اخذ اقامت آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ،اخذ ویزای آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، گرفتن پاسپورت آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، امور بیمه ای در آلمان( شینگن اتحادیه اروپا ) ، سرمایه گذاری در آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، خرید ملک در آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، ثبت شرکت در آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ،گرفتن شریک تجاری در آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، قبول وکالت در آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، صادرات و واردات آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، امور بازرگانی آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا ) ، خدمات بانکی آلمان ( شینگن اتحادیه اروپا )

اخذ اقامت آلمان (اروپا ،شینگن ) ، اخذ ویزای آلمان (اروپا ،شینگن) ، قبول وکالت در آلمان (اروپا ،شینگن) ، مهاجرت به آلمان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن پاسپورت آلمان (اروپا ،شینگن) ، ثبت شرکت در آلمان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن شریک تجاری در آلمان (اروپا ،شینگن) ، اخذ نمایندگی بین المللی در آلمان (اروپا ،شینگن) ، سرمایه گذاری در آلمان (اروپا ،شینگن) ، خرید و اجاره ملک در  آلمان (اروپا ،شینگن) ، ویزای تحصیلی در آلمان (اروپا ،شینگن) ، ویزای کاری آلمان (اروپا ،شینگن) ، امور بازرگانی در آلمان (اروپا ،شینگن) ، صادرات و واردات در آلمان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بانکی و ارزی آلمان (اروپا ،شینگن) ، نقل و انتقالات مالی ارزی آلمان (اروپا ،شینگن) ، خدمات بیمه ای در  آلمان (اروپا ،شینگن) ، رفع دیپورتی آلمان (اروپا ،شینگن) ، رفع ریجکتی آلمان (اروپا ،شینگن) ، گرفتن وقت سفارت کشور آلمان (اروپا ،شینگن)(شهرهای بن ، اسن ، هامبورگ ، مونیخ ، کلن ، فرانکفورت ، دورتموند ، دوسلدورف ، اشتوتگارت و غیره )
(برای اطلاعات بیشتر و تصمیم بهتر می توانید به سایت های موسسه حقوقی و بین المللی یسنا مراجعه نمایید) 
   www.yasnahome.com
(قسمت :حقوق مهاجرت )www.yasnasa.com
(قسمت :مهاجرت ، ویزا )www.yasnairan.com
(قسمت : مهاجرت و اقامت )www.yasnalawyer.com
(قسمت :مهاجرت و ویزا )www.yasnamigration.com
 (ما در بیش از ۷۰ کشور جهان فعالیت می نماییم که اطلاعات به روز این کشورها رو می توان در سایت های فوق جستجو نمود )

اقامت آلمان (1)

(نقش وکیل و مشاورخوب این است که احتمال خطاها را کم کند و در تصمیم گیری درست شما را یاری نماید )

موسسه حقوقی بین المللی یسنا آمادگی پیگیری تمامی امور حقوقی ایرانیان در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ”  را دارد .خدمات حقوقی ( گرفتن وکیل و مشاور ) از آن جهت ضروری می باشد که در حال حاضر تعداد  زیادی از ایرانیان به دلایل مختلف  در کشور  آلمان و کل اروپا زندگی می کنند و به دلیل تعلق مادی و معنوی نیازمند دریافت خدمات حقوقی و پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری هستند.

 خدماتی این  موسسه حقوقی و بین المللی یسنا قادر به انجام آن در کشور  آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” می باشد به شر ذیل می باشد :

۱- قبول وکالت و مشاوره در اخذ انواع ویزای و گرفتن وقت سفارت کشور  آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۲- قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۳- قبول وکالت و مشاوره در رفع ریجکتی ( ریجکت شدن ) از سفارت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۴- قبول وکالت و مشاوره در رفع اخراج شدن ( دیپورت ) کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۵- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شرکت در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۶- قبول وکالت و مشاوره در ثبت شعبه در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۷- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن شریک تجاری در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۸- قبول وکالت و مشاوره در امور بازرگانی و تجاری ( صادرات و واردات ، حمل و نقل بین المللی ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، تنظیم قراردادهای بین المللی ) در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۹- قبول وکالت و مشاوره خرید و پیش خرید و اجاره املاک و مستغلات  مسکونی و اداری و تجاری در کشور آلمان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۰- قبول وکالت و مشاوره در کلیه خدمات بانکی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آلمان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
۱۱- قبول وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی و جزایی در کشور آلمان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن “
عدم آگاهی اشخاص از مسائل مهاجرتی ، قضایی و حقوقی در زندگی روز مره که موجب تشکیل پرونده‌های قضایی غیرضروری، سردرگمی در محاکم قضایی و در نهایت افزایش ضرر و زیان و حتی ورشکستگی آنان میشود ، برای ارتقای آگاهی‌های حقوقی و صرفه جویی در وقت و هزینه و انجام کلیه معاملات با مراجعه با موسسه  حقوقی بین المللی  یسنا می توانید با خیال آسوده به نتیجه دلخواه خود برسند.
موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص کلیه دعاوی حقوقی و کیفری ( جزائی ) و دفاع از جرائم  ارتکابی و همچنین امور ( مهاجرت واخذ اقامت موقت و اخذ تابعیت مضاعف ، معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خدمات تسهیلاتی و بانکی، امور بازرگانی و غیره ) در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.

نگاهی به کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان  کشوری در قاره اروپا  با پایتخت برلین است. آلمان از شمال با دریای شمال ، دانمارک ، و دریای بالتیک ، از شرق با لهستان و جمهوری چک ، از جنوب با اتریش و سوئیس و از غرب با فرانسه ، لوزامبورگ ، بلژیک و هلند مرز دارد . مساحت آن   ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع  است و با ۸۲ میلیون نفر، پرجمعیت‌ترین کشور اروپا است.
 عرض این کشور بینمدار ۴۷ درجه شمالی و مدار ۵۵ درجه شمالی و طول آن بین نصف النهار ۵ درجه شرقی و نصف النهار ۱۶ درجه شرقی واقع شده‌است. آلمان همچنین از جنوب با دریاچه کنستانس که سومین دریاچه بزرگ در اروپای مرکزی است، هم‌مرز است قلمرو آلمان ۳۵۷٬۰۲۱ کیلومترمربع (۱۳۷٬۸۴۷ مایل‌مربع) را پوشش می‌دهد که شامل ۳۴۹٬۲۲۳ کیلومترمربع (۱۳۴٬۸۳۶ مایل‌مربع) خشکی و ۷٬۷۹۸ کیلومترمربع (۳٬۰۱۱ مایل‌مربع) آب است. آلمان از نظر مساحت، هفتمین کشور بزرگ اروپا و ۶۲ مین کشور بزرگ جهان  است.
شهرهای مهم: بن ، اسن ، هامبورگ ، مونیخ (مونشن)، کلن ، فرانکفورت ، دورتموند ، دوسلدورف ، اشتوتگارت ،برمن ، لایپزینگ ، دویسبورگ، درسدن، هانوور، نورمبرگ (نورنبرگ)، بوخوم، ووپرتال، بیله فلد، شمنیتز،مانهایم، ماگدبورگ، گلزن گیرشن،کارلسروهه، ویسبادن، روستوک ، برانزویک، مونشن گلادباخ، مونستر،آوگسبورگ، کیل ، کرفلد، آخن ، اوبرهاوزن، لوبک،فرایبورگ،مولهایم ، ماینز, لورکوزن

قبول وکالت و مشاوره در اخذ اقامت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” ( گرفتن پاسپورت ) 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت در کشور  آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” پذیرا می باشد.
سرمایه گذاری و  تاسیس شرکت تجاری در کشور  آلمان  ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” یکی از راههای سریع و آسان اخذ اقامت در این کشور می باشد. شخص اقدام کننده می تواند به همراه کلیه اعضای خانواده خود برای این اقامت اقدام نماید.

مزایای اقامت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- تحصیل رایگان
۲- استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی به صورت رایگان
۳- وام های بلند مدت با بهره های پایین
۴- سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا
۵- زندگی در سراسر اروپا
۶- دریافت اقامت دائم
۷- تجارت آزاد با سراسر دنیا
۸- افتتاح حساب بانکی تجاری در سراسر اروپا
۹- استفاده از سوبسیدها و مشوق های اقتصادی ویژه
۱۰- ایجاد فرصت های اقتصادی عالی
۱۱- دسترسی به تولیدکنندگان برتر اروپا و امکان ایجاد همکاری در تولید محصولات بازار مشترک و یا تحت لیسانس
۱۲- نزدیک بودن کشور آلمان به ایران
۱۳- وجود پروازهای مستقیم از ایران
۱۴- عدم نیاز به حضور دائم در آلمان(فقط الزامیست که هر ۶ ماه یک ورود به اتحادیه اروپا داشته باشید.)

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری ( گرفتن پاسپورت ) 

 

 

pD-I.EPS

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور  آلمان   ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور آلمان بعنوان بزرگترین و پویا ترین قطب اقتصادی اروپا ، همیشه بعنوان یک مکان سرمایه گذاری بسیار مناسب برای سرمایه گذاران شخصی یا شرکت های بین المللی به حساب می آید .

دلایل جذابیت آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” برای سرمایه گذاری 

۱ – برترین قدرت اقتصادی در اروپا

مطالعاتی که اخیرا در اداره اتاق بازرگانی امریکا انجام شده ، نشان دهنده نظر بسیار مثبت شرکت های بین المللی و سرمایه گذاران خصوصی در مورد سرمایه گذاری در آلمان می باشد . بسیاری شرکت آلمان را اولین گزینه ی خود برای سرمایه گذاری معرفی کرده اند . سازمان مطالعه Earnest and Young  نیز در مورد جذابیت نواحی اقتصادی اروپا در سال ۲۰۱۳ ، آلمان را به عنوان کشور اول دراروپا و ششم در جهان انتخاب کرد .

۲ –  امتیاز بالای آلمان در تاسیسات و نیروی کار

در مطالعاتی که در بالا مطرح شد ، آلمان امتیازات زیادی در رابطه با فاکتور های موقعیت مکانی کسب و کار اخذ نمود. این امتیازات شامل زیر بنا ( مخابرات و حمل و نقل ) ، صلاحیت نیروی کار و محیط اجتماعی می باشند . و باعث تعجب نیست که بیش از ۶۴ % از کشور های مورد مطالعه معتقد بودند کشور آلمان سیاست های کلان بسیار جذابی برای جذب سرمایه گذاران دارد .

۳ – بالا ترین میزان سهام

طبق آمار بانک مرکزی آلمان در سال ۲۰۱۱ ، بیشترین سرمایه گذاری در آلمان توسط کشور های عضو اتحادیه اروپا بوده و این مساله مبین این است که خود اروپایی ها بیشتر به سرمایه گذاری درکشور آلمان تمایل دارند . از طرفی میزان رشد سرمایه گذاری آسیایی ها در میان سرمایه گذاران غیر عضو اتحادیه اروپا از بقیه بیشتر است و این کشورهابه سرعت در حال افزایش سهم خود در بازار آلمان می باشند .

روش های اخذ اقامت آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری 

فعالیت­های حرفه­ ای فردی­ ( نظیر رستوران یا مغازه فرش فروشی): توجه داشته باشید که در این نوع فعالیت نیاز به تشکیل شرکت نیست و می ­توان با گرفتن اجازه کسب، این نوع فعالیت های صنفی و تجاری را شروع نمود. بعضی از این فعالیت­های شغلی نیاز به گرفتن اجازه ویژه ندارند. (مانند فرش فروشی، خواربار فروشی، صادرات و واردات) ولی برای بعضی از آنها باید اجازه ویژه کسب گرفته شود. (مانند رستوران، تاکسی)
۱- تأسیس شرکت مدنی در آلمان (۲ نفر یا بیشتر)
۲- تأسیس شرکت­های شخصی در آلمان (تضامنی)
۳- تأسیس شرکت با مسولیت محدود در آلمان
۴- تأسیس شرکت سهامی در آلمان
۵- تأسیس شعبه در آلمان
۶- دفتر نمایندگی در آلمان

تاسیس شعبه مستقل در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

برای سرمایه­ گذاران ایرانی می­ توان پیشنهاد داد که جهت فعالیت اقتصادی خود در آلمان، یک شکل اقتصادی مستقل از راه تاسیس و ثبت یک شرکت با مسولیت محدود انتخاب نماید.

خصوصیاتی که یک شعبه مستقل دارد بدین شرح است:

یک شعبه مستقل چنان باید سازماندهی شود که بتواند با استقلال، کلیه کارهای تجاری را در آلمان انجام دهد.
این سازماندهی باید به گونه ای باشد که با از بین رفتن شرکت مادر نیز بتواند به کارهای تجاریش ادامه دهد و خللی در کارهای شرکت رخ ندهد.
شعبه مستقل باید دارای ترازنامه جداگانه­ در شرکت مادر باشد. شعبه باید مدیریت جداگانه با اختیار عقد قراردادها و سرمایه مستقل از مادر باشد تا این اختیارات عملی شوند.

قانون اقامت آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری 

طبق قوانین مهاجرتی و اقامت بلند مدت، شما می­ توانید اقامت بلند مدت کشور آلمان را از طریق ثبت شرکت در آلمانبرای سهام­داران و مدیرعامل شرکت به دست آورید. مدت زمان انجام برای این کار از ابتدا تا دریافت ویزای اقامت آلمانحدود ۵ تا ۸ ماه می­ باشد.

سرمایه مورد نیاز برای اقامت آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق سرمایه گذاری 

سرمایه مورد نیاز برای راه ­اندازی یک شرکت از نوع مسئولیت محدود و افتتاح حساب بانکی شرکتی، ۲۵۰۰۰ یورو می باشد و برای راه ­اندازی شرکت سهامی خاص (AG) به سرمایه­ ی ۵۰۰۰۰ یورویی نیاز است.
فرمهای شرکتی برای افزایش سرمایه گذاران خارجی در آلمان
هر کس می­ تواند یک شرکت تجاری را در آلمان تأسیس کند، بدون توجه به ملیت و یا محل اقامت.
در آلمان قوانین خاصی برای سرمایه گذاری وجود ندارد، هم­چنین کمترین میزان سرمایه­ گذاری در آلمان برای مؤسسان خارجی شرکت­ ها نیاز می­ باشد که قصد شروع یک تجارت را دارند.
سرمایه گذاران خارجی می ­توانند از میان فرم­های قانونی متفاوت برای شروع تجارت در آلمان، یک فرم را انتخاب کنند. شرکت­های ثبت شده هم می­ توانند برای تأسیس یک دفتر کاری در آلمان اقدام کنند.
ویژگی­های محکم و قطعی برای انتخاب فرم قانونی عموماً شامل عملکرد مورد نظر سرمایه گذاران، تعهد وشرایط مالیاتی می باشد.
ساختار اولیه همه فرم­های شرکتی در قانون تصریح شده است که قابل پیش­بینی بودن و اطمینان قانونی را ایجاد می نماید. در ضمن شرایط قانونی یکسانی برای سرمایه ­گذاران خارجی و بومی وجود دارد.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” از طریق ثبت شرکت ( گرفتن پاسپورت ) 

K?ln

موسسه حقوقی و بین المللی یسنا با همکاری کارشناسان خبره و وکلای معتبر در حال فعالیت در  کشور آلمان  و با داشتن سالها تجربه در زمینه ثبت شرکت در کشور آلمان و گسترش فعالیت های تجاری و دریافت اقامت اروپا و همکاری مستمر با شرکتها ، سازمانها و اتاق های بازرگانی در  کشور آلمان  و به عنوان نماینده برخی از آژانسهای جذب سرمایه گذاری در اروپا جهت   ثبت شرکت در کشور آلمان و همچنین دریافت اقامت بر مبنای  ثبت شرکت در کشور آلمان برای شما عزیزان آمادگی خود را جهت انجام پروسه های ثبت شرکت در کشور آلمان و همچنین  دریافت اقامت برای شما عزیزان اعلام میدارد.
با ثبت  شرکت بین المللی خود درکشورآلمان   میتوانید کسب وکار خود را در سطح جهانی با هویتی کاملا بین المللی گسترس داده و از مزایای آن جهت افزایش سود شرکت و اخذ اقامت کشور کشور آلمان  و اروپا برخوردار شوید.

انواع فرم های حقوقی شرکت درآلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” شامل سه دسته ی عمده می شوند :

الف ) شرکت های سهامی :

عبارتند از نهاد های حقوقی که در آن دارنده حقوق و تعهدات خود شرکت می باشد وشرکت بعنوان شخص حقوقی دارای دارایی است ، طرف قرارداد  است و متعهد به پرداخت مالیات می باشد و مسئولیتش محدود به دارایی و سرمایه سهام آن است و دارای روند حسابرسی گسترده تر نسبت به فرم های حقوقی دیگر می باشد.
این نوع شرکت ها با هر تعداد سهامدار قابل تاسیس می باشند و سرمایه آن ها می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد و نحوه توزیع سهم و تعداد سهامداران باید در اساسنامه شرکت قید شود و مورد تایید دفتر اسناد رسمی قرار گیرد .
مسئولیت محدود شرکت از زمان ثبت نام تجاری شرکت رسما موثر واقع می شود و فرم درخواست ثبت نام تجاری توسط مدیر عامل شرکت یا وکیل وی در حضور دفتر دار رسمی که خود حقوقدان است ، امضا می شود و توسط وی تایید و بصورت فرم الکترونیکی ثبت تجاری می شود .

انواع این دسته از شرکت ها عبارتند از : 

۱ . شرکت با مسئولیت محدود (GmbH) : حداقل سرمایه مورد نیاز ۲۵۰۰۰ یورو می باشد .
۲ . شرکت با مسئولیت محدود کارآفرینی (mini- GmbH)  : حداقل سرمایه مورد نیاز ۱ یورو می باشد.
۳ . شرکت سهامی(AG)  : حداقل سرمایه مورد نیاز ۵۰۰۰۰ یورو می باشد .
۴ . مشارکت محدود با سهام(KGaA)  : حداقل سرمایه مورد نیاز ۵۰۰۰۰ یورو می باشد .

ب) شرکت های تضامنی و مشارکت  (Offene Handelsgesellschaft – OHG) (Partnergesellschaft)

ویژگی مهم مشارکت ، تعهد شخصی شرکا در قبال کار خود می باشد و حداقل باید دو شریک برای تشکیل این نوع شرکت وجود داشته باشد و انواع مختلف این دسته از شرکت ها عبارتند از :
۱ . مشارکت قانون مدنی(GBR)
۲ . مشارکت تجاری عمومی(OHG)
۳ . مشارکت محدود(KG)
۴ . شرکت با مسئولیت و مشارکت محدود(GmbH & Co . KG )
تفاوت اصلی  این شرکت ها درمیزان مسئولیت شرکا و میزان تعهدات مورد نیاز برای مشارکت است و در واقع مشارکت شکلی از شراکت است که بطور خاص به منظورانجام همکاری های دو یا چند جانبه  برای فعالیت های آزاد حرفه ای طراحی شده است .
بر خلاف شرکت های سهامی مشارکت نهاد حقوقی مستقلی نیست بلکه تشکلی از صاحبان حرفه و کسب و کار است که در آن هر کدام از شرکا مسئول بدهی ها و دیون شرکت حتی از دارایی های شخصی خود می باشند و حداقل سرمایه مورد نیاز نمی باشد .
ایجاد مشارکت می تواند در چندین گام ساده انجام گردد وحداقل دو شریک مورد نیاز است و حداقل سرمایه با افزایش تعداد شرکا افزایش نمی یابد و مدیریت شرکت تنها مختص شرکای شرکت است .
برای ثبت تجاری شرکت نیز فرم درخواست ثبت باید توسط تمامی شرکا امضا و توسط دفتر دار رسمی آلمانی به صورت فرم الکترونیکی معتبر بایگانی گردد .

ج ) شعبه و نمایندگی (Zweigniederlassung)

هر شرکت خارجی‌ که در خارج از آلمان دارای دفتر مرکزی و کسب و کار ثبت شده باشد، می‌‌تواند شعبه‌ای در داخل آلمان داشته باشد. در آلمان دو نوع شعبه وجود دارد که تفاوت آنها اساسا از میزان درجه استقلال آنها نسبت به دفتر مرکزیشان در خارج از آلمان نشأت می‌گیرد :

۱ . شعبه مستقل  (selbständige Zweigniederlassung)

۲ .شعبه وابسته (unselbständige Zweigniederlassung)

شعبه نسبت به دفترمرکزی خصیت مستقلی ندارد و از نظر حقوقی بخشی از دفتر مرکزی است و مشمول قوانین کشوری می شود که شعبه اصلی در آن جا است ونیاز به حداقل سرمایه ندارد . دفتر مرکزی مسئول تمامی دعاوی و یا تعهدات وبدهی هایی است که در آلمان بوجود می آید .
بر اساس توافقنامه مالیات دوگانه یک شعبه چنانچه به عنوان یک نهاد دائمی در آلمان مستقر شود، مشمول پرداخت مالیات دوگانه می‌‌باشد. (این مساله به وضعیت اقامتی شخص مدیرعامل بستگی دارد، در این حالت معمولا مدیرعامل با اقامتی غیر از آلمان فعالیت می‌کند)
شعبه مستقل از لحاظ حقوقی به عنوان یک نهاد دائمی در نظر گرفته می‌‌شود  درحالیکه شعبه وابسته تنها بر اساس شرایط خاصی‌ به عنوان نهاد دائمی به حساب می‌‌آید.

مهم ترین مواردی که در ثبت شرکت اهمیت زیادی دارد : 

۱- دریافت ویزا برای مدیر عامل (در آلمان مدیر عامل تنها شخص حقوقی از شرکت می‌باشد که باید مسولیت تمام فعالیت‌ها ی تجاری و مالی شرکت را عهده دار باشد.)
۲- تنظیم اساسنامه با شناخت کامل از نیاز‌های شرکت و محدودیت اقتصادی موجود بر علیه ایران
۳- انتخاب مدیر عامل از میان یکی از اعضای هیئت مدیره (طبق قوانین آلمان مدیر عامل باید اقامت آلمان داشته باشد. البته این قانون تبصره‌های گوناگونی دارد.)
۴- آدرس فیزیکی دفتر شرکت در آلمان
۵- حساب بانکی شرکت که در حال حاضر کمتر بانکی به ایرانیان خدمات بانکی بین المللی از جمله اعتبار نامه اسنادی (LC) ارائه می‌نماید.
۶- کد مالیاتی – حسابرس و مشاور حقوقی و مالیاتی شرکت

خدمات ما برای ثبت شرکت در آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- مشاوره در زمینه انتخاب مدل های ثبت شرکت در آلمان
۲- انجام امور حقوقی و ثبت شرکت در آلمان توسط وکلای رسمی شرکت
۳- اخذ ویزا برای انجام کارهای ثبت شرکت در آلمان ( مرحله مقدماتی )
۴- افتتاح حساب بانکی ( حقوقی ) از طریق ثبت شرکت در آلمان
۵- تهیه دفتر مجازی یا حقیقی به همراه تلفن، فکس، ایمیل و وب سایت با پسوند کشور آلمان
۶- دریافت اقامت ۱ ساله برای مدیرعامل و خانواده از طریق ثبت شرکت در آلمان

مزایای ثبت شرکت در کشور آلمان

۱- مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲- دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۳- امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۴- امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۵- امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۶- افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۷- استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۸- قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)
۲- پر نمودن فرم ثبت شرکت در آلمان
۳- اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل
۴- طرح توجیهی اقتصادی ( Business Plan )
۵- سند مالکیت و پرینت حساب بانکی
۶- کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌
۷- وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود

مراحل ثبت شرکت در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- وکالت نامه
۲- عقد قرارداد
۳- درخواست اقامت بلند مدت و تعین وقت سفارت
۴- آماده سازی طرح اقتصادی تجاری توسط اقتصاددان های ما
۵- دریافت تائیدیه از اداره بازرگانی
۶- مراجعه به سفارت آلمان در کشور متقاضی
۷- دریافت اقامت (ویزای نوع D )
۸- انجام امور مربوط به GmbH
۹- انجام امور مربوط به اداره بازرگانی و مالیات

مراحل ثبت شرکت در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- دریافت اقامت دائم
۲- تجارت آزاد با سراسر دنیا
۳- افتتاح حساب بانکی تجاری در سراسر اروپا
۴- استفاده از سوپسیتهای ویژه

مزایای اقامت کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن “

۱-استفاده از خدمات درمانی و بهداشتی به صورت رایگان
۲- تحصیل رایگان
۳- وام های بلند مدت با بهره های پایین
۴- سفر به اکثر کشورهای دنیا بدون ویز
بعد از گذشت یک سال و ارائه گزارش مالیاتی شرکت اقامت شما به مدت ۲ سال تمدید می شود.  پس از گذشت ۳ سال از اقامت و حضور شما در آلمان و ارائه گزارش کاری و مالیاتی به فرد متقاضی و خانواده ایشان اقامت تعلق می گیرد.

شعبه و مالیات

شعبه یک شرکت ایرانی در آلمان، همانند شرکت های آلمانی موظف به پرداخت مالیات است. دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان در گذشته موافقت نامه ای در خصوص اجتناب از اخذ مالیات مضاعف از درآمد و ثروت منعقد کرده اند، که در حال حاضر نیز معتبر است. بر اساس این قرارداد درآمد حاصل شعبه نمی تواند مشمول مالیات هر دو کشور باشد. به طور کلی می توان گفت درآمد شعبه فقط مشمول مالیات دولت آلمان است. دولت آلمان از مجموع درآمد حاصل شعبه، مالیات بر درآمد یا مالیات بر شرکت ها را وصول می نماید. سود شرکت های سرمایه ای، یعنی اشخاص حقوقی، مشمول مالیات بر شرکت ها است، در صورتی که درآمد حاصل شرکت های غیرسرمایه ای یا اشخاص حقیقی مشمول مالیات بر درآمد می باشد.

مالیات بر اشخاص حقوقی

قانون جمهوری فدرال آلمان شرکت سهامی و شرکت با مسئولیت محدود را جزو اشخاص حقوقی قلمداد می کند. این نوع شرکت ها موظف به پرداخت مالیات بر شرکت ها می باشند. بنابراین شعبه اشخاص حقوقی اصولاً مشمول مالیات بر شرکت ها است. نرخ مالیات شرکت ها در آلمان معمولاً ۲۵% از سود حاصله می باشد.

مالیات بر اشخاص حقیقی

چنانچه طرف ایرانی یک شخصیت حقوقی نباشد، درآمد حاصل شعبه وی مشمول مالیات بر درآمد در آلمان است. در این صورت درآمد حاصل شعب، درآمد خود شعب نیست، بلکه جزو درآمد شخص حقیقی محسوب می شود که صاحب شعبه می باشد. نرخ مالیات بر درآمد بین ۱۵ و ۴۲ درصد (سال ۲۰۰۵ میلادی) از سود حاصله می باشد. بدیهی است که همراه با افزایش میزان درآمد، نرخ مالیات نیز افزایش یافته و درصد مالیات بصورت تصاعدی محاسبه می شود.

سایر مالیات ها

غیر از مالیات مذکور، مالیات های دیگری از جمله مالیات حق کسب (مالیات بازرگانی) و مالیات همبستگی نیز مطالبه می شود. مالیات حق کسب سود شعبه را تقریباً به میزان ۱۲% کاهش می دهد. مالیات همبستگی پس از اتحاد آلمان غربی و آلمان شرقی وضع شده و دولت تلاش دارد از این طریق از اقتصاد آلمان شرقی سابق حمایت کند. قابل ذکر است مالیات مزبور در مقایسه با مالیات دیگر بسیار کمتر است. همچنین شعبه موظف به پرداخت مالیات مصرف (مالیات بر ارزش افزوده) می باشد. نرخ مالیات مصرف در حال حاضر ۱۶% و این در حالــی است کــه نرخ مالیات بــر مواد خوراکی (به استثنای نوشیدنی ها) معــادل ۷% می باشد. پرداخت کننده مالیات در این خصوص
فروشنده است، که وی نیز مبلغ مالیات را به قیمت کالا اضافه می کند. به این ترتیب پرداخت کننده واقعی مالیات شخص مصرف کننده یا خریدار می باشد. مالیات بر مصرف از انواع مالیات های غیرمستقیم محسوب می شود.

اتباع ایرانی در آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

زمانی که مدیر شعبه تبعه جمهوری اسلامی ایران باشد، ملزم به داشتن پروانه کار خواهد بود. اما اگر شخص ایرانی مقیم ایران باشد و صرفاً به دلیل انجام مذاکره و معامله به آلمان سفر کند، ملزم به داشتن پروانه کار در آلمان نمی باشد. بدیهی است در این صورت، داشتن اجاره ورود (روادید) به آلمان کافی است.

قبول وکالت و مشاوره در اقامت کشور آلمان از طریق تمکن مالی 

اقامت آلمان (3)

شما تنها با اثبات تمکن مالی و درآمد خود می‌توانید از طریق موسسه حقوقی و بین المللی یسنا در کمترین زمان ممکن و به سهولت به شرایط اقامت دائم برسید. ارائه یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و شنگن ( کشور  آلمان )  در جهت زندگی و یا اخذ مجوز سفر آزادانه در سراسر اروپا.
یکی از منحصر به فردترین مجوزهای اقامت در اروپای شنگن و کشور  آلمان ، مجوز اقامت غیرکاری از طریق اثبات تمکن مالی است. در این نوع مجوز، متقاضیان با اثبات تمکن مالی در کشور خود، می توانند برای خود و همسر و فرزندان تحت تکفل، اقامت اروپای شنگن را از طریق هر یک از کشور   آلمان پس از ارائه کامل مدارک، بدون ریسک دریافت کنند.

دریافت اقامت از طریق تمکن مالی در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

مزایای زندگی در آلمان

۱-قرار گرفتن در رتبه یک در سطح رفاه اجتماعی
۲-یكی از امن ترین كشورهای جهان از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت
۳-برخوردری از شهرت جهانی بدلیل آثار باستانی و هنری
۴-قرار گرفتن در مقام دوم جهان از لحاظ کیفیت زندگی به دلیل درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی
۵- دارای بهترین سيستم آموزشي در تمام اروپا
۶- دارای بهترین سیستم مراقبت بهداشتی و مجهز به به جدیدترین فن آوری مجهز

مزایای دریافت اقامت با استفاده از این روش 

۱- سریع ترین روش اخذ اقامت
۲- عدم نیاز به راه اندازی شرکت
۳- عدم نیاز به استخدام پرسنل
۴- عدم پرداخت مالیات
۵- عدم نیاز به مدرک زبان خارجی
۶- سهولت تمدید اقامت
۷- سهولت در تعهد حداقل زمان اقامت
۸- امکان رفت و آمد و زندگی آزادانه در کشورهای اتحادبه اروپا و حوزه شنگن

مدارک مورد نیاز

مدارک هویتی :

۱- ترجمه رسمی کارت ملی سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۲-ترجمه رسمی شناسنامه سرپرست خانواده و همسر و فرزندان ایشان
۳-پاسپورت با اعتبار ۲ ساله ( پاسپورت قبلی برای بررسی نیاز می باشد)
۴-شش قطعه عکس رنگی ۵/۴ x5/3  تمام اعضا
۵-ترجمه رسمی گواهی عدم سوء پیشینه افراد بالای ۱۸ سال ( ترجمه گواهی سوء پیشینه در ۳۰ روز بعد از شروع پرونده م)

مدارک شرکتی 

۱- ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت ( آگهی تاسیس و تغیرات ) یا علامت تجاری ثبت شده
۲- ترجمه رسمی مدرک شغلی ( پروانه بهره برداری – پروانه کسب – کارت بازرگانی یا … ) در صورت دارا بودن

مدارک مالی 

۱-  ریز پرینت ۳ ماه آخر حساب بانکی مدیر عامل و سهامداران به زبان انگلیسی ( گردش مالی ) با مهر بانک ( ۲ نسخه از بانک دریافت گردد )
۲-  گواهی موجودی حساب بانکی به زبان انگلیسی توسط بانک ( ۳ نسخه از بانک دریافت گردد )
۳- مدارک دال بر استطاعت متقاضی ( اجاره نامه های محضری یا املاکی با کد رهگیری و سهام های خریداری شده از بورس با تائید سازمان بورس و گواهی سپرده بلند مدت بانکی به زبان انگلیسی و فیش حقوق بازنشستگی )

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ انواع ویزا در کشور  آلمان ( اروپا ) پذیرا می باشد.
کشور  آلمان  عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و برای سفر به کشور  آلمان  نیاز به ویزا شنگن دارید .

مدارک مورد نیاز ویزای کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

مدارکی که باید علاوه بر فرم تکمیل‌شده در وقت ملاقات و انجام مصاحبه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است.
توجه: از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد. اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ شما در سفارت آلمان می‌ماند.
۱- شناسنامه ایرانی
۲- کپی باید از صفحه یک و دو شناسنامه تهیه شود.
۳-گذرنامه
۴- سه قطعه عکس رنگی

اسنادی مبنی بروضعیت شغلی متقاضی 

۱- برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
۲- برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
۳- برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
۴- برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
۵- برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
۶- مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی: پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ رسمی بانک به زبان انگلیسی و مهرشده به سفارت ارائه شود.
۷- ترجمه‌ یک سند مالکیت دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
۸- بیمه مسافرتی
۹- بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد یکی از شهرهای آلمان
۱۰- واچر قطعی هتل در یک یا چند شهر هتل در آلمان برای کل مدت اقامت

قبول وکالت و مشاوره در اخذ ویزای تحصیلی کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

 

اقامت آلمان (4)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور   آلمان ( اروپا ) پذیرا می باشد.
اولین قدم برای تحصیل در آلمان ، گرفتن پذیرش از کالج یا دانشگاه یا موسسات زبان آلمان است اما داشتن نامه پذیرش از یک دانشگاه به منزله اجازه ی تحصیل در آلمان نیست، بلکه پس از آن، دانشجو باید برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام نماید و تمامی شرایط اخذ ویزا تحصیلی المان را داشته باشد.شرایط ویزای تحصیلی المان به صورت کامل در این صفحه آورده شده است.
دانشجویانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند، باید برای تحصیل در آلمان از طریق سفارتخانه های آلمان در کشور خود، جهت اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام نمایند. توجه به این نکته ضروریست که با سایر ویزاها مانند ویزای توریستی آلمان، اجازه تحصیل به شما داده نمی‌شود و همچنین ویزای توریستی و ویزای شنگن قابل تبدیل به ویزای تحصیلی نیست.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی المان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

۱- پاسپورت با اعتبار حداقل ۶ ماهه و دو کپی از آن
۲- پذیرش تحصیلی
۳- گواهی پایان دوره سه سال متوسطه (به همراه ترجمه)
۴- گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (به همراه ترجمه)
۵- گواهی پایان دوره کارشناسی و یا کارشناسی ارشد (به همراه ترجمه)
۶- فرم پرشده ی درخواست ویزا
۷- عکس رنگی پاسپورتی
۸- شناسنامه و دو کپی از آن
گواهی پشتیبانی مالی: این گواهی به دو صورت قابل ارایه است. یکی ارایه گواهی تمکن مالی به ارزش ۸۶۰۰ یورو و یا ارایه گواهی ضمانت و پشتیبانی توسط یکی از وابستگان متقاضی که ساکن آلمان میباشد.
۱- مدارک سوابق شغلی (در صورت وجود)
۲- هزینه ی صدور روادید (۶۰ یورو) تحصیل در آلمان
۳- انگیزه نامه
۴- زندگی نامه
۵- مدرک زبان مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان
اگر هم قرار است در آلمان به زبان انگلیسی تحصیل کنید، باید دارای مدرک IELTS با نمره حداقل ۶ و یا TOEFL با نمره ۸۰ الی ۱۲۰ باشید. البته نمره دقیق مدارک زبان انگلیسی را دانشگاه تایید میکند و ملاک سفارت آلمان هم نمره مورد نیاز دانشگاهیست که شما قرار است در آن تحصیل کنید.

قبول وکالت و مشاوره در خرید و اجاره املاک و مستغلات در کشور آلمان” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

یکی راههای کمک به اخذ اقامت کشور آلمان ( اتحادیه اروپا ، شینگن )  خرید املاک و مستغلات مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی ، کشاورزی برای زندگی و همچنین دفتر کار برای ثبت شرکت و شریک تجاری است.
موسسه حقوقی و بین المللی یسنا  مفتخر است با کادری مجرب و توانا یکی از بزرگترین مرکز مشاوره و وکالت در  خرید و پیش خرید ، فروش و پیش فروش املاک ( آپارتمان ، ویلا ، سوئیت، زمین ) بصورت نقد و اقساط در کشور آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد .  و همچنین این موسسه  تمام معاملات املاک و مستغلات را بدون واسطه و مستقیم با شرکتهای سازنده در کشور  آلمان  ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) برای شما مشتریان گرامی انجام می دهد.

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بازرگانی و تجاری در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

اقامت آلمان (5)

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بازرگانی و تجاری در کشور  آلمان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول وکالت و مشاوره در گرفتن نمایندگی از جمله نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر و بین المللی کشور  آلمان.
۲- قبول وکالت و مشاوره در واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی از کشور ایران به کشور آلمان و بلعکس .
۳- قبول وکالت و مشاوره در حمل ونقل بین المللی ( هوائی ، دریایی ، زمینی ) ازآلمان  به ایران و بلعکس .
۴- قبول وکالت و مشاوره در اخذ کلیه قراردادهای بازرگانی بین تجار و شرکتهای ایرانی با تجار و شرکتهای کشور آلمان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در خرید و تهیه انواع کالا از کشور آلمان برای ایرانیان .

قبول وکالت و مشاوره در خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

موسسه حقوقی بین المللی  یسنا  با بهرگیری از وکلای خوشنام و مجرب خدمات حقوقی ویژه خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در خصوص خدمات بانکی بین المللی و نقل و انتقالات ارزی کشور آلمان به شرح ذیل می باشد:
۱- قبول و کالت و مشاوره در باز کردن حساب بانکی در کشور آلمان .
۲- قبول وکالت و مشاوره در گشایش اعتبار ( BG   )  برای خرید کلیه کالاهای کشور آلمان.
۳- قبول وکالت و مشاوره در صدور ( LC ) ضمانت نامه بانکی در کشورآلمان.
۴- قبول وکالت و مشاوره در فاینانس پروژه ها از شرکتهای کشور آلمان.
۵- قبول وکالت و مشاوره در صدور حواله ارزی و همچنین انتقال ارز فی مابین کشورهای ایران و آلمان.

هزینه های زندگی در کشور آلمان ” اتحادیه اروپا ، شینگن ” 

عمده ترین هزینه ها در آلمان شامل هزینه مسکن ، خورد و خوراک ، رفت و آمد (حمل و نقل ) و هزینه های شارژ و همینطور هزینه پوشاک میباشد .
در آلمان هزینه مسکن بسته به این که در کدام شهر زندگی کنید و در چه نوع مکانی متفاوت مییباشد ولی به طور کلی میتوان گفت که هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه بین ۳۵۰ تا ۶۵۰ یورو میباشد که طبیعتا در شهرهای کوچک هزینه پایین تر را شامل میشود.
هزینه خورد و خوراک برای یک نفر در آلمان ماهانه تقریبا ۲۰۰ تا ۲۵۰ یورو میباشد . که با این هزینه شما میتوانید از خورد و خوراک مناسب بهره مند شوید البته کسانی که خودشان آشپزی میکنند شاید با کمتر از این مقدار هزینه هم بتوانند خوراک خوبی داشته باشند .
هزینه شارژ ماهیانه در حدود ۷۰ تا ۱۰۰ یورو میباشد که هزینه تلفن و اینترنت هم در این مقوله گنجانده شده است .
هزینه رفت و آمد در آلمان هم باز به شهری که در آن شخص زندگی میکند دارد . هزینه رفت و آمد در حدود ۱۰۰ یورو میباشد .
به طور کلی میتوان گفت که هر شخصی که در آلمان زندگی میکند به طور متوسط بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو ماهیانه برای زندگی خود هزینه لازم دارد که البته این مبلغ در مورد خانواده و کسانی که با هم زندگی میکنند سر شکن میشود. بدین معنی که یک خانواده دو نفره هزینه زندگیشان دو برابر نمیشود بلکه کمتر از دو برابر میباشد چون یک مقدار از هزینه ها مشترک میباشد. یک خانواده دو نفره با ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو میتوانند در آلمان زندگی خوبی داشته باشند .

اتحادیه اروپا ( شینگن )  یک اتحادیه اقتصادی و سیاسی است که از ۲۸ کشور اروپایی تشکیل شده است:

اقامت آلمان (6)

۱- آلمان پایتخت برلین ۲- فرانسه پایتخت پاریس ۳- ایتالیا پایتخت رم ۴- اسپانیا پایتخت مادرید ۵- بلژیک پایتخت بروکسل ۶- بلغارستان پایتخت صوفیه ۷- قبرس پایتخت نیکوزیا ۸- جمهوری چک پایتخت کپنهاک ۹- استوانی پایتخت تالین ۱۰- فنلاند پایتخت هلسینکی ۱۱- یونان پایتخت آتن ۱۲- مجارستان پایتخت بوداپست ۱۳- جمهوری ایرلند پایتخت دوبلین ۱۴- لتونی پایتخت ریگا ۱۵- لیتوانی پایتخت ویلنیوس ۱۶- لوکزامبورگ پایتخت لوکزامبورگ ۱۷- مالت پایتخت والتا ۱۸- هلند پایتخت آمستردام ۱۹- لهستان پایتخت ورشو ۲۰- پرتغال پایتخت لیسبون ۲۱- رومانی پایتخت بخارست ۲۲- اسلواکی براتیسلاوا ۲۳- اسلوونی پایتخت لیوبلیانا ۲۴- سوئد پایتخت استکهلم ۲۵- کرواسی زاگرب

خدمات گروه ما در کشور آلمان  شامل موارد زیر می شود:

۱- افتتاح حساب بانکی شخصی دریکی از بانکهای کشورآلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲- اخذ گواهی بانکی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳- افتتاح حساب بانکی بنام شرکت آلمانی ثبت شده در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۴- اخذ پروانه فعالیت اداری برای فعالیت شرکت در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۵- اخذ بیمه سلامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۶- اخذ بیمه نامه برای شرکت ثبت شده آلمانی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۷- اخذ پروانه مالیاتی برای شرکت آلمانی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۸- اخذ وکالت نامه مبنی بر کار وهدف از اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )برای اشخاص حقیقی و حقوقی
۹- بررسی مدارک لازم برای سفرواقامت ، تاسیس شرکت و اجاره دفتر اداری توسط وکیل رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۰- – خرید سیم کارت تلفن همراه در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۱- پرداخت تمام هزینه های مربوط به مدیریت فرآیند سرمایه گذاری و اخذ اقامت در آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) توسط سرمایه گذار
۱۲- آماده سازی برای اخذ مدارک تاسیس شرکت و یا هر گونه سرمایه گذاری در آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۳- ارایه اصلاعات و قوانین تجاری وبازرگانی کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) به اشخاص حقیقی و حقوقی
۱۴- نظارت و بررسی تمام مدارک مربوط به سرمایه گذاری از طریق معاملات املاک و مستغلات ، ثبت شرکت و شریک تجاری شده توسط وکیل رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۵- تهیه و تحویل مدارک لازم به دفتر اسناد رسمی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۶- درخواست بیمه اجتماعی کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۷–تشکیل پرونده برای اخذ شماره مالیاتی برای اتباع بیگانه در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۸- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت و یا کارت اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۱۹- پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت و شریک تجاری در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۰- ثبت نام فرد سرمایه گذار در شهرداری محل در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۱- دادن مشاوره به سرمایه گذار در مورد مسایل مالیاتی در کلیه مناطق کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۲- پرداخت هزینه های وکیل متخصص اقامت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۳- دادن مشاوره به خریدار درباره کسب و کار ( ثبت شرکت و شریک تجاری ) در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۴- پرداخت هزینه های وکیل متخصص سرمایه گذاری ، معاملات املاک و مستغلات ، اخذ اقامت ، ثبت شرکت و غیره در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۵- تشکیل پرونده برای اخذ اقامت در سفارت کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن ) در تهران ( کشور جمهوری اسلامی ایران )
۲۶- امضاء مدارک خرید و قولنامه توسط وکیل متخصص به جای سرمایه گذار در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۷- اخذ دعوتنامه برای خریدار از طرف شریک تجاری یا فروشنده املاک و مستغلات جهت گرفتن ویزای آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۸- ساپورت و کمک خریدار به مدت ۹۰ روز جهت پیگیری کارهای اداری به محض ورود به کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۲۹- همراهی خریدار توسط وکیل برای پروسه انگشت نگاری و استهلام عدم سوء پیشینه به محض ورود خریدار به کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳۰- کمک و ساپورت خریدار جهت بستن قرارداد با شرکت های آب،برق،گاز و ارایه دهنده خدمات اینترنتی در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
۳۱- اخذ ویزا ( اتحادیه اروپا شینگن ) ، فروش بلیط هواپیما ، رزرو هتل و هتل آپارتمان ، اجاره آپارتمان ، اجاره سوئیت ، اجاره و خرید اتومبیل در کشور آلمان (اتحادیه اروپا ، شینگن )
گروه حقوقی بین المللی موسسه یسنا مرکز پاسخگویی به سوالات شما با استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه اخذ اقامت ، اخذ ویزا ، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت ، گرفتن شریک تجاری ، خرید و پیش خرید ملک ،  قبول وکالت ، خدمات بازرگانی و تجاری ، خدمات بانکی و بین المللی ، خدمات ارزی ، خدمات تسهیلاتی ، خدمات بیمه ای در کشور انگلستان و کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و آسیا از جمله امارات متحده عربی و کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز کشورهای امریکا ، کانادا و استرلیا و غیره آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد.به منظور استفاده از خدمات گروه ما تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.