اخذ اقامت در سوئیس و اروپا ،اخذ ویزای در سوئیس و اروپا ، ویزای تحصیلی در سوئیس و اروپا ، ویزای کاری در سوئیس و اروپا ، گرفتن پاسپورت در سوئیس و اروپا ، سرمایه گذاری در سوئیس و اروپا ، خرید ملک در در سوئیس و اروپا ، ثبت شرکت در در سوئیس و اروپا ،گرفتن شریک تجاری در در سوئیس و اروپا ، قبول وکالت در در سوئیس و اروپا ، خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در در سوئیس و اروپا ، امور بازرگانی و تجاری در در سوئیس و اروپا ، صادرات و وادرات در در سوئیس و اروپا ، خدمات بیمه ای در سوئیس و اروپا ، نقل و انتقالات مالی و ارزی در سوئیس و اروپا

اخذ اقامت سوئیس (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای سوئیس (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت سوئیس (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت سوئیس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت سوئیس (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت سوئیس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری سوئیس (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری سوئیس (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک سوئیس (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری سوئیس (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات سوئیس (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای سوئیس (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی سوئیس (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور سوئیس (اروپا ،شینگن) ( شهرهای برن،  زوریخ، زرمات، اینترلاکن، ژنو، لوزان، لوگانو، سن موریتز)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 

   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com

 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت سوئیس (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )
موسسه حقوقی وبین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور سوئیس  و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  سوئیس و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.
 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور سوئیس می باشد به شر ذیل می باشد :
۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور سوئیس
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور سوئیس
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تحصیلی ، ویزای تجاری ، و غیره در کشور سوئیس
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور سوئیس
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور سوئیس
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور سوئیس
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور سوئیس
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور سوئیس
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور سوئیس
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور سوئیس
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور سوئیس
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور سوئیس
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی و  بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در سوئیس ، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور سوئیس 

 

اقامت سوئیس (2)

سوئیس کشوری است در اروپای غربی که از شمال با آلمان ، از شرق با تریش و لیختنشتاین ، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.این کشور ۷٫۵ میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۹۰ کیلومتر مربع دارد سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدارل و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که کانتون خوانده می‌شوند.پایتخت سوئیس شهر برن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر جهانی ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۳۹٬۰۰۰  دلار برای هر نفر از بالاترین‌ها در جهان است.سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، رو مانش به رسمیت شناخته می‌شوند.
سوئیس دارای سابقه طولانی بی‌طرفی در مناسبات جهانی است، به طوری که این کشور از سال ۱۸۱۵ تاکنون وارد هیچ جنگی نشده‌است. این کشور مقر بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی چون صلیب سرخ و سازمان تجارت است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمتن ملل نیز در این کشور و در شهر  ژنو قرار دارد.
سوییس با مساحت ۴۱٬۲۸۵ کیلومتر مربع کشور نسبتاً کوچکی است و با جمعیت ۷٫۵ میلیونی دارای تراکم جمعیت متوسطی به اندازه ۱۸۲ نفر در هر کیلومتر مربع می‌باشد. این تراکم در مناطق جنوبی سوییس که کوهستانی است کمتر از میانگین می‌باشد درحالی که قسمت‌های شمالی پرتراکم‌تر می‌باشند.
سوییس به‌طور کلی به سه منطقه جغرافیایی تقسیم می‌شود: کوه های آلپ سوئیس، ناحیه <<میتلاند>> یا فلات سوییس و کو های ژورا در ناحیه شمال‌غربی و حوالی مرز  فرانسه .

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور سوئیس ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور سوئیس ( اروپا ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  سوئیس یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.
معمولاً افرادی که قصد مهاجرت به سوئیس را از راه های  سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، تحصیل و یا اخذ ویزای کار سوئیس را دارند به سوالاتی پیرامون تابعیت و اقامت سوئیس برخورد می کنند. لازم به ذکر است مفاهیم سیتیزن شدن یا اخذ شهروندی ، تابعیت و اخذ پاسپورت سوئیس همگی دارای معنای واحد هستند.

قانون تابعیت سوئیس بر اساس اصول ذیل بنا شده است 

۱- قانون تابعیت کنفدراسیون، شوراهای کانتون و شوراهای محلی.
۲- تابعیت کسب شده از طریق تولد در سوئیس ، ازدواج با سوئیسی (یعنی از طریق اصل خون )

برای جلوگیری از بی تابعیتی

زمانی یک شخص به عنوان تبعه سوئیس محسوب می گردد که شهورند وی در شهرداری (قسمت اداره ثبت احوال) به ثبت رسیده شده باشد. و خانواده ی وی نیز در آنجا تابعیتشان ثبت شده باشد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

اقامت سوئیس (1)

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  سوئیس ( اروپا ) پذیرا می باشد.
اصولا  اخذ اقامت کشور سوئیس از پیچیدگی بسیار خاصی برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا برخوردار میباشد و این شرایط حتی برای اتباع کشور آمریکا نیز اعمال میگردد . سرمایه گذاری در کشور سوئیس به صورت ثبت و راه اندازی شرکت می باشد بدین صورت که ابتدا یک شرکت حقوقی در کشور سوئیس ثبت نمائید ، سپس باید یک فعالیت اقتصادی را راه اندازی بنمائید به طوریکه برای حداقل ۱۰ نفر شغل ایجاد کنید.
مبلغ سرمایه گذاری شده چندان مورد توجه مقامات محلی قرار ندارد ولیکن توجه داشته باشید که حقوق یک کارگر عادی در ماه دست کم ۳۵۰۰ فرانک میباشد . پس از گذشت یکسال و در صورتیکه فعالیت اقتصادی قابل قبولی داشته باشید و میران سود آوری خالص شرکت شما بالای ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک باشد میتوانید برای دریافت اقامت سالیانه سوئیس که به کارت اقامت B  معروف میباشد  اقدام نمائید که این اقامت پس از گذشت ۵ سال به اقامت نوع  دائم که به کارت اقامت  C معروف میباشد تبدیل خواهد گردید.
مطابق با قانون جدید مهاجرت که اکنون در پارلمان این کشور در دست بررسی میباشد دارندگان اقامت دائم  C  بعد از گذشت ۳ سال میتوانند برای اخذ تابعیت سوئیس اقدام بنمایند .موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  برترین ارائه دهنده مشاوره در زمینه ی حقوق داخلی و بین الملل آماده ی همراهی شما عزیزان در مسیر سرمایه گذاری در کشور سوئیس می باشد.

سرمایه اولیه برای سرمایه گذاری در کشور سوئیس 

سرمایه اولیه بیست هزار فرانک سوئیس است که لازم است در ابتدا تمام آن پرداخت شود، این پول باید در یکی از بانک های سوئیس قرار داده شود، هنگامی که شرکت به صورت کامل ثبت شد میتوان از این سرمایه به صورت کامل استفاده کرد، ارزش هر سهم در سوئیس حداقل ۱۰۰ فرانک تعیین شده است.
چنانچه قصد سرمایه گذاری در کشور سوئیس را دارید وکلای برتر موسسه حقوقی  و بین المللی یسنا  شما را در این امر یاری نموده و به شما هوطنان عزیز مشاوره ای تخصصی ارائه می نمایند.

مزایای سرمایه گذاری در سوئیس 

۱- با سرمایه گذاری در سوییس امکان سفر به کشورهای حوزه ی شنگن را خواهید داشت.
۲- از امن ترین روش های سرمایه گذاری توسط دولت اروپا است
۳- محدودیت سنی ندارد
۴- امکان ادامه ی  تحصیل برای فرزندان و خانواده ی شخص متقاضی در اروپا وجود دارد.
۵- موقعیت کار و زندگی در اروپا با سطح کیفیت بالا
۶- امکان  اخذ اقامت دائم
برای شروع تجارت و کسب کار بایستی مراحل سرمایه گذاری تحت یک بیزینس پلن یا برنامه تجاری نوشته شود. برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای سرمایه گذاری در سوئیس باید موراد زیر را در نظر گرفت:
۱- خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
۲- انتظاراتی که از خدمات می رود
۳- تعیین تیم مدیریت
۴- نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام

مدارک لازم برای اخذ اقامت کشور سوئیس 

۱- اسکن پاسپورت تمام اعضای خانواده و صفحاتی که دارای ویزا یا مهر ورود خروج است
۲-  تعداد ۱۲ قطعه عکس رنگی شش در چهار زمینه سفید از هر فرد خانواده
۳-  ترجمه رسمی انگلیسی یا آلمانی آخرین مدرک تحصیلی .
۴- ترجمه گواهی اشتغال به کار یا فیش حقوقی یا مدرک تجربی ، یا جواز کسب یا پروانه تولید محصول .
۵- ترجمه رسمی عقد نامه برای متاهلین ، پدر و مادر اگر جزو متقاضیان هستند .
۶-  ترجمه رسمی شناسنامه تمام افراد خانواده .
۷-  گردش سه ماه آخر حساب بانکی
۸- فیش واریز مبلغ قرارداد
۹- ترجمه گواهی تحصیلی باریز نمرات آخرین کلاس یا ترم فرزندان برای تطبیق با مدارس و دانشگاه های سوئیس .
۱۰- قرارداد امضاء شده .

گزینه های سرمایه گذاری در سوئیس 

سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا می توانند اجازه اقامت سوئیس را از یکی از دو راه زیر به دست آورد:
۱- سرمایه گذاری در یک شرکت سوئیسی با ارزش حداقل €۱ میلیون
۲- پرداخت هزینه یکجای مالیات به ارزش  CHF 150،۰۰۰، بسته به ایالت مورد اقامت
برای برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کسب و کار این کشور نیاز است متقاضیان سرمایه گذاری در یک شرکت گسترده با داشتن بودجه لازم شرکت کنند، به نوبه خود، شرکت قادر است برای ایجاد مشاغل بیشتر برای کمک به اقتصاد سوئیس مواردی را به عنوان تشویق قرار دهد. سرمایه گذاری ها باید با توجه به ارزش اقتصادی منطقه مبلغ سرمایه گذاری خود را در یک بانک سوئیسی و یا در بازار سهام و یا یک شرکت سوئیسی و همچنین از طریق بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری کنید.
مبلغ مالیات سالانه برای افراد خارجی در این کشور در سطح فدرال راه اندازی شده و قانون اقامتگاه و در برخی از استان ها منسوخ شده است.  این مالیات مبتنی بر هزینه های جایگزین مالیات عادی بر درآمد و ثروت است. مقدار آن به صورت یکجا باید تحت عنوان مالیات برای کانتون پرداخت گردد. متقاضیان توصیه می شود با اولین توافق مالیاتی به صورت یکجا با اداره مالیات استانی مربوطه به دست آورند و سپس اجازه اقامت برای آنها صادر می شود.

قبول و کالت و مشاوره در اقامت کشور سوئیس از طریق ثبت شرکت ( رفتن پاسپورت ) 

Swiss Cities: Bern

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  سوئیس  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور سوئیس و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  سوئیس و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در کشور سوئیس و همچنین دریافت اقامت بر مبنای ثبت شرکت در کشور سوئیس برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور سوئیس و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور سوئیس میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور  سوئیس و اروپا برخوردار شوید.

شروع تجارت در کشور سوئیس 

به منظور آغاز تجارت در این کشور  سوئیس شما میبایست ابتدا یک شرکت حقیقی و یا حقوقی در این کشور ثبت نمایید . پس از ثبت شرکت شما قانوناً اجازه خواهید داشت که به تجارت در این کشور اشتغال بورزید . البته فعالیت در بعضی از رشته ها مانند پول و ارز نیازمند مجوز رسمی از ارگانهای مربوطه در این کشور میباشد که به هنگام ثبت شرکت به شما اطلاع داده خواهد شد .

ویزای تجاری کشور سوئیس 

صاحبان شرکتها و موسسات تجاری در این کشور میتوانند در صورت ارائه مدارک مثبته مالی به سفارتخانه های این کشور درخواست ویزای تجاری کوتاه مدت بنمایند که در هر سال امکان سفر به مدت ۱۸۰ روز را به کشور سوئیس خواهند داشت.

انواع فرم ثبتی شرکتهای تجاری رایج

شرکت انفرادی Einzelfirma
شرکت انفرادی معادل با همان شخصیت حقیقی در قانون تجارت ایران میباشد . به این منظور شما میتوانید به نام و نام خانوادگی خود یک موسسه تجاری را در این کشور ثبت نمایید . همچنین شما باید یک نفر شخص مقیم سوئیس را نیز به عنوان یکی از مدیران شرکت با حق امضاء منصوب بنمایید . شما به سرمایه ثبتی اولیه نیاز نخواهید داشت ولیکن در صورتیکه شما ورشکست بشوید میزان بدهی شما به نام خود شخص شما نوشته خواهد شد و شما مجبور خواهید بود از از دارایی شخصی خویش نسبت به پرداخت بدهی های خود اقدام بورزید .
شرکت با مسئولیت محدود GmbH
رایجترین شکل ثبت شرکتهای کوچک در این کشور میباشد . کلیه حق الشرکه شرکت میتواند تماما به نام یک نفر باشد.در آگهی روزنامه رسمی اسامی تمام شرکاء و مدیران به چاپ خواهد رسید . شما میبایست یک نفر شخص مقیم سوئیس را نیز به عنوان یکی از مدیران شرکت با حق امضاء منصوب بنمایید . حداقل سرمایه مورد نیاز ۰۰۰ ۲۰ فرانک سوئیس میباشد که باید تماما نزد یک بانک سوئیسی پرداخت گردیده باشد .در صورت ورشکستگی بدهی شرکت تنها محدود به سرمایه شرکت خواهد بود .
شرکت سهامی خاص AG
رایجترین شکل ثبت شرکتهای بزرگ در این کشور میباشد . کلیه سهام شرکت میتواند تماما به نام یک نفر باشد.در آگهی روزنامه رسمی اسامی تمام شرکاء و مدیران تنها بنا به درخواست خود آنان به انتشار خواهد رسید ، به عبارت دیگر اسامی سهامداران میتواند پنهان بماند . شما میبایست یک نفر شخص مقیم سوئیس را نیز به عنوان یکی از مدیران شرکت با حق امضاء منصوب بنمایید . حداقل سرمایه مورد نیاز ۰۰۰ ۱۰۰ فرانک سوئیس میباشد که باید دست کم نیمی از آن نزد یک بانک سوئیسی پرداخت گردیده باشد .در صورت ورشکستگی بدهی شرکت تنها محدود به سرمایه شرکت خواهد بود .
نمایندگی و یا شعبه شرکت خارجی در سوئیس Agent
نیاز به سرمایه اولیه نیست و تنها یک نفر شخص مقیم سوئیس باید به عنوان یکی از مدیران شرکت با حق امضاء منصوب گردد . اساسنامه شرکت مادر و آخرین آگهی تغییرات و همچنین گواهی بانکی مبنی بر پرداخت شدن کل سرمایه ثبتی شرکت مورد نیاز میباشد . همچنین ممکن است مدارک دیگری مانند آخرین ترازنامه مالی شرکت شما نیز مطالبه گردد .
نکته قابل توجه : هرچند به منظور ثبت شرکت وجود یک مدیر مقیم در این کشور با حق امضاء انفرادی الزامیست ولیکن اختیارات مدیر بنابر تشخیص هیئت مدیره میتواند در مواردی نظیر بانک و یا غیره محدود گردد .

اسناد و مدارک مورد نیاز

برای ثبت شرکت در سوئیس باید مدارک و اسناد زیر را مهیا سازید:

۱- نام شرکت
۲-  نام مدیر، ملیت، تاریخ تولد و آدرس کامل وی
۳- نام و نام خانوادگی به همراه آدرس کامل سهامداران
۴- مدرک اثبات هویت شامل اسکن گذرنامه، ترجمه رسمی از کارت ملی و گواهینامه
۵-  مدرک اثبات آدرس شامل ترجمه رسمی از قبض گاز یا برق و یا کارت اعتباری شما و یا صورت حساب ۳ ماهه بانکی

نام شرکت

هر نامی که تا کنون به ثبت در دولت سوئیس نرسیده شده باشد مورد قبول است، اما شرط لازم این است که نام شرکت منعکس کننده فعالیت آینده شرکت باشد.

هیئت مدیره

حداقل یکی از مدیران باید در سوئیس اقامت داشته باشد که مدارک شرکتی به امضای وی برسد.

سهامداران

هیچ محدودیتی در مورد آدرس و ملیت سهامداران وجود ندارد.

دفتر شرکت

تمامی شرکت های سوئیسی باید دفتری ثبت شده در سوئیس داشته باشند که در آن اسناد رسمی به تصویب برسد.

سرمایه اولیه برای ثبت شرکت

سرمایه اولیه بیست هزار فرانک سوئیس است که لازم است در ابتدا تمام آن پرداخت شود، این پول باید در یکی از بانک های سوئیس قرار داده شود، هنگامی که شرکت به صورت کامل ثبت شد میتوان از این سرمایه به صورت کامل استفاده کرد، ارزش هر سهم در سوئیس حداقل ۱۰۰ فرانک تعیین شده است.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور سوئیس از طربق تمکن مالی

 

اقامت سوئیس (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  سوئیس )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  سوئیس ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   سوئیس  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور سوئیس 

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی در کشور سوئیس 

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳- قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله  به صورت دو ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی
۱۰- عدم انجام امور غیر قانونی و جنایی
۱۱- تمکن مالی

وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور سوئیس 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  سوئیس ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور سوئیس  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به کشور   سوئیس  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور سوئیس 

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی 

 

اقامت سوئیس (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   سوئیس ( اروپا ) پذیرا می باشد.

 

در كشور سوییس‌ آموزش‌ كودكان‌ با دوره‌ آمادگی‌ و به‌ مدت‌ یك‌ تا دو سال‌ آغاز می‌شود. تحصیلات‌ اجباری‌ در استان‌های‌ مختلف‌ متفاوت‌ بوده‌ و از ۶ تا ۸ سالگی‌ شروع‌ می‌شود و ۸ تا ۹ سال‌ طول‌ می‌كشد. طول‌ دوره‌ ابتدایی‌ از ۴ تا ۶ سال‌ و دوره‌ متوسطه‌ از ۳ تا ۵است . سپس‌ دانش‌آموزان‌ وارد دبیرستان‌ها، مدارس‌ بازرگانی‌ یا مدارس‌ حرفه‌ای‌ می‌شوند مدت‌ تحصیل‌ در دبیرستان‌ها دو سال‌ است‌ كه‌ دانش‌آموزان‌ می‌توانند در رشته‌های‌ گوناگون‌ ادامه‌ تحصیل‌ دهند و در نهایت‌ موفق‌ به‌ گرفتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ در رشته‌هایی‌ مانند زبان، ریاضیات، اقتصاد یا حقوق‌ شوند. در مجموع‌ طول‌ دوره‌ تحصیل‌ پیش‌ دانشگاهی‌ ۱۳ سال‌است. شرط‌ ورود به‌ مراكز آموزش‌ عالی‌ دانشگاه‌های‌ سوییس‌ داشتن‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ است.دانش‌آموزانی‌ كه‌ وارد مدارس‌ بازرگانی‌ یا حرفه‌ای‌ می‌شوند، از ۲ تا ۴ سال‌ به‌ تحصیل‌ می‌پردازند و معمولاً‌ بدون‌ این‌ كه‌ وارد دانشگاه‌ شوند، جذب‌ بازار كار می‌شوند.
دارندگان‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ كشورهای‌ خارجی‌ مانند ایران‌ كه‌ حداقل‌ معدل‌ آنها ۱۴ باشد، می‌توانند در امتحان‌ ورودی‌ به‌ دانشگاه‌ كه‌ برای‌ این‌ گونه‌ متقاضیان‌ برگزار می‌شود شركت‌ كنند،که به دوزبان آلمانی و انگلیسی یا این‌ كه‌ در دوره‌ پیش‌ دانشگاهی‌ دانشگاه‌ فریبورگ‌ آلمانی‌ و فرانسوی‌ به‌ مدت‌ ۹ ماه‌ برگزار می‌شود، شركت‌ نمایند. موفقیت‌ در این‌ امتحان‌ شرط‌ اقدام‌ برای‌ اخذ پذیرش‌ از دانشگاه‌های‌ سوییس‌ است.
لازم‌ به‌ یادآوری‌ است‌ كه‌ امتحان‌ ورودی‌ كلیه‌ دانشگاه‌ها برای‌ متقاضیانی‌ كه‌ دیپلم‌ دبیرستان‌ آنها خارج‌ از سوییس‌ صادر شده، و در دانشگاه‌ فریبورگ‌ برگزار می شود. سال‌ تحصیلی‌ در سوییس‌ دارای‌ دو نیم‌ سال‌ تابستانی‌ و زمستانی‌ است كه‌ طول‌ هر كدام‌ حدود ۵ ماه‌ است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئیس برای علاقه مندان به ادامه تحصیل امکان پذیر است.تمامی اشخاص متقاضی میتوانند با داشتن مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز:

۱-دیپلم وریز نمرات
۲-پیش دانشگاهی و ریز نمرات
۳-پاشپورت
۴-شناسنامه

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از بهترین دانشگاه های اتحادیه اروپا می توانند اقدام نمایند. فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد در کشور سوئیس امکان اخذ اقامت کاری را پس از اتمام تحصیل دارند.
مدارک مورد نیاز:
۱-ترجمه مدرک دیپلم و ریز نمرات
۲-ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات
۳-ترجمه مدرک کارشناسی و ریز نمرات
۴-پاسپورت
۵-ترجمه شناسنامه

 

کار در کشور سوئیس به عنوان مهمان 

شما می توانید به عنوان مهمان به سوئیس آمده و کار کنید، در صورتی که سن شما بین ۱۸ تا ۲۵ سال باشد و تنها اگر از طریق یک آژانس مورد تایید و دارای مجوز از طرف دبیرخانه دولت سوئیس در امور اقتصادی (SECO) اقدام کنید.

هزینه های آمزش عالی

هزينه تحصيلات دانشگاهي برحسب محل دوره ومدت دوره متغيراست.شهريه هاي دانشگاهي وديگر هزينه ها مي تواند برحسب زادگاه دانشجو متغيرباشد.مثلاً يك دانشجوي سوئيسي براي هردوره اي كه دانشگاه نوي شاتل سالانه۷۵۰فرانك سوئيس مي پردازد ولي درزوريخ ۱۳۰۰فرانك خواهدپرداخت. درصدرمخارج هردوره شهريه و بيمه تحصيلي و هزينه هاي زندگي روزمره قراردارد.هزينه زندگي براي دانشجويان شامل بيمه پزشكي،هزينه تحصيل وابزاركمك تحصيلي در حدود ۲۰۰۰-۱۸۵۰CHF درماه است .

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور سوئیس 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  سوئیس ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور سوئیس 

اقامت سوئیس (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  ا سوئیس  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  سوئیس.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور سوئیس و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از سوئیس به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور سوئیس.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور سوئیس برای ایرانیان .
قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور سوئیس
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور سوئیس به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور سوئیس.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور سوئیس.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور سوئیس.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور سوئیس.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و سوئیس.

هزینه های زندگی در کشور سوئیس 

هزینه ی  زندگی در کشور سوئیس وابسته به شهر مورد نظر است و در شهرها متغیر میباشد به عنوان مثال در شهرهای ژنو و زوریخ میانگین هزینه زندگی بسیار زیاد خواهد بود.
هزینه ماهیانه و تقریبی:
اجاره اتاق یک نفره: ۴۵۰ فرانک (معادل تقریباً ۸۰۰,۰۰۰ تومان)
غذا: ۴۰۰ فرانک (معادل تقریباً ۷۰۰,۰۰۰ تومان)
بیمه پزشکی: ۱۵۰ فرانک (معادل تقریباً ۲۰۰,۰۰۰ تومان)
کلیه ی هزینه های اقامتی یک دانشجو حداقل ۱۰۰۰ فرانک (معادل تقریباً ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان) میباشد. در ژنو و زوریخ هزینه‌های ماهیانه تقریبا به ۲۰۰۰ فرانک می رسد. در اغلب شهر ها یک دانشجو هفته ای ۱۵ ساعت حق کار خواهد داشت. با کارهای ساده و خدماتی تقریبا می توان ماهیانه ۱۲۰۰ فرانک درآمد داشت.

هزینه های تحصیل در سوئیس:

هزینه دانشگاههای دولتی در مقطع فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) برای دانشجویان خارجی تقریباً ترمی ۷۰۰ فرانک (معادل تقریباً ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان) خواهد بود. دانشگاههای خصوصی آن تقریباً ترمی ۴۰۰۰ فرانک دریافت می نمایند.

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور  سوئیس  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  سوئیس  (اروپا)
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور سوئیس  (اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت سوئیسی   ثبت شده در کلیه مناطق کشور سوئیس  (اروپا)
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور سوئیس  (اروپا)
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور سوئیس   (اروپا)
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده سوئیسی در کلیه مناطق کشور سوئیس (اروپا )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت سوئیسی در کلیه مناطق کشور سوئیس (اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور سوئیس (اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور سوئیس  (اروپا)
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور سوئیس  (اروپا)
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در سوئیس  (اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در سوئیس (اروپا)
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور سوئیس    (اروپا ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور سوئیس  (اروپا)
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور سوئیس (اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور سوئیس  (اروپا)
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور سوئیس (اروپا)
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور سوئیس (اروپا)
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور سوئیس   (اروپا)
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور سوئیس  (اروپا)
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور  سوئیس   (اتحادیه  اروپا)
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور سوئیس  (اروپا)
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور سوئیس  (  اروپا)
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور سوئیس  (اروپا)
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور سوئیس  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور سوئیس (اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای سوئیس (اروپا)
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور سوئیس (اروپا)
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور سوئیس (اروپا)
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور سوئیس (اروپا)
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور سوئیس (اروپا)
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.