خارجی در ایتالیا وجود دارد: محل که در آن کارآفرین خارجی مایل به توسعه یک کسب و کار جدید است، مقدار سرمایه گذاری در بخش اقتصادی  که در آن کسب و کار خواهد شد. علاوه بر این، کمک های مالی دولت خاص معافیت های مالیاتی برای یک دوره  ده ساله برای کارآفرینان در حال توسعه یک شرکت، بدون توجه به از نوع شرکت انتخاب شده، در منطقه تحت تاثیر بیکاری است.

بخش های اصلی برای ارائه فرصت های سرمایه گذاری بزرگ در کشور ایتالیا:

۱- املاک و مستغلات،
۲- این کشور دارای درصد بالای توریست (جاذبه گردشگری)،  که این جاذبه   سود آور ترین دامنه اقتصادی در ایتالیا است. این کشور دارای۴۶٫۱ میلیون از گردشگران بین المللی بوده ، در سال ۲۰۱۱، پنجمین کشور از نظر بیشترین بازدید در جهان شده است.
۳-  در صنایع غذایی: ایتالیا دارای یک سنت آشپزی قابل توجه و به تازگی نظرسنجی نشان داده است که گردشگران را به خود به صرف تعطیلات در ایتالیا  جذب کرده و همچنین به این دلیل مواد غذایی بزرگ و مخصوص را ارائه میدهد.

 شرایط مورد نیاز شخص متقاضی برای سرمایه گذاری در کشور ایتالیا :

۱- خاص و مخصوص بودن بیزینس پلن مورد نظر جهت سرمایه گذاری درکشور ایتالیا
۲- رعایت قوانین مقررات مدنی و قوانین تجارتی کشور ایتالیا برای ثبت شعبه  مورد نظر در پی سرمایه گذاری در کشور ایتالیا
۳- دارا بودن نماینده قانونی برای حضور وی در  نهاد خارجی برای تاسیس شعبه ایتالیایی

اخذ اقامت در کشور ایتالیا از طریق خرید ملک

همانطور که می دانیم افراد در بسیاری از کشورها از طریق خرید ملک قصد اخذ اقامت کشور مربوطه را مینمایند . باید توجه داشته باشیم که در مورد خرید ملک مواردی وجود دارد که باید به آن توجه داشت از جمله ی این موارد میزان ارزش ملک است که آن کشور  برای ارائه ی اجازه ی اقامت تعیین می نماید که این میزان در کشور ایتالیا سیصد  یورو می باشد که در مقایسه با اسپانیا و پرتغال کمی ارزان تر می باشد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور ایتالیا  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (2)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در ایتالیا و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در ایتالیا و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در ایتالیا و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در ایتالیا   و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در ایتالیا  برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در ایتالیا  و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.

 انواع شرکت ها در ایتالیا:

کشور ایتالیا برای شرکت های خارجی ، جذاب بنظر می آید. قبل از سرمایه اولیه، درصورت لزوم یک شرکت باید تصمیم بگیرد که چه نوع شرکتی را می خواهد تاسیس کند.

 براساس قوانین ایتالیا شرکت های زیر می توانند ثبت شوند:

 اول شرکت مسئولیت محدود (Srl – Societa a responsabilitalimitata)

حداقل ده هزار یورو برای تاسیس این نوع شرکت در ایتالیا لازم هست. سهامداران براساس سهمشان مسئولین دارند. سرمایه ها تقسیم به آورده می شود و نمی تواند در بازار بورس لیست شود.

 دوم: تعاونی  (SpA – Societa per azioni)

این نوع از شرکت اساسا برای تجارت های بزرگ طراحی شده است و حداقل دو سهامدار لازم است که باید ۱۲۰ هزار یورو سرمایه اولیه فراهم کنند. سرمایه نیز به سهام تقسیم می شود که می تواند در بازار سهام اظهار شود.

سوم: طرفیت و مشارکت کلی: General Partnership (Snc – Societa in nomecollettivo)

این نوع شرکت ایجاب می کند که حداقل دو شخص یا دو شخص حقوقی با یکدیگر جوینت شده و یک قراردادی برای فعالیت تحت نام یک شرکت امضا کنند. هیچ سرمایه اندکی هم مورد نیاز نیست. در این صورت که یک مشارکت کلی وجود دارد، همه اعضا با مسئولیت کامل می باشند.

 چهارم: مشارکت محدود: Limited Partnership (Sas – Societa in accomanditasemplice)

شرط اصلی برای ایجاد این نوع مشارکت مانند مشارکت کلی است. حداقل یک طرف باید محدود شود با مسئولیت محددود و یک طرف کلی است با مسئولیت کامل برای تعهدات شرکت

 پنجم: مشارکت محدود بواسطه سهام Partnership Limited by Shares (Sapa – Societa in accomandita per azioni)

دو یا افراد بیشتر باید با یکدیگر متحد می شوند. این نوع شراکت شباهت بسیاری به مشارکت محدود دارد که حداقل یک طرف باید مسئولین محدود و طرف دیگر باید عضو کلی باشد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود (Srl – Societa a responsabilitalimitata)در ایتالیا

شرکت با مسئولین محدود در ایتالیا چیست؟ در حقوق تجارت شرکت مسئولیت محدود که اختصارا SRLنامیده می شود، بعنوان یک شرکت با شخصیت  حقوقی است که به مقرارت و قوانین اجتماعی، تنها براساس سرمایه ای که توسط سهامداران سرمایه گذاری شده پاسخگوست.
شرکتی که بعنوان شرکت مسئولیت محدود ثبت می شود باید آگاه باشد که این تشکیلات ، برای تجارت خرد طراحی شده است و بخاطر انعطاف و سهولت در تاسیس و اداره اش میان سرمایه گذاران خارجی محبوبیت دارد.
قوانین شرکت اخیرا اصلاح شده است و ساختار بخش مالی را تغییر داده است. تعداد افراد سهام دار نیز افزایش یافته است و مجوز ایجاد واحد ویژه و صدور بیمه نیز داده شده است.
حداقل سهام سرمایه برای ثبت این نوع شرکت درحدود ۱۰ هزار یورو می باشد که بخش هزینه استارتاپ ها هستند. اگرچه ۲۵ درصد این پول باید در وقت ثبت در بانکی که برای همین هدف گشایش یافته است، باید دپوزیت شود. برای مبالغ باقی مانده شرکت باید یک اعتبار در مقابل سهامداران اولیه برای پرداخت ایجاد کند. اگر یک نفر موسس این نوع شرکت باشد سرمایه اولیه باید بصورت کامل پرداخت شود.
 سرمایه این نوع شرکت به سهام تقسیم می گردد این سهام دارای ارزش صوری بوده و آنها می توانند بصورت آزادانه منتقل شوند.

تعداد سهامدار مورد نیاز برای ثبت شرکت مسئولین محدود:

براساس قوانین ایتالیا به منظور تاسیس شرکت مسئولیت محدود باید حداقل یک سهامدار وجود داشته باشد. در مواردی که سهامداران متعدد هستند مسئولیت در میان همه آنها تقسیم می شود و هر عضو دارای سهمی است که متناسب با مشارکت اولیه آنها می باشد.
ساختار مدیریت این نوع شرکت ها نیز درایتالیا از سوی یک مدیر ، یک هیات مدیره و چند اداره با قدرت مستقل می باشد. مفاد شرکت نامه، تعداد مدیران و وظایف آنها را مشخص می کند. نحوه راستی آزمائی این نوع شرکت ها، بدین گونه است که یک هیات حسابداران گزارش حسابرسی و اظهارات مالی سالانه را تهیه می کند. اظهار مالی باید توسط سهامداران در جلسه سهامداران تصویب و به اتاق بازرگانی محل تشکیل و مقر شرکت ارائه شود.

نیازهای دیگر:

وقتی یک عضو شرکت نمی تواند قرادادی در مورد فعالیت های شرکت،تقسیمات شرکت، انتقال به خارج یا تغیر در حقوق سهامداران انجام دهد آنها حق دارند از شرکت خارج شوند. بند های اساسنامه می تواند خروج دیگر سهمامداران را نیز فراهم آورد.

ایجاد شعبه branch  در ایتالیا:

یک شعبه در خاک ایتالیا به منزله ادامه شرکت خارجی در خاک این کشور تلقی می شود. نمی توان شعبه را بعنوان یک واحد حقوقی مجزا ثبت کرد. همه مسئولیت ها متوجه شبعه مادر هست و سرمایه ضروری نیز از سوی شرکت مادر فراهم میگردد.

حق و تکلیف شعبه در ایتالیا:

یک شعبه می تواند ۱- صورت حساب ها را صادر کند و ۲- کارمندان را خود استخدام کند و ۳- فعالیت های تجاری تحت نام شرکت خارجی انجام دهد.
اگر شعبه در نظر دارد اشخاصی را استخدام کند باید در اداره کار ایتالیا ثبت شود . در زمان تاسیس شعبه در ایتالیا، باید سوابق مالیاتی ملحوظ شده و شعبه باید حساب ها و دفاتر حسابداری خود را نیز حفظ کند. اسناد حسابداری باید به آژانس درآمد محلی بهمراه مالیات بردرآمد  و مالیات بر ارزش افزوده ارسال شود.
تفاوتی که بین شرکت محلی و شعبه خارجی وجود دارد این است که شعبه باید حساب مالی شرکت مادر و گزارش حسابرسی را نیز تهیه کند. قوانین ایتالیا ایجاب می نماید گزارش های مربوط به سود شرکت مادر با ترجمه معتبر ایتالیائی در محل نگهداری شود.

نحوه تاسیس یک شعبه:

یک شعبه خارجی در خاک ایتالیا در مقابل یک محضر و اداره ثبت انجام می شود. نحوه ایجاد شخصیت حقوقی برای یک شعبه به این گونه است که اسنادی مانند تصمیم به افتتاح شعبه (با آدرس ثبت شده ، نوع فعالیت انجام می شود، جزییات مربوط به افرادی که شرکت را ثبت میکنند و نمایندگی شعبه)، مجوز و گواهینامه ثبت شرکت خارجی، مجوز و گواهی اموال منقول شرکت خارجی و کپی بندها و توافقات شرکت وجود داشته باشد.
همه اسناد فوق الذکر باید به تایید اداره اسناد در کشور مبدا رسیده و از سوی نماینده قانونی امضا شود. گواهی امضا از یک محضر ایتالیائی نیز مورد نیاز می باشد. یک شبعه باید در بخش ثبت Registro delle Impreseاتاق بازرگانی ثبت شود . انجام این عملیات اجباری بوده و شامل تحویل اسناد مصدق فوق به همراه ترجمه معتبر رسمی ایتالیائی می باشد.
در پروتکل تاسیس شعبه در ایتالیا ممکن است اسناد دیگری نیز مورد درخواست باشد بعنوان نمونه درخواست شماره مالیات برارزش افزوده، شماه کد مالیاتی مدیر شعبه و نمایندگان شرکت خارجی و کپی پاسپورت مدیر شعبه.

تاسیس شعبه مستقل در ایتالیا subsidiary

درایتالیا دو نوع تجارت از سوی سرمایه گذاران خارجی برای استفاده از امتیازات مالیاتی برای سرمایه گذاری خارجی ، از سوی این قشر مورد استفاده قرار میگیرد. هم شبعه وجود دارد که ادامه شرکت مادر محسوب می شود هم یک شبعه مستقل. اما شبعه مستقل دارای این مزیت هست که هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت شرکت خارجی اصلی ندارد. شعبه مستقل یک واحد حقوقی مستقل می باشد و تصمیمات در خصوص شرکت را خود میگیرد.

نحوه سازماندهی شعبه مستقل: subsidiary

بسیاری از شعبات مستقل به شکل شرکت های خصوصی یا شرکت های با مسئولیت محدود عمومی سازماندهی و اداره می شوند. بعنوان نمونه سرمایه لازم برای تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود ۱۰ هزار یورو می باشد و مسئولیت سهامداران بسته به سهمشان در سرمایه شرکت می باشد. مدیریت این ساختار نیز شامل یک هیات مدیره که در مجمع عمومی سهامداران تعیین شده اند و افرادی که تجارت و برعهده می گیرند باید عضو شرکت باشند. سهم این نوع شرکت قابل انتقال به عموم نیست.
یک شعبه مستقل subsidiaryمی تواند در قالب شرکت مسئولیت محدود عمومی نیز ثبت شود که در این صورت سهام شرکت مسئولیت محدود عمومی ممکن است به بخش عمومی انتقال یابد و در بازار سهام نیز به ثبت برسد. برای افتتاح این نوع شرکت حداقل یک صد هزار یورو سرمایه اولیه لازم می باشد. مدیرعامل شرکت می تواند عضو یا سهامدار این شرکت نباشد.
زمان مورد نیاز برای ثبت این شرکت:
تشریفات تاسیس شرکت های subsidiaryسابسیدیاری در ایتالیا درصورت تحویل اسناد مورد نیاز ، بیشتر از ۶ روز طول نمی کشد. موسسین نیز باید یه این حقیقت توجه داشته باشند که در طول ۳۰ روز از تصمیم به تاسیس شخصیت حقوقی ، شرکت باید در اداره ثبت شرکت ایتالیا ثبت شود. ۲۵ درصد سرمایه نیز در یک حساب بانکی نگهداری می گردد.
براساس قوانین ایتالیا شرکت نامه، سند اساسنامه و تصمیم به تاسیس شعبه فرعی subsidiaryباید به تایید محضری برسد. علاوه بر اینکه مالیات ثبت باید پرداخت گردد، موسس باید یک حسابنامه و عوارض دولتی را نیز پرداخت نماید.  ثبت شرکت فرعی subsidiaryدر ثبت شرکت ها تنها در یک روز تکمیل می شود. این ثبت باید به اطلاع اداره کار ایتالیا رسیده شود. ثبت شرکت ها باید حداقل تا ۳۰ روز از تغییرات لیست اعضا اطلاع یابد

خرید شرکت آماده shelf company

خرید یک شرکت آماده بهترین جایگزین برای یک سرمایه گذار خارجی است که می خواهد فعالیت خود را فورا در ایتالیا آغاز کند. بجای صرف هزنیه و وقت و تشریفات بوروکراتیک برای ثبت یک شرکت، می توان یک شرکت آماده به کار را خریداری نمود. البته باید مواظب بود که سابقه شرکت، مثبت بوده و آینده فعالیت شما را تحت تاثیر قرار ندهد.
از زمان تصمیم به خرید یک شرکت آماده تا ثبت آن زمان زیادی به طول نمی انجامد و قادر هستید که به سرعت  شماره شرکت و شماره ارزش افزوده آن را دریافت کنید. می توان هم شرکت با مسئولیت محدود و یا شکرت مشترک را انتخاب نمود.
در صورت خرید هریک از آنها، می توانید حتی نام شرکت را به دلخواه خود تغییر دهید. بعد از ثبت شرکت  جدید می توان مجوزهای فعالیت را دریافت کرد و مدیریت جدید، اسناد شرکت جدید شامل شرکت نامه و اساسنامه را امضا خواهند کرد.
خرید شرکت آماده یکی از بهترین انتخاب ها برای فعالیت فوری تجاری محسوب می شود. بعد از امضای اسناد از سوی مدیران جدید، و گشایش حساب بانکی می توان فعالیت شرکت را بصورت طبیعی آغاز نمود. مهمترین جنبه خرید شرکت آماده، انتقال سهام از صاحب اولیه به سهامداران فعلی است  که در محضر  رخ می دهد و تثبت تغیرات  در ثبت شرکت های ایتالیا خواهد بود.

 قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور ایتالیا  از طریق تمکن مالی

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  ایتالیا )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  ایتالیا ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   ایتالیا  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای زندگی در ایتالیا

۱- قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
۲-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
۳-برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
۴- قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
۵- دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
۶- دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده ازاین روش :

۱- سریع ترین روش اخذ اقامت
۲- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
۳- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۴- عدم پرداخت مالیات
۵- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
۶- سهولت تمدید اقامت
۷- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
۸- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

 مدارک مورد نیاز

۱- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۲-  ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۳-    پاسپورت با اعتبار ۲ ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد )
۴-    شش قطعه عکس رنگی ۵/۴ x5/3  تمام اعضا
۵- ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای ۱۸ سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در ۳۰ روز بعد از شروع پرونده )

مدارک شرکتی :

۱- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
۲- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی :

 ۱-  ریز پرینت ۳ ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( ۲ نسخه از بانک دریافت گردد )
۲-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( ۳ نسخه از بانک دریافت گردد )
۳- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور ایتالیا   

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور   ایتالیا ( اتحادیه اوپاه شینگن )  پذیرا می باشد.

 ویزای توریستی ایتالیا

ویزاي توریستی ایتالیا، شامل افرادي می شود که با هدف گردشگري، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. فراموش نکنید که ویزاي توریستی به شما اجازه ي کار نمی دهد و براي اشتغال در ایتالیا، احتیاج به صدور مجوز کار دارید.
اولین مرحله براي درخواست ویزاي هر کشوري، تکمیل فرم تقاضاي ویزا ست. این فرم را می توانید از بخش روادید کنسولگري سفارت ایتالیا در تهران تهیه کنید؛ فرم باید در دو نسخه و براي هر فرد به طور جداگانه تکمیل شود.
توجه: برای ویزای ایتالیا از کلیه ي مدارك باید فتوکپی داشته باشید؛ اصل مدارك به شما بازگردانده می شود و کپی آن ها براي بررسی نزد بخش روادید می ماند.
۱- شناسنامه ایرانی
توجه: ترجمه ي رسمی شناسنامه با فتوکپی از تمام صفحات باید حتماً موجود باشد.
۲-گذرنامه
توجه: اعتبار گذرنامه باید حداقل شش ماه بعد از تاریخ درخواست روادید باشد. کپی گذرنامه را تنها از صفحات یک تا پنج و همین طور صفحاتی که در آن ها مهر ویزا خورده، تهیه کنید
۳-سه قطعه عکس رنگی
توجه: در صورتی که عکس همراهان در گذرنامه ي متقاضی باشد، باید براي همراهان نیز دو قطعه عکس در مدارك در نظر بگیرید. عکس باید زمینه روشن، واضح و کاملاٌ جدید باشد و با ظاهر فعلی متقاضی مغایرتی نداشته باشد.
۴- آدرس محل کار و منزل به طور دقیق.
۵- اسنادي مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی: براي کارمندان بخش دولتی:ترجمه ي آخرین حکم کارگزینی براي کارمندان بخش خصوصی : گواهی اشتغال به کار براي صاحبان شرکت هاي خصوصی: ترجمه ي روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه ي شرکت به زبان انگلیسی، دو سري کپی از اصل مدارك فارسی. براي دانشجویان و اعضاي هیئت علمی دانشگاه ها: کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی. براي مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی.
۶- ترجمه آخرین مدرك تحصیلی، دو سري کپی از اصل مدارك فارسی.
۷-  مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی
۸- ترجمه یک سند مالکیت، دو سري کپی از اصل مدارك فارسی
۹- ضمانت نامه بانکی و یا چک رمزدار به مبلغ هفتاد میلیون ریال به ازاي هر فرد. براي ارائه ي مدارك احتیاج به وقت ملاقات و انجام مصاحبه از بخش روادید سفارت ایتالیا دارید که باید با در دست داشتن اصل گذرنامه و به صورت حضوري براي دریافت وقت ملاقات اقدام کنید.
بررسی اولیه ي مدارك معمولاً از سه هفته تا یک ماه طول می کشد و ممکن است پاسخ قطعی نسبت به درخواست شما چند هفته اي هم بیشتر زمان ببرد.

 اطلاعات تکمیلی ویزای ایتالیا

روادید عادي جهت والدین فرزندان مقیم ایتالیا:

۱- فرم درخواست روادید به زبان لاتین با ذکر تاریخ امضاء و شماره تلفن و دو قطعه عکس،
۲- گذرنامه با حداقل دو ماه اعتبار پس از پایان اعتبار روادید.
۳- فتوکپی اجازه خروج، همراه با ترجمه رسمی ایتالیایی آن
۴- فتوکپی بلیت هواپیما با قید تاریخ رفت و برگشت
۵- دعوتنامه از طرف فرد مقیم
۶- فتوکپی شناسنامه پدر و مادر و ترجمه رسمی آن
۷- اصل گواهی صادره از اداره پلیس محل اقامت دعوت کننده و فتوکپی آن، دال بر توانائی به عهده گرفتن مخارج مربوط به مسکن، توانائی مالی و بازگشت به کشور مبداء.
۸- فتوکپی اجازه اقامت معتبر دانشجوي ایرانی. دعوت کننده روادید عادي شینگن ، اعتبار ۹۰ روز اقامت، براي یک یا چند بار ورود ، ظرف شش ماه ، دارنده این نوع روادید مجاز به ورود به کلیه کشورهاي عضو شینگن است.

روادید شینگن با محدودیت ارزي با اعتبار حداکثر ۹۰ روز اقامت ، براي یک یا چند بار ورورد به کشورهاي قید شده در ویزا است.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور ایتالیا

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.
تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاههای ایتالیا برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل در این کشور از طریق دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا امکان پذیر می باشد.ویزای تحصیلی کشور ایتالیا در حال حاظر یکی از اسان ترین ویزاهای تحصیلی در بین کشورهای اروپایی است.
با اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا و به تبع ان اقامت تحصیلی ایتالیا شما این شانس را خواهید داشت که بدون اخذ ویزا به تمامی کشورهای حوزه شینگن و اتحادیه اروپا دسترسی داشته باشید.دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای ایتالیا این شانس را دارندکه پس از فراغت از تحصیل با توجه به دریافت مدارک تحصیلی،درخاک  ایتالیا یا دیگر کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار شوند.همچنین امکان اخذ اقامت ایتالیا یا سایر کشورهای اروپایی پس از فراغت از تحصیل از مزایای دیگر تحصیل در ایتالیاست.
در صورتی که علاقه مند به دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا می باشید ابتدا مراحل ثبت نام در موسسه را انجام داده و مدارک مورد نیازجهت اخذ پذیرش تحصیلی خود را به موسسه ارایه نمایید.پس از ثبت نام و تکمیل مدارک لازم ،موسسه بر اساس انتخاب های دانشجویان اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی از  دانشگاه مقصد می نماید.
پس از اخذ نامه پذیرش توسط موسسه مدارک ویزا طبق لیست اعلامی زیر تهیه و درخواست ویزای تحصیلی کشور ایتالیادر زمان مقرر  انجام می شود.

 مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور ایتالیا:

مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی

۱- ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات ترجمه شده به زبان ایتالیایی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
توجه: (جهت ترجمه و تاییدات مدرک دیپلم و پیش و ریز نمرات باید دارای ۳تاییدیه باشد:۱٫مهر و امضای دبیرستان یا هنرستان یاپیش دانشگاهی ۲٫ ناحیه یا منطقه اموزش و پروررش ۳٫اداره کل اموزش و پرورش استان)
۲- ترجمه مدرک لیسانس (و فوق لیسانس برای متقاضیان مقطع دکتری) به همراه ریزنمرات به زبان ایتالیایی با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه
۳- ترجمه شناسنامه به زبان ایتالیایی
۴- فرم A پر شده جهت رشته و دانشگاه پذیرفته شده
۵- گواهی های زبان انگلیسی در سطح B2 یا گذراندن حداقل دو سال آکادمیک در یکی از مقاطع تحصیلی به زبان انگلیسی و یا نامه دانشگاه مبنی بر عدم نیاز به مدرک زبان
۶- شرح دروس اخذ شده دوره لیسانس (تنها برای متقاضیان مقطع فوق لیسانس در صورت درخواست دانشگاه) به زبان ایتالیایی یا انگلیسی
۷- ۵ قطعه عکس ۳٫۵ در ۴٫۵ سانتی متر رنگی و پشت نویسی شده به زبان انگلیسی
۸- اصل گذرنامه
۹- دو نسخه از پذیرش دانشگاه
۱۰- فرم پر شده درخواست روادید
۱۱- رزرو بلیط پرواز
۱۲- رزرو هتل از اولین روز تاریخ بلیط  پرواز تا حداقل ۲۰ روز اول اقامت
۱۳- نامه بانکی (به لاتین) به نام شخص دانشجو و یا یکی از والدین دانشجو با حداقل موجودی حساب معادل مبلغ ۷۵۰۰ یورو به ازای هر یک سال تحصیلی در ایتالیا.
به طور مثال: تحصیل در مقطع لیسانس و دکتری که ۳ ساله می باشند  مبلغ ۲۲۵۰۰ یورو، در مقطع فوق لیسانس دو ساله ۱۵۰۰۰ یورو و در مقطع کارشناسی پیوسته ۵ ساله ۳۷۵۰۰ یورو.
۱۴-پرینت  لاتین حساب بانکی سه ماهه اخیر
۱۵- دو نسخه کپی از صفحه اول پاسپورت و پذیرش به همراه یک نسخه کپی از کلیه مدارک تحصیلی به همراه کپی از صفحات فارسی
۱۶-مبلغ ۵۰ یورو به صورت نقدی

 قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  ایتالیا

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  ایتالیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور ایتالیا  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور   ایتالیا   ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایتالیا

اقامت ، ویزا ، ثبت شرکت ، سرمایه گذاری در ایتالیا (6)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و ایتالیا ( اتحادیه اروپا ، شینگن ).

هزینه های زندگی در  کشور ایتالیا  

 

هزینه تحصیلی در کشور ایتالیا

 هزینه سالیانه تحصیل در مقاطع و دانشگاه ها و شهرهای مختلف ایتالیا متغییر می باشد. اما میانگین شهریه سالیانه از ۶۰۰ تا حداکثر ۵۰۰۰ یورو در سال است. تنها برای رشته هایی نظیر MBA و مشابه آن ممکن است شهریه به ۵۰۰۰ یورو در سال برسد و میانگین شهریه پرداختی توسط دانشجویان در سال کمتر از ۲۰۰۰ یورو است، که در مقایسه با بسیاری از کشورهای دنیا نظیر ترکیه و مالزی نیز ارزان تر است.
البته امکان کاهش شهریه نیز در بسیاری از موارد توسط تیم تخصصی موسسه تکیه گاه دانش تا ۵۰۰ یورو در سال وجود دارد.
به طور مثال شهریه دانشگاه ساپیینزا رم در حال حاضر در کلیه مقاطع در هر سال ۲۲۰۰ یورو می باشد و کارشناسان موسسه این مبلغ را در صورت درخواست دانشجو، طی یک فرایند تخصصی به ۵۰۰ یورو در سال کاهش می دهند.
به علاوه امکان دریافت کمک هزینه های مختلف تا ۵۰۰۰ یورو در سال، به جز انواع بورسیه کامل تحصیلی برای دانشجویان مقطع دکتری وجود دارد.

هزینه های خورد و خوراک

هزینه های زندگی قطعا با توجه به شرایط و سبک زندگی فردی دانشجویان مختلف متفاوت است. اما طبق تجربه عینی دانشجویان ایرانی که در حال حاضر در ایتالیا به سر می برند، ماهانه بین ۱۵۰ الی ۲۰۰ یورو برای پرداخت هزینه های مربوط به مواد غذایی کفایت می کند.

هزینه مسکن

هزینه اجاره یک آپارتمان دو خوابه در شهر های بزرگ بین ۱۰۰۰تا ۱۵۰۰ یورو میباشد. البته عموما دانشجویان به صورت مشترک آپارتمان را اجاره میکنند. در این حالت هزینه ها از ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو در هر ماه به ازای هر دانشجو خواهد بود.

  اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا  در کشور ایتالیا شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت ایتالیایی ثبت شده در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده  ایتالیایی  در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  ایتالیایی در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت د ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) ر توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور استرالیا
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور ایتالیا ( شینگن ، اتحادیه اروپا )
 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.