اخذ اقامت جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، مهاجرت به جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، سرمایه گذاری در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید ملک در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ،گرفتن شریک تجاری در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی و تجاری در جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

 اخذ اقامت جمهوری چک (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی جمهوری چک (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور جمهوری چک (اروپا ،شینگن)(شهرهای پراگ ، برنو، اوستراوا، پلزن ، اولوموتس، لیبرتس، چسکه بودیوویتسه ، اوستی ناد لابم، هرادتس کرالووه)
(برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )
8اقامت جمهوری چک

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور جمهوری چک و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور جمهوری چک و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور جمهوری چک می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور جمهوری چک
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور جمهوری چک
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور جمهوری چک
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور جمهوری چک
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور جمهوری چک
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور جمهوری چک
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  جمهوری چک
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  جمهوری چک
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور جمهوری چک
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور جمهوری چک
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور جمهوری چک
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی و بین المللی یسنا یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور جمهوری چک ، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور جمهوری چک 

اقامت جمهوری چک (6)
جمهوری چک (Czech Republic) کشوری در اروپای مرکزی است که در دهه ۱۹۹۰ از کشور بزرگ چکسلواکی جدا شد.
پایتخت آن شهر پراگ است.چک با کشورهای لهستان ، آلمان ، اتریش و اسلواکی همسایه است. پراگ، پایتخت چک، یکی از مقاصد مهم توریستی اروپا است.این کشور تا سال ۱۹۱۸ بخشی از امپراتوری اتریش بود. در این سال، پس از شکست اتریش در جنگ جهانی اول، کشور چکسلواکی به عنوان کشوری مستقل اعلام وجود کرد.
چک در سال ۱۹۹۹ به پیمان اتلانتیک شمالی ( ناتو) پیوست . در سال ۲۰۰۴ میلادی هم عضوی از اتحادیه اروپا شد.
جمهوری چک تنوع آب و هوایی زیادی دارد. بلندترین نقطه این کشور از سطح دریا ۱۶۰۲ متر ارتفاع دارد. و تابستان‌های چک هوا گرم است و در زمستان‌ها هوا سرد و آسمان ابری.
اقتصاد در چک تولید ناخالص داخلی این کشور ۱/۲۹۴میلیارد دلار است که ۴/۲ درصد آن در بخش   کشاورزی، ۷/۳۹ درصد آن در بخش صنعت و۹/۵۷ درصد آن در بخش خدمات تولید می‌شود.
جمعیت این کشور ۱۰ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۷۴۴ نفر است بیش از ۹۰ درصد جمعیت آن را چک‌ها تشکیل می‌دهند. زبان رسمی این کشور چک است.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور جمهوری چک (گفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور جمهوری چک ( اروپا ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در جمهوری چک یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

دیگر مزایای اخذ اقامت در جمهوری چک : 

۱-  امکان اخذ پاسپورت ۵ سال پس از اقامت
۲- سفر به کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا
۳- امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا ۵ سال پس از گذشت اقامت
۴- امنیت، رفاه اجتماعی و ثبات سیاسی
۵- امکان اخذ آسانتر ویزای کانادا و ایالات متحده
۶- امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای جمهوری چک (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …)
۷- شهروندی اتحادیه اروپا

قبول وکالت و مشاوره در اقامت جمهوری چک از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

اقامت جمهوری چک (7)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  جمهوری چک  ( اروپا ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری در چک یکی از طرق خاص مهاجرت به اروپا است ، در کنار ازدواج در چک ، تحصیل در چک ، کار در چک و طرق مختلف قانونی مهاجرت به چک ، سرمایه گذاری در چک یکی از طرق مهاجرت به چک است . سرمایه گذاری قسمتی از دریای بیکران حقوق بین الملل حقوق بین الملل خصوصی است ، لذا پیشنهاد می شود در این رابطه با وکیل مهاجرتی متخصص مشورت نمایید . مهاجرت به چک از طریق سرمایه گذاری در چک شرایط خاص خود را دارد و بسیاری از فاکتور های مخصوص کشور چک را دارد و باید به تمام ظرایف این نوع ویزا توجه کرد ، باید دقت نمایید که قوانین مهاجرتی چک به نحوی است که افراد متقاضی مهاجرت به چک می توانند بعد از تحصیل در چک به سرمایه گذاری در چک فکر کنند و با سرمایه گذاری در چک به اقامت چک بیاندیشند .
اثر این تدبیر بین المللی این است که از زمان تکمیل و ارائه مدارک این پروسه ( سرمایه گذاری )  ۱۰ تا ۳۰ روز وقت نیاز است تا مجوز کار و سرمایه گذاری در چک صادر شود ، لازم به ذکر است که در ابتدا متقاضی سرمایه گذاری در چک بین ۳ ماه تا ۶ ماه است که در اول مسیر بیزینس خود و تجارت مورد نظر را در این کشور ارزیابی نماید که در نهایت به اقامت بلند مدت ۲ ساله تبدیل خواهد شد .
حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز در برنامه سرمایه گذاری در چک مبلغ ۱۰۰ هزار یورو است ، این مبلغ باید در کشور مبداء در حساب شخص متقاضی سرمایه گذاری در چک در یک مدت کوتاهی ( تقریباً ۳ ماه ) بماند تا افسر ویزای کشور چک بتواند متقاعد شود که شخص متاضی سرمایه اولیه برای راه اندازی یک سرمایه گذاری در چک را دارد و می تواند بیزینس مورد نظر خود را به ثمر بشناد .
اینکه شما در یک تجارتی وارد شوید که در چک وجود نداشته است و جدید است و یا اینکه بیزینس شما در این کشور تا کنون راه اندازی نشده است و جدید تفاوتی نمی کند و تنها این مهم است که این بیزینس مورد نیاز کشور چک باشد و شخص متقاضی سرمایه گذاری در چک باید بیزینس پلنی طراحی کند که بتواند این بیزینس در این کشور کارآفرینی کند و سودآوری کند .
این نکته حائز اهمیت است که بدانید شخص متقاضی سرمایه گذاری در چک می تواند پس از ۵ سال زندگی کردن در جمهوری چک به اقامت دائم چک برسد و بعد از ۱۰ سال زندگی در این کشور به شرط احترام به قوانین و رعایت کامل تمامی قوانین بین المللی این کشور به تابعیت در چک برسد و پاسپورت چک را اخذ نماید .

دلایل سرمایه گذاری در کشور جمهوری چک

۱- عضویت در اتحادیه اروپا
۲-قرار گرفتن در مرکز اروپا برای جذب نیروی کار ماهر
۳-گرد هم آیی سرمایه گذاران خارجی در آموزشهای متوسطه و عالی
۴-نیروی کار با دستمزدهای مناسب وثبات دستمزد
۵- زیر ساخت های اقتصادی بالا
۶-سبک زندگی و فرهنگ مناسب
۷-سترسی آسان برای تامین نیازها
۸- سیستم شفاف برای سرمایه گذاری
اشخاصی که بیشتر از ۹۰ روزقصد اقامت در جمهوری چک را داشته باشند باید برای ویزای بلند مدت این کشور اقدام نمایند .ویزا برای سرمایه گذارخارجی در ابتدا به مدت ۶ ماه صادر می شود و بعد از اتمام شش ماه می توان آن را به مدت ۲ سال افزایش داد و بعد از آن میتوان یک بار در سال تمدید نمود . با کسب این ویزا شخص سرمایه گذار به راحتی می تواند در حوزه ۲۵ کشور عضو شنگن و کشورهای همجار خود مانند اتریش و آلمان تردد نماید و برای حداکثر ۳ تا ۶ ماه اقامت داشته باشد .
برای کسب اقامت بلند مدت کشور چک شما باید در این کشور به عنوان یک مدیر و یا کارفرما در این کشور سرمایه گذاری کنید .و به آسانی ویزای بلند مدت کشور چک را کسب نمایید .
شخص سرمایه گذار اگر برای مدت ۵ سال در کشور چک اقامت داشته باشد می تواند برای کسب اقامت دائم کشور چک اقدام نمایند .همچنین می تواند بعد از ۱۰ سال حق شهروندی این کشور را کسب کند .

برای کسب اقامت دائم و حق شهروندی موارد زیر بررسی می شود :

۱- سابقه کیفری
۲- انجام تمامی تعهدات در رابطه با بیمه درمانی ، پرداخت های مربوط به تامین اجتماعی ، مالیات ، بازنشستگی و سایر هزینه ها
۳-  مصاحبه با یک مقام دولتی در کشور چک برای نشان دادن تسلط کافی برزبان چک
مزایای سرمایه گذاری در کشور چک:
۱- همسر و فرزندان زیز ۱۸ سال شخص متقاضی سرمایه گذاری ،به عنوان همراه لحاظ وی میتوانند در این کشور اقامت بگیرند.
۲- اجازه اقامت طولانی مدت تنها بعد از سه ماه
۳- اخذ اقامت اتحاذیه اروپا پس از گذشت ۵ سال
۴- درخواست شهروندی جمهوری چک بعد از ۱۰ سال اقامت در این کشور

درخواست ویزای سرمایه گذاری 

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کشور چک که به مدت ۶ ماه صادر می شود . شخص متقاضی سرمایه گذاری باید به سفارت چک در کشورمحل اقامت خود مدارک زیر را تحویل دهد :
۱- مستندات  مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جمهوری چک (SRO) و تکمیل فرم های مربوط به آن
۲- محل اقامت در جمهوری چک تعیین شده باشد و سپرده برای اجاره آن پرداخت شده باشد. که دو ماه اجاره آن قبل از ویزا باید پرداخت شده باشد .
۳-  شخص متقاضی ثابت کند که قادر به پرداخت هزینه های زندگی خود و همراهان ( همسر و فرزندان زیر۱۸ سالش )است . از طریق حقوق و دستمزد از شرکت تاسیس شده در کشور چک و یا ازطریق ارائه نامه بانکی مبنی بر تمکن مالی شخص سرمایه گذار، نشان داده شود .
۴-  بیمه بهداشتی ودرمانی در کشور چک حداقل ۶۰٫۰۰۰ یورو
لازم به ذکر است میزان تمکن مالی برای پوشش هزینه های زندگی و مسکن به میزان۱۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ یورو می باشد .

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کشور چک 

شما می توانید با خرید املاک و مستغلات با قیمت مناسب در کشور چک سرمایه گذاری نمایید . این املاک ومستغلات می تواند مسکونی باشد مانند خرید  آپارتمان وویلا ، ویا تجاری مانند یک استودیو و…  که با این نوع سرمایه گذاری مالیات به حداقل میرسد .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری در جمهوری چک 

۱- پاسپورت ( باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد )
۲- مدارک هویتی تمام اعضای خانواده ( ترجمه شده)
۳- گواهی تائید بیزینس پلن ( این گواهی را سفارت صادر می کند که پس از تائید وزارت صنعت و تجارت تقریباً بعد از یک ماه صادر می شود )
۴- عکس پاسپورتی
۵- گواهی تست سلامت تمام اعضای خانواده
۶- گواهی تمکن بانکی ( این مدرک را می توانید از بانک در کشور مبداء تهیه نمایی )
۷- گواهی نامه عدم سوء پیشینه

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور جمهوری چک از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

اقامت جمهوری چک (2)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در جمهوری چک  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در جمهوری چک و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در جمهوری چک و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهتثبت شرکت در جمهوری چک و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در جمهوری چک رای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در جمهوری چک و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور جمهوری چک  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور  جمهوری چک  و اروپا برخوردار شوید.

خدمات ما برای ثبت شرکت در جمهوری چک 

۱- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در جمهوری چک
۲- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در جمهوری چک توسط وکلای رسمی شرکت
۳- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در جمهوری چک ( مرحله مقدماتی)
۴- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در جمهوری چک
۵- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور جمهوری چک
۶- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در جمهوری چک

مراحل ثبت شرکت در کشور جمهوری چک و دریافت اقامت 

۱- تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در جمهوری چک و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت جمهوری چک نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
۲-  تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در جمهوری چک  جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
۳- بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
۴- بعد از ۳ سال اقامت در جمهوری چک  و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.
مزایای ثبت شرکت در کشور جمهوری چک
۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۷-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۸- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در کشور جمهوری چک 

۱- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
۲- پر نمودن فرم ثبت شرکت در جمهوری چک
۳- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
۴- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
۵- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
۶- کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
۷- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

ثبت تجاری در کشور چک 

ثبت تجاری در واقع یک لیست است که شامل کارآفرینانی است که تحت قوانین کارآفرینی می باشد و در دسترس عموم است که توسط مقامات دادگاه قابل اجرا است. شخص باید برای ثبت تجارت خود، به دادگاه مراجعه کند. پس از آن دادگاه شرکت را در ۵روز کاری ثبت می کند.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور جمهوری چک از طریق تمکن مالی 

اقامت جمهوری چک (3)
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنادر کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور جمهوری چک )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور جمهوری چک ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور  جمهوری چک  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور جمهوری چک 

۱- عدم نیاز به راه اندازی  تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز 

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور جمهوری چک 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور جمهوری ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور جمهوری چک  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به  جمهوری چک  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور جمهوری چک 

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

انواع ویزای شینگن 

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی در کشور جمهوری چک 

اقامت جمهوری چک (4)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  جمهوری چک  ( اروپا ) پذیرا می باشد.
جمهوری چک دارای قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در اروپا مرکزی، دانشگاه چارلز. واقع در پراگ، مدرسه در سال ۱۳۴۸ تاسیس شد.
چک مدرن آموزش عالی با استفاده از ساختار سه چرخه کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. موسسات آموزش عالی به دانشگاه ها و غیر دانشگاه تقسیم شده است. غیر از دانشگاه معمولا درجه تنها کارشناسی ارائه، در حالی که دانشگاه برنامه از مطالعه ارائه در تمام سطوح درجه و رشته های دانشگاهی.
جمهوری چک دارای ۲۶ عمومی، ۲ دولت، و ۴۴ نهاد خصوصی آموزش عالی. دو نهاد های دولتی مدارس تخصصی اجرا شده توسط وزارت دفاع و وزارت کشور می باشد.روی هم رفته، مدارس ارائه درجه کارشناسی ارشد در طیف گسترده ای از رشته ها، از جمله معماری، تاریخ هنر، مجسمه سازی، تئاتر، مطالعات دینی، مهندسی، فناوری اطلاعات، شیمی، فیزیک، علوم طبیعی، کسب و کار، علوم اجتماعی، جنگلداری، آموزش و پرورش، و بسیاری دیگر. بسیاری از موسسات خصوصی در مناطق خاصی از مطالعه مانند کسب و کار تمرکز می کنند.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور جمهوری چک 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور جمهوری چک   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  جمهوری چک ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور جمهوری چک 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  جمهوری چک  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  جمهوری چک  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور جمهوری چک  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از جمهوری چک  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور جمهوری چک  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور جمهوری چک  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور جمهوری چک 

اقامت جمهوری چک (5)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور جمهوری چک به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور جمهوری چک .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور جمهوری چک  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور جمهوری چک  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور جمهوری چک .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و جمهوری چک .

هزینه های زندگی در کشور جمهوری چک 

هزینه های زندگی در چک به طرز قابل ملاحظه ای کمتر از کشورهای غرب اروپاست .
معمولا به طور متوسط هزینه زندگی در چک بین ۳۵۰ تا ۷۰۰ دلار است که شامل قیمت مواد غذایی , مسکن , کتاب , حمل و نقل , بیمه و … می شود , البته باید توجه داشته باشید که این فقط یک برآورد است و ممکن است بسته به شیوه زندگی افراد و اینکه فرد به چه صورت هزینه می کند متفاوت است .دانشجویان خارجی که دارای ویزای تحصیلی هستند , برای حمایت و پشتیبانی از تحصیل آن ها , مجاز به انجام یک کار پاره وقت هستند,  منوط به این که اجازه کار دریافت کرده باشند . دانشجویان در هفته ۲۰ ساعت مجاز به کار هستند . همچنین در فصل تابستان که دانشجویان مشغول درس نیستند , می توانند و اجازه دارند که به صورت تمام وقت نیز مشغول به کار شوند .

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات موسسه ما در کشور جمهوری چک  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  جمهوری چکی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور جمهوری چک   (اتحادیه  اروپا)
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده جمهوری چکی  در کلیه مناطق کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت جمهوری چکی  در کلیه مناطق کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور جمهوری چک   (اتحادیه  اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور جمهوری چک  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور جمهوری چک    (اتحادیه  اروپا)
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور جمهوری چک  (اتحادیه  اروپا)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.