اخذ اقامت لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ،اخذ ویزای لوکزامبورگ(اتحادیه اروپا شینگن ) گرفتن پاسپورت لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ، سرمایه گذاری در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن )، خرید ملک در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ، ثبت شرکت در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ،گرفتن شریک تجاری در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ، قبول وکالت در لوکزامبورگ(اتحادیه اروپا شینگن ) ، امور بازرگانی لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن )، خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ، صادرات و واردات در لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن ) ، خدمات بیمه ای لوکزامبورگ (اتحادیه اروپا شینگن )

اخذ اقامت لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور لوکزامبورگ (اروپا ،شینگن) ( بخشهای دیکریخ ، گرونماخر، لوکزامبورگ )
(برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )
 اقامت لوکزامبورگ (4)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور لوگزامبورک و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور لوگزامبورک و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  قادر به انجام آن در کشور لوگزامبورک می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور لوگزامبورک
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور لوگزامبورک
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور لوگزامبورک
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور لوگزامبورک
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور لوگزامبورک
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور لوگزامبورک
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور  لوگزامبورک
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  لوگزامبورک
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور لوگزامبورک
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور لوگزامبورک
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور لوگزامبورک
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی و بین المللی یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور  لوگزامبورک ، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور لوکزامبورگ 

اقامت لوکزامبورگ 7
لوکزامبورگ کشور کوچکی در شمال اروپا است. پایتخت آن شهر لوکزامبورگ می‌باشد. لوکزامبورگ با آلمان، فرانسه و بلژیک مرز مشترک دارد. این کشور با توجه به جمعیت پانصد هزار نفری‌اش  از کشورهای ثروتمند اروپایی به حساب می‌آید. لوکزامبورگ همواره شرایط سیاسی و اقتصادی باثباتی داشته است.
لوکزامبورگ یکی از ثروتمندترین شهرهای جهان بوده ( کشور دوم ثروتمند جهان )  و به صورت یکی از مراکز مهم بانک‌داری و اداری درآمده‌است. این شهر مقر چندین نهاد مربوط به اتحادیه اروپا است از جمله دادگستری اروپا، دیوان حسابرسی اروپا ، و بانک سرمایه گذاری اروپا در این شهر قرار گرفته‌اند.
 لوکزامبورگ به سه بخش تقسیم می‌شود: ۱- دیکریخ (Diekirch)2- گرونماخر (Grevenmacher) 3-لوکزامبورگ (Luxembourg)
 اقتصاد لوکزامبورگ بیشترین درآمد سالانه بین کشورهای اروپا را دارا می‌باشد. بخش صنعتی این کشور در حوزه‌هایی همچون فولاد، مواد شیمیایی و لاستیک فعال است. بخش زیادی از اقتصاد لوکزامبورگ به خدمات، به ویژه بانکداری و امور مالی متکی است. لوکزامبورگ مهمترین مرکز بانکداری خصوصی در ناحیه یورو است.
واحد پول لوکزامبورگ از سال ۲۰۰۲ یورو است. پیش از سال ۲۰۰۲ و در تمام طول قرن بیستم واحد پول این کشور فرانک لوکزامبور و نیز جمعیت این کشور ۴۸۶ هزار نفر با میانگین سنی ۳۹ سال است. امید به زندگی برای زنان ۸۳ و برای مردان ۷۶ سال است. ۸۷ درصد از مردم این کشور مسیحی پیرو کلیسای کاتولیک رم هستند. زبان رسمی آنها لوکزامبورگی است.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت در کشور لوکزامبورگ ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  لوگزامبورک ( اروپا ) پذیرا می باشد.
  اقامت و راه های اخذ شهروندی و مهاجرت به لوکزامبورگ روش های گوناگونی نظیر تولد کودک، ماندن یا اقامت برای مدت معین، سرمایه گذاری ، خرید ملک ثبت شرکت ، تمکن مالی و غیره به بدست آوردن اقامت شما کمک می کند.
اتباع کشورهای ثالث (یعنی اتباع کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا  هستند مایل به همراهی با یک عضو خانواده شهروندان اتحادیه اروپا هستند. لوکزامبورگ روش های ساده و متعددی در رابطه با ورود اتباع کشورهای ثالث و اخذ ویزا برای آنها دارد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لوکزامبورگ از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  لوگزامبورک ( اروپا ) پذیرا می باشد.
 شاید یکی از مهمترین فاکتور های سرمایه گزاری در اروپا ، بیزینس پلن و تائید بیزینس پلن باشد ، لذا شما اگر متقاضی سرمایه گذاری در لوکزامبورگ هستید، برای این طرح کارآفرینی و یا سرمایه گزاری در اکثر مواقع و در بیشتر سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  نیازی به تائید بیزینس پلن نخواهید داشت و این طرح توجیهی شما در این کشور باید به سود دهی لازم برسد تا بتوانید اقامت خود را در این کشور ادامه دهید.
 متقاضیان سرمایه گذاری در لوکزامبورگ ( اوراق ، املاک و مستغلات و سایر بخشهای اقتصادی )   باید دقت بفرمائید که برای اخذ اقامت در کشور لوزامبورگ شما نیاز دارید به صورت مستمر ۶ ماه داخل خاک این کشور حضور داشته باشید ، حال از طریق سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  و یا طرق قانونی دیگر  مهاجرت که اخیراً ذکر شده است .
لوکزامبورگ یکی از کشورهائی است که همواره در امر سرمایه گذاری پیشتاز بوده.    کشور لوکزامبورگ در بازار جهانی سرمایه گذاری به عنوان یکی از معتبرترین کشورها شناخته شده است و تبدیل شده به یکی از مکانهایی که سرمایه گذاران تمایل دارند در آن سرمایه گذاری نمایند. علاوه بر این کشور لوکزامبورگ همواره در خصوص سیاست های توسعۀ اقتصادی فعال بوده و در پیشبرد این عوامل گامهای مقتضی را برداشته.

مزایای سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ 

اقامت لوکزامبورگ (3)
 از جمله مزایای مهم سرمایه گذاری در این کشور این است که قواعد سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خارجی شفاف و روشن می باشد، و در حقیقت لوکزامبورگ یکی از کشورهای با اقتصاد باز در عرصۀ جهانی شناخته می شود. همچنین لوکزامبورگ یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی در جهان می باشد و دارای حداقل کنترلهای سرمایه گذاری می باشند و علاوه بر آن این کشور از جمله کشورهائی است که گردش سرمایه گذاری آزادانه می باشد. مزیت دیگر وجود شبکۀ ارتباطی گسترده می باشد و به لحاظ سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته می باشد به گونه ای که این کشور را به برترین کشورهای اروپائی به لحاظ اقتصادی متصل می سازد. اما از جمله مزایای کلیدی دیگری که این کشور دارا می باشد همانا قوانین حمایت در باب کار و نیروی کاری می باشد.

دلایل سرمایه گذاری در کشور لوکزامبورگ 

 مزایای موقعیت جغرافیایی

لوکزامبورگ در قلب اروپا واقع شده است، و به این لحاظ به راحتی با سایر کشورهای اروپائی در ارتباط است و باز به لحاظ اینکه از سیستم حمل و نقل قوی برخوردار می باشد لذا می تواند به عنوان یکی از دلایل قانع کننده در این خصوص باشد.

امنیت و آزادی

آزادی و امنیت بالا در این کشور نیز از جمله مزایا و دلایل سرمایه گذاری در این کشور می باشد. و همواره امنیت و آزادی از جمله عوامل بسیار مهمی است که مدنظر متقاضیان می باشد.

ثبات سیاسی و اقتصادی

شرایط سیاسی و اقتصادی کشور لوکزامبورگ به گونه ای می باشد که از ثبات خوبی برخوردار می باشد و این قضیه یکی از عوامل و فاکتورهای اصلی برای سرمایه گذاری می باشد و سرمایه گذار خارجی حتماً نیاز دارد که به لحاظ سیاسی و اقتصادی امنیت فکری و ذهنی در آن کشور داشته باشد.

 ارتباط آسان با مقامات دولتی

در کشورهای کوچک از جمله کشور لوکزامبورگ ساختارهای بوروکراتیک، سخت و خشک کمتر دیده می شود.

ساختارهای شغلی دوستانه

یکی از مشخصه های اصلی که ساختار اقتصادی و اداری کشور لوگزامبورگ برخوردار می باشد انعطاف و دوستانه بودن سیستم این کشور می باشد.

یک محیط رقابتی مالیاتی

سیاست های اقتصادی آزاد در کشور لوکزامبورگ به نحوی تعبیه شده است ک به لحاظ مالیاتی شرایط مساعدی را فراهم نموده است و به این لحاظ موافقت نامه های متعددی را به منظور جلوگیری از پرداخت مالیاتهای دوگانه در این زمینه منعقد نموده است. که این قضیه به ویژه زمانی که شخص شرکتی در کشور خود دارد بسیار اهمیت پیدا می کند.

محیط کاری پیشرفته و حرفه ای

بیش از ۱۷۰ تبعه از اتباع سایر کشورها در کشور لوکزامبورگ اقامت دارند.مسلماً  به مرور این امر بر روی فرهنگ آن کشور تاثیر گذار خواهد بود، و البته کشور لوگزامبورگ همواره بین دو فرهنگ آلمانی و لاتین شناخته شده است. و البت این تأثیرات در تمامی سطوح ساری و جاری می باشد از جمله ادب، هنر، ورزش و غیره. و دیگر اینکه اشخاص در این کشور به سه زبان مسلط می باشند.

زیرساختهای عالی

کشور لوکزامبورگ  به لحاظ زیر ساخت نیز از زیرساختهای بسیار عالی و قوی در سطوح مختلف از جمله حمل و نقل، ساختار شبکه ای و غیره  برخوردار می باشد.

کیفیت بالای زندگی

با توجه به تحقیقات و مطالعات صورت گرفته کشورلوکزامبورگ از سطح بسیار خوب و بالائی برخوردار می باشد.

 میزان مالیات در کشور لوکزامبورگ

در این بخش می پردازیم به امری که ممکن است ذهن بسیاری از خوانندگاه عزیز را به خود معطوف دارد که همانا میزان مبلغ سرمایه گذاری در این کشور می باشد.میزان مالیات در کشور لوکزامبورگ بین ۲۲ الی ۲۹ درصد تخمین زده شده است. البته در خصوص میزان مالیات پرداختی تا حدودی میان شهرهای لوکزامبورگ تفاوت وجود دارد.

نتیجه گیری

در نهایت اینکه لوکزامبورگ کشوری امن در زمینۀ سرمایه گذاری به حساب می آید و همین امر باعث جلب سرمایه گذاری در این کشور شده است. قوانین حمایتی نیز که در خصوص حمایت از سرمایه گذار خارجی نگاشته شده اند همواره حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذار خارجی را در الویت قرار داده اند. لذا به طور کلی سرمایه گذاری در لوکزامبورگ بسیار مورد توجه سرمایه گذاران خارجی می باشد و همواره کشور لوکزامبورگ در صدر کشورهای سرمایه پذیر قرار داشته است .

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لوزامبورگ از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

ÈÇÛ ÒíÈÇí áæ˜ÒÇãÈæѐ ÏÑ ÝÑÇäÓå
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در لوکزامبورگ و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در لوکزامبورگ و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در لوکزامبورگ و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهتثبت شرکت در لوکزامبورگ و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در لوکزامبورگ برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در لوکزامبورگ و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور لوکزامبورگ میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ و اروپا برخوردار شوید.

خدمات موسسه برای ثبت شرکت در لوکزامبورگ 

۱- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در لوکزامبورگ
۲- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در لوکزامبورگ توسط وکلای رسمی شرکت
۳- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در لوکزامبورگ ( مرحله مقدماتی )
۴- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ
۵- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور لوکزامبورگ
۶- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در لوکزامبورگ
مراحل ثبت شرکت در کشور لوکزامبورگ و دریافت اقامت

مراحل ثبت شرکت در لوکزامبورگ و دریافت اقامت

۱- تشکیل پرونده از طریق گروه وکلا در لوکزامبورگ و هماهنگی با وزارت بازرگانی و وزارت امور خارجه و دریافت تاییدیه و موافقت دولت لوکزامبورگ نسبت به Business Plan و اجازه فعالیت تجاری برای متقاضی
۲- تعیین وقت مصاحبه در سفارت و دریافت ویزای D برای فرد متقاضی و خانواده ایشان حضور در لوکزامبورگ جهت دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل ثبت شرکت
۳- بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت ، اقامت تمدید خواهد شد.
۴- بعد از ۳ سال اقامت در لوکزامبورگ و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت ، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم پیدا خواهند نمود.

مزایای ثبت شرکت در کشور لوکزامبورگ 

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۷- استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۸- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور لوکزامبورگ و گرفتن اقامت 

۱- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
۲- پر نمودن فرم ثبت شرکت در لوکزامبورگ
۳- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
۴- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
۵- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
۶- کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
۷- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور لوکزامبورگ از طریق تمکن مالی 

اقامت لوکزامبورگ (1)
شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور لوکزامبورگ پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور لوکزامبورگ

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان انگلیسی
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز 

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳ – قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور لوکزامبورگ 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  لوگزامبورک ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور لوکزامبورگ عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به لوکزامبورگ نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور لوکزامبورگ 

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

انواع ویزای شینگن 

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی در کشور لوکزامبورگ 

اقامت لوکزامبورگ (6)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور  لوگزامبورک ( اروپا ) پذیرا می باشد.
البته شایان ذکر است که کشور لوکزامبورگ با اینکه شرایط ویژه ای در اتحادیه دارد اما برای تحصیل تنها یک دانشگاه در این کشور وجود دارد که شرایط تحصیل برای دانشجویان خود و دانشجویان خارجی را فراهم نموده است و هزینه تحصیل در این کشور نیز بسیار پایین است و مانند بسیاری از کشور های اتحادیه مانند اتریش و آلمان و … تحصیل برای دانشجویان خود را به صورت تقریبا رایگان برگزار می کند و بیشتر هزینه ای که دانشجویان در زمان دانشجویی خود صرف می کنند مربوط به هزینه های حمل و نقل و مسکن خواهد بود البته این امکان نیز وجود دارد که دانشجویان بتوانند از سیستم خوابگاه دانشگاه نیز استفاده نمایند اما به علت حجم پایین این سیستم ، بیشتر دانشجویان باید مسکن جداگانه داشته باشند تا بتوانند در این کشور زندگی کنند .
دانشگاه کشور لوکزامبورگ در بسیاری از رشته ها از جمله رشته های مدیریت و حسابداری و فنی دانشجو می پذیرد و لازم به ذکر است که در این رشته ها نیز آزمون ورودی برگزار نخواهد شد و تنها در صورتی که شرایط تحصیل در این کشور را داشته باشید و مدارک مورد نیاز را فراهم نمایید قادر خواهید بود به تحصیل ادامه دهید. همچنین با توجه به جمعیت میانسال کشور لوکزامبورگ ، بسیاری از پزشکان این کشور میانسال هستند بنابراین تنها دانشگاه کشورلوکزامبورگ پذیرای دانشجویان پزشکی نیز خواهد بود .
با توجه به شرایطی که برای تحصیل در کشور لوکزامبورگ بیان شد و همچنین با توجه به شرایط اقامت این کشور در صورتی که بیش از ۷ سال در این کشور باشید و همچنین زبان لوکزامبورگی را فرا گیرید و به این زبان صحبت کنید می توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید و آنچه در این کشور مهم است با توجه به این که کشور چند زبانه می باشد می توانید به زبان های به روز دنیا مسلط شوید و همچنین کلاس های آموزشی زبان لوکزامبورگی نیز در این کشور برگزار به صورت تقریبا رایگان برگزار خواهد شد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور لوکزامبورگ 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور لوکزامبورگ  ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در لوکزامبورگ ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور لوکزانبورگ ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور لوکزامبورگ 

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور لوکزامبورگ  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور لوکزامبورگ .
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور لوکزامبورگ و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از لوکزامبورگ به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور لوکزامبورگ .
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور لوکزامبورگ برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور لوکزامبورگ .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور لوکزامبورگ .
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور لوکزامبورگ .
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور لوکزامبورگ .
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و لوکزامبورگ .

هزینه های زندگی در لوکزامبورگ 

اقامت لوکزامبورگ (5)
هزینه های زندگی درلوکزاموبرگ نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تر میباشد و بطور کلی هزینه های زندگی در این کشور در حدی است که شما می توانید بهترین هزینه ها را در این کشور داشته باشید و از بهترین امکانات استفاده کنید.
هزینه زندگی در لوکزامبورگ  معمولا هزینه ای بین ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو می باشد که البته این هزینه شامل یک زندگی کاملا معمولی و در حد دانشجویی میباشد البته یک زندگی معمولی و رو به بالا آنچنان هم بیشتر از این نیست و همانطور که می دانید سطح زندگی هر فرد با دیگری متفاوت است که تقریباً میزان قابل توجهی از این هزینه مربوط به هزینه های مسکن می باشد. البته شما از طریق کسب کار می توانید میزان هزینه ها را کاهش دهید و از سطح رفاه کامل تری بر خوردار باشید.
زندگی در کشور لوکزامبورگ از مزایای زیادی برخوردار است. سطح بالای زندگی ، آمار پائین جرم و امنیت بالا، آموزش رایگان تا بالاترین سطوح ، بیمه درمانی فراگیر، طبیعت زیبا و ترکیب چند فرهنگی، محیط بسیار مناسبی را برای شروع یک زندگی جدید بدون هرگونه تبعیض از نظر نژاد، ملیت و مذهب را فراهم خواهد کرد.
شرایط کار، بیمه و قوانین مالیاتی در لوکزامبورگ به صورتی است که این افراد کار کردن در این کشور را به کشور خودشان ترجیح می دهند. پنجمین کشور جهان از نظر کیفیت زندگی دارای بالاترین درآمد سرانه در میان کشورهای جهان است.

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور لوگزامبورک  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت لوکزامبورگی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور لوکزامبورگ (اتحادیه  اروپا)
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده لوکزامبورگی  در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت لوکزامبورگی در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور لوکزامبورگ (اتحادیه  اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور لوکزامبورگ   (اتحادیه  اروپا)
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ (اتحادیه  اروپا)
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور لوکزامبورگ   (اتحادیه  اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور لوکزامبورگ   (اتحادیه  اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور لوکزامبورگ   (اتحادیه  اروپا)
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور لوکزامبورگ   در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور لوکزامبورگ  (اتحادیه  اروپا)
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.