اخذ اقامت اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، مهاجرت به اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، اخذ ویزای اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، گرفتن پاسپورت اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، سرمایه گذاری در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خرید ملک در اتریش( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، ثبت شرکت در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ،گرفتن شریک تجاری در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، قبول وکالت در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، امور بازرگانی اتریش( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در اتریش( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، صادرات و واردات در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) ، خدمات بیمه ای در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن )

اخذ اقامت اتریش (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای اتریش (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت اتریش (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت اتریش (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت اتریش (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت اتریش (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری اتریش (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی اتریش (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری اتریش (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک اتریش (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی اتریش (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری اتریش (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی اتریش (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات اتریش (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی اتریش (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی اتریش (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای اتریش (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی اتریش (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی اتریش (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور اتریش (اروپا ،شینگن) (وین ،گراز ، لینز ، سالزبورگ ، اینسبروک)
 (برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )
اقامت اتریش (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور اتریش و کل اروپا را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  اتریش و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  قادر به انجام آن در کشور  اتریش می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور اتریش
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اتریش
۳- قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای توریستی ، ویزای سرمایه گذای ، ویزای تحصیلی ، ویزای تجاری و غیره در کشور اتریش
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور اتریش
۵- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور اتریش
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور اتریش
۷- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور اتریش
۸- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور اتریش
۹- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور  اتریش
۱۰- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور اتریش
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اتریش
۱۲- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور اتریش
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در اتریش، اروپا پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور اتریش 

اقامت اتریش (4)
اتریش (یا به ضبط قدیمی آن اطریش) یکی از کشورهای اروپای غربی است. پایتخت آن وین است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین هم‌مرز است.
اتریش تلفظ فرانسوی نام آلمانی آن کشور است. نام آلمانی آن یعنی اؤستررَیش برگرفته از دو واژه اؤستر (شرق) و رَیش (قلمرو و پادشاهی) است که در مجموع این نام به معنی پادشاهی شرقی است. پیشتر در سرزمینهای اسلامی، از جمله ایران، نام این کشور را نَمْسا (و در ایران گاه نَمْسه) می‌گفتند.
طبق آخرین آمار بانک جهانی اتریش پس از کشورهای سوئیس، دانمارک، سوئد، آمریکا، آلمان و ژاپن در مکان هشتم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار گرفته‌است.
زبان رسمی این کشور آلمانی است. ۹۸٪ مردم این کشور به این زبان صحبت می‌کنند. در کنار آلمانی اقلیتی به زبان‌های کروات، اسلوونیای و مجارستانی صحبت می‌کنند. کد این کشور ۰۰۴۳ و واحد پول آن یورو می باشد.
شهرهای مهم آن عبارتند از: وین ، سالزبورگ، تیرول و گراتس.

تقسیمات کشوری

اتریش، که یک جمهوری فدرال است، ۹ ایالت را در بر می‌گیرد:
۱- بورگن‌لاند (Burgenland)
۲- کرنتن (Carinthia)
۳-اتریش پایین (Lower Austria)
۴-اتریش بالا (Upper Austria)
۵-سالزبورگ (Salzburg)
۶- اشتایرمارک (Styria)
۷- تیرول (Tyrol)
۸- فورآرلبرگ (Vorarlberg)
۹- وین (Vienna)

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور اتریش ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور اتریش ( اروپا ) پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  اتریش یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

دیگر مزایای اخذ اقامت در کشور اتریش 

۱-  امکان اخذ پاسپورت ۵ سال پس از اقامت
۲- سفر به کشورهای اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا
۳- امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا ۵ سال پس از گذشت اقامت
۴- امنیت، رفاه اجتماعی و ثبات سیاسی
۵- امکان اخذ آسانتر ویزای کانادا و ایالات متحده
۶- امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای جمهوری چک (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …)
۷- شهروندی اتحادیه اروپا

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

اقامت اتریش (1)
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  اتریش  ( اروپا ) پذیرا می باشد.
  اتریش تنها کشور اروپایی می باشد که به طور رسمی شهروندی این کشور را به متقاضیان سرمایه  گذاری در این کشور، مستقیماً پیشنهاد می کند. و در واقع کشور اتریش این امکان فوق العاده را برای متقاضیان سرمایه گذاری فراهم نموده تا بدون نیاز به اقامت قبلی بتوانند به صورت فوری پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. که دریافت شهروندی نیز تنها در صلاحیت و از جمله اختیارات دولت می باشد.
بنابراین نکته ای که در اینجا وجود دارد نیاز به اقامت قبلی شما ندارد و می توانید مستقیماً تابعیت کشور اتریش را کسب نمائید. درسته که این روش روشی پرهزینه می باشد، اما از سوی دیگر سریع ترین راه حل برای اخذ تابعیت یکی از کشورهای اتحادیۀ اروپا در نظر گرفته شده است. که از جمله مزایایی که کسب پاسپورت کشور اتریش دارد حق عبور و مرور آزادانه در کل اتحادیۀ اروپا و همچنین کشورهای آمریکا، کانادا و بریتانیا می باشد و در واقع یکی از معتبرترین مدارک مسافرتی به حساب می آید.
نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که نیاز به داشتن مدرک زبان آلمانی نیز ندارد.
همچنین سرمایه گذاری در اوراق قرضۀ دولتی، مشاور املاک و نظایر آن در ذیل این برنامه قرار نمی گیرد. و تأییدیۀ درخواست سرمایه گذاری، سرمایه گذاران نیز به طرق مختلف و در مراحل مختلف از سوی دولت باید مورد تأیید قرار گیرد. و پس از دریاقت تأییدیۀ شهروندی می توانید برای دریافت پاسپورت خود اقدام نمائید.

حداقل میزان سرمایه 

 بر اساس مادۀ ۱۰ قانون شهروندی اتریش، ” دولت اتریش مجاز می باشد به اشخاصی که تبعۀ خارجی محسوب می شوند تابعیت اتریش را اعطا نماید، البته در صورتیکه شرایط خاصی را داشته باشند، از جملۀ این شرایط همانند داشتن ایده های نو و بکر و همچنین تفکرات نوآورانه در زمینۀ علوم و تکنولوژی و یا به همراه داشتن سودهای کلان اقتصادی که از ۱۰ میلیون یوره آغاز می شود و تا ۱۰۰ میلیون یوره ادامه می یابد، که این مبلغ با توجه به نقشۀ کاری و سرمایه گذاری که برای شما طراحی می شود متفاوت خواهد بود و اعطای تابعیت نیز فقط و فقط با صلاحدید دولت اتریش می باشد.
بر طبق قوانین و مقررات اتباع خارجی کشور اتریش، اشخاصی که غیر تبعۀ اتحادیۀ اروپا محسوب می شوند می توانند برای دریافت شهروندی اتریش، البته بعد از ۱۰ سال اقامت در خاک این کشور، اقدام نمایند. اما تضمین اعطای اقامت نیازمند تأئیدیه در مراحل مختلف از سوی دولت اتریش می باشد که این مراحل، مراحل بسیار ظریف و پیچیده ای می باشند. بعد از دریافت تأئیدیۀ اقامت نیز، می توانید برای درخواست تابعیت خود اقدام نمائید.

الزامات واجد شرایط بودن برای دریافت پاسپورت کشور اتریش 

  همانطور که در بالا نیز اشاره نمودیم با سرمایه گذاری در کشور سوئیس می توان به راحتی تابعیت و به طریق اولی پاسپورت این کشور را اخذ نمود. اما برای اخذ پاسپورت کشور اتریش شرایطی وجود دارد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:
۱- پاسپورت، مدارک ازدواج و تولد معتبر
۲- گواهی عدم سوء پیشینه.
۳- پس زمینه و سوابق شغلی شخص متقاضی
۴- پس زمینۀ تمکن مالی قوی

مزایای سرمایه گذاری در کشور اتریش 

اتریش دارای زیر ساخت های بسیار قوی، نیروی کار مولد و ماهر و بهره وری بالا می باشد. کشور اتریش به عنوان منطقه ای مناسب برای دقاتر مرکزی شرکتها، و به عنوان بیست و یکمین کشور از ۱۸۹ کشور جهان در زمینۀ سهولت انجام کسب و کار شناخته شده است. همچنین اتریش در زمینۀ داروسازی کشوری بسیار فعال و موفق بوده است، علت آن هم توجه و تمرکز در بخش بیوتکنیکال و همچنین کمپانی های بزرگ داروسازی به کشور می باشد.
در نهایت، ثبات سیاسی، کیفیت زندگی و امنیت عمومی در سطح بسیار بالا قرار دارد و تمامی این عوامل  می توانند دلیل بسیار خوب و محکمی برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شود. اگر بخواهیم این مزایا را به صورت طبقه بندی شده ذکر نمائیم این مزایا عبارتند از:

شرایط جذاب سرمایه گذاری در کشور اتریش 

 ۱- کشور اتریش چهارمین کشور برتر اقتصادی می باشد
۲- زیر ساخت های بسیار توسعه یافته
۳- مدیریت عمومی کارآمد

ثبات و امنیت اجتماعی در کشور اتریش 

 ۱- ثبات سیاسی بسیار بالا و سیستم مورد اطمینان و قانونی
۲- ارتباط خوب و مؤثر میان کارگر و کارفرما
۳- نرخ اعتصاب پائین
۴- امنیت شخصی بالا

مزایای مالیاتی در کشور اتریش 

 ۱- پایین بودن نرخ مالیاتی
۲- برنامۀ جذاب مالیات گروهی
۳- قانون مالیاتی اتریش این اجازه را می دهد بار مالیاتی نیز کاهش یابد
۴- هیچ مالیاتی هم بر دارایی ها و کسب و کار وارد نمی شود

اقدامات دولت به منظور تشویق و یا محدود کردن سرمایه گذاری خارجی در کشور اتریش 

  مشوق های صادراتی، ثبات سیاسی، هزینه های مخابراتی بسیار کم سرمایه گذاری در کشور اتریش را برای سرمایه گذاران خارجی جذاب نموده است. اما عامل دیگری که این کشور را به منظور سرمایه گذاری خارجی جذاب نموده است عبارت است از سیستم انطباق مالیاتی می باشد، که با توجه به اینکه مسئله ای به نام مالیات بر ثروت ندارند  یکی از المان های بسیار مهمی است که در اروپا باعث جلب سرمایه گذاری خارجی شده است. اما همواره دولت در تلاش است تا زمینه های رقابتی با سایر کشورهای اتحادیۀ اروپا را نیز فراهم آورداشاره شده، یارانۀ سرمایه گذاری منطقه ای، معافیت درخواس اتریش بوده.

خدماتی که کشور اتریش در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد 

اقامت اتریش (2)

در این قسمت می پردازیم به خدماتی که کشور اتریش در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد:

۱- همکاری و معاضدت برای یافتن سرمایه گذاری مناسب و شایسته در اتریش
۲- توصیه و مشاوره های حرفه ای در خلال پروسۀ سرمایه گذاری
۳- ارتباط با شرکای سرمایه گذاری مشترک در اتریش
۴- ارتباط با مقامات صالحۀ کشور
۵- کمک و یاری برای باز کردن حساب بانکی در اتریش
۶- کسب اطلاعات فردی از شخص متقاضی به طرق و شیوه های مختلف
۷- ارائۀ رسمی مدارک به یکی از مقامات صالحۀ کشور اتریش
۸- پیگیری درخواست تا زمان تصویت و اعطای شهروندی

قوانین حمایتی کشور اتریش از سرمایه گذاران خارجی 

در این قسمت می پردازیم به قوانین و مقررات حمایتی که کشور اتریش به آن پیوسته، این قوانین عبارتند از:
۱- کنوانسیون سرمایه گذاری دو جانبه
۲- مباحث مربوط به ثبت سرمایه که از سوی انکتاد به تصویب رسیده است
۳- عضو آژانس سرمایه گذاری چندجانبه

تابعیت دوگانه از دید کشور اتریش 

با توجه به قانون شهروندی کشور اتریش، به طور کلی متقاضی کسب تابعیت و به طریق اولی پاسپورت این کشور و جلوگیری از امر تابعیت مضاعف،مستلزم آن است که شخص تابعیت فعلی خود را ترک نماید. اما از طرفی به موجب مادۀ ۱۰، به افراد این امکان را داده تا همچنان تابعیت خود را حفظ نمایند و نیازی نیست که حتماً تابعیت قبلی خود را ترک نمائید. اما به منظور کسب اطلاعات کامل تر در این باب توصیه می نمائیم که قوانین و مقررات کشور محل زندگی خود را در خصوص تابعیت مضاعف مطالعه فرمائید.

نتیجه گیری         

با توجه به تمامی موارد یاد شده و با توجه به اینکه کشور اتریش چهارمین کشور برتر در حوزۀ اقتصادی می باشد، سرمایه گذاران بسیاری تمایل به سرمایه گذاری در این کشور می باشند. از طرفی با توجه به اینکه کشور اتریش سریعاً و به طور مستقیم تابعیت خود را به فر متقاضی اعطا می نماید لذا باز هم می تواند خود یک عامل بسیار مهم در امر سرمایه گذاری در این کشور خواهد بود.
میزان مبلغ سرمایه گذاری نیز حدواً از ۱۰ الی ۱۰۰ هزار یورو خواهد بود که این امر بسته به طرح کاری شما متفاوت خواهد بود. نکتۀ دیگر اینکه برای اعضای خانواده نیز به راحتی می توان از طریق این ویزا اقدام نمود و سپس مراحل لازم برای دریافت تابعیت را طی نمود.
در نهایت اینکه با توجه به اینکه کشور اتریش به عضو سازمان تجارت جهانی می باشد و قوانین حمایتی بسیاری را در جلب سرمایه گذار خارجی در نظر گرفته می تواند هدف خوبی برای متقاضیان محترم باشد.

وکالت و مشاوره در اقامت کشور اتریش از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

 موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در اتریش  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در اتریش و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در اتریش و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت ثبت شرکت در اتریش و همچنین دریافت اقامت بر مبنای  ثبت شرکت در اتریشبرای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های  ثبت شرکت در اتریشو همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
  با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشور اتریش میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور  اتریش و اروپا برخوردار شوید.

ثبت انواع شرکت در کشور اتریش 

۱- شرکت های مسئولیت محدود
۲- شرکت سهامی خاص
۳- تشکیلات شرکتی مطابق با قوانین اتحادیه اروپا
۴- شرکت با تشکیلات باز
۵- شرکت با تشکیلات باز
۶- تشکیلات شرکتی متشکل از افراد حقیقی و حقوقی
۷- تشکیلات شرکتی با مشارکت در سرمایه گذاری
 تشکیلا شرکتی با مشارکت افراد حقیقی و یا حقوقی ، که موظف به اجرای منعقد فی ما بین میباشند
تفاوت عمده ای در مورد این شرکت ها حایز اهمیت است ، مربوط به سطح مسئولیت  و میزان و نحوه پرداخت مالیات میشود.
تمامی این شرکت های نام برده شده ، مشمول قوانین مالیاتی میشوند و سود شرکتها با نرخ مالیاتی ۲۵ درصد محاسبه میگردد.
همانطور که مستحضر هستید ، در سال ۲۰۰۵ نرخ مالیات شرکت ها از ۳۴ درصد به ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد و قوانین مالیاتی چندی از کشورهای عضو شینگن مانند اتریش ، مجارستان ، اسلواکی و لهستان دستخوش این تغییر قرار گرفت.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور اتریش 

۱- تنظیم اساسنامه
۲- اطلاعات مربوط به آدرس شرکت ، موضوع فعالیت شرکت
۳- میزان مبلغ سرمایه گذاری
۴- میزان سهم هریک از سهامداران
۵- تعیین مدیر عامل
۶- گواهی مجوز تاسیس شرکت
۷- گواهی عدم سوء پیشینه
۸- مبلغ حدود ۳۵ هزار یورو به عنوان سرمایه اولیه
۹-  تعیین حسابرس ، مشاورحقوقی و مشاور مالیاتی
۱۰ – مدارک هویتی

از جمله مزایای ثبت شرکت در اتریش میتوان به مدارک ذیل اشاره نمود:

۱- مالکیت ۱۰۰ درصدی در شرکت ثبت شده
۲- انجام معاملات تجاری با تمام نواحی اروپا
۳- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۴- استفاده از برند اروپایی
۵- قوانین تجاری وگمرگی آزاد در اتحادیه اروپا
۶- درخواست اقامت دائم برای خود و خانواده متقاضی پس از ۳ سال
۷- درخواست پاسپورت پس از ۵ سال

خدمات موسسه ما برای ثبت شرکت در کشور اتریش 

اقامت اتریش (3)۱- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در اتریش
۲- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در اتریش توسط وکلای رسمی شرکت
۳- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در اتریش ( مرحله مقدماتی)
۴- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در اتریش
۵- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور اتریش
۶- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در اتریش

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور اتریش از طریق تمکن مالی 

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور اتریش )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  اتریش ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   اتریش  پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

مزایای دریافت اقامت با استفاده از روش اثبات تمکن مالی در کشور اتریش 

۱- عدم نیاز به راه اندازی تجارت
۲- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۳- عدم محدودیت سنی
۴- عدم نیاز به مدارک زبان
۵- سهولت تمدید اقامت
۶- معاف از پرداخت مالیات سالانه
۷- منجر به اقامت دائم و دریافت مجوز کار
۸- تحصیل رایگان فرزندان و حتی خودتان. چرا که نه !
۹- داشتن حساب بانکی بین‌المللی جهت سهولت در جابجایی وجوه
۱۰- نیاز نداشتن به حضور مستمر در کشور مقصد

مدارک مور نیاز برای اقاقت از طریق تمکن مالی در کشور اتریش 

۱- گواهی بانک مبنی بر موجودی ذکر شده
۲- گردش مالی سه ماهه آخر
۳- قرارداد مربوط به درآمد ماهیانه مانند اجاره، سود سپرده، سود سهام و …
۴- گواهی عدم سوء پیشینه
۵- اسناد مربوط به دارایی ملکی و یا شرکتی
۶- بیمه پزشکی
۷- تمدید اقامت بعد از دریافت اقامت یک ساله  به صورت دو ساله
۸- خرید یا اجاره ملک محل سکونت
۹- انجام بیمه پزشکی
۱۰- عدم انجام امور غیر قانونی و جنایی
۱۱- تمکن مالی

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزاری کشور اتریش 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در  کشور  اتریش  ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور اتریش  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن می باشد و برای سفر به    اتریش  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کشور اتریش 

۱- اصل پاسپورت با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتز از تاریخ ویزا درخواستی  .
۲- فرم درخواست ویزا ( از سایت سفارت دریافت نمائید ) .
۳-کارت ملی و شناسنامه .
۴- دو  قطعه عکس رنگی ۶ در ۴ رنگی با پس زمینه سفید بدون روتوش .
۵- در صورتی که قبلا ویزا شنگن و یا ویزا کشور معتبر دیگری دریافت کرده اید کپی از آنها و مهر های ورود و خروج .
۶- نامه تمکن مالی و گردش ۶ ماه آخر سپرده بانکی .
۷- گواهی اشتغال به کار که در آن تاریخ استخدام – سمت – میزان حقوق و مرخصی ذکر شده باشد به همراه فیش حقوقی . ( برای کارمنداگ و کارگران)
۸- پروانه کسب و یا ثبت شرکت و یا کارت بازرگانی . ( برای صاحبان مشاغل )
۹- گواهی بازنشستگی ( برای افراد بازنشسته )
۱۰- گواهی اشتغال به تحصیل ( برای دانشجویان )
۱۱- بیمه مسافرتی .
۱۲- سند مالکیت ( در صورت وجود )
۱۳- رزرو هتل و بلیط هواپیما .

انوای ویزای شینگن 

ویزای شنگن در ۴ نوع صادر می شود :
ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.
ویزای نوع BB : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.
ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.
ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی در کشور اتریش 

اقامت اتریش (5)
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   اتریش ( اروپا ) پذیرا می باشد.
برای کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد و سراسری هستند و فارغ التحصیل نشده اند یکی از بهترین فرصت های تحصیلی ، اخذ انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های کشور اتریش می باشد. به عبارت دیگر اگر شخصی دیپلمه باشد، یعنی ۱۲ سال تحصیل کامل داشته باشد نمیتواند مستقیما برای دانشگاه های اتریش اقدام نماید، بلکه باید قبولی در کنور دانشگاه را داشته باشد تا بتواند برای کالج اقدام کند. وزمان  کالج در اتریش تقریبا دو ترم است و تدریس در کالج ها فقط به زبان آلمانی میباشد.
برای این منظور داوطلب می بایستی دانشجوی رشته مورد نظر در دانشگاه کشور خود و یا کشور دیگری که مورد تائید است باشد، در واقع پیش شرط درخواست پذیرش جهت دانشگاه های اتریش قبولی در کنکور دانشگاه (سراسری یا آزاد ) در رشته و مقطع مورد نظر است.
برای این منظور با اخذ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه خود به همراه ریزنمرات تایید شده و گواهی عدم منع تحصیلی در دانشگاه خود به همراه سایر مدارک مورد نیاز، پرونده شما جهت اخذ پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر وین و سایر شهرهای اتریش بازگشایی می شود، لازم به توضیح است در این روش واحدهایی که شما در دانشگاه اولیه خود گذرانده اید مورد ارزیابی قرار می گیرد و نیاز به گذراندن مجدد این واحد ها در دانشگاه مقصد نمی باشد.
در اتریش حدود ۱۸ دانشگاه و ۱۱۰ مرکز آموزشی وجود دارد که زبان ملی و تدریس آلمانی می باشد البته در دوره دکتری و در بعضی دانشگاه های خصوصی می توان به زبان انگلیسی تحصیل کرد.
بهترین دانشگاه اتریش دانشگاه وین دارای رتبه ۸۴ در جهان و رتبه ۱۵ در اروپا می باشد.
برای اخذ پذیرش برای دانشجویان خارجی نیاز به مدرک زبان آلمانی نمی باشد و دانشجو می تواند پس از اخذ پذیرش در کشور مربوطه دوره های زبان را طی کند. برای افرادی که آشنایی به زبان آلمانی ندارند سه ترم نیاز است که دوره زبان بگذرانند. هزینه دوره زبان آلمانی در کشور اتریش برای هر ترم ۳۸۰ یورو میباشد.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور اتریش

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور اتریش   ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
گروه بین المللی مشاورین یسنا مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

 قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور اتریش 

موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  اتریش  به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  اتریش.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور اتریش و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) از اتریش به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور اتریش.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور اتریش برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور اتریش 

اقامت اتریش (6)
موسسه حقوقی و بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور اتریش به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور اتریش.
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور اتریش.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشور اتریش.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور اتریش.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و اتریش.

هزینه های زندگی در کشور اتریش 

 حداقل هزینه زندگی دراتریش ماهانه بطور متوسط ۸۰۰  یورو میباشد
   سکونت در آپارتمان (اجاره) به دلیل هزینه های برق, سیستم حرارتی, اینترنت و سایر رسانه های ارتباطی در متراژ مشابه با خوابگاه به مراتب بالاتر است, هرچند هزینه اجاره خالص خانه در نگاه اول با هزینه خوابگاه یکسان به نظر میرسد. در هر دو مورد, خوابگاه و آپارتمان , مقدار سه برابر اجاره ماهانه به عنوان پیش پرداخت باید پرداخت گردد. این مبلغ موقع فسخ قرارداد به شرط عدم آسیب جدی به آپارتمان/اتاق برگردانده میشود.
بطور متوسط هزینه زندگی و تحصیل دراتریش سالیانه ۸۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ یورو می باشد که این هزینه باید برای اخذ ویزای تحصیلی یا به صورت ساپورت مالی یا وجه پرداخت شده به یک حساب بانکی در اتریش ارائه شود.
بدون شک بسته به سلیقه و بهره مندی از امکانات مورد نیاز، میزان هزینه  افراد متفاوت می باشد.
تامین هزینه های تحصیلی بوسیله کار ضمن تحصیل در اتریش امکان پذیر نیست مگر آنکه دانشگاه با توجه به نمره های بالای دانشجویان خارجی به آنها در خود محیط دانشگاه کار دهد.

 اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور  اتریش  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشور  اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت  اتریشی  ثبت شده در کلیه مناطق کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۵-  اخذ بیمه سلامت کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۶-  اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده اتریشی  در کلیه مناطق کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت اتریشی  در کلیه مناطق کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۰- خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در اتریش  (اتحادیه  اروپا) توسط سرمایه گذار
۱۲-آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور اتریش   (اتحادیه  اروپا) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور اتریش   (اتحادیه  اروپا )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۷- تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور اتریش   (اتحادیه  اروپا)
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور  اتریش   (اتحادیه  اروپا)
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور اتریش  در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶-امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب، برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور اتریش  (اتحادیه  اروپا)
گروه حقوقی و بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.