مهاجرت به پاناما ، اخذ اقامت پاناما قبول وکالت در پاناما ، ،اخذ ویزای پاناما ، سرمایه گذاری در پاناما ، خرید ملک در پاناما ، ثبت شرکت در پاناما ،گرفتن شریک تجاری در پاناما ، قبول وکالت در پاناما ، صادرات و واردات در پاناما ، امور بازرگانی در پاناما ، خدمات بانکی و ارزی در پاناما ، ویزای تحصیلی در پاناما ، ویزای کاری در پاناما

اخذ اقامت پاناما ، اخذ ویزای پاناما ، قبول وکالت پاناما ،مهاجرت پاناما ، گرفتن پاسپورت پاناما ، ثبت شرکت پاناما ، گرفتن شریک تجاری پاناما ، اخذ نمایندگی بین المللی پاناما ، سرمایه گذاری پاناما ، خرید و اجاره ملک پاناما ، ویزای تحصیلی پاناما ، ویزای کاری پاناما ، امور بازرگانی پاناما ، صادرات و واردات مالزی ، خدمات بانکی و ارزی پاناما ، نقل و انتقالات مالی ارزی پاناما ، خدمات بیمه ای پاناما ، رفع دیپورتی پاناما ، رفع ریجکتی پاناما ، گرفتن وقت سفارت کشور پاناما و  استان‌های پاناما :مراکز استان در پرانتز ،استان پاناما (پاناماسیتی)،بوکاس دل‌تورو (بوکاس دل‌تورو)، چیریکی (داوید)، کوکله (پنونومه)، کولون (کولون)، دارین (لاپالما)،هررا (چیتره) ، لس سانتوس (لاس تابلاس)،وراگوآس (سانتیاگو)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

ثبت شرکت ، نمایندگی ، صادرات و واردات ،تحصیلی در پاناما (2)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “

پاناما کشوری است در آمریکای مرکزی. پایتخت آن پاناماسیتی است. جمعیت این کشور سه میلیون و چهارصد هزار نفر، زبان رسمی آن اسپانیایی و واحد پول آن بالبوآ و دلار آمریکا است. پاناما در سال ۱۸۲۱ از اسپانیا و سپس در سال ۱۹۰۳ از کلمبیا مستقل شد. جمهوری پاناما کم‌جمعیت‌ترین کشور اسپانیایی‌ زبان در آمریکای لاتین است.
جمعیت پاناما در سال ۲۰۱۵ ، ۳,۹۲۹,۱۴۱ نفر اعلام شده است. پاناما با ۷۵۵۱۷ کیلومتر مربع وسعت صد و شانزدهمین کشور جهان از لحاظ وسعت است. این کشور از شمال به دریای کارائیب (اقیانوس اطلس)، از شرق به کشور کلمبیا، از جنوب به اقیانوس آرام و از غرب به کشور کستاریکا محدود است. منطقه پاناما دارای باریکترین خشکی در آمریکای مرکزی است که دو نیم‌قاره آمریکای شمالی و جنوبی را به یکدیگر متصل می‌کند. جمهوری پاناما عضو سازمان ملل متحد، و سازمان کشورهای آمریکایی است.
کشور پاناما از شمال به دریای کارائیب، از مشرق به کلمبیا، از جنوب به خلیج پاناما و اقیانوس آرام و از مغرب به کستاریکا محدود می‌شود. پاناما باریکه‌ای است کوهستانی با جنگل‌های انبوه که آمریکای مرکزی را به آمریکای جنوبی پیوند می‌دهد. رودهای مهم آن توئیرا (با چوکوناکه)، بایانو، سانتاماریا و بلندترین نقطه آن قله آتشفشان بارو با ۳۴۷۵ متر ارتفاع است.
پاناما یکی از محبوب ترین پناهگاه های مالیاتی است که مجموعه ای متنوع از برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری سریع و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. قوانین مالیاتی این کشور تضمین می کنند که شما بعد از اخذ اجازه اقامت ملزم به پرداخت مالیات برای درآمد جهانی خود نباشید. در پاناما، از دلار آمریکا به عنوان یک ارز قانونی استفاده می شود و این امر موجب محافظت از شرکت یا سرمایه گذاری شما در مقابل نوسانات نرخ ارز خواهد شد. به علاوه، ملزم نیستید که بعد از اخذ اجازه اقامت خود در پاناما زندگی کنید، اما زیرساخت ها و آب و هوای عالی این کشور و نیز هزینه های زندگی بسیار پایین، پاناما را به یک وطن دوم جذاب برای بسیاری تبدیل کرده است.

قبول  وکالت و مشاوره در اخذ  اقامت کشور پاناما  ( گرفتن پاسپورت )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

روش های اخذ اقامت پاناما عبارتند از :

۱-  اخذ اقامت پاناما از طریق سرمایه گذاری
۲- اخذ اقامت پاناما از طریق ثبت شرکت
۳- ۴- اخذ اقامت پاناما از طریق خرید ملک
۴- اخذ اقامت پاناما از طریق کار
۵- اخذ اقامت پاناما از طریق تحصیل
۶- اخذ اقامت پاناما از طریق ازدواج

مزایای اقامت کشور  پاناما

۱-  امکان خرید منقول و غیرمنقول ملک در  پاناما .
۲-  امکان اخذ وام سرمایه گذاری با سود بسیار پایین .
۳-  امکان انتقال ارز به پاناما.
۴-  اجازه کار .
۵-  نزدیکی سطح مخارج زندگی در پاناما و ایران
۶-  دارندگان پاسپورت پاناما بدون اخذ ویزا می توانند به ۱۵۵ کشور جهان سفر نمایند (حتی کشورهای حوزه ویزای شینگن) .
۷-  امکان تحصیل رایگان فرزندان مقیم در مدارس و دانشگاه های پاناما.
۸-  امکان تجارت با کشورهای قاره آمریکا و سایر کشورهای جهان .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور   پاناما   از طرق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری ، خرید ملک در پاناما (2)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور برزیل  پذیرا می باشد.
پاناما همانند دبی و کشور امارات کشوری کوچک و ازاد و پر رونق و امن و زیبا و ثروتمند امریکای لاتین است . کشور امریکا سرمایه گزاری سنگینی در این کشور کرده است و به واسطه کانال پاناما این کشور بدون مالیات بوده و منطقه ازاد تجاری محسوب می شود . اکثر شرکتهای بین المللی جهان در این کشور کوچک نمایندگی دارند. بعضی از خیابانهای پاناما و ساختمانهای بلند ان شما را به یاد دبی می اندازد . مراکز خرید بین المللی و زیبا و مارکهای گران و ماشین های لوکس یکی از چیزهایی است که پاناما را از دیگر کشورهای امریکای لاتین که بیشترشان فقیر هستند جدا ساخته است
اولین مسئله در مورد مهاجرت به پاناما این هست که یک نوع مهاجرت در این کشور وجود نداره.این برنامه ها بر اساس ترویج کشاورزی وسرمایه گذاری سنگین و سرمایه گذاری سبک است. ;پژوهشهای علمی ;احیای جنگل ;گردشگری
طی جدیدترین قوانین با دارا بودن ویزای توریستی شما به مدت ۶ماه میتوانید در پاناما سکونت داشته باشید و میتوانید برنامه های سرمایه گذاری مختلف را از نزدیک مشاهده کنید این در حالی هست که تا مدتی قبل اعتبار این پاسپورت ۳۰-۹۰ روز بود.
– سرمایه گذاری عمومی(سنگین): سرمایه گذاری مفید شما باید ۱۰۰۰۰۰دلار باشد و کسب و کاری که زیر نظر دولت باشد.
– سرمایه گذاری در جنگلداری: سرمایه پروژه شما باید حداقل ۴۰۰۰۰دلار باشد (احیای جنگل)
– سرمایه گذاری کوچک (سبک): حداقل میزان سرمایه گذاری ۱۰۰۰۰ دلار و باید ۳نفر شهروند پاناما را استخدام کرده و خود فرد باید مدیر کسب و کار باشد.
– بازنشتگی: باید نشان دهید که حقوق بازنشتگی شما از خارج از کشور ماهیانه ۵۰۰دلار برای خوتان وهمسرتان باشد و هر نفر اضافی ۱۰۰ دلار میباشد.
– کشاورزی: حداقل میزان سرمایه ۴۰۰۰۰دلار و در رابطه با کشاورزی و مزرعه داری باشد.
– سرمایه گذاری بازنشسته: باید بازنشته و گواهی سپرده بانکی در بانک پاناما که بازده مالی آن ۷۵۰ دلار در ماه باشد.
– علمی: دانش آموز – دانشجو -استاد دانشگاه – معلم (برای تحصیل یا تدریس
هر کدام از این ویزا ها میتواند تغییراتی در مورد پرونده شما داشته باشد.و معمولا بعد از ۵ سال حق شهروندی به شما اعطا میشود.
بسیاری از مردم این کشور را از لحاط آرامش و امنیت و اقتصاد برای سپری نمودن دوران بازنشستگی خود انتخاب میکنند.

با پاسپورت پانامایی به کشورهای زیر بدون ویزا میتوانید سفر کنید:

قاره امریکا:

آرژانتین – باهاماس -باربادوس -بولیوی – برزیل -کلمبیا – کاستاریکا – دومنیکن -اکوادور -السالوادور – مکزیک – جامائیکا – گواتمالا – سنت کیتس نویس – هندوراس – نیکاراگوئه – پاراگوئه – تیرینیداد توباگو – اروگوئه – ونزوئلا

قاره اروپا:

اتحادیه اروپا و شنگن (۹۰ روز) – بریتانیا ۶ ماه – ارمنستان ۱۲۰ روز – مونته نگرو ۹۰روز – آندورا – کرواسی – کوزوو – سن مارینو – اکراین – واتیکان

قاره آسیا و آفریقا:

اسرائیل – کره جنوبی – مالزی – مالدیو – فیلیپین – سیشل – موریس – سنگاپور – جیبوتی – مصر – گرجستان – کنیا – موزامبیک – زامبیا – تیمور شرقی – هنگ کنگ
در جمهوری پاناما عمل نهاد تابعیت دوگانه, آن لحظه را جذب کرده است بسیاری از خارجی ها – توانایی ذخیره گذرنامه و به دست آوردن کاغذ پاناما خود را. اما یک نکته وجود دارد, گذرنامه panamskyy, صادر شده به یک شهروند خارجی, این است برخی از محدودیت, است که یک عضو کامل جامعه را می توان یک خارجی نمی. بسیاری از راضی و این امور.

روند به دست آوردن تابعیت کشور پاناما

روند به دست آوردن تابعیت پاناما طولانی است, آن را با ویزا اخذ آغاز می شود, اعطای اقامت موقت و یا دائم در کشور. ویزای متفاوت هستند, به حساب از ویژگی های خاص, مثلا, ویزای سرمایه گذار, به زندگی در بهره از مبالغ, سرمایه گذاری در اقتصاد پاناما. می بازنشستگان ویزا وجود دارد, اجازه دادن به مردم در این کشور زندگی می کنند و در سن, مقدار مشخصی در حال حاضر در حساب. پس از اخذ ویزا به وضعیت اقامت دائم، شما می توانید در مورد گام بعدی فکر می کنم – گرفتن تابعیت پاناما.
در این حالت، ساز و کارهای قانونی همان, همانطور که در سایر کشورهای جهان, کار به طور خودکار دریافت شهروندی (برای کودکان, همسران متولد – شهروندان پاناما), برنامه تابعیت های مختلف. همچنین به چند زمین, لازم برای اجرای اسناد در گذرنامه پاناما: صلاحیت های مسکونی (در پاناما، متشکل از کمتر از پنج سال); حضور وضعیت مهاجرت (اقامت دائم).
مدت اقامت در پاناما باید حداقل پنج سال, اما شمارش معکوس پس از اخذ ویزا برای اقامت دائم شروع می شود. دوره ممکن است کوتاه (تا سه سال) برای دسته خاصی از خارجی ها, اول, برای کسانی که, که همسر یک شهروند پاناما است.
جالب, جمهوری پاناما که دولت در مورد مراقبت, که شهروندان جدید فیزیکی و روانی سالم است. یکی از شرایط مهم برای یک رقیب بالقوه شهروندی پاناما – عبور از تعدادی از روش های پزشکی, ذکر شده: تست اچ آی وی; legkïx اشعه ایکس; به طور کلی چک آپ پزشکی, تایید عدم وجود بیماری روانی و یا فیزیکی, عفونت.
به طور طبیعی, که لیست مدارک مورد نیاز گذرنامه هستند, گواهی ازدواج, تولد (کودکان نوجوانان), عکس. یک سند مهم کار چشم پوشی متقاضی از کشور سابق اقامت است. این فقط برای کشور میزبان مهم است, به عنوان تمرین جهانی نشان می دهد, که تک تک کشورها هنوز به این افراد توسط اتباع خود را در نظر گرفته شود, دیگر, برعکس, به طور خودکار شهروندی محروم.
نقش مهم جزء مالی به متقاضی بازی, هنگام ارسال اسناد در بسته شامل هر گونه اشاره به محل کار, و یا از بانک. شرایط زیر از تابعیت نیز کاملا رایج در جهان – آزمون مهارت زبان (دولت در پاناما اسپانیایی است), تاریخ, قوم نگاری, فرهنگ. همچنین دادگاه انتخاباتی (یک نوع از کمیته انتخاب) می توانید دانش شهروندان آینده از قوانین اساسی کشور را بررسی کنید, به طور خاص, قانون اساسی, قانون تابعیت.

عملیات پس از دریافت نامه از تابعیت

تصمیم به موضوع گذرنامه از شهروندان جمهوری پاناما باید کتبی باشد, در نتیجه یک پیام ارسال شده به جامعه در حال حاضر یک شهروند جدید. آن باقی مانده است به بسیار کمی از عمل, اولا, شخصا وزارت مهاجرت و انتخاب کنید تا نامه, ساخت برخی از پول در هزینه بخش. در مرحله دوم, مطلق سوگند وفاداری در حضور والی, علاوه بر پرداخت پول برای روش. در دادگاه انتخابات برای به دست آوردن یک کارت جدید (سند), ثبت نام, به عنوان یک شهروند جمهوری پاناما. این مرحله نیز با یک هزینه همراه, اما به شما می دهد فرصت را به احساس مانند یک عضو کامل جامعه، و حتی به شرکت در انتخابات پاناما.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور  پاماما

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور  پاناما  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور پاماما  می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور پاناما  برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور پاناما  از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت )

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری ، خرید ملک در پاناما (1)

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور پاناما  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت  و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت کشور  پاناما و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در کشور  پاناما   و همچنین دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
ثبت شرکت در پاناما : شرکت های پانامایی در سراسر جهان به عنوان شرکتهایی شناخته میشوند که در منطقه ای آزاد بدون مالیات به ثبت رسیده اند و به عنوان یکی از ارکان تجارت موفق در جهان به شمار میروند، شرکت های پانامایی تحت قانون شماره ۳۷ که در سال ۱۹۲۷ به ثبت سیده شده فعالیت میکنند.
پس از نام شرکت ارائه شد حدود ۵ روز طول خواهد کشید تا نام شما به تایید برسد و بعد از آن مدارک ثبت شرکت به تایید اداره شرکت های پاناما خواهد رسید و در صورتی که خطایی در مدارک وجود نداشت شرکت شما ثبت خواهد شد.
مشاوره ثبت شرکت در پاناما به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت در پاناما شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در پاناما

– نام شرکت به انگلیسی
– نام و آدرس تمامی مدیران
– نام و آدرس تمامی سهامداران

نام شرکت

تمامی شرکت های ثبت شده در پاناما باید یکی از پسوندهای زیر را بپذیرند: Corp(Corporation) یا Inc(Incorporated) و یا SA(Sociedad Anonima). توجه داشته باشید که پسوند Ltd قابل قبول نمباشد، نام شرکت شما میتواند به هر زبانی باشد.

کارکنان

پاناما از جمله کشورهایی است که برای شرکت باید حداقل ۳ نفر معرفی شوند که عباتند از مدیر، بازرس و نماینده شرکت که نیازی نیست این ۳ فرد مقیم پاناما باشند، همچنین این ۳ فرد میتوانند شخص حقیقی یا حقوقی باشند.

سهامداران

برای ثبت شرکت در پاناما حداقل به یک نفر برای سهامدار نیاز است، که میتواند هر ملیتی و هر اقامتی داشته باشد، نام سهامدار میتواند در مدارک دولتی مخفی بماند.
شرکت های پانامایی میتوانند سهام با نام و همچنین سهام بی نام داشته باشند.

زبان

مدارک شما به اسپانیایی هستند که ترجمه رسمی به انگلیسی خواهند شد.

دفتر ثبت شده

نیاز است، که باید در محلی از پاناما باشد، اگر شما این محل را ندارید میتوانید از خدمات پالیزکمپانی استفاده کنید

ویژگی ها

– بدون محدودیت در ملیت
– بدون لزوم اقامت مدیران در پاناما
– بدون حداقل سرمایه
– محرمانه بودن نام سرمایه داران
– معافیت مالیاتی
– نیازی به برگزاری جلسات سالیانه هیئت مدیره نیست.
– جلسات هیئت مدیره میتوانند در هر کشوری برگزار شوند.
– بدون محدودیت در انتقال سرمایه
– بدون نیاز به تحویل صورت حساب های مالی سالیانه
– شرکت ها میتوانند در هم ادغام شوند.

مالیات

هیچ مالیات بر درآمدی برای کالاها و خدمات صادراتی نیست، شرکت هایی که به خارج از پاناما سرویس دهی میکنند نیازی به پرداخت هیچ مالیاتی ندارند، فقط هزینه سالیانه حدود ۳۰۰ دلارامریکا را باید بپردازند بدون توجه به اینکه چه درآمدی داشته باشند.
حساب های سالیانه بررسی نخواهند شد و شما نیازی به تحویل آنها به دولت پاناما را نخواهید داشت، چنانچه شما یک شرکت در پاناما داشته باشید، یک محل برای شرکت خود، یک حساب بانکی برای شرکت و یک خط تلفن برای خود داشته باشید در هر صورت مالیاتی به شما تعلق نخواهد گرفت.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای کشور پاناما

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری ، خرید ملک در پاناما (3)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور پاماما  پذیرا می باشد.

شهروندان پاناما می توانند بدون ویزا به ۱۱۸ کشور شامل منطقه شینگن در اروپا و نیز کشور بریتانیا سفر کنند.

فهرست سایر کشورهایی که پاناما در آنها سفارت دارد :

آرژانتین ، اتریش ، بلژیک، بلیز، بولیوی، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، کوبا، جمهوری دومینیکن، اکوادور، مصر ، السالوادور ، فرانسه ، آلمان ، یونان، گواتمالا، هائیتی ، واتیکان، هندوراس، هند، اندونزی ، اسرائیل ، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، کره جنوبی ، مکزیک ، مراکش ، هلند ، نیکاراگوئه ، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، روسیه، سنگاپور، آفریقای جنوبی، اسپانیا ، سوئد، تایوان، تایلند، ترینیداد و توباگو، بریتانیا،آمریکا، اوروگوئه، ونزوئلا، ویتنام
در حال حاضر، ۸ برنامه اقامت مختلف برای پاناما وجود دارد. اجازه دهید بهترین گزینه های موجود را در ذیل بررسی کنیم.

۱- ویزای ملت های دوست

این برنامه مسیری سریع برای اخذ اجازه اقامت دائم است: روند رسیدگی به آن ظرف ۲ ماه انجام می گیرد. اتباع اکثر کشورهای اروپایی، و نیز هنگ کنگ، تایوان، کانادا، استرالیا، ایالات متحده، و برخی از کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی واجد شرایط این برنامه هستند.
جهت درخواست برای این برنامه، باید یک سپرده بانکی داشته باشید و به انجام فعالیت های حرفه ای یا اقتصادی در پاناما اشتغال ورزید. این فعالیت ها می توانند شامل اشتغال، سرمایه گذاری، یا مدیریت یک شرکت پانامایی باشند. شما و خانواده تان یک اجازه اقامت دائم دریافت خواهید کرد، و بعد از ۵ سال می توانید برای تابعیت درخواست دهید.

۲- برنامه مستمری بگیران

آن دسته از مستمری بگیرانی که از یک دولت خارجی، شرکت خصوصی، یا سازمان بین المللی مستمری ماهیانه دریافت می‎کنند، واجد شرایط این برنامه هستند. همچنین، متقاضیان باید یک گواهی بهداشتی و نیز گواهی عدم سوء پیشینه در آخرین محل اقامت خود را ارائه دهند. مادامی که این اجازه اقامت را دریافت کنید، از وضعیت اقامت شما در مقابل هر گونه تغییرات آتی در قوانین محافظت خواهد شد. یکی از معایب احتمالی این برنامه این است که نمی توانید برای تابعیت پاناما درخواست دهید.

۳- ویزای سرمایه دار (POM)

اگر شما نه مستمری بگیر باشید و نه شهروند یکی از «کشورهای دوست»، بهترین گزینه برای اخذ اقامت پاناما ویزای POM است. این ویزا مستلزم خرید املاک و مستغلات یا داشتن حساب بانکی و حفظ آنها به مدت حداقل ۲ سال است.
یک ویزای موقت POM به مدت یک سال اعطا می گردد؛ و از سال دوم به بعد اجازه اقامت دائم به شما اعطا خواهد شد. بعد از ۵ سال اقامت، واجد صلاحیت درخواست برای تابعیت شناخته خواهید شد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا پاناما :

– اصل گذرنامه معتبر با بالاي ۶ ماه اعتبار از تاريخ حركت تور (امضاء شده).
– اصل گذرنامه باطل شده (در صورت وجود).
– فتوكپي از صفحه ۱ گذرنامه وهمچنين از تمام ويزاهاي قبلي و مهرهاي موجود در گذرنامه .
* به علاوه يكسري فتوكپي از صفحات مشخصات و اعتبار براي بخش فروش.
– اصل فرم درخواست ويزا همراه با امضاء مسافر.
* براي افراد همراه (همسر و فرزندان) بايد فرم جداگانه امضاء شود.
– تكميل فرم مشخصات فردي (به طور كامل).
شش رنگي، زمينه سفيد و كاملاً از رو به رو. × ۲- قطعه عكس ۴
– ترجمه انگليسي شناسنامه (توسط دارالترجمه).
– ترجمه انگليسي گواهي اشتغال به كار، روزنامه رسمي، پروانه كسب اتحاديه، … و گواهي
اشتغال به تحصيل و ترجمه ۳ فيش اخير حقوق ماهيانه (توسط دارالترجمه).
*ترجمه انگليسي آخرين فيش حقوقي وحكم بازنشستگي براي بازنشستگان.
* ذكر تاريخ شروع به كار ، سمت و ميزان درآمد در گواهي شغلي الزامي است.
– پرينت انگليسي حساب جاري ۶ ماه گذشته با مهر و امضاء (توسط بانك).
* فتوكپي كارت اعتباري (در صورت وجود).
* تاريخ افتتاح حساب ، ميزان موجودي و گردش حساب حتما قيد شود. ( تاريخ حساب ۲ هفتهاخيرباشد )
– ترجمه رسمي اسناد ملكي به نام مسافر با مهر و تائيد وزارت امور خارجه..
– با توجه به شرايط اخذ ويزاي هر كشور، سفارتخانه مربوطه اين حق را براي خود محفوظ مي دارد كه از شما مدارك ديگري نيز درخواست نمايد.
طی جدیدترین قوانین با دارا بودن ویزای توریستی به مدت ۶ماه میتوانید در پاناما سکونت داشته باشید و میتوانید برنامه های سرمایه گذاری مختلف را از نزدیک مشاهده کنید این در حالی هست که تا مدتی قبل اعتبار این ویزا ۳۰ -۹۰ روز بود.

قبول وکالت و مشاوره  در اخذ ویزای تحصیلی کشور پاناما

اقامت ، ویزا ، سرمایه گذاری ، خرید ملک در پاناما (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور پاناما   پذیرا می باشد.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در پاناما

بسیاری افراد جهت مهاجرت به پاناما معمولا از طریق تحصیل در پاناما اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در پاناما نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی پاناما میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به پاناما می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار در پاناما و سرمایه گذاری در پاناما نیز وجود دارند. تابعیت پاناما از طریق تولد فرزند در پاناما از این قاعده در این کشور وجود ندارد.

دانشگاه های پاناما

باید بدانید که تحصیل در هیچ جای خارج از کشور مقرون به صرفه تر از کشور پاناما نخواهد بود. چرا که هزینه های زندگی در این کشور بسیار پایین می باشد و تحصیل در دانشگاه های دولتی برای تمامی افراد رایگان می باشد، ناگفته نماند که دانشجویان بین المللی از این قاعده مستثنا نخواهند بود. این درحالیست که مبلغ شهریه در موسسات خصوصی بستگی به دوره های انتخابی شما خواهد داشت.
در حال حاضر ۹۰ موسسه آموزش عالی در کشور پاناما وجود دارد، موسساتی که دانشگاه های بزرگ و کالج های کوچکتری را در خود جای داده اند. باید بدانید که ۷ تا از دانشگاه های این کشور در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS و آمریکای لاتین قرار گرفته اند. این دانشگاه ها، دانشگاه فناوری De panama ( UTP – رتبه ۹۲ در آمریکای لاتین ) و دانشگاه De Panama ( UP – رتبه ۱۲۳ آمریکای لاتین ) را در برخواهند گرفت. باید بدانید که هر دو دانشگاه در پایتخت کشور پاناما، پاناماسیتی واقع شده اند.
دیگر دانشگاه های موجود در کشور پاناما که خصوصیت دانشگاه های QS جهانی و آمریکای لاتین را به خود گرفته اند مواردی نظیر : دانشگاه کاتولیکی Santa Maria La Antigua ( 200-151 )، دانشگاه بین المللی آمریکای مرکزی de panama ( 200-151 ) دانشگاه Latina de panama (300-201 )، دانشگاه Autonoma de Chiriqui ( UNACHI- 301 ) و دانشگاه Del Istmo ( UDI – ۳۰۱ ) را در بر خواهند گرفت. ناگفته نماند که تعدادی از دانشگاه های آمریکا شعبه هایی در کشور پاناما دارند. این دانشگاه ها مواردی نظیر : دانشگاه دولتی فلوریدا و دانشگاه Louisville را در بر خواهند داشت.
سال تحصیلی در دانشگاه های پاناما به دو ترم تقسیم می شود، این دو ترم در تابستان و پاییز است. آغاز این ترم در ماه مارس و دسامبر خواهد بود. باید بدانید که دانشجویان این دانشگاه ها دو هفته ( در ماه ژوئن و ژوئیه ) تعطیل می باشند. اخذ مدرک کارشناسی در دانشگاه های این کشور چهار سال به طول می انجامد این درحالیست که اخذ مدرک کارشناسی ارشد یک سال زمان می برد. ناگفته نماند که دانشجویان مقطع MBAs ملزم به دو سال تحصیل خواهند بود. زبان اصلی در دانشگاه های کشور پاناما اسپانیایی می باشد، این درحالیست که برخی از دانشگاه های این کشور دوره هایی به زبان انگیسی ( برای مقاطع کارشناسی ارشد ) در اختیار افراد قرار می دهند. شایان ذکر است دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران نمی باشد.

اخذ ویزای دانشجویی تحصیل در پاناما

دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در پاناما ملزم به اخذ ویزای دانشجویی خواهند بود. از شرایط تحصیل در پاناما ( دانشگاه های دولتی و خصوصی ) تحصیل به صورت تمام وقت خواهد بود، طرحی که توسط ساختمان آموزش، معتبر شناخته شده است. ناگفته نماند که برای مراجعه به دفتر مهاجرت پاناما در زمان تعیین شده متقاضیان ملزم به حضور فیزیکی خواهند بود.
دانشجویان خارجی در طول تحصیل اجازه کارکردن ( کار پاره وقت ) را نخواهند داشت. ناگفته نماند که از متقاضیان انتظار می رود که گرایش مد نظر و زمان مورد نظر برای رفتن به دانشگاه را ذکر نمایند. بورسیه تحصیلی به دانشجویان خارجی تعلق نمی گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی پاناما

نامه پذیرش
اثبات تمکین مالی جهت پرداخت شهریه دانشگاه
اثبات صلاحیت ها
اثبات استقلال مالی
تایید مدارک توسط سفارت پاناما
اگر شما مورد حمایت یک فرد مقیم در پاناما قرار گرفته اید، شما ملزم به ارائه مدارک کافی در جهت اثبات هویت وی و تعهد مالی خواهید بود.
ناگفته نماند که دیگر مدارک اضافی برای دانشجویانی می باشد که قصد ماندن بیش از ۶ سال  در پاناما را در سر دارند. لذا از افراد انتظار می رود که آگاهی کاملی نسبت به مجوز اقامت و سایر موارد ضروری داشته باشند.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پاناما

ثبت شرکت ، نمایندگی ، صادرات و واردات ،تحصیلی در پاناما (1)

موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  پاناما  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  پاناما  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از ایران  به پاناما  و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور پاناما  .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور پاناما  برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور پاناما

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور پاناما  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور پاناما .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور پاناما  .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور پاناما  .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور پاناما .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و پاناما .

هزینه های زندگی در  کشور پاناما

باید بدانید که اصلی ترین مراکز تجارت و بازرگانی در آمریکای مرکزی ( کشور پاناما ) قرار دارد. این درحالیست که پایتخت این کشور از نظر اقتصادی رشد بسیاری داشته است.
از جاذبه های ساخت بشر در این کشور، کانال عظیم Panama Viejo خواهد بود، کانالی که به عنوان مشهورترین کانال ها در نظر گرفته می شود. این درحالیست که جاذبه های طبیعی این کشور مواردی نظیر : جنگل های بارانی وسیع، سواحل دست نخورده و … را در بر خواهد گرفت.
علاوه بر گذشته پرتحول، کشور پاناما در حال حاضر کشوری امن می باشد که نرخ جرایم در آن بسیار کم می باشد. ناگفته نماند که شهرت این کشور بدلیل گرما و مردمی دوستانه خواهد بود. این جای تعجب نیست که تمرکز بر تجارت موجب تبدیل شدن این کشور به یک مقصد گردشگری شده باشد.
کانال تاریخی پاناما تنها مکان تاریخی در این کشور به حساب نمی آید این درحالیست که این آبراهه هنوز هم فعال می باشد. در سال های اخیر این کشور تلاش های بسیاری در خصوص ارتقای سطح کیفیت و ظرفیت این کانال داشته است.
درحالی که زبان اصلی و رسمی این کشور اسپانیایی می باشد اما باز هم زبان انگلیسی به صورت گسترده ای مورد استفاده واقع می شود. و زبان تحصیل و تدریس بسته به دانشگاه هم انگلیسی هم اسپانیایی می باشد.

خدمات موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کشور پاناما  شامل موارد زیر می شود:

ثبت شرکت ، نمایندگی ، صادرات و واردات ،تحصیلی در پاناما (3)

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۳-  افتتاح حساب بانکی بنام شرکت پانامایی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۵- اخذ بیمه سلامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده پانامایی  در کلیه مناطق کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت  پانامایی  در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..    .
۸-  اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۰-  خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در  کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی ” به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴-  نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “..
۲۳-  دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور  پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
۳۱- اخذ ویزا   ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور پاناما ” پایتخت پاناما سیتی “.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.