ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت مختلط سهامی ، ثبت شرکت مختلط غیر سهامی ، ثبت شرکت تضامنی ، ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف ، ثبت شرکت نسبی ، ثبت شرکت در کیش و سایر منطقه‌های آزاد تجاری ، ثبت موسسه غیر تجاری ، ثبت نمایندگی شرکت‌های خارجی در ایران ، ثبت شعبه‌ شرکت‌های خارجی در ایران ، ثبت علائم تجاری ، ثبت اختراع ، ثبت تغییرات ، گرفتن کارت بازرگانی ، گرفتن کد اقتصادی ، افتتاح حساب

ثبت شرکت با مسئولیت محدود ، ثبت شرکت سهامی خاص ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت مختلط سهامی ، ثبت شرکت مختلط غیر سهامی ، ثبت شرکت تضامنی ، ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف ، ثبت شرکت نسبی ، ثبت شرکت در کیش و سایر منطقه‌های آزاد تجاری ، ثبت موسسه غیر تجاری ، ثبت نمایندگی شرکت‌های خارجی در ایران ، ثبت شعبه‌ شرکت‌های خارجی در ایران ، ثبت علائم تجاری ، ثبت اختراع ، ثبت تغییرات ، گرفتن کارت بازرگانی ، گرفتن کد اقتصادی ، افتتاح حساب

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

قبول وکالت و مشاوره ، ثبت شرکت و شعبه ، خدمات بانکی و ارزی ، بازرگانی (3)

قبول وکالت و مشاوره در ثبت انواع شرکت

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  فعالیت خود را با هدف مشاور تخصصی حقوقی در زمینه ثبت و تغییرات شرکتها و ثبت نام و علائم تجاری و طرحهای صنعتی و ثبت اختراعات به اشخاص حقیقی و حقوقی هموطنان عزیز و اتباع دیگر کشورها آغاز نموده.
این موسسه با بهره گیری از استانداردها و متدهای جدید تولید نرم افزار و با پشتوانه تیم فنی متشکل از حقوقدانان و متخصصینی با تجربه و کارشناسان و وکلای دادگستری مجرب توانسته است پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده. ما از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان و وکلای خود توانسته ایم کلیه درخواست های ثبتی را بر اساس پیگیری تخصصی و دانش روز خود با بهره گیری از دانش روز و نرم افزارهای هوشمند جامع خود به ثبت برسانیم.

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات ثبت انواع شرکت برای اشخاص حقیقی و حقوقی و اتباع خارجه

مهمترین خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  انواع شرکت‌هایی است که در قانون تجارت ایران به آن‌ها اشاره شده است. به طوری که این گروه با نام گروه یسنا در میان مشتریان شناخته شده است.
۱-  ثبت شرکت با مسئولیت محدود
۲- ثبت شرکت سهامی خاص
۳- ثبت شرکت سهامی عام
۴- ثبت شرکت مختلط سهامی
۵- ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
۶- ثبت شرکت تضامنی
۷- ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف
۸- ثبت شرکت نسبی
۹- ثبت شرکت در کیش و سایر منطقه‌های آزاد تجاری
۱۰- ثبت موسسه غیر تجاری
۱۱- ثبت نمایندگی شرکت‌های خارجی در ایران
۱۲- ثبت شعبه‌ شرکت‌های خارجی در ایران

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات ثبت تغییرات شرکت‌ها برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

تمام شرکت‌ها، موسسه‌ها و سازمان‌ها بعد از ثبت نیاز به تغییراتی همچون تغییر نشانی، تغییرات در اساسنامه شرکت، تغییر اعضای هیئت مدیره و… دارند که باید طبق قانون آنها را به ثبت برسانند. یکی از خدمات ما در گروه یسنا ثبت تغییرات شرکت‌ها می‌باشد.

پذیرش وکالت و مشاوره در خدمات مالیاتی برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

یکی از دغدقه‌های شرکت‌ها انجام امور مالیاتی می باشد. موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با توجه به سابقه و نیروی کار متخصص خود امور مالیاتی مربوط به شرکت‌ها را به شرح زیر انجام می‌دهد:
۱-  تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی
۲- اخذ گواهینامه مالیات بر ارزش افزوده
۳-  پلمپ دفاتر مالیاتی
۴- تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد

پذیرش وکالت و مشاوره در سایر خدمات ثبتی برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

موسسه‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و در کل تمام افراد حقیقی و حقوی گاها نیازمند ثبت برخی از فعالیت‌های خود هستند. در این راستا گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا خدمات زیر را برای این دسته از مشتریان به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌دهد:
۱- ثبت نشان تجاری (ثبت برند)
۲- ثبت طرح صنعتی
۳- ثبت اختراع

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در مناطق آزاد برای اشخاص ایرانی و اتباع خارجه

منطقه آزاد منطقه‌ای است که مشمول بعضی از مقررات در حال اجرای کشور متبوع نمی‌شود. این منطقه حراست شده می‌تواند منطقه‌ای بندری یا غیر بندری باشد. برخی از مزایای مناطق آزاد عبارتند از:
۱-  بهره‌مندی از معافیت‌های مالیاتی
۲- نداشتن تشریفات اضافی ارزی و اداری
۳- بخشودگی سود و عوارض گمرکی
۴- سهولت و سرعت در فعالیت‌های صادرات و واردات از طریق جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی
۵- تسریع در انتقال فن‌آوری
۶- عدم وجود مقررات دست و پا گیر که باعث کاهش سرعت فرایندها می‌شود.
ایران دارای ۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی است. این مناطق عبارتند از: چابهار، کیش، قشم، اروند، انزلی، ماکو، ارس و سلفچگان

مزایای ثبت شرکت در مناطق آزاد عبارتند از:

۱- مالکیت خارجی ۱۰۰%
۲- ورود و خروج اتباع خارجی بدون نیاز به روادید.
۳ -معافیت از مالیات برای هرگونه فعالیت اقتصادی به مدت ۲۰ سال
۴- انتقال ارز به دیگر مناطق آزاد در ایران یا کشورهای دیگر بدون هیچ‌گونه محدودیت
۵- انعطاف در خدمات پولی و بانکی
۶- حمایت قانونی و تضمین سرمایه‌گذاری خارجی
۷- گستردگی و تنوع خدمات بانکی و بیمه‌ای در بخش خصوصی و دولتی
۸ -سهولت در انجام معاملات ارزی
۹- سهولت در ثبت شرکت‌ها و مؤسسات صنعتی و فرهنگی
۱۰- فعالیت “بورس اوراق بهادار” و “بورس نفت و محصولات پتروشیمی”
۱۱- عدم وجود مقررات سخت و پیچیده برای ورود کالاهای مجاز
۱۲- عدم وجود تشریفات دشوار برای صادرات مجدد و ترانزیت کالا
۱۳- معافیت از حقوق گمرکی برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی واحدهای تولیدی

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت شرکت بین المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی

ثبت شرکت بین المللی دارای مزایای بسیار زیادی برای هموطنان عزیز می باشداز افتتاح حساب بانکی بین المللی گرفته تا اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت ، همگی از طریق ثبت شرکت بین المللی امکان پذیر می باشد.گروه حقوقی و بین المللی مشاورین یسنا بهترین راه حل را برای ثبت شرکت بین المللی به شما پیشنهاد می دهد.

پذیرش وکالت و مشاوره در افتتاح حساب بانکی بین المللی برای اشخاص حقیقی و حقوقی

افتتاح حساب بانکی بین المللی یکی از راه حل های دور زدن تحریم و رسیدن به نیازهای تجاری شما عزیزان می باشد, شما با افتتاح حساب بانکی بین المللی علاوه بر اخذ ویزا کارت ، شما از امکانات اینترنت بانک و سوئیفت و حوالجات اینترنتی می توانید به راحتی استفاده نمائید .البته به دلیل ایرانی بودن،محدودیت هایی هم بعضا سر راه ما قرار می گیردکه ما شما را با این محدودیت ها و راه حل ها ی آن آشنا می نمائیم .

پذیرش وکالت و مشاوره در ثبت بین المللی علائم تجاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  در زمینه های ثبت بین المللی علائم تجاری و کلیه خدمات ثبت شرکت برای اشخاص حقیقی و حقوقی داخل کشور همراه با کادری مجرب زیر نظر وکلای بین المللی با سابقه و متخصص در خدمت شما مشتریان محترم می باشد .
بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدام که درآینده بار حقوقی خواهد داشت با یک وکیل متخصص (همانند کاری که افراد در کشورهای پیشرفته انجام می دهند) مشورت نمائیم تا جلوی خسارات آتی را بگیریم و در صورت بروز اختلافات قبل از اقدام حقوقی حتما با یک وکیل مشورت کنیم که چه بسی یک مشورت ساده و صرف هزینه ای اندک جلوی خسارات و راه های طولانی دادگاهها و اطاله وقتمان را بگیرد .

موسسه حقوقي بین المللی یسنا هميار و پشتيبان شماست.

در اين همياري چتر امنيت و اطمينان خاطر بر كليه روابط تجاري شما سايه انداز خواهد بود. ما با ارائه خدمات مشاوره اي و حقوقي تخصصي به شما همواره حقوق شما را تضمين كرده و به شما اين اطمينان خاطر را مي دهيم كه حق را مي شود محافظت نموده و در جريان رسيدگي آنرا احقاق نمود.