سرمایه گذاری در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ،خرید ملک درفرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، پیش خرید ملک در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در فرانسه( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن شریک تجاری در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، اخذ اقامت کشور فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای کشور فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای تحصیلی در فرانسه ، اخذ ویزای کاری در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و ارزی در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن )، صادرات و وادات در فرانسه ( اتحایه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت فرانسه (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای فرانسه (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت فرانسه (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت فرانسه (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت فرانسه (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت فرانسه (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری فرانسه (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری فرانسه (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک فرانسه (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری فرانسه (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات فرانسه (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای فرانسه (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی فرانسه (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور فرانسه ( شهرهای  پاریس،  شامونیکس ، نیس، کن ،  مارسی ،  بیاریتز  ،  بوردو،  اوینیون،  لیون،  سنت مالو)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت فرانسه (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن ) را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن ) زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن ) می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن ) پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  فرانسه  

 فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه به فرانسوی یکی از کشورهای واقع شده در اروپای غربی می‌باشد که دارای چند منطقۀ تحت حاکمیت نیز است. فرانسه یکی از سه کشوری است که دارای سواحلی هم در دریای مدیترانه و نیز اقیانوس اطلس می باشد (دو کشور دیگر عبارتند از اسپانیا و مراکش به دلیل شکل نقشۀ این کشور، در زبان فرانسوی به آن لقب l’Hexagone معنی شش‌ضلعی را داده‌اند.
کشور فرانسه با اختصاص یک پنجم مساحت کل اتحادیه اروپا یکی از پهناورترین کشور اروپای غربی شناخته شده است و همچنین دارای ٥٥۰۰ کیلو متر سطح ساحلی، گسترده در چهار منطقه دریایی (دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه) می باشد. فرانسه سومین کشور در اتحادیه اروپا می باشد که دارای بافت جنگلی فراوان می باشد.
از لحاظ اقتصادی کشور فرانسه بعد از آلمان دومین بعد اقتصادی در اتحادیه اروپا می باشد و از لحاظ تولید ناخالص داخلی، ششمین قدرت اقتصادی جهان است.
بر اساس مطالعات انجام شده در سال ۲۰۱۱، فرانسه یازدهمین تأمین‌کننده سفارش‌های خارجی ایران بود.متقابلا؛ ایران چهل و دومین طرف مبادلات بازرگانی فرانسه در جهان است (هم رده فنلاند یا مالزی). بنابراین فرانسه از جمله کشور های اروپایی میباشد که مبادلات تجاری زیادی با کشور ایران را در زمینه های مختلف داشته است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور  فرانسه ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )    یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.
۱- اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق ثبت شرکت و گرفتن شریک تجاری
۳- اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق تمکن مالی
۴- اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق ویزای تحصیلی
۴- اخذ اقامت کشور فرانسه از طریق ویزای کاری

مزایای اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

۱- توانایی کار، اقامت و تحصیل در این کشور و در ۲۷ کشور دیگر اتحادیه اروپا (انگلستان، آلمان، سوئد و غیره) بدون نیاز به ویزا.
۲- امکانات بیشتری برای پیشبرد کار، در بسیاری از مشاغل و دیگر فرصت های حرفه ای برای اولین بار برای شهروندان اتحادیه اروپا ارائه شده است.
۳- دسترسی به مزایای پزشکی، از جمله بهداشت و درمان رایگان.
۴- دسترسی به مزایای آموزشی، از جمله آموزش عالی رایگان .
۵- دسترسی به حقوق سرمایه گذاری مالی در دسترس تنها برای شهروندان اتحادیه اروپا .
۶- تکمیل آسان تر تمام نیازهای لازم برای خرید ملک در  فرانسه .
۷- توانایی انتقال تابعیت (ایتالیایی و اتحادیه اروپا) به همه کودکان زیر ۱۸ سال به صورت خودکار.

 قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور  فرانسه  از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )  

اقامت فرانسه (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا شینگن )  پذیرا می باشد.
کشور آلمان بعنوان بزرگترین و پویا ترین قطب اقتصادی اروپا ، همیشه بعنوان یک مکان سرمایه گذاری بسیار مناسب برای سرمایه گذاران شخصی یا شرکت های بین المللی به حساب می آید .

 سرمایه گذاری در فرانسه

اقامت درکشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینکن ) و اخذ تابعیت   فرانسه از طریق اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه همواره آرزوی بسیاری از متقاضیان  سراسر دنیا بوده است.
فرانسه همانند بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا این امکان را فراهم آورده است تا افراد و سرمایه گذاران بتوانند از طریق وارد کردن سرمایه خود به فرانسه و ایجاد اشتغال و کسب و  کار در فرانسه برای اتباع کشور فرانسه، اقامت  دائم فرانسه را کشور را اخذ نمایند.
به همین جهت هم یکی از راه های اخذ اقامت و تابعیت فرانسه سرمایه گذاری می باشد. در واقع دولت فرانسه شرایطی ایجاد نموده که سرمایه گذاران بتوانند از طریق وارد کردن سرمایه و خرید یک شغل و راه اندازی یک واحد صنفی بتوانند اقامت دائم فرانسه را برای خود و اعضای خانواده خود فراهم نمایند در کشور فرانسه برخلاف برخی دیگر از کشورها این امکان وجود دارد که فرد با راه اندازی کسب و کار، در آن شغل و واحد صنفی دخل و تصرف مستقیم داشته باشد.

مزایای سرمایه گذاری در فرانسه:

۱- شخص سرمایه گذار می تواند شغل در خواستی خود را انتخاب و از نزدیک هم در آن دخل و تصرف نماید.
۲- تمامی مبالغ به حساب خود شخص واریز می گردد.
۳- پول در نزد دولت فرانسه بلوکه نمی گردد.
۴- پروسه زمانی ثبت شرکت در فرانسه نسبت به سایر کشورها کم می باشد.
۵-هزینه ثبت شرکت در فرانسه کم میباشد و مالک ۱۰۰% شرکت هم خود فرد متقاضی می باشد.

اقامت سرمایه گذاری فرانسه (حداقل ۱۰ میلیون یورو)

  در فرانسه یک برنامه غیر عادی سرمایه گذاری برای خارجیان بسیار ثروتمند وجود دارد که از طریق آن می توان اقامت کشور فرانسه را تحت عنوان «اقامت سرمایه گذاری فرانسه» اخذ نمود. طبق این برنامه شخص تاجر خارجی که دارای حداقل ۳۰ درصد یک شرکت فرانسوی باشد می تواند با سرمایه گذاری حداقل ۱۰ میلیون یورو در آن شرکت اقامت فرانسه را اخذ نماید.

  اقامت کشور فرانسه از طریق کار آفرینی

اگر شما در کشور فرانسه مغازه و تجارتی را خریداری نمایید، کشور فرانسه یک ویزای یک ساله برای شما صادرمی کند این ویزابه مدت ۵سال سالانه تمدید می شود و پس از گذشت ۵سال اقامت ده ساله فرانسه را از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید.
 این اقامت تبدیل به اقامت دائم خواهد شد. امروزه بسیاری از موسسات و شرکت های مهاجرتی این ادعا را دارند که می توانند در کشور های اروپایی ویزای سرمایه گذاری اخذ کنند در صورتی که این امر کاملا حقوقی می باشد و باید تحت نظر یک وکیل و حقوق دان انجام شود. سرمایه گذاری قوانین خاصی دارد که اگر وکیل شما آگاهی کامل از قوانین و شرایط مهاجرت به فرانسه را نداشته باشد با شکست رو به رو می شود.

مراحلی که باید برای اخذ اقامت انجام دهیم به شرح زیر می باشد:

۱- درخواست ویزای کوتاه مدت .
۲- بعد از اخذ ویزا و ورود به خاک فرانسه تعدادی مغازه و شغل معرفی می کنیم و برای متقاضی یک حساب بانکی افتتاح خواهیم کرد.
۳- متقاضی به ایران بر می گردد و برای ایشان در خواست ویزای بلند مدت می کنیم (۶ماهه )
۴- متقاضی از ایران به حساب فرانسه خود پول واریز می نماید.
۵- متقاضی به فرانسه می رود و قولنامه ای را امضا می نماید و برای او درخواست اقامت ۱ ساله می کنیم و رسید درخواست اقامت او را از اداره پلیس می گیریم و به وی تحویل می دهیم.
۶- با رسید اداره پلیس فرانسه، شرکتی را تاسیس می کنیم و متقاضی تجارت خود در فرانسه را شروع می نماید.
۷- پس از تاسیس شرکت مدارک لازم را جهت اخذ اقامت ۱ ساله در فرانسه به اداره پلیس فرانسه ارائه می دهیم.
۸- به مدت ۵ سال باید اقامت را تمدید کرد تا در نهایت اقامت ۱۰ ساله گرفته شود.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور فرانسه  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت فرانسه (3)

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور  فرانسه  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبث شرکت در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور فرانسه   و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) و همچنین دریافت اقامت بر مبنای  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برخوردار شوید.

انواع ثبت شرکت در کشور فرانسه

بر طبق قانون قرانسه , انواع مختلفی از ساختار ها وجود دارد که شرکت را می توان بر اساس آن ها تشکیل داد . مطالب زیر انواع مختلفی از شرکت هایی را که سرمایه گذاران خارجی می توانند در فرانسه ایجاد کنند را بیان نموده است .
۱ – شرکت با مسئولیت محدود : که رایج ترین نوع شرکت ها است . عمدتا به این دلیل که حدود مسئولیت هر فردی به میزان سرمایه یا مشارکت وی بستگی دارد . الزامات مورد نیاز و سرمایه برای این نوع شرکت فوق العاده اندک است .
۲ –  شرکت سهامی : مناسب برای شرکت های بزرگ و کوچک است و به سرمایه گذاران بیشتری نیاز دارد . در این نوع شرکت باید هیئت مدیره و مدیر شرکت الزامات و نیاز های شرکت را برآورده نمایند . حداقل سرمایه برای تاسیس و راه اندازی این نوع شرکت ۳۷/۰۰۰ یورو است .
۳ – شرکت ساده سهامی : از جهات زیادی شبیه به شرکت سهامی است , اما هیچ کدام از نیاز های شرکت سهامی و حداقل و حداکثر سرمایه را نمی خواهد و باید حداقل ۲ شریک داشته باشد و این نوع شرکت بسیار انعطاف پذیر تر از شرکت سهامی است .
۴ – شرکت با مسئولیت محدود تک عضوی : یک گروه خاص از شرکت با مسئولیت محدود تنها با یک عضو است .این نوع از شرکت بسیار شبیه به شرکت با مسئولیت محدود است اما در مالیات شرکت در این مورد متفاوت است .
حقوقدانان و وکلای فرانسوی می توانند با ارتباطی که با CFE دارند , با توجه به نوع فعالیت تجاری شما به راه اندازی مستقیم شرکت در فرانسه به افراد کمک و راهنمایی نمایند . هر شرکت جدید در فرانسه شماره ثبت کسب و کار دارا می باشد و به هر شرکت یک کد ۱۴ رقمی داده شده ویک کد APE نیز به هر شرکت ارائه شده است . همچنین با توجه به نوع فعالیتی که هر شرکت دارد , فرد مالیات پرداخت خواهد نمود . روند ثبت شرکت در فرانسه حداقل پنج روز وبه طور متوسط یک هفته طول می کشد و به طور کلی بستگی زیادی به نوع شرکت دارد .

 اسناد و اطلاعات مورد نیاز

 ۱- نام پیشنهادی برای شرکت خود
۲- اشیا شرکت – شرح مختصری از فعالیت های کسب و کار در نظر گرفته شده از شرکت شما
۳- حداقل یکی ازمدیران و یکی از سهامداران برای یک شرکت با مسئولیت محدود نیاز است .
۴- نام و آدرس از مدیران و سهامداران
۵- کپی از گذرنامه از مدیران و سهامداران
۶- جزئیات وضعیت تاهل هر سهامداران ,از جمله نام همسر و پدر و مادر

 آئین نامه

تمام شرکت های ثبت شده در فرانسه باید برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام نمایند . به موجب مقررات جدید , استخدام یک حسابدار خبره برای محاسبه مالیات بر ارزش افزوده و حساب سالانه باید در دستور کار قرار بگیرد . همه افرادی که تابعیت خارج از اتحادیه اروپا داشته باشند , در حال حاضر برای ثبت یک شرکت با مسئولیت محدود در فرانسه نیاز به اجازه دولت دارند . این مورد شامل ارائه سابقه کیفری است که باید به طور رسمی توسط یک مترجم فرانسوی ترجمه شود .

مدیر عامل

فقط یک مدیر مورد نیاز است .
مدیران ممکن است از هر نوع ملیتی باشد و یا در هر نقطه ای اقامت داشته باشد .
هیچ نیازی به وجود یک مدیر محلی و یا ساکن در فرانسه وجود ندارد .

 سهامداران

حداقل تعداد سهامداران شرکت با مسئولیت محدود یک نفر است .
سهامداران ممکن است از هر ملیت باشند و ممکن است در هر نقطه اقامت داشته باشند .
همه مجامع عمومی سالانه سهامداران باید با حضور حداقل ۲۵ % از سهامداران تشکیل شود .

 خدمات ما بری ثبت شرکت در فرانسه

اقامت فرانسه (7)

مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در فرانسه
انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در فرانسه توسط وکلای رسمی شرکت
اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در فرانسه ( مرحله مقدماتی )
افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در فرانسه
تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور فرانسه
دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در فرانسه

مراحل ثبت شرکت در فرانسه و دریافت اقامت

تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در فرانسه و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت فرانسه نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در فرانسه جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
بعد از ۳ سال اقامت در فرانسه و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در فرانسه

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۷- استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۸- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در فرانسه و اقامت

۱- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
۲- پر نمودن فرم ثبت شرکت در فرانسه
۳- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
۴- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
۵- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
۶-کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
۷- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   از طریق تمکن مالی

اقامت فرانسه (4)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یستا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  فرانسه  )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  فرانسه ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین )   پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

 مزایای زندگی در فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین )   

۱-قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
۲-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
۳-برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
۴-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
۵-دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
۶-دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

 مزایای دریافت اقامت با استفاده ازاین روش :

۱- سریع ترین روش اخذ اقامت
۲- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
۳- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۴- عدم پرداخت مالیات
۵- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
۶- سهولت تمدید اقامت
۷- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
۸- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

 مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

۱- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۲-ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۳-پاسپورت با اعتبار ۲ ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد )
۴-    شش قطعه عکس رنگی ۳×۴  تمام اعضا
۵- ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای ۱۸ سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در ۳۰ روز بعد از شروع پرونده )

مدارک شرکتی :

۱- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
۲- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی :

 ۱-  ریز پرینت ۳ ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( ۲ نسخه از بانک دریافت گردد )
۲-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان فرانسوی توسط بانک ( ۳ نسخه از بانک دریافت گردد )
۳- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

 وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین )   پذیرا می باشد.
کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین ) عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین ) نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز ویزای فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین )

مدارکی که باید علاوه بر فرم تکمیل‌شده در وقت ملاقات و انجام مصاحبه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است.
توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت فرانسه می‌ماند.

شناسنامه ایرانی

کپی باید از صفحه یک و دو شناسنامه تهیه شود.

گذرنامه

اعتبار گذرنامه باید حتماً شش ماه بیشتر از تاریخ خاتمه‌ی اعتبار ویزای درخواستی باشد.
کپی را باید از صفحات یک و دو گذرنامه و همین‌طور صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، تهیه کنید.

سه قطعه عکس رنگی

ویژگی‌های ضروری عکس مورد نظر: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام‌رخ در ابعاد ۴x۶ که کمتر از سه ماه پیش گرفته شده و کاملا با ظاهر فعلی صاحب عکس همخوانی داشته باشد.
طبق مقررات شینگن، عکس شما بر روی برچسب ویزا چاپ خواهد شد.

اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی

۱- برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
۲- برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
۳- برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
۴- برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
۵- برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
۶- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ رسمی بانک به زبان انگلیسی و مهرشده به سفارت ارائه شود.
۷- ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی

بیمه مسافرتی

متقاضیان ویزا باید بیمه‌ی مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو است. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور فرانسه  داشته باشد.
بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد یکی از شهرهای فرانسه
واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در فرانسه برای کل مدت اقامت

 قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

اقامت فرانسه (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگین )   پذیرا می باشد.
مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل از روش های مهاجرتی به این کشور است، شخص باید پس از اخذ ویزای تحصیلی این کشور نسبت به گرفتن اقامت فرانسه اقدام کند و پس از کسب شرایط تابعیت فرانسه را تحصیل کند.

 تحصیل در مقطع لیسانس یا کارشناسی فرانسه

تحصیل در فرانسه مقطع لیسانس و دانشگاه های فرانسه ۳ سال به طول می انجامد و تدریس در این مقطع به زبان فرانسوی می باشد به همین دلیل یکی از شرایط پذیرش دانشجو در فرانسه داشتن مدرک زبان فرانسوی می باشد.
دانشجویان در این مقطع تحصیلی میتوانند ۱۰ ساعت در هفته را کار کنند و مبلغی حدود ۷۰ تا ۱۰۰ یورو در هفته حقوق دریافت کنند که این مبلغ قسمتی از هزینه های زندگی و تحصیل دانشجو را پوشش می دهد.

 تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد فرانسه

از شرایط اعزام دانشجو به فرانسه این است که مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های فرانسه حدود ۱ تا ۲ سال به طول می انجامد و دانشجویان در این مدت باید ۱۲۰ واحد درسی را پاس کنند. دوره فوق لیسانس دردانشگاههای فرانسه به دو شکل برگذار می شود که شامل:
۱- برگذاری کلاس های درسی + انجام تحقیق + ارائه پایان نامه
۲- برگذاری کلاس درس + انجام کار حرفه ای + ارائه پایان نامه
تمامی دروس در مقطع فوق لیسانس به زبان فرانسوی تدریس مس شوند. دانشجویان در این مقطع می توانند ۲۰ ساعت در هفته را کار کنند و حقوقی حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ یورو در هفته حقوق دریافت کنند که این مبلغ میتواند هزینه های مربوط به زندگی و تحصیل دانشجو را تامین کند.

 تحصیل در مقطع دکترا یا PHD فرانسه

تحصیل در فرانسه مقطع دکترا در دانشگاه های این کشور حدود ۳ تا ۴ سال به طول می انجامد و دانشجویان باید در پایان دوره یک پایان نامه تحویل بدهند که در صورت کسب نمره قبولی موفق به اخذ مدرک دکترا می شوند. تمامی دروس در مقطع دکترای فرانسه به زبان فرانسوی تدریس می شوند. دانشجویان تا ۶ ماه بعد از اتمام تحصیلات زمان دارند تا یک کار مناسب و تمام وقت پیدا کرده و مشغول کار شوند.
 فرانسه تنها کشوری است که به تمامی دانشجویان کمک هزینه مسکن پرداخت میکند البته این کمک هزینه ها با توجه به درآمد دانشجو و میزان اجاره منزل متغیر است. لازم به ذکر است که اخذ کمک هزینه مسکن یک سری شرایط دارد که عبارتند از:
۱- دانشجو می بایست مسکن مورد نظر خود را اجاره کند و آدرس و میزان اجاره منزل را اعلام کند.
۲- دانشجو حتما باد بیمه اجتماعی را داشته باشد. این بیمه به صورت اجباری است.
۳- دانشجو باید یک حساب بانکی در کشور فرانسه داشته باشد تا کمک هزینه مسکن به حساب شخص واریز شود.

 مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی فرانسه

۱- کپی و اصل شناسنامه
۲- کپی و اصل گذرنامه
۳- آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریزنمرات و ترجمه
۴- معرفی یک حساب بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی

  قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

اقامت فرانسه (6)

 یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )   به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )    به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) .

هزینه های زندگی در  کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) 

تحصیل کاملا رایگان بوده و برخی از دانشگاهها بسته به هزینه تشکیل پرونده، بیمه و ….مبلغی جزیی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو در سال دریافت می کنند.
هزینه زندگی در پاریس بین ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو ودر شهرستانها بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو متغیر است. در واقع اجاره ماهیانه خوابگاه بین ۴۰۰ یورودر شهرستانها و ۶۰۰ یورو در پاریس می باشد. بعلاوه هزینه تغذیه ۲۰۰ یورو ، هزینه ایاب ذهاب با مترو و سایل نقلیه ۴۵ یورو در ماه می باشد. لازم به ذکر است که ۴۰% تا ۵۰ % هزینه مسکن توسط یکی از صندوقهای دانشجویی بصورت بلا عوض پرداخت خواهد شد که این مبلغ نیز از هزینه زندگی در سال کسر می شود.

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

 خدمات گروه ما در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت فرانسوی ثبت شده در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده فرانسوی در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت فرانسوی در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۱ – دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۹ – همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور فرانسه ( اتحادیه اروپا ، شینگن )
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.